Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
astroid Pittsburgh Steelers 513
itt elég jól összefoglalják a jelenlegi helyzetet és lehetőségeket
 www.steelersdepot.com/2018/01/steelers-2018-salary-cap-early-offseason-look-projections/
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 210
Amikor legutóbb néztem 2,7 millió USD minuszt láttam. Lehet Én láttam rosszul persze?
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Nyilván van rá pénz valakinek a zsebében, különben nem tárgyalnának. Dehát az a fránya nyelvezet...tavaly is abból volt galiba. Mindegy tárgyalnak, szándék megvan, és így a pénz is. A FO is tisztában van a needekkel, ha nem akarná megtartani, nem beszélgetnének. Ha nem lenne rá lehetősége, akkor sem. Ebben az esetben néma csend lenne tag határidőig, és onnantól média dráma on. Most viszont az látszik kiszűrődni, hogy elég eltökélten próbálkoznak vele, hogy a tag határidő előtt nyélbe üssenek valamit. Lehet nem jön össze, de akor legalább megpróbáltuk, mély levegő, oszt lehet továbbhaladni, nincs itt semmi látnivaló onnantól. De addig tele leszünk Bowl-okkal. Kombányra meg megvilágosodunk.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Annyi kiegészítés, Laci, hoyg szerintem Woodley nem a sérülések miatt volt inkább gyenge és lett számunkra tré, hanem mert annyi volt a tankban nála. Én mindig is úgy láttam, hogy ő elsősorba Hamesz miatt tudott annyira virgonckodni. Olyan ez, mint a hockejban, hogy ha a best-d-line folyamat az ellen prime-scoring-line ellen van felküldve, akkor másik sorban lévő stickhandler villoghat.
kishaszi
jogos igen...ez is tény...mondjuk a sok sérülés is megmaradt belőle, vagy inkább már az idő szépíti meg 😊
De a lényeg, hogy ne faraghatunk rá minden alkalommal, hogy nagy lóvé, aztán kiderül, hogy nem is olyan jó, mint hittük/szerettük volna...
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Emberek! Hol van ez a helyzet az akkori Steelers CAP helyzetétől??? Ott és akkor TÖBB ÉVEN keresztül manageltük ezt a helyzetet és egyébként - véleményem szerint - többnyire zseniálisan, de ezen persze lehet vitatkozni. Az biztos, hogy több csapat anno irigykedve nézte hogyan tartjuk meg a sztárokat, tágítjuk azt a lehetőséget, hogy az adott roster csúcsra jár. (mert ugyanis annak volt valószínűsége)

Idén van egy Bellünk mintegy 12 milliáért és az a kérdés, hogy tovább tudjuk-e ezt húzni 2-3 millával és nem az, hogy rátegyünk-e 10 millát. Ha egy csapat ezt nem tudja átstrukrurálással kezelni, akkor nem alkalmas arra, hogy NFL-ben legyen.

Totál más kérdés lenne, ha azt mondanánk, hogy a védelembe is hoznánk egy FA-t jó pénzzért. Oda komoly áldozatok kellenének és ott lenne érdemes arról vitatkozni, hogy a strukturálás megéri-e hosszú távon. De akár az is valid kérdés lenne, hogy engedjük el Bellt és helyette a D-be hozzunk jó játékost. A baj pontosan ott kezdődik, hogy ilyen playmaker D játékost nem engednek el csak úgy, így ebben szűk a kínálat.

Totál világos a képlet nálam. Ben marad még kettő évet. Ide kell optimalizálnunk. Az, hogy egy playmakert megtartsunk egy halovány dead money kockázattal nem hogy vállalható, de vállalandó kérdés. Bell kapcsán sokkal inkább a morál a kérdés, de egyre inkább úgy tűnik, hogy ezzel nincs gond és ezt az újságírók fújják fel. A D kapcsán pedig ott vannak a fiatalok, egyértelmű D heavy draftot várok.

De lehet ezt másként is fogalmazni. Ha +1-2 milláért Bell marad és a csapategység is rendben (úgy néz ki igen), óriási balfaszság lenne őt elengedni, illetve megfelelő ellenértékkel csakis. (1. körös pick)
Klemó
nincs messzire, ne hidd - gyakorlatilag -8ba vagyunk, tehát 3 misire 2013tól
de íme okosodjatok
 triblive.com/sports/steelers/3568268-74/cap-million-steelers
s a restruktúráltak egyrészét nagyon rövid időn belül elvesztettük, Ike, Pola, Keisel, Ward, Woodley - apropó csak rajta egy 30ast buktunk. Remélem Khan meg Colbert azért emléxik.
sutianap
Ha nem választjuk strukturálást, akkor becsukjuk a championship ajtót és ablakot is.

Hidd el, nem ezt fogjuk választani, hanem hogy kitárjuk erre a 2 évre. 10-11-ben reális esélyünk volt a bajnoki címre, most is ezt a plusz 2 évet fogjuk választani. És ahogy mondtam egyetlen játékost buktunk pénz miatt. Ez azért vállalható áldozat volt. Most is az lesz.

ui.: amúgy ezekből csak Woodley volt szopás. A többi visszavonult tőlünk. Most 3 emberünk van 2 strukturálásra, egyikük sem a karrierje végén van. 😉 Sokkal jobb a helyzetünk.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Annyi kiegészítés, Laci, hoyg szerintem Woodley nem a sérülések miatt volt inkább gyenge és lett számunkra tré, hanem mert annyi volt a tankban nála. Én mindig is úgy láttam, hogy ő elsősorba Hamesz miatt tudott annyira virgonckodni. Olyan ez, mint a hockejban, hogy ha a best-d-line folyamat az ellen prime-scoring-line ellen van felküldve, akkor másik sorban lévő stickhandler villoghat.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Emberek! Hol van ez a helyzet az akkori Steelers CAP helyzetétől??? Ott és akkor TÖBB ÉVEN keresztül manageltük ezt a helyzetet és egyébként - véleményem szerint - többnyire zseniálisan, de ezen persze lehet vitatkozni. Az biztos, hogy több csapat anno irigykedve nézte hogyan tartjuk meg a sztárokat, tágítjuk azt a lehetőséget, hogy az adott roster csúcsra jár. (mert ugyanis annak volt valószínűsége)

Idén van egy Bellünk mintegy 12 milliáért és az a kérdés, hogy tovább tudjuk-e ezt húzni 2-3 millával és nem az, hogy rátegyünk-e 10 millát. Ha egy csapat ezt nem tudja átstrukrurálással kezelni, akkor nem alkalmas arra, hogy NFL-ben legyen.

