Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Végezetül Conner...valami nem okés a sráccal az utóbbi két meccsen. Nem tudom, hogy az agyrázkódás miatt vagy mi miatt, de a Jags ellen is a droppok, most meg a fumbli...Remélem össze kapja magát, mert létfontosságú, hogy működjön az ami a eddig ment vele. Nagyon bízom benne és valahogy át kell segíteni ezen a holtponton,amiről azt gondolom, hogy Tomlin viszont ebben zseniális és meg fogja oldani.
Gergőke
Kivétel, ha elfáradt, vagy tényleg van valami sérülés, neadjIsten agyrázkódás maradék. Akkor a gettóbátyó se fog tudni semmit tenni.

Meg amúgy ez még önamgában nem jelent semmit. Olyan nincs, hogy valaki sose hibázik. Moose is szökőévente hibázott, de volt, hogy amikor igen, akkor kurva fontos pillanatban. Nem is elvárható. Egy kemény védelem ellen meg bármikor benne van a sérülés, hiba, ahol kemény terhelésnek van kitéve a tested. Lehet nem épp egy húsdarálóban fog jönni, hanem egy másik szituban, amikor nem feltétlen van 'zavartatva' az illető. Lehet ez "sima" hullámvölgy.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
gedam 5 697
Hát mit lehet mondani egy ilyen meccs után??

Pozitívumok:

- Ha minden hetedik meccsen kapsz ki, akkor nagy valószínűséggel bajnok leszel. Nem kongatnám most a vészharangot, szép sorozat volt ez, ráadásul egy olyan ellenfél ellen kaptunk ki, aki ellen ki szoktunk.
- A Denvertől ne vegyük el a győzelmet, nagyot brusztoltak ők ezért.
- Megkapták a hazai pályát fújásban ( "érdekesen" blokkolt field goal, első INT előtti holding Brownon), ami összesen 10 pontot jelentett, de nem ezen múlt.
- Jól játszott az O, jól játszott a D. Azt hiszem erre a meccsre mondják, hogy egyéni hibák miatt kapott ki a csapat: Grimble és Conner fumble-je, BB meccs végi INT-je nem szerkezeti probléma, ezek a könnyebben javítható dolgok. Viszont ebben a három esetben legalább 13 pont benne maradt megint a meccsben. Dicsérjük meg azonban ismét a Broncost, ezek nagy védőjátékok is voltak egyben.
- A legfontosabb: jó meccs volt!

Negatívumok:

- Nagyon nem tetszett, ahogy a meccs végén menedzseltük a játékot. Volt három hívásunk (egy a sarokba, egy shovel passz és az int-et eredményező játék, ahol gyakorlatilag nem volt B-terv, ha Brownt fogják) és egyiknél sem volt reális esély a TD-re.
- Conner lehet elfáradt? Második meccsen követett el meccsdöntő hibát, szerencséjére a Jags ellen kihúzta a csapat a szarból, most sajnos nem sikerült.
- Amikor ennyire dekoncentrált egy csapat (Mcdonald és Switzer elejtett labdái pl nem a Denver nagy játékai miatt voltak), akkor elő lehet venni megint Tomlint?
- Washingtonnak még nem volt jó meccse, de még átlagos sem. Több kell!
- BB-t nem illik szidni egy ilyen meccs után, de Jujut és Washingtont is túldobta egyszer-egyszer egy kicsit, ezek megint pontokba kerültek.
- A D bár kevés pontot kapott, de elég régen volt labdaszerzésünk. Nem rémlik a Jags ellen sem, utoljára a Panthers ellen jött össze.

Szóval nincs gond, de kemény a sorsolás, akár még három zakó is benne van a meccsben, a 9-6-1 pedig nem mutatna túl jól a szezon végén. Konklúzió: meg kell fogni a Chargerst, mert a Pats ellen hagyományosan kikapunk ha a fene fenét eszik akkor is, a Saints ellen pedig Payton Tomlint, Brees pedig a védelmet fogja szétszedni.
Szokol
ha nem megy a futás és 500yardot kell passzoltatni bent, akkor 2-3 int. mindig benne lesz a meccsben.aztán vagy sikerül úgy is nyernetek, de inkább nem.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Hát mit lehet mondani egy ilyen meccs után??

