Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 762 — Keep pounding
Mondjuk ezt én se értem, hogy nem volt éles meccs. Egészen a végéig az volt, teszem azt 10 mp-cel előbb ér végig a Steelers és összeszedik utána az onside kicket akkor mi van? Szóval tény, hogy jó helyzetben volt a Jags, de azért láttunk már annál nagyobb drámát, mint hogy két percen belül 10 pontot írjanak valakire....

Ezt mindattól függetlenül írom, hogy melyik egység milyen teljesítményt nyújtott.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😒

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jájjjj.... Mikor dőlt el a meccs? Amikor Tomlin faszul az onside mellett döntött és nem sikerült. Akkor már 35 pont volt a táblán.

Mi az hogy nem volt éles a meccs? Közröhej. A JAX D hülyére lett égetve a best secondaryjével az élen, merthogy a meccs bizony éles volt.

ui.: az nem vitatéma természetesen, hogy a Steelers D is szarrá lett égetve.

Amikor 42 pontot ÖNERŐBŐL ráírnak egy védelemre, az hülyére lett verve.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem ez a lényeg. Hanem, hogy amikor éles volt a meccs, akkor egyszer, 14–28-nál sikerült pontot szerezni. Ennyi, az összes többi helyzetnél, amikor fontos volt, megállította a védelem a Steelerst.

Bár a korábbi logika szerint a 2015-ös szezonnyitó is szoros volt, hiszen csak hét ponttal nyertünk ellenetek. 😊

több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Álljunk már meg egy pillanatra. Az 1-3 negyedben akkor is azt a játékot játszod amiből EREDMÉNYES vagy, ha ippeg vezet az ellenfeled. Többször olvasom/olvastam, hogy jaj, vezet a JAX és futhat. Emberek, a JAX így játszik, nem másként. Nem azért futottak, mert vezettek, hanem azért, mert ez megy jól nekik, ezt tudják play action-ökkel, boot legekkel tarkítva. De ez nem csak a JAX-re érvényes, hanem minden csapatra. Nem fog addig kijönni az O a komfort zónájából, ameddig nem feltétlenül muszáj.

Az már más kérdés, ha kevés idő van, és/vagy mondjuk több labdabirtoklási előny, nem beszélve a kettő kombinációjáról. Ekkor nyilván mindenki passzolni fog, és ellenben a vezető ellenfél futásokkal operál. De ez puszta matek és józanész nem rakéta tudomány.

Egyébként pedig. A Steelers - JAX összevetésben mind a két D agyon lett verve. Az már más kérdés, hogy a JAX D egész szépen sorozott az elején és közben is vissza-vissza ütött, vagyis többet bírt "állva", mint a Steelers D. Ettől még a lényeg az, hogy péppé lett szivatva a pontokat nyelték rendesen.
Klemó
Ez a lényeg, hogy igazából nem tudtátok rákényszeríteni a Jaguarst arra, hogy kilépjenek a komfortzónájukból.

Az agyonverés meg jól hangzik, csak amíg tartott a meccs, közötök nem volt ehhez...

0–7, interception után 0–14, ezt követően 4. és stop. 0–21 után mentek egy szépet könnyedén, majd 7–21-nél ott a lehetőség visszajönni: fumble és TD a védelemtől. közte megint három TD-nél 4.-re bejött egy hero-játék. Pazar.

A második felest ti kezdtétek, ez volt az egyetlen lényegi helyzet, amikor meccshelyzet volt, és mégis megcsináltátok. Bellnek az extrája miatt 3.-ra (21–28). A Jaguars-támadósora megint meghalt, jött a meccs leglényegesebb szakasza, először volt esélyetek visszajönni: 4.-re megint stop. Bamm, a Jaguars felrakott 130 másodperc alatt egy TD-t (21–35).

Még egy hero-játék 4. és 5-re, ezzel 28–35, de egyből kaptatok egy sima TD-t (28–42). Kb eddig volt érdekes a meccs. Jól hangzik a 28 pont, de ebből volt két óriási játék 4.-re, meg egy 3.-ra, a legszorosabb állás pedig mínusz 14 pont volt ezeknél. A 28 pontból volt három szenzációs egyéni teljesítmény, úgy, hogy egyiknél sem volt szoros az állás. Ez eddig minden, csak nem hülyére verés.

Az utolsó négy percben szereztetek 14 pontot, amiből a második TD egyedül titeket érdekelt kb, a Jaguars már a konferenciadöntőben volt. Az elsőt még kicsit hamar engedték át a szemétidőben, de annak sem volt semmi relevanciája.

Szép az a 42 pont, de amikor kellett volna, egyszer sem tudtatok átmenni a védelmen, amikor kellett, a Jaguars mindig megcsinálta a nagy játékot, egy pillanatig nem voltatok előnyben, ikszre is csak 0–0-nál álltatok. Egy percig nem volt a tiétek a meccs, a Jaguars végig kontrollálta, és amikor karcos lett, megállított titeket (és cserébe simán átment rajtatok).

