Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
AB megsérült!?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 284
Jól olvasom sérülések vannak szép számmal.
prérifarkas
hát vannak, de egyelőre olyan komoly sérülés még nem volt, ami IR lenne...azért szép számmal vannak húzódások, meg Fosternél ugye térdprobléma is.
de hát sajnos hol nincs sérülés 😕
több mint 5 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Jól olvasom sérülések vannak szép számmal.

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.facebook.com/fuzovelkifele/videos/10155348194681431/
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 284
Hm... Ez érdekes lenne.
 eu.usatoday.com/story/sports/2018/07/29/dez-bryant-antonio-brown-steelers-pitch/859800002/
vontod
Cap alá beférne?
steelwolf
Szerintem ezzel kár foglalkozni. Én kizártnak tartom és ez csak pletyka. Mondjuk AB tisztelete Dez fele, de semmi több!
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hm... Ez érdekes lenne.
 eu.usatoday.com/story/sports/2018/07/29/dez-bryant-antonio-brown-steelers-pitch/859800002/
vontod
Cap alá beférne?
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
OFF:

Latrobe, PA tegnap. Ha nem is foci, de az uborkaszezonban lehet hogy hoz par embernek egy kis feludulest. Jo szorakozast azoknak hozza.



Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Hm... Ez érdekes lenne.
 eu.usatoday.com/story/sports/2018/07/29/dez-bryant-antonio-brown-steelers-pitch/859800002/

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ramon Foster 4-5 hétig out
kapitnono
Kellene dislike gomb is. Marmint nem neked az e'rte'kele'sedre (koszonjuk az infot), hanem a hirre valo reagalasra. : (

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
És persze Saci is jelen van a pályán:
 twitter.com/JFowlerESPN/status/1022976975340810240
Klaci79
Hat sajnos ebbol a nezetbol, meg mar korabbrol az latszik, hogy szeretne visszajonni. De nem fog tudni. Mar az csoda hogy jar. De paran nemreg kerdeztek nem is olyan reg, hogy milyen az allapota. Sajnos nem a legjobb.

Es ebbol en azt veszem ki, hogy ott van a palyan az az elete. Egy eddzoi allas, vagy kozvetitoi nez ki neki sajnos maximum. Bar voltak mar paran akik visszajottek hihetetlen dolgokbol, de ahogy azt alter ego megmondta, a masodik mutet utan, az esely arra hogy jatszon profi szinten az ott eldolt. Sokan emlekszem meg ossze is kaptak vele, meg hogy varjunk meg mert 2018 ra lehet vissza tud jonni.

De oket (akik azt hittek saci meg 2018 ra pro szinten jatszhat) a draftkor saci draft pick bejelentesere valo bemondasahoz valo besetalas mutatta meg, vagy tette helyere sajnos mi a realitas. Mindenki orul neki hogy jar. De szornyu es szomoru volt latni, hogy hogy. Most picit megint jobban nez ki ezen a videon, de hosszu ut all meg elotte es remeljunk teljesen rendbe jon a normal elethez. Az mar megint mas teszta hogy lesz e belole valaha pro nfl jatekos.

Az eselyek kevesek erre, meg az is, hogy ki lenne az az eddzo, aki ilyen serules utan bekockaztatna egyszer ot. Akar jopar ev mulva is. Legjobbakat kivanjuk neki. De remelem nem kockaztatja majd az egeszseget, csak azert hogy jatszon.

Es ezert van az, hogy pl bell is sok garantalt penzt ker. Mert vele es barki massal is ez barmikor megeshet. Persze a csapat is tudja ezt es pont ezert nem adja meg. De mint futo, o a testi epseget kockaztatja, mig a csapat a cap szintjet. Nem ugyanaz a ketto. Szoval mind a ketto serulthet, de inkabb a cap seruljon mint egy jatekos. Mindegy, bell lehet mar reg nem is akart itt jatszani. Lehet csak bloffol az is es majd alair a ket kisajtolt tag big money utan. Ki tudja. De jo lenne egy ertelmes szerzodessel itt tartani, amivel mind a ketto fel jol jarna. Es akkor veget erne ez a Cinderella story. : ( .

