Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A Raiders ellen lehet padra tenném Tomlin helyében, ha nem tér észhez, de úgyse, mert ugye elintézte, hogy must win (mondom ezt úgy, hogy két meccsből egyet biztos miatta buktunk.) Dobbs tökös gyerek, lehet, hogy megoldaná.

Bedobom a gumicsontot? Mike McCarthy-t visszahoznátok a szezon végéig? Ugye ő Pittsburgh-i.

Tudom, hogy ő HC akar lenni, de erre a szezonra lehetne valami offensive fejes, ha nem is OC. Nyilván Rodgers-t sikeresen lezüllesztette az elmúlt időben mentálisan és emocionálisan (AR is nyünnyögött azért rendesen, és voltak félreérthető megnyilatkozásai neki is), de hátha McC-t a hazai környezet feltöltené.

Ben mellé kellene egy tekintély féknek. Nálam Haley stílusa nem volt megoldás, nem hiszem, hogy elbírtunk volna öltözői szinten még egy balhét Bell mellé.
Fast Willie
Azért a lezüllöt AR jelenleg is 21TD 1INT mutatóval rendelkezik... Annyira azért nincs szét a csávó szerintem 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Befejeztem a meccset. Az OL brutal pass protection-ben. 0 uj info de ugyan "wild card" csapatnak lett titulalva a Bolts, de jobb a gyozelmi mutatojuk | es jobb is volt | egy erosebb csoportban es Bosa-ek a csapat ereje. A birok a false start-ot nagyon beneztek ellenetek, de utana sok aprosag elcsuszott kompenzacionak es ezt szar volt nezni igy. A Bolts-nak valtania kellett es megtettek mert 4-6 mp tiszta zsebben BB es AB-ek ellen nem lehet emberezni. Az int BB-nek mint egy rookie aki racsodalkozik a buveszre, hogy nem azt mutattad. A vasas is valtott D oldalon es ahogy nem a siettetessel akartak nyerni a csatat rogton visszaugrottunk a hibakra es akkor mar a futast sem a passzt sem tudtak fogni. A pozitivum meg igy is nyerhettet volna a csapat.
A baj viszont hogy "2 PO ellenfellel" jatszottatok otthon es kikaptatok. A PO nincs veszelyben ahogy az OAK sem lesz problema sem a Cicak.

BB vallarol le kell venni a terhet | ha hagyja | , mert a jatekosok korulotte alkalmasak barmire.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
A Raiders ellen lehet padra tenném Tomlin helyében, ha nem tér észhez, de úgyse, mert ugye elintézte, hogy must win (mondom ezt úgy, hogy két meccsből egyet biztos miatta buktunk.) Dobbs tökös gyerek, lehet, hogy megoldaná.

Bedobom a gumicsontot? Mike McCarthy-t visszahoznátok a szezon végéig? Ugye ő Pittsburgh-i.

Tudom, hogy ő HC akar lenni, de erre a szezonra lehetne valami offensive fejes, ha nem is OC. Nyilván Rodgers-t sikeresen lezüllesztette az elmúlt időben mentálisan és emocionálisan (AR is nyünnyögött azért rendesen, és voltak félreérthető megnyilatkozásai neki is), de hátha McC-t a hazai környezet feltöltené.

Ben mellé kellene egy tekintély féknek. Nálam Haley stílusa nem volt megoldás, nem hiszem, hogy elbírtunk volna öltözői szinten még egy balhét Bell mellé.
Fast Willie
Szerintem amíg Ben marad, addig Fichtner is. Vagy épp fordítva, ha Fichtner megy, lehet Ben is inkább ellovagol, mint hogy új offense-t tanuljon és újra meccselje a hatalmi harcot valakivel.
Spy
Igen, ez a valószínű és az is, hogy Ben még két évig lesz, aztán szerintem teljesen új stáb jön. Tomlin attól függően marad HC, hogy hogyan szerepelünk addig, de sanszos, hogy új koordinátorok lesznek utána.
Fast Willie
Hírünk, hogy mostohán bánunk a legendáinkkal, szóval az is benne van, hogy Ben, ha elindul lefelé a de-heroizmus útján, akkor már nem lesz annyira fontos a FO-nak, és már nem akarják köré építeni a csapatot, hoznak egy új OC-t, amivel sztem nyugdíjba kényszerítenék.