Totál más kérdés lenne, ha azt mondanánk, hogy a védelembe is hoznánk egy FA-t jó pénzzért. Oda komoly áldozatok kellenének és ott lenne érdemes arról vitatkozni, hogy a strukturálás megéri-e hosszú távon. De akár az is valid kérdés lenne, hogy engedjük el Bellt és helyette a D-be hozzunk jó játékost. A baj pontosan ott kezdődik, hogy ilyen playmaker D játékost nem engednek el csak úgy, így ebben szűk a kínálat.

Totál világos a képlet nálam. Ben marad még kettő évet. Ide kell optimalizálnunk. Az, hogy egy playmakert megtartsunk egy halovány dead money kockázattal nem hogy vállalható, de vállalandó kérdés. Bell kapcsán sokkal inkább a morál a kérdés, de egyre inkább úgy tűnik, hogy ezzel nincs gond és ezt az újságírók fújják fel. A D kapcsán pedig ott vannak a fiatalok, egyértelmű D heavy draftot várok.

De lehet ezt másként is fogalmazni. Ha +1-2 milláért Bell marad és a csapategység is rendben (úgy néz ki igen), óriási balfaszság lenne őt elengedni, illetve megfelelő ellenértékkel csakis. (1. körös pick)
Klemó
nincs messzire, ne hidd - gyakorlatilag -8ba vagyunk, tehát 3 misire 2013tól
de íme okosodjatok
 triblive.com/sports/steelers/3568268-74/cap-million-steelers
s a restruktúráltak egyrészét nagyon rövid időn belül elvesztettük, Ike, Pola, Keisel, Ward, Woodley - apropó csak rajta egy 30ast buktunk. Remélem Khan meg Colbert azért emléxik.
sutianap
Én nem akarok ebbe a vitába beleszólni, de azért az feltűnő, hogy az említett játékosok vagy nagyon a végén kaptak pályafutásuknak szerződést, vagy éppen Woodley esetében a sérülések stb miatt nem éppen jókor.
Namármost AB, Heyward, DeCastro vagy éppen Tuitt még azért messze van a végétől, az ő szerződéseik vélhetően mindenképp kifutnának nálunk, így a garantált vagy éppen nem garantált pénz is járna neki. Ha Ben marad még pár évet, akkor az ő szerződése is kifut, így teljesen mindegy lesz, hogy gariba adjuk neki vagy cafetériában, mert mindenképp azt az összeget kapja meg és nyilván a kivágásáról sem kell beszélni. Amikor Pola aláírta a reptéren az utolsó szerződését, már tudni lehetett, hogy ott valójában 1 év van hátra. Woodleyt tényleg beszoptuk, de nem fog minden jól kereső játékosunk állandóan sérüléssel bajlódni....remélhetőleg.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Emberek! Hol van ez a helyzet az akkori Steelers CAP helyzetétől??? Ott és akkor TÖBB ÉVEN keresztül manageltük ezt a helyzetet és egyébként - véleményem szerint - többnyire zseniálisan, de ezen persze lehet vitatkozni. Az biztos, hogy több csapat anno irigykedve nézte hogyan tartjuk meg a sztárokat, tágítjuk azt a lehetőséget, hogy az adott roster csúcsra jár. (mert ugyanis annak volt valószínűsége)

Idén van egy Bellünk mintegy 12 milliáért és az a kérdés, hogy tovább tudjuk-e ezt húzni 2-3 millával és nem az, hogy rátegyünk-e 10 millát. Ha egy csapat ezt nem tudja átstrukrurálással kezelni, akkor nem alkalmas arra, hogy NFL-ben legyen.

Totál más kérdés lenne, ha azt mondanánk, hogy a védelembe is hoznánk egy FA-t jó pénzzért. Oda komoly áldozatok kellenének és ott lenne érdemes arról vitatkozni, hogy a strukturálás megéri-e hosszú távon. De akár az is valid kérdés lenne, hogy engedjük el Bellt és helyette a D-be hozzunk jó játékost. A baj pontosan ott kezdődik, hogy ilyen playmaker D játékost nem engednek el csak úgy, így ebben szűk a kínálat.

Totál világos a képlet nálam. Ben marad még kettő évet. Ide kell optimalizálnunk. Az, hogy egy playmakert megtartsunk egy halovány dead money kockázattal nem hogy vállalható, de vállalandó kérdés. Bell kapcsán sokkal inkább a morál a kérdés, de egyre inkább úgy tűnik, hogy ezzel nincs gond és ezt az újságírók fújják fel. A D kapcsán pedig ott vannak a fiatalok, egyértelmű D heavy draftot várok.

De lehet ezt másként is fogalmazni. Ha +1-2 milláért Bell marad és a csapategység is rendben (úgy néz ki igen), óriási balfaszság lenne őt elengedni, illetve megfelelő ellenértékkel csakis. (1. körös pick)
Klemó
nincs messzire, ne hidd - gyakorlatilag -8ba vagyunk, tehát 3 misire 2013tól
de íme okosodjatok
 triblive.com/sports/steelers/3568268-74/cap-million-steelers
s a restruktúráltak egyrészét nagyon rövid időn belül elvesztettük, Ike, Pola, Keisel, Ward, Woodley - apropó csak rajta egy 30ast buktunk. Remélem Khan meg Colbert azért emléxik.