Pozitívumok:

- Ha minden hetedik meccsen kapsz ki, akkor nagy valószínűséggel bajnok leszel. Nem kongatnám most a vészharangot, szép sorozat volt ez, ráadásul egy olyan ellenfél ellen kaptunk ki, aki ellen ki szoktunk.
- A Denvertől ne vegyük el a győzelmet, nagyot brusztoltak ők ezért.
- Megkapták a hazai pályát fújásban ( "érdekesen" blokkolt field goal, első INT előtti holding Brownon), ami összesen 10 pontot jelentett, de nem ezen múlt.
- Jól játszott az O, jól játszott a D. Azt hiszem erre a meccsre mondják, hogy egyéni hibák miatt kapott ki a csapat: Grimble és Conner fumble-je, BB meccs végi INT-je nem szerkezeti probléma, ezek a könnyebben javítható dolgok. Viszont ebben a három esetben legalább 13 pont benne maradt megint a meccsben. Dicsérjük meg azonban ismét a Broncost, ezek nagy védőjátékok is voltak egyben.
- A legfontosabb: jó meccs volt!

Negatívumok:

- Nagyon nem tetszett, ahogy a meccs végén menedzseltük a játékot. Volt három hívásunk (egy a sarokba, egy shovel passz és az int-et eredményező játék, ahol gyakorlatilag nem volt B-terv, ha Brownt fogják) és egyiknél sem volt reális esély a TD-re.
- Conner lehet elfáradt? Második meccsen követett el meccsdöntő hibát, szerencséjére a Jags ellen kihúzta a csapat a szarból, most sajnos nem sikerült.
- Amikor ennyire dekoncentrált egy csapat (Mcdonald és Switzer elejtett labdái pl nem a Denver nagy játékai miatt voltak), akkor elő lehet venni megint Tomlint?
- Washingtonnak még nem volt jó meccse, de még átlagos sem. Több kell!
- BB-t nem illik szidni egy ilyen meccs után, de Jujut és Washingtont is túldobta egyszer-egyszer egy kicsit, ezek megint pontokba kerültek.
- A D bár kevés pontot kapott, de elég régen volt labdaszerzésünk. Nem rémlik a Jags ellen sem, utoljára a Panthers ellen jött össze.

Szóval nincs gond, de kemény a sorsolás, akár még három zakó is benne van a meccsben, a 9-6-1 pedig nem mutatna túl jól a szezon végén. Konklúzió: meg kell fogni a Chargerst, mert a Pats ellen hagyományosan kikapunk ha a fene fenét eszik akkor is, a Saints ellen pedig Payton Tomlint, Brees pedig a védelmet fogja szétszedni.
Szokol
Amikor nem dekoncentráltak, akkor is elő lehet venni, de mit tud ilyen esetben a HC csinálni? Kétlem, hogy neki kellene megtanítani őket elkapni, illetve azt is, hogy miatta lettek volna ezek a hibák.
Az viszont tuti, hogy amikor Switzer nagyon mélyen volt, Tomlin akkor is megmutatta, hogy jó mentális edző és újrarúgatta a puntot, amit elkapott és jó pozícióig visszavitt.
Én nem hiszem, hogy ha egy játékos elejt, kiejt vagy bármilyen módon elveszít labdát, akkor többet tehet egy HC, mint azt mutatni, hogy a csapat része vagy és bízom benned. Aztán a következő meccsre lehet kitalál majd valamit, mint ahogy szerintem Conner is a múlt heti miatt kapott viszonylag kevesebb lehetőséget.
De ettől még nyugodtan lehet szidni Tomlint...más kérdés, hogy mire megy vele az ember.
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Hát mit lehet mondani egy ilyen meccs után??