De nekem azért jobban tetszene a Bettis-i út. Csak faroljunk PO-ba, essünk keresztül mindenkin, nyerjünk SB-t és ellovagolhat a naplementébe. Bár amekkora egoja van, akkor tutira elhinné, hogy meg tudja ismételni egy évvel később is 😊 (Nomeg, akkor Bell is nem kicsit szívná a fogát)
Spy
Elway a példaképe, you know. Eretnekség tőlem (és nem is igazán szeretném, meg nem is tudok ennek szurkolni), de lehet, hogy hosszútávon jobbat tenne a csapatnak, ha Ben csúnyán elbukna. A formahanyatlása alapján simán benne van a szezonunkban egy teljes összeomlás.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
A Raiders ellen lehet padra tenném Tomlin helyében, ha nem tér észhez, de úgyse, mert ugye elintézte, hogy must win (mondom ezt úgy, hogy két meccsből egyet biztos miatta buktunk.) Dobbs tökös gyerek, lehet, hogy megoldaná.

Bedobom a gumicsontot? Mike McCarthy-t visszahoznátok a szezon végéig? Ugye ő Pittsburgh-i.

Tudom, hogy ő HC akar lenni, de erre a szezonra lehetne valami offensive fejes, ha nem is OC. Nyilván Rodgers-t sikeresen lezüllesztette az elmúlt időben mentálisan és emocionálisan (AR is nyünnyögött azért rendesen, és voltak félreérthető megnyilatkozásai neki is), de hátha McC-t a hazai környezet feltöltené.

Ben mellé kellene egy tekintély féknek. Nálam Haley stílusa nem volt megoldás, nem hiszem, hogy elbírtunk volna öltözői szinten még egy balhét Bell mellé.
Fast Willie
Szerintem amíg Ben marad, addig Fichtner is. Vagy épp fordítva, ha Fichtner megy, lehet Ben is inkább ellovagol, mint hogy új offense-t tanuljon és újra meccselje a hatalmi harcot valakivel.
Spy
Igen, ez a valószínű és az is, hogy Ben még két évig lesz, aztán szerintem teljesen új stáb jön. Tomlin attól függően marad HC, hogy hogyan szerepelünk addig, de sanszos, hogy új koordinátorok lesznek utána.
Fast Willie
Hírünk, hogy mostohán bánunk a legendáinkkal, szóval az is benne van, hogy Ben, ha elindul lefelé a de-heroizmus útján, akkor már nem lesz annyira fontos a FO-nak, és már nem akarják köré építeni a csapatot, hoznak egy új OC-t, amivel sztem nyugdíjba kényszerítenék.

De nekem azért jobban tetszene a Bettis-i út. Csak faroljunk PO-ba, essünk keresztül mindenkin, nyerjünk SB-t és ellovagolhat a naplementébe. Bár amekkora egoja van, akkor tutira elhinné, hogy meg tudja ismételni egy évvel később is 😊 (Nomeg, akkor Bell is nem kicsit szívná a fogát)
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ben öregedett, ezzel együtt morgósabb lett egy picit. Remélem helyrerázódik.

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
A Raiders ellen lehet padra tenném Tomlin helyében, ha nem tér észhez, de úgyse, mert ugye elintézte, hogy must win (mondom ezt úgy, hogy két meccsből egyet biztos miatta buktunk.) Dobbs tökös gyerek, lehet, hogy megoldaná.

Bedobom a gumicsontot? Mike McCarthy-t visszahoznátok a szezon végéig? Ugye ő Pittsburgh-i.

Tudom, hogy ő HC akar lenni, de erre a szezonra lehetne valami offensive fejes, ha nem is OC. Nyilván Rodgers-t sikeresen lezüllesztette az elmúlt időben mentálisan és emocionálisan (AR is nyünnyögött azért rendesen, és voltak félreérthető megnyilatkozásai neki is), de hátha McC-t a hazai környezet feltöltené.

Ben mellé kellene egy tekintély féknek. Nálam Haley stílusa nem volt megoldás, nem hiszem, hogy elbírtunk volna öltözői szinten még egy balhét Bell mellé.
Fast Willie
Szerintem amíg Ben marad, addig Fichtner is. Vagy épp fordítva, ha Fichtner megy, lehet Ben is inkább ellovagol, mint hogy új offense-t tanuljon és újra meccselje a hatalmi harcot valakivel.
Spy
Igen, ez a valószínű és az is, hogy Ben még két évig lesz, aztán szerintem teljesen új stáb jön. Tomlin attól függően marad HC, hogy hogyan szerepelünk addig, de sanszos, hogy új koordinátorok lesznek utána.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
A Raiders ellen lehet padra tenném Tomlin helyében, ha nem tér észhez, de úgyse, mert ugye elintézte, hogy must win (mondom ezt úgy, hogy két meccsből egyet biztos miatta buktunk.) Dobbs tökös gyerek, lehet, hogy megoldaná.

