Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 228
Minden úgy pattan most már a második meccsen, mintha az égiek nem szeretnék ezt a PO-t nekünk. Minden balfaszság ellenére ugyanis meglehetett volna ez a meccs, a kezünkben volt, magunkat lőttük (elsősorban) tökön.

Olyan is kevés van persze, hogy ennyi kritikus playt benézzenek ellenünk a bírók, de az a helyzet, hogy nem visz előre, ha ezzel foglalkozik bárki a stábon belül. Ha nincs egy-két fújás lehet nyerünk, de a problémák ettől ugyanúgy ott vannak.

Tipikus példája volt egy meccsnek, ahol az egyik csapat igazít mind O, mind D oldalon és a másik csapat ezt nem követi, vagy nem tud reagálni rá. Mindenki a SEC-re van kiakadva, ahogy olvastam, de Én viszont azt láttam, hogy a második félidőben a futásuk kezdett el éledezni, amivel sokkal könnyebb helyzetbe hozták Riverst, sokkal több variációt játszhattak, amivel persze tény, hogy a SEC nem tudott mit kezdeni, nomeg Butler. Az O-t pedig az "végezte ki", hogy a pálya közepén a TE-ken rendkívül jól védekezett a Chargers, pont ellentétesen velünk, így a biztonságos célpontjainkat kifogták. Mivel a futásunkat is limitálták ezután, így besült az O szépen és csendben.

A meccs előtt azt mondtam (magamban), hogy ha ezt nem hozzuk, akkor nincs keresnivalónk a PO-ban. Nehezen, de most ezt leírom, mert bezony bár jó csapattól kaptunk ki, de minden bizonnyla egy wild card csapattól. A mai formánkkal nincs keresnivalónk a PO-ban, azzal, hogy bennünk van egy sokkal jobb teljesítmény is. Kritikus viszont, hogy a D nem szerez labdát. (állítom, hogy ha a Haden INT megvan, zárjuk is a meccset......de jött Davis....tragikomikus volt, mert jó fél méterre volt a támadó....) Kritikus, mert az O viszont elveszít labdákat és sokszor nem is egyet. Nem vagyunk konzisztensek emellett, nagyon jó teljesítmények mellett ordító hibák jönnek szinte minden csapatrésztől.

Szóval innentől nagyon nehéz lesz, lehet a Raiders ellen felhozni magunkat a hajunknál fogva.....
Klemó
Nem szeretünk simán bejutni, ennyi az egész 😊
Nekünk kell a dráma. Nekem mondjuk nem hiányzik 😊
bcsarli
Hát tavaly öléggé sima volt...no aztán jött a JAGS.....szóval Én azért azt szeretem sokkal inkább, ha ott virítunk... 😊)
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Minden úgy pattan most már a második meccsen, mintha az égiek nem szeretnék ezt a PO-t nekünk. Minden balfaszság ellenére ugyanis meglehetett volna ez a meccs, a kezünkben volt, magunkat lőttük (elsősorban) tökön.

Olyan is kevés van persze, hogy ennyi kritikus playt benézzenek ellenünk a bírók, de az a helyzet, hogy nem visz előre, ha ezzel foglalkozik bárki a stábon belül. Ha nincs egy-két fújás lehet nyerünk, de a problémák ettől ugyanúgy ott vannak.

Tipikus példája volt egy meccsnek, ahol az egyik csapat igazít mind O, mind D oldalon és a másik csapat ezt nem követi, vagy nem tud reagálni rá. Mindenki a SEC-re van kiakadva, ahogy olvastam, de Én viszont azt láttam, hogy a második félidőben a futásuk kezdett el éledezni, amivel sokkal könnyebb helyzetbe hozták Riverst, sokkal több variációt játszhattak, amivel persze tény, hogy a SEC nem tudott mit kezdeni, nomeg Butler. Az O-t pedig az "végezte ki", hogy a pálya közepén a TE-ken rendkívül jól védekezett a Chargers, pont ellentétesen velünk, így a biztonságos célpontjainkat kifogták. Mivel a futásunkat is limitálták ezután, így besült az O szépen és csendben.

