Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Landry Jones a Redskinsnél próbálkozik...nagyon drukkolok neki...Sanchez mellett akár még szóhoz is juthatna

Állítólag Chickillo sérült, úgyhogy lehet Ola-ból végre kapunk bőven 😊

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
3 rd negyed:

- Az első drive-unk még rendben is lett volna, ha nem öli meg az a könnyű szívvel befújt holding, ami Conner 30+yardos futását annulálta. Ilyenből vagy tízet elengedtek korábban, de ez van. A drive - hasonlóan az első félideiekhez - szépen felépített volt, most AB84-et mozgattuk be motionben Desmond Kingre kétszer és visszfordulásból hozott 1st downokat, illetve a futásblokk itt is kőkemény volt. 5 percet megettünk az órából, ez elfogadható.

- Az első def drive-nál továbbra is agresszívan támadtuk Riverst, de elkezdték a flat zónákat támadni, illetve Jackson hozott lendületet a futójátékukba. Itt már azért többet hibázott a védelem: volt Ekelernek egy 8-9 yardos futása, ahol a LOS-nál volt kontakt, de csomó elhibázott szerelés miatt végül továbbhaladtak. Keenan Allent jól mozgatták, Haden többször lemaradt róla, mert forgalomba került, de ez még a saját térfelükön volt, úgyhogy elmegy. A Gates elkapást nagyon benéztük, mindenki azzal számolt, hogy blokkol és senki nem vette át, de itt mázlink volt egy hasonló holdinggal.

A 3rd and 14 benyalása azonban katasztrófa és soft cover volt: 1.) El nem tudom hinni, hogy miért nem hívtunk be egy blitzet. 2.) Négyen mentek Riversre, de Bud 5 yardra totyogott tőle, nem is próbált elmozogni, semmi hatása nem volt. 3.) Rivers labdája még csak nem is zónahatárra ment, de Hilton túlságosan felfelé ment, ahelyett hogy backpedalból INT-et fogott volna (az eldobáskor Watt már majdnem odaért), Fort pedig nagyon mély (25 yardos) zónát fogott, tudnám, hogy minek?

A TD meg a katasztrófa netovábbja bazmeg!!! Davis kiüti az INT-et fogó Haden-t, akinek ez volt az első komoly vision-je Allen ellen és rögtön gamechanger lett (volna). De legalább vitte volna a kibebaszott labdát is! Komoly pech volt egyébként, hogy felperdült...
Fast Willie
Azt valaki mondja mar meg, hogy tudta ugy elnezni Davis, hogy a sajat csapattarsat nezte az ellenfel wr jenek. Es mig a masikhoz hozza sem ert volna, addig az intet talan mar kezeben tarto tok mas szinben jatszo csapattarsat leutkozi. Es meg csak nem is lassit. Tudom lehet hibazni. De hogy keverte ossze a feketet a feherrel? Wrt a cb vel, amikor amugy is ha gazul szerelsz automatikus buntetes szoval figyelned kene?

Ez volt gaz, meg hogy conner leserult, meg hogy washington helyett nr 3 wr meg nincs. Switzer jo neha, de kettetortek mar multkor is majdnem, most sajnos sikerult egy masik csapatnak. Aztan Justin Huntert ben ide oda ala fole dobalja es csodalkozunk, hogy nem jonnek bele a 3. szamu wr ek a jatekba. (persze connerel is ezt csinalta ben sokszor). Aztan jol le is serult az egyik ilyen tokeletes dobas miatt. Ott mar nem az a baj hogy tul hosszu lett, hanem hogy egy olyan wr nek probalunk ilyen hosszut dobni, aki meg csak most probalna belerazodni a meccsbe. Ezt csinaltuk persze washingtonnal is akkor se most sem jott be. Es meg le is serult.

A false start on meg el is ment kb a meccs. Utana kegyesebbek voltak, mert nem iteltek kb a passz rush nal egy ket talan bedobhato zaszlot reszunkrol. Igy viszonozva, de a lenyeg, ha mar visszaneznek minden tdt. Nem artana egy olyan szabaly, ha tok egyertelmu szabalytalansag tortenik, akkor a vagy engedjek a td nel is a zaszlo bedobasat, vagy b ami persze kivitelezhetetlen lenne, mert nincs tokeletes jatek, de ha egyertelmu vegyek el a tdt.

Nagy keres lenne? Mas lac rb elkapasa hiaba volt kozel a fumble hoz. Ott ha nincs meg a harom lepes kb es a tokeletes kontrol es a szituacio iranyitasa addig nem lett volna fumble. Es az sajnos kb meg egy lepesen mulott.

A def sokat javult, de megint az o tunt a ludasnak. A ben eladott fg helyett int homaly dobas. Es a tobb serules miatt is. A def mint korabban irtam, nem kepes az off haladasa nelkul egyedul levenni az ellen csapatat. Se futas, se passz teren. Es hat a masodik felidoben ez utott ki. Meg ok haladtak, Mi csak baszakodtunk. Es megint egy szoros meccset buktunk el. Ami meg lehetett volna. Es hat itt megint az a mondas. Hogy az offnak kell megnyernie a meccset. Mert ha nem teszi, a defet egy ertelmes csapat megeszi elobb utobb. Ez van. Most jott volna jol bell. Haha. 😀

Remeljuk conner meggyogyul. De az gaz, hogy gilbert meg serult es nelkule nem megy a futas. Erre van stat, hogy conner vs bell egy gilbert nelkul. Azt valaki, ha tudja rakja mar be. Mert ugy erzem conner most mar persze vegkep, de ma sem volt igazi onmaga. Es hogy miert nem artana vigyazni az rb re. Az most jon ki. Megint nincs 2. szamu rb. Es ha nem jon vissza conner, meg gazabb lesz az off. Bar a rookienek is voltak jo futasai a denver ellen, meg egy tdje is most. Szoval jo teszt lesz. Ez van.