Hülyére verve egy védelem lett. Nem a Jaguarsé
Wyatt
Azért rendesen megmértük azt a Jaguars védelmet azon a napon😊. Mondjuk abban igazat adok, ha levesszük a hero játékokat, Bell extráját, a sikeres negyedik kísérleteinket, és az utolsó két tédénket sem nem számoljuk, akkor a támadóink is harmatgyengék voltak.

Steelers fan
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
na elkezdtem a némítást...sokáig bírtam a remek elemzéseket, de már baszottul unalmas 😊
Klaci79
Szerintem is unalmas a téma, pláne, hogy már a Super Bowl jön.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 286
na elkezdtem a némítást...sokáig bírtam a remek elemzéseket, de már baszottul unalmas 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Álljunk már meg egy pillanatra. Az 1-3 negyedben akkor is azt a játékot játszod amiből EREDMÉNYES vagy, ha ippeg vezet az ellenfeled. Többször olvasom/olvastam, hogy jaj, vezet a JAX és futhat. Emberek, a JAX így játszik, nem másként. Nem azért futottak, mert vezettek, hanem azért, mert ez megy jól nekik, ezt tudják play action-ökkel, boot legekkel tarkítva. De ez nem csak a JAX-re érvényes, hanem minden csapatra. Nem fog addig kijönni az O a komfort zónájából, ameddig nem feltétlenül muszáj.

Az már más kérdés, ha kevés idő van, és/vagy mondjuk több labdabirtoklási előny, nem beszélve a kettő kombinációjáról. Ekkor nyilván mindenki passzolni fog, és ellenben a vezető ellenfél futásokkal operál. De ez puszta matek és józanész nem rakéta tudomány.

Egyébként pedig. A Steelers - JAX összevetésben mind a két D agyon lett verve. Az már más kérdés, hogy a JAX D egész szépen sorozott az elején és közben is vissza-vissza ütött, vagyis többet bírt "állva", mint a Steelers D. Ettől még a lényeg az, hogy péppé lett szivatva a pontokat nyelték rendesen.
Klemó
Ez a lényeg, hogy igazából nem tudtátok rákényszeríteni a Jaguarst arra, hogy kilépjenek a komfortzónájukból.

Az agyonverés meg jól hangzik, csak amíg tartott a meccs, közötök nem volt ehhez...

0–7, interception után 0–14, ezt követően 4. és stop. 0–21 után mentek egy szépet könnyedén, majd 7–21-nél ott a lehetőség visszajönni: fumble és TD a védelemtől. közte megint három TD-nél 4.-re bejött egy hero-játék. Pazar.

A második felest ti kezdtétek, ez volt az egyetlen lényegi helyzet, amikor meccshelyzet volt, és mégis megcsináltátok. Bellnek az extrája miatt 3.-ra (21–28). A Jaguars-támadósora megint meghalt, jött a meccs leglényegesebb szakasza, először volt esélyetek visszajönni: 4.-re megint stop. Bamm, a Jaguars felrakott 130 másodperc alatt egy TD-t (21–35).

Még egy hero-játék 4. és 5-re, ezzel 28–35, de egyből kaptatok egy sima TD-t (28–42). Kb eddig volt érdekes a meccs. Jól hangzik a 28 pont, de ebből volt két óriási játék 4.-re, meg egy 3.-ra, a legszorosabb állás pedig mínusz 14 pont volt ezeknél. A 28 pontból volt három szenzációs egyéni teljesítmény, úgy, hogy egyiknél sem volt szoros az állás. Ez eddig minden, csak nem hülyére verés.

Az utolsó négy percben szereztetek 14 pontot, amiből a második TD egyedül titeket érdekelt kb, a Jaguars már a konferenciadöntőben volt. Az elsőt még kicsit hamar engedték át a szemétidőben, de annak sem volt semmi relevanciája.

Szép az a 42 pont, de amikor kellett volna, egyszer sem tudtatok átmenni a védelmen, amikor kellett, a Jaguars mindig megcsinálta a nagy játékot, egy pillanatig nem voltatok előnyben, ikszre is csak 0–0-nál álltatok. Egy percig nem volt a tiétek a meccs, a Jaguars végig kontrollálta, és amikor karcos lett, megállított titeket (és cserébe simán átment rajtatok).

Hülyére verve egy védelem lett. Nem a Jaguarsé

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyébként pedig. A Steelers - JAX összevetésben mind a két D agyon lett verve. Az már más kérdés, hogy a JAX D egész szépen sorozott az elején és közben is vissza-vissza ütött, vagyis többet bírt "állva", mint a Steelers D. Ettől még a lényeg az, hogy péppé lett szivatva a pontokat nyelték rendesen.
Klemó
Én már abbahagytam. Nekem nincsenek érveim, ha 42 pont feltétele nem elég egy D szétalázásához.

