Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek hülyeség volt elengedi Timmons-t, vagy nem 😊
bcsarli
szarkeverő 😀 😀 😀
Klaci79
😀😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
 fuzovelkifele.com/2018/02/legjobb-szabadugynok-linebackerek/
Tárgyszerűen leírva feketén fehéren 😉
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Én azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek hülyeség volt elengedi Timmons-t, vagy nem 😊
bcsarli
Nem volt hulyeseg. Pont jo volt. 10 millat nyertunk vele. Es ez hatalmas penz. Ez pont tizszer annyi mint az 1 Millio. De komolyan. Azon rengeteg Mcdonaldsos kajat lehet am venni meg pizzat, meg hust a falembereknek stb...

Es hamar greennel buktunk orosz ruletteztunk ennyit (na jo 2x ennyit 20 at, de lett az 6 milla+ 6 milla dead money es meg 3x4.7 milla) valahol be kell hozni a kiesett konyhapenzt. Nem is ertem miert nem fogta tim vissza magat. Annyit koltott, hogy az csuda.

Es amugy is gaz volt timmons minden meccsen. Tehat pont a legjobbkor jott hogy vegre megszabadultunk tole. Mar nem lehetett nezni mit muvelt a palyan. A def is gaz volt vele. Es amikor saci kiesett es atvette a jatekok hivasat a def vezeri szerepet, akkor is kaosz volt. Eltunt a teljes def. Szegyen gyalazat volt amit muvelt. Nem is akartunk ev vegen hosszabbitani vele. Targyalni meg foleg. Szoba sem altunk vele. Meg is erdemelte.

Es vince is vegre igy szarnyakatt kapott ezutan, amint kezdo lett vegre (depth sem kellett, mert minek az). Es saci leserulese utan, meg egyenesen megallithatatlan volt.

(PS:Ja nem o, hanem az ellenfel futojai. Vagy qb jai. Vagy passzai. Vagy a playoffban a 45 pontjai... : ) )

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Én azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek hülyeség volt elengedi Timmons-t, vagy nem 😊
bcsarli
szarkeverő 😀 😀 😀
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Én azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek hülyeség volt elengedi Timmons-t, vagy nem 😊

több mint 6 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
sajnos van értelme annak, hogy eltrédeljük martit, mert ugye volt pár zűrös esete, aztán a csapatot is bomlasztotta kicsit, és jövőre lejár a szerződése, ő első számú reciever fizut akar, de mi nem fogunk egy 3. számúnak olyant adni...
jó lenne egy ilb, de cetlit is jöhetne a helyére... 3. nál jobbat nem hiszem, hogy kaphatunk érte...
de ha win now üzemmódban vagyunk 18-ban is, akkor meg maradni fog
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
mégsem kaptunk kompenzációs pikket
zzz888
nem ugy volt eloszor hogy 6. kor aztan 7. aztan most semmi. Minden nappal egyre szebb lett. : )
gabistar
Hétfőn ti adtok egy picket a ligának. 😉
Sobri Jóska
Kedden meg kettőt. A végén meg minden picket ami létezik a földön....
polamalu
hatha az egyikkel huznak egy ertelmeset Goodell helyere...
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
mégsem kaptunk kompenzációs pikket
zzz888
nem ugy volt eloszor hogy 6. kor aztan 7. aztan most semmi. Minden nappal egyre szebb lett. : )
gabistar
Hétfőn ti adtok egy picket a ligának. 😉
Sobri Jóska
Kedden meg kettőt. A végén meg minden picket ami létezik a földön....
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
mégsem kaptunk kompenzációs pikket
zzz888
nem ugy volt eloszor hogy 6. kor aztan 7. aztan most semmi. Minden nappal egyre szebb lett. : )
gabistar
Hétfőn ti adtok egy picket a ligának. 😉

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ember, most vágják mindjárt Timmons gyereket ki egy NFL csapatból és te ezzel nem foglalkozol csak hajtogatod, hogy milyen jó lett volna, ha itt marad. Ha nem is fogadod el, hogy egy másod-harmad LB-ért nem adsz 6 milliót per év és nem garantálsz ebből 50 százalékot, akkor legalább az első dolgot reagáld már le, ha ez egy fórum.

