Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 779
Azért elég jó egységekkel dolgozott korábban:

2004-es Bears: Tommie Harris, Tank Johnson, Alex Brown
2006-2011 Vikings: Kevin és Pat Williams, Jared Allen, Ray Edwards, Brian Robison, Everson Griffen
2012-2014 Jets: Mo Wilkerson, Kenrick Ellis, Damon Harrison, Sheldon Richardson
2015-ös Bills: Jerry Hughes, Kyle Williams, Mario Williams, Marcell Dareus
2016-2017 Bama: Jonathan Allen, Da'ron Payne, Dalvin Tomlinson, Da'Shawn Hand, (Quinnen Williams)

Btw. egy Williams vagy -son -ra végződő nevű tagot biztos kell hozni draftról neki 😊
Fast Willie
Paynesont simán aláírjuk neki
sutianap
Vagy elhozzuk Williamson-t a Titansből😊
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Lake elhagyja Pittsburgh-öt, tehát új DB kócs lesz, még jól is elsülhet...
kriSTEELan
Akkor már csak Porternek kell valami új életcélt találni
Spy
Lb coach nem o lesz? vagy nem marad annak?
gabistar
De, mai tudásunk szerint marad. De sokat nem sikerült kihoznia az egységéből. JH-ról nem beszélve. De ha talál egy új életcélt, akkor frissülhetne a poszt. Nem tudom, Kevin Greene egysége hogy muzsikál a Jets-nél, de ha jól, akkor nem is akarom tudni 😊
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mitchell is maradt a stábban, de innentől "csak" assistant HC.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Lake elhagyja Pittsburgh-öt, tehát új DB kócs lesz, még jól is elsülhet...
kriSTEELan
Akkor már csak Porternek kell valami új életcélt találni
Spy
Lb coach nem o lesz? vagy nem marad annak?
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Lake elhagyja Pittsburgh-öt, tehát új DB kócs lesz, még jól is elsülhet...
kriSTEELan
Lehet valamit tudni, hogy ki jön helyette?
Jan
Még nagyon friss, semmi infó, hogy lenne bárki is a helyére.
Bedobták Rod Woodson nevét, mint lehetséges utód, de ez csak találgatás.
kriSTEELan
Nezzetek el keso van ejfel itt... Miert is megy el? Vegre volt egy normalis sor...
gabistar
Mert a gyerek Floridában megy középsuliba talán és ott akar lenni. Focizik Ő is azt hiszem. Valami ilyesmi. Nézd el, hajnal van és tegnap csak futólag olvastam 😀
polamalu
koszi az infot.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért elég jó egységekkel dolgozott korábban:

2004-es Bears: Tommie Harris, Tank Johnson, Alex Brown
2006-2011 Vikings: Kevin és Pat Williams, Jared Allen, Ray Edwards, Brian Robison, Everson Griffen
2012-2014 Jets: Mo Wilkerson, Kenrick Ellis, Damon Harrison, Sheldon Richardson
2015-ös Bills: Jerry Hughes, Kyle Williams, Mario Williams, Marcell Dareus
2016-2017 Bama: Jonathan Allen, Da'ron Payne, Dalvin Tomlinson, Da'Shawn Hand, (Quinnen Williams)

Btw. egy Williams vagy -son -ra végződő nevű tagot biztos kell hozni draftról neki 😊
Fast Willie
Paynesont simán aláírjuk neki


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 779
Azért elég jó egységekkel dolgozott korábban:

2004-es Bears: Tommie Harris, Tank Johnson, Alex Brown
2006-2011 Vikings: Kevin és Pat Williams, Jared Allen, Ray Edwards, Brian Robison, Everson Griffen
2012-2014 Jets: Mo Wilkerson, Kenrick Ellis, Damon Harrison, Sheldon Richardson
2015-ös Bills: Jerry Hughes, Kyle Williams, Mario Williams, Marcell Dareus
2016-2017 Bama: Jonathan Allen, Da'ron Payne, Dalvin Tomlinson, Da'Shawn Hand, (Quinnen Williams)