A meccs előtt azt mondtam (magamban), hogy ha ezt nem hozzuk, akkor nincs keresnivalónk a PO-ban. Nehezen, de most ezt leírom, mert bezony bár jó csapattól kaptunk ki, de minden bizonnyla egy wild card csapattól. A mai formánkkal nincs keresnivalónk a PO-ban, azzal, hogy bennünk van egy sokkal jobb teljesítmény is. Kritikus viszont, hogy a D nem szerez labdát. (állítom, hogy ha a Haden INT megvan, zárjuk is a meccset......de jött Davis....tragikomikus volt, mert jó fél méterre volt a támadó....) Kritikus, mert az O viszont elveszít labdákat és sokszor nem is egyet. Nem vagyunk konzisztensek emellett, nagyon jó teljesítmények mellett ordító hibák jönnek szinte minden csapatrésztől.

Szóval innentől nagyon nehéz lesz, lehet a Raiders ellen felhozni magunkat a hajunknál fogva.....
Klemó
Nem szeretünk simán bejutni, ennyi az egész 😊
Nekünk kell a dráma. Nekem mondjuk nem hiányzik 😊

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A D pedig ennyire képes O segítség nélkül. Alapból közepesnél jobb O-k ellen eléri, hogy 20-25 pont között maradjanak, de jó Offensek ellen sajnos belekényszerülünk a pontpárbajba, amit Ben agya már nem bír el.


Fast Willie
Szerintem igazán sose volt elég az agya hozzá.
kishaszi
Húúú, ne kezdjük már ezt! Kurva sok GW drive-ot vezetett pályafutása során, sérülten nyert meg PO meccseket, szóval szerintem fejben nagyon erős. Igazi győztes típus, ezt ne vegyük már el tőle, csak most egy kicsit szét van esve. Innen szép összekaparni magát és újra megmutatni hogy nyerőember. Pár rossz meccs ne írjon már át egy jó 10 évet. 4 meccsel ezelőtt tökéletes passzer rating-et hozott.

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 228
Minden úgy pattan most már a második meccsen, mintha az égiek nem szeretnék ezt a PO-t nekünk. Minden balfaszság ellenére ugyanis meglehetett volna ez a meccs, a kezünkben volt, magunkat lőttük (elsősorban) tökön.

Olyan is kevés van persze, hogy ennyi kritikus playt benézzenek ellenünk a bírók, de az a helyzet, hogy nem visz előre, ha ezzel foglalkozik bárki a stábon belül. Ha nincs egy-két fújás lehet nyerünk, de a problémák ettől ugyanúgy ott vannak.

Tipikus példája volt egy meccsnek, ahol az egyik csapat igazít mind O, mind D oldalon és a másik csapat ezt nem követi, vagy nem tud reagálni rá. Mindenki a SEC-re van kiakadva, ahogy olvastam, de Én viszont azt láttam, hogy a második félidőben a futásuk kezdett el éledezni, amivel sokkal könnyebb helyzetbe hozták Riverst, sokkal több variációt játszhattak, amivel persze tény, hogy a SEC nem tudott mit kezdeni, nomeg Butler. Az O-t pedig az "végezte ki", hogy a pálya közepén a TE-ken rendkívül jól védekezett a Chargers, pont ellentétesen velünk, így a biztonságos célpontjainkat kifogták. Mivel a futásunkat is limitálták ezután, így besült az O szépen és csendben.

A meccs előtt azt mondtam (magamban), hogy ha ezt nem hozzuk, akkor nincs keresnivalónk a PO-ban. Nehezen, de most ezt leírom, mert bezony bár jó csapattól kaptunk ki, de minden bizonnyla egy wild card csapattól. A mai formánkkal nincs keresnivalónk a PO-ban, azzal, hogy bennünk van egy sokkal jobb teljesítmény is. Kritikus viszont, hogy a D nem szerez labdát. (állítom, hogy ha a Haden INT megvan, zárjuk is a meccset......de jött Davis....tragikomikus volt, mert jó fél méterre volt a támadó....) Kritikus, mert az O viszont elveszít labdákat és sokszor nem is egyet. Nem vagyunk konzisztensek emellett, nagyon jó teljesítmények mellett ordító hibák jönnek szinte minden csapatrésztől.