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 210
Emberek! Hol van ez a helyzet az akkori Steelers CAP helyzetétől??? Ott és akkor TÖBB ÉVEN keresztül manageltük ezt a helyzetet és egyébként - véleményem szerint - többnyire zseniálisan, de ezen persze lehet vitatkozni. Az biztos, hogy több csapat anno irigykedve nézte hogyan tartjuk meg a sztárokat, tágítjuk azt a lehetőséget, hogy az adott roster csúcsra jár. (mert ugyanis annak volt valószínűsége)

Idén van egy Bellünk mintegy 12 milliáért és az a kérdés, hogy tovább tudjuk-e ezt húzni 2-3 millával és nem az, hogy rátegyünk-e 10 millát. Ha egy csapat ezt nem tudja átstrukrurálással kezelni, akkor nem alkalmas arra, hogy NFL-ben legyen.

Totál más kérdés lenne, ha azt mondanánk, hogy a védelembe is hoznánk egy FA-t jó pénzzért. Oda komoly áldozatok kellenének és ott lenne érdemes arról vitatkozni, hogy a strukturálás megéri-e hosszú távon. De akár az is valid kérdés lenne, hogy engedjük el Bellt és helyette a D-be hozzunk jó játékost. A baj pontosan ott kezdődik, hogy ilyen playmaker D játékost nem engednek el csak úgy, így ebben szűk a kínálat.

Totál világos a képlet nálam. Ben marad még kettő évet. Ide kell optimalizálnunk. Az, hogy egy playmakert megtartsunk egy halovány dead money kockázattal nem hogy vállalható, de vállalandó kérdés. Bell kapcsán sokkal inkább a morál a kérdés, de egyre inkább úgy tűnik, hogy ezzel nincs gond és ezt az újságírók fújják fel. A D kapcsán pedig ott vannak a fiatalok, egyértelmű D heavy draftot várok.

De lehet ezt másként is fogalmazni. Ha +1-2 milláért Bell marad és a csapategység is rendben (úgy néz ki igen), óriási balfaszság lenne őt elengedni, illetve megfelelő ellenértékkel csakis. (1. körös pick)
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A 3. ev igaz, de az, hogy a hiany nem sanders hianyabol akadt, aki wr, hanem abbol hogy nem volt egy normalis wr unk aki ne serult volna le, vagy ne tiltottak volna el. Erre azt irni, hogy ez nem sanders hianyabol fakadt. Erdekes. Szoval wr hianyban, nem hianyzott egy wr fura. Foleg hogy sanderst nem tiltottak el es nezd meg mit csinalt 2016 ban is. Az jo lett volna nalunk is. Persze most ne nezzuk cap meg ilyeneket. Csak arra irom, hogy a bryant hianya, meg mas wr hianynal nem hianyzott volna egy wr aki ilyet teljesitett abban az evben. Logikailag fura.

Season--Team-----Games---Receiving
2016 ------------------GP--GS--Rec--Yds--------Avg------TDs---Long
2016------DEN-------16--16---79---1,032-----13.1-------5------64
gabistar
Sanders elment és 2 éven át semmi gondunk nem volt WR-poszton. Hogy a 3. évre eltiltották Bryantet, azért Sanders távozására fogni a WR-hiányt több mint erős.

Tudom, hogy Te nem tudod megérteni, de nem tartasz 3 kezdőt 1-2 helyre a fizetési sapka miatt. Ezért nem maradt Timmons se. Vince Williams sokkal jobb volt évi 1,5 milláért, mint Timmons 6-ért, és ennek a döntésnek köszönhetjük, hogy más poszton, ahol sokkal jobban ránk fért az erősítés megengedhettük magunknak Hadent. Tudom, Te minden poszton 3-4 kezdőt akarnál, de ez lehetetlen.

Ha van mögötte olcsóbb ugyanolyan tudásért, akkor elengeded a drágább veteránt. Sanders-t azért nem fizettük ki, mert nem volt gondunk 14-ben a WR-poszttal. És helyesen tettük.

Volt, akit pénz miatt nem tudtunk megtartani, ez pedig Keenan Lewis volt., mint említettem. Sanders-höz nem ragaszkodtunk, mehetett, mert volt mögötte olcsóbb hasonló tudásért. Hogy 3 évvel később eltiltották, az pech.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Mi se neki, mert lett egy gyuruje. Mig nekunk, vagy az ittenieknek fityisz. : ) MEg pm el jatszhatott, az sem lehetett rossz elmeny.

Mas csak ugy mint blount NE nel (jol meg buntettuk, persze kellett de nagyon tudom sajnalni lol), sanders DEN nel, most JH sirta ki hogy mehessen es o is talan a BB vel szerez ujabb gyurut. Mig mi almodozunk.
gabistar
És most nekem fájjon, hogy Sanders máshol nyert gyűrűt? Vagy mi? Ha itt maradt volna ő, akkor mi nyerünk? Nem hinném... Szóval nem is értem mit akarsz kihozni...
Soldados
Nem csak irtad, hogy sander is mehetett feloled oda ahova akart, neked nem hianyzott. Arra irtam, hogy sikerult is neki jo helyre menni. Szoval nem hinnem hogy o is megbanta volna. Csak ilyen zarojeles megjegyzes volt. Mert meg raadasul o nyert is gyurut, mi meg nem sem bell sem ab sem a tobbiek... A statok meg nekik sokat ernek tudom, de valszeg ok is elcserelnek egy gyurure.
gabistar
Azt mondd, hogy ezzel mit akarsz mondani! Gyűrűt nyert. És? Mi nyertünk volna vele? Nem hinném, hogy Sanders hiányán múlott, hogy a 14-ben kipicsázott minket a Ravens...

Ha pedig nem ezen múlott, aki mi a gond? Elment és szerencséjére a későbbi bajnokhoz. Neki jó. Nekünk meg nem hiányzott, mert nem ő volt a hiányzó fogaskerék. Szóval mit akarsz ezzel mondani? Mi a követeztetés?
Soldados
Mint irtam zarojelben jegyeztem meg, hogy te neked nem hianyzott sanders. En meg erre irtam viccesen, hogy mi sem neki. Vicc erted : ).

