NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Nagy sakkjátszma lesz ez a Bell sztori az biztos. Ha arról meggyőzzük, hogy ténylegesen akarunk vele hosszút kötni azzal, hogy ha az neki nem jó, akkor elmehet máshová, de első picket kell kapnunk érte, akkor elképzelhető, hogy nem lesz gond. De mondom azt nem tudjuk, hogy mondjuk Ben mennyi pénzről mondd le azért, hogy Bellt megtartsuk.

Ha most elengedjük vahahol a 3. kör környékén kapunk/kapnánk kompenzációs picket 2019-ben.
Klemó
Első kör sztem túlzás, de mondjuk 2. kör első fele talán...
Kókusz8
Miközben 3. kört kapsz érte "csak" kompenzációs pickként? Ha ezt is nézem, akkor ez nem mindegy. Olyat már el tudok képzelni, hogy 2018-2019-ben is kapnánk cetliket.

Egyébként az már más kérdés, hogy első kör elejét nyilván nem adnak érte és így kérdés, hogy RB needdel középtől lefelé vannak-e azok a csapatok, akiknek a cap-ben bőven van hely. Az RB-k tekintetében a multban nagyon sokan megégtek, ennek hosszú sztorija van. Bell egy franchise player, akire a következő 2-3 évben lehet alapítani az O-t egészen nyugodtan. (most már a PO-ban is láttuk)
Klemó
Az egy másik kérdés, hogy Nektek mennyiért éri meg elengedni. tagelt futó nagyon drágán, bármennyire top... Sztem 2. kör első feléig megéri, természetesen idei draftcetlivel.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 208
Nagy sakkjátszma lesz ez a Bell sztori az biztos. Ha arról meggyőzzük, hogy ténylegesen akarunk vele hosszút kötni azzal, hogy ha az neki nem jó, akkor elmehet máshová, de első picket kell kapnunk érte, akkor elképzelhető, hogy nem lesz gond. De mondom azt nem tudjuk, hogy mondjuk Ben mennyi pénzről mondd le azért, hogy Bellt megtartsuk.

Ha most elengedjük vahahol a 3. kör környékén kapunk/kapnánk kompenzációs picket 2019-ben.
Klemó
Első kör sztem túlzás, de mondjuk 2. kör első fele talán...
Kókusz8
Miközben 3. kört kapsz érte "csak" kompenzációs pickként? Ha ezt is nézem, akkor ez nem mindegy. Olyat már el tudok képzelni, hogy 2018-2019-ben is kapnánk cetliket.

Egyébként az már más kérdés, hogy első kör elejét nyilván nem adnak érte és így kérdés, hogy RB needdel középtől lefelé vannak-e azok a csapatok, akiknek a cap-ben bőven van hely. Az RB-k tekintetében a multban nagyon sokan megégtek, ennek hosszú sztorija van. Bell egy franchise player, akire a következő 2-3 évben lehet alapítani az O-t egészen nyugodtan. (most már a PO-ban is láttuk)
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 930 — Steelers fan
McCoy lejjebb lévő kaliber. Szvsz 1. kör alatt Bellt nem trédeljük, Bellnek nagyon magas értéke van - még a jelen helyzetben is (capszitu), ugyanis verseny lenne érte a többi csapat között.
Soldados
1. kört max akkor kaphatunk ha valaki nagyon beleszerelmesedik, normál esetben szvsz 2. kör, de nagyon lefelé nyomja az árát, hogy egyértelműen kényszerhelyzetben vagyunk.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
ok. nem térdeltetjük. akkó marad a tag, mer ha 1 éve nem írta alá 12+12+15-ért, akko idén miért is tenné_? Ennél nagyobbat meg nem fogunk adni szerintem. Ha meg tagel, akkor csücsül.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
McCoy lejjebb lévő kaliber. Szvsz 1. kör alatt Bellt nem trédeljük, Bellnek nagyon magas értéke van - még a jelen helyzetben is (capszitu), ugyanis verseny lenne érte a többi csapat között.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Nagy sakkjátszma lesz ez a Bell sztori az biztos. Ha arról meggyőzzük, hogy ténylegesen akarunk vele hosszút kötni azzal, hogy ha az neki nem jó, akkor elmehet máshová, de első picket kell kapnunk érte, akkor elképzelhető, hogy nem lesz gond. De mondom azt nem tudjuk, hogy mondjuk Ben mennyi pénzről mondd le azért, hogy Bellt megtartsuk.