Bar ugy nez ki conner vissza tud jonni, de most mar lehet latni, hogy az o stilusaval miert nem lehet akar 4 szezont is lejatszani komoly serules nelkul. Mert lehet jatszani ilyen sebesseggel es atizmozni stb. De az ero vs esz jatekban altalaban nagy szorast nezve az esz jon ki gyoztesen. Es ugy erzem, lehet tevesen, de o most ugy jatszik, mint a rookie qbk akik futkarozni kezdenek az nfl ben, mig be nem kapjak az elso nagy maflast. Amit o be is kapott. Es mintha azota kicsit elvettek volna a kedvet, azzal, hogy ok hogy igy futsz. De elobb utobb mi is oda tesszuk neked magunkat es ugy jarsz mint az egyszeri qb.

Persze ez csak az en eszrevetelem. De jo volna, ha mar bell nincs, legalabb o egeszseges tudna maradni. De erre ilyen sebessegu es ereju utesek mellett keves erv szol. Foleg ugy hogy most nincs masodik szamu rb aki kezdo szintu lenne. Mindegy.
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 521 — kheanton@gmail.com
Jövőre kivágjuk Burnst és Dupreet?
steelwolf
Senkit se vágunk ki jövőre 39 játékosunk van összesen
sutianap
Ennyi Capspace el ezt azért illene megoldani legalább egy középszar szinten... ahogyan szoktuk.
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Ha már Hunter kidőlt, el tudnék nézegetni egy Kelvin Benjamin-t a csapatban...a Bills kitette...
Klaci79
Attól, hogy a Hollóknál meghülyültek és minden playben wildcatben állnak fel, mi ne rakjunk be elkapót futó pozícióba! 😀
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Tomlin 2008 óta 19 DB-t draftolt..összesen 18 labdát szereztek a levegőben 😊
Klaci79
Ejha. Hany van rosterrlen?
kishaszi
Nem néztem, de nem lehet túl sok...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Ha már Hunter kidőlt, el tudnék nézegetni egy Kelvin Benjamin-t a csapatban...a Bills kitette...
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tomlin 2008 óta 19 DB-t draftolt..összesen 18 labdát szereztek a levegőben 😊
Klaci79
Ejha. Hany van rosterrlen?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Nem volt ez annyira veszes produkcio szerintem, ennyire nem latom most borusan magunkat, pedig szokasom 😀 Nyilvan vannak nem kicsit aggaszto dolgok, de egyik csapat sem tokeletes, azt viszont adom hogy jelen formank alapjan egy PO run nem tul sanszos.
A hibakat kellene elfelejteni, azokkal tele a padlas, plusz nem szoktam soha birozni de a Bolts ellen vallalhatatlanul fujtak. Remelem visszadja a sors valahol.
Kovetkezik a mumusunk, Oaklandbe altalaban szopni jarunk... remelem felfogjak a sracok hogy a mezeket kivinni kurva keves lesz. A maradek 4 meccsbol ha 3-t szivunk semmi keresnivalonk nem lenne egyebkent sem a POban, de a 2 is karcos.
Kulon orom hogy az utolso meccsunk a cicak ellen lesz, szerintem ott ver fog folyni... Egyszer ha jol emlekszem mi is szopattuk oket egy utolso meccses buktatoval, amin ment a POjuk. If we're not going, you're not going volt a szlogen. Csak nehogy most nyaljon vissza a fagyi 😀
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Jövőre kivágjuk Burnst és Dupreet?
steelwolf
Senkit se vágunk ki jövőre 39 játékosunk van összesen


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Jövőre kivágjuk Burnst és Dupreet?
steelwolf
Ha Conner egészséges lesz, akkor jöhet ő...de amíg RB hiány van...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Jövőre kivágjuk Burnst és Dupreet?
steelwolf
Sokat nem bukhatunk vele - Artienál 1,3 milla a dead cap, cserébe a cap hitje felmenne 3 milla fölé. Budnál ugye játszhat az 5. éves opció, de nem tudom, hogy egy ennyire erős passrusher/EDGE felhozatalú drafton megéri-e megadni (nem).

 www.spotrac.com/nfl/pittsburgh-steelers/bud-dupree-16746/

 www.spotrac.com/nfl/pittsburgh-steelers/artie-burns-18973/

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jövőre kivágjuk Burnst és Dupreet?
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Ízé, Éli Rogyerz nevű fijú?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Chargers meccs condensed visszanézés alapján (1. félidő):

Pozik:

- A két fal brutálkodik. Az OL tiszta erőből elnyomja Ingramékat, Bosa teljesen hatástalan, Villa egy-egyben, besegítés nélkül leszedi. Mebane és Liuget hiánya eget rengető középen, volt egy Conner futás, ahol Pouncey két embert blokkolt egyszerre. Hatalmas folyosókat nyitunk, a RB-nek nem is nagyon kell besegíteni a passprotba, mehet checkdownra (Ben nem tudja megdobni többször sem).
- A DL 3-4 men rush-sal is Rivers arcában liheg, gyakorlatilag OLB besegítés minimális kell, Watt állatkodik, bullrush-sal is hatásosak vagyunk, teljesen szétverjük a QB dobásmechanizmusát, mert rányomjuk a zsebet (kicsi térből kellene többször 3rd and longot megoldania).
- A futást legyilkojuk, de Ekeler a méretéből eredően nem alkalmas középső futásokra, Gordonnal ez más lenne. Az OC-jüket itt nem értettem, a LB-k viszont sokszor felérnek a LOS-ig és ekor még biztosan szerelünk (több gang tackle, nagyon kemény szerelésekkel), így a safety maradhat rangerben.
- Fichtner baromi jól megoldotta, hogy D. Jamest és D. Kinget felhozattuk a középső zónákba, a TE-kkel túlterheltük a slot-ot, Juju-t viszont többször motionnel kimozgattuk, így a széleken 1vs1 lettek. AB-n is viszonylag kevés kettőzés volt, a TD-nél láttuk, hogy egy-egyben egy Casey Heyward sem ellenfél neki. Hunter kétszer bántóan üresen maradt, de Ben nem tudta neki odadobni.
- AB és Juju hihetetlenül tud szeparálódni (és ekkor szinte mindent elkaptak), viszont az O gameplan király volt, mert sokszor keresztező útvonalra ment McDonald és Switzer is, így a zónáikat szétkuszáltuk.
- Ben itt a fontos passzokat jól megdobta, szépen mozgott a zsebben, hozzá sem tudtak érni. A hosszú TD passzokat jó helyre küldte, jó ütemben (a második TD-nél mindkét WR-t kettőzték, de a zseb annyira sokáig tartott, hogy AB84 így is elszakadt!)
- Fort nagyon jól tolta mind Buck, mind Mike szerepben, a ST munkája (punt blokk + másiknál mm hiányzott) meg kiemelkedő volt - hülyeséget sem csinált, mert a rúgókat nem tartolta le, manapság ezt is meg kell említeni. Gyors, agilis, jó a motorja és coverben is jó ütemmel játszik, mindig az emberén lógott.
- A 2 min drill nagyon rendben volt, szépen variáltuk a futás és passz arányt, mindig jókor választottuk a hosszú-középhosszú, illetve a középre vagy szélre menő játékokat.