Kiba. jó volt az Offense. De ezek szerint ezt is lehet másként látni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 212
Csak egy kérdés no-hoz. Ha egy D 160 yard felett enged futást úgy, hogy az elejétől kezdve hátrányból dolgozik, vagyis tudja, hogy futás jön/jöhet, arra a védelemre látatlanban mit mondanál?
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 212
Álljunk már meg egy pillanatra. Az 1-3 negyedben akkor is azt a játékot játszod amiből EREDMÉNYES vagy, ha ippeg vezet az ellenfeled. Többször olvasom/olvastam, hogy jaj, vezet a JAX és futhat. Emberek, a JAX így játszik, nem másként. Nem azért futottak, mert vezettek, hanem azért, mert ez megy jól nekik, ezt tudják play action-ökkel, boot legekkel tarkítva. De ez nem csak a JAX-re érvényes, hanem minden csapatra. Nem fog addig kijönni az O a komfort zónájából, ameddig nem feltétlenül muszáj.

Az már más kérdés, ha kevés idő van, és/vagy mondjuk több labdabirtoklási előny, nem beszélve a kettő kombinációjáról. Ekkor nyilván mindenki passzolni fog, és ellenben a vezető ellenfél futásokkal operál. De ez puszta matek és józanész nem rakéta tudomány.

Egyébként pedig. A Steelers - JAX összevetésben mind a két D agyon lett verve. Az már más kérdés, hogy a JAX D egész szépen sorozott az elején és közben is vissza-vissza ütött, vagyis többet bírt "állva", mint a Steelers D. Ettől még a lényeg az, hogy péppé lett szivatva a pontokat nyelték rendesen.

Szerkesztette: Klemó
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 625
Ez a DL kifejezetten a passz orientált ligára lett építve, ami azt gondolom, hogy jó irány (vagyis továbbra is úgy gondolom). Ebből az következik, hogy az elővételezési képességek és a kommunikáció sokkal inkább felértékelődik, hiszen "erőből" nem tudjuk, vagyis kevésbé tudjuk megoldani a futás elleni védekezést, különösen, ha ez play action formációból jön.

Az elővételezés és a kommunikáció viszont ebben a D-ben idén tragikus volt Shazier kiesésével. Emellé jöttek az egyéni hibák sorai és lássuk be sokszor a szerencse (főleg néha a passzoknál) mentette meg ezt az egységet korábban is attól, hogy sok pontot kapjon. A depot már novemberben azt taglalta, hogy a passz védekezésünk közel sem olyan jó, mint amit a statok mutatnak, mert sokszor a szerencse segítette a csapatot. (droppolt labda, vagy a QB pontatlansága, vagy figyelmetlensége okán)

Sajnos úgy hírlik egy gyenge ILB class jön a drafton, így vélhetően Saci pótlását itt önmagában nehezen fogjuk tudni megtalálni, pedig egy intelligens mack LB-re mindenképp szükségünk van/lenne amellett, hogy végre egy potens LOLB embert és egy biztos FS-t találjunk.
Klemó
Szerintem rossz. Amikor a LB-nek inkabb a passz ellen tolodnak el es gyorsabbak, de konnyebbek. Akkorak lassan mint a RB-k. Szerencsetekre ( es tudatosan ) ti a vezetesben gondolkodtok hogy az ellennek dobnia kelljen es arra vagytok felepitve. Ha az O bebotlik, a D halalra van itelve egy jobb futocsapat ellen.

Ugye en csak a stat miatt hoztam fel. Csak azzal nem lehet megitelni oket. Tavaly a Pats D volt a legjobb a statisztikak szerint. Es igen az o O-kkel karoltve hatekonyak voltak, de tisztan a D talan a legjobb 10-ben sem volt. A tietek iden a legtobb sack-et szerezte, adodoan a fentebb leirtakkal egy fontos stat nektek es cel is a sok. Attol meg nem ti voltatok a legjobbak a QB sietetteseben sem, de a jok koze tartoztattok.

Saci meg a statnal nem szamit, ahogy AB-nal sem a bomba O ( Soldados elmelete szerint 😊 ) Ahogy tavaly H kiesesevel sem lett rosszabb az egyseg, mindenki hatekonyan futott ellenetek ha volt H, ha nem.
H-t egy "olni a futast" filozofiaval fellepo csapat kozel semmire nem ertekelne a statok alapjan. Es annal sokkal, de sokkal jobb jatekos, es a stat csak egy adathalmaz.
no
Mondjuk az utolsó 3-4 mondatod 3x olvastam el, de nem értem. Leegyszerűsítenéd nekem? (mondjuk azt értem, hogy H inkább passz siettetésben jó)

Emellett. Értem az érvelésed, de nem értek egyet vele. Ma már olyan komplex egy O felépítése, a játékhívás, hogy hiába egy zömökebb, szilárdabb fal, ha az elővételezés nincs meg, simán egy Hunt, vagy egy Gurley kilép oldalra a zónázó pufifánkokkal együtt és szarrá futja az adott csapatot. Szó nincs már itt arról, hogy ha futás, akkor I formáció és bele a sűrűbe. Az a meccsek végén van 1-2-3 yardokért. Ebben a konzervatívabb játékstílusban volt jelentősége annak, hogy a DL-nek középen kell tartania, mint a beton.

Továbblépve. Ha egy DL középről nem tud nyomást helyezni az irányítóra, mondjuk egy Brady ellen, akkor egész egyszerűen vége a dalnak, mivel fellép a zsebbe és ha van 3-4 másodperce, akkor meg fogja csinálni a playt. Ehhez pedig mozgékony(abb) DL kell, ha tetszik, ha nem.