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 076 — WHO DAT!!!!
Ramon Foster 4-5 hétig out


több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 284
Moats is odébb állt. A West Pittsburgh-be ment (Cardinals)
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 284
Burnett ma se edzett, combhajlító sérülés miatt.
Ami meg rosszabb, hogy Foster megsérült és elképzelhető, hogy súlyos lesz 😢
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 284
És persze Saci is jelen van a pályán:
 twitter.com/JFowlerESPN/status/1022976975340810240
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 284
Köpni-nyelni nem tudtam 😀:
 twitter.com/btsteelcurtain/status/1022999988299812864
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 284
Első edzés a táborból:
Conner a No1 RB

AB az X, Hunter a Z, JuJu a slot receiver

2nd team OL. Chuks-Finney-Collins-Feiler-Rodgers

3rd team OL. Cheek-Schleuger-Morris-Graham-Prince. Dobbs at QB

Morgan Burnett and Sean Davis open up as starting safeties. Vance McDonald at TE.

Terrell Edmunds working 2nd team safety with Nat Berhe. Adams/Chick at OLB.

Burns szerzi az első interceptiont Big Bentől. AB-n védekezett.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 284
Csóri Bell azért kap itt hideget-meleget 😊 A játsszon mindenki ingyen,mert ez a Vasas család,illetve a világ legjobb futója, kapjon pénzt táborok közül azért én is megfizetném.Még úgy is, hogy előttünk azért itt van Flakon csodaszerződése, amit nyögünk is szépen..Tényleg a posztja legjobbja, BB is szépen-lassan öregszik (pedig én nézném még vagy 10 évig) Saci sincs.AB meg Bell azért hosszútávon alapkövei a csapatnak,csak meg kéne tartani szerencsétlent.Ez még Nektek is túl nagy luxus lenne...Pláne, hogy az alapból halálra ítélt játékokból is dől előre 5 yardot, ez nem éri meg a lóvét?
LeviPoki
Mutasd már meg, hogy ki és mikor mondott ilyet?
Szerintem bárki odaadna neki 13-15 millát évekre, csak nem garantáltba a fű és az ügyei miatt. De olyat, hogy ingyen, még csak azt se, hogy ne ő legyen a legjobban megfizetett RB a ligában (Gurley előtti időkig) senki nem mondott itt.
Klaci79
A két végletet akartam érzékeltetni,amik mennek nagyrészt a különböző fórumokon is.A másik véglet meg a Gurley szerződésnél még nagyobb pénzek voltak ,ami szintén nem túl reális, sőt..Szimplán csak feltűnt,hogy a régebbi Vasas drukkerek azért inkább arrafelé hajlanak, hogy senki se kapjon annyira nagy fizetést,amivel alapból én is egyetértek,viszont itt a posztja legjobbjáról van szó, ami felülírhat néhány elvet.Pont ő az,akit ha kockázatos is, de meg kell fizetni,mert hiába egy jó gárda most a Steelers,a hiányát még ti is megéreznétek.
LeviPoki
az biztos, hogy megéreznénk, de nagyjából láthatod, hogy állunk a cap terén. Ráadásul bár ez nem hiszem, hogy a vasasról szól, de itt tényleg nem szoktak nagy garantáltakat adni. Amikor ezt nem tartottuk szem előtt rá is faragtunk rendesen: Woodley. Ettől még a 15 millió nem lett volna rossz pénz Bell-nek, a szerződéssel azonban baj esetén mindenképp a Steelers járt volna jobban.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Csóri Bell azért kap itt hideget-meleget 😊 A játsszon mindenki ingyen,mert ez a Vasas család,illetve a világ legjobb futója, kapjon pénzt táborok közül azért én is megfizetném.Még úgy is, hogy előttünk azért itt van Flakon csodaszerződése, amit nyögünk is szépen..Tényleg a posztja legjobbja, BB is szépen-lassan öregszik (pedig én nézném még vagy 10 évig) Saci sincs.AB meg Bell azért hosszútávon alapkövei a csapatnak,csak meg kéne tartani szerencsétlent.Ez még Nektek is túl nagy luxus lenne...Pláne, hogy az alapból halálra ítélt játékokból is dől előre 5 yardot, ez nem éri meg a lóvét?
LeviPoki
Mutasd már meg, hogy ki és mikor mondott ilyet?
Szerintem bárki odaadna neki 13-15 millát évekre, csak nem garantáltba a fű és az ügyei miatt. De olyat, hogy ingyen, még csak azt se, hogy ne ő legyen a legjobban megfizetett RB a ligában (Gurley előtti időkig) senki nem mondott itt.
Klaci79
A két végletet akartam érzékeltetni,amik mennek nagyrészt a különböző fórumokon is.A másik véglet meg a Gurley szerződésnél még nagyobb pénzek voltak ,ami szintén nem túl reális, sőt..Szimplán csak feltűnt,hogy a régebbi Vasas drukkerek azért inkább arrafelé hajlanak, hogy senki se kapjon annyira nagy fizetést,amivel alapból én is egyetértek,viszont itt a posztja legjobbjáról van szó, ami felülírhat néhány elvet.Pont ő az,akit ha kockázatos is, de meg kell fizetni,mert hiába egy jó gárda most a Steelers,a hiányát még ti is megéreznétek.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 284
Csóri Bell azért kap itt hideget-meleget 😊 A játsszon mindenki ingyen,mert ez a Vasas család,illetve a világ legjobb futója, kapjon pénzt táborok közül azért én is megfizetném.Még úgy is, hogy előttünk azért itt van Flakon csodaszerződése, amit nyögünk is szépen..Tényleg a posztja legjobbja, BB is szépen-lassan öregszik (pedig én nézném még vagy 10 évig) Saci sincs.AB meg Bell azért hosszútávon alapkövei a csapatnak,csak meg kéne tartani szerencsétlent.Ez még Nektek is túl nagy luxus lenne...Pláne, hogy az alapból halálra ítélt játékokból is dől előre 5 yardot, ez nem éri meg a lóvét?
LeviPoki
Mutasd már meg, hogy ki és mikor mondott ilyet?
Szerintem bárki odaadna neki 13-15 millát évekre, csak nem garantáltba a fű és az ügyei miatt. De olyat, hogy ingyen, még csak azt se, hogy ne ő legyen a legjobban megfizetett RB a ligában (Gurley előtti időkig) senki nem mondott itt.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Csóri Bell azért kap itt hideget-meleget 😊 A játsszon mindenki ingyen,mert ez a Vasas család,illetve a világ legjobb futója, kapjon pénzt táborok közül azért én is megfizetném.Még úgy is, hogy előttünk azért itt van Flakon csodaszerződése, amit nyögünk is szépen..Tényleg a posztja legjobbja, BB is szépen-lassan öregszik (pedig én nézném még vagy 10 évig) Saci sincs.AB meg Bell azért hosszútávon alapkövei a csapatnak,csak meg kéne tartani szerencsétlent.Ez még Nektek is túl nagy luxus lenne...Pláne, hogy az alapból halálra ítélt játékokból is dől előre 5 yardot, ez nem éri meg a lóvét?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 284
Antonio nem viccelt...nehogy elkéssen, inkább helikopterrel érkezett a TC-re 😀
 cbspittsburgh.files.wordpress.com/2018/07/antonio-brown-chopper.jpg?w=420&h=236

