Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
a Post-Gazette szerint rövidesen elbocsájtjuk Wilcoxot és Mitchellt is.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Egyébként én annyit tennék hozzá, hogy ha elit védelmet akarsz (vagy legalább top10-eset), akkor nem "nem rossz" játékosokra van szükség, hanem elit-playmakerekre, vagy legalább átlag felettiekre.
Szerintem az a baj a defensünkkel, hogy az emberek nagy része "nem rossz"
tenorx
Erre tobbszor irtam majd kitoroltem.
Annyit azert leirok hogy nem elvaras az elit D ( realisan), nem abban van most a mojo-tok, de lepesrol lepesre fejlesztitek. Egyeni kepessegekben a DL-Saci-Haden boven felette van. A fiatalok kozott is tobb igeretes van. Persze vannak "nem rosszak" is, de a baj nem az a csapat szempontjabol hogy nem elit a D ( persze jo lenne), hanem hogy van egy egyszeru kriptonitja amihez meg egy jo QB sem kell.
Kell egy jobb koncepcio. Ha igaza van Klemo-nak hogy az jo, akkor a golyokat elo kell keresni a fiok aljarol. + egy eltalalt draft+FO eleg lehet.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Cockrellért 6. körös picket kapunk a Giants-től.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Back to school 😀
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Colbert bácsi elmondta, hogy tovább folytatják a fizetési sapka bővítését és határozott célpont lesz egy ILB a FA piacon


Mindenképp meg akarjuk tartani Bell-t, a tag is opció, de a hosszútávú lenne a cél.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
visszahozzuk a darázsmezt 2018-ban!!! hurrá 😀
Klaci79
A Super Bowl-ra? 😊
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 247sports.com/nfl/pittsburgh-steelers/Bolt/Derrick-Johnson-is-a-perfect-fit-for-Pittsburgh-Steelers-115085031
gabistar
Hát nekem kurvára nem kellene, de lehet csak én érzek így.
tenorx
Igazad van rosszat linkeltem be, max arra jo, hogy nem csak en nem szeretem vincet nagyon. Azt akartam belinkelni, amikor a roster es cap menedzsmentelesrol beszeltek. Hupsz. Koszi, hogy szoltal.

 247sports.com/nfl/pittsburgh-steelers/Bolt/Ryan-Shazier-several-Steelers-could-restructure-deals-115084200

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 247sports.com/nfl/pittsburgh-steelers/Bolt/Derrick-Johnson-is-a-perfect-fit-for-Pittsburgh-Steelers-115085031
gabistar
Hát nekem kurvára nem kellene, de lehet csak én érzek így.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
visszahozzuk a darázsmezt 2018-ban!!! hurrá 😀
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 247sports.com/nfl/pittsburgh-steelers/Bolt/Derrick-Johnson-is-a-perfect-fit-for-Pittsburgh-Steelers-115085031
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Egyébként én annyit tennék hozzá, hogy ha elit védelmet akarsz (vagy legalább top10-eset), akkor nem "nem rossz" játékosokra van szükség, hanem elit-playmakerekre, vagy legalább átlag felettiekre.
Szerintem az a baj a defensünkkel, hogy az emberek nagy része "nem rossz"
tenorx
Tokeletes iras. Gondolat. Miota nincs elit safetynk. Elit cbnk. Aki tenyleg shot down cb. Es int kepes is egyben es nem mernek fele passzolni. Az lb poszton van egy nagyon jo watt. De o is elolvadt a po ban. Vince t tudjatok mi a velemenyem rola. Dupree se villogot sokat. Saci volt egyedul aki igazan kepes volt meccseket eldonteni. Int et szerezni, sebessegevel terrorizalni az ellen futojat, qb jat. Meg ha neha nem is csinalta meg a tacklet eleg volt arra, hogy bezaruljon az ajto es a tobbiek odaertek ha elhibazta helyette.