A masikat nem en irtam hanem jan. De abban is van valami, hogy miutan elment mert nem egyeztunk vele meg, 2. evben wr hiany volt. Szoval nem lett volna ha marad. Ezt jan akarta irni nem en. De van benne igazsag. Mert NE azert is picsazott el minket tobbek kozott, mert mi 5. szamu wr el jatszottunk meg practice squad os okkal. Es meg bell az rb se tudot jatszani. wrt Szoval jol jott volna ott sanders. Gondolom ezt akarta irni.
gabistar
A 3. évben volt hiány, nem a másodikban. Továbbá a hiány nem Sanders hiányából, hanem Bryant eltiltásából fakadt, meg persze további sérülésekből.
Soldados
A 3. ev igaz, de az, hogy a hiany nem sanders hianyabol akadt, aki wr, hanem abbol hogy nem volt egy normalis wr unk aki ne serult volna le, vagy ne tiltottak volna el. Erre azt irni, hogy ez nem sanders hianyabol fakadt. Erdekes. Szoval wr hianyban, nem hianyzott egy wr fura. Foleg hogy sanderst nem tiltottak el es nezd meg mit csinalt 2016 ban is. Az jo lett volna nalunk is. Persze most ne nezzuk cap meg ilyeneket. Csak arra irom, hogy a bryant hianya, meg mas wr hianynal nem hianyzott volna egy wr aki ilyet teljesitett abban az evben. Logikailag fura.

Season--Team-----Games---Receiving
2016 ------------------GP--GS--Rec--Yds--------Avg------TDs---Long
2016------DEN-------16--16---79---1,032-----13.1-------5------64

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mi se neki, mert lett egy gyuruje. Mig nekunk, vagy az ittenieknek fityisz. : ) MEg pm el jatszhatott, az sem lehetett rossz elmeny.

Mas csak ugy mint blount NE nel (jol meg buntettuk, persze kellett de nagyon tudom sajnalni lol), sanders DEN nel, most JH sirta ki hogy mehessen es o is talan a BB vel szerez ujabb gyurut. Mig mi almodozunk.
gabistar
És most nekem fájjon, hogy Sanders máshol nyert gyűrűt? Vagy mi? Ha itt maradt volna ő, akkor mi nyerünk? Nem hinném... Szóval nem is értem mit akarsz kihozni...
Soldados
Nem csak irtad, hogy sander is mehetett feloled oda ahova akart, neked nem hianyzott. Arra irtam, hogy sikerult is neki jo helyre menni. Szoval nem hinnem hogy o is megbanta volna. Csak ilyen zarojeles megjegyzes volt. Mert meg raadasul o nyert is gyurut, mi meg nem sem bell sem ab sem a tobbiek... A statok meg nekik sokat ernek tudom, de valszeg ok is elcserelnek egy gyurure.
gabistar
Azt mondd, hogy ezzel mit akarsz mondani! Gyűrűt nyert. És? Mi nyertünk volna vele? Nem hinném, hogy Sanders hiányán múlott, hogy a 14-ben kipicsázott minket a Ravens...

Ha pedig nem ezen múlott, aki mi a gond? Elment és szerencséjére a későbbi bajnokhoz. Neki jó. Nekünk meg nem hiányzott, mert nem ő volt a hiányzó fogaskerék. Szóval mit akarsz ezzel mondani? Mi a követeztetés?
Soldados
Mint irtam zarojelben jegyeztem meg, hogy te neked nem hianyzott sanders. En meg erre irtam viccesen, hogy mi sem neki. Vicc erted : ).

A masikat nem en irtam hanem jan. De abban is van valami, hogy miutan elment mert nem egyeztunk vele meg, 2. evben wr hiany volt. Szoval nem lett volna ha marad. Ezt jan akarta irni nem en. De van benne igazsag. Mert NE azert is picsazott el minket tobbek kozott, mert mi 5. szamu wr el jatszottunk meg practice squad os okkal. Es meg bell az rb se tudot jatszani. wrt Szoval jol jott volna ott sanders. Gondolom ezt akarta irni.
gabistar
A 3. évben volt hiány, nem a másodikban. Továbbá a hiány nem Sanders hiányából, hanem Bryant eltiltásából fakadt, meg persze további sérülésekből.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na pont ezt akartam mondani, hogy az múltkor is úgy bejött, amikor állandóan toltátok a fizukat a következő évekre, aztán kipukk. De most talán az intenzívebb emelkedéssel nem nyalna vissza a fagyi annyira.

Azért próbáljátok csak, hátha... 😊
Wyatt
Két verzió van. Vagy elengedjük Bellt (ha simán, akkor jövőre 3. kör, vagy trédeljük, akkor ennél jobb idei - most az ellenértéken ne vitázzunk, mert a téma szempontjából nem ez a lényeg), vagy megtartjuk. Megtartani viszont csak úgy lehet, ha strukturálunk. Nem kell minden hosszútávút, mert nincs akkora gáz, csak olyanokét, akik 99,9%, hogy amúgy is kitöltik a szerződésüket: AB, Heyward, esetleg DeCastro. (Csak a hármuké 25 millát eredményezne, tehát bőven elég ebből kettő is.

Nos amikor zárul a championship ablak, nem kérdés, melyik a jó megoldás. Vagy normális ellenértéket kapunk (erre mondtam, hogy 1+vmi), vagy megtartjuk mindenféle gond nélkül. A Steelers-nek ugyanis nem gond a megtartás, tehát vagy vki megfizeti Bell ellenértékét, ami a pickeken keresztül tágítja a championship ajtót, vagy szíves örömest megtartjuk, mert Bell szintén szélesíti azt a bizonyos ajtót.

Mellesleg miféle kipukk jött a strukturálásból amúgy? Volt két 8-8-as szezonunk. Aminek ráadásul semmi köze nem volt a strukturálásokhoz. Mint írtam egyetlen olyan játékos elvesztése múlt pénzen, aki űrt hagyott maga után (Lewis). Senki más. A kétéves visszaesés oka nem az volt, hogy strukturáltunk és emiatt elvesztettünk játékosokat, hanem az, hogy 3 év alatt visszavonult a liga korszakos D-jének jelentős része: Aaron Smith, Hampton, Keisel, Warrior, Troy, Ike, Clark, Woodley. És Harrison sem volt már primetime. Ennek semmi köze a strukturáláshoz.