Ha most elengedjük vahahol a 3. kör környékén kapunk/kapnánk kompenzációs picket 2019-ben.
Klemó
Első kör sztem túlzás, de mondjuk 2. kör első fele talán...
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Nagy sakkjátszma lesz ez a Bell sztori az biztos. Ha arról meggyőzzük, hogy ténylegesen akarunk vele hosszút kötni azzal, hogy ha az neki nem jó, akkor elmehet máshová, de első picket kell kapnunk érte, akkor elképzelhető, hogy nem lesz gond. De mondom azt nem tudjuk, hogy mondjuk Ben mennyi pénzről mondd le azért, hogy Bellt megtartsuk.

Ha most elengedjük vahahol a 3. kör környékén kapunk/kapnánk kompenzációs picket 2019-ben.
Klemó
Milyen sakkjátszma, ha tudja, hogy azért akarjuk tenderezni, hogy eltrédeljük - egyszerűen nem írja alá a tendert, azt annyi mindenféle habókos álomnak. Egyébként nézzétek már meg miért ment McCoy a Billsbe ( nem első kör ) pedig ő egy komplett offenz önmagában.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 208
Nagy sakkjátszma lesz ez a Bell sztori az biztos. Ha arról meggyőzzük, hogy ténylegesen akarunk vele hosszút kötni azzal, hogy ha az neki nem jó, akkor elmehet máshová, de első picket kell kapnunk érte, akkor elképzelhető, hogy nem lesz gond. De mondom azt nem tudjuk, hogy mondjuk Ben mennyi pénzről mondd le azért, hogy Bellt megtartsuk.

Ha most elengedjük vahahol a 3. kör környékén kapunk/kapnánk kompenzációs picket 2019-ben.
több mint 6 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
gabistar: Gronkot gerincműtét után húztuk 2. körben, Hernandezt karakterproblémák miatt lehetett később. 2-őt kockáztattunk, 1 bejött. Mivel nálunk azért általában relatíve komplett a csapat, némi kockáztatás belefér. Mondjuk BB nem egy draftguru, 4. körtől lefelé, udfa és free agency kukázásban király. 😀 Meg cap managementben, persze ahhoz kell egy Brady, aki idén vmi 22. legjobban fizetett irányító volt, meg a sok játékos, aki ár alatt játszik nálunk. Ez nyilván nem véletlen, sok munka van benne. Ezért is lepődtünk meg Gilmore fizuján (5-65), de az idő persze megint az öreget igazolta.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 269
Gruden behúzza a Csengòt, akkor berotyantok...
kishaszi
A labda még mindenképpen a mi térfelünkön pattog...csak úgy tudja behúzni ha mi is jól járunk...vagy ha senki nem jár jól.
Klaci79
Az az álláspontunk egyenlőre vele ha jól tudom, hogy ameddig nem írja alá a tendert, addig sem hosszabbításról és semmi másról nincs tárgyalás vele. ha aláírja, akkor már jöhetnek érte az ajánlatok.
pfefe8
Szerintem itt még nincs semmi tender...majd márciusban lesz az aktuális...
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Gruden behúzza a Csengòt, akkor berotyantok...
kishaszi
A labda még mindenképpen a mi térfelünkön pattog...csak úgy tudja behúzni ha mi is jól járunk...vagy ha senki nem jár jól.
Klaci79
Az az álláspontunk egyenlőre vele ha jól tudom, hogy ameddig nem írja alá a tendert, addig sem hosszabbításról és semmi másról nincs tárgyalás vele. ha aláírja, akkor már jöhetnek érte az ajánlatok.