Btw. egy Williams vagy -son -ra végződő nevű tagot biztos kell hozni draftról neki 😊

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 6 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
dumbó in da hóuz
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 349
Jimmi G nem kis pénzt akasztott.....
polamalu
Ott nagyon várnak egy messiást. Kíváncsi vagyok a garantált tartalomra. Mondjuk az utolsó meccseken tényleg jó volt, de azért érdekes lenne egy kis visszaesés most 😊
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Jimmi G nem kis pénzt akasztott.....
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 349
Ez nekem tetszene...az egyetemi foci egyik legjobb DL egysége van a Bamánál:

Sources: Alabama assistant (and Former Rex Ryan assistant) Karl Dunbar is in discussions with the #Steelers to be their next defensive line coach.
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Lake elhagyja Pittsburgh-öt, tehát új DB kócs lesz, még jól is elsülhet...
kriSTEELan
Akkor már csak Porternek kell valami új életcélt találni
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 349


Nagy kamu az egész...csak egy kis trashtalk
Ez sokkal őszintébbnek tűnik:
 twitter.com/L_Bell26/status/961399019430854657
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Lehet, hogy pletyka, de ugye kedden nyilatkozta ezt Bell.
Ha igaz..

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
 www.facebook.com/NFLonCBS/posts/1698966580189599:0

Eddig is tudtam, hogy Bellnek van önbizalma
ThundersNFL
Azt már elmondta, hogy oda nem menne semmi pénzért. Egyenlőre egy dologgal foglalkoznak. A Steelers-el megegyezni. Minden más csak felesleges pletyka.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 854 — !SuPeR6BoWL!
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t31.18172-8/27788022_1698966580189599_1691942722420996102_o.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=NJvt_W9UOxcQ7kNvgFtylS7&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYBml4v6LF_3vi2MEUIoZ-ZXNspm9hsOCO-NxyLoL0a6Nw&oe=6665D050
NFL on CBS
That'd be a healthy contract.


Eddig is tudtam, hogy Bellnek van önbizalma

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Lake elhagyja Pittsburgh-öt, tehát új DB kócs lesz, még jól is elsülhet...
kriSTEELan
Lehet valamit tudni, hogy ki jön helyette?
Jan
Még nagyon friss, semmi infó, hogy lenne bárki is a helyére.
Bedobták Rod Woodson nevét, mint lehetséges utód, de ez csak találgatás.
kriSTEELan
Nezzetek el keso van ejfel itt... Miert is megy el? Vegre volt egy normalis sor...
gabistar
Mert a gyerek Floridában megy középsuliba talán és ott akar lenni. Focizik Ő is azt hiszem. Valami ilyesmi. Nézd el, hajnal van és tegnap csak futólag olvastam 😀
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Külön érdekes, hogy a JAX egy szűkítettebb playbookkal ugyanúgy, ugyanerre épít(ett) és meg is kaptuk a választ, hogy miért is lehetett olyan sikeres. Ez ugyanis nem arról szól milyen tömegű DL-t húzol fel és még arról sem, hogy önmagában milyen OLB sorod van. Ez arról szól(t), hogy képes vagy-e előre látni és amikor megtörténik gyorsan alkalmazkodni az adott playhez. Ezen felül pedig D-ként tudsz-e elég kiszámíthatatlan lenni, mást mutatni és csinálni.

Meggyőződésem, hogy még sokat fogunk erről az SB-ről beszélni, mert a következő évek D-jeinek az lesz a kihívás, hogy ez ellen valamit kitaláljanak. Szörnyű volt azért látni Harrisont, akit odatettek menjen a QB-ra, de összességében (ahogy vártam) többet ártott, mint használt, még akkor is, ha néha (inkább a végén) oda-oda ért. Ezzel szemben ugyanis kiszámítható volt és pontosan ez kellett ennek az O-nak a pontos tervezéshez és végrehajtáshoz. (pl. a bullrush kapcsán tudta Foles, hogy 3 másodperce van és ráadásul Harrison oldalán lesz is target, tekintettel a 4-3 felállásra)