Nálam tehát a legfontosabb az, hogy a D tudja milyen play jön, vagy minél hamarabb lássa át a játékot. Ebben voltunk lemaradva egész évben, ami Saci kiválásával drámaivá vált. Ez pedig nem csak játékos, hanem edzői hiba is. Szánalmas volt néha látni, hogy halvány lila gőzünk nem volt adott play kapcsán, hogy mikor hol ment el az adott játékos és miért, főleg a JAX ellen. De ugyanúgy nem tudtunk mit csinálni passzoknál sem és nem csak 3 és rövidek esetében. A Patriots D ugyanúgy nyelte a yardokat a JAX ellen az elején. A második félidőre már viszont igazítottak, megtanulták milyen játékok jönnek/jöhetnek és a 4. negyedben már szépen fogtak is szinte mindent és nem csak akkor, amikor már szaladnia kellett a JAX-nek az eredmény után. Ehhez megint a mi meccsünk. 4. negyedben egy TD hátránnyal a JAX eredménykényszerben (akkor már folyamatosan pontokat tettünk a táblára) jöhetett a mi 25 yardosunkról. Szépen elegánsan futva IS és dobigálva IS TD-t csináltak.
Klemó
Arrol szerettem volna irni, hogy egy jatekos statisztikai lapja alapjan nem megitelheto. H futas elleni statjai ( ahogy a csapate nem jo). Mondjuk a Ravensnel a futas megolese az elsoszamu feladat akkor hozzank H-t nem igazolod le 3 mogyoroert sem a statjai alapjan. Ellenben johetne mert piszok jo jatekos.

Tobbfelekeppen oldhato meg a feladat termeszetesen, a kilep oldalra mar a felallastol fuggoen mas jatekos dolga ( Suggs ezert HOF nalam, ott te nem futottal el) kozepen meg a bivalyok miatt nem. De a rendszernek kell jonak lennie es megtolteni a odavalo emberekkel. Nalatok ez immaron 2 eve nem megy. Halkan megjegyzem, hogy en se a DL-re kentem hanem a stabra, csak a statisztikai vonalon maradva azt megis csak a DL-nek irtak be. A filozofia hogy passz vagy run stop teljesen mindegy ha sikeres, mert a hangsulyosabb resze hozza a masikat is. Ha nem sikeres akkor futni tobben tudnak jol mint dobni, mert a komplex O-ket nem latom hemzsegni, persze oket kell elverni ha akar valamit az ember, meg a komplex D-ket. 😊

B-t sikeresen kell sietettned. Mindegy ki -honnan.

A vegevel teljesen egyetertek, kell egy szellemi vezer.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 625
termeszetes nem az volt a cel. Agyon nem vertetek oket. Ti futottatok a leggyorsabb 2. 50 metert, de az elso 50-en elbuktatok a versenyt. Az 1. felidoben 14-14 lett a D es az O-tek parharca, de az O-uk hozzarakott meg 14-t. Az 1 felidoben 3 jo drive-otok volt. 2 TD es egy erodemonstracioval zarodo harmadik ( 4and1 a RZ-ban), jelentem ok voltak az erosebbek. Ahogy zartatok a felidot ugy inditottatok TD-vel. 28-21 volt itt az allas. Kovetkezo drive semmi, kovetkezo Jags 48 -arol 4 probalkozasbol 9 yard. Igy indul a 4. negyed az allas 28-21, idaig ti nem vertetek agyon a D-uket eppen csak vezet az O-tek ( 21-14). Innen mindketto egysegetek pontgyarra valtozik. 1 negyed alatt lesz 45-42 es ebben az idoszakban el lett picsazva mindketto D.
no
Ha egy D-re 42 pontot írsz, akkor agyonverted azt a D-t, ha ez egy TOP5 D, akkor kiváltképpen igaz a 42 önerőből szerzett pontra. (De legyen csak 35 a ret TD miatt)

Arról igazán nem az O tehet, hogy 38-at engedett a D. A JAX Defense kapitulált a best secondaryjével az élen, szép dolog, hogy 2-3 drive-ot megállítottak, de úgy összességében szopórolleren volt a JAX D. Az más kérdés, hogy a Steelers D már szabadságon volt, Tomlin pedig épp az évi egynapos tesztoszteron-kokain kúráját tolta be, így ez mit sem számított.
Soldados
A 42 pont sok. De ha nem latod a kulonbseget, hogy az O az 1. negyedben csinalt egy ertelmes drive-ot ( 3 pontert), mig a Jags D mikozben agyon lettek verve csinalt 7 pontot. A 2. negyedben 2 TD a reszetekrol, 1 TD a Jags D reszerol. A tobbi amit leraktatok az asztalra az 1. felidoben semmi. Legjobb esetben is 17-14 lett volna az O-D csata. A 3. negyedben egy TD es semmi. 4. negyed es a Jags 48-sarol 4 jatek alatt 9 yardot sikerult haladni es bekaptatok utana egy TD-t. Megneztem ( hogy ne csak erzesbol irjam) 10:34 van hatra, 35-21 az allas a D-tek semmit nem tud felmutatni, Tomlin mar elbaszta es innen kamikaze modban nyomta az O. 3TD ( 1.30, 2.00, 1.45 alatt ami betyaros az teny, de ez a veszett fejsze nyele tipikus esete, ha elvakult Jags fan lennek egy kis tulzassal GT-t suttognek.
no
Ha 42 pont felrakása nem elég, hogy egy védelem hülyére legyen verve, akkor valóban nincsenek érveim. Gratulálunk a JAX D-nek, hogy egy meccsen 3-4 támadást sikerült megállítaniuk.

