Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azért azok után hogy NFLben nullkms játékosok kapnak fullgarantált szerződéseket nincs nagyon mirőll beszélni. Így mézbe Bell teljesen megérdemli a pénzét. A tulajoknak kéne egymás között lebrszélni hogy ne hozzák saját magukat nehéz helyzetbe.
dande
Ezt (mármint a full garis rookie szerződéseket) az aktuális CBA szabályozza, csak akkor lehet rajta változtatni, ha a jelenlegi CBA lejár.
empty taxi
Akkor én nem emlékeztem rá hogy az elmúlt években ilyen volt.
dande
Minimalisan lehet targyalni a rookie szerzodesekrol, de csak par dologban (alairasi bonuszrol, 3v4 evre lesz garantalt a szerzodes, mekkora a garantalt osszeg, illetve az offset language reszleteirol. ami ugye az, hogy ha vmi miatt a csapat kirakja a jatekost, akkor utana nem kell kifizetniuk a meg hatra levo osszeget, mert azt kvazi "fedezi" majd a jatekos uj szerzodese amit mastol kap. Mayfield contractjaba is beleraktak. gondolom ha FA marad akkor ki kell fizetniuk).

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért azok után hogy NFLben nullkms játékosok kapnak fullgarantált szerződéseket nincs nagyon mirőll beszélni. Így mézbe Bell teljesen megérdemli a pénzét. A tulajoknak kéne egymás között lebrszélni hogy ne hozzák saját magukat nehéz helyzetbe.
dande
Ezt (mármint a full garis rookie szerződéseket) az aktuális CBA szabályozza, csak akkor lehet rajta változtatni, ha a jelenlegi CBA lejár.
empty taxi
Akkor én nem emlékeztem rá hogy az elmúlt években ilyen volt.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
Azért azok után hogy NFLben nullkms játékosok kapnak fullgarantált szerződéseket nincs nagyon mirőll beszélni. Így mézbe Bell teljesen megérdemli a pénzét. A tulajoknak kéne egymás között lebrszélni hogy ne hozzák saját magukat nehéz helyzetbe.
dande
Ezt (mármint a full garis rookie szerződéseket) az aktuális CBA szabályozza, csak akkor lehet rajta változtatni, ha a jelenlegi CBA lejár.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért azok után hogy NFLben nullkms játékosok kapnak fullgarantált szerződéseket nincs nagyon mirőll beszélni. Így mézbe Bell teljesen megérdemli a pénzét. A tulajoknak kéne egymás között lebrszélni hogy ne hozzák saját magukat nehéz helyzetbe.
több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Szerintem Gurley jobb helyzetben volt. Neki nem volt égető most szerződést adni, szerencséjére most kapott.
Bellnek viszont szerződést KELL adni jövőre, sérüléssel a háta mögött, idősebben, nem gondolnám, hogy ekkora nagyságrendű szerződést kapna. Bár az tuti, hogy erre ő is vérszemet kap.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gurley 4 év 60 millió!!! 45 millió garantált! Oppácska...lehet Bell nem is tévedett akkorát 🤔
Klaci79
De a Rams egy gyenge csapat azért engedhette meg magának!
Mondjuk azért durva a 75 %gari
Toca
Így van. Most lesz egy jó évük, aztán kíváncsi leszek, mi lesz itt akár csak jövőre. Top 15 peremén lévő WR-nek adnak 16 misit, futónak 15 misit, bezzeg a 3-4 éve a liga legjobb védőjének számító Donaldot basznak kifizetni, inkább odaviszik egy évre Suht is. Ebből csak jó sülhet ki

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 286
Edmunds viszont nem várt, és ma aláírt!
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 657 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Gurley 4 év 60 millió!!! 45 millió garantált! Oppácska...lehet Bell nem is tévedett akkorát 🤔
Klaci79
Lesz aki majd annyit ad neki amennyit kér. Nem mi leszünk azok. Gurley számait meglátja és ez neki kevés lesz az biztos.
pfefe8
Szerintem meg egyáltalán nem biztos, hogy ezek a számok kevesek lettek volna / lennének neki. Mi is leraktunk elé egy gyakorlatilag ugyanilyen éves átlaggal bíró szerződést, csak töredék garantáltal, pont ezen hasalt el a hosszútávú. Szerintem, ha mi is a kb. 70%-át garantáltá tettük volna már aláírta volna. Egyébként bennem ez a Gurley szerződés,pont azt erősíti, hogy Bell elvárásai nem voltak teljesen irreálisak, hiszen láthatjuk most már, hogy a liga 2. legjobb RB-je milyen szerződést kapott.

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Gurley 4 év 60 millió!!! 45 millió garantált! Oppácska...lehet Bell nem is tévedett akkorát 🤔
Klaci79
Lesz aki majd annyit ad neki amennyit kér. Nem mi leszünk azok. Gurley számait meglátja és ez neki kevés lesz az biztos.

