Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 210
Eleddig 17 azaz tizenhet pontot hagytunk konkrétan ott a pályán. 1 blokkolt FG, egy beejtett labda az end zone-ban. Egy tiszta elejtett labda a zonaban es egy fumble a 20 yardon....ehhez "csak" még egy INT jön a félpályán.....konkrétan így nem lehet meccset nyerni.....

Lehet most jön a Panthers elleni meccs böjtje....
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Juju az 1. játékos az NFL történelemben, akinek 2db 97 yardos TD-je van! 😎
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Reid után Stewart (?) is keresi a kontaklencséét! 😁
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Nem tudom ki hívta ezt a trükköt, nem Tomlin szvsz. de áldását adta rá. Fichtner az első félidőben nagyokat hívott. Újfalusi meg az új Miller😊 nagyon kéne ez a meccs
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Switzer lesz a mi Edelmanunk !
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 319 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 pbs.twimg.com/media/Ds39FPMVAAAiB-d.jpg:large

Még hideg sincs 😀
Klaci79
Akkor benéztem, volt valami bejátszás az NFL Network-ön

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
 pbs.twimg.com/media/Ds39FPMVAAAiB-d.jpg:large

Még hideg sincs 😀

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276

Úgy tűnik komoly hó van Denverben.
bcsarli
Nem gondolnám 😊
 twitter.com/SteelersUnite/status/1066784348500840454

QB Rudolph, WR Hunter, S MAllen, ILB Thomas, T Banner, T Gilbert, DE Tuitt
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 319 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Úgy tűnik komoly hó van Denverben.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Dungynak az elso 6-10-es idenye utan emlekeim szerint utana mar csak pozitiv szezonja volt. Nem tizbol tiz, de nincs messze.

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
A mai nap megint nyögvenyelős meccsre számítok, mert ott a nagy magass@gban nem szokásunk jónak lenni. Pedig kellene a W, mert a csoportot lassan lezárhatjuk.

Igazából felemás érzéseim vannak a Broncos kapcsán: egy nagyon jó kis keret az, amit a saját edzőik nem tudnak sehogysem kiaknázni, hanem inkább jól visszahúzzák. Vance Joseph egy kókler, talán ezt a szintet Tomlin megugorja a felkészülésnél😁

A védelmük még mindig a jobbak között van, a passrusher párosuk félelmetes, de a back7 már repedezik. Roby kifejezetten gyenge szezont fut és a LB-jeiktől sem kell hanyatt esni.

Támadóoldalon meglepően jól futnak, Lindsey különösen explozív, jó kis teszt lesz a rundefünknek! Keenum egy átlagot hoz, semmi extra, de nagy ökörségeket nem csinál, őt nehezebb hibára késztetni, mint pl Bortlest. Cam Sutton nálam van fantasyben, neki vannak nagy elkapásai, redzoneban is termelékeny, s nincs rá kifejezett emberünk...

A kulcs védőoldalon a futásölés, a play action levédekezése lesz ( amiben Keenum jó, aztán valahogy mégis shotgunból erőltetik) és RZ pontok limitálása lesz.

Érzésem szerint - ha jó lábbal keltek - akkor az OL tud nyitni utat Connernek, azért a középső zónáik átüthetők. Slotban megint lehet termelni a yardokat, gyors passzok kellenek és ha Ben nem lesz bebaszva megint, akkor mehetne párszor a mélyzóna, hogy teret nyissunk a futinak.

Szép lesz, jó lesz, nyerjünk!

GO STEELERS!
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 twitter.com/Steelersdepot/status/1065336472197259264

A Big Al Chop. A hosszú kezei hatalmas fegyvert jelentenek területvédésnél, de közelharcban hátrányt jelenethetnek. Úgy tűnik kitalálta, hogyan használja őket előnyére. A videóban látszik. Már-már DE taktika (szándékosan nem technikát írtam). Gondolom Munch mutatta neki, vagy tanult az ellenféltől, esetleg még DE korából hozták át. Ezt többször láttam meccsen is tőle, általában a vége, hogy a kibillentett emberére utána csak simán ráfekszik. Voltak kérdőjelek, hogy tudja-e előnyére használni a méreteit, jelentem tudja.
Spy
Hát...szerintem ezt az afgán frontra való felkészüléskor használta. Nagyon úgy tűnik ugyanis, hogy ez önvédelmi reflex....és brutálisan erős is lehet, mivel konkrétan Sugs az ütés után láthatóan lent is maradt pihegni picinykét... 😊
Klemó
 youtu.be/HB01hhonf8Q?t=61