De amúgy ez a nagy kipukk? Sztem 30 franchise elcserélné az utolsó 10-15 évünket a mienkre. Két egymást követő év PO nélkül. Azért ezt ki lehetett bírni. 😉

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Mi se neki, mert lett egy gyuruje. Mig nekunk, vagy az ittenieknek fityisz. : ) MEg pm el jatszhatott, az sem lehetett rossz elmeny.

Mas csak ugy mint blount NE nel (jol meg buntettuk, persze kellett de nagyon tudom sajnalni lol), sanders DEN nel, most JH sirta ki hogy mehessen es o is talan a BB vel szerez ujabb gyurut. Mig mi almodozunk.
gabistar
És most nekem fájjon, hogy Sanders máshol nyert gyűrűt? Vagy mi? Ha itt maradt volna ő, akkor mi nyerünk? Nem hinném... Szóval nem is értem mit akarsz kihozni...
Soldados
Nem csak irtad, hogy sander is mehetett feloled oda ahova akart, neked nem hianyzott. Arra irtam, hogy sikerult is neki jo helyre menni. Szoval nem hinnem hogy o is megbanta volna. Csak ilyen zarojeles megjegyzes volt. Mert meg raadasul o nyert is gyurut, mi meg nem sem bell sem ab sem a tobbiek... A statok meg nekik sokat ernek tudom, de valszeg ok is elcserelnek egy gyurure.
gabistar
Azt mondd, hogy ezzel mit akarsz mondani! Gyűrűt nyert. És? Mi nyertünk volna vele? Nem hinném, hogy Sanders hiányán múlott, hogy a 14-ben kipicsázott minket a Ravens...

Ha pedig nem ezen múlott, aki mi a gond? Elment és szerencséjére a későbbi bajnokhoz. Neki jó. Nekünk meg nem hiányzott, mert nem ő volt a hiányzó fogaskerék. Szóval mit akarsz ezzel mondani? Mi a követeztetés?
Soldados
Mint irtam zarojelben jegyeztem meg, hogy te neked nem hianyzott sanders. En meg erre irtam viccesen, hogy mi sem neki. Vicc erted : ).

A masikat nem en irtam hanem jan. De abban is van valami, hogy miutan elment mert nem egyeztunk vele meg, 2. evben wr hiany volt. Szoval nem lett volna ha marad. Ezt jan akarta irni nem en. De van benne igazsag. Mert NE azert is picsazott el minket tobbek kozott, mert mi 5. szamu wr el jatszottunk meg practice squad os okkal. Es meg bell az rb se tudot jatszani. wrt Szoval jol jott volna ott sanders. Gondolom ezt akarta irni.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mi se neki, mert lett egy gyuruje. Mig nekunk, vagy az ittenieknek fityisz. : ) MEg pm el jatszhatott, az sem lehetett rossz elmeny.

Mas csak ugy mint blount NE nel (jol meg buntettuk, persze kellett de nagyon tudom sajnalni lol), sanders DEN nel, most JH sirta ki hogy mehessen es o is talan a BB vel szerez ujabb gyurut. Mig mi almodozunk.
gabistar
És most nekem fájjon, hogy Sanders máshol nyert gyűrűt? Vagy mi? Ha itt maradt volna ő, akkor mi nyerünk? Nem hinném... Szóval nem is értem mit akarsz kihozni...
Soldados
Nem csak irtad, hogy sander is mehetett feloled oda ahova akart, neked nem hianyzott. Arra irtam, hogy sikerult is neki jo helyre menni. Szoval nem hinnem hogy o is megbanta volna. Csak ilyen zarojeles megjegyzes volt. Mert meg raadasul o nyert is gyurut, mi meg nem sem bell sem ab sem a tobbiek... A statok meg nekik sokat ernek tudom, de valszeg ok is elcserelnek egy gyurure.
gabistar
Azt mondd, hogy ezzel mit akarsz mondani! Gyűrűt nyert. És? Mi nyertünk volna vele? Nem hinném, hogy Sanders hiányán múlott, hogy a 14-ben kipicsázott minket a Ravens...

Ha pedig nem ezen múlott, aki mi a gond? Elment és szerencséjére a későbbi bajnokhoz. Neki jó. Nekünk meg nem hiányzott, mert nem ő volt a hiányzó fogaskerék. Szóval mit akarsz ezzel mondani? Mi a követeztetés?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bell egy tipikus workhorse (az volt Michiganben is), akinél nehéz észrevenni, hogy meccs vége, mert ugyanúgy nyomja, szinte nem savasodik a srác. Őt inkább a meccsek elején kell jobban rotálni, de amikor már fárad a D, akkor ott kell tartani a pályán, mert bármikor jöhet tőle nagy play.

Csak mondom itt a nagy cseréléses eszmecsere kapcsán, hogy mióta vége az évnek csak pozitív nyilatkozatokat nyom Bell a steelers kapcsán. Nekem az az érzésem, hogy volt előzetes megbeszélés Ben és a csapat között és szinte biztos vagyok benne, hogy azt amit mi már nem adnánk oda a csapat érdekében azzal Ben lejjebb fog menni a szerződésében. Nem lenne egyedi....Brady ugyanúgy engedett, amikor arról szólt a történet, hogy valakit meg kell(ene) tartani.
Klemó
Pontosan ìgy gondolom én is. Ben gyűrűt akar és a Jax meccs bizonyìtotta saját magának is, hogy képes rá mentálisan és fizikailag. Viszont kell hozzá egy elit skill playerekből álló offense.