Egyszerűen nem veszed tudomásul, hogy ez a Timmons már nem az a Timmons és ugyan az igaz, hogy (i) nálunk jobb lehetett volna, és az is, hogy (ii) Williamsnél Én is jobbnak tartom/tartottam, de nem annyival, hogy ekkora pénztöbbletet megért volna. Fizettünk volna többet is egy ILB-nek, de az mondjok egy Hightower szint és nem Timmons.

Abban nincs vita itt senki között, hogy az ILB poszt nem volt megoldva tavaly és nem véletlen, hogy az FA piacon pont itt akartunk nagyot alkotni. Még azt is elfogadom, hogy hibáztunk abban, hogy a drafton ezt a posztot nem céloztuk meg. Timmonst meg akartuk tartani, adtunk is ajánlatot neki, de az közel sem volt akkora és olyan, mint amit Miamiban kapott.

Mindenki racionálisan döntött. Mi nem fizettük őt túl, ő pedig kimaxolta az utolsó nagy szerződését. Ugyanis mindig van olyan csapat, amely így kockáztat. Általában ezek a csapatok - nem véletlen - nincsenek ott a végelszámolásnál, mert nem szervesen építkeznek.

Végezetük. Én még abban sem vagyok biztos, hogy rámegyünk, ha kivágják. Majd okosabbak kijavítanak, de ugye a DM miatt neki nem mindegy milyen szerződést köt.
Klemó
Penz az tul sok. Es mindenben egyetertek. De meg timmons megbizhato kezdo volt es meccset sem hagyott ki, addig egy masik hulyeseg miatt nem maradt ra penz. Es ez igy egyuttesen akasztott ki.

Green TE 20 millas szerzodes, felelotlenul, akirol meg az elozo csapata es orvosai is tudtak hogy serult es nem fog felepulni idoben, de a mi orvos csapatunk azt mondta johet, pont mint cb golson, lb spence stb. Szoval akkor adtunk ennyi penzt neki, aki ki sem volt probalva, serult is volt. Stb. Amikor van egy tim es o meg tudom sokat kert, de ha green nem kap szerzodest, lett volna penz tim re. Ennyi. Addig amig nincs normalis kezdo helyette. Es nem krealok needet. Mert egy elmegy. A depth cserebol kezdo lesz.

De ezzel megszunik a depth es a minosegi depth foleg. Es meg minosegi upgraderol sem lehet beszelni. Nem rontott tim jateka a steel def en. Meg saci nelkul sem. Ellenben vince vel, aki a "jobb" ilb, olyan jo lett, hogy saci nelkul az egesz def bedolt vele egyutt, amire nem volt pelda tim egesz karrierje soran ilyen merteku ertekelhetetlen viccre.

Mas: Green szerzodesererol idezek, de ha valaki nem ertene angolul, annak: TE Green rol: 20 millas szerzodes. minekunk 6 millaba kerult osszesen vegul csak es 6.3 milla dead money. Es fizetni kell neki 2017 ben is es 3 evig a garantalt 4.75 millat neki, hiaba nem a csapat tagja mar. (lehet valami nem pontos, de igy van lebontva a neten)

Szoval igen, timmons draga volt De ha ez nincs greenel pl, talan erdemesebb lett volna ra kolteni, vagy talan maradt volna 10 milla ra tim re. Mindegy. Mert igy is el lett love 6 milla es 6 dead money csak masra. Aki nem is jatszott. 4.75 pedig csak ugy 3 evig arra aki nem is a csapat tagja. Erre volt/lett penz. : ) (szoval a nem volt penz nem jatszik, mert green re is be tudtak kockaztatni ezt az osszeget, esetleg nem akartak megegszer ugyanabba a hibaba esni ami ertheto)

The good news is that the Steelers gave Green only $4.75 million in guaranteed money, all of which came in the form of a prorated signing bonus. The bad news, though, is that they were still on the hook for three years of that guaranteed bonus upon releasing him.

Green will now cost the Steelers $3,562,500 in dead money, accounting for over half of their current total dead-money charges of $6,361,221 for the year.