Bedobom a gumicsontot? Mike McCarthy-t visszahoznátok a szezon végéig? Ugye ő Pittsburgh-i.

Tudom, hogy ő HC akar lenni, de erre a szezonra lehetne valami offensive fejes, ha nem is OC. Nyilván Rodgers-t sikeresen lezüllesztette az elmúlt időben mentálisan és emocionálisan (AR is nyünnyögött azért rendesen, és voltak félreérthető megnyilatkozásai neki is), de hátha McC-t a hazai környezet feltöltené.

Ben mellé kellene egy tekintély féknek. Nálam Haley stílusa nem volt megoldás, nem hiszem, hogy elbírtunk volna öltözői szinten még egy balhét Bell mellé.
Fast Willie
Szerintem amíg Ben marad, addig Fichtner is. Vagy épp fordítva, ha Fichtner megy, lehet Ben is inkább ellovagol, mint hogy új offense-t tanuljon és újra meccselje a hatalmi harcot valakivel.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ekzkwtrvqt83kiuvqnlh
Steelers RB James Conner suffers lower leg contusion
Second-year tailback James Conner exited Pittsburgh's clash with the Los Angeles Chargers in the fourth quarter after suffering an apparent leg injury.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
A Raiders ellen lehet padra tenném Tomlin helyében, ha nem tér észhez, de úgyse, mert ugye elintézte, hogy must win (mondom ezt úgy, hogy két meccsből egyet biztos miatta buktunk.) Dobbs tökös gyerek, lehet, hogy megoldaná.

Bedobom a gumicsontot? Mike McCarthy-t visszahoznátok a szezon végéig? Ugye ő Pittsburgh-i.

Tudom, hogy ő HC akar lenni, de erre a szezonra lehetne valami offensive fejes, ha nem is OC. Nyilván Rodgers-t sikeresen lezüllesztette az elmúlt időben mentálisan és emocionálisan (AR is nyünnyögött azért rendesen, és voltak félreérthető megnyilatkozásai neki is), de hátha McC-t a hazai környezet feltöltené.

Ben mellé kellene egy tekintély féknek. Nálam Haley stílusa nem volt megoldás, nem hiszem, hogy elbírtunk volna öltözői szinten még egy balhét Bell mellé.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Jah, megnyerjük a SB-t, és kivágjuk a franchise QB-t 😊
Ez a kettő együtt nem fog összejönni. Szerintem egyik se...
bcsarli
Nem kivágásra gondoltam, létezik a visszavonulás intézménye is
Gergőke
Csak ne vigye Puncit is
Spy
Nem viszi, Pouncey megy. ezt már elmondta, addig van míg Ben
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Jah, megnyerjük a SB-t, és kivágjuk a franchise QB-t 😊
Ez a kettő együtt nem fog összejönni. Szerintem egyik se...
bcsarli
Nem kivágásra gondoltam, létezik a visszavonulás intézménye is
Gergőke
Az mondjuk reális. Ne úgy zárja le a pályafutását mint Favre, vagy amerre Eli halad.

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Jah, megnyerjük a SB-t, és kivágjuk a franchise QB-t 😊
Ez a kettő együtt nem fog összejönni. Szerintem egyik se...
bcsarli
Nem kivágásra gondoltam, létezik a visszavonulás intézménye is
Gergőke
Csak ne vigye Puncit is
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 665 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Jah, megnyerjük a SB-t, és kivágjuk a franchise QB-t 😊
Ez a kettő együtt nem fog összejönni. Szerintem egyik se...
bcsarli
Nem kivágásra gondoltam, létezik a visszavonulás intézménye is

" class="embed">
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Jah, megnyerjük a SB-t, és kivágjuk a franchise QB-t 😊
Ez a kettő együtt nem fog összejönni. Szerintem egyik se...

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 665 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Amikor ezzel szembesítették egyébként, akkor annyit reagált, hogy ő már kiérdemelte, hogy kritizálhassa a csapattársait.

tenorx
Baszki, erről én lemaradtam. Ez nagyon kemény. Ez a mindenki hibás csak én mentalitás nagyon-nagyon gáz. Tényleg nem ilyennek ismertük meg szerintem.Kurva nagy lett az a pofa... az ilyet nagyon nem bírom. CSAPATSPORTRÓL beszélünk a jó ég áldja meg..előszedni az újonc Washingtont, vagy Huntert,amikor tök egyedül állt és nem volt neki képes odadobni a labdát normálisan.

Kíváncsi lennék, hogy amikor 15-1 alapszakasz után buktáztunk az AFC döntőben hazai pályán a Pats ellen, akkor neki hogyan esett volna, ha Bettis odaslattyog és zt mondja, öcsém de szar voltál,miattad vesztettünk, nekem pedig ez volt a utolsó lehetőségem SB-t játszani. Ugyanis Bettis akkor már " picit" nagyobb név volt ebben a szakmában, mint Bendzsi

Ez viszont így talán még kártékonyabb,mint amit Bell csinált. Bell hitegette a jó népet, hogy majd ekkor, majd akkor visszajön, aztán nem jött. Ez az "én vagyok a császár" , ti meg a szarok vagyok és amíg én mindent megteszek ,de ti nem vagytok képes elkapni a faszábbnál-faszább labdáimat, az nagyon kártékony lett/lesz/ lehet.

Lassan eljutok oda-bármi is legyen ennek a szezonnak a vége, ha SB-t nyerünk akkor azért, ha nem akkor meg azért - , hogy nem biztos, hogy azt szeretném látni, hogy jövőre is Ben vezeti ki a csapatot. Ha ő úgy érzi, hogy megteheti azt, hogy ilyet nyilatkozzon akkor én meg azt mondom, hogy nagyon bírnám azt, ha jövőre Mason Rudolph irányítana, ja és telibe fosnám, hogy negatív lenne a szezon végén a mérleg vagy sem.

" class="embed">
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Willienél a pont. Szeretjük Bendzsit, de ennyi év távlatából elmondható, hogy TB-Áron-Manning-Brees attól is különleges, hogy ők ennyit sose hibáztak.
kishaszi
Nálunk - amilyen fal volt a pályafutása elején - egyik se érte volna meg a 30. szülinapját 😊
bcsarli
Azért Áront is sokat sackelték és ő nyomás alatt is kurba jó volt.
kishaszi
Szerintem Ben is 😊

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Willienél a pont. Szeretjük Bendzsit, de ennyi év távlatából elmondható, hogy TB-Áron-Manning-Brees attól is különleges, hogy ők ennyit sose hibáztak.
kishaszi
Nálunk - amilyen fal volt a pályafutása elején - egyik se érte volna meg a 30. szülinapját 😊
bcsarli
Azért Áront is sokat sackelték és ő nyomás alatt is kurba jó volt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Meg nem tudom, Ben-ben egyre kevésbé látom a vezért, nekem ez a legnagyobb gond.
Az előző meccses INT-jéért ugye nem vállalt felelősséget, sőt Washingtont basztatta érte rádió interjúkban, és napokig ez volt a téma h épp kit kritizált - persze magáról egy szót sem ejtett.
Egy igazi vezetőnek fel kellene vállalni ezeket a dolgokat, és nem a csapattársait basztatni, főleg nem rookie-kat.
Amikor ezzel szembesíteték egyébként, akkor annyit reagált, hogy ő már kiérdemelte, hogy kritizálhassa a csapattársait.
Itt Cris Carter is erről beszél:  www.foxsports.com/watch/first-things-first/video/1383683139619


tenorx
Hát jah, régen ez is szimpi volt benne, hoyg mindig kiállt a többiekért, és azt mondta az ő hibája. Akkor is, amikor egyértelműen a többiek sara volt 1-1 rossz play. Lehet az csak színjátszás volt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Willienél a pont. Szeretjük Bendzsit, de ennyi év távlatából elmondható, hogy TB-Áron-Manning-Brees attól is különleges, hogy ők ennyit sose hibáztak.
kishaszi
Nálunk - amilyen fal volt a pályafutása elején - egyik se érte volna meg a 30. szülinapját 😊

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Jobb ez így, mint a PO-ban (feltéve, ha bejutunk). Biztosan azért is írom ezt, mert nem láttam. A potenciál bennünk van, javuló tendencia is van en generale, de egyelőre még továbbra is hektikusak a meccseink, hovatovább negyedeink. Ez nem sok jót sejtet. De azért azt mindenképpen meg kell jegyezni, hogy a Broncos és a Chargers elleni meccs is a kezünkben volt, sokszorosan is. Pech/Mák playek, önhibák, bírók. Ergo megvan a tudás, csak a szeget nem sikerül még beverni az ellen koporsójába. Márpedig ez az egyik, ha nem a legfontosabb érdem/tulajdonság, amelyik egy SB győztest jellemez...Szóval, fel kell kötni a gatyeszt, hiszen mindenkinek a végső győzelem a célja, így nekünk is. S amíg nem tudjuk lezárni a meccseket a bírók ténykedése fájni fog, mert ők döntik el a meccset és nem mi, az pedig, hogy melyik oldalra ítélnek iszonyatos nagy lutri.
fcancellara
háát, volt 2 jó meccs. Abból az egyiken minden papsajt volt, az ellennek meg minden vasmacska.
NEm véletlen nem kezdtem el hozsannázni. TH-nak ennél jóval hosszabb időszakai voltak, amikor gyalult az O, mire jött az érthetetlen homály visszaesés.
kishaszi
Szerintetek Ben Haley alatt volt ennyire homály, mint idén? Bye week és sérülés után igen, emlékszem, hogy voltak fura dolgai, de hogy egymás után lenullázna drive-okat és bukna meccseket??? Lényegében a Jax, Broncos és Chargers ellenin is ugyanazt hozta, ez legalább a hatodik szar meccse volt idén.
Fast Willie
Tavaly volt, aki megrángatta ezért (Képletesen szólva) Haley valószínűleg elmondta neki, hogy mit csinál rosszul, akár tetszett neki, akár nem. Nem is szerette, mennie is kellett. Féltünk (én igen) is Fichtnertől pont ezért, hogy vajon ki lesz a főnök, ő vagy Ben? És nem jó irányba dől a mérleg nyelve.

Benről és az egójáról mindig egy vicc jut eszembe, amit Szept első felében olvastam:

Ben Dobbs-nak a pálya szélén:
Ben: Mit láttál az interception-nél?
Dobbs: Bedobtad AB-nek triple coverage-be
Ben: (sóhaj) Úgy hiányzik Landry
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Willienél a pont. Szeretjük Bendzsit, de ennyi év távlatából elmondható, hogy TB-Áron-Manning-Brees attól is különleges, hogy ők ennyit sose hibáztak.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Meg nem tudom, Ben-ben egyre kevésbé látom a vezért, nekem ez a legnagyobb gond.
Az előző meccses INT-jéért ugye nem vállalt felelősséget, sőt Washingtont basztatta érte rádió interjúkban, és napokig ez volt a téma h épp kit kritizált - persze magáról egy szót sem ejtett.
Egy igazi vezetőnek fel kellene vállalni ezeket a dolgokat, és nem a csapattársait basztatni, főleg nem rookie-kat.
Amikor ezzel szembesíteték egyébként, akkor annyit reagált, hogy ő már kiérdemelte, hogy kritizálhassa a csapattársait.
Itt Cris Carter is erről beszél:  www.foxsports.com/watch/first-things-first/video/1383683139619

Őszintén szólva engem kurvára zavar, hogy mennyi zaj jön a csapat felől, Ben hisztizik a médiának, egyébként a végre lezáródó másfél éves Bell hiszti, AB facebook livejai az öltözőkből, stb.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
A D pedig ennyire képes O segítség nélkül. Alapból közepesnél jobb O-k ellen eléri, hogy 20-25 pont között maradjanak, de jó Offensek ellen sajnos belekényszerülünk a pontpárbajba, amit Ben agya már nem bír el.


Fast Willie
Szerintem igazán sose volt elég az agya hozzá.
kishaszi
Húúú, ne kezdjük már ezt! Kurva sok GW drive-ot vezetett pályafutása során, sérülten nyert meg PO meccseket, szóval szerintem fejben nagyon erős. Igazi győztes típus, ezt ne vegyük már el tőle, csak most egy kicsit szét van esve. Innen szép összekaparni magát és újra megmutatni hogy nyerőember. Pár rossz meccs ne írjon már át egy jó 10 évet. 4 meccsel ezelőtt tökéletes passzer rating-et hozott.
bcsarli
Sztem ez arra vonatkozott, hogy nagyon ritkán tud hiba nélkül végigtolni egy meccset, ahol 30+ pontot kell felrakni. Régen ez nem kellett, az esetek 90%ában elég volt 20 pont és egy jókor megcsinált drive a győzelemhez.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
A D pedig ennyire képes O segítség nélkül. Alapból közepesnél jobb O-k ellen eléri, hogy 20-25 pont között maradjanak, de jó Offensek ellen sajnos belekényszerülünk a pontpárbajba, amit Ben agya már nem bír el.


Fast Willie
Szerintem igazán sose volt elég az agya hozzá.
kishaszi
Húúú, ne kezdjük már ezt! Kurva sok GW drive-ot vezetett pályafutása során, sérülten nyert meg PO meccseket, szóval szerintem fejben nagyon erős. Igazi győztes típus, ezt ne vegyük már el tőle, csak most egy kicsit szét van esve. Innen szép összekaparni magát és újra megmutatni hogy nyerőember. Pár rossz meccs ne írjon már át egy jó 10 évet. 4 meccsel ezelőtt tökéletes passzer rating-et hozott.
bcsarli
Én úgy gondolom, hogy egy pontpárbajjal járó meccsen nem bír koncentrálni 100%-ig végig, ezért jönnek a labdavesztések. Egy nyomás nélküli sima meccsen - nagyobb tét nélkül - felszabadul és akkor megy is neki.

Egy erős támadósort a QB húzni tud, nálunk egy erős támadósort Ben egymaga kiherél, ennyi az utolsó három meccsen a történet.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Minden úgy pattan most már a második meccsen, mintha az égiek nem szeretnék ezt a PO-t nekünk. Minden balfaszság ellenére ugyanis meglehetett volna ez a meccs, a kezünkben volt, magunkat lőttük (elsősorban) tökön.

Olyan is kevés van persze, hogy ennyi kritikus playt benézzenek ellenünk a bírók, de az a helyzet, hogy nem visz előre, ha ezzel foglalkozik bárki a stábon belül. Ha nincs egy-két fújás lehet nyerünk, de a problémák ettől ugyanúgy ott vannak.

Tipikus példája volt egy meccsnek, ahol az egyik csapat igazít mind O, mind D oldalon és a másik csapat ezt nem követi, vagy nem tud reagálni rá. Mindenki a SEC-re van kiakadva, ahogy olvastam, de Én viszont azt láttam, hogy a második félidőben a futásuk kezdett el éledezni, amivel sokkal könnyebb helyzetbe hozták Riverst, sokkal több variációt játszhattak, amivel persze tény, hogy a SEC nem tudott mit kezdeni, nomeg Butler. Az O-t pedig az "végezte ki", hogy a pálya közepén a TE-ken rendkívül jól védekezett a Chargers, pont ellentétesen velünk, így a biztonságos célpontjainkat kifogták. Mivel a futásunkat is limitálták ezután, így besült az O szépen és csendben.

A meccs előtt azt mondtam (magamban), hogy ha ezt nem hozzuk, akkor nincs keresnivalónk a PO-ban. Nehezen, de most ezt leírom, mert bezony bár jó csapattól kaptunk ki, de minden bizonnyla egy wild card csapattól. A mai formánkkal nincs keresnivalónk a PO-ban, azzal, hogy bennünk van egy sokkal jobb teljesítmény is. Kritikus viszont, hogy a D nem szerez labdát. (állítom, hogy ha a Haden INT megvan, zárjuk is a meccset......de jött Davis....tragikomikus volt, mert jó fél méterre volt a támadó....) Kritikus, mert az O viszont elveszít labdákat és sokszor nem is egyet. Nem vagyunk konzisztensek emellett, nagyon jó teljesítmények mellett ordító hibák jönnek szinte minden csapatrésztől.

Szóval innentől nagyon nehéz lesz, lehet a Raiders ellen felhozni magunkat a hajunknál fogva.....
Klemó
Nem szeretünk simán bejutni, ennyi az egész 😊
Nekünk kell a dráma. Nekem mondjuk nem hiányzik 😊
bcsarli
Hát tavaly öléggé sima volt...no aztán jött a JAGS.....szóval Én azért azt szeretem sokkal inkább, ha ott virítunk... 😊)