Pozitívumok:

- Ha minden hetedik meccsen kapsz ki, akkor nagy valószínűséggel bajnok leszel. Nem kongatnám most a vészharangot, szép sorozat volt ez, ráadásul egy olyan ellenfél ellen kaptunk ki, aki ellen ki szoktunk.
- A Denvertől ne vegyük el a győzelmet, nagyot brusztoltak ők ezért.
- Megkapták a hazai pályát fújásban ( "érdekesen" blokkolt field goal, első INT előtti holding Brownon), ami összesen 10 pontot jelentett, de nem ezen múlt.
- Jól játszott az O, jól játszott a D. Azt hiszem erre a meccsre mondják, hogy egyéni hibák miatt kapott ki a csapat: Grimble és Conner fumble-je, BB meccs végi INT-je nem szerkezeti probléma, ezek a könnyebben javítható dolgok. Viszont ebben a három esetben legalább 13 pont benne maradt megint a meccsben. Dicsérjük meg azonban ismét a Broncost, ezek nagy védőjátékok is voltak egyben.
- A legfontosabb: jó meccs volt!

Negatívumok:

- Nagyon nem tetszett, ahogy a meccs végén menedzseltük a játékot. Volt három hívásunk (egy a sarokba, egy shovel passz és az int-et eredményező játék, ahol gyakorlatilag nem volt B-terv, ha Brownt fogják) és egyiknél sem volt reális esély a TD-re.
- Conner lehet elfáradt? Második meccsen követett el meccsdöntő hibát, szerencséjére a Jags ellen kihúzta a csapat a szarból, most sajnos nem sikerült.
- Amikor ennyire dekoncentrált egy csapat (Mcdonald és Switzer elejtett labdái pl nem a Denver nagy játékai miatt voltak), akkor elő lehet venni megint Tomlint?
- Washingtonnak még nem volt jó meccse, de még átlagos sem. Több kell!
- BB-t nem illik szidni egy ilyen meccs után, de Jujut és Washingtont is túldobta egyszer-egyszer egy kicsit, ezek megint pontokba kerültek.
- A D bár kevés pontot kapott, de elég régen volt labdaszerzésünk. Nem rémlik a Jags ellen sem, utoljára a Panthers ellen jött össze.

Szóval nincs gond, de kemény a sorsolás, akár még három zakó is benne van a meccsben, a 9-6-1 pedig nem mutatna túl jól a szezon végén. Konklúzió: meg kell fogni a Chargerst, mert a Pats ellen hagyományosan kikapunk ha a fene fenét eszik akkor is, a Saints ellen pedig Payton Tomlint, Brees pedig a védelmet fogja szétszedni.
több mint 5 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
nyilvan faj a vereseg, de 6 meccses nyero szeria utan beuthet a dolog.
Viszont az elmult 2 meccs alatt BB nagyon sok RZ homalyt dobott, holott mi voltunk a legjobb RZ csapat. Valami megvaltozott
xtaki
Elhittük, hogy a burger is kolbászból van.
kishaszi
Pedig "csak" rösztiből.
No de hát így szeressük. 😊
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
nyilvan faj a vereseg, de 6 meccses nyero szeria utan beuthet a dolog.
Viszont az elmult 2 meccs alatt BB nagyon sok RZ homalyt dobott, holott mi voltunk a legjobb RZ csapat. Valami megvaltozott
xtaki
Elhittük, hogy a burger is kolbászból van.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Én meg nagyon remélem, hogy Tomlin jól elbeszélget a támadókkal(már akivel el kell). Felelőtlen labdavesztés td helyett, Conner felelőtlen labdavesztése nem először, és főleg Big Ben totál homály labdái, amiket sorozatosan leszednek az ellenfél védői. Nem arról van szó, hogy az ellenfél védelme óriásit játszik, hanem sorozatosan a kezükbe dobja teljesen amatőr módon a labdát. Ez most is a győzelmünkbe került(a labdavesztések). A védelem szerintem rendben volt.

Steelers fan
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 319 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Amíg a tisztelt bowl.hu nem engedélyezi hogy az ember avatart cserélhessen, addig hogy várhatjuk el a csapattól hogy nyerjen?! 😊

több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 656 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A véleményem röviden annyi, hogy ezt a meccset simán nyertük és mégis simán buktuk.