Negatívum:

- Bud Dupree pass rushban teljesen hatástalan (egy fizikailag elméletben gyengébb Watt át tud ütni egy T-t, ő egyszer sem tette meg), de a szélek lezárásában most hibátlan volt futás ellen.
- Feiler mint lead blocker nem jó, Conner kétszer futott mögötte, mind a kétszer teljesen halott ügy volt, mert inkább akadályozta és a mozgásban lévőket nem tudta jó szögben kiütni (fejleszteni kell a mozgását és kézhasználatát ebben)
- Két drive-unk volt elég elcseszett: az egyik Ben hibája, a másikat elkapkodtuk (rossz volt a playhívás).

Az utóbbiban - ahol Huntert túldobta Ben - tök feleslegesen támadtuk az EZ-t, simán időt kellett volna ölni és rövidebb zónákat megjátszani, illetve futni, mert az működött a félpályáig bezárólag (ugye kb 3:30 volt hátra, 2 min warning előtt jóval) . Ellőttünk helyette hosszú passzokat a semmibe (totál ritmustalanul és "előkészítetlenül") és visszaadtuk kb 1.30 perc alatt a labdát. Ebben a drive-ban is több volt.

Az INT-nél Ben megint kreténkedett, csak azért nem EZ stat-ba számít, mert a 22 yardról dobta, ott bennmaradt minimum egy FG. Már az előtte lévő, 1st downra Connernek dobott checkdown is szörnyű kivitelezés volt: a kiforgó RB-nek külső vállra, a bokájához és 1 yarddal mögé dobta. Hogy 3rd downra miért double coverbe hajította be, ráadásul Döncinek, azt csak ő tudja. Igaz, hogy ebben a play-ben volt rajta a legnagyobb nyomás - kb 0,5 yardra tőle felé nyúlt egy kéz - de na! Dobta volna inkább ki a fenébe magasan. (Képzeljetek ide egy FLUIMUCIL Ábelt: DE MIÉRT?)

- Bennek amúgy is elég sok homály passza volt (egyszer Hunter fölé magasan, egyszer elé hosszan dobta, pedig tök üres volt a endzonnál, illetve Juju-t mellkason baszarintotta 5 yardról full erőből, Connernek két csínybe dobottja volt és egy a bokához, egyszer Brown zsenije mentette meg), de ezt kompenzálta sok király megoldással, úgyhogy itt még nem volt akkora baj.

- Joe Haden nem bírt el Keenan Allennel (ami többekkel előferdül), de Butlernek kellett 1,5 negyed, hogy rájöjjön, hogy jé ér kettőzni is!

- Butz másik buzisága ez a WR-t fog LB: Allen-en volt Fort, Watt és Dupree (!!!) is, még Fort volt a legjobb találmány, de Mike Will-t is gyömöszölte Vinny (!!?).

Összességében mindkét oldalon irányítottuk a meccset, radíroztuk a futásokat, mi tudtunk haladni minden módon, nekem annyi hiányérzetem volt, hogy az INT-et elsiette Ben, meg kellett volna elégedni biztos 3 ponttal (13-7-nél volt és teljesen reménytelen volt a Chargers - ugye a TD-jük előtt két ordas nagy false start-ot néztek el). 26-7-tel is szünetre mehettünk volna!

Most megnézem, hogy a fentiekből mit kúrtunk el a második félidőre! (Hátha most nyerünk 😊)
Fast Willie
az nem fog tetszeni. 😊

Azt azert ideirom, hogy nem F oldotta meg baromi jol, hanem megprobaltak ahogy mindig, 1-1 probaltak AB-t is fogni, de mivel Bosa-ek nem ertek BB-hez csak kezdeskor a kezfogasnal. Nem mukodott termeszetesen es valtottak ( Tomlin lehet meg most is uveges szemmel nezne ).

A D valtasat jatekban csak hunyorogva nezd es nem leszel ideges annyira ha nem latod tisztan. 😊
new orl
Esküszöm, hogy biztos fáradt vagyok, de mi volt olyan megoldhatatlan a D felállásukban?

Oké, nagyobb és agresszívebb passrush-t nyomtak, amivel egy drive-ot megölt Bosa, de utána AV kapott besegítést DDC-től és RB-től is. A futásunk Conner sérüléséig (újabb istencsapás ezen a meccsen) működött ugyanúgy. Ben kevesebbet nézelődhetett, de így is volt 4-5 mp-e.

A másik váltás amit láttam, hogy középre sűrűsödtek a DB-ik, behoztak többet (5-6 -os sec felállások), de az is csak egy támadásban működött két játék erejéig, mert végül JJ átizmozta. Desmond King és Derwin James meg jó játékosok, de Casey Heyward így sem bírt AB-vel.