Steelers fan
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 269
Gruden behúzza a Csengòt, akkor berotyantok...
kishaszi
A labda még mindenképpen a mi térfelünkön pattog...csak úgy tudja behúzni ha mi is jól járunk...vagy ha senki nem jár jól.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gruden behúzza a Csengòt, akkor berotyantok...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
A futás elleni védelem (ahogy a passz elleni sem) nem azon múlik, hogy 3-4-et, vagy 4-3-at játszol. Mindkettőt lehet jól és rosszul is csinálni.
Soldados
Persze, de 3 nagy sulyu dlt konnyebb eltolni. Vagy 4 nagy sulyu dlt. Ha kiloban nezzuk, akkor az egyik biztos nehezebb. Az pedig a 4 dl. Es ott raadasul heyward es tuitt sem lenne tul lassu talan a szelen. Vagy maradna ez a felallas es szereznenek egy igazi 4-3 as dlt. Es amikor kell bevetnek. Mert valamit ki kell talalni, nem az sb miatt. De ez katasztrofa volt ami volt saci ota. Persze mata serulese is keresztbe tett nekunk. De az hogy utana se talaltunk egy epkezlab lbt az gaz. Persze ev kozben nem lehet, meg ilyenek. De spence semmire sem volt megoldas. De gondolom ezt ok is tudtak. De az, hogy semmi megoldast nem talaltunk erre hetek ota, az meg foleg... Mindegy.
gabistar
Ha összeadod a mi 3-4-es DLünk súlyát és összehasonlítod az Eagles 4-3-as DL-ével, akkor kb. 60kg a különbség a két falközött..... szóval nem csak arról van szó hogy, hogy van +1 embered de a mi 3 DL emberünk közül a legkönnyebb 327 míg az Eaglesnél a legnehezebb 310 súlyú...
malkav
Persze, ezt csak ironikusan viccbol irtam. : ). De a lenyeg, hogy neha nem art egy nehezebb felallas. Es ezt pl a pats mar 2016 ban es masok mar korabban is elkezdtek hybrid rendszerben. Es nalunk egy ilyen felallas, egyertelmu run heavy off ok ellen, akik keveset passzolnak pl ahogy klaci is irta be lehetne vetni. De szornyu nezni, ahogy mar ketszer is egy evben bolondjat jaratak velunk a jags esek. Elotte ugyanezt meg a miami csinalta, majdhogynem tiszta futassal. Az akkor meg ott jatszo Jay Ajayi, aki jot latott es csak futott.

Foleg ugy nehez ezeket megemesztenunk, hogy nem is olyan regen, a mi def unk volt dominans. Es meg dominansabb futas ellen. Most meg mint az ovisok, csak szaladgaltak ide oda. Ezt nezni egy igazi steelers kemeny def csatakhoz szokott szurkolonak nehez. Megemeszteni meg meg nehezebb. Mert nem veletlen szerettem meg ezt a csapatot. Es a kemeny smash mouth football, amit meg mindig rank akarnak akasztani csoportmeccseken mar reg nem az... : ( 42 pont szep. De az hogy ezzel is siman kikapunk az mar gaz. Hiaba szereti valaki az off heavy csapatot. Mi legalabbis akik mar egy ideje nezzuk nem ehhez vagyunk hozza szokva.