Nyilván tudja ezt az FO és tudja Bell is. A csapat a saját maximumáig el fog menni, Ben pedig enged annyit, amennyi a különbözet. Win now módban vagyunk. Ha ez sem elég, akkor Bell elmegy... A pics$ba

Ha kell cap, akkor peremembereket és nem teljesítőket elküldünk. Depth-hez viszont überfasza draft kell
Fast Willie
Ben nem enged semmit. Mindenki a saját pecsenyéjét sütögeti. Mindenki tudja, hogy nincs 15 misink idénre, tehát csak úgy lehet helyet csinálni, ha a nagy szerződésekhez hozzányúlnak. Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy a garantáltá teszik az eddig nem garantált részeket, majd aszt lekönyvelik több évre. Ez instant máni Benjinek, az eddigieke felül leszakajthat még 8at idén. Kezd gusztustalan lenni, a csapat meg megy a caphell felé, ahol nagy kivágások várhatók. Héli gondolom nem véletlenül fogadta el a Bronz ajánlatát, megsértették, Haslam meg nagyobb renomét adott neki.

Különben Kolber interjut adott- ILB a prioritás, rámegyünk a free agencyre.
sutianap
15 nincs? Még 20 is van. Könnyű cutokkal és roster bónuszok (és némi fizetés) aláírás pénzzé változtatásával (átstrukturálás) nagyjából halál simán 25 millát tudnánk azonnal csinálni...

Depoton volt erről cikk.
Soldados
Volt.
39 játékosnak van szerződése, jövőre meg 24nek, nyilván a legégetőbb feladat, hogy 100 misvel legyen kitömve 6-8 játékos a többieket meg összekaparjuk a legelőről. Az A tervben lehetett a Bell miatti cap égetés, ha Benji ment volna. De így, hogy mondjuk garantálunk neki egy valag pénzt és jövőre bemondja az unalmast, elég nagy kockázatvállalás lenne az FO részéről. De azér mondtam a Colbert interjút, tudják, hogy tavaly elbaszták az ILB kérdést így idén ez a prioritás. Kolbert nem hüje, reagál, csak kicsit kivár hátha bejön a risk, amit megtett. Ám évekre elbaltázni a frencsájz jövőjét azt nem hinném róla. Nyilván Bell puncsol, most hogy hátrébb dobták a sorszámát.
sutianap
Heyward és AB strukturálás több mint 15 millát eredményez és ezeket a szerződéseket nyugodtan lehet piszkálni, mert a pénzt így is úgy is kifizetjük nekik - a 2 legstabilabb emberünk. Plusz az egyértelmű cutok is minimum 5-8 millát tisztítanak. És ez csak az a mozgástér, ami semmiféle kockázattal vagy veszteséggel nem jár.

Szóval a Steelers nincs kényszerpályán Bell megtartását illetően, emiatt Bellnek nem lesz kisebb az értéke, ha a trade-lés mellett dönt a vezetés, mert simán meg tudnánk oldani a maradását is.
Soldados
Még mindig nem érted az átsruktúrálgatás csapdáját. Annyi garantált halmozódik fel a játékosoknál, hogy amikor könnyíteni kellene a cap-en és elküldöd őket az óriási dead money egyszerre keletkezik. S nemrég voltnuk ebbe, Polamalu, Ward s egyéb felhalmozott esetek s ugye akkor még hagytuk, hogy Belicsek belénk tegye a kést a Sanders offereléssel, akit végül nem tudtunk megtartani. Ha valamit is akarunk mindenhol okosnak kell lenni, mert Belicsek mindenre figyel, s ha ki tud cseszni közvetlen riválissal akár pénzügyileg is, meg fogja tenni. Amivel mi szegényebbek vagyunk az ő pozícióját erősíti. Ha baromságokat művelünk a cappel az si oda hajtja a vizet.
sutianap
Na pont ezt akartam mondani, hogy az múltkor is úgy bejött, amikor állandóan toltátok a fizukat a következő évekre, aztán kipukk. De most talán az intenzívebb emelkedéssel nem nyalna vissza a fagyi annyira.

Azért próbáljátok csak, hátha... 😊

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Mi se neki, mert lett egy gyuruje. Mig nekunk, vagy az ittenieknek fityisz. : ) MEg pm el jatszhatott, az sem lehetett rossz elmeny.

Mas csak ugy mint blount NE nel (jol meg buntettuk, persze kellett de nagyon tudom sajnalni lol), sanders DEN nel, most JH sirta ki hogy mehessen es o is talan a BB vel szerez ujabb gyurut. Mig mi almodozunk.
gabistar
És most nekem fájjon, hogy Sanders máshol nyert gyűrűt? Vagy mi? Ha itt maradt volna ő, akkor mi nyerünk? Nem hinném... Szóval nem is értem mit akarsz kihozni...
Soldados
Nem csak irtad, hogy sander is mehetett feloled oda ahova akart, neked nem hianyzott. Arra irtam, hogy sikerult is neki jo helyre menni. Szoval nem hinnem hogy o is megbanta volna. Csak ilyen zarojeles megjegyzes volt. Mert meg raadasul o nyert is gyurut, mi meg nem sem bell sem ab sem a tobbiek... A statok meg nekik sokat ernek tudom, de valszeg ok is elcserelnek egy gyurure.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Ben nem enged semmit? Az megvan, hogy Brady már többedik alkalommal enged(ett) a szerződését illetően CSAKIS azért, hogy egy-egy játékosnak legyen hely?
Klemó
Legenda. Brady többször átalakította a szerződését, hogy egy-egy évben nagyobb legyen a hely a sapka alatt. Egy centet nem engedett sosem.