Ultimately, the Steelers have paid $6 million for Green—the $2,437,500 he earned last year plus the remaining dead-money guarantees—while the player appeared in just six games. And they will continue to pay for him in 2017 even though he is no longer with the team.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
mégsem kaptunk kompenzációs pikket
zzz888
nem ugy volt eloszor hogy 6. kor aztan 7. aztan most semmi. Minden nappal egyre szebb lett. : )
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 228
Ember, most vágják mindjárt Timmons gyereket ki egy NFL csapatból és te ezzel nem foglalkozol csak hajtogatod, hogy milyen jó lett volna, ha itt marad. Ha nem is fogadod el, hogy egy másod-harmad LB-ért nem adsz 6 milliót per év és nem garantálsz ebből 50 százalékot, akkor legalább az első dolgot reagáld már le, ha ez egy fórum.

Egyszerűen nem veszed tudomásul, hogy ez a Timmons már nem az a Timmons és ugyan az igaz, hogy (i) nálunk jobb lehetett volna, és az is, hogy (ii) Williamsnél Én is jobbnak tartom/tartottam, de nem annyival, hogy ekkora pénztöbbletet megért volna. Fizettünk volna többet is egy ILB-nek, de az mondjok egy Hightower szint és nem Timmons.

Abban nincs vita itt senki között, hogy az ILB poszt nem volt megoldva tavaly és nem véletlen, hogy az FA piacon pont itt akartunk nagyot alkotni. Még azt is elfogadom, hogy hibáztunk abban, hogy a drafton ezt a posztot nem céloztuk meg. Timmonst meg akartuk tartani, adtunk is ajánlatot neki, de az közel sem volt akkora és olyan, mint amit Miamiban kapott.

Mindenki racionálisan döntött. Mi nem fizettük őt túl, ő pedig kimaxolta az utolsó nagy szerződését. Ugyanis mindig van olyan csapat, amely így kockáztat. Általában ezek a csapatok - nem véletlen - nincsenek ott a végelszámolásnál, mert nem szervesen építkeznek.

Végezetük. Én még abban sem vagyok biztos, hogy rámegyünk, ha kivágják. Majd okosabbak kijavítanak, de ugye a DM miatt neki nem mindegy milyen szerződést köt.
több mint 6 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
mégsem kaptunk kompenzációs pikket
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Csak ez egy fórum és nyilván azért ír itt valaki, hogy megossza a véleményét és emellett vita kerekedjen. Ezt veszi alapul itt mindenki. Ha valaki tehát nem ezt akarja, akkor szerintem írja oda és pont.

Nyilván, ha figyelmen kívül hagyjuk, hogy Timmons nettó szar volt az elmúlt kettő évben (Miami és a PFF alapján is) és azt, hogy cirka 6 milla emellett az éves fizuja fele garantált mellett, akkor igen valóban szar döntés volt az FO részéről a döntés.

Hát ja, csak a tények ne lennének.....
Klemó
Es ha kiesett volna saci, akkor johetett volna timmons vince duo es nincs ez ami lett. Nem ertem miert nem ertheto. Nem timmonst istenitem. : ) De inkabb nem irom le tobbszor, mert leirtam mar eleget. Tul sokat is. : )
gabistar
Te pedig komolyan képtelen vagy megérteni, ...
kriSTEELan
gabistar
Hagyjuk, ennyi időm nincs...
ILB problémánk volt: Igen. Kellett volna használható ILB: igen. FO megoldotta: nem. Timmons lett/volna a válasz: nem.
kriSTEELan
Honnan tudod hogy nem, ha itt sem maradt?
Tim Marad nincs ilb gond.
vince special teamer. Es minosegi depth csere.
Es ha saci ki is esett volna, sem lett volna gond. Ekkora meg foleg.

Timmons ment, ezzel ha nagyon reszlehajloan nezem ugyanolyan vagy gyengebb vince kezdo lett. De mind egy kezdot mind egy minosegi cseret vesztettunk. Ez a lenyeg. Potoltuk? Nem.
Depth maradt? Nem. Gond lett. Igen. Megoldottuk utana? Nem.

zzz888 3 honapja:
" "

gabistar 3 honapja:
"Csak ne lenne serulekeny. Vagy ne legyen tobb serulese."