Es azert lehet szidni cowert is, de azert ok, altalaban a meccs kozben, felidoben meg fokent tudtak valtoztatni. Tudom nem jutottunk annyiszor sb be. De cower 2 szer volt bent, egyet megnyert. Aztan hiaba mondja par ember, hogy egy gyenge csapatot vett at Tomlin, ez nem igaz, mert azert volt csak 8-8, mert cower mar elerte amit akart. Es ha jol tudom bennek is akkor volt a motoros balesete. Es cower tul koran tette vissza. De Ben szemponjat hosszu tavon nezte, ezert lepte ezt meg. Aztan a korszakos def unk nagy resze is meg volt tomlin kezei alatt. Amikor megnyerte o is az elso sb jet. Azota meg csak lejjebb csuszunk. Az hogy negy csapat kozul hanyszor voltunk 1. a csoportban nem szamit. Az a lenyeg, hogy manapsag mindig van valami kifogas. Most ez, most az... Tudom szep hangoztatni hanyszor voltunk sb ben. De abbol kb egy volt igazan tomline. Es azt sajnos el is buktuk, mert Bent szanaszet tortek abban az evben, mint kb mindig BA alatt. Azota, meg jok vagyunk. De hogy mennyire azt mindig helyreteszi egy ket csapat.

Mondjuk engem nem is erdekel, hogy hany sb cimunk lesz mostanaban. Mert mar hala istennek ateltem a csapattal eleget. De az gaz, ahogy latjuk mennyire lemosnak minket es tomlin fele oc, dc csak all az oldal vonal mellett es egymasra neznek tanacstalanul. Na ez cower alatt nem fordult tul sokszor elo. Mondjuk whiz et oc kent ha itt tartjuk, meg lebau papa is itt volt sokaig. Es ha ugy van itt tomlin valoszinuleg ez kicsit maskepp lett volna.

De neha haley, most butler. Es jonnek mindig bunbakok. Amikor ki is hozta ide haleyt? Es megcsinalta amit kertek tole? Hosszu tavon akartak latni bent jo szinten jatszani. Megcsinalta igen. Es az uzletben 2 mostani sb cimet nyerve ez mar kb eleg is szerintem nekunk. Meg egyet el is buktunk. Ugyhogy lehet takarozni, hogy milyen jok vagyunk voltunk. Amikor a NE meg az elmult negy evben nyert annyit mint mi 12 ev alatt vagy meg tobbet. : ) De az meg hogy bellichick egy zseni es o miatta van csak ez az egesz NE i sikersztori, meg brady egy goat miatt ez is keves kifogas.

Tobb van ott. Nem veletlen, hogy mindig hc aspiransok a NE fele eddzok, akarmilyen oldalrol. Es nem hiszem, hogy ha mar tomlin is lattja jopar eve mit csinalnak, nem lehetne, legalabb a felet, atvenni tole. Mert azt sem ertem, hogy hogy huzhatott egy olyan klasszis TEt vagy inkabb mondjuk kettot BB mig nalunk egy sincs. Es gronkot pl a masodik korben. Aki egy kb meccset eldonto tenyezo egymaga. Masok meg siman nem veszik ezt eszre egy jatekoson. Ez mar tobb mint csak eddzoi zsenialitas, ami biztos hogy az BB. Nem vitatom, de az gaz, ha mindenkit ennyire es ennyiszer tud finoman szolva leiskolazni. Mert ketton all a vasar. Most is 10 el ment a jags, siman meglehetett volna nekik NE es meg Gronk sem volt, de most veletlenul Matt Patricia Talalta fel a spanyolviaszt fogta meg hirtelen a jagset.

Brady meg mint mindig, most is eldontotte a meccset, egy kb nem mondom hogy atlagos/jo elkapokkal. De mar sokadszor olyanokkal, akik mashol (mas csapatban) fele ennyit nem tudnak a csapat jatekahoz tenni. Stb. Vagy Nem sokra mennek. Ezert is mondtam, eloszor nem a gyengebb csapatot kapva es nem otthon jatszva. Az elso talan igazi megmerettetesuk az sb on lesz.*

(*Ezt csak a NE meccseiken elert po eredmenyeire alapozva, valamint ehhez adva a magasabb seed miatti "gyengebb" csapatokat jatszopajtasnak kapva, valamint mindezt persze otthon jatszva nekik ahol 10-1 talan a gyozelmi vereseg aranyuk.)