Szóval innentől nagyon nehéz lesz, lehet a Raiders ellen felhozni magunkat a hajunknál fogva.....
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szerencsére már attól nem kell félni, hogy ha véletlenül ebből PO lenne, akkor pihenőnappal kezdenénk...nézzük a jó oldalát ennek a szarnak...
Klaci79
XD

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A D pedig ennyire képes O segítség nélkül. Alapból közepesnél jobb O-k ellen eléri, hogy 20-25 pont között maradjanak, de jó Offensek ellen sajnos belekényszerülünk a pontpárbajba, amit Ben agya már nem bír el.


Fast Willie
Szerintem igazán sose volt elég az agya hozzá.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Klacinak: Dupree a liga legjobb OLB-je. X-D
Meg egy fika, es megy a 20 millas DM!
Stez
Nagy mázlid van, hogy Trubisky nem mert kiállni az óriások ellen...ezzel a Luck teljesítménnyel a padlót is feltöröltem volna a macikkal...így meg lesz egy 6000 pontos derbi 😀
Ja-ja Dupree tényleg jó...remélem megtartod jövőre 14,9 milláért 😉
Klaci79
Meg igy is nyerni fogsz, csak mondom, Luck nulla teljesitmenye az atlagnal sem lesz jobb. Amugy en neked terveztem eladni Dupree-t. x-d