Az O play hívásai rendben voltak, gyakorlatilag végig. Ennyi hibát azonban nem lehet büntetlenül elkövetni. Grimblenél azt hittem agyfaszt kapok, csakúgy, mint Ben parádés megoldásánál a végén.

Az OL megint fasza volt, nyilván segítette valamennyire a game plan is, de nagyon jól működtek. Chubb és Miller gyakorlatilag nem volt a pályán. Alejandro pedig még TD-t is szerzett 😊 .Nálam mondjuk Punci most lefelé lógott ki a falból, JuJu Td-nél szépen bedöntötték az end zoneban.

Okorafor viszont jól nyomta ...

JuJu parádé... 189 yard ,TD... no comment.

A D most valahogy nem volt olyan éles, nem tudom volt az oka, de amikor kelltett a stop most is meg volt ahhoz, hogy Benék egyenlítsenek.

Remélem Watt sérülése nem annyira vészes, mert szerintem az ő csukló sérülése is vastagon benne volt abban, hogy nem tudott/ tudtunk nagyobb mértékben nyomást generálni Keenumon.

Viszont aki pozitívum, az Hargrave... egyre többször tud nyomást generálni középről és ez hosszú távon nagyon sokat jelenthet.

Nagyon kéne, hogy Tuitt most már felépüljön, mert nagyon komoly teljesítményt rakott le az asztalra a sérülése előtt.

Végezetül Conner...valami nem okés a sráccal az utóbbi két meccsen. Nem tudom, hogy az agyrázkódás miatt vagy mi miatt, de a Jags ellen is a droppok, most meg a fumbli...Remélem össze kapja magát, mert létfontosságú, hogy működjön az ami a eddig ment vele. Nagyon bízom benne és valahogy át kell segíteni ezen a holtponton,amiről azt gondolom, hogy Tomlin viszont ebben zseniális és meg fogja oldani.

" class="embed">
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Úgy, hogy a jobb oldalon a rooke Okorofor állt fel és ott volt Vonn Miller, volt a pályán egyáltalán? 😀
polamalu
Ő nem, de Von Miller igen 😉
Egy sack-je volt, de olyan lesről, hogy nem tudom mit nézett az a vak köcsög a vonalon 😊
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Úgy, hogy a jobb oldalon a rooke Okorofor állt fel és ott volt Vonn Miller, volt a pályán egyáltalán? 😀
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 210
Ugyanmár gyerekek. 546 yard és 51 pont, de vereség. Na itt kezdődik a művészet.

Amúgy az elvesztegetett pontokkal ellentétben nyugodtan fel lehet vetni a kicker, LT TD-t, vagy a safety helyett 97 yardos TD-t is, szal valamelyest kiegyenlítették ezek egymást
Wyatt
Valóban, a Dönci elejtet lasztija után jött a kicker TD. Előbbi pech, utóbbi remek játék. A 97 yardos TD is remek játék volt és valóban szerencse, hogy nem ért oda időben a D, de hogy safetyről beszéljünk rögtön, az enyhe, költői túlzás.

Maradjunk annyiban, hogy ennek a Denvernek pont akkor pattant a labda cirka 4x, amikor kellett és ennek nagy része a mi balfaszságunk volt.

Mindegy, ez már elment. Nekem nagyon tetszett ennek ellenére, ahogy ez ellen a D ellen is mozgunk, az OL elképesztő volt megint, szinte nulla nyomás volt megint Benen, végig kreativan hívtuk a playeket.