Persze ott meg nem az igazi fr qb lesz, hanem a csereje. Aki tudom hogy jo, de azert meg sem egy wentz. Es megint szerencses az NE. Es tegyuk hozza, nem is tudom fr qb, mlb, lt vesztette el az a csapat. Mi egy MLB es az egesz def bedolt. Amit megertek, De akkor legalabb talalnanak valami megoldast ra tobb het alatt. De nem. : (.

Szoval ha nem a jags ut ki minket, akkor megint kb a pats. Mert tudjuk miert... De addig el sem jutottunk. Persze. Mondjuk a jags megerdemelten utott ki minket. Meg majdnem a patset is. De ok mindig mindenre tudjak a valasz. : )

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 269
Al Riveron marad a helyén, így ő fog jövőre is dönteni a vitás esetekben a visszanézéseknél...fasza...
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Remélem nem jön erre Pecc szurkoló, mert kijöttek az új jelzések 😀
 pbs.twimg.com/media/DUOl71KX4AAdhpH.jpg:large
Klaci79
 www.facebook.com/nflmemgyar/photos/a.519166325123833.1073741828.519162575124208/536823353358130/?type=3&theater

azért egy Shaquem Griffin nagyot szólna a drafton, ha hozzánk kerülne...akinek nem mond semmit a srác neve, az nézzen meg egy-két videót róla a UCF LB-je volt
Klaci79
Én nézegettem már, De egy amputált kézzel nem tudom mennyire állná meg a helyét!
steelwolf
mint Jamie Lannister 😊
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 269
Remélem nem jön erre Pecc szurkoló, mert kijöttek az új jelzések 😀
 pbs.twimg.com/media/DUOl71KX4AAdhpH.jpg:large
Klaci79
 www.facebook.com/nflmemgyar/photos/a.519166325123833.1073741828.519162575124208/536823353358130/?type=3&theater

azért egy Shaquem Griffin nagyot szólna a drafton, ha hozzánk kerülne...akinek nem mond semmit a srác neve, az nézzen meg egy-két videót róla a UCF LB-je volt
Klaci79
Én nézegettem már, De egy amputált kézzel nem tudom mennyire állná meg a helyét!
steelwolf
gondolom ez elhangzott néhányszor már vele kapcsolatban...de nyilván nem első körben gondoltam én se...
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 692
Shaq nagyon tehetséges, iszonyatos akaratereje és nagy szìve van, jó motorral, de nem tudom, h profi szinten be fogják-e vállalni.

NCAA- hez jobban értőket kérdezem, h neki mi lenne a posztja NFL-ben? Szerintetek kimegy drafton és kb hányadik körben?
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 876 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Remélem nem jön erre Pecc szurkoló, mert kijöttek az új jelzések 😀
 pbs.twimg.com/media/DUOl71KX4AAdhpH.jpg:large
Klaci79
 www.facebook.com/nflmemgyar/photos/a.519166325123833.1073741828.519162575124208/536823353358130/?type=3&theater

azért egy Shaquem Griffin nagyot szólna a drafton, ha hozzánk kerülne...akinek nem mond semmit a srác neve, az nézzen meg egy-két videót róla a UCF LB-je volt
Klaci79
Én nézegettem már, De egy amputált kézzel nem tudom mennyire állná meg a helyét!
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Az első fecske a Senior Bowl-on: J'mon Moore WR 6.2, 209lbs Ma este becélget a Steelers staff-al.
Moore is considered a physical, versatile wide-out who loves to block.