Bár Te elégedetlenkedsz az első félidei 14 ponttal, én nem. Előzetesen azt mondtam 20 pont is elég lesz, a 2x14 pont az 28, ami már elég erős teljesítmény egy jónak tartott védelem ellen. Szóval részemről több mint rendben volt a 14 pont félidőnként.

Mint mondtam, a vereség 1. és 3. oka a védelem, a 2. Tomlin. Az O hülyére verte az ellenfél védelmét. Az, hogy neked ez nem tetszik, mert kamikazének tartod, az a Te gondod, ettől még feltették a pontokat.
Soldados
Valoban nincsenek, mert magaban a 42 nem az. Nem 3-4 allitottak meg. Legalabb ennyi kulcsfontossagut. Jags TD kezdodik, jon a valasz toletek 3 and out, masodik probalkozasra a Jags D TD-t csinal. 14-0, nem baj valasz toletek RZ 4and1, ( Tomlin fasz, de kitarto), igen a Jags D a faszagyerek. Utana 1-1 TD ( 1.5 negyed alatt kaptak egyet, szegyen eresszek szelnek oket). Ezutan szegyenukben a Jags D csinal meg egy TD-t. A 2 minute drill hibatlan toletek, mint ahogy kezdodik a 2. felido is. | (Ez volt a legjobb resze szamotokra a meccsnek. A vegen ugyan meg ketszer ennyi pontot csinaltatok es latvanyos volt, es a D-nek meg lett mutatva hogy lehet kezjelekkel megtanulni trash-talk-olni, csak rosszkor) |
28-21 az allas, az O-nek 2 lehetosege van kiegyenliteni az egyik a J48-sarol (9yard, megint egy negyedik kiserlet megallitasa). Ekkor a vasas D bekapja a 2. TD-jat. 35-21 10.44 van hatra. Tobb mint 3 negyed alatt Vasas O 3TD- Jags D 2TD. Ertem en, hogy agyon lettek verve csak nekik senki nem szolt.

Ha az O kijon es dominalja a D-uket az elejetol jatek alapjan, rendben lenne a 28 point, meg ha nem ad 14 pontot az ellenfelnek ugyanaz az O ( foleg nem ilyen allasnal). Ellenben az O-tek elerte, hogy a D-tek a futas ellen kelljen jatszania amiben a leggyengebb. A pontok ahogy osszejottek a bajom, nem a mennyisege. A legveget GT is lehetne hivni. A vegso kes az 5 perces Jags TD. lett ( 42-28, 4 perc hatra). Innentol biztos GT es ez alatt 2 TD). Osszesegeben a Skot-Bell-AB-BB elverte a secondary-t ( ami a Jags fanokon kivul mindenkinek jol esett 😊 ), akik azert szorosan ott voltak, hogy a vedelmukre mondjak valamit es dicserjem extran a fent emlitett Vasas kontingenst. Agyonverve a D-uk nem lett.

Nalam 1. Tomlin a meccsre valo taktikaert, felkesziteseert. 2. a D mert az hogy a futas ellen szarok egy dolog, de passz ellen se voltak jo, se nyomas, se... 3. Tomlin a meccs kozben 4. halkan megjegyzem az O-t amiert az elso 3 negyed alakult fellephettek volna abban a jopar lehetosegben.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 212
Ez a DL kifejezetten a passz orientált ligára lett építve, ami azt gondolom, hogy jó irány (vagyis továbbra is úgy gondolom). Ebből az következik, hogy az elővételezési képességek és a kommunikáció sokkal inkább felértékelődik, hiszen "erőből" nem tudjuk, vagyis kevésbé tudjuk megoldani a futás elleni védekezést, különösen, ha ez play action formációból jön.

Az elővételezés és a kommunikáció viszont ebben a D-ben idén tragikus volt Shazier kiesésével. Emellé jöttek az egyéni hibák sorai és lássuk be sokszor a szerencse (főleg néha a passzoknál) mentette meg ezt az egységet korábban is attól, hogy sok pontot kapjon. A depot már novemberben azt taglalta, hogy a passz védekezésünk közel sem olyan jó, mint amit a statok mutatnak, mert sokszor a szerencse segítette a csapatot. (droppolt labda, vagy a QB pontatlansága, vagy figyelmetlensége okán)

Sajnos úgy hírlik egy gyenge ILB class jön a drafton, így vélhetően Saci pótlását itt önmagában nehezen fogjuk tudni megtalálni, pedig egy intelligens mack LB-re mindenképp szükségünk van/lenne amellett, hogy végre egy potens LOLB embert és egy biztos FS-t találjunk.
Klemó
Szerintem rossz. Amikor a LB-nek inkabb a passz ellen tolodnak el es gyorsabbak, de konnyebbek. Akkorak lassan mint a RB-k. Szerencsetekre ( es tudatosan ) ti a vezetesben gondolkodtok hogy az ellennek dobnia kelljen es arra vagytok felepitve. Ha az O bebotlik, a D halalra van itelve egy jobb futocsapat ellen.