Lehet mondani persze, hogy a Patriots D nem volt elit kategória, de előtte ez az Eagles a Vikinkgs D-t verte meg.
Klemó
A Jag siman "vegigjatszotta az evet" az alapjatekukkal, ami a borzasztoan jo jatekosok miatt mukodott popecul. A szinte a legkevesebb blitz-el a szinte a legtobb nyomast tudtak generalni amiben lubickoltak labdaszerzesileg is. Termeszetesen a legtobb csapat nem igy epul fel es a csomagjaikbol es a playhivasokkal kell operalniuk. En peldaul nem a tomegnovelest mondtam ( de egy egyszeru pelda) hanem hogy nem tolnam el ennyire a hangsulyt a passz ellen. Nalatok mindenki gyors, de nincs egy Timmons szintu gyilkos LB ( nem ot sirom vissza) vagy egy megbizhato, magabiztos hentes SS vagy egy uszaly kozepen vagy egy zseni DC. A D-tek ettol fuggetlenul fejlodik es akar egy nagyon jol sikerult draft+FO-val meglehet a puzzle tobbi darabja.

Az RPO meg olyan lesz, mint a WC, a D adaptalni fogjak bekerulnek a playbookba. Meglepodnek ha jovore nem lenne valtozatos jatekok ellene a legtobb csapatnal ( a kivitelezes termeszetesen valtakozo sikerrel). A gyors dontesi ido ami most elony, a hatranyara lesz a kesobbiekben, szerintem. Nem tudom kell-e itt mentegetnem JH-t, de egy V.Miller-t ugyanugy kivettek a jatekbol vele.
no
Az RPO szerintem teljesen más, mint WC. Az RPO egy játékfilozófia, amelynek nem elég a playbookba bekerülnie. Teljesen más szemléletet igényel a D koordinátorok és a játékosok részéről ez és ehhez nem is elég, ha van egy Miller, vagy van egy Watt vagy egy nagyon jó egység. Egy WC nem nyert soha SB-t és ugyan önmagában az RPO sem, de jelentős részt adnék ennek.

Jövőre Én azt várom, hogy majd mindenki erre áll rá és ott ahol franchise QB van, ott is módosítanak a playbookon. Ehhez viszont mondjuk Butler sok felállásos D sémája még jó is lehet nálunk, ellenben a katasztrófális elővételezés és kommunikáció az amely védtelenné tesz bennünket.
Klemó
En nem mondtam hogy uaz a ketto. De amikor a WC-t elkezdte hasznalni a Miami akkor letarolt vele sokmindenkit ( peldaul a Ravens megfogta). Azert mert az a Miami nem nyert vele SB-t az nem jelent semmit, ez a Sas csapat jobb annal a Miami-nal. Megnyertek vele (is), remek, mert jovore nehezebb lesz. A D-ek keszulni fognak ra. Miller-t azert irtam, mert ma egy lapon nem emlegetheto az oreggel es ot is kivettek vele ( csak vedtem egy picit JH-t). Pont nem jo jatekos kell ellene hanem az egesz csapat, amire most lehet keszulni es gyakorolni a szezonra keszulve ( hiaba vette at a tobbi csapat is nem veletlen, hogy a Miami es most a Sasok voltak a legjobbak benne). A D szempontjabol nezve konnyen elerheto nekik, hogy ki legyen a "dontest megszulo LB" es akkor az o mozgasaval es a tobbiekevel konnyen becsaphatjak a QB-t, akinek villamgyorsan kell donteni mert kulonben az OL megoli a jatekot.
A ti O-tek mar igy is tul jo, mindenre meg van a megfelelo ember. A D-teknek meg a RPO jelenleg a halala, mert ...le se irom.
Egyetertek kell egy szellemi vezer, es a DC-tol jo jatekok, felallasok.