Steelers fan
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Gurley 4 év 60 millió!!! 45 millió garantált! Oppácska...lehet Bell nem is tévedett akkorát 🤔
Klaci79
De a Rams egy gyenge csapat azért engedhette meg magának!
Mondjuk azért durva a 75 %gari
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 286
Gurley 4 év 60 millió!!! 45 millió garantált! Oppácska...lehet Bell nem is tévedett akkorát 🤔
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
Melyik #D volt erősebb a '70 évekbeli vagy a 2006?
steelwolf
A '70-es évekbeli. Kb. 3 győztes Super Bowlnyival.

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Melyik #D volt erősebb a '70 évekbeli vagy a 2006?
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
A video arrol, hogy mi szamit elkapasnak, mi nem, mi lesz fumble stb...:

 www.nfl.com/m/share?p=%2Fvideos%2Fnfl-videos%2F0ap3000000923367%2FWhat-is-a-catch-now-Al-Riveron-explains-the-new-rule

Az egesz leiras oldal:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/g31f5vecudsofuq1nqim
NFL teams unanimously approve simplified catch rule
NFL teams unanimously approved modifications to the catch rule for the 2018 season in a vote at the Annual League Meeting in Orlando on Tuesday.


Talan meg sem lesz olyan bonyolult. Azok alapjan amit itt a videoban elmond. De majd szezon kozben elesben meglatjuk. Catch, fumble, incomplete pass majd meglatjuk... 😊

Ezek alapjan most az elkapas jo lenne JJ nek. De majd meg kell nezni, hogy hany fumble lesz ebbol es levonni, hogy nyerunk e vele vagy sem. 😊

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Kis bemelegites.



Meg nem neztem utana mi lesz az elkapas mi nem iden.

Azt tudom hogy ez majd annak szamit, ha jol emlekszem a belinkelt valtozasokbol. De kivancsi leszek az elso meccsen, pontosan mi szamit majd elkapasnak.

Vagy mar most is. De majd utananezek, de a sok szabaly miatt, gondolom megint nem lesz eleg egyertelmu. Haha.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 511 — kheanton@gmail.com
Azért egy pár csapat hálás lehet nekünk, hogy nem tömtük ki Bell-t.😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wyatt
egyébként én sem értem ezt a "biztos, hogy szar csapatba megy mert csak az tud ennyit költeni futóra" dolgot..
honnan tudod, hogy nem ír alá év 12 milláért magasabb garantálttal , mint amit itt kapott volna?
Honnan tudod, hogy jövőre, esetleg két év múlva hol lesz fal vagy, hogy melyik csapat mennyire lesz erős és , hogy kinek mennyi pénz áll majd a rendelkezésére?
Az eddigi tapasztalataid alapján mondasz egy véleményt és ha valaki máshogy gondolja mindjárt "támadásnak" veszed 😊
no offense de kevesebbet bratyizz Stezzel, pajti :-P
gordon
12 milliót sem fog neki fizetni normális csapat, mert normális csapat nem így épít csapatot, ha figyelted az elmúlt néhány évben a ligát, lehet valami rálátásod a dologra.

Lehet persze azt csinálni, mint a Jaguars meg az Eagles, hogy hú akkor most gyorsan mindenkit odaviszek, akár még egy futót 1x millás fizetéssel, csak amikor már most látod, hogy három év múlva a fél keretet ki kell baszni, mert már most 30-40 millióval vagy a várható cap felett, akkor azt azért hosszú távú gondolkodásnak nehéz lenne csúfolni.

Én nem veszem támadásnak, szimplán elmondtam, mi fog történni, az hogy ez egyeseknek nem tetszik és olyan következtetéseket vonnak le, hogy én elítélem ezért Bellt vagy bárkivel bármi bajom lenne, az igazából csak az egyén problémája