"Szerintem, az lb sorban kozeprol hianyzik az a pici plussz amit timmons hozott. Mert ezen kivul, mindenhova csak erosites erkezett. A szamok meg egyertelmuen bizonyitjak, hogy futas ellen hiaba van tuitt meg heyward gaz nezni a csapatot. Saci is ott van sebesseg teren (de o mint korabban irtam konnyebben blokkolhato, eltolhato, vagy tul lo a jatekan). Williams meg ero es tackle teren ok, de kevesbe tud odaerni a vertikalis jatekokhoz. De azert a timmons saci kettos erosebb volt most mar ki lehet jelenteni. Ha saci tulszaladt, vagy nem ert oda, o azert biztosabb pont volt. Mind sebesseg mind szereles teren saci val egyutt. Nem ugy mint williams es saci.

Mint ami lett. Es hat ertem en, hogy sok lett volna, de igy meg lehet az egesz csapatnak lesz sok. "

Es igy is lett. : )

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Egyre több helyen olvasni a Bryant trade-ről. Állítólag 2-3. kört lehetne kapni érte. Helyette pedig jöhetne Pryor, akinek nem sikerült jól a fővárosi kirándulás. Persze ez már lehet, hogy tényleg csak kacsa.
Klaci79
Nekem a Dolphins-sal való trade susmogott ellenértéke - Davante Parker - jobban tetszene.
több mint 6 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Csak ez egy fórum és nyilván azért ír itt valaki, hogy megossza a véleményét és emellett vita kerekedjen. Ezt veszi alapul itt mindenki. Ha valaki tehát nem ezt akarja, akkor szerintem írja oda és pont.

Nyilván, ha figyelmen kívül hagyjuk, hogy Timmons nettó szar volt az elmúlt kettő évben (Miami és a PFF alapján is) és azt, hogy cirka 6 milla emellett az éves fizuja fele garantált mellett, akkor igen valóban szar döntés volt az FO részéről a döntés.

Hát ja, csak a tények ne lennének.....
Klemó
Es ha kiesett volna saci, akkor johetett volna timmons vince duo es nincs ez ami lett. Nem ertem miert nem ertheto. Nem timmonst istenitem. : ) De inkabb nem irom le tobbszor, mert leirtam mar eleget. Tul sokat is. : )
gabistar
Te pedig komolyan képtelen vagy megérteni, ...
kriSTEELan
gabistar
Hagyjuk, ennyi időm nincs...
ILB problémánk volt: Igen. Kellett volna használható ILB: igen. FO megoldotta: nem. Timmons lett/volna a válasz: nem.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Egyre több helyen olvasni a Bryant trade-ről. Állítólag 2-3. kört lehetne kapni érte. Helyette pedig jöhetne Pryor, akinek nem sikerült jól a fővárosi kirándulás. Persze ez már lehet, hogy tényleg csak kacsa.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Csak ez egy fórum és nyilván azért ír itt valaki, hogy megossza a véleményét és emellett vita kerekedjen. Ezt veszi alapul itt mindenki. Ha valaki tehát nem ezt akarja, akkor szerintem írja oda és pont.

Nyilván, ha figyelmen kívül hagyjuk, hogy Timmons nettó szar volt az elmúlt kettő évben (Miami és a PFF alapján is) és azt, hogy cirka 6 milla emellett az éves fizuja fele garantált mellett, akkor igen valóban szar döntés volt az FO részéről a döntés.

Hát ja, csak a tények ne lennének.....
Klemó
Es ha kiesett volna saci, akkor johetett volna timmons vince duo es nincs ez ami lett. Nem ertem miert nem ertheto. Nem timmonst istenitem. : ) De inkabb nem irom le tobbszor, mert leirtam mar eleget. Tul sokat is. : )
gabistar
Te pedig komolyan képtelen vagy megérteni, hogy ez nem volt lehetséges megoldás? Lassan írom, hogy megértsd: Nem volt pénz a 31 éves, pénzt keresni akaró Timmons-ra. (Aki mellesleg már nálunk töltött utolsó két évében sem volt jó, lassú volt, cover sem ment neki.) Nem volt olyan opció, hogy Saci, Vince, Timmons hármas együtt marad. Timmonst annyi pénzért amit akart nem tarthattuk meg, egy GM se tartotta volna meg az akkori/jelenlegi/jövőbeni cap helyzetünkre figyelemmel.
kriSTEELan
Olyan nincs hogy nem lehetseges. Leirom akkor en is lassan. Hogy te is megertsd. Csak az van, hogy akarod e annyiert vagy nem. Es igy is ment vele a targyalas, szoval ha tenyleg olyan szar volt mint ahogy te leirod miert is targyaltak vele? Ja mert nem volt olyan szar mint leirod. Vince aztan sokkal jobban csinal barmi covert, nem. Mindegy. De a vegen nem tartottuk meg. Es ennek meg lett az ara.

