Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Nekem sincs Connerrel különösebb gondom, a fumble-ökről kell leszoktatni. Engem jobban zavar a runblock egyoldalúsága.
Fast Willie
Ez engem is. Illetve az is, hogy ha legalább valami megy, akkor azt erőltessük, amíg nem lép az ellenfél.
Volt az a támadás a 2. félidőben, ahol két DeCastro által blokkolt futás is tökéletesen ült, két FD-t szereztünk. Persze nem lehet mindig ugyanazt, de utána egyszer sem próbálkoztunk ezzel...pedig ha megy, le kell nyomni a torkukon. Ha váltanak, akkor meg mehet a másik oldal. De az, hogy vagy futunk egy drive-ban vagy passzolunk, az eléggé kiszámíthatóvá tesz minket...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Nekem sincs Connerrel különösebb gondom, a fumble-ökről kell leszoktatni. Engem jobban zavar a runblock egyoldalúsága.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Mióta kapott egy jókorát a fejére másként teljesít. Kicsit válságban van, elbizonytalanodott kicsit. Ezen felül most már figyelnek rá a check down passzoknál is, elkezdték figyelni, videózni hogy fut, merre, így nem tud könnyű yardokat hozni olyan sokszor, amikor egyedül volt a LOS mögött 5 yarddal.

Nekem ezzel nincs bajom, Én azt gondolom eddig túlteljesített, elképesztő milyen meccseket hozott és nekem ez volt inkább meglepetés. (nem az hogy jó, hanem az, hogy ennyire playmaker tud lenni)

Talán az is benne van, hogy várta, hogy Bell visszajöjjön és tudatalatt azért a szezon első felére koncentrált. Amikor pedig kiderült, hogy Bell off, rászakadt a szezon és a PO terhe, ami azért annyira nem egyszerű.

De ez van, ez az NFL, fejben kell helyrerakni ezt.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Négy futásból meg kellett volna oldani, de:

Ha Pouncey nem lett volna szar (amit megint nem értek, mert a Jax ellen ő volt zsírban egyedül jó), akkor könnyebb szívvel izmozunk. A Denver fronttal futásban most csak DDC és AV bírt el egy-egyben, CO-nak be kellett segíteni extrán, Foster és Pouncey meg gyengék voltak (lásd Shelby Harris áttöréseit, mondjuk azok passprotban voltak, de látványosak voltak). Kellene egy vaddisznó guard majd draftról, aki tudna DDC-vel egyirányban húzni, mert Fostertől egyre többször látom, hogy lassú ahhoz, hogy keresztbe átérjen.

Tavaly Bell előtt és a szezon elején Conner előtt ezt Gilberttel megoldottuk (Jack és Jyll), de írtam már, hogy a két csere RT még nem tart itt sem ütemérzésben, sem gyorsaságban és technikában (főleg Chuks), sem igazi nyers erőben (főleg Feiler).

Az 1-es A gapet viszont valahogy Conner Foster oldalára nem érzi, ezért sokszor átvág 3 (B) és 5 (C) gapre, amivel viszont lendületet/ütemet veszít. A Jax és Broncos ellen is láttam ilyet, korábban nem volt ez. Nem tudom, hogy miért lehet és érdekes az is, hogy a pálya balodalát kevésbé érzi (Jax elleni drop, Broncos elleni fumble)

Week 3:  nextgenstats.nfl.com/charts/list/all/team/season/3/james-conner/CON461999/2018/3/carry
Week5:  nextgenstats.nfl.com/charts/list/all/pittsburgh-steelers/season/5/james-conner/CON461999/2018/5/carry

Week11:  nextgenstats.nfl.com/charts/list/carry/team/2018/11/james-conner/CON461999/2018/11/carry
Week12:  nextgenstats.nfl.com/charts/list/carry/team/season/12/james-conner/CON461999/2018/12/carry

