Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
 twitter.com/LeVeonBell/status/970825008862978049
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 pbs.twimg.com/media/DXarDo0WAAAH5Dy.jpg:large
Klaci79
Ebben Bell is benne van vagy csak a poszt szerinti WR-ek?
no
Bell akármennyire is szeretne WR pénzt kapni, a posztja szerint futó ő.
Ezek az elkapók számai.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
 pbs.twimg.com/media/DXarDo0WAAAH5Dy.jpg:large
Klaci79
Ebben Bell is benne van vagy csak a poszt szerinti WR-ek?
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tessék itt egy kis közgáz lecke Bellről
The Eagles and Patriots got to the Super Bowl by using a trio of RBs. Eagles’ trio (Ajayi, Blount, Clement) made a combined $2,130,588. Patriots’ trio (Burkhead, Lewis, White) made $5,040,000. Together, the six RBs were paid $7.17M.

Le’Veon Bell’s franchise tag would = $14.5M
sutianap
Nem ér ennyit...de annyit se, hogy egy 3. körös komp pickért elpasszoljuk. Függetlenül attól, hogy egyik említett RB se ér a nyomába, de még együtt se 😊
Klaci79
Totál egyetértek, csak ahhoz kell olyan game-plan is, amivel ki tudod ezeket használni. Kiváncsi leszek nekünk a jövőben milyen lsz.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Tessék itt egy kis közgáz lecke Bellről
The Eagles and Patriots got to the Super Bowl by using a trio of RBs. Eagles’ trio (Ajayi, Blount, Clement) made a combined $2,130,588. Patriots’ trio (Burkhead, Lewis, White) made $5,040,000. Together, the six RBs were paid $7.17M.

Le’Veon Bell’s franchise tag would = $14.5M
sutianap
Nem ér ennyit...de annyit se, hogy egy 3. körös komp pickért elpasszoljuk. Függetlenül attól, hogy egyik említett RB se ér a nyomába, de még együtt se 😊
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Tessék itt egy kis közgáz lecke Bellről
The Eagles and Patriots got to the Super Bowl by using a trio of RBs. Eagles’ trio (Ajayi, Blount, Clement) made a combined $2,130,588. Patriots’ trio (Burkhead, Lewis, White) made $5,040,000. Together, the six RBs were paid $7.17M.

Le’Veon Bell’s franchise tag would = $14.5M
sutianap
Hat a WR-ek?
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Tessék itt egy kis közgáz lecke Bellről
The Eagles and Patriots got to the Super Bowl by using a trio of RBs. Eagles’ trio (Ajayi, Blount, Clement) made a combined $2,130,588. Patriots’ trio (Burkhead, Lewis, White) made $5,040,000. Together, the six RBs were paid $7.17M.