Most nekem a D volt életlen viszont, azzal együtt, hogy sok volt az eladott labdánk. Tanulni kell belőle....
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 319 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
nyilvan faj a vereseg, de 6 meccses nyero szeria utan beuthet a dolog.
Viszont az elmult 2 meccs alatt BB nagyon sok RZ homalyt dobott, holott mi voltunk a legjobb RZ csapat. Valami megvaltozott
xtaki
Két komolyabb D jött szembe.

több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
nyilvan faj a vereseg, de 6 meccses nyero szeria utan beuthet a dolog.
Viszont az elmult 2 meccs alatt BB nagyon sok RZ homalyt dobott, holott mi voltunk a legjobb RZ csapat. Valami megvaltozott
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tuti nem nyertünk milehighban mióta az ocsmány narancs mezük van.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ez beszarás volt......méltó véget ért a meccs. Én nem emlékszem olyan csapatra aki 500 feletti yardot tesz meg, de kikap.....

Igazából az a helyzet, hogy nem védelmi bravúrok, hanem kapitális hibák sorozata okozta ezt és ez sokba is kerülhet a sorsolásunk miatt.

Persze annak is igaznak kell lennie, hogy ennyi banális hibát nem követünk el egy meccsen....
Klemó
Kb 3 hete a Tampa megcsinálta, de tényleg nem gyakori.
Asszem több meccsre elegendő pech volt itt, jó legalább ezt egy helyen kiadni. Aztán végül mégis magunkat vertük persze meg, de klasszikusan nem megy az ilyen védelmek ellen.

Nincs itt nagy gond, nem lehet ennyit hibázni, és szerintem a jövőben nem is fogunk. Különösen az a két RZ labdavesztes ami fájó.
A Chargers ellen viszont ennél jóval több kell, de hazai pályán szerintem erősek leszünk.
Ami meg nekem faj, hogy ez a Denver nem egy jó csapat, de valahogy mégse megy ellenük, pedig jó lenne már néha ott is nyerni.
Ezúttal a playhivas is gaz volt. 1:54-el a vége előtt behivni egy passzjátékot érthetetlen. Megint shovel passzal próbálkozni szinten. Ennyire gyakran ezt nehéz eladni.
Amúgy a játékkal nem lett volna gond, mert az int-ig szinte minden ült amit csináltunk.
Klaci79
Lehet a mile high (1.6 km magason levo) levego kevesebb oxigentartalma nem tetszik nekunk. De amugy ha nem toljuk el akkor ez egy szoros meccs lett volna a vegeig. De hat ennyi to-val es abbol kapott konnyu/gyors td vel nem egyszeru nyerni.

Conner jatekabol adodoan, szerintem meg fogunk latni ilyen fumble kat. Sajnos mult heten is volt egy nagyon utos hibaja, ami akkor majdnem a meccset okozta. Ma egy masik jellegu hiba es a gyors td belole visszaadta egy addig mar legyozottnek is lehetett volna csapatnak minden bizalmat, mig nekunk elvette.

A td nel a def meg rendezett egy jo kis sideline showt, hogy ki es mit kellett volna hogy csinaljon. Watt vs sensabaugh stb. Ott az eddzonek kellett oket nyugtatni. Az mar nem volt jo jel. De...

Az a td elkapas es elejtett touchback, conner fumbli, 2 int ha jol emlekszem igy most kesobb el is dontotte a meccset. Meg hat watt ben mcdonald apro serulese se sem segitett.

De hat ez egy nyerheto meccs lett volna. Sok hibankat kihasznalva, igy viszont megerdemelten nyert a denver.

Egy kerdesem lenne. Washington mi a francnak akarta tigrisbukfenccel egyutt elkapni a labdat?

Switzert majdnem elfelejtettem, hogy o is dropolt egyet es makunk volt hogy visszatudta szerezni.

Nem ertem, washington miert nem tudja elkapni a fonalat. Mert o lenne az ilyen meccsekent a wr3 fizikalis magas es jo celpont. Switzer jo es jol is kapta el a labdat, de ot majdnem kettetortek az egyik elkapasa utan. Ez van. Kar hogy egy konnyebb meccset eladtunk. Amikor ilyen szamokkal dobalozunk mint 462 yard stb.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Ez beszarás volt......méltó véget ért a meccs. Én nem emlékszem olyan csapatra aki 500 feletti yardot tesz meg, de kikap.....

Igazából az a helyzet, hogy nem védelmi bravúrok, hanem kapitális hibák sorozata okozta ezt és ez sokba is kerülhet a sorsolásunk miatt.