Ugye en csak a stat miatt hoztam fel. Csak azzal nem lehet megitelni oket. Tavaly a Pats D volt a legjobb a statisztikak szerint. Es igen az o O-kkel karoltve hatekonyak voltak, de tisztan a D talan a legjobb 10-ben sem volt. A tietek iden a legtobb sack-et szerezte, adodoan a fentebb leirtakkal egy fontos stat nektek es cel is a sok. Attol meg nem ti voltatok a legjobbak a QB sietetteseben sem, de a jok koze tartoztattok.

Saci meg a statnal nem szamit, ahogy AB-nal sem a bomba O ( Soldados elmelete szerint 😊 ) Ahogy tavaly H kiesesevel sem lett rosszabb az egyseg, mindenki hatekonyan futott ellenetek ha volt H, ha nem.
H-t egy "olni a futast" filozofiaval fellepo csapat kozel semmire nem ertekelne a statok alapjan. Es annal sokkal, de sokkal jobb jatekos, es a stat csak egy adathalmaz.
no
Mondjuk az utolsó 3-4 mondatod 3x olvastam el, de nem értem. Leegyszerűsítenéd nekem? (mondjuk azt értem, hogy H inkább passz siettetésben jó)

Emellett. Értem az érvelésed, de nem értek egyet vele. Ma már olyan komplex egy O felépítése, a játékhívás, hogy hiába egy zömökebb, szilárdabb fal, ha az elővételezés nincs meg, simán egy Hunt, vagy egy Gurley kilép oldalra a zónázó pufifánkokkal együtt és szarrá futja az adott csapatot. Szó nincs már itt arról, hogy ha futás, akkor I formáció és bele a sűrűbe. Az a meccsek végén van 1-2-3 yardokért. Ebben a konzervatívabb játékstílusban volt jelentősége annak, hogy a DL-nek középen kell tartania, mint a beton.

Továbblépve. Ha egy DL középről nem tud nyomást helyezni az irányítóra, mondjuk egy Brady ellen, akkor egész egyszerűen vége a dalnak, mivel fellép a zsebbe és ha van 3-4 másodperce, akkor meg fogja csinálni a playt. Ehhez pedig mozgékony(abb) DL kell, ha tetszik, ha nem.

Nálam tehát a legfontosabb az, hogy a D tudja milyen play jön, vagy minél hamarabb lássa át a játékot. Ebben voltunk lemaradva egész évben, ami Saci kiválásával drámaivá vált. Ez pedig nem csak játékos, hanem edzői hiba is. Szánalmas volt néha látni, hogy halvány lila gőzünk nem volt adott play kapcsán, hogy mikor hol ment el az adott játékos és miért, főleg a JAX ellen. De ugyanúgy nem tudtunk mit csinálni passzoknál sem és nem csak 3 és rövidek esetében. A Patriots D ugyanúgy nyelte a yardokat a JAX ellen az elején. A második félidőre már viszont igazítottak, megtanulták milyen játékok jönnek/jöhetnek és a 4. negyedben már szépen fogtak is szinte mindent és nem csak akkor, amikor már szaladnia kellett a JAX-nek az eredmény után. Ehhez megint a mi meccsünk. 4. negyedben egy TD hátránnyal a JAX eredménykényszerben (akkor már folyamatosan pontokat tettünk a táblára) jöhetett a mi 25 yardosunkról. Szépen elegánsan futva IS és dobigálva IS TD-t csináltak.

Szerkesztette: Klemó
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 625
Nem.
De!

Nem.
De!
Nem.
De!
Sobri Jóska
Nálam megnyerted a vitát. Nem kis teljesítmény, hisz nem i veszel részt benne.
kishaszi
mi se vitazunk. En vagyok a De, mert Pinara nem mondok nemet. 😊
no
H@t azért nem minden pina, ami fény-lik...
kishaszi
feny-lik--Star Wars-osan hangzik, johet.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 706 — Scream and scout
Nem.
De!

Nem.
De!
Nem.
De!
Sobri Jóska
Nálam megnyerted a vitát. Nem kis teljesítmény, hisz nem i veszel részt benne.
kishaszi
mi se vitazunk. En vagyok a De, mert Pinara nem mondok nemet. 😊
no
H@t azért nem minden pina, ami fény-lik...
kishaszi
Erről a régi vicc jut eszembe:
- Mi az p-vel kezdődik inára végződik és arab gyerekek ugrálnak ki belőle?
- ???
- Palesztina.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem.
De!