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Ilyen szar Big Ben a RZ-ban...mégis passzolunk orrba-szájba!?
 pbs.twimg.com/media/DtBJ8UvVAAEZhGj.jpg:large
Klaci79
Lehet furán fog hangzani, de basszakavics, dobáljob akkor ilyen szarul, minthogy agyonba..ák Connert... Ő nem egy 115 kilós running back, meg annyira nem is jó a run blockunk Zsiber felügyelő hiányában.
kishaszi
Ezt nem ertem, a gyerek befut mindenhova teli erobol es hozza a "probowl" szamokat, persze hogy kap. Sporolni nem kell vele, mert az nem a vasas erdeke, meg ket evig szinte semmibe nem kerul. Az valoszinutlen hogy a FO a jovo erdekeben kimelne, o meg "kis" penzert alairjon majd. Egyelore hibatlan megoldas es huztok meg egyet es sokkal, de sokkal konnyebben potolhato mint Bell. Szoval csak be a daraloba es hajra, mert minel kevesebb van BB valan annal jobb. Ha BB eppen a zseni skrizofen enjevel jatszik akkor azt meg ugyis mindenki eszreveszi.
new orl
Szerintem meg pihentetni kellene, nem azért, hogy 5évig bírja hanem azért, hogy ne fogyjon el a POra.
Sokszor garbage time ban is ő volt fent , ezt nem is értettem..
gordon
Nem nezel sok Vasas meccset, Bell labdaerintesi szamait ajanlom figyelmedbe es erteni fogod.

A PO-ra ne fogyjon el? Ha gonosz lennek azt irnam, hogy 1 meccset fel labon is, de nem vagyok, a gyereknek csak 4 evet kell kibirnia ahol pihent 1 evet mar. Ne rontsd az erteket hogy fel ideny alatt kikeszult, mert csak egy toltelek nelkuli fankot fognak neki csak kinalni.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/story.php?story_fbid=2129002473829791&id=341902765873113
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Nem kell erteni, Orl, igy gondolom oszt Sanyi 😀
kishaszi
Ha Sanyi balra oszt, emeles utan akkor minden okes 😊
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 328 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ilyen szar Big Ben a RZ-ban...mégis passzolunk orrba-szájba!?
 pbs.twimg.com/media/DtBJ8UvVAAEZhGj.jpg:large
Klaci79
Lehet furán fog hangzani, de basszakavics, dobáljob akkor ilyen szarul, minthogy agyonba..ák Connert... Ő nem egy 115 kilós running back, meg annyira nem is jó a run blockunk Zsiber felügyelő hiányában.
kishaszi
Ezt nem ertem, a gyerek befut mindenhova teli erobol es hozza a "probowl" szamokat, persze hogy kap. Sporolni nem kell vele, mert az nem a vasas erdeke, meg ket evig szinte semmibe nem kerul. Az valoszinutlen hogy a FO a jovo erdekeben kimelne, o meg "kis" penzert alairjon majd. Egyelore hibatlan megoldas es huztok meg egyet es sokkal, de sokkal konnyebben potolhato mint Bell. Szoval csak be a daraloba es hajra, mert minel kevesebb van BB valan annal jobb. Ha BB eppen a zseni skrizofen enjevel jatszik akkor azt meg ugyis mindenki eszreveszi.
new orl
Szerintem meg pihentetni kellene, nem azért, hogy 5évig bírja hanem azért, hogy ne fogyjon el a POra.
Sokszor garbage time ban is ő volt fent , ezt nem is értettem..
gordon
Előbb legyen már tuti a PO, aztán lehet gondolkodni a pihentetéséről.