Le’Veon Bell’s franchise tag would = $14.5M


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Bell-re rátesszük a taget. Aztán lehet tovább tárgyalni vele és a többi csapattal ha úgy alakul.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Eddigi találkozóink (amiket nyilvánosságra hoztak):
Oklahoma State QB Mason Rudolph
Louisville QB Lamar Jackson
South Dakota State TE Dallas Goedert
Wisconsin TE Troy Fumagalli
University of Washington TE Will Dissly
Penn State TE Mike Gesicki
Indiana TE Ian Thomas
Oklahoma State WR James Washington
Klaci79
Már bővült a lista:
Qb
Lamar Jackson/Louisville
Mason Rudolph/Oklahoma State
RB
Kerryon Johnson/Auburn (informal)
TE
Durham Smythe/Notre Dame
Troy Fumagalli/Wisconsin
Mike Gesicki/Penn State
Ian Thomas/Indiana
Dallas Goedert/South Dakota State
Will Dissly/Washington
Hayden Hurst/South Carolina
Wr
James Washington/Oklahoma State
Defensive Line
Da’Ron Payne/Alabama
Harrison Phillips/Stanford
Derrick Nnadi/Florida State
ILB
Rashaan Evans/Alabama
Shaun Dion Hamilton/Alabama
Leighton Vander Esch/Boise State
Jerome Baker/Ohio State
kriSTEELan
Ronnie Harrison is a listán, Bama Safety
Klaci79
Jackson és a Steelers micsoda álom! 🤗
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Eddigi találkozóink (amiket nyilvánosságra hoztak):
Oklahoma State QB Mason Rudolph
Louisville QB Lamar Jackson
South Dakota State TE Dallas Goedert
Wisconsin TE Troy Fumagalli
University of Washington TE Will Dissly
Penn State TE Mike Gesicki
Indiana TE Ian Thomas
Oklahoma State WR James Washington
Klaci79
Már bővült a lista:
Qb
Lamar Jackson/Louisville
Mason Rudolph/Oklahoma State
RB
Kerryon Johnson/Auburn (informal)
TE
Durham Smythe/Notre Dame
Troy Fumagalli/Wisconsin
Mike Gesicki/Penn State
Ian Thomas/Indiana
Dallas Goedert/South Dakota State
Will Dissly/Washington
Hayden Hurst/South Carolina
Wr
James Washington/Oklahoma State
Defensive Line
Da’Ron Payne/Alabama
Harrison Phillips/Stanford
Derrick Nnadi/Florida State
ILB
Rashaan Evans/Alabama
Shaun Dion Hamilton/Alabama
Leighton Vander Esch/Boise State
Jerome Baker/Ohio State
kriSTEELan
Ronnie Harrison is a listán, Bama Safety
több mint 6 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Eddigi találkozóink (amiket nyilvánosságra hoztak):
Oklahoma State QB Mason Rudolph
Louisville QB Lamar Jackson
South Dakota State TE Dallas Goedert
Wisconsin TE Troy Fumagalli
University of Washington TE Will Dissly
Penn State TE Mike Gesicki
Indiana TE Ian Thomas
Oklahoma State WR James Washington
Klaci79
Már bővült a lista:
Qb
Lamar Jackson/Louisville
Mason Rudolph/Oklahoma State
RB
Kerryon Johnson/Auburn (informal)
TE
Durham Smythe/Notre Dame
Troy Fumagalli/Wisconsin
Mike Gesicki/Penn State
Ian Thomas/Indiana
Dallas Goedert/South Dakota State
Will Dissly/Washington
Hayden Hurst/South Carolina
Wr
James Washington/Oklahoma State
Defensive Line
Da’Ron Payne/Alabama
Harrison Phillips/Stanford
Derrick Nnadi/Florida State
ILB
Rashaan Evans/Alabama
Shaun Dion Hamilton/Alabama
Leighton Vander Esch/Boise State
Jerome Baker/Ohio State

több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Dunbar instruálja a prospecteket a DL drillek alatt a kombányon. Olsavsky és Porter egyelőre csak sétálgat. lehet a LB-knél ők is instruktorok lesznek.

Szerkesztette: Spy
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Eddigi találkozóink (amiket nyilvánosságra hoztak):
Oklahoma State QB Mason Rudolph
Louisville QB Lamar Jackson
South Dakota State TE Dallas Goedert
Wisconsin TE Troy Fumagalli
University of Washington TE Will Dissly
Penn State TE Mike Gesicki
Indiana TE Ian Thomas
Oklahoma State WR James Washington
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Világos, én sem annak vettem.
Nyilván van aki szívesen olvassa pl a prospect ismertetőknél a "mi lehet belőle az NFL-ben" típusú részeket, vagy draft után "x vagy y játékos jó/nem jó pick, mert ez és ez fog történni vele" prognózisokat, de én meg úgy gondolom, hogy aki rááldozza az időt-energiát arra hogy felkészül a csapatokból, a játékosokból, nagyjából tudja hogy milyen needek vannak, stb stb, az ne nullázza le az egész munkáját ilyen felesleges tippelgetéssel.

Ugyanebből az értékelésből itt van ez:
"Geno Atkins személyében a draft leggyorsabb DT-jét választotta a Bengals a negyedik körben, ám vele kapcsolatban is szkeptikus vagyok, nem hiszem, hogy valaha is kezdő lehet belőle a fizikális AFC North támadófalakkal szemben, maximum rotációban, csereemberként alkalmazható."