Éves átlagban nagyjából ugyanannyit kerestek karrierjük alatt. (190+ millió/17 év, 169 millió/14 év) Csak BigBen garantáltja nem éri el a 90 milliót, addig TB majdnem 140 misit rakott zsebre garantálva. Ami azért nagy különbség: 50+% vs. 73%.
tomi-tomi
... engedett a piaci árához képest. idén asszem 14 milliós cap hitje volt. Az értéke? 30-35? Jövőre 22 misi lenne, sztem idén is lesz átstrukturálás plusz hosszabbítás.
Igazsághoz azért annyit hozzátennék, hogy az asszony 2x annyit keres, mint ő, plusz az egyéb biznisz. Bennek engednie kell, ha gyűrűt akar. Sztem Belltől ezt igazságtalanság lenne elvárni, egy futónak nincs 15 éve pénzt keresni. Nyilván 1 misit engedhet vagy mondjuk maradjon 10%-kal kevesebbért, mint más ajánlat, többet elvárni nem reális.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Még mindig nem érted az átsruktúrálgatás csapdáját. Annyi garantált halmozódik fel a játékosoknál, hogy amikor könnyíteni kellene a cap-en és elküldöd őket az óriási dead money egyszerre keletkezik. S nemrég voltnuk ebbe, Polamalu, Ward s egyéb felhalmozott esetek s ugye akkor még hagytuk, hogy Belicsek belénk tegye a kést a Sanders offereléssel, akit végül nem tudtunk megtartani. Ha valamit is akarunk mindenhol okosnak kell lenni, mert Belicsek mindenre figyel, s ha ki tud cseszni közvetlen riválissal akár pénzügyileg is, meg fogja tenni. Amivel mi szegényebbek vagyunk az ő pozícióját erősíti. Ha baromságokat művelünk a cappel az si oda hajtja a vizet.
sutianap
Akkor is az volt a helyes eljárás, most is ez lesz. Ezeket a playákat pedig nem akarjuk kivágni, ahogy akkor sem tettük, úgy most sem fogjuk. Nem véletlen AB-t és Heywardot említettem, de nyugodtan ideveheted DeCastrót is.

Ha Championship csapatod van, azt a végletekig kell húznod, főleg most, hogy zárul az ablak, utána jöhet 1-2 rosszabb év. (Akkor is jött két 8-8) Ez persze járhat 1-2 veszteséggel, de nekem pl Sanders sem hiányzott.
Soldados
Tavalyi PO vereség után azt hajtogattad, hogy a csapat legnagyobb problémája, hogy nincs legitim no2 elkapónk. Én emlékszem rá, te nem?
Jan
Mi van? Sanders tavaly ment el? Nem. Szóval nem értem, hogy a tavalyi problémánknak mi köze Sanders 2014-es távozásához? Elmondom: semmi.

2014-ben semmiféle elkapó-problémánk nem volt, hiába távozott Sanders.
Soldados
teaztán tényleg... mert elment, nem tudtunk neki szerződést adni, mert NEM VOLT PÉNZÜNK
sutianap
Elment és 14-ben semmiféle problémánk nem volt nélküle. Nem okozott semmi gondot a távozása. 16-ban (azaz a 3. idény Sanders nélkül) nem azért hiányzott a WR2, mert Sanders elment, hanem mert Bryantet f.sz volt és elmeszelték 1 évre....

Az egyetlen, akit el kellett engednünk és fájt, az Keenan Lewis CB volt. Ő volt az egyetlen olyan elengedésünk, ami pénz miatt volt és valós hiányt hagyott maga mögött.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Még mindig nem érted az átsruktúrálgatás csapdáját. Annyi garantált halmozódik fel a játékosoknál, hogy amikor könnyíteni kellene a cap-en és elküldöd őket az óriási dead money egyszerre keletkezik. S nemrég voltnuk ebbe, Polamalu, Ward s egyéb felhalmozott esetek s ugye akkor még hagytuk, hogy Belicsek belénk tegye a kést a Sanders offereléssel, akit végül nem tudtunk megtartani. Ha valamit is akarunk mindenhol okosnak kell lenni, mert Belicsek mindenre figyel, s ha ki tud cseszni közvetlen riválissal akár pénzügyileg is, meg fogja tenni. Amivel mi szegényebbek vagyunk az ő pozícióját erősíti. Ha baromságokat művelünk a cappel az si oda hajtja a vizet.
sutianap
Akkor is az volt a helyes eljárás, most is ez lesz. Ezeket a playákat pedig nem akarjuk kivágni, ahogy akkor sem tettük, úgy most sem fogjuk. Nem véletlen AB-t és Heywardot említettem, de nyugodtan ideveheted DeCastrót is.

Ha Championship csapatod van, azt a végletekig kell húznod, főleg most, hogy zárul az ablak, utána jöhet 1-2 rosszabb év. (Akkor is jött két 8-8) Ez persze járhat 1-2 veszteséggel, de nekem pl Sanders sem hiányzott.
Soldados
Tavalyi PO vereség után azt hajtogattad, hogy a csapat legnagyobb problémája, hogy nincs legitim no2 elkapónk. Én emlékszem rá, te nem?
Jan
Mi van? Sanders tavaly ment el? Nem. Szóval nem értem, hogy a tavalyi problémánknak mi köze Sanders 2014-es távozásához? Elmondom: semmi.

2014-ben semmiféle elkapó-problémánk nem volt, hiába távozott Sanders.
Soldados
teaztán tényleg... mert elment, nem tudtunk neki szerződést adni, mert NEM VOLT PÉNZÜNK


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Még mindig nem érted az átsruktúrálgatás csapdáját. Annyi garantált halmozódik fel a játékosoknál, hogy amikor könnyíteni kellene a cap-en és elküldöd őket az óriási dead money egyszerre keletkezik. S nemrég voltnuk ebbe, Polamalu, Ward s egyéb felhalmozott esetek s ugye akkor még hagytuk, hogy Belicsek belénk tegye a kést a Sanders offereléssel, akit végül nem tudtunk megtartani. Ha valamit is akarunk mindenhol okosnak kell lenni, mert Belicsek mindenre figyel, s ha ki tud cseszni közvetlen riválissal akár pénzügyileg is, meg fogja tenni. Amivel mi szegényebbek vagyunk az ő pozícióját erősíti. Ha baromságokat művelünk a cappel az si oda hajtja a vizet.
sutianap
Akkor is az volt a helyes eljárás, most is ez lesz. Ezeket a playákat pedig nem akarjuk kivágni, ahogy akkor sem tettük, úgy most sem fogjuk. Nem véletlen AB-t és Heywardot említettem, de nyugodtan ideveheted DeCastrót is.