Jó, mondhatod, hogy két támadásunkat megölték más-mással, de mindkettőre reagáltunk, az egyik támadásnál továbbmentünk és leszedtünk 4 percet az órából. (Az első támadást a saját holdingunk akasztotta meg, a másikat Bosa sackje - itt ment le 4 perc, a harmadiknál volt a több DB-s felállásuk, amire jött válaszul a sok option és RPO játékos TD driveunk).

A modern ligában persze pontra ponttal kell válaszolni, nekem ez a legnagyobb bajom az O-val, hogy pontokat hagyunk bennt (itt az első félidőben).

Védőoldalon meg ennyit tudunk, én ott is láttam változtatást Butlertől (az utolsó előtti támadásuknál pl. 6 emberes sec, Allennen cserélt embert, bekettőzték, blitzelték Riverst, volt 4 DL-es rush), de semmi nem sült el jól itt már, de nüanszokon múlt. Szerencsés esetben egyszer bejön, és nyerjük ezt a meccset.

A deftől a labdaszerzést hiányolom, amit most Davis szúrt el nagyon, illetve az Ekeler fél-elkapásnál óriási szerencséjük volt, hogy nem lett fumble.

Láttál mást esetleg?

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Tomlin 2008 óta 19 DB-t draftolt..összesen 18 labdát szereztek a levegőben 😊
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Srácok, ki lesz a No.1 RB az kaland ellen? Edmuns van akkora kiraly h pótolhatja Connert esetleg?
Dzseno
Ezen meg lennék lepve erősen...
Következhet még több BigBen passz...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Összességében most az első érzésem az, hogy ez egy szerencsétlenebb meccs volt számunkra, mint a Broncos elleni vereség. Ott jobban haragudtam, mert nem lett volna megoldhatatlan feladat nyerni, de sokat hibáztunk.

Én nem láttam olyan drasztikus Def váltást a LAC-nál, ami indokolta volna az Off visszaesését, inkább azt láttam, hogy a saját hülyeségeink (leginkább két jó drive-ot kinyíró holding) okozták a vesztünket. Fichtner reagált egy drive késéssel a LAC personellre, RPO-val és RB prot-tal visszavette a nyomást Benről, s haladni is tudtunk (igaz kellett hozzá Switz kiütésével járó bünti is), de mégis egyenlítettünk.

Az, hogy a Chargers átvette a vezetést a második félidő elején, hát az óriási mázlijukkal, Davis balfékségével és a bírói döntésekkel magyarázható. Nem szoktam bírózni, és inkább egy alapszakasz meccsen szopjuk be, de itt komolyan nem volt javítási lehetőség, mert minden drive-ban elvettek vagy odaadtak nekik valamit jogtalanul (false start TD, Ekeler kérdéses fumbliját meg sem nézték, az idióta challenge call, az ST block elengedése, a FG parádé, amit még sosem láttam). Két azonos szintű csapat meccsén ez legalább 14 pont volt.

És az sem igaz, hogy Def oldalon ne próbálkoztunk volna, egyszerűen Allen-t és a végén a fáradtság miatt a friss Jackson-t már nem bírtuk el. Gordonnal más lett volna a meccs képe, őt nem tudom, hogyan tudjuk limitálni, ezért is írtam, hogy a LAC szerintem több playmakerrel bír és egy jobb állapotú QB miatt amúgy is jobban néz ki összességében is. Rivers a második félidőben klasszis volt, hiába érkezett rá nyomás, beleállt keményen az ütközésekbe is és nagyon pontos volt.

Fichtner amúgy az INT-en és két drive-on kívül most inkább biztonságit játszatott, szerintem nem rajta ment el, de a félidei elemzést elbuktuk. Biztos igaz, hogy megnyugodtunk a nagy vezetés tudatában és idő kellett, hogy váltsunk, de megtettük, s engem ez most nem aggaszt annyira. Nyerhettünk volna és most először mondom idén, hogy a külső körülmények nem engedték.

Off oldalon most Ben annyira nem volt homály, de az INt az övé volt, amiről végül bebizonyosodott, hogy kellett volna (6 pontot bennhagytunk az első félidőben, türelmesebb játékkal).

Def oldalon voltak hibák, de láttam elképzelést, és változtatást. Az, hogy két playmakerrel nem bírsz, előfordul, főleg, ha rendszeresen sújtanak fasz ítéletekkel.

Viszont Butler leszokhatna erről a LB vs WR coverről, inkább kettőzzön végig egy ilyen elkapót, mint Keenan (PO esetén szerintem megkapja Haden mellett Hiltont és Burnettet), legfeljebb megvernek mással.

A DL-ben pedig valahogy a rotálással kellene csínján bánni, ami kétségtelenül nem könnyű uptempo offense-k ellen, ezért az elejétől kell jobban forgatni őket (ha mindenki egészséges).

Ha 0-2 helyett 1-1-et hoztunk volna, azért nyugodtabb lennék, de így végig pengeélen fogunk táncolni. A sorsolás erős, a Raiders O éledezik, Conner kiesett/JJ és Switz limitált lesz max, szóval nehéz lesz már az első meccs, ami épp ezért újabb trap game, de nyerni KELL!

GO STEELERS
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
- 12-vel a vége előtt vált látványosság a Chargers D váltása: elvették a középső zónákat, Kinget és James-t tették a TE-kre, felhoztak egy 5 emberes sec-et. Amúgy 3rd downon Ben rossz felé nézett, mert Juju pont középen szabadon volt, szóval váltás ide vagy oda, meg lehetett volna oldani, mert az OL is tartott 6-7 mp-ig.