6x ProBowl, 2xAllPro, érted, az látszik hogy Igor foglalkozott a dologgal, mert tudta hogy combineon milyen eredménye volt Atkinsnek (soha az életben nem néztem combinet) mégis ha pár évvel később elolvasod, az jön le mintha teljesen vakon lett volna.

Ha én írnék draft értékelést (nem fogok) akkor ezt a részt teljesen kihagynám belőle. Csak a tények, játékos múltja, eredményei, statok, needre jött vagy BPA, várakozásokhoz képest korán-későn, és kb ennyi.

Azt szeretném leszögezni; ez nem arról szól, hogy fikázok bárkit, aki itt a bowl.hu-n cikkeket, elemzéseket vagy ismertetőket ír, mert abszolút elismerem és nagyra értékelem azt a munkát amit ebbe beletesznek.
Jan
Felvallalja a velemenyet es sokszor igaza lesz es sokszor nem. Amit te irsz, hogy koran-kesobb jott az ugyanez magyarazat nelkul ( igaz kisebb kockazattal es kb teljesen erdektelen is lenne mit ert el a suliban, hisz az erdekel mit erhet el a nagyok kozt).

Es hogy Geno Atkins-nal hibazott, egy "nem kinti ebbol elo" szurkolo az nem egy tragedia, de az hogy egy 6x ProBowl, 2xAllPro a negyedik korben ment ki az jelzi hogy a ketsegek ott voltak vele kapcsolatban a hivatasos megfigyelok kozott is.
no
Nem erre az elemzésre akartam kihegyezni az egészet, csak ez pont ugyanabban volt amiről elkezdtünk beszélni. Nem is az elemző személyére, hanem általánosságban gondolom hogy fölösleges ilyesmikbe belemenni.
Jan
A draft-ot hatarozza meg ez a folosleges dolog. Tudom, hogy nem akartad bantani. Aki figyeli az egyetemi focit annak jo jatek, hogy o mit gondol ahhoz kepest amit a szakertok mondanak roluk. Tul hosszu a holt idoszak es ez egy jo jatek nekik. A csapatoknal ugyanez meghatarozza a csapatok sorsat. Nekem 0 erteke van mert nem erdekel a U foci.
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Világos, én sem annak vettem.
Nyilván van aki szívesen olvassa pl a prospect ismertetőknél a "mi lehet belőle az NFL-ben" típusú részeket, vagy draft után "x vagy y játékos jó/nem jó pick, mert ez és ez fog történni vele" prognózisokat, de én meg úgy gondolom, hogy aki rááldozza az időt-energiát arra hogy felkészül a csapatokból, a játékosokból, nagyjából tudja hogy milyen needek vannak, stb stb, az ne nullázza le az egész munkáját ilyen felesleges tippelgetéssel.

Ugyanebből az értékelésből itt van ez:
"Geno Atkins személyében a draft leggyorsabb DT-jét választotta a Bengals a negyedik körben, ám vele kapcsolatban is szkeptikus vagyok, nem hiszem, hogy valaha is kezdő lehet belőle a fizikális AFC North támadófalakkal szemben, maximum rotációban, csereemberként alkalmazható."

6x ProBowl, 2xAllPro, érted, az látszik hogy Igor foglalkozott a dologgal, mert tudta hogy combineon milyen eredménye volt Atkinsnek (soha az életben nem néztem combinet) mégis ha pár évvel később elolvasod, az jön le mintha teljesen vakon lett volna.

Ha én írnék draft értékelést (nem fogok) akkor ezt a részt teljesen kihagynám belőle. Csak a tények, játékos múltja, eredményei, statok, needre jött vagy BPA, várakozásokhoz képest korán-későn, és kb ennyi.