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Tulajdonképpen a védelem nem is lenne olyan rossz. Ami kiemelkedően szar, hogy a sec képtelen folyamatosan követni a WR-eket, persze ezt tudtuk eddig is, de az elmúlt meccseken ez nagyon előjött...még Haden is messze van egy top CB formától, nemhogy a többiek. Dupree felöl semmi nyomás nem érkezik, igaz Watt is gyengébb meccseket produkál...illetve a szokásos...a zónázás nem megy ennek a LB állománynak, de ugynaakkor egy Bosticot nem tehetsz egy WR mellé...és mi mégis mindig megpróbáljuk.
Mintha az lenne a cél, hogy hogyan szopassuk magunkat még jobban.
Végre van egy nagyon jó DL...rajtuk kívül Edmunds életjeleket mutat...Davis szarfos sajnos...év elején jó volt, de képtelen fejlődni. Burnett nem jó semmire, csak székmelegítőnek, Burns még arra se...Fort jó...sokáig egészen jól fogtuk a futást...aztán a cserefutó összezavarta a fejeket, ami nagyon nagy baj.
És mindezek ellenére nem mondom, hogy rossz lett volna a védelem...nagyon sokat voltak a 2. félidőben pályán és így kaptak 19 pontot...
Itt a baj, BigBennel van és az egojával...amiről kurvára nagyot esett már megint például a Hunter esetnél...de most ezek után kiáll a sajtó elé és elmondja, hogy Hunter szar?! Sokkal több alázat kellene tőle, mert jelenleg minden jó megmozdulására jut egy rossz...
Szerencsére már attól nem kell félni, hogy ha véletlenül ebből PO lenne, akkor pihenőnappal kezdenénk...nézzük a jó oldalát ennek a szarnak...
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
az első két TD után eszembe jutott, hogy csak ennyit kellett volna csinálni Denverben az utolsó 2 percben és az a meccs simán visszajött volna...most azt megoldottuk, erre BB egy másik alkalommal ad el teljesen érthetetlen módon labdát...év elején éreztem ezt utoljára, teljesen elborult aggyal csak megy előre és nem gondolkodik...de hogy az OC se helyette...
amúgy már 9 elbukott challenge-e van Tomlinnak sorozatban...rekordgyanús
Klaci79
Ezt mondjuk csak a bírók nem látták first down-nak.
bcsarli
ez igaz...de amint bedobja eldől...hihetetlen, de úgy tűnik ez nem megy neki vagy már rég kib@sztam volna a videóst, ha ennyire nem találja el
Klaci79
Ennyi. A HC altalaban nem latja a piros zaszlos jeleneteket. A kakasulon dolgozo kollega evi 100.000-es fizetessel hulyere veszi a 10.000.000 (?) kereso edzot.
new orl
Ezt azt hiszem mindannyian bedobtuk volna. Ha meg egy ilyenre nem challenge-el akkor azért baszogatnánk.
bcsarli
A 9 sorozat elbukottra irtam, hogy a piros zaszlokat nem lehet Tomlin nyakaba varni ( ahogy az erdem sem lenne az ove ).
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Jobb ez így, mint a PO-ban (feltéve, ha bejutunk). Biztosan azért is írom ezt, mert nem láttam. A potenciál bennünk van, javuló tendencia is van en generale, de egyelőre még továbbra is hektikusak a meccseink, hovatovább negyedeink. Ez nem sok jót sejtet. De azért azt mindenképpen meg kell jegyezni, hogy a Broncos és a Chargers elleni meccs is a kezünkben volt, sokszorosan is. Pech/Mák playek, önhibák, bírók. Ergo megvan a tudás, csak a szeget nem sikerül még beverni az ellen koporsójába. Márpedig ez az egyik, ha nem a legfontosabb érdem/tulajdonság, amelyik egy SB győztest jellemez...Szóval, fel kell kötni a gatyeszt, hiszen mindenkinek a végső győzelem a célja, így nekünk is. S amíg nem tudjuk lezárni a meccseket a bírók ténykedése fájni fog, mert ők döntik el a meccset és nem mi, az pedig, hogy melyik oldalra ítélnek iszonyatos nagy lutri.
fcancellara
háát, volt 2 jó meccs. Abból az egyiken minden papsajt volt, az ellennek meg minden vasmacska.
NEm véletlen nem kezdtem el hozsannázni. TH-nak ennél jóval hosszabb időszakai voltak, amikor gyalult az O, mire jött az érthetetlen homály visszaesés.
kishaszi
Szerintetek Ben Haley alatt volt ennyire homály, mint idén? Bye week és sérülés után igen, emlékszem, hogy voltak fura dolgai, de hogy egymás után lenullázna drive-okat és bukna meccseket??? Lényegében a Jax, Broncos és Chargers ellenin is ugyanazt hozta, ez legalább a hatodik szar meccse volt idén.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Sajnos nem vagyunk jók...nagyon nincs valami rendben, amit korábban pl a Panthers mérkőzésen még elfedett, hogy minden összejött. Főleg a védelemben vannak gondok, ott is a secondary elsősorban akik teljesen homályban vannak. Gyakorlatilag mindenki, de megkockáztatom, hogy ha Burns pályára lép, akkor még én is megcsinálnám a play-t.
Mégis azonban támadó oldalon nagyobb a gond, mert ott bizony haladni kellene és mégse sikerül. BB rendszeresen alul/túldobja az elkapókat, még akkor is, ha sok ideje van. Semmi kreativitást nem látok most, amiért korábban dicsértem az új OC-t, lényegében minden azon múlik, hogy BB éppen mit talál ki.
Nem bírtuk el sajnos a játékvezetés gyengeségét, ami most telibe sújtott minket. Legalább két röhejes holding büntetés elvitt 2 drive-ot is, a LAC PR TD-nél hátulról való blokkolást nem vett észre a zebra (vagy ha az nem volt az, akkor a másik oldalon miért), az első TD-nél egyértelmű FS és sajnos lehetne még sorolni, ráadásul ezúttal semmit nem kaptunk cserébe. Tomlin pirosa most rendben lett volna, erre mégse adták meg...egyszerűen nem hittem a szememnek. Meg se fordult a fejemben, hogy nem volt meg, de persze így már kár volt érte.
Még persze nincs minden veszve, de elnézve a PO-ba készülő csapatokat, most alaposan le vagyunk maradva...-a Ravens, de ebből is látszik, hogy milyen gyenge idén az AFC North. Két vereség még benne van, ha csak egy jön akkor visszatalálhatunk a helyes útra.
Én azonnal kibasznám Burnst, lényegében mintha a pályán se lenne és ez nagyon gáz. Dupree helyett pedig már most Ola-t kezdetném..
Az meg hogy az így is mindenkit hülyére szopató Allenre rátesszük Bosticot a sokadik érthetetlen döntése idén Butlernek...én apátiába süllyedtem...kicsit el kell engednem ezt a dolgot...legalább amíg nincs lehetőség képet cserélni 😕
Klaci79
Megmondom én. Ben EGO-ja harcol az Offense csapatrésszel. God mode-ban érzi magát, de egyelőre Failed God Mode-ban játszik. Egy fétise van, ha kiveszik Brown-t, meg van lőve. Azaz nincs, mert akkor is oda dobál, csak immáron nem a sajátoknak. Amíg ilyen "mert megérdemlem" meg "mert gunslinger vagyok" és "mindenkihülye csakénvagyokgéppuska"módban nyomja, elmarad a csapatsiker.
Szegény Washington-t ekézi a médiában? Egy rookie-t? Meg Puncit, AB-t? Gondolom, Hunter is hülye. Meg a pályafestő. Ez a pedagógia? Nem.