- És akkor itt jött egy kés a vajon drive, Jacksonnal, akire itt már nem volt válasza egy fáradt D-nek. Egyébként - a közhiedelemmel ellentétben - Butz váltott, csak nem jött be. Mi is dime-ban és nickelben nyomtuk (volt 6 emberes sec is fent: Haden, Hilton, Edmunds, Burnett, Davis és Coty), és Hilton fogta Allen-t végig, aki viszont mindent elkapott. A baj az volt, hogy kiszélesítették a pályát, a stretch futásaikra pedig nem volt ellenszerünk (rád nézek Bud Dupree, aki kétszer is elkolbászolt és rád nézek Sean Davis, hogy mi az anyámat akartál kiütni egy shadow punch-csal???). Amúgy kibaszott nagy mázlijuk volt itt is, mert - még a drive elején - Ekeler elpusztításánál kb egy lábujjhegynyin múlott, hogy lent volt-e a második lába és befejezett elkapás utáni fumble vagy nem? Az viszont tény, hogy a DL rotálás a LAC no huddle miatt itt már nem volt kivitelezhető, s ők a hatalmas munkában elfáradtak. Ami abban tornyosodott ki, hogy a futást már nem tudtuk kezelhető szinten tartani.

- A 8 perccel a vége előtt indított O drive-ban megint csavartunk egyet a sémán, mert itt már a Chargers passrush éledezett. Sok-sok quick release ment, volt RPO is és Conner is besegített a protectionben Bosa ellen. Ben itt jól mozgott, és szépen mozgattuk a WR-eket + széthúztuk a pályát (négy negyedre kellett osztani a D-nek, ami nagy területeket nyitott). A 3rd down Juju elkapásos challenge ítélet egy újabb bullshit volt, de átizmoztuk, ahogy kell! Utána volt egy nagyon homály és veszélyes játéka Bennek, majd Switz-et kiütötte Jatavis Brown (jogos bünti) és jött Conner sajnálatos és ártatlan szituációs sérülése, de amúgy nagyon jó designed play-eket húztunk elő ekkor: a RB screenek nagyon ültek és szépen elvették a nyomást. A TD egy sima broken play-ből volt, a zseb szépen tartott és Samu sima biztonsági célpont volt, de nagyon elváltották magukat!

- Az ő utolsó drivejukban először az Ekeler elkapással elért 1st downért volt nagyon kár, pedig Riversre megint odatettük a nyomást és alig tudta elpöccinteni a RB-ig. Ott két yarddal előbb meg kellett volna fogni, de nem tudtam haragudni a D-re.

A másik kulcsszitu az 1:08-cal a vége előtti 3rd down volt Allennek, ahol Cam Heyward már megütötte a QB-t, de egytizeddel későn. Hogy miért Bostic fogta az rejtély? Itt a personnellel komoly bajok lehettek, de amúgy itt meg 6 emberes rush ment, szóval próbálkoztunk mindennel. Allen egyszerűen klasszis.

A FG-t meg addig rúgatták a bírók, amíg nem lett jó, hogy ROHADJANAK MEG VÉGLEG!!! (Szerintem az elsőnél nem volt offside vagy csak anniyra, mint Sam Tevinél a false startok egész meccsen.)

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
Srácok, ki lesz a No.1 RB az kaland ellen? Edmuns van akkora kiraly h pótolhatja Connert esetleg?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
4 th:

- Az első bajok itt kezdődtek. Bosa-t királyul kivettük a játékból eddig, de itt kétszer megszívatta Alejandro-t. Nem tudom, hogy miért bíztunk benne, hogy végig kontrollálni tudja, talán kaphatott volna minimális besegítést, mert a másik oldalon totál hatástalan volt a LAC PR-ja. Egyébként ezt a drive-ot is egy holding nyírta ki, ahol Conner megoldotta egy fake handoff screenből az első kísérletet, de fegyelmezetlenek voltunk, aztán Joey lecsapott.

- Az ST TD-t a bíróknak rovom fel egyedül, mert a cover odaért Kingre, de a 30 yardoson egy ordas nagy block in the backet nem vettek észre, hogy ROHADJANAK MEG!
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Chargers meccs condensed visszanézés alapján (1. félidő):

Pozik:

- A két fal brutálkodik. Az OL tiszta erőből elnyomja Ingramékat, Bosa teljesen hatástalan, Villa egy-egyben, besegítés nélkül leszedi. Mebane és Liuget hiánya eget rengető középen, volt egy Conner futás, ahol Pouncey két embert blokkolt egyszerre. Hatalmas folyosókat nyitunk, a RB-nek nem is nagyon kell besegíteni a passprotba, mehet checkdownra (Ben nem tudja megdobni többször sem).
- A DL 3-4 men rush-sal is Rivers arcában liheg, gyakorlatilag OLB besegítés minimális kell, Watt állatkodik, bullrush-sal is hatásosak vagyunk, teljesen szétverjük a QB dobásmechanizmusát, mert rányomjuk a zsebet (kicsi térből kellene többször 3rd and longot megoldania).
- A futást legyilkojuk, de Ekeler a méretéből eredően nem alkalmas középső futásokra, Gordonnal ez más lenne. Az OC-jüket itt nem értettem, a LB-k viszont sokszor felérnek a LOS-ig és ekor még biztosan szerelünk (több gang tackle, nagyon kemény szerelésekkel), így a safety maradhat rangerben.
- Fichtner baromi jól megoldotta, hogy D. Jamest és D. Kinget felhozattuk a középső zónákba, a TE-kkel túlterheltük a slot-ot, Juju-t viszont többször motionnel kimozgattuk, így a széleken 1vs1 lettek. AB-n is viszonylag kevés kettőzés volt, a TD-nél láttuk, hogy egy-egyben egy Casey Heyward sem ellenfél neki. Hunter kétszer bántóan üresen maradt, de Ben nem tudta neki odadobni.
- AB és Juju hihetetlenül tud szeparálódni (és ekkor szinte mindent elkaptak), viszont az O gameplan király volt, mert sokszor keresztező útvonalra ment McDonald és Switzer is, így a zónáikat szétkuszáltuk.
- Ben itt a fontos passzokat jól megdobta, szépen mozgott a zsebben, hozzá sem tudtak érni. A hosszú TD passzokat jó helyre küldte, jó ütemben (a második TD-nél mindkét WR-t kettőzték, de a zseb annyira sokáig tartott, hogy AB84 így is elszakadt!)
- Fort nagyon jól tolta mind Buck, mind Mike szerepben, a ST munkája (punt blokk + másiknál mm hiányzott) meg kiemelkedő volt - hülyeséget sem csinált, mert a rúgókat nem tartolta le, manapság ezt is meg kell említeni. Gyors, agilis, jó a motorja és coverben is jó ütemmel játszik, mindig az emberén lógott.
- A 2 min drill nagyon rendben volt, szépen variáltuk a futás és passz arányt, mindig jókor választottuk a hosszú-középhosszú, illetve a középre vagy szélre menő játékokat.