Ha Championship csapatod van, azt a végletekig kell húznod, főleg most, hogy zárul az ablak, utána jöhet 1-2 rosszabb év. (Akkor is jött két 8-8) Ez persze járhat 1-2 veszteséggel, de nekem pl Sanders sem hiányzott.
Soldados
Tavalyi PO vereség után azt hajtogattad, hogy a csapat legnagyobb problémája, hogy nincs legitim no2 elkapónk. Én emlékszem rá, te nem?
Jan
Mi van? Sanders tavaly ment el? Nem. Szóval nem értem, hogy a tavalyi problémánknak mi köze Sanders 2014-es távozásához? Elmondom: semmi.

2014-ben semmiféle elkapó-problémánk nem volt, hiába távozott Sanders.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 930 — Steelers fan
Még mindig nem érted az átsruktúrálgatás csapdáját. Annyi garantált halmozódik fel a játékosoknál, hogy amikor könnyíteni kellene a cap-en és elküldöd őket az óriási dead money egyszerre keletkezik. S nemrég voltnuk ebbe, Polamalu, Ward s egyéb felhalmozott esetek s ugye akkor még hagytuk, hogy Belicsek belénk tegye a kést a Sanders offereléssel, akit végül nem tudtunk megtartani. Ha valamit is akarunk mindenhol okosnak kell lenni, mert Belicsek mindenre figyel, s ha ki tud cseszni közvetlen riválissal akár pénzügyileg is, meg fogja tenni. Amivel mi szegényebbek vagyunk az ő pozícióját erősíti. Ha baromságokat művelünk a cappel az si oda hajtja a vizet.
sutianap
Akkor is az volt a helyes eljárás, most is ez lesz. Ezeket a playákat pedig nem akarjuk kivágni, ahogy akkor sem tettük, úgy most sem fogjuk. Nem véletlen AB-t és Heywardot említettem, de nyugodtan ideveheted DeCastrót is.

Ha Championship csapatod van, azt a végletekig kell húznod, főleg most, hogy zárul az ablak, utána jöhet 1-2 rosszabb év. (Akkor is jött két 8-8) Ez persze járhat 1-2 veszteséggel, de nekem pl Sanders sem hiányzott.
Soldados
Tavalyi PO vereség után azt hajtogattad, hogy a csapat legnagyobb problémája, hogy nincs legitim no2 elkapónk. Én emlékszem rá, te nem?
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ben nem enged semmit? Az megvan, hogy Brady már többedik alkalommal enged(ett) a szerződését illetően CSAKIS azért, hogy egy-egy játékosnak legyen hely?
Klemó
Legenda. Brady többször átalakította a szerződését, hogy egy-egy évben nagyobb legyen a hely a sapka alatt. Egy centet nem engedett sosem.

Éves átlagban nagyjából ugyanannyit kerestek karrierjük alatt. (190+ millió/17 év, 169 millió/14 év) Csak BigBen garantáltja nem éri el a 90 milliót, addig TB majdnem 140 misit rakott zsebre garantálva. Ami azért nagy különbség: 50+% vs. 73%.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Ben nem enged semmit? Az megvan, hogy Brady már többedik alkalommal enged(ett) a szerződését illetően CSAKIS azért, hogy egy-egy játékosnak legyen hely?

Az rendben, hogy 20 végén maxolod a szerződésed, de 30 végén már az is a lényeg, hogy MIÉRT JÁTSZOL. Ha az lesz a kérdés, hogy a huszonix millió dollárkából engedjen 1-2-öt és így jobb lehet a csapat és persze nincs más út, akkor nagy összegben fogadnék, hogy engedni is fog. Ben a következő 2(3) évben gyűrűt akar és ezért fog dolgozni. Kirugták a "nemszeretem" OC-t, gyakorlatilag együtt csinálják a playbookot. Ezzel szemben ő is látta, hogy ez még ehhez kevés, mivel a D (is) el tud bukni egy meccset sőt.

Bell kapcsán pedig ki is derült mi volt a pozitív hangulat oka. Ott van a szerződés az asztalán és mivel ez már szebb és jobb, így Én most azt mondom, hogy megegyeznek a felek még februárban. Szinte teljesen biztos is vagyok abban, hogy ez Ben kérése (is) volt.

Persze az már más kérdés, hogy meddig jó Ben kéréseit végrehajtani, de most a D gyengesége miatt kulcskérdés, hogy ne legyen QB ügy 1-2 évig.
Klemó
Brady se engedett egy fillért se, a 6milliós garantált pénzét felvitték 13millióra, az instant 14millió kipengetése volt a kasszából. Tehát tekinthetjük úgy, hogy Brady 1 millió roster bonusért gályázott idén, Ben meg 12ért, de valójában Brady már rég elrakta a14 misis kifizetését, tehát ha bármi történi vele saccper 30 milliós halott pénzt kell leírnia a csapatnak. Senki sem enged egy fillért sem, főleg az ügynökük nem.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 210
Ben nem enged semmit? Az megvan, hogy Brady már többedik alkalommal enged(ett) a szerződését illetően CSAKIS azért, hogy egy-egy játékosnak legyen hely?

Az rendben, hogy 20 végén maxolod a szerződésed, de 30 végén már az is a lényeg, hogy MIÉRT JÁTSZOL. Ha az lesz a kérdés, hogy a huszonix millió dollárkából engedjen 1-2-öt és így jobb lehet a csapat és persze nincs más út, akkor nagy összegben fogadnék, hogy engedni is fog. Ben a következő 2(3) évben gyűrűt akar és ezért fog dolgozni. Kirugták a "nemszeretem" OC-t, gyakorlatilag együtt csinálják a playbookot. Ezzel szemben ő is látta, hogy ez még ehhez kevés, mivel a D (is) el tud bukni egy meccset sőt.

Bell kapcsán pedig ki is derült mi volt a pozitív hangulat oka. Ott van a szerződés az asztalán és mivel ez már szebb és jobb, így Én most azt mondom, hogy megegyeznek a felek még februárban. Szinte teljesen biztos is vagyok abban, hogy ez Ben kérése (is) volt.

Persze az már más kérdés, hogy meddig jó Ben kéréseit végrehajtani, de most a D gyengesége miatt kulcskérdés, hogy ne legyen QB ügy 1-2 évig.