Van kismillio jo es hasznalhato trukk, nem ezek amik itt vannak a videoban, de hasonlok amiket szabadulashoz hasznalnak. Pl ha atkarolnanak es szabadulni akarsz mit es hogy kell utnod a kezeddel stb. Ez kokemeny szo szerint harc. Csak nfl keretek kozott. Es fokent kezekkel.

Vicces tud lenni, amikor egy sima kezfej csavarassal ok szinte barkit le tudnak nyomni, mindenfele erolkodes nelkul. Avagy a ujjak visszafele feszitesevel, avagy ahogy o is csinalja ha jol latom a kezunk hajlatanal, ha oda utsz jo erovel nezzetek meg mi lesz az eredmenye...

Sajat magamon tapasztaltam jopar trukkot eddzesen. Persze nem aikidon csak kick box/capoeira box/shaolin kungfu eddzomtol. Vicces hogy egy masodperc alatt a helyes technika mire kepes. Es ennek resze az nfl. Mert a kezek szabadra valo jatszasa, az nem mondom hogy kung fu. De van par hozza hasonlo mozzanat.

Mert ugye, ha korlatozva vagy, akkor szabadulni akarsz abbol. Pont ugy mint a DE ember LB ember, ha ot korlatozza az OL/OT ember. Es erre van mindenkinek sajat technikaja. Vagy megelozese, hogy leuti az ellen kezet hamarabb, mint hogy az feltartani tudna vele stb. De ezt ugy nehez kivitelezni, amikor mind a ketten "harcedzett" emberek. Es mind a ketten profik ebben. 😊
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Amúgy ezután is inkább olvasó üzemmódban lennék. Nincs kedvem már arról vitázni, hogy Tomlin jó edző-e
Soldados
Van erre egy szó, versben mondom el:


több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Willie - ha oan naptya van - beleáll bárkibe😂 főleg lányokba😝

Fast Willie
NAjó, ez azért pont úgy hangzik, mint a "ma este dugni fogok, az se baj, ha lánnyal..." 😀
kishaszi
Mindenkit megba.. ok, a lányokat kétszer
sutianap
Hova küdjük Győzikét???
no flacco
A bányába.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Willie - ha oan naptya van - beleáll bárkibe😂 főleg lányokba😝

Fast Willie
NAjó, ez azért pont úgy hangzik, mint a "ma este dugni fogok, az se baj, ha lánnyal..." 😀
kishaszi
Mindenkit megba.. ok, a lányokat kétszer
sutianap
Hova küdjük Győzikét???
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Volt szó Fitchnerről. A mindenki áétal annyira szapult PFF szerint a liga egyik legjobb play hívója idén  www.profootballfocus.com/news/pro-2018-pff-play-caller-ranking
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Willie - ha oan naptya van - beleáll bárkibe😂 főleg lányokba😝

Fast Willie
NAjó, ez azért pont úgy hangzik, mint a "ma este dugni fogok, az se baj, ha lánnyal..." 😀
kishaszi
Mindenkit megba.. ok, a lányokat kétszer


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Willie - ha oan naptya van - beleáll bárkibe😂 főleg lányokba😝

Fast Willie
NAjó, ez azért pont úgy hangzik, mint a "ma este dugni fogok, az se baj, ha lánnyal..." 😀
kishaszi
A perverzek így is érthetik 😊
Fast Willie
Mindig az a perverz, aki hagyja, nem aki csinálja 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
Willie - ha oan naptya van - beleáll bárkibe😂 főleg lányokba😝

Fast Willie
NAjó, ez azért pont úgy hangzik, mint a "ma este dugni fogok, az se baj, ha lánnyal..." 😀
kishaszi
A perverzek így is érthetik 😊
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 210
 twitter.com/Steelersdepot/status/1065336472197259264