Dl line ban heyward tuitt nagyon jo. Hargrave amilyen jol nyomta heyward helyett, annyira esett vissza szemre iden nekem, de attol meg o is jo jatekos, csak o sem elit. Es ez a ketto dl es felallasunkat, buntetik futassal, vagy akar futas imitalo passzal is. Az a baj, hogy mar mennyi elso kort ellottunk a drafton lb kre. Es eddig kb watt hozza elso eveben azt amit kellett. Meg saci. A tobbiek meg mindig arra kenyszeritettek, hogy jovore is kelljen huzni.

Most is ez van, persze most nem a teljesitmeny miatt, de akkor is megint ilb hatalmas need. S se artana. Szerintem ha lesz jo qb az is. Cb sorbol jo volna a jo kezdosorunkat megtartani. Mert ha nem sikerul akkor cbt is kell keresni 3 kor korul is talan. De lenyeg nem hozhatunk ennyi embert csak a def be. Foleg, hogy ha bell el nem sikerul megallapodni, akkor megint egy rbnk van akirol nem tudjuk meg milyen. Bar arra hoztuk, ha elmegy bell. Legyen egy jo.

Szoval nekem ilb/elite qb utana S de nem tudom hogy fs vagy ss. Attol foggoen, hogy davis hogy jatszik. De szerintem davis miss tacklejei a futasnal masabbak, mint ha fs jatszana, mert ott fokent wr eket kell utkozni. Nem a blokkolo ol emberek kozul, veluk harcolva egy robusztus rbvel. Bar az biztos, hogy ha futas van fs fele akkor ott is kell, de ez talan kevesebbszer lenne ha fs t jatszik. Mert akkor a futas az ss elsodleges feladata lenne. Es o meg meg a sebessegevel talan jo fs lehetne. Persze en ezt nem tudom realisan megitelni. De mitchellt rossz volt nezni amikor nem tudott visszaerni fs letere es utolso ember lenni a def ben. Sem kierni idoben oldalra, sem hatra.

Wr ek szerzodeset se tudom kinek hogy van. De ott kb megvagyunk elso szamutol harmadikig van szerzodes ha jol tudom. Meg jott juju korai korben. Bar ha bryant morcizik majd, akkor lehet ide is hoznak wrt 3-4 korben.

Szoval ilb/s utan nem tudom ki kellene hogy jojjon. Talan egy igazi jo dl ember. De itt megint az van hogy tuitt es heyward megvan. Szoval akkor nt kellene, vagy rotalasra egy passz rusher dl? Mert a 2dl es felallasoknak az nt nem artana. De ugyanakkor ha passzolnak, akkormeg ugyanugy felesleg, ha nem tud iranyitot siettetni. Olyan meg keves van aki jo mind passz mind futas ellen es a 2 dl es felallasban is kb terrorizalni tudna.

Aztan akkor ezekutan meg nem tudom kik kellenenek. Cb wr attol fuggoen kit nem tudunk megtartani. De mondjuk ha elengedjuk a TE t aki serult volt de utana nagyon jo volt. Akkor egy vegre normalis TE se artana. De gondolom bpa lesz legtobbszor. Csak tudnank elore, hogy mi a mi bpa nevsorunk, es sorrendbe az jo volna. : )

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
S poszton el voltunk kényeztetve Polamalu-val és Clark-al. Mitchell aggresszív. Davis Fiatal. kb. ennyi. Úgy állunk safety-vel mint ILB-ben. Az idei class-ban talán Fitzpatrick akit kiemelnek a (DB) poszton, utána lutri. 1. körben nekünk sztem nincs Safety a drafton. Ráadásul szinte minden prospect SS képességű, szóval SS-t könnyebb lenne húznunk, és Davis alkatilag sztem közelebb van a FS poszthoz, mint Mitchell. De liga TOP missed tekkülökben. Ez öngyi.
Mi szeretjük a College production-t, szóval a több int-et szerzőket biztosan figyeljük. De FS sztem idén is gyémánt kategória. Elit, v. kiemelkedő játékost nem látok a fenti néven kívül. Ettől még kedvencek vannak, de inkább SS típusok.