En is leirom lassan, hogy megertsd az hogy a serulekeny saci es egy atlagos ilb vince mogott senki nem maradt. Depth ezzel. Es az nfl mar csak olyan hogy van serules. Igy ezert az arert az egesz fo hatalmasat kockaztatott, es kozvetve hagyta hogy bedoljon a def. Mikor nem volt minosegi ilb kezdo csak egy saci. Es meg minosegi csere sem.

Szoval ezek utan, meg most sem tudtak megoldani. Es most meg megint lassan leirom kb 5x lb kell elso korben. Es kutya nagy kerdojel. Es nem csak ennek a megiteleseben, Hanem a csodalatos tevedhetetlen fo lb dontesei nem is olyan reg ota... worlds hatalmas penz, jh elengedese, majd visszakonyorgese, jj elso koros huzasa, es lehet hogy most dupree is nemsokara jj sorsara jut. Es az elmult evekben mindig kell a drafton a tokeletes lepeseink miatt lb korai korokben.

Szoval nem eloszor van. Hanem mar x eve, csak ugy mint a cb kerdes volt. Kellett volna vegre normalis cb, hatalmas need, de mar csak azert sem huztunk oda. Az is fo jo dontesei koze tartozott. Amit vegul 6 ev utan belattak, hogy kell vegre korai cb mert nem megy igy tovabb. Aztan hoznak egy alacson golsont, amikor bent volt meg kb top 10 es cb, de mi nem azt huzzuk, hanem golsont. Akinek draft profilja leirja, hogy nfl ben gondjai lesznek magasabb wr ekkel. Nala kb mindenki az volt. Es hogy birja e majd a teste az nfl szintet. Hat nem.

Szoval lb es cb kkel el vagyunk kb atkozva, es a drafton is. Burns ok. De o meg futas ellen nem annyira. Szerencsere az fa haden szemelyeben es hilton megoldotta ezt a gondot. Ami megint csak csoda. Hogy hilton szemelyeben ilyen teljesitmenyt nyujt. Hadenrol el lehetett kepzelni hogy jo lesz, csak rossz helyen volt. Szoval makunk volt, hogy mindketto bevalt. Es vegre a cb sor osszeallt. De erre meg az lb esik szet, meg utana az egesz def. Es ez az egesz az fo es eddzoi hiba. Philly csere iranyitoval sbt nyert. Kiesett ha jol tudom nekik is ev kozben egy mlb. Stb soroljam meg?

Aztan nalunk egy ember kiesik es 0 lesz a def. Nekem ez hatalmas hiba. Es utana meg az, hogy nem tudtak menedzselni. Az meg meg nagyobb. Ennyit akartam kihozni ezekbol. De aki akarja erti, aki nem az nem. De nem is kell egyeterteni. De kioktatni sem. Mert en is tudok. De nem akarok. Kiveve ha a gyevi biro....

Es miert faj neked vagy masnak, hogy en azt mondom, nekem jo volt timmons. Es akkor csereltem volna le, ha huzunk helyette valaki jobbat a drafton. Vagy ha valaki tenyleg jobb es upgrade. Vince nem az, o kenyszeru megoldas volt, mert nem tudtak megegyezni timmons al. Csak olcsobb es fiatalabb. De ez az en velemenyem es le is irtam. De ez az is marad, mert minden szubjektiv, a tied is. Lehet sok penz volt, de lehet most ha azt megadjuk sbt nyerunk. Es most volt jo az off iden. Nem tudni meddig marad ilyen. Szoval ha 10 az sok akkor a TE akinek ugyanigy egy csomo penzt adtunk es nem is jatszott es kb serulten jott ide, aztan meg el is kuldtuk az meg ertheto volt? Arra volt penz? Szoval a cap az mind ilyenekbol (hibas dontes) is allt.