A meccs beárazta a Sec-t, látszik, hogy egy komolyabb irányító hogyan fogja szétszedni a PO-ban, ha az Off besül és a Front7 elfárad, vagy lelassítják a passrusht sémával. Davis-el szemben kezd elfogyni a türelmem. Smart playerként draftoltuk, sokat nem segítettünk neki az elmúlt 2évben, az igaz, de azt hittem FS-nek jó lesz. De előbb elkapót kikerüli-félrelép, ahelyett, hogy megütné elkapás után. Majd 2play-el később kiüti az épp Int-et szerző Haden-t. 😊 Ilyen safety playt itthon szoktam látni CB-S párostól. Már talán itthon sem.

Még nincs meg a tuti 0.500-s szezon sem, nemhogy a PO.

Samuels-nek örülök, Csodálom, hogy nem Ridley-t küldték be. A Chargers Def nagyot játszott a 2. félidőben, ezt a meccset a 3. negyed elején le kellett volna zárni.

Ha jól játszunk, bírókkal együtt verjük az ellent. Nem baj, kellenek a pofonok, abból lesz a düh. Csak fel kell állni belőlük. Gondolom, senki nem gondolta, hogy 5W és sima PO, a szenvedés ezúttal sem marad el, talán az sem, hogy nem csak rajtunk fog múlni.

Sajnálom hogy nagyjainknak ezt kellett látnia ezen a jeles eseményen, jó volt őket látni, de páran azért hiányoztak, főleg (nekem) Polamalu.

PS:
BigSnack még mindig be tudna állni 0-tech-be alkata alapján. Nem úgy Hokie, most látva nehéz elhinni, hogy Hampton cseréje volt.
Spy
Nem láttam ezt a meccset, de a Broncos előttig megoldotta Fichtner, hogy kivegye a meccset Ben kezéből. Sokkal több helyre szórta a lasztikat, votlak option-ök, Juju-t királyul használta. A Jax meccs anomália volt, mert ott mindenki balfaszkodott, aztán Ben - valódi Hero Mode-ban - megmentette egyedül, amit elrontott.

Conner agyrázkódásával valami szétesett Off oldalon, totál elvesztettük a meccsirányítást (gondolom itt a második félidőben lehetett ez). Visszatértünk két meccs erejéig a szezonkezdethez. A Raiderst most erőből meg kell oldani (kibaszott nehéz lesz, most mondom!), aztán meglátjuk, hogy mennyire tudunk talpra állni!

A D pedig ennyire képes O segítség nélkül. Alapból közepesnél jobb O-k ellen eléri, hogy 20-25 pont között maradjanak, de jó Offensek ellen sajnos belekényszerülünk a pontpárbajba, amit Ben agya már nem bír el.

Van pár ilyen csapat - pl. KC, Rams, Saints (a Pats javulóban).
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
[Megmondom én. Ben EGO-ja harcol az Offense csapatrésszel. God mode-ban érzi magát, de egyelőre Failed God Mode-ban játszik. Egy fétise van, ha kiveszik Brown-t, meg van lőve. Azaz nincs, mert akkor is oda dobál, csak immáron nem a sajátoknak. Amíg ilyen "mert megérdemlem" meg "mert gunslinger vagyok" és "mindenkihülye csakénvagyokgéppuska"módban nyomja, elmarad a csapatsiker.
Szegény Washington-t ekézi a médiában? Egy rookie-t? Meg Puncit, AB-t? Gondolom, Hunter is hülye. Meg a pályafestő. Ez a pedagógia? Nem.
Spy
Nekem erről az jutott eszembe, hogy régen azért fohászkodtunk, hogy legyen egy normál O-fal Benji előtt, na majd akkor megmutatjuk a világnak, hogy kik is vagyunk, ki az a Benji. A baj csak az, hogy ugyanannyi homály hülyesége van akkor is, ha megvédik.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jobb ez így, mint a PO-ban (feltéve, ha bejutunk). Biztosan azért is írom ezt, mert nem láttam. A potenciál bennünk van, javuló tendencia is van en generale, de egyelőre még továbbra is hektikusak a meccseink, hovatovább negyedeink. Ez nem sok jót sejtet. De azért azt mindenképpen meg kell jegyezni, hogy a Broncos és a Chargers elleni meccs is a kezünkben volt, sokszorosan is. Pech/Mák playek, önhibák, bírók. Ergo megvan a tudás, csak a szeget nem sikerül még beverni az ellen koporsójába. Márpedig ez az egyik, ha nem a legfontosabb érdem/tulajdonság, amelyik egy SB győztest jellemez...Szóval, fel kell kötni a gatyeszt, hiszen mindenkinek a végső győzelem a célja, így nekünk is. S amíg nem tudjuk lezárni a meccseket a bírók ténykedése fájni fog, mert ők döntik el a meccset és nem mi, az pedig, hogy melyik oldalra ítélnek iszonyatos nagy lutri.
fcancellara
háát, volt 2 jó meccs. Abból az egyiken minden papsajt volt, az ellennek meg minden vasmacska.
NEm véletlen nem kezdtem el hozsannázni. TH-nak ennél jóval hosszabb időszakai voltak, amikor gyalult az O, mire jött az érthetetlen homály visszaesés.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Klacinak: Dupree a liga legjobb OLB-je. X-D
Meg egy fika, es megy a 20 millas DM!
Stez
Nagy mázlid van, hogy Trubisky nem mert kiállni az óriások ellen...ezzel a Luck teljesítménnyel a padlót is feltöröltem volna a macikkal...így meg lesz egy 6000 pontos derbi 😀
Ja-ja Dupree tényleg jó...remélem megtartod jövőre 14,9 milláért 😉
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
az első két TD után eszembe jutott, hogy csak ennyit kellett volna csinálni Denverben az utolsó 2 percben és az a meccs simán visszajött volna...most azt megoldottuk, erre BB egy másik alkalommal ad el teljesen érthetetlen módon labdát...év elején éreztem ezt utoljára, teljesen elborult aggyal csak megy előre és nem gondolkodik...de hogy az OC se helyette...
amúgy már 9 elbukott challenge-e van Tomlinnak sorozatban...rekordgyanús
Klaci79
Ezt mondjuk csak a bírók nem látták first down-nak.
bcsarli
ez igaz...de amint bedobja eldől...hihetetlen, de úgy tűnik ez nem megy neki vagy már rég kib@sztam volna a videóst, ha ennyire nem találja el
Klaci79
Ennyi. A HC altalaban nem latja a piros zaszlos jeleneteket. A kakasulon dolgozo kollega evi 100.000-es fizetessel hulyere veszi a 10.000.000 (?) kereso edzot.
new orl
Ezt azt hiszem mindannyian bedobtuk volna. Ha meg egy ilyenre nem challenge-el akkor azért baszogatnánk.

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Klacinak: Dupree a liga legjobb OLB-je. X-D
Meg egy fika, es megy a 20 millas DM!

több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
az első két TD után eszembe jutott, hogy csak ennyit kellett volna csinálni Denverben az utolsó 2 percben és az a meccs simán visszajött volna...most azt megoldottuk, erre BB egy másik alkalommal ad el teljesen érthetetlen módon labdát...év elején éreztem ezt utoljára, teljesen elborult aggyal csak megy előre és nem gondolkodik...de hogy az OC se helyette...
amúgy már 9 elbukott challenge-e van Tomlinnak sorozatban...rekordgyanús
Klaci79
Ezt mondjuk csak a bírók nem látták first down-nak.
bcsarli
ez igaz...de amint bedobja eldől...hihetetlen, de úgy tűnik ez nem megy neki vagy már rég kib@sztam volna a videóst, ha ennyire nem találja el
Klaci79
Ennyi. A HC altalaban nem latja a piros zaszlos jeleneteket. A kakasulon dolgozo kollega evi 100.000-es fizetessel hulyere veszi a 10.000.000 (?) kereso edzot.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
az első két TD után eszembe jutott, hogy csak ennyit kellett volna csinálni Denverben az utolsó 2 percben és az a meccs simán visszajött volna...most azt megoldottuk, erre BB egy másik alkalommal ad el teljesen érthetetlen módon labdát...év elején éreztem ezt utoljára, teljesen elborult aggyal csak megy előre és nem gondolkodik...de hogy az OC se helyette...
amúgy már 9 elbukott challenge-e van Tomlinnak sorozatban...rekordgyanús
Klaci79
Ezt mondjuk csak a bírók nem látták first down-nak.
bcsarli
ez igaz...de amint bedobja eldől...hihetetlen, de úgy tűnik ez nem megy neki vagy már rég kib@sztam volna a videóst, ha ennyire nem találja el
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
az első két TD után eszembe jutott, hogy csak ennyit kellett volna csinálni Denverben az utolsó 2 percben és az a meccs simán visszajött volna...most azt megoldottuk, erre BB egy másik alkalommal ad el teljesen érthetetlen módon labdát...év elején éreztem ezt utoljára, teljesen elborult aggyal csak megy előre és nem gondolkodik...de hogy az OC se helyette...
amúgy már 9 elbukott challenge-e van Tomlinnak sorozatban...rekordgyanús
Klaci79
Ezt mondjuk csak a bírók nem látták first down-nak.

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
az első két TD után eszembe jutott, hogy csak ennyit kellett volna csinálni Denverben az utolsó 2 percben és az a meccs simán visszajött volna...most azt megoldottuk, erre BB egy másik alkalommal ad el teljesen érthetetlen módon labdát...év elején éreztem ezt utoljára, teljesen elborult aggyal csak megy előre és nem gondolkodik...de hogy az OC se helyette...
amúgy már 9 elbukott challenge-e van Tomlinnak sorozatban...rekordgyanús
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
a kihagyott extranal ereztem, hogy ez bizony hianyozni fog, aztan kicsit megnyugodtam a felido vegere, habar a nyilvan falsestartos TD felbaszta az agyam.
Es akkor jon a masodik felido, ahol kiderult, hogy nem csak en nyugodtam meg, hanem a teljes csapat. A birok meg tulkompenzaltak egy teljesen nyilvanvalo hibat.
Ez igy nem PO teljesitmeny.
Ha 30-as, 10-es nem jon vissza a jovo hetre, akkor meg a raiders is kerdeses lesz.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 896 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Reggelt!

Nincs fent valahol a meccs?
steelwolf
bithumen, ncore, tyt, ezeken biztos fent lesz előbb utóbb.
pfefe8
tyt-n már kettő minőségben fent van.
pfefe8
Itt is fent van:
 www.sport-video.org.ua/americanfootball.html
Spy
A sport-video-n, az előző heti Broncos van fent!
TYT meg nem enged reggelni!
Na mind1, marad a várakozás!
Azért köszi!
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Mentálisan fogyunk el és esünk szét. Egy egy kulcs játék után nincs olyan vezér a játékosok közt aki odaáll eléjük és megmondja, hogy most felmegyünk és megcsináljuk. Láttam a régieket. Számtalan kép van előttem amikor a D összegyűlt a padnál 1-1 beszívott játék után és komoly duma, majd jött a zseniális k..va nagy játék. Van 1 két playa akit nem látnék szívesen a következő meccsen. A pick inkább zseniális játék volt mint Benhiba. A srác a pálya másik oldaláról ért oda, senki sem gondolta volna, hogy ott lesz, amikor Ben elengedte a labdát, kb akkor úszhatott be a képbe. Összeáll ez mint a ge..is bugyi.
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 665 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Az a problémám az utóbbi hetek produkcióival, hogy nem azt látom, hogy az ellen irgalmatlanul jól játszik és úgy ver meg minket, hanem mi kezdünk el orbitálisan balf@sz módon játszani.

Big Ben ... édes Istenem azaz interception megint..., de mondhatnám Hunter túldobását is ajtó ablak helyzetben, és legnagyobb problémám ezzel az, hogy ez most már rendszeres,nem csak egy-egy ilyen túl vagy alul méretezése van. Múlt héten Juju és Washington, ma Hunter.Igazából hetek óta érlelődik bennem egy gondolat-érzés, amit még nem szeretnék most leírni vele kapcsolatosan. Ja és még valami , a faszom kivan a Brown mániájával. Erőlteti-erőlteti, de nem az igazi. A többieket meg, ha célba veszi,akkor - sajnos egyre többször- olyanokat dob feléjük, hogy hihetetlen.

Conner szerintem most jó volt...és Samuels is jól szállt be, aki ezek szerint megelőzte Ridleyt a Dc-on.

A D-ben a front ,amíg lehetett bírni, nem volt rossz. Bár Dupree teljesen fogalmatlan volt. Egyetértek Lacival jöhetne Ola, ennyit ő is hozzá tudna tenni a meccshez,mint Bud barátunk. Ha a többiek nem játszik állat módon , akkor Dupree pályán sincs.

A secondary teljesen homály....Davis ,megint miket művelt-kiüti Hadent ,aki picket fog az endzoneban.
Idehoztuk Burnettet is csak tudnám, hogy minek...szerencsétlen pályát sem lát. LaDarius Green effektus lassan.

Ma még Butler is hozzá tette a magáét, amikor Bostic, vagy Fort védekezett Allenen. Bostic,amúgy sokkal kevesebbet volt fent. én legalábbis többször Fortot láttam fent. Kíváncsi vagyok, hogy valami nyavajával küzdött Bostic, vagy ez a taktika része volt.

Artiet pedig el kell felejteni sajnos, Dupree-vel együtt. Két első kör kuka...

Ma még a special team is hozzá tette a magáét, bár a punt return TD-nél fújhattak volna zebrák-ha már nálunk befújták.

Nekem alapelvem, hogy nem kell foglalkozni a bírókkal, de azért ez most tényleg érdekesre sikerült... Haden-re offsideot fújni a végén...hát b@sszák meg. A holdingokról meg nem is beszélve.

A megoldást egyébként szerintem Bennél kell keresni...addig amíg így tolja és azt hiszi, hogy sz@rta a spanyolviaszt addig bele fogunk állni a földbe. Legalábbis a jobb csapatok ellen biztos. ( számomra mondjuk elég visszataszító volt,amikor mondjuk a múlt hét után az újonc Washingtont kezdte el szidni. ) Szóval értem én, hogy a nagy QB, de Tomlinnak most nagyon rendet kéne raknia a fejében.

Hátra van még a Raiders, a Patroits, a Saints és a Bengals. a raiderst és a Bengalst ütni kell, nincs mese, és a Patriots, Saints párosból is jó lenne valakit elkapni. Nagyobb esélyt, bármilyen furcsa a Pats ellen érzek hazai pályán, mert az, hogy mi ezt a Saintset meg tudnánk állítani, az a jelenlegi keretek között igencsak elképzelhetetlen.

" class="embed">
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mivel én eleve L-re vettem magamban, így csak a hogyan miatt vagyok csalódott.
Nem baj, szimpatikus csapat a Chargers, ha mi nem játszunk idén SB-t akkor jussanak be ők. Muris lenne egy L.A. Bowl, főleg Chargers győzelemmel 😊

Tetszett, hogy komoly szerelések, ütközések után az ellenfelek mosolyogva megbeszélték egymás között, mentek a sisakpacsik mindkét oldalon. Respect volt.

Azt nem értettem, hogy miért nem próbálunk hosszú drive-okkal pihenőt adni a D-nek, így teljesen elfogytak a 2. fléidőre.
Ben belövi magát szerintem a végére, jó lesz ez. Ha meg nem akkor is adott már nekem annyit ez a csapat hogy belefér. A 8W mindenképpen legyen meg, a többit majd alakul.