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ilyen szar Big Ben a RZ-ban...mégis passzolunk orrba-szájba!?
 pbs.twimg.com/media/DtBJ8UvVAAEZhGj.jpg:large
Klaci79
Lehet furán fog hangzani, de basszakavics, dobáljob akkor ilyen szarul, minthogy agyonba..ák Connert... Ő nem egy 115 kilós running back, meg annyira nem is jó a run blockunk Zsiber felügyelő hiányában.
kishaszi
Ezt nem ertem, a gyerek befut mindenhova teli erobol es hozza a "probowl" szamokat, persze hogy kap. Sporolni nem kell vele, mert az nem a vasas erdeke, meg ket evig szinte semmibe nem kerul. Az valoszinutlen hogy a FO a jovo erdekeben kimelne, o meg "kis" penzert alairjon majd. Egyelore hibatlan megoldas es huztok meg egyet es sokkal, de sokkal konnyebben potolhato mint Bell. Szoval csak be a daraloba es hajra, mert minel kevesebb van BB valan annal jobb. Ha BB eppen a zseni skrizofen enjevel jatszik akkor azt meg ugyis mindenki eszreveszi.
new orl
Szerintem meg pihentetni kellene, nem azért, hogy 5évig bírja hanem azért, hogy ne fogyjon el a POra.
Sokszor garbage time ban is ő volt fent , ezt nem is értettem..
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem kell erteni, Orl, igy gondolom oszt Sanyi 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Ilyen szar Big Ben a RZ-ban...mégis passzolunk orrba-szájba!?
 pbs.twimg.com/media/DtBJ8UvVAAEZhGj.jpg:large
Klaci79
Lehet furán fog hangzani, de basszakavics, dobáljob akkor ilyen szarul, minthogy agyonba..ák Connert... Ő nem egy 115 kilós running back, meg annyira nem is jó a run blockunk Zsiber felügyelő hiányában.
kishaszi
Ezt nem ertem, a gyerek befut mindenhova teli erobol es hozza a "probowl" szamokat, persze hogy kap. Sporolni nem kell vele, mert az nem a vasas erdeke, meg ket evig szinte semmibe nem kerul. Az valoszinutlen hogy a FO a jovo erdekeben kimelne, o meg "kis" penzert alairjon majd. Egyelore hibatlan megoldas es huztok meg egyet es sokkal, de sokkal konnyebben potolhato mint Bell. Szoval csak be a daraloba es hajra, mert minel kevesebb van BB valan annal jobb. Ha BB eppen a zseni skrizofen enjevel jatszik akkor azt meg ugyis mindenki eszreveszi.
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 663 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ilyen szar Big Ben a RZ-ban...mégis passzolunk orrba-szájba!?
 pbs.twimg.com/media/DtBJ8UvVAAEZhGj.jpg:large
Klaci79
Lehet furán fog hangzani, de basszakavics, dobáljob akkor ilyen szarul, minthogy agyonba..ák Connert... Ő nem egy 115 kilós running back, meg annyira nem is jó a run blockunk Zsiber felügyelő hiányában.
kishaszi
Én meg pont meg voltam győződve arról vasárnap, hogy megpróbáljuk ilyen OL mögött Connerrel bepréseltetni a lasztit a végén... ehhez képest....

" class="embed">
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ilyen szar Big Ben a RZ-ban...mégis passzolunk orrba-szájba!?
 pbs.twimg.com/media/DtBJ8UvVAAEZhGj.jpg:large
Klaci79
Lehet furán fog hangzani, de basszakavics, dobáljob akkor ilyen szarul, minthogy agyonba..ák Connert... Ő nem egy 115 kilós running back, meg annyira nem is jó a run blockunk Zsiber felügyelő hiányában.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 663 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Tuitt hétvégén már játszik. Ez legalább jó hír.
Klaci79
Viszont Melvin Gordon kihagyja a meccset, ami azért szintén nem elhanyagolandó tényező.
Gergőke
Azért Justin Jackson óvatosan felrakott 57 yardot 8,1-es átlaggal, és Ekeler se rossz futó. Lesz mire készülni..
astroid
Épp akartam írni, hogy azért ne becsüljük le Ekeler gyereket. Baromi jó futó...szoktam is szídni, mert Gordon nálam van fantasy-ban és nem szeretem ha más csinálja meg a játékokat...most pont kapóra jött, hogy nincs, de azért sokkal több kell a srácoktól, mint ami vasárnap volt.
Klaci79
Ez teljesen egyértelmű, azzal a produktummal semmire sem jutunk a Chargers ellen, ami vasárnap volt futás védekezés címén.

Ekelert nem írom le egyáltalán, mert egyik fantasy csapatomban szerepel. Pusztán annyit akartam mondani, hogy meglátásom szerint - rendes teljesítmény mellett- egy fokkal könnyebben kihúzhatnák a Chargers futójátékát így, mintha a Gordon - Ekelert páros állna fel.