(Ps: "Olyan hogy lassan irom, hogy ..." Na ilyen Nincs tenyleg. Csak irtam, hogy hatha lehet latni kulonbseget az enyembol. Mert nincs kulonbseg a karakterek/szoveg kozott, hiaba irod lassan, vagy gyorsan. Ha mar itt tartunk. : ) )

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ez hitvita, legalábbis részünkről szurkolók részéről. Azért azt ne feledje senki, hogy LawDog-nak is asztalon volt egy ajánlat, nyilván nem ennyi garival, azzal nem lehetett versenyezni. Valamit a FO is látott benne, amit ti nem. Ennek ellenére mindenki másképp látja a játékosokat, ezt már többször láttuk ezen a fórumon, nincs ezzel gond, a diverzitás új perspektívát ad.
A játékán lehet vitatkozni, bár a PFF kb statisztika alapú statisztika. Lehet nem volt már jó játékos, de futás ellen lehet megoldaná, esetleg fel tudná állítani a D-t, ami lássuk be nem nagyon ment a szezon vége felé. Csináltunk egy újhullámú Def-t aminek nincs identitása és most már vezére sem. Volt hozzá egy Heywardunk, egy Sacink és egy Haden-ünk.Volt. Ezért gondolom, hogy simán jó ILB-t, Safety-t hozni kevés. Ide vezér kell. Aki kommunikál, felállítja a csapatát snap előtt ill. kell egy csendes őrült is, aki néma csendben tekeri a gézt a csuklójára, majd felmegy a pályára és az első play-ben szétcsapja az ellent és magadja a meccs hangulatát. Mert ilyen is kell minden öltözőbe. Timmons az utóbbi volt. TP is. JH is. A steelers D erről szólt. Deebo és Law Dog az utolsó mohikánok voltak, akik ezt a mentalitást képviselték. Most meg van egy csomó suhancunk, aki a bírságcsekkjét nem tudja befizetni. Ezért találjuk magunkat egy rivalizálásban a Bengals-al és nem a Ravens-el hirtelen.Igen. Kócsing. De nem csak séma. Én haragszom érte a FO-ra. És remélem, visszaállunk a vezérek és kapitányok draftolására az üresfejű szuperatléták helyett. Egy kérdést akartam írni, melyik kócsra gondolsz. Ez lett belőle 😊

Szerkesztette: Spy
több mint 6 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Csak ez egy fórum és nyilván azért ír itt valaki, hogy megossza a véleményét és emellett vita kerekedjen. Ezt veszi alapul itt mindenki. Ha valaki tehát nem ezt akarja, akkor szerintem írja oda és pont.

Nyilván, ha figyelmen kívül hagyjuk, hogy Timmons nettó szar volt az elmúlt kettő évben (Miami és a PFF alapján is) és azt, hogy cirka 6 milla emellett az éves fizuja fele garantált mellett, akkor igen valóban szar döntés volt az FO részéről a döntés.

Hát ja, csak a tények ne lennének.....
Klemó
Es ha kiesett volna saci, akkor johetett volna timmons vince duo es nincs ez ami lett. Nem ertem miert nem ertheto. Nem timmonst istenitem. : ) De inkabb nem irom le tobbszor, mert leirtam mar eleget. Tul sokat is. : )
gabistar
Te pedig komolyan képtelen vagy megérteni, hogy ez nem volt lehetséges megoldás? Lassan írom, hogy megértsd: Nem volt pénz a 31 éves, pénzt keresni akaró Timmons-ra. (Aki mellesleg már nálunk töltött utolsó két évében sem volt jó, lassú volt, cover sem ment neki.) Nem volt olyan opció, hogy Saci, Vince, Timmons hármas együtt marad. Timmonst annyi pénzért amit akart nem tarthattuk meg, egy GM se tartotta volna meg az akkori/jelenlegi/jövőbeni cap helyzetünkre figyelemmel.

Szerkesztette: kriSTEELan

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Srácok, egy dolgot azért lássunk tisztán!
Egy 3-4 D-ben nem az ILB a legfontosabb poszt. Ha kidől az egyik ILB és ettől letérdel az egész védelem, az nem x vagy y játékos hibája, hanem az rendszerszintű hiba. Nagyon súlyos coaching probléma. Most itt tartunk.
Jan
Erre is probaltam ravilagitani. Es irtam is korabban, hogy eleg gaz az, hogy ha egy ember kidol, bedol az egesz vedelem. Meg ha az saci is. Mert akkor vagy nincs mogotte depth....
gabistar
Tehát az egyik hozzászólásodban azt írod, hogy Timmonst meg kellett volna tartani, mert jobb, mint Williams, aztán azt is mondod, hogy tulajdonképpen mindegy, mert a rendszerrel van probléma. Ez elég ellentmondásos.