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 284
Eli Rogers 1 évre aláírt!
steelwolf
A legjobb megoldás volt mindenkinek. Gondolom a KC vagy a Browns is csak minimumot adott volna neki, akkor meg már marad ott, ahol ismeri a rendszert. Megbízható, jó játékos, akitől sokat nem várok, de jó egy ilyen slot receiver.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Eli Rogers 1 évre aláírt!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Le'Veon Bell persze azonnal reagált Twitteren Todd Gurley szerződésére. Először gratulált a Rams játékosának, majd csak annyit írt, hogy "Lol. Rólam meg mindenki azt hitte, túl nagyravágyó vagyok".
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azért azok után hogy NFLben nullkms játékosok kapnak fullgarantált szerződéseket nincs nagyon mirőll beszélni. Így mézbe Bell teljesen megérdemli a pénzét. A tulajoknak kéne egymás között lebrszélni hogy ne hozzák saját magukat nehéz helyzetbe.
dande
Ezt (mármint a full garis rookie szerződéseket) az aktuális CBA szabályozza, csak akkor lehet rajta változtatni, ha a jelenlegi CBA lejár.
empty taxi
Akkor én nem emlékeztem rá hogy az elmúlt években ilyen volt.
dande
Minimalisan lehet targyalni a rookie szerzodesekrol, de csak par dologban (alairasi bonuszrol, 3v4 evre lesz garantalt a szerzodes, mekkora a garantalt osszeg, illetve az offset language reszleteirol. ami ugye az, hogy ha vmi miatt a csapat kirakja a jatekost, akkor utana nem kell kifizetniuk a meg hatra levo osszeget, mert azt kvazi "fedezi" majd a jatekos uj szerzodese amit mastol kap. Mayfield contractjaba is beleraktak. gondolom ha FA marad akkor ki kell fizetniuk).

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."