Nem.
De!
Nem.
De!
Sobri Jóska
Nálam megnyerted a vitát. Nem kis teljesítmény, hisz nem i veszel részt benne.
kishaszi
mi se vitazunk. En vagyok a De, mert Pinara nem mondok nemet. 😊
no
H@t azért nem minden pina, ami fény-lik...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/26383665_601077940230866_7604512847682338816_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=cGnAPTqrXY0Ab6ZlFIy&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfBhV4ePN66z2duxQ1D8m4GpIBCSG-JJcmsPt5ESjRihGQ&oe=663460CC
Ryan Shazier on Instagram: "I’ve had a lot of 1st downs at UPMC, but you know being the defensive guy I am, my mind is on 3 and out. With that being said, I want everyone to know that I’m moving on to the next step of the process. Today’s a big day for me as I’m officially being released from the hospital. I want to take a moment to thank the people who have helped me the past two months. First and foremost, I want to thank God because at the end of the day I don’t think I’d be making progress without His vision and hands protecting me and my family. I will continue to trust in Him and thank Him, because it all starts with Him. To my family: you’ve been my rock. Words can’t express how thankful I am for you Michelle, RJ, Mom, Dad, and VJ for always being there for me. You’re my everything. To Jerome: my trainer and best friend. Thank you for being there from day 1 and every day after continuing to push me to be better every day. I’d like to thank Dr. Okonkwo, Dr. Harrington, Dr. Maroon, and Dr. Schroeder for their amazing work on my procedure and continuous care. I can’t appropriately express how grateful I am for how quickly you’ve helped me bounce back. I want to thank the medical staff at UPMC for their amazing care, support and therapy they have given me- especially Joe, Nikki, Karolina and Dani. I know the staff will continue to help me find a way to keep on pushing as we continue therapy. The support from my teammates has been truly amazing. From former players to current players and their families- they have helped me and my family day to day with visits and gifts. We can’t thank you enough. I want to thank Mr. Rooney, Coach T, Mr. Colbert, and the entire Steelers organization for the unwavering support they’ve given me. I knew they were an amazing organization, but more than ever they’re family to me. Lastly, I want to thank Jimmy, Candice, and the CAA Sports staff for being here when I need them most. I don’t know if I’d be where I’m at or making the progress I’m making without you guys. I want everyone to know that all of the support and prayers are absolutely being answered. I will continue to work hard and push and find a way back. #Shalieve #Steelers #prayfor50"
167K likes, 5,664 comments - shazier on February 1, 2018: "I’ve had a lot of 1st downs at UPMC, but you know being the defensive guy I am, my mind is on 3 and out. With that being said, I want e...".
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
termeszetes nem az volt a cel. Agyon nem vertetek oket. Ti futottatok a leggyorsabb 2. 50 metert, de az elso 50-en elbuktatok a versenyt. Az 1. felidoben 14-14 lett a D es az O-tek parharca, de az O-uk hozzarakott meg 14-t. Az 1 felidoben 3 jo drive-otok volt. 2 TD es egy erodemonstracioval zarodo harmadik ( 4and1 a RZ-ban), jelentem ok voltak az erosebbek. Ahogy zartatok a felidot ugy inditottatok TD-vel. 28-21 volt itt az allas. Kovetkezo drive semmi, kovetkezo Jags 48 -arol 4 probalkozasbol 9 yard. Igy indul a 4. negyed az allas 28-21, idaig ti nem vertetek agyon a D-uket eppen csak vezet az O-tek ( 21-14). Innen mindketto egysegetek pontgyarra valtozik. 1 negyed alatt lesz 45-42 es ebben az idoszakban el lett picsazva mindketto D.
no
Ha egy D-re 42 pontot írsz, akkor agyonverted azt a D-t, ha ez egy TOP5 D, akkor kiváltképpen igaz a 42 önerőből szerzett pontra. (De legyen csak 35 a ret TD miatt)

Arról igazán nem az O tehet, hogy 38-at engedett a D. A JAX Defense kapitulált a best secondaryjével az élen, szép dolog, hogy 2-3 drive-ot megállítottak, de úgy összességében szopórolleren volt a JAX D. Az más kérdés, hogy a Steelers D már szabadságon volt, Tomlin pedig épp az évi egynapos tesztoszteron-kokain kúráját tolta be, így ez mit sem számított.
Soldados
A 42 pont sok. De ha nem latod a kulonbseget, hogy az O az 1. negyedben csinalt egy ertelmes drive-ot ( 3 pontert), mig a Jags D mikozben agyon lettek verve csinalt 7 pontot. A 2. negyedben 2 TD a reszetekrol, 1 TD a Jags D reszerol. A tobbi amit leraktatok az asztalra az 1. felidoben semmi. Legjobb esetben is 17-14 lett volna az O-D csata. A 3. negyedben egy TD es semmi. 4. negyed es a Jags 48-sarol 4 jatek alatt 9 yardot sikerult haladni es bekaptatok utana egy TD-t. Megneztem ( hogy ne csak erzesbol irjam) 10:34 van hatra, 35-21 az allas a D-tek semmit nem tud felmutatni, Tomlin mar elbaszta es innen kamikaze modban nyomta az O. 3TD ( 1.30, 2.00, 1.45 alatt ami betyaros az teny, de ez a veszett fejsze nyele tipikus esete, ha elvakult Jags fan lennek egy kis tulzassal GT-t suttognek.
no
Ha 42 pont felrakása nem elég, hogy egy védelem hülyére legyen verve, akkor valóban nincsenek érveim. Gratulálunk a JAX D-nek, hogy egy meccsen 3-4 támadást sikerült megállítaniuk.