A Big Al Chop. A hosszú kezei hatalmas fegyvert jelentenek területvédésnél, de közelharcban hátrányt jelenethetnek. Úgy tűnik kitalálta, hogyan használja őket előnyére. A videóban látszik. Már-már DE taktika (szándékosan nem technikát írtam). Gondolom Munch mutatta neki, vagy tanult az ellenféltől, esetleg még DE korából hozták át. Ezt többször láttam meccsen is tőle, általában a vége, hogy a kibillentett emberére utána csak simán ráfekszik. Voltak kérdőjelek, hogy tudja-e előnyére használni a méreteit, jelentem tudja.
Spy
Hát...szerintem ezt az afgán frontra való felkészüléskor használta. Nagyon úgy tűnik ugyanis, hogy ez önvédelmi reflex....és brutálisan erős is lehet, mivel konkrétan Sugs az ütés után láthatóan lent is maradt pihegni picinykét... 😊
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Willie - ha oan naptya van - beleáll bárkibe😂 főleg lányokba😝

Fast Willie
NAjó, ez azért pont úgy hangzik, mint a "ma este dugni fogok, az se baj, ha lánnyal..." 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
 twitter.com/Steelersdepot/status/1065336472197259264

A Big Al Chop. A hosszú kezei hatalmas fegyvert jelentenek területvédésnél, de közelharcban hátrányt jelenethetnek. Úgy tűnik kitalálta, hogyan használja őket előnyére. A videóban látszik. Már-már DE taktika (szándékosan nem technikát írtam). Gondolom Munch mutatta neki, vagy tanult az ellenféltől, esetleg még DE korából hozták át. Ezt többször láttam meccsen is tőle, általában a vége, hogy a kibillentett emberére utána csak simán ráfekszik. Voltak kérdőjelek, hogy tudja-e előnyére használni a méreteit, jelentem tudja.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Soldi, ha mar itt vagy, nem volna kedved egy osszegzot irni a szezonrol?
kivancsi vagyok hogy latod.
xtaki
Hát jó, igyekszem rövid lenni.

- Bell-sztori:
A Steelers-nek szüksége van Bellre? Nincs. Conner ugyanolyan, sőt, jobb számokat hoz, természetesen ahogy eddig is mondtuk, ilyen OL mögött lehet én is középszerű RB-nek tűnnék.
A Steelers jobb lenne Bell-lel? Igen. Bell más kávéház, olyan mismatcheket tud teremteni, amit Conner nem. Pl kiáll a szélre, ott nem lehet egy LB-t rátenni, mert az azonnali rögtön sz.pás. Ez Connernél nincs így, szélről az eddigiek alapján teljesen veszélytelen. ezért lett volna jó megnézni ezt a 2 RB-t együtt + Juju, AB és McDonald. Új dimenziót nyitott volna. De hát egy f.szfej az emberünk, nulla alázattal és csapatszellemmel. Nem, nem azzal van a gond, hogy több pénzt akar, az mindenkinek szive joga. Az se baj, ha ezért a holdoutot választja. De az, hogy hitegeti a klubot és még inkább a csapattársait, az gáz. Előbb Labor Day, majd bye week, stb. De ami ennél is gyalázatosabb, hogy amikor Tomlin, vagy éppen BB keresi, arra nem is reagál. Ez olyan szinten beárazta emberileg, hogy nincs értelme vele foglalkozni. Lehet holdoutolni, de hogy nem reagálsz a HC-dnak, QB-dnak, mintha nem is ismernéd őket, még annyit sem böfögsz, hogy bocs, nem megyek business okokból, az gáz, nagyon gáz. El kell engedni, azt jön 2020-as 3. kör érte, mint szükségünk nincs rá, működik minden nélküle, ez akkor is igaz, ha az idei menetelésben a PO-ra jól jött volna, mert ilyen klasszis mindenképpen növeli az esélyeidet.

(Olvasni, olvastam, szóval ne hasonlítsuk már Wardhoz... Ward a holdout alatt is végig ott volt a TC-ben, minden nap beszélt Cowherrel, csak nem dolgozott. A kevés garantáltról pedig annyit, hogy aki teljesít, annak minden február és április között garantálttá tesszük a szerződését a köv idényre, mert ugye mi mindig struktúrálunk, azaz a nagy dealek fizetését rendre azonnal signing bónusszá alakítjuk és megkapják egyben már az idény előtt. Ez azért nem rossz játékos szempontból, persze az még jobb, ha rögtön garantált 3-4 évre előre, de ez nem a Steelers, rossz klubbal próbálkozott - ahogy asszem Rex Ryan és talán Burleson fogalmazott.)