QB-t sztem már csak akkor oldjuk meg ha BigBen ellovagol. Az 2-3év, ha nem esik össze, addig próbálunk SB-t nyerni BB-Tomlin-(ha nagyot nem hibázik, vagy nem nyílik az OC piacÖ)-Fichtnerrel, oszt utána úgyis TOP15-ben húzunk, oszt jöhet az új QB új OC, és ha nem lesz SB, akkor talán új HC-val.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként én annyit tennék hozzá, hogy ha elit védelmet akarsz (vagy legalább top10-eset), akkor nem "nem rossz" játékosokra van szükség, hanem elit-playmakerekre, vagy legalább átlag felettiekre.
Szerintem az a baj a defensünkkel, hogy az emberek nagy része "nem rossz"
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Kerdes, mindenki nagyon koranra, akar elso korre var safetyt. En is lattam hogy nem artana valamit kezdeni ezen a poszton. De akkor davis, vagy mitchell helyere? Mert davis nem volt rossz.

De szerintem az idei visszaeseseben talan az is kozre jatszott, hogy mitchell mar nem nagyon er vissza a tole elvarhato fs coverekbe oldalra sem, vagy hosszu passzoknal sem. Szoval ha hoztok safetyt koran, akkor az davis helyere, vagy mitchellere? Mas, miert nem csereljuk meg mitchelt es davist poszton. Nem lenne logikus. A srac atletikus fiatal, es meg talan gyors is viszonylag. Mitchellnel meg biztosan. Szoval a lassabb hard hitter meg mehetne ss nek.

Nem volna erdemes megprobalni? Qb problemat akkor mikor oldjuk meg ha koran huzunk safetyt? Mert Ilb kell szerintem kb elso korben, ha nincs bent mondjuk egy ben utod qb akkor. Vagy ha nem tudunk felmenni egy jo qb ert. Mert valamiert ben is vissza akart vonulni, most meg ellenkezojet mondja. Lehet a coachingal volt baja, de az is lehet hogy nem.

Es ha nincs qb most egy evig padoztatva mondjuk. Akkor jovore mi lenne, ha ben nem jatszik? Mert megint meggondolja magat? Nem lehet mar ertelmes qbt fa rol szerezni normalis aron. Es nekunk meg nem nagyon van fa ra penzunk. Vagy abban a sracban bizunk, akit tavaly hoztunk Joshua Dobbs lesz a kezdo?
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ha már így közeledik a draft, van abszolút mancrushotok az idei draftról? Akit imádnátok Pittsburgh-ben látni?
Needtől függetlenül (persze az se baj ha need-re írtok).
tenorx
Chase Litton, QB, Marshall

BigBen 2.0

 www.youtube.com/watch?v=2HE9j0CjWTU
Sobri Jóska
Ez ugyan az a srac, akit valaki mar iden beirt hogy az is ben 2.0 volt. Vagy ez mas?
gabistar
Ha a nevük egyezik, akkor könnyen lehet.
Ha nem, akkor valószínűtlen.
Sobri Jóska
Ha emlekeznek a nevere, akkor valoszinuleg nem kerdeztem volna. : ) De miven nem, igy nincs kedvem vegigmenni 65 oldalt ahol talan megtalalnam, amit hozzank irt valaki hogy jo volna, mert olyan mint ben a jatekstilusa is. Stb. : )
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Ha már így közeledik a draft, van abszolút mancrushotok az idei draftról? Akit imádnátok Pittsburgh-ben látni?
Needtől függetlenül (persze az se baj ha need-re írtok).
tenorx
Több jó verziót is el tudok képzelni jelenleg, de a needektől semmiképp sem függetlenül. Marad az alap: most jelen állás szerint Roquan Smith léce magasan van, de akár ő, akár Tremaine Edmunds, Rashaan Evans, egyformán örülnék nekik.
Marcus Allen jöhetne 2. körben, de félek megnit kiviszik a kedvenc safety prospectemet előbb. Ha az első körben választunk ide, akkor legyen mondjuk Derwin James.
Ha nem marad Haden, akkor Josh Jackson-t szeretném.
Illetve van két joker, akik jöhetnek ha kimennek az embereim: Vita Vea (jó lesz a spec teambe 😊 ), Harold Landry
Ha meg akarjuk lepni a világot: Dallas Goedert TE-vel tegyük 😉
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy Tuitt és DeCastro szerződésével csináltunk +13 millát. Mondtam, hogy ez nem kérdés.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/TeamJuJu/status/962817627017035776