Azt szeretném leszögezni; ez nem arról szól, hogy fikázok bárkit, aki itt a bowl.hu-n cikkeket, elemzéseket vagy ismertetőket ír, mert abszolút elismerem és nagyra értékelem azt a munkát amit ebbe beletesznek.
Jan
Felvallalja a velemenyet es sokszor igaza lesz es sokszor nem. Amit te irsz, hogy koran-kesobb jott az ugyanez magyarazat nelkul ( igaz kisebb kockazattal es kb teljesen erdektelen is lenne mit ert el a suliban, hisz az erdekel mit erhet el a nagyok kozt).

Es hogy Geno Atkins-nal hibazott, egy "nem kinti ebbol elo" szurkolo az nem egy tragedia, de az hogy egy 6x ProBowl, 2xAllPro a negyedik korben ment ki az jelzi hogy a ketsegek ott voltak vele kapcsolatban a hivatasos megfigyelok kozott is.
no
Nem erre az elemzésre akartam kihegyezni az egészet, csak ez pont ugyanabban volt amiről elkezdtünk beszélni. Nem is az elemző személyére, hanem általánosságban gondolom hogy fölösleges ilyesmikbe belemenni.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Hatalmas...ezt ki értékelte? Nem könnyű persze, semmi rosszat nem mondanék róla...20-ból 18 itt draftol WR-ből ez lesz, csak kíváncsi vagyok.
Klaci79
 bowl.hu/draft-elemzesek-afc-north
Jan
Brown esetében azért volt váratlan a karrierje, mert anno [értsd 2009-ben (is)] a MAC-ben minden csapatnál volt egy WR kb, aki ugyanezt megcsinálta mint ő. Ráadásul neki dobált a legjobb QB a konferenciában.
 static.getsomemaction.com/custompages/stats/2009FB/confldrs.htm#conf.wi2

Aztán Eric Page, Freddie Barnes, Naaman Roosevelt, Jordan White és a többiek semmire se vitték, pedig hétköznap esténként még egy szinten volt AB-vel egykor.

Aztán kiderült, hogy Brown saját erőből elit bárki ellen, a többiek meg azért mert bénák a védők előttük.
Höri
Nekem ezt szükségtelen magyarázni, két okból:

-egyszer már átbeszéltük hogy AB korábbi pályafutásában semmi előjele nem volt annak, ami aztán lett belőle

-másrészt én nem minősítettem az értékelést, csak beidéztem belőle a vonatkozó részt, utána pedig a linket, a forrásra vonatkozó kérdésre. Pontosan azért nem fűztem hozzá semmit, mert -szintén korábban többször átbeszélt téma- orbitális baromságnak tartom egy draft ilyen jellegű értékelését 2 nappal a draft után. Nagyjából csak arra jó, hogy az elemző kiröhögtesse magát, amikor pár év múlva visszanézik.

2010-es draft korrekt értékelésére a legkorábbi időpont 2013.
Jan
Nem is azért írtam, hogy magyarázkodjak, hanem mert érdekes 😀
Höri
Világos, én sem annak vettem.
Nyilván van aki szívesen olvassa pl a prospect ismertetőknél a "mi lehet belőle az NFL-ben" típusú részeket, vagy draft után "x vagy y játékos jó/nem jó pick, mert ez és ez fog történni vele" prognózisokat, de én meg úgy gondolom, hogy aki rááldozza az időt-energiát arra hogy felkészül a csapatokból, a játékosokból, nagyjából tudja hogy milyen needek vannak, stb stb, az ne nullázza le az egész munkáját ilyen felesleges tippelgetéssel.

Ugyanebből az értékelésből itt van ez:
"Geno Atkins személyében a draft leggyorsabb DT-jét választotta a Bengals a negyedik körben, ám vele kapcsolatban is szkeptikus vagyok, nem hiszem, hogy valaha is kezdő lehet belőle a fizikális AFC North támadófalakkal szemben, maximum rotációban, csereemberként alkalmazható."

6x ProBowl, 2xAllPro, érted, az látszik hogy Igor foglalkozott a dologgal, mert tudta hogy combineon milyen eredménye volt Atkinsnek (soha az életben nem néztem combinet) mégis ha pár évvel később elolvasod, az jön le mintha teljesen vakon lett volna.