- Az első 4 meccs botrány volt. Mind a D, mind az O. Nem igazán láttam, hogy mitől változna azonnal és ugrásszerűen bármi is. Ott biztos történt vmi, mert onnantól mindkét egységet kicserélték. A D 16 és 21 pont között tart mindenkit ebben a hatos szériában, aminek minden körülmények között elégnek kell lennie a győzelemhez nekünk ilyen O-val. A 6 meccsből 5 fasza volt mindkét részről, a JAX elleni szar, de ott végre a 2008-as recept érvényesült és amikor ütött az óra megcsináltuk. Sokat érő győzelem, főleg mentálisan. Ez így csapat.

- Jelenleg 3 elitcsapatot látok (KC, NO, LAR) és 3 nagyon jót (PIT, LAC, NE). Még sok van a PO-ig, sok változás is lesz addig ennél a hatosnál is. A kulcs, hogy a D maradjon ezen a szinten, akkor van remény egy meccsen bárki ellen). Nekünk 3 értékmérő meccsünk lesz (LAC, NE, NO), utána térjünk arra vissza, meddig juthatunk. NO-t veszem perpill bukóra, a másik kettőn magunkat látom esélyesnek, de csak picit, simán elsülhet fordítva. A DEN-meccs trap game, simán kikaphatunk, a többit hozni kell.

Amúgy ezután is inkább olvasó üzemmódban lennék. Nincs kedvem már arról vitázni, hogy Tomlin jó edző-e, vagy azon, hogy 4 meccs után volt aki Haleyt sírta vissza. (Mindenképpen jó döntés volt elküldeni, de ez persze nem jelenti, hogy Fichtner jó, erre asszem legkésőbb 2019-es idény végén érdemes visszatérni) A másik, hogy Fast Willie-vel 99%-ban egyetértek, és neki még van is kedve válaszolgatni, szóval ha úgy tetszik, megteszi helyettem. 😊

Röviden ennyi, ezzel asszem arra is válaszoltam, miért nem írok.
Soldados
összeomló Jags (akit pont most vertetek így is éppen csak 😊 ) , egy szokásosnál gyengébb Patriots , egy igen jó Steelers , szinte egyetlen vetélytársként a mindig könnyen elintézett Chiefs az AFC-ben...
tökéletes időzítés a visszatérésre ! 😉

Szerkesztette: yooker
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
Soldi, ha mar itt vagy, nem volna kedved egy osszegzot irni a szezonrol?
kivancsi vagyok hogy latod.
xtaki
Hát jó, igyekszem rövid lenni.

- Bell-sztori:
A Steelers-nek szüksége van Bellre? Nincs. Conner ugyanolyan, sőt, jobb számokat hoz, természetesen ahogy eddig is mondtuk, ilyen OL mögött lehet én is középszerű RB-nek tűnnék.
A Steelers jobb lenne Bell-lel? Igen. Bell más kávéház, olyan mismatcheket tud teremteni, amit Conner nem. Pl kiáll a szélre, ott nem lehet egy LB-t rátenni, mert az azonnali rögtön sz.pás. Ez Connernél nincs így, szélről az eddigiek alapján teljesen veszélytelen. ezért lett volna jó megnézni ezt a 2 RB-t együtt + Juju, AB és McDonald. Új dimenziót nyitott volna. De hát egy f.szfej az emberünk, nulla alázattal és csapatszellemmel. Nem, nem azzal van a gond, hogy több pénzt akar, az mindenkinek szive joga. Az se baj, ha ezért a holdoutot választja. De az, hogy hitegeti a klubot és még inkább a csapattársait, az gáz. Előbb Labor Day, majd bye week, stb. De ami ennél is gyalázatosabb, hogy amikor Tomlin, vagy éppen BB keresi, arra nem is reagál. Ez olyan szinten beárazta emberileg, hogy nincs értelme vele foglalkozni. Lehet holdoutolni, de hogy nem reagálsz a HC-dnak, QB-dnak, mintha nem is ismernéd őket, még annyit sem böfögsz, hogy bocs, nem megyek business okokból, az gáz, nagyon gáz. El kell engedni, azt jön 2020-as 3. kör érte, mint szükségünk nincs rá, működik minden nélküle, ez akkor is igaz, ha az idei menetelésben a PO-ra jól jött volna, mert ilyen klasszis mindenképpen növeli az esélyeidet.