" class="embed">
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Ilyen szar Big Ben a RZ-ban...mégis passzolunk orrba-szájba!?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Tuitt hétvégén már játszik. Ez legalább jó hír.
Klaci79
Viszont Melvin Gordon kihagyja a meccset, ami azért szintén nem elhanyagolandó tényező.
Gergőke
Azért Justin Jackson óvatosan felrakott 57 yardot 8,1-es átlaggal, és Ekeler se rossz futó. Lesz mire készülni..
astroid
Épp akartam írni, hogy azért ne becsüljük le Ekeler gyereket. Baromi jó futó...szoktam is szídni, mert Gordon nálam van fantasy-ban és nem szeretem ha más csinálja meg a játékokat...most pont kapóra jött, hogy nincs, de azért sokkal több kell a srácoktól, mint ami vasárnap volt.
több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Tuitt hétvégén már játszik. Ez legalább jó hír.
Klaci79
Viszont Melvin Gordon kihagyja a meccset, ami azért szintén nem elhanyagolandó tényező.
Gergőke
Azért Justin Jackson óvatosan felrakott 57 yardot 8,1-es átlaggal, és Ekeler se rossz futó. Lesz mire készülni..
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 663 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Tuitt hétvégén már játszik. Ez legalább jó hír.
Klaci79
Viszont Melvin Gordon kihagyja a meccset, ami azért szintén nem elhanyagolandó tényező.

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 328 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mocsok nehéz meccsek jönnek.
prérifarkas
De ha hozzuk a hétvégit akkor szerintem zsebben a csoport. A Ravens sorsolása se könnyű.

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Tuitt hétvégén már játszik. Ez legalább jó hír.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Bicebóca kapitányt, aki már majdnem Brady hogy futás nélkül is ofenz, aztán egy perc alatt szétbarmolja a meccset.
sutianap
Azér' nyema, nem seperc, kemény erőferdítés vala megette, hogy pocsékba fulladjon az enguszmalha.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Mocsok nehéz meccsek jönnek.

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Na jó, ha má aaz apák klubjának megígértem

Szóval, Conner nem bűnös, levegőben volt ott kapott egy nagyot evvan

Grimbli se bűnös úgy lezuzták mint a fokhagymát, van egy idióta szabály

Washington is felmentést kap Juju pöccre ugyanilyen routon ugyanúgy megdroppolódott, szóva nehéz az, meg seggén a tojáshéj

Viszont Bigben a worst 3. QB redzoneban, ez retek hiba, a jóéletbe nem tudunk ott futni? Mért tértünk vissza a minden meccsen valami vadbaromhomály Roethisbergerhez? Egy TDs vezetésnél visszahozzuk az ellent, nem tudjuk lezárni a meccset.

Ha záros határidőn belül nem rakjuk össze a futást Connerrel, akkor kuksizhatjuk Bicebóca kapitányt, aki már majdnem Brady hogy futás nélkül is ofenz, aztán egy perc alatt szétbarmolja a meccset.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Na múltkor szó volt róla, hogy kinek van az első 12 szezonjában legalább 50%-os mérlege a HC-k közül. Nos ha Tomlin idén pozitív szezont hoz, akkor az 5. lehet:

George Allen
Curly Lambeau
Marty Schottenheimer
Don Shula
Klaci79
Az össz mérleget írod 12 szezon után, vagy hogy ez idő alatt nem volt negatív mérlegű szezonja?
kapitnono
Tomlinnak még soha nem volt negatív szezonja.
bcsarli
Ez most jinxnek számít? 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Na múltkor szó volt róla, hogy kinek van az első 12 szezonjában legalább 50%-os mérlege a HC-k közül. Nos ha Tomlin idén pozitív szezont hoz, akkor az 5. lehet:

George Allen
Curly Lambeau
Marty Schottenheimer
Don Shula
Klaci79
Az össz mérleget írod 12 szezon után, vagy hogy ez idő alatt nem volt negatív mérlegű szezonja?
kapitnono
Tomlinnak még soha nem volt negatív szezonja.
bcsarli
Tudom csak kérdeztem hogy melyikre gondolt, mert az előbbiből több is van, mármint hogy 12 szezon után az edző össz mérlege pozitív