Amit Jan mond, azzal én is egyetértek. Sajnos úgy tűnik sikerült felfűzni az egész rendszert egy emberre, aki amint kiesett, összeomlott a védelem. Igaz azért előtte is volt Jax meg Miami meccs, ahol szintén komoly problémák voltak. Úgyhogy szerintem Saci játéka inkább csak elfedte a problémákat.
Ezek a problémák szerintem a safety sorban voltak. Két átlag alatti játékos, aki nem csak besegíteni nem tudott a többieknek, de még a saját melóját sem tudta elvégezni. És ehhez jöttek olyan egyéb problémák, hogy egy-egyben akartuk Sacit pótolni, hogy Burns képtelen megállítani a futást, meg egyéb apróságok. De leginkább safety poszton kell kezdeni valamit...szerintem. De lehet vitázni ezzel 😀
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Srácok, egy dolgot azért lássunk tisztán!
Egy 3-4 D-ben nem az ILB a legfontosabb poszt. Ha kidől az egyik ILB és ettől letérdel az egész védelem, az nem x vagy y játékos hibája, hanem az rendszerszintű hiba. Nagyon súlyos coaching probléma. Most itt tartunk.
Jan
Erre is probaltam ravilagitani. Es irtam is korabban, hogy eleg gaz az, hogy ha egy ember kidol, bedol az egesz vedelem. Meg ha az saci is. Mert akkor vagy nincs mogotte depth....

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan
Srácok, egy dolgot azért lássunk tisztán!
Egy 3-4 D-ben nem az ILB a legfontosabb poszt. Ha kidől az egyik ILB és ettől letérdel az egész védelem, az nem x vagy y játékos hibája, hanem az rendszerszintű hiba. Nagyon súlyos coaching probléma. Most itt tartunk.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Csak ez egy fórum és nyilván azért ír itt valaki, hogy megossza a véleményét és emellett vita kerekedjen. Ezt veszi alapul itt mindenki. Ha valaki tehát nem ezt akarja, akkor szerintem írja oda és pont.

Nyilván, ha figyelmen kívül hagyjuk, hogy Timmons nettó szar volt az elmúlt kettő évben (Miami és a PFF alapján is) és azt, hogy cirka 6 milla emellett az éves fizuja fele garantált mellett, akkor igen valóban szar döntés volt az FO részéről a döntés.

Hát ja, csak a tények ne lennének.....
Klemó
Ez egy forum. Ahol barki barmit leirhat, mint velemeny. Es ez a forum lenyege nem? Kulonbozo velemenyek neha, egyseges neha. De en soha nem akartam hogy vita kerekedjen barmit irok bol sem. Leirja mindenki a velemenyet es utana errol lehet beszelni. Ha valaki akar. Es nem ha valaki nem.

Mas: Timmons szar volt...Igen, de vele nem dolt be igy a def soha, meg vince vel meg igen es tul sok meccsre. Es ha timmons akkori deffel szar volt, akkor iden vince saci nelkul meg meg jobban, az egesz deffel. Igy ertem hogy rossz volt a dontes. Nem ugy hogy timmons eget megvalto, vince meg 0. Hanem hogy megnezve egesz evet. Es nem csak azt mondom, hogy iden is jobb lett volna timmons vince helyen. Es ha kiesett volna saci, akkor johetett volna timmons vince duo es nincs ez ami lett. Nem ertem miert nem ertheto. Nem timmonst istenitem. : ) De inkabb nem irom le tobbszor, mert leirtam mar eleget. Tul sokat is. : )

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 228
Csak ez egy fórum és nyilván azért ír itt valaki, hogy megossza a véleményét és emellett vita kerekedjen. Ezt veszi alapul itt mindenki. Ha valaki tehát nem ezt akarja, akkor szerintem írja oda és pont.

Nyilván, ha figyelmen kívül hagyjuk, hogy Timmons nettó szar volt az elmúlt kettő évben (Miami és a PFF alapján is) és azt, hogy cirka 6 milla emellett az éves fizuja fele garantált mellett, akkor igen valóban szar döntés volt az FO részéről a döntés.

Hát ja, csak a tények ne lennének.....