Bár Te elégedetlenkedsz az első félidei 14 ponttal, én nem. Előzetesen azt mondtam 20 pont is elég lesz, a 2x14 pont az 28, ami már elég erős teljesítmény egy jónak tartott védelem ellen. Szóval részemről több mint rendben volt a 14 pont félidőnként.

Mint mondtam, a vereség 1. és 3. oka a védelem, a 2. Tomlin. Az O hülyére verte az ellenfél védelmét. Az, hogy neked ez nem tetszik, mert kamikazének tartod, az a Te gondod, ettől még feltették a pontokat.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 625
Nem.
De!
Nem.
De!
Nem.
De!
Nem.
De!
Nem.
De!
Nem.
De!
Nem.
De!
Nem.
De!
Pina.
Nem.
De!
Nem.
De!
Nem.
De!
Nem.
De!
Sobri Jóska
Nálam megnyerted a vitát. Nem kis teljesítmény, hisz nem i veszel részt benne.
kishaszi
mi se vitazunk. En vagyok a De, mert Pinara nem mondok nemet. 😊
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 625
termeszetes nem az volt a cel. Agyon nem vertetek oket. Ti futottatok a leggyorsabb 2. 50 metert, de az elso 50-en elbuktatok a versenyt. Az 1. felidoben 14-14 lett a D es az O-tek parharca, de az O-uk hozzarakott meg 14-t. Az 1 felidoben 3 jo drive-otok volt. 2 TD es egy erodemonstracioval zarodo harmadik ( 4and1 a RZ-ban), jelentem ok voltak az erosebbek. Ahogy zartatok a felidot ugy inditottatok TD-vel. 28-21 volt itt az allas. Kovetkezo drive semmi, kovetkezo Jags 48 -arol 4 probalkozasbol 9 yard. Igy indul a 4. negyed az allas 28-21, idaig ti nem vertetek agyon a D-uket eppen csak vezet az O-tek ( 21-14). Innen mindketto egysegetek pontgyarra valtozik. 1 negyed alatt lesz 45-42 es ebben az idoszakban el lett picsazva mindketto D.
no
Ha egy D-re 42 pontot írsz, akkor agyonverted azt a D-t, ha ez egy TOP5 D, akkor kiváltképpen igaz a 42 önerőből szerzett pontra. (De legyen csak 35 a ret TD miatt)

Arról igazán nem az O tehet, hogy 38-at engedett a D. A JAX Defense kapitulált a best secondaryjével az élen, szép dolog, hogy 2-3 drive-ot megállítottak, de úgy összességében szopórolleren volt a JAX D. Az más kérdés, hogy a Steelers D már szabadságon volt, Tomlin pedig épp az évi egynapos tesztoszteron-kokain kúráját tolta be, így ez mit sem számított.
Soldados
A 42 pont sok. De ha nem latod a kulonbseget, hogy az O az 1. negyedben csinalt egy ertelmes drive-ot ( 3 pontert), mig a Jags D mikozben agyon lettek verve csinalt 7 pontot. A 2. negyedben 2 TD a reszetekrol, 1 TD a Jags D reszerol. A tobbi amit leraktatok az asztalra az 1. felidoben semmi. Legjobb esetben is 17-14 lett volna az O-D csata. A 3. negyedben egy TD es semmi. 4. negyed es a Jags 48-sarol 4 jatek alatt 9 yardot sikerult haladni es bekaptatok utana egy TD-t. Megneztem ( hogy ne csak erzesbol irjam) 10:34 van hatra, 35-21 az allas a D-tek semmit nem tud felmutatni, Tomlin mar elbaszta es innen kamikaze modban nyomta az O. 3TD ( 1.30, 2.00, 1.45 alatt ami betyaros az teny, de ez a veszett fejsze nyele tipikus esete, ha elvakult Jags fan lennek egy kis tulzassal GT-t suttognek.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jordan Berry P is aláírt 1 újabb évre.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem.
De!
Nem.
De!
Nem.
De!
Nem.
De!
Nem.
De!
Nem.
De!
Nem.
De!
Nem.
De!
Pina.
Nem.
De!
Nem.
De!
Nem.
De!
Nem.
De!
Sobri Jóska
Nálam megnyerted a vitát. Nem kis teljesítmény, hisz nem i veszel részt benne.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 320 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Saci már tud állni. Legalábbis ilyen képet posztolt.
Soldados
Ez tényleg jó hír:
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-kiengedtek-a-korhazbol-a-horrorserulest-szenvedo-sztart-2616565

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Saci már tud állni. Legalábbis ilyen képet posztolt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!