Ha én írnék draft értékelést (nem fogok) akkor ezt a részt teljesen kihagynám belőle. Csak a tények, játékos múltja, eredményei, statok, needre jött vagy BPA, várakozásokhoz képest korán-későn, és kb ennyi.

Azt szeretném leszögezni; ez nem arról szól, hogy fikázok bárkit, aki itt a bowl.hu-n cikkeket, elemzéseket vagy ismertetőket ír, mert abszolút elismerem és nagyra értékelem azt a munkát amit ebbe beletesznek.
Jan
Felvallalja a velemenyet es sokszor igaza lesz es sokszor nem. Amit te irsz, hogy koran-kesobb jott az ugyanez magyarazat nelkul ( igaz kisebb kockazattal es kb teljesen erdektelen is lenne mit ert el a suliban, hisz az erdekel mit erhet el a nagyok kozt).

Es hogy Geno Atkins-nal hibazott, egy "nem kinti ebbol elo" szurkolo az nem egy tragedia, de az hogy egy 6x ProBowl, 2xAllPro a negyedik korben ment ki az jelzi hogy a ketsegek ott voltak vele kapcsolatban a hivatasos megfigyelok kozott is.
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Hatalmas...ezt ki értékelte? Nem könnyű persze, semmi rosszat nem mondanék róla...20-ból 18 itt draftol WR-ből ez lesz, csak kíváncsi vagyok.
Klaci79
 bowl.hu/draft-elemzesek-afc-north
Jan
Brown esetében azért volt váratlan a karrierje, mert anno [értsd 2009-ben (is)] a MAC-ben minden csapatnál volt egy WR kb, aki ugyanezt megcsinálta mint ő. Ráadásul neki dobált a legjobb QB a konferenciában.
 static.getsomemaction.com/custompages/stats/2009FB/confldrs.htm#conf.wi2

Aztán Eric Page, Freddie Barnes, Naaman Roosevelt, Jordan White és a többiek semmire se vitték, pedig hétköznap esténként még egy szinten volt AB-vel egykor.

Aztán kiderült, hogy Brown saját erőből elit bárki ellen, a többiek meg azért mert bénák a védők előttük.
Höri
Nekem ezt szükségtelen magyarázni, két okból:

-egyszer már átbeszéltük hogy AB korábbi pályafutásában semmi előjele nem volt annak, ami aztán lett belőle

-másrészt én nem minősítettem az értékelést, csak beidéztem belőle a vonatkozó részt, utána pedig a linket, a forrásra vonatkozó kérdésre. Pontosan azért nem fűztem hozzá semmit, mert -szintén korábban többször átbeszélt téma- orbitális baromságnak tartom egy draft ilyen jellegű értékelését 2 nappal a draft után. Nagyjából csak arra jó, hogy az elemző kiröhögtesse magát, amikor pár év múlva visszanézik.

2010-es draft korrekt értékelésére a legkorábbi időpont 2013.
Jan
Nem is azért írtam, hogy magyarázkodjak, hanem mert érdekes 😀
Höri
Világos, én sem annak vettem.
Nyilván van aki szívesen olvassa pl a prospect ismertetőknél a "mi lehet belőle az NFL-ben" típusú részeket, vagy draft után "x vagy y játékos jó/nem jó pick, mert ez és ez fog történni vele" prognózisokat, de én meg úgy gondolom, hogy aki rááldozza az időt-energiát arra hogy felkészül a csapatokból, a játékosokból, nagyjából tudja hogy milyen needek vannak, stb stb, az ne nullázza le az egész munkáját ilyen felesleges tippelgetéssel.

Ugyanebből az értékelésből itt van ez:
"Geno Atkins személyében a draft leggyorsabb DT-jét választotta a Bengals a negyedik körben, ám vele kapcsolatban is szkeptikus vagyok, nem hiszem, hogy valaha is kezdő lehet belőle a fizikális AFC North támadófalakkal szemben, maximum rotációban, csereemberként alkalmazható."