Megegyszer leirom nem a dagi DL a lenyeg. Sokfelekeppen megoldhato a feladat. Egy dolgot leirtam, nektek nem megy es megkerdojeleztem a "jo az irany a totalis passz elleni". Szerintem tulsagosan tul lett love, de ti tudjatok. En hiszek a LOS uralasaban ( ezt is el lehet erni tobbfelekeppen). Ti jelen pillanatban minden sorban max. atlagosak vagytok runD-ben. De az O 85%-ban ra tudja kenyszeriteni az ellent a ti akaratotokra. Viszont a PO-ban ez a szam kisebb es ha nem sikerul akkor jon a baj eleg nagy szazalekban ( ha ti mentetek volna 2 TD-vel az elejen a Jags johetett volna az RPO-val RPG-vel akkor most maskepp beszelnenk a D-tekrol pedig csak nem jott volna ki). De a jatekos minosegi problemai nem olyan nagyok es sok, egy jol eltalalt draft+FO-val megoldhato. A palyan levo szellemi vezer mellett kellene a palyan kivul is egy. En nem bantom a stabotokat, nem az en dolgom, de 1. a Jags ellen a meccs elott senki nem talalta fel a spanyol viaszt hogy B kezebe kell adni a labdat es nem hagyni futni oket ( B-t sem), a megoldasert sem kell ellopni a masik csapat playbook-jat. A NE egy masodpercig nem jobb allomanyu D-e megoldotta. 2. Azt is leirtam tobbekkel egyutt, hogyha Tebow effektus van akkor jo lenne ha a meccsen reagalnanak nem a post season-ben.
no
Nem artana csapatot valtanod. : ) Amugy ez mind igaz es ezert volt gaz, hogy saci kiesett, mert o volt a def qb. A def kordinalo. A def potencionalis turnover gyarosa, de ha az nem is jott ossze, akkor a stop ot megcsinalo, avagy upside. Es ahogy irod sok nalunk az atlagos ember a def ben. Nincs pl pola aki uralna mind a passzokat, mind a runt. Es nem mernenek fele passzolni pl. Nincs timmons, aki sacival ellentetben picit lassabb, de a regi tipusu, felepitesu lb. Hard hitter, tackle gyar es ez melle meg gyors is. Most van helyette vince a jo munkasember. Saci volt kb az egyeduli aki az egesz def el egyutt kulcs idopontokban, vagy a hihetetlen sebessegevel, vagy a jo labda elkapasaval. VAgy azzal hogy o es timmons a vertikalis jatekok zomet kivettek atlagosak voltunk. Idenre mar sacival is visszaestunk futas ellen. Es ez a tendencia mar nem most kezdodott. De hat passz heavy off ok vannak. Es mi ahogy irod lehet tul mentunk ennek az iranyaba. De elotte meg az volt a baj, hogy senki sem volt kepes labdat szerezni. Ezert mentunk golson ert. Meg artie ert is. Mert kellett olyan ember, aki kepes labdat szerezni a katasztrofalis idoszak utan, amikor nem tudom 2 int unk volt egy szezonban. Tulzok lehet. De kutya keves. Aztan most mitchell is belassulni latszik. Jobb SS lenne szerintem mint fs. Es davis meg mivel meg gyors talan jobb fs lenne mint ss. ES vegre osszekukaztunk egy jo cb sort. Remelem nagyjat meg tudjuk tartani. Mert iden volt az hogy vegre nem kellett minden egyes passznal imadkozni, hogy nehogy hosszu passz legyen. Vagy nezni, hogy a cbk csak a tacklet csinaljak meg az elkapas utan. Most vegre volt esely pl int et szerezni st. A dl meg hat jo. De mivel a dl is viszonylag gyors es passz jatekok ellen a jobb, a lassu ilb vel, meg a csere ilb vel. Meg majd a csere cserejevel egyertelmu volt spence, hogy gazak leszunk.