Negatívum:

- Bud Dupree pass rushban teljesen hatástalan (egy fizikailag elméletben gyengébb Watt át tud ütni egy T-t, ő egyszer sem tette meg), de a szélek lezárásában most hibátlan volt futás ellen.
- Feiler mint lead blocker nem jó, Conner kétszer futott mögötte, mind a kétszer teljesen halott ügy volt, mert inkább akadályozta és a mozgásban lévőket nem tudta jó szögben kiütni (fejleszteni kell a mozgását és kézhasználatát ebben)
- Két drive-unk volt elég elcseszett: az egyik Ben hibája, a másikat elkapkodtuk (rossz volt a playhívás).

Az utóbbiban - ahol Huntert túldobta Ben - tök feleslegesen támadtuk az EZ-t, simán időt kellett volna ölni és rövidebb zónákat megjátszani, illetve futni, mert az működött a félpályáig bezárólag (ugye kb 3:30 volt hátra, 2 min warning előtt jóval) . Ellőttünk helyette hosszú passzokat a semmibe (totál ritmustalanul és "előkészítetlenül") és visszaadtuk kb 1.30 perc alatt a labdát. Ebben a drive-ban is több volt.

Az INT-nél Ben megint kreténkedett, csak azért nem EZ stat-ba számít, mert a 22 yardról dobta, ott bennmaradt minimum egy FG. Már az előtte lévő, 1st downra Connernek dobott checkdown is szörnyű kivitelezés volt: a kiforgó RB-nek külső vállra, a bokájához és 1 yarddal mögé dobta. Hogy 3rd downra miért double coverbe hajította be, ráadásul Döncinek, azt csak ő tudja. Igaz, hogy ebben a play-ben volt rajta a legnagyobb nyomás - kb 0,5 yardra tőle felé nyúlt egy kéz - de na! Dobta volna inkább ki a fenébe magasan. (Képzeljetek ide egy FLUIMUCIL Ábelt: DE MIÉRT?)

- Bennek amúgy is elég sok homály passza volt (egyszer Hunter fölé magasan, egyszer elé hosszan dobta, pedig tök üres volt a endzonnál, illetve Juju-t mellkason baszarintotta 5 yardról full erőből, Connernek két csínybe dobottja volt és egy a bokához, egyszer Brown zsenije mentette meg), de ezt kompenzálta sok király megoldással, úgyhogy itt még nem volt akkora baj.

- Joe Haden nem bírt el Keenan Allennel (ami többekkel előferdül), de Butlernek kellett 1,5 negyed, hogy rájöjjön, hogy jé ér kettőzni is!

- Butz másik buzisága ez a WR-t fog LB: Allen-en volt Fort, Watt és Dupree (!!!) is, még Fort volt a legjobb találmány, de Mike Will-t is gyömöszölte Vinny (!!?).

Összességében mindkét oldalon irányítottuk a meccset, radíroztuk a futásokat, mi tudtunk haladni minden módon, nekem annyi hiányérzetem volt, hogy az INT-et elsiette Ben, meg kellett volna elégedni biztos 3 ponttal (13-7-nél volt és teljesen reménytelen volt a Chargers - ugye a TD-jük előtt két ordas nagy false start-ot néztek el). 26-7-tel is szünetre mehettünk volna!

Most megnézem, hogy a fentiekből mit kúrtunk el a második félidőre! (Hátha most nyerünk 😊)
Fast Willie
az nem fog tetszeni. 😊

Azt azert ideirom, hogy nem F oldotta meg baromi jol, hanem megprobaltak ahogy mindig, 1-1 probaltak AB-t is fogni, de mivel Bosa-ek nem ertek BB-hez csak kezdeskor a kezfogasnal. Nem mukodott termeszetesen es valtottak ( Tomlin lehet meg most is uveges szemmel nezne ).

A D valtasat jatekban csak hunyorogva nezd es nem leszel ideges annyira ha nem latod tisztan. 😊
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
3 rd negyed:

- Az első drive-unk még rendben is lett volna, ha nem öli meg az a könnyű szívvel befújt holding, ami Conner 30+yardos futását annulálta. Ilyenből vagy tízet elengedtek korábban, de ez van. A drive - hasonlóan az első félideiekhez - szépen felépített volt, most AB84-et mozgattuk be motionben Desmond Kingre kétszer és visszfordulásból hozott 1st downokat, illetve a futásblokk itt is kőkemény volt. 5 percet megettünk az órából, ez elfogadható.

- Az első def drive-nál továbbra is agresszívan támadtuk Riverst, de elkezdték a flat zónákat támadni, illetve Jackson hozott lendületet a futójátékukba. Itt már azért többet hibázott a védelem: volt Ekelernek egy 8-9 yardos futása, ahol a LOS-nál volt kontakt, de csomó elhibázott szerelés miatt végül továbbhaladtak. Keenan Allent jól mozgatták, Haden többször lemaradt róla, mert forgalomba került, de ez még a saját térfelükön volt, úgyhogy elmegy. A Gates elkapást nagyon benéztük, mindenki azzal számolt, hogy blokkol és senki nem vette át, de itt mázlink volt egy hasonló holdinggal.