Ő választ és a pénzt választotta. Nem kell ezt túlmisztifikálni meg túlírni
Wyatt
De könyörgöm úgy beszélsz az egészről mintha csak a Steelers lenne akivel hosszútávon nyerhetne.
Köt egy hosszú tavut BigBen leserul / visszavonul jön az újjáépítés aztán mennyivel lesz vonzóbb ez a csapat mint a többi ?
Ráadásul ha tényleg nem volt több garantált mint 20% a szerződésben akkor meg ha leserul idén is jobban járt, mert garantáltan többet kap.
Toca
Ó hát te nem tudod, hogy ez egy nagy család és egy olyan csapat, aminek a DNS-ében van a győzelem, és ahol mindenki szívesen játszik kevesebbért is? Akkor maradjunk csak a liga élvonalába tartozó falnál és Antonio Brownnál, amiből mocskosul sokat profitál. Többet, mint az az egy-két millió, amivel keresni fog máshol. Ja, hogy azért a fizetésért itt továbbra is teljesíteni kellene, ott meg megkapja bucira és szenvedhet a gyengébb csapatban. Egyéni szociális probléma. Már persze nem neki, mert ő megkapja a pénzét
Wyatt
Szóval mivel gondol a jövőjére és egy esetleges sérülés / elhasználódás / formahanyatlas miatt nem akar 5-10-20-30 milliókat bent hagyni már rossz ember?
Paran már megkérdezték eddig nem válaszoltál.
Miből gondolod, hogy csak egy fos csapatba mehet?
Miből gondolod, hogy ez a fal / BigBen 2 évnél többet itt lesz?
Miből gondolod, hogy máshol nem fog játszani ?
Itt is elég jól játszott tavaly pedig ugyanígy szívatta a Pit?
Miből gondolod ha ezt a szerződését aláírja és egy kis problémás sérülés / formahanyatlos szezon után nem vágtak volna ki itt , amikor rebuilding kezdődik és AB és közte kell dönteni ?
Toca
Az a baj, hogy csak probalsz kotekedni, mikozben nem olvasol. Ez igy elegge ertelmetlenne teszi az egeszet.

Sehol nem irtam, hogy rossz ember, sot, jatekoskent megertem az erveit. Az mas kerdes, hogy kitorolheti a penzevel, ha gyenge lesz a csapata, es kivagja mondjuk 2-3 even belul.

Leirtam mar azt is, miert gyenge csapatba fog menni, mert egy eros nem engedheti meg maganak, hogy egy futora 16/18 milliot aldozzon

Ebben a rendszerben pedig egesz jol tolta eddig, semmi oka feltetelezni, hogy mashogy lesz. Mashol ez sokkal eselyesebb. A tovabbi fajdalmakra majd vasarnap, addig bird ki
Wyatt
Igen leírtad a véleményed én meg az enyémet.
Neked van egy berögződésed. Amire hogy miért így gondolod nem adtál érvet csak simán elismételted többször.
Persze ettől még lehet igazad lesz, csak gondoltam egysíkú gondolataidon kívül is rávilágítok 1-2 dologra.
De nem igazán veszed csak odabököd, hogy erőlködöm ami kettőnk közül inkább rád jellemző perpill.
Toca
Nem, én leírtam a véleményemet, te pedig kitaláltál ebből valami olyat, amit én nem írtam. Majd erre felvezetve írtál egy litániát. Én marhára nem erőlködöm, nem tudom, miből vetted ezt le, ismét csak tévesen


Wyatt
egyébként én sem értem ezt a "biztos, hogy szar csapatba megy mert csak az tud ennyit költeni futóra" dolgot..
gordon
Én úgy érzem, hogy a Patsbe fog menni Bell.
Ha az utolsó évét kezdi Brady, akkor 19/20-ra az óriási fizuja felszabadul, hely lesz a cap alatt, egy rookie QB nem kerül sokba, és Bell jelenleg a ligában a leghatékonyabb nemQB off.weapon, amire egy rookie QB-s csapatnak égető szüksége lehet.
Ennyit -hibátlan logikával, de a jövőt nem ismerve- a szar csapat elméletről.
Sobri Jóska
Ha az utolsó évét kezdi meg. Ha az utolsó évét kezdi meg, akkor jövőre nem lesz irányítónk, első számú elkapónk remélem, hogy a négymeccses eltiltás és az előző idény kihagyása után még jövőre is tényező lesz, de azért lehet, hogy valami célpont nem ártana, Gronk esetében sem lehet sajna száz százalékra venni, hogy lesz, de vegyük úgy, hogy van. A többi posztot most egyelőre hagyjuk, mert mindjárt látni fogjuk, mennyire képtelen a helyzet

Hogan szerződése lejár az év végén, Pattersoné is, Britté is, Dorsetté is, Matthewsé is, van egy Edelman, Mitchell, Berrios hármas, ott van persze Dwayne Allen, aki azért ennyiért elég drága blokkoló TE. És ott van az első körös választott futónk, White és Burkhead is 2020-ig bír szerződéssel. Futó poszton több mint pöpecül állunk, cserében nincs irányító, egy darab komolyan vehető elkapó és Gronk. Biztosan Bellre kell elkölteni egy ilyen forgatókönyvél a pénzt, nem is másra.


hibátlan logika... LOL

Sony Mitchelről gondolom még nem hallottál vagy te már most tudod, hogy a köv szezonban óriási bust lesz/képen törli BB-t az első vesztes meccs után
ZERO_L
hallott róla, azt is rebesgetik errefelé, hogy ő már most az OROY
csi77
Végre valaki, aki lát is, nemcsak néz!