(Olvasni, olvastam, szóval ne hasonlítsuk már Wardhoz... Ward a holdout alatt is végig ott volt a TC-ben, minden nap beszélt Cowherrel, csak nem dolgozott. A kevés garantáltról pedig annyit, hogy aki teljesít, annak minden február és április között garantálttá tesszük a szerződését a köv idényre, mert ugye mi mindig struktúrálunk, azaz a nagy dealek fizetését rendre azonnal signing bónusszá alakítjuk és megkapják egyben már az idény előtt. Ez azért nem rossz játékos szempontból, persze az még jobb, ha rögtön garantált 3-4 évre előre, de ez nem a Steelers, rossz klubbal próbálkozott - ahogy asszem Rex Ryan és talán Burleson fogalmazott.)

- Az első 4 meccs botrány volt. Mind a D, mind az O. Nem igazán láttam, hogy mitől változna azonnal és ugrásszerűen bármi is. Ott biztos történt vmi, mert onnantól mindkét egységet kicserélték. A D 16 és 21 pont között tart mindenkit ebben a hatos szériában, aminek minden körülmények között elégnek kell lennie a győzelemhez nekünk ilyen O-val. A 6 meccsből 5 fasza volt mindkét részről, a JAX elleni szar, de ott végre a 2008-as recept érvényesült és amikor ütött az óra megcsináltuk. Sokat érő győzelem, főleg mentálisan. Ez így csapat.

- Jelenleg 3 elitcsapatot látok (KC, NO, LAR) és 3 nagyon jót (PIT, LAC, NE). Még sok van a PO-ig, sok változás is lesz addig ennél a hatosnál is. A kulcs, hogy a D maradjon ezen a szinten, akkor van remény egy meccsen bárki ellen). Nekünk 3 értékmérő meccsünk lesz (LAC, NE, NO), utána térjünk arra vissza, meddig juthatunk. NO-t veszem perpill bukóra, a másik kettőn magunkat látom esélyesnek, de csak picit, simán elsülhet fordítva. A DEN-meccs trap game, simán kikaphatunk, a többit hozni kell.

Amúgy ezután is inkább olvasó üzemmódban lennék. Nincs kedvem már arról vitázni, hogy Tomlin jó edző-e, vagy azon, hogy 4 meccs után volt aki Haleyt sírta vissza. (Mindenképpen jó döntés volt elküldeni, de ez persze nem jelenti, hogy Fichtner jó, erre asszem legkésőbb 2019-es idény végén érdemes visszatérni) A másik, hogy Fast Willie-vel 99%-ban egyetértek, és neki még van is kedve válaszolgatni, szóval ha úgy tetszik, megteszi helyettem. 😊

Röviden ennyi, ezzel asszem arra is válaszoltam, miért nem írok.
Soldados
Akkor mostantól Willie az alezredes 😊
bcsarli
Szal mától Willie Colon(el)nek hívjatok!😂
Fast Willie
Megnyerted az Ezredes klienseit 😊. És szinte elakadt Gabi szava😊.
Spy
Willie - ha oan naptya van - beleáll bárkibe😂 főleg lányokba😝

Gabi sóhaját EU-ból is hallottuk...
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Soldi, ha mar itt vagy, nem volna kedved egy osszegzot irni a szezonrol?
kivancsi vagyok hogy latod.
xtaki
Hát jó, igyekszem rövid lenni.