Juju klón
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 269
Remélem nem jön erre Pecc szurkoló, mert kijöttek az új jelzések 😀
 pbs.twimg.com/media/DUOl71KX4AAdhpH.jpg:large

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 269
azért egy Shaquem Griffin nagyot szólna a drafton, ha hozzánk kerülne...akinek nem mond semmit a srác neve, az nézzen meg egy-két videót róla a UCF LB-je volt
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
A futás elleni védelem (ahogy a passz elleni sem) nem azon múlik, hogy 3-4-et, vagy 4-3-at játszol. Mindkettőt lehet jól és rosszul is csinálni.
Soldados
Persze, de 3 nagy sulyu dlt konnyebb eltolni. Vagy 4 nagy sulyu dlt. Ha kiloban nezzuk, akkor az egyik biztos nehezebb. Az pedig a 4 dl. Es ott raadasul heyward es tuitt sem lenne tul lassu talan a szelen. Vagy maradna ez a felallas es szereznenek egy igazi 4-3 as dlt. Es amikor kell bevetnek. Mert valamit ki kell talalni, nem az sb miatt. De ez katasztrofa volt ami volt saci ota. Persze mata serulese is keresztbe tett nekunk. De az hogy utana se talaltunk egy epkezlab lbt az gaz. Persze ev kozben nem lehet, meg ilyenek. De spence semmire sem volt megoldas. De gondolom ezt ok is tudtak. De az, hogy semmi megoldast nem talaltunk erre hetek ota, az meg foleg... Mindegy.
gabistar
Ha összeadod a mi 3-4-es DLünk súlyát és összehasonlítod az Eagles 4-3-as DL-ével, akkor kb. 60kg a különbség a két falközött..... szóval nem csak arról van szó hogy, hogy van +1 embered de a mi 3 DL emberünk közül a legkönnyebb 327 míg az Eaglesnél a legnehezebb 310 súlyú...
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mitchellnek ez volt a leggyengébb éve nálunk. Nekem eddig nem volt bajom vele, de ez most valóban vonal alatti év volt. Ebben egyetértünk. Viszont még mindig sokkal jobb, mint Wilcox.

És épp ezért nem hiszek a Mitchell cutban. Wilcox garantáltan cut, ha emellé még Mitchellt is kivágnánk, akkor maradna Davis és Golden safetyként... Ez kizárt, így nem lehet nekimenni egy off-seasonnek.

Amit én várok a poszt kapcsán: 1-2. körös draft, aki 1 évet tanul Mitchell mögött, ha szerencsénk van és nagyon jó, akkor idény közben akár át is veheti a helyét.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Megnéztem én is hétvégén újra...Én továbbra sem ekézném a DL-t. Betlizett itt az egész Def. Ha nem müködik az ILB egység, akkor a DL-t szétszedik és fordítva. Itt az ILB-k betliztek, nem is keveset. De ezt tudtuk előre. Tudtuk, akkor van esélyünk, ha fogjuk a futást. Tudták, hogy tudjuk, hogy tudják, hogy futniuk kell. Felmentünk ennek ellenére egy olyan gameplan-el, ami szemmel láthatóan nem működött. Ennek ellenére mi egy ganggal letoltuk a meccset bármiféle változtatás nélkül. Vártuk, hogy változnak a körülmények. Még itt mi is tudtuk, hogy Saci kiesését nem tudjuk orvosolni csak az ILB poszton belül. Azért megpróbáltuk. Ha ilyen ha Tomlin belenyúl a védelembe, akkor inkább ne tegye. De minimum jóváhagyta.
A másik -örök vesszőparipám- Mitchell. Nagy hiba, hogy eddig nem tett a FO lépéseket az upgrade irányába. Posztidegen SS megkopott tehetséggel. Volt is egy vitánk Wilcox kapcsán. Tartom. Nem azért mert Wilcox jó, hanem mert Mitchell rossz. Most kellett volna előlépnie, hogy Béla kiesésével legalább a kommunikációt segítse. Nem jött össze. És még most sincs mögötte senki. Nem új ILB kell, nem csak új vezér, hanem új séma, mert Béla nincs. Remélem, ezúttal nem a körülményekre várunk, hogy változzanak. Mert nálunk Def oldalon sokminden nem fog azt meg tudjuk mikor eredményez változást.