Amúgy szerintem mindenki elmondta a maga gondolatait, innentől már csak minimális változtatásokkal ismétlődések lesznek, úgyhogy ezt itt le is zárhatjuk. Jövőre kiderül, kinek lesz igaza, ha tévedek, egy hónapig valami steelerses sigem lesz, ahogyan azt vállaltam is.

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
hibátlan logika... LOL

Sony Mitchelről gondolom még nem hallottál vagy te már most tudod, hogy a köv szezonban óriási bust lesz/képen törli BB-t az első vesztes meccs után
ZERO_L
hallott róla, azt is rebesgetik errefelé, hogy ő már most az OROY

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 364 — situational football
hibátlan logika... LOL

Sony Mitchelről gondolom még nem hallottál vagy te már most tudod, hogy a köv szezonban óriási bust lesz/képen törli BB-t az első vesztes meccs után



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
Wyatt
egyébként én sem értem ezt a "biztos, hogy szar csapatba megy mert csak az tud ennyit költeni futóra" dolgot..
gordon
Én úgy érzem, hogy a Patsbe fog menni Bell.
Ha az utolsó évét kezdi Brady, akkor 19/20-ra az óriási fizuja felszabadul, hely lesz a cap alatt, egy rookie QB nem kerül sokba, és Bell jelenleg a ligában a leghatékonyabb nemQB off.weapon, amire egy rookie QB-s csapatnak égető szüksége lehet.
Ennyit -hibátlan logikával, de a jövőt nem ismerve- a szar csapat elméletről.

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 286
Ezt az elméletet még nem írta senki, bár nagyon bátor 😀
Bell trükkösen kisajtolt 2 év Franchise Tag-et full garantálttal a csapatból az irreális követeléseivel, majd következő nyáron teszteli a piacot és végül marad a csapatnál, mert még így is a Steelers ajánlata lesz a legjobb mindent (tehát nem csak pénzt) figyelembe véve 😀 😀
Gorcsev
na ja csak ahhoz, hogy jövőre beférjen ő és Foster is a cap be elég komoly lépéseket kell majd tenni
gordon
Foster utolsó éve lesz az idei, ez már szinte biztos. Nem fogunk meg egy OG-t úgy fizetni, amikor nagyon olcsón van pótlás. Bármennyire is sajnálom, de ez szinte 100%
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Ezt az elméletet még nem írta senki, bár nagyon bátor 😀
Bell trükkösen kisajtolt 2 év Franchise Tag-et full garantálttal a csapatból az irreális követeléseivel, majd következő nyáron teszteli a piacot és végül marad a csapatnál, mert még így is a Steelers ajánlata lesz a legjobb mindent (tehát nem csak pénzt) figyelembe véve 😀 😀
Gorcsev
Meglepődnék. Az utolsó ajánlatunkból kiindulva(ha valósakaz infók) egy év múlva sem fogunk jobbat elé rakni. Ha teszteli a piacot, akkor lesz olyan csapat aki teljesíti az irreális igényeit. Az a szerződés a miénkkel szemben klasszisokkal jobb lesz.
pfefe8
Igazából itt az a kérdés hogy amit ok mondtak 15% igaz-e. Mert nekem gyanúsan alacsony és abba nem csoda hogy nem ment bele. McKinnonnak vagy Lamar Millereknek van több garantaltja.
És szép a bónusz meg hogy mennyi lehet a végén de pont a futóknal van a legnagyobb esély hogy nem tölti ki a szerződését.
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Ezt az elméletet még nem írta senki, bár nagyon bátor 😀
Bell trükkösen kisajtolt 2 év Franchise Tag-et full garantálttal a csapatból az irreális követeléseivel, majd következő nyáron teszteli a piacot és végül marad a csapatnál, mert még így is a Steelers ajánlata lesz a legjobb mindent (tehát nem csak pénzt) figyelembe véve 😀 😀
Gorcsev
Meglepődnék. Az utolsó ajánlatunkból kiindulva(ha valósakaz infók) egy év múlva sem fogunk jobbat elé rakni. Ha teszteli a piacot, akkor lesz olyan csapat aki teljesíti az irreális igényeit. Az a szerződés a miénkkel szemben klasszisokkal jobb lesz.

Steelers fan
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ezt az elméletet még nem írta senki, bár nagyon bátor 😀
Bell trükkösen kisajtolt 2 év Franchise Tag-et full garantálttal a csapatból az irreális követeléseivel, majd következő nyáron teszteli a piacot és végül marad a csapatnál, mert még így is a Steelers ajánlata lesz a legjobb mindent (tehát nem csak pénzt) figyelembe véve 😀 😀
Gorcsev
na ja csak ahhoz, hogy jövőre beférjen ő és Foster is a cap be elég komoly lépéseket kell majd tenni