- Bell-sztori:
A Steelers-nek szüksége van Bellre? Nincs. Conner ugyanolyan, sőt, jobb számokat hoz, természetesen ahogy eddig is mondtuk, ilyen OL mögött lehet én is középszerű RB-nek tűnnék.
A Steelers jobb lenne Bell-lel? Igen. Bell más kávéház, olyan mismatcheket tud teremteni, amit Conner nem. Pl kiáll a szélre, ott nem lehet egy LB-t rátenni, mert az azonnali rögtön sz.pás. Ez Connernél nincs így, szélről az eddigiek alapján teljesen veszélytelen. ezért lett volna jó megnézni ezt a 2 RB-t együtt + Juju, AB és McDonald. Új dimenziót nyitott volna. De hát egy f.szfej az emberünk, nulla alázattal és csapatszellemmel. Nem, nem azzal van a gond, hogy több pénzt akar, az mindenkinek szive joga. Az se baj, ha ezért a holdoutot választja. De az, hogy hitegeti a klubot és még inkább a csapattársait, az gáz. Előbb Labor Day, majd bye week, stb. De ami ennél is gyalázatosabb, hogy amikor Tomlin, vagy éppen BB keresi, arra nem is reagál. Ez olyan szinten beárazta emberileg, hogy nincs értelme vele foglalkozni. Lehet holdoutolni, de hogy nem reagálsz a HC-dnak, QB-dnak, mintha nem is ismernéd őket, még annyit sem böfögsz, hogy bocs, nem megyek business okokból, az gáz, nagyon gáz. El kell engedni, azt jön 2020-as 3. kör érte, mint szükségünk nincs rá, működik minden nélküle, ez akkor is igaz, ha az idei menetelésben a PO-ra jól jött volna, mert ilyen klasszis mindenképpen növeli az esélyeidet.

(Olvasni, olvastam, szóval ne hasonlítsuk már Wardhoz... Ward a holdout alatt is végig ott volt a TC-ben, minden nap beszélt Cowherrel, csak nem dolgozott. A kevés garantáltról pedig annyit, hogy aki teljesít, annak minden február és április között garantálttá tesszük a szerződését a köv idényre, mert ugye mi mindig struktúrálunk, azaz a nagy dealek fizetését rendre azonnal signing bónusszá alakítjuk és megkapják egyben már az idény előtt. Ez azért nem rossz játékos szempontból, persze az még jobb, ha rögtön garantált 3-4 évre előre, de ez nem a Steelers, rossz klubbal próbálkozott - ahogy asszem Rex Ryan és talán Burleson fogalmazott.)

- Az első 4 meccs botrány volt. Mind a D, mind az O. Nem igazán láttam, hogy mitől változna azonnal és ugrásszerűen bármi is. Ott biztos történt vmi, mert onnantól mindkét egységet kicserélték. A D 16 és 21 pont között tart mindenkit ebben a hatos szériában, aminek minden körülmények között elégnek kell lennie a győzelemhez nekünk ilyen O-val. A 6 meccsből 5 fasza volt mindkét részről, a JAX elleni szar, de ott végre a 2008-as recept érvényesült és amikor ütött az óra megcsináltuk. Sokat érő győzelem, főleg mentálisan. Ez így csapat.

- Jelenleg 3 elitcsapatot látok (KC, NO, LAR) és 3 nagyon jót (PIT, LAC, NE). Még sok van a PO-ig, sok változás is lesz addig ennél a hatosnál is. A kulcs, hogy a D maradjon ezen a szinten, akkor van remény egy meccsen bárki ellen). Nekünk 3 értékmérő meccsünk lesz (LAC, NE, NO), utána térjünk arra vissza, meddig juthatunk. NO-t veszem perpill bukóra, a másik kettőn magunkat látom esélyesnek, de csak picit, simán elsülhet fordítva. A DEN-meccs trap game, simán kikaphatunk, a többit hozni kell.

Amúgy ezután is inkább olvasó üzemmódban lennék. Nincs kedvem már arról vitázni, hogy Tomlin jó edző-e, vagy azon, hogy 4 meccs után volt aki Haleyt sírta vissza. (Mindenképpen jó döntés volt elküldeni, de ez persze nem jelenti, hogy Fichtner jó, erre asszem legkésőbb 2019-es idény végén érdemes visszatérni) A másik, hogy Fast Willie-vel 99%-ban egyetértek, és neki még van is kedve válaszolgatni, szóval ha úgy tetszik, megteszi helyettem. 😊

Röviden ennyi, ezzel asszem arra is válaszoltam, miért nem írok.
Soldados
Akkor mostantól Willie az alezredes 😊
bcsarli
Szal mától Willie Colon(el)nek hívjatok!😂
Fast Willie
Megnyerted az Ezredes klienseit 😊. És szinte elakadt Gabi szava😊.