6x ProBowl, 2xAllPro, érted, az látszik hogy Igor foglalkozott a dologgal, mert tudta hogy combineon milyen eredménye volt Atkinsnek (soha az életben nem néztem combinet) mégis ha pár évvel később elolvasod, az jön le mintha teljesen vakon lett volna.

Ha én írnék draft értékelést (nem fogok) akkor ezt a részt teljesen kihagynám belőle. Csak a tények, játékos múltja, eredményei, statok, needre jött vagy BPA, várakozásokhoz képest korán-későn, és kb ennyi.

Azt szeretném leszögezni; ez nem arról szól, hogy fikázok bárkit, aki itt a bowl.hu-n cikkeket, elemzéseket vagy ismertetőket ír, mert abszolút elismerem és nagyra értékelem azt a munkát amit ebbe beletesznek.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
AB nelkul is mukodott az O es van hogy vele sem. Ha nem lenne jo az O tobbi resze is, akkor nem tudna ficankolni ennyire hiaba ertek egyet hogy 2 emberrel a hatan is veszelyes, de bajnoksag hosszan jonne az Int is dogivel. De a kerdes nem ez hanem hogy maskepp jatszatnank a csapatot es nalam Bell nalad AB lenne a valasztott. Ezzel nincs gond egyaltalan. Termeszetesen ha sietni kell AB a posztja miatt jobban hasznalhato, de ezzel az O ritkan kell az eredmeny utan futni. 😊
no
Ritkán kellene, és mégis sokszor kell. Ez nem volt másként 2008-ban sem, azzal a D-vel ritkán kellett volna szükség GW drive-ra és mégis sokszor kellett. 5+1 a 16+3-ból.

AB 3-4-5 meccset nyert egymaga és ugyanennyit a végén, amikor ütött az óra. Bell? Háááát, egyet se fognék rá, amikor ütött az óra.

Mindkettő posztja legjobbja, de ha üt az óra, én 10-szer AB-t kérek és egyszer sem Bellt.
Soldados
Es addig ki viszi a csapatot a hatan? Ab egymaga, mert ha igen, nem is kell futo avagy megis? Es ha dewill es mas is olyan jo mint bell akkor miert tageltuk bellt es miert nem tartottuk meg ot helyette olcsobban? Vagy blountot? Aki utana most 2 sbt nyert mar ha jol tudom, bar keso van lehet rosszul emlekszem az sb win szamra.

Azert mert o veluk ok volt az offense. Mig bell futasai a posztjan teljesen elit szinten vannak. Na es volt mar nekunk mendenhall, parker stb. De egyik sem volt kozel olyan meghatarozo, mint most bell. Bell felallt masodik szamu wr nek amikor kellett. Elkapasai es futasainak az elert szama posztja legjobbjai kozott van. Akkor mit kellene meg tennie, hogy ne egy sima dewill, avagy blount legyen. Tobbszor bizonyitotta mar, hogy elite csak ugy mint brown. Az hogy mivel jo a fal es meg ben is, talan lesz max ket evig. Utana meg sirhatunk, hogy legalabb egy elit wr,rb parossal indulhatna az uj qb ben utan, ami barmikor lehet. Iden is, jovore is. Ki tudja. De nagyon fontos, ha van egy aranytojast tojo tyukod, megprobalod megtartani.


Akkor meg miért is érne meg 14 millát ? Az utána következő rb fele annyit keres. Szerintem totális tévedésben van.
Manaluga
Közel sem ér Bell annyit amennyit ő kapni akar. Ráadásul kell 2 belső Lb és minimum 1 safety a védelembe azonnal. A draftról ennyi embert nem tudunk pótolni, gondolni kell a szabadügynök piacrais, ott pedig virítani kell a pénzt. Tőlem akár "ingyen" is mehet Bell, az ő pénzéből komoly erősítéseket tudnánk a csapat többi részére fordítani.
pfefe8
Ebben az esetben lesz egy maximum átlagos offense és egy átlagos defense. Ezzