Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Jobb ez így, mint a PO-ban (feltéve, ha bejutunk). Biztosan azért is írom ezt, mert nem láttam. A potenciál bennünk van, javuló tendencia is van en generale, de egyelőre még továbbra is hektikusak a meccseink, hovatovább negyedeink. Ez nem sok jót sejtet. De azért azt mindenképpen meg kell jegyezni, hogy a Broncos és a Chargers elleni meccs is a kezünkben volt, sokszorosan is. Pech/Mák playek, önhibák, bírók. Ergo megvan a tudás, csak a szeget nem sikerül még beverni az ellen koporsójába. Márpedig ez az egyik, ha nem a legfontosabb érdem/tulajdonság, amelyik egy SB győztest jellemez...Szóval, fel kell kötni a gatyeszt, hiszen mindenkinek a végső győzelem a célja, így nekünk is. S amíg nem tudjuk lezárni a meccseket a bírók ténykedése fájni fog, mert ők döntik el a meccset és nem mi, az pedig, hogy melyik oldalra ítélnek iszonyatos nagy lutri.
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Reggelt!

Nincs fent valahol a meccs?
steelwolf
bithumen, ncore, tyt, ezeken biztos fent lesz előbb utóbb.
pfefe8
tyt-n már kettő minőségben fent van.

Steelers fan
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Reggelt!

Nincs fent valahol a meccs?
steelwolf
bithumen, ncore, tyt, ezeken biztos fent lesz előbb utóbb.

Steelers fan
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Reggelt!

Nincs fent valahol a meccs?
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Sajnos nem vagyunk jók...nagyon nincs valami rendben, amit korábban pl a Panthers mérkőzésen még elfedett, hogy minden összejött. Főleg a védelemben vannak gondok, ott is a secondary elsősorban akik teljesen homályban vannak. Gyakorlatilag mindenki, de megkockáztatom, hogy ha Burns pályára lép, akkor még én is megcsinálnám a play-t.
Mégis azonban támadó oldalon nagyobb a gond, mert ott bizony haladni kellene és mégse sikerül. BB rendszeresen alul/túldobja az elkapókat, még akkor is, ha sok ideje van. Semmi kreativitást nem látok most, amiért korábban dicsértem az új OC-t, lényegében minden azon múlik, hogy BB éppen mit talál ki.
Nem bírtuk el sajnos a játékvezetés gyengeségét, ami most telibe sújtott minket. Legalább két röhejes holding büntetés elvitt 2 drive-ot is, a LAC PR TD-nél hátulról való blokkolást nem vett észre a zebra (vagy ha az nem volt az, akkor a másik oldalon miért), az első TD-nél egyértelmű FS és sajnos lehetne még sorolni, ráadásul ezúttal semmit nem kaptunk cserébe. Tomlin pirosa most rendben lett volna, erre mégse adták meg...egyszerűen nem hittem a szememnek. Meg se fordult a fejemben, hogy nem volt meg, de persze így már kár volt érte.
Még persze nincs minden veszve, de elnézve a PO-ba készülő csapatokat, most alaposan le vagyunk maradva...-a Ravens, de ebből is látszik, hogy milyen gyenge idén az AFC North. Két vereség még benne van, ha csak egy jön akkor visszatalálhatunk a helyes útra.
Én azonnal kibasznám Burnst, lényegében mintha a pályán se lenne és ez nagyon gáz. Dupree helyett pedig már most Ola-t kezdetném..
Az meg hogy az így is mindenkit hülyére szopató Allenre rátesszük Bosticot a sokadik érthetetlen döntése idén Butlernek...én apátiába süllyedtem...kicsit el kell engednem ezt a dolgot...legalább amíg nincs lehetőség képet cserélni 😕
Klaci79
Megmondom én. Ben EGO-ja harcol az Offense csapatrésszel. God mode-ban érzi magát, de egyelőre Failed God Mode-ban játszik. Egy fétise van, ha kiveszik Brown-t, meg van lőve. Azaz nincs, mert akkor is oda dobál, csak immáron nem a sajátoknak. Amíg ilyen "mert megérdemlem" meg "mert gunslinger vagyok" és "mindenkihülye csakénvagyokgéppuska"módban nyomja, elmarad a csapatsiker.
Szegény Washington-t ekézi a médiában? Egy rookie-t? Meg Puncit, AB-t? Gondolom, Hunter is hülye. Meg a pályafestő. Ez a pedagógia? Nem.

A meccs beárazta a Sec-t, látszik, hogy egy komolyabb irányító hogyan fogja szétszedni a PO-ban, ha az Off besül és a Front7 elfárad, vagy lelassítják a passrusht sémával. Davis-el szemben kezd elfogyni a türelmem. Smart playerként draftoltuk, sokat nem segítettünk neki az elmúlt 2évben, az igaz, de azt hittem FS-nek jó lesz. De előbb elkapót kikerüli-félrelép, ahelyett, hogy megütné elkapás után. Majd 2play-el később kiüti az épp Int-et szerző Haden-t. 😊 Ilyen safety playt itthon szoktam látni CB-S párostól. Már talán itthon sem.

Még nincs meg a tuti 0.500-s szezon sem, nemhogy a PO.

Samuels-nek örülök, Csodálom, hogy nem Ridley-t küldték be. A Chargers Def nagyot játszott a 2. félidőben, ezt a meccset a 3. negyed elején le kellett volna zárni.

Ha jól játszunk, bírókkal együtt verjük az ellent. Nem baj, kellenek a pofonok, abból lesz a düh. Csak fel kell állni belőlük. Gondolom, senki nem gondolta, hogy 5W és sima PO, a szenvedés ezúttal sem marad el, talán az sem, hogy nem csak rajtunk fog múlni.

Sajnálom hogy nagyjainknak ezt kellett látnia ezen a jeles eseményen, jó volt őket látni, de páran azért hiányoztak, főleg (nekem) Polamalu.

PS:
BigSnack még mindig be tudna állni 0-tech-be alkata alapján. Nem úgy Hokie, most látva nehéz elhinni, hogy Hampton cseréje volt.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Jó pár pont szárad a bírók lelkén.
Ettől függetlenül ezt a meccset mi ba.. tuk el, meg kellett volna nyerni.
Hogy egy klasszikust idézzek: "egy igazán jó csapatnak meg kell birkóznia a bírói tévedésekkel is"
kittli
nagy igazság...de két ennyire egyforma csapatnál azért ez nyilván jobban kiütközik...ráadásul sok is volt a hiba...ettől még persze ilyen félidei vezetés után meg kellett volna nyerni
Klaci79
én is inkább a szünet utáni csincsizést látom az oknak. a bírók a top 5-ben nincsenek. azért kétszer megcsinálták a 2 pontost, az sem túl gyakori. mind a védőitek, mind a szpesöl tím, mind a támadok bealukáltak a meccsbe. ha az a dominancia fentmarad, mint az első játékrészben, nincs az a bíró, aki megállít benneteket.
persze furi volt, hogy mindig elleneteket tévednek és elég amatőröket.
gedam
Teljesen igazad van, abszolút a miénk volt a vereség...
több mint 5 éve
gedam 5 700
Jó pár pont szárad a bírók lelkén.
Ettől függetlenül ezt a meccset mi ba.. tuk el, meg kellett volna nyerni.
Hogy egy klasszikust idézzek: "egy igazán jó csapatnak meg kell birkóznia a bírói tévedésekkel is"
kittli
nagy igazság...de két ennyire egyforma csapatnál azért ez nyilván jobban kiütközik...ráadásul sok is volt a hiba...ettől még persze ilyen félidei vezetés után meg kellett volna nyerni
Klaci79
én is inkább a szünet utáni csincsizést látom az oknak. a bírók a top 5-ben nincsenek. azért kétszer megcsinálták a 2 pontost, az sem túl gyakori. mind a védőitek, mind a szpesöl tím, mind a támadok bealukáltak a meccsbe. ha az a dominancia fentmarad, mint az első játékrészben, nincs az a bíró, aki megállít benneteket.
persze furi volt, hogy mindig elleneteket tévednek és elég amatőröket.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Connert látjuk még idén?
bcsarli
Elvileg még az is lehet...sétálni tud...bár a vizsgálatok most jönnek
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Connert látjuk még idén?

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Jó pár pont szárad a bírók lelkén.
Ettől függetlenül ezt a meccset mi ba.. tuk el, meg kellett volna nyerni.
Hogy egy klasszikust idézzek: "egy igazán jó csapatnak meg kell birkóznia a bírói tévedésekkel is"
kittli
nagy igazság...de két ennyire egyforma csapatnál azért ez nyilván jobban kiütközik...ráadásul sok is volt a hiba...ettől még persze ilyen félidei vezetés után meg kellett volna nyerni
több mint 5 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Jó pár pont szárad a bírók lelkén.
Ettől függetlenül ezt a meccset mi ba.. tuk el, meg kellett volna nyerni.
Hogy egy klasszikust idézzek: "egy igazán jó csapatnak meg kell birkóznia a bírói tévedésekkel is"
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Sajnos nem vagyunk jók...nagyon nincs valami rendben, amit korábban pl a Panthers mérkőzésen még elfedett, hogy minden összejött. Főleg a védelemben vannak gondok, ott is a secondary elsősorban akik teljesen homályban vannak. Gyakorlatilag mindenki, de megkockáztatom, hogy ha Burns pályára lép, akkor még én is megcsinálnám a play-t.
Mégis azonban támadó oldalon nagyobb a gond, mert ott bizony haladni kellene és mégse sikerül. BB rendszeresen alul/túldobja az elkapókat, még akkor is, ha sok ideje van. Semmi kreativitást nem látok most, amiért korábban dicsértem az új OC-t, lényegében minden azon múlik, hogy BB éppen mit talál ki.
Nem bírtuk el sajnos a játékvezetés gyengeségét, ami most telibe sújtott minket. Legalább két röhejes holding büntetés elvitt 2 drive-ot is, a LAC PR TD-nél hátulról való blokkolást nem vett észre a zebra (vagy ha az nem volt az, akkor a másik oldalon miért), az első TD-nél egyértelmű FS és sajnos lehetne még sorolni, ráadásul ezúttal semmit nem kaptunk cserébe. Tomlin pirosa most rendben lett volna, erre mégse adták meg...egyszerűen nem hittem a szememnek. Meg se fordult a fejemben, hogy nem volt meg, de persze így már kár volt érte.
Még persze nincs minden veszve, de elnézve a PO-ba készülő csapatokat, most alaposan le vagyunk maradva...-a Ravens, de ebből is látszik, hogy milyen gyenge idén az AFC North. Két vereség még benne van, ha csak egy jön akkor visszatalálhatunk a helyes útra.
Én azonnal kibasznám Burnst, lényegében mintha a pályán se lenne és ez nagyon gáz. Dupree helyett pedig már most Ola-t kezdetném..
Az meg hogy az így is mindenkit hülyére szopató Allenre rátesszük Bosticot a sokadik érthetetlen döntése idén Butlernek...én apátiába süllyedtem...kicsit el kell engednem ezt a dolgot...legalább amíg nincs lehetőség képet cserélni 😕

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Most láttam Conner sérülését...
Törésgyanús.... ☹️☹️☹️

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A kihagyott fg előtt sem volt offside

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
 twitter.com/patmuldowney/status/1069437185554694146

no flag....
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Elképesztő, amit ez a sok csíkos f@sz művelt. Davis azért őket is űberelte...
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Olaf Rosteren, Matthew Thomas repült. Remélem, visszajut.
Spy
Na végre lehet megint rendesen szurkolni ellenetek 😀
Wyatt
Nektek azért tiszta szívből nem szerencsés. Ha nem mi jövünk szembe a PO-ban, még a végén kikaptok valakitől.

Azért remélem, ki van neki kövezve az út visszafelé.
Spy
Amúgy ahhoz képest, hogy amikor lehetőséget kapott, akkor milyen jó volt, meglep, hogy ennyire kevés lehetőséget kapott, meg ki is raktátok
Wyatt
Olaf-al sem célszerű kecmecelni. Mindkettő jól nyomta Pre meccseken, de már nyáron tudni lehetett, hogy nem lesz hely mindkettőnek. Lett is gyorsan egy IR Olafnak. Most visszakapja a szívességet. Thomas nyilván nem tud elég gyorsan processzálni a futósebességéhez képest, legalábbis nem tudta magát bejátszani Fort helyére a rotációba.

Most jött Dupree pectoral-ja, Burnett miatt Marcus Allent sem lehet kirakni, szóval a számok áldozata. De remélem, mindketten a jövő LB-i lehetnek még és nem viszik el.
Spy
Így ahogy írod. Fort egész szépen nyomta, több is a rutinja és eleddig semmit nem mutatott Thomas, hogy bárhol 53-ba kerüljön, így sok kockázat sem volt a kirakásban. Be fogjuk tenni a PS-be és nem kizárt, hogy újra pályára is kerül még idén, egy-egy sérülés még simán jöhet.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Olaf Rosteren, Matthew Thomas repült. Remélem, visszajut.
Spy
Na végre lehet megint rendesen szurkolni ellenetek 😀
Wyatt
Nektek azért tiszta szívből nem szerencsés. Ha nem mi jövünk szembe a PO-ban, még a végén kikaptok valakitől.

Azért remélem, ki van neki kövezve az út visszafelé.
Spy
Amúgy ahhoz képest, hogy amikor lehetőséget kapott, akkor milyen jó volt, meglep, hogy ennyire kevés lehetőséget kapott, meg ki is raktátok
Wyatt
Olaf-al sem célszerű kecmecelni. Mindkettő jól nyomta Pre meccseken, de már nyáron tudni lehetett, hogy nem lesz hely mindkettőnek. Lett is gyorsan egy IR Olafnak. Most visszakapja a szívességet. Thomas nyilván nem tud elég gyorsan processzálni a futósebességéhez képest, legalábbis nem tudta magát bejátszani Fort helyére a rotációba.

Most jött Dupree pectoral-ja, Burnett miatt Marcus Allent sem lehet kirakni, szóval a számok áldozata. De remélem, mindketten a jövő LB-i lehetnek még és nem viszik el.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Olaf Rosteren, Matthew Thomas repült. Remélem, visszajut.
Spy
Na végre lehet megint rendesen szurkolni ellenetek 😀
Wyatt
Nektek azért tiszta szívből nem szerencsés. Ha nem mi jövünk szembe a PO-ban, még a végén kikaptok valakitől.

Azért remélem, ki van neki kövezve az út visszafelé.
Spy
Amúgy ahhoz képest, hogy amikor lehetőséget kapott, akkor milyen jó volt, meglep, hogy ennyire kevés lehetőséget kapott, meg ki is raktátok

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Olaf Rosteren, Matthew Thomas repült. Remélem, visszajut.
Spy
Na végre lehet megint rendesen szurkolni ellenetek 😀
Wyatt
Nektek azért tiszta szívből nem szerencsés. Ha nem mi jövünk szembe a PO-ban, még a végén kikaptok valakitől.

Azért remélem, ki van neki kövezve az út visszafelé.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Egy kis klasszikus:

 www.instagram.com/p/BqzxQ7Chn_N/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=w1fr2g6owjqs

😀
kishaszi
O nekem az egyik kedvenc steelers jatekosom. Bent megelozve.
gabistar
Ó, hát nálam sokan előzik Bent: Ward, Pola, Harrison, Keisel, Moose...
kishaszi
ASmith
new orl
Egyébként ő is, csak kicsit rákoncentráltam a látványosabb figurákra 😀 De Áron az etalon.
kishaszi
 photos.app.goo.gl/CKBEdV28TCGoC1w37

Na kitol sikerult egy alairast szerezni. : ) Es ekkor meg nem tudtam, tudta o sem, hogy ez lesz az utolso szezonja. Tudom sokat kritizalom a defet. De sajnos en o hozzajuk szoktam. Es imadom a kemeny vedelmeket.

Az off is jo, ha egy passzbol csinal tdt stb, de az meg sem olyan, mint amikor pl hampton sackelt valakit. Vagy pola ugrotta at ha jol emlekszem a titans komplett OL-t.

Vagy szedtek szet a legjobb tamado csapatokat, nagyon keves ponton tartva. Es mivel, nekik reagalni kell az offense trukkjeire stb, igy azt lehet picit tobbre tartom, ha pl valaki jol olvasva a playt csinal egy zsenialis intet mint pola videojan volt lathato. Mint hogy egy testcsellel megver valakit a wr.

Tudom, valtozott a kor. De indulocselt en is tudtam kezilabdas koromban csinalni. De pola fele dolgokat nem lehet megtanulni. Vagy eladni, mint a testcselt stb. Az is szep, de egy utos vedelem az nekem meg szebb. Tul sokaig volt a steelers ilyen. Igy ehhez szoktam hozza.

A kepek a training campen keszultek. Mar voltak megosztva, de joparan nem hiszem hogy lattak.

Pa: Pola tol akartam alairast szerezni elsosorban, de o nem jott ki sajnos. Nem szerette az onmagasztalast stbt. Igy hat a masodik valasztas, az akkor a ligaban es talan meg most is leginkabb alulertekelt jatekostol sikerult alairast szereznem. A. Smith tol. Igy pola kep melle, az o alairasa van.
gabistar
A mezen kellene legyen. Ejnye-Ejnye
new orl
Igen, de sajnos az nem volt. Es pola volt az elso szamu celpont. Meg nem is tudtam, hogy kijonnek majd alairast adni, mert a training camp esti "meccs" eddzesre mentem. Igy maradt a jegy. : )
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Olaf Rosteren, Matthew Thomas repült. Remélem, visszajut.
Spy
Na végre lehet megint rendesen szurkolni ellenetek 😀

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Egy évvel ezelőtt az orvosok szerint kevesebb mint 20% esélye volt Shaziernek arra, hogy újra járjon. (Jó ezt utólag megtudni)
Tegnap viszont sérülése után első alkalommal már kocogott.
(Post-Gazette)
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Utoljára a Panthers meccs előtt éreztem azt hogy ki fogunk kapni. Most újra, úgyhogy van remény 😊

több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Egy kis klasszikus:

 www.instagram.com/p/BqzxQ7Chn_N/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=w1fr2g6owjqs

😀
kishaszi
O nekem az egyik kedvenc steelers jatekosom. Bent megelozve.
gabistar
Ó, hát nálam sokan előzik Bent: Ward, Pola, Harrison, Keisel, Moose...
kishaszi
ASmith
new orl
Egyébként ő is, csak kicsit rákoncentráltam a látványosabb figurákra 😀 De Áron az etalon.
kishaszi
 photos.app.goo.gl/CKBEdV28TCGoC1w37

Na kitol sikerult egy alairast szerezni. : ) Es ekkor meg nem tudtam, tudta o sem, hogy ez lesz az utolso szezonja. Tudom sokat kritizalom a defet. De sajnos en o hozzajuk szoktam. Es imadom a kemeny vedelmeket.

Az off is jo, ha egy passzbol csinal tdt stb, de az meg sem olyan, mint amikor pl hampton sackelt valakit. Vagy pola ugrotta at ha jol emlekszem a titans komplett OL-t.

Vagy szedtek szet a legjobb tamado csapatokat, nagyon keves ponton tartva. Es mivel, nekik reagalni kell az offense trukkjeire stb, igy azt lehet picit tobbre tartom, ha pl valaki jol olvasva a playt csinal egy zsenialis intet mint pola videojan volt lathato. Mint hogy egy testcsellel megver valakit a wr.

Tudom, valtozott a kor. De indulocselt en is tudtam kezilabdas koromban csinalni. De pola fele dolgokat nem lehet megtanulni. Vagy eladni, mint a testcselt stb. Az is szep, de egy utos vedelem az nekem meg szebb. Tul sokaig volt a steelers ilyen. Igy ehhez szoktam hozza.

A kepek a training campen keszultek. Mar voltak megosztva, de joparan nem hiszem hogy lattak.

Pa: Pola tol akartam alairast szerezni elsosorban, de o nem jott ki sajnos. Nem szerette az onmagasztalast stbt. Igy hat a masodik valasztas, az akkor a ligaban es talan meg most is leginkabb alulertekelt jatekostol sikerult alairast szereznem. A. Smith tol. Igy pola kep melle, az o alairasa van.
gabistar
A mezen kellene legyen. Ejnye-Ejnye