 twitter.com/VinnyVidiVici98/status/962818940564131840

ezen felnevettem 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Ha már így közeledik a draft, van abszolút mancrushotok az idei draftról? Akit imádnátok Pittsburgh-ben látni?
Needtől függetlenül (persze az se baj ha need-re írtok).
tenorx
Chase Litton, QB, Marshall

BigBen 2.0

 www.youtube.com/watch?v=2HE9j0CjWTU
Sobri Jóska
Ez ugyan az a srac, akit valaki mar iden beirt hogy az is ben 2.0 volt. Vagy ez mas?
gabistar
Ha a nevük egyezik, akkor könnyen lehet.
Ha nem, akkor valószínűtlen.

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ha már így közeledik a draft, van abszolút mancrushotok az idei draftról? Akit imádnátok Pittsburgh-ben látni?
Needtől függetlenül (persze az se baj ha need-re írtok).
tenorx
Chase Litton, QB, Marshall

BigBen 2.0

 www.youtube.com/watch?v=2HE9j0CjWTU
Sobri Jóska
Ez ugyan az a srac, akit valaki mar iden beirt hogy az is ben 2.0 volt. Vagy ez mas?
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Ha már így közeledik a draft, van abszolút mancrushotok az idei draftról? Akit imádnátok Pittsburgh-ben látni?
Needtől függetlenül (persze az se baj ha need-re írtok).
tenorx
Chase Litton, QB, Marshall

BigBen 2.0

 www.youtube.com/watch?v=2HE9j0CjWTU

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha már így közeledik a draft, van abszolút mancrushotok az idei draftról? Akit imádnátok Pittsburgh-ben látni?
Needtől függetlenül (persze az se baj ha need-re írtok).
tenorx
Safetyből a Marcus Allen/Jordan Whitehead párosból valamelyik. A polinéz brigádból a Vea/Matafa. És a kis Ejiofor a Wakebül.

Ha vesszük a Tomlin-féle nyitott könyv a prospectválaszásunk, ma egyértelműen egy Daron Payne- Marcus Allen első két kör kezd megrajzolódni.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ha már így közeledik a draft, van abszolút mancrushotok az idei draftról? Akit imádnátok Pittsburgh-ben látni?
Needtől függetlenül (persze az se baj ha need-re írtok).
tenorx
És osztozom némiképp Sütivel a pufifánk mantrában, a NT minden évben kedvenc...Vita Vea. OG-ben pedig Hernandez

Needre Leighton Vander Esch ILB (természetesen a not gonna happen Roquan Smith után) és Deshon Elliott v. Quin Blanding S ill. OLB Sam Hubbard
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Ha már így közeledik a draft, van abszolút mancrushotok az idei draftról? Akit imádnátok Pittsburgh-ben látni?
Needtől függetlenül (persze az se baj ha need-re írtok).
tenorx
Rashaan Evans - LB, Alabama
Ha nem ő akkor egy safety az első körben..

Steelers fan
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha már így közeledik a draft, van abszolút mancrushotok az idei draftról? Akit imádnátok Pittsburgh-ben látni?
Needtől függetlenül (persze az se baj ha need-re írtok).