Es annak mi orulnenk a legjobban, ahogy irod, hogy ha vegre meccs kozben tudnanak valtani az eddzok a strategiarol, vagy felidoben ujat kidolgozni. Ebben tomlin meg a tobbiek nullak. Napszemcsi fent es vegignezik, ahogy vagy bedolunk vagy nyerunk. Nincs bennuk rugalmassag. Ez cower idejeben nem igy volt. Most itt nem tudom, hogy kinek a hibaja pontosan, de ebben tomlin boven saras, nem csak a kordinatorai. Mert azzal konnyu volt takarozni hogy fire haley. Stb. Meg hagyja tomlin haleyt dolgozni. De ha latod, hogy egy alkalmazottad, mondjuk egy teljes napot nezve 8 orabol 7 et kompletten vegigbenazik es nem talalja meg a nadrag gombjat sem, illene ilyenkor segiteni neki. Ha ez nem megy legkozelebb meg, ha hc vagy kikerheted mas eddzok velemenyet is a palya szelen es tartsanak megbeszelest kozosen.
Es talaljanak ki valamit. Ha ez sem megy akkor mehetett haley. De gaznak erzem ezt, mert nem tunt egyszer sem az, hogy barmelyik reszrol is probaltak volna helyes utra teriteni. Hany olyan volt mar, hogy a hc majd leszedte egy hulye hivas utan az oc fejet, vagy majdnem osszeverekedtek a po ban. Nem azt mondom hogy ez kell. De ezt csak azert irom, mert biztos lenne valaki aki azt mondja hogy gaz lenne beleszolni az oc dolgaba, vagy nem szoktak hiaba szenved. De mas beleszolni, meg mas tamogatni. Mindegy, haley mult. Most mar lehet majd mast szidni. Remelem szarnyakat kap az off. Es...

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Lake elhagyja Pittsburgh-öt, tehát új DB kócs lesz, még jól is elsülhet...
kriSTEELan
Lehet valamit tudni, hogy ki jön helyette?
Jan
Még nagyon friss, semmi infó, hogy lenne bárki is a helyére.
Bedobták Rod Woodson nevét, mint lehetséges utód, de ez csak találgatás.
kriSTEELan
Nezzetek el keso van ejfel itt... Miert is megy el? Vegre volt egy normalis sor...
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 twitter.com/EdBouchette/status/961316950130528256
Klaci79
A szabaly jol lett alkalmazva, ezt sajna eddig is tudtuk, csak szar a szabaly. Itt jatszananak mar 52 eve, ha nem majd kijavitotok, de nincs leirva mi a catch. Es az meg baromsag, hogy nem lehetne jol leirni. Regen, ha a birok annak lattak az volt. Most tenyleg kezd egy kicsit visszajara fordulni a technika miatt, meg a visszanezesek miatt az egesz. Egy megadhato tdt. Ami a palyan td nek tunt elvesznek. Mert hulye a szabaly. Ertem en hogy nem lepett kettot, meg hogy ha valaki kiuti a kezebol masik esetben akkor jol jon ez a szabaly. De az, hogy nem volt elkapas az baromsag. Elkapta.

Elore hajolt vele, birtokolta. Es a hulye szabaly szerint foldet ereskor elvesztette a birtoklast felette. Szoval ez kicsit masabb jatek, mint amikor valakinel meg nincs is a labda. nala egyertelmu volt a birtoklas. Csak ha leterdel akkor jobban jar, de pl honnan tudja o fejbol hogy mar lepett e vele kettot. A birok mar megiteltek e ot mint futot. Szoval jo hogy megprobalja benyujtani a labdat a gyozelemert. Aztan hogy megmozdult a labda... De volt olyan video is, visszajatszas, ahol bar mozgott vagy foldet is ert alatta is volt a keze. Szoval a masik szabaly is eletbe lephetett volna. Csak hat mivel nem valt futova igy nem. De ordas nagy baromsag hogy bajnokokat avatunk stb. Aztan egy egyszeru dolog meg meg nincs teljesen tisztazva. : )
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 349
És Bennel is még egy pár éves szerződést szeretne a főnök.
polamalu
Még szép...ez a cap szám...grrr
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
És Bennel is még egy pár éves szerződést szeretne a főnök.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 349
Ray Horton neve van erősen a köztudatban. Neki ugye van több tapasztalata is
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 349
 twitter.com/EdBouchette/status/961316950130528256
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Közben Ruáni főnök elmondta a médiának ma, hogy meg akarja tartani Bellt. Dolgoznak a g
Hosszútávún. A csapatnak fontos prioritás. Nyilván nem minden áron, de ezt csak én teszem hozzá.