Persze annak is igaznak kell lennie, hogy ennyi banális hibát nem követünk el egy meccsen....
Klemó
Kb 3 hete a Tampa megcsinálta, de tényleg nem gyakori.
Asszem több meccsre elegendő pech volt itt, jó legalább ezt egy helyen kiadni. Aztán végül mégis magunkat vertük persze meg, de klasszikusan nem megy az ilyen védelmek ellen.

Nincs itt nagy gond, nem lehet ennyit hibázni, és szerintem a jövőben nem is fogunk. Különösen az a két RZ labdavesztes ami fájó.
A Chargers ellen viszont ennél jóval több kell, de hazai pályán szerintem erősek leszünk.
Ami meg nekem faj, hogy ez a Denver nem egy jó csapat, de valahogy mégse megy ellenük, pedig jó lenne már néha ott is nyerni.
Ezúttal a playhivas is gaz volt. 1:54-el a vége előtt behivni egy passzjátékot érthetetlen. Megint shovel passzal próbálkozni szinten. Ennyire gyakran ezt nehéz eladni.
Amúgy a játékkal nem lett volna gond, mert az int-ig szinte minden ült amit csináltunk.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ugyanmár gyerekek. 546 yard és 51 pont, de vereség. Na itt kezdődik a művészet.

Amúgy az elvesztegetett pontokkal ellentétben nyugodtan fel lehet vetni a kicker, LT TD-t, vagy a safety helyett 97 yardos TD-t is, szal valamelyest kiegyenlítették ezek egymást

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
Én nem emlékszem olyan csapatra aki 500 feletti yardot tesz meg, de kikap.....
Klemó
a Tampa szurkolók üdvözletüket küldik

 twitter.com/GiantInsider/status/1062508725737529345



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 210
Ez beszarás volt......méltó véget ért a meccs. Én nem emlékszem olyan csapatra aki 500 feletti yardot tesz meg, de kikap.....

utolsó SB...Klemó
ThundersNFL
Mondjuk ja....de mondjuk olyan csapattól aki ad a felét teszi meg....
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 210
Jags ellen elfogyott a máktartalékunk... Slussz. Ennyi hibaval oruljunk hogy kozunk volt a meccshez. Mindegy, a Raiderst viszont igy tuti csapnunk kell, ha a hagyomanyainkat nezzuk akkor az a meccs gyufa lenne. Kokemeny lesz a maradek menetrend lehet kuzdeni mint diszno a jegen.
The terrible towel
Ezt nem értem.......a Jags meccsen nem értem miért lett volna mákos a győzelem...nem odapattant lasztikat vettünk fel a földről.....ellenben itt csakis rajtunk múlott 20 azaz 20 pont...ez nagyon nem mindegy. Ez a Panthers meccs fordítottja volt, ahol minden bejött....olyat se láttam még, de ilyet se....
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Ez beszarás volt......méltó véget ért a meccs. Én nem emlékszem olyan csapatra aki 500 feletti yardot tesz meg, de kikap.....

utolsó SB...Klemó

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 210
Ez beszarás volt......méltó véget ért a meccs. Én nem emlékszem olyan csapatra aki 500 feletti yardot tesz meg, de kikap.....

Igazából az a helyzet, hogy nem védelmi bravúrok, hanem kapitális hibák sorozata okozta ezt és ez sokba is kerülhet a sorsolásunk miatt.

Persze annak is igaznak kell lennie, hogy ennyi banális hibát nem követünk el egy meccsen....
több mint 5 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Jags ellen elfogyott a máktartalékunk... Slussz. Ennyi hibaval oruljunk hogy kozunk volt a meccshez. Mindegy, a Raiderst viszont igy tuti csapnunk kell, ha a hagyomanyainkat nezzuk akkor az a meccs gyufa lenne. Kokemeny lesz a maradek menetrend lehet kuzdeni mint diszno a jegen.
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
A Jagsé. Ott 3 negyedén keresztül voltunk homályok.