A 3rd and 14 benyalása azonban katasztrófa és soft cover volt: 1.) El nem tudom hinni, hogy miért nem hívtunk be egy blitzet. 2.) Négyen mentek Riversre, de Bud 5 yardra totyogott tőle, nem is próbált elmozogni, semmi hatása nem volt. 3.) Rivers labdája még csak nem is zónahatárra ment, de Hilton túlságosan felfelé ment, ahelyett hogy backpedalból INT-et fogott volna (az eldobáskor Watt már majdnem odaért), Fort pedig nagyon mély (25 yardos) zónát fogott, tudnám, hogy minek?

A TD meg a katasztrófa netovábbja bazmeg!!! Davis kiüti az INT-et fogó Haden-t, akinek ez volt az első komoly vision-je Allen ellen és rögtön gamechanger lett (volna). De legalább vitte volna a kibebaszott labdát is! Komoly pech volt egyébként, hogy felperdült...

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
pluszban playmaker WR2 ( aki jobb mint a legjobb Bolts WR)
new orl
lol
empty taxi
AB kinel nem jobb a Boltsban? 😊
new orl
Juju nem jobb Keenan Allennél😋

Mondjuk nagyvonalúan kihagytad Mike Williamst, meg sec oldalon Casey Heywardot meg Desmond Kinget, de mindegy.
Fast Willie
AB jobb Allen-nel es JuJu-nak kinel is kellene jobbnak lennie?
Nem kihagytam egyet ertettem 😊 Jobb nekik
new orl
Brown, Juju, Wash, Switz, McDonald/James, Conner/Samuels vs Allen, Ty Williams, Mike Will, Travis Benjamin, Virgil Green/Gates, Gordon/Ekeler/Jackson, hát nálam utóbbi erősebb picit.

Saját szemszög (egyszerűsített grade)
Brown 100 vs Allen 95
Juju 85-Wash 30 vs Ty Will/Mike Will 80-70
Switz 50 vs Benji 60
McDonald 55-James35 vs Green 45- Gates 65
Conner 70 vs Gordon 75+
Samu 25 vs Ekeler 30
Fast Willie
A Saints-et, KC-t, NE-t leosztalyoznad meg csak hogy erthetobb legyen a pontszamok kiosztasa, es akkor mar a QB-kat es a jatekhivokat is, meg a falakat? Mindjart lesz egy kepunk mindenrol es utana megbeszeljuk
new orl
Nincs kedvem hozzá, bocs. Gondolom érthető, h nálunk két célpont és a futó tehetsége extra, a többi ember átlagos, náluk meg több hasonlóan jó célpont van két elit tehetséggel, így az össztehetségszint magasabb blablabla. Ettől még jobbak lennénk, ha Ben überelné Riverst, ami nem lehetetlen kategória. A defjük meg min két nagyságrenddel előttünk van emberanyagban
Fast Willie
Akkor csak annyit hogy ezek a netto tudasuk vagy mar a csapat altal generalt szamok?

(CR a Real Madridban 100, akkor a Juventusban 100 vagy 95? Conner emogott a fal mogott 70, de egy rossz fal mogott mennyi? AB csak 5 ponttal jobb, ugy hogy 2x annyi ideje van szeparalodni es BB-nek odadobni? )

Remelem egy kerdesre lesz kedved 😊
new orl
Netto tehetségszint

Nem is lehetne más, mert nem mindegy, hogy BB vagy Charlie Batch/Landry Jones dobál AB-nek. Vagy Aaron Rodgers a géniusz McC vagy a szürkeségbe burkolózó McC vezérli.

Szerintem a Chargers netto tehetségszintje magasabb skill posztokon, amit kihasználtak, mert a védelmünk a 2-3-4 th targetjüket már nem tudta annyira limitálni, mint ők a mieinket. OL-ben akkora eget rengető különbséget nem láttam, főleg, hogy egy csomó false start-ot és holdingot elengedtek, amíg néztem.

Ha kérdeznéd, mi a saját tehetségeinket tudjuk használni (lásd a korábban írt hsz-met Juju és Switz használatáról, vagy a blockingról), de Ben formája gúzsba köti a csapatot jelenleg. Elég lett volna FG-ig haladni a második félidőben, de semmi... Rivers meg egymaga megfordította.


Fast Willie
BB nem elete formajat hozza, de o nem Peyton M aki fizikailag nem volt mar alkalmas. Gyonyoru hosszu passzai is vannak kis helyekre.
PP a falatok NR1, szerintem dupla ideig dedelgetheti a labdat BB ( es ez felhuzza a teljesitmenyet), mint akarmelyik QB a ligaban es AB-JuJu, tavaly meg Bell is akik varjak. El tudnanak szeparalodni hamarabb is, de igy meg vegkepp vagy jon a zaszlo. BB olyen napjain bizony 6-7 yardos passzokba kell kenyszeriteni, mert lehetne. A baj nala hogy primadonna es majd o. TB sokaknal a legnagyobb es BB is tiszteli biztosan, egyszeruen ra kell mutatni lehet "nem szexin" is kivalonak lenni. Nalam az edzok a ludasak, bar nalam nem jobb a LAC keretileg sem a KC sem a NE. Nalam SB-t ero a keret meg Bell nelkul is, pedig Conner sehol sincs hozza ertekben, de futni tudtok vele is. Es S is tudtok majd ha eros. A D nem elfaradt hanem egyortelmuen mutatta mit fognak csinalni. Egy Rivers ellen nem lehet, es az elso felido szarul nezett ki nekik, de aprosagokon mult. Ami nalatok pozitivum hogy sokszor meg igy is hogy lathato volt a szandek a fiuk kepesek voltak kivitelezni. Nyomas nelkul viszont ugyan fejlodott a garda de nem eleget es a 2. felido gyonyoruen megmutatta.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Chargers meccs condensed visszanézés alapján (1. félidő):

Pozik:

- A két fal brutálkodik. Az OL tiszta erőből elnyomja Ingramékat, Bosa teljesen hatástalan, Villa egy-egyben, besegítés nélkül leszedi. Mebane és Liuget hiánya eget rengető középen, volt egy Conner futás, ahol Pouncey két embert blokkolt egyszerre. Hatalmas folyosókat nyitunk, a RB-nek nem is nagyon kell besegíteni a passprotba, mehet checkdownra (Ben nem tudja megdobni többször sem).
- A DL 3-4 men rush-sal is Rivers arcában liheg, gyakorlatilag OLB besegítés minimális kell, Watt állatkodik, bullrush-sal is hatásosak vagyunk, teljesen szétverjük a QB dobásmechanizmusát, mert rányomjuk a zsebet (kicsi térből kellene többször 3rd and longot megoldania).
- A futást legyilkojuk, de Ekeler a méretéből eredően nem alkalmas középső futásokra, Gordonnal ez más lenne. Az OC-jüket itt nem értettem, a LB-k viszont sokszor felérnek a LOS-ig és ekor még biztosan szerelünk (több gang tackle, nagyon kemény szerelésekkel), így a safety maradhat rangerben.
- Fichtner baromi jól megoldotta, hogy D. Jamest és D. Kinget felhozattuk a középső zónákba, a TE-kkel túlterheltük a slot-ot, Juju-t viszont többször motionnel kimozgattuk, így a széleken 1vs1 lettek. AB-n is viszonylag kevés kettőzés volt, a TD-nél láttuk, hogy egy-egyben egy Casey Heyward sem ellenfél neki. Hunter kétszer bántóan üresen maradt, de Ben nem tudta neki odadobni.
- AB és Juju hihetetlenül tud szeparálódni (és ekkor szinte mindent elkaptak), viszont az O gameplan király volt, mert sokszor keresztező útvonalra ment McDonald és Switzer is, így a zónáikat szétkuszáltuk.
- Ben itt a fontos passzokat jól megdobta, szépen mozgott a zsebben, hozzá sem tudtak érni. A hosszú TD passzokat jó helyre küldte, jó ütemben (a második TD-nél mindkét WR-t kettőzték, de a zseb annyira sokáig tartott, hogy AB84 így is elszakadt!)
- Fort nagyon jól tolta mind Buck, mind Mike szerepben, a ST munkája (punt blokk + másiknál mm hiányzott) meg kiemelkedő volt - hülyeséget sem csinált, mert a rúgókat nem tartolta le, manapság ezt is meg kell említeni. Gyors, agilis, jó a motorja és coverben is jó ütemmel játszik, mindig az emberén lógott.
- A 2 min drill nagyon rendben volt, szépen variáltuk a futás és passz arányt, mindig jókor választottuk a hosszú-középhosszú, illetve a középre vagy szélre menő játékokat.

Negatívum:

- Bud Dupree pass rushban teljesen hatástalan (egy fizikailag elméletben gyengébb Watt át tud ütni egy T-t, ő egyszer sem tette meg), de a szélek lezárásában most hibátlan volt futás ellen.
- Feiler mint lead blocker nem jó, Conner kétszer futott mögötte, mind a kétszer teljesen halott ügy volt, mert inkább akadályozta és a mozgásban lévőket nem tudta jó szögben kiütni (fejleszteni kell a mozgását és kézhasználatát ebben)
- Két drive-unk volt elég elcseszett: az egyik Ben hibája, a másikat elkapkodtuk (rossz volt a playhívás).

Az utóbbiban - ahol Huntert túldobta Ben - tök feleslegesen támadtuk az EZ-t, simán időt kellett volna ölni és rövidebb zónákat megjátszani, illetve futni, mert az működött a félpályáig bezárólag (ugye kb 3:30 volt hátra, 2 min warning előtt jóval) . Ellőttünk helyette hosszú passzokat a semmibe (totál ritmustalanul és "előkészítetlenül") és visszaadtuk kb 1.30 perc alatt a labdát. Ebben a drive-ban is több volt.

Az INT-nél Ben megint kreténkedett, csak azért nem EZ stat-ba számít, mert a 22 yardról dobta, ott bennmaradt minimum egy FG. Már az előtte lévő, 1st downra Connernek dobott checkdown is szörnyű kivitelezés volt: a kiforgó RB-nek külső vállra, a bokájához és 1 yarddal mögé dobta. Hogy 3rd downra miért double coverbe hajította be, ráadásul Döncinek, azt csak ő tudja. Igaz, hogy ebben a play-ben volt rajta a legnagyobb nyomás - kb 0,5 yardra tőle felé nyúlt egy kéz - de na! Dobta volna inkább ki a fenébe magasan. (Képzeljetek ide egy FLUIMUCIL Ábelt: DE MIÉRT?)

- Bennek amúgy is elég sok homály passza volt (egyszer Hunter fölé magasan, egyszer elé hosszan dobta, pedig tök üres volt a endzonnál, illetve Juju-t mellkason baszarintotta 5 yardról full erőből, Connernek két csínybe dobottja volt és egy a bokához, egyszer Brown zsenije mentette meg), de ezt kompenzálta sok király megoldással, úgyhogy itt még nem volt akkora baj.

- Joe Haden nem bírt el Keenan Allennel (ami többekkel előferdül), de Butlernek kellett 1,5 negyed, hogy rájöjjön, hogy jé ér kettőzni is!

- Butz másik buzisága ez a WR-t fog LB: Allen-en volt Fort, Watt és Dupree (!!!) is, még Fort volt a legjobb találmány, de Mike Will-t is gyömöszölte Vinny (!!?).

Összességében mindkét oldalon irányítottuk a meccset, radíroztuk a futásokat, mi tudtunk haladni minden módon, nekem annyi hiányérzetem volt, hogy az INT-et elsiette Ben, meg kellett volna elégedni biztos 3 ponttal (13-7-nél volt és teljesen reménytelen volt a Chargers - ugye a TD-jük előtt két ordas nagy false start-ot néztek el). 26-7-tel is szünetre mehettünk volna!

Most megnézem, hogy a fentiekből mit kúrtunk el a második félidőre! (Hátha most nyerünk 😊)
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Tomlin sajtájájon most mondta hogy James kiesett erre a hétre biztosan. :/
thr_buddha
Conner out a Raiders ellen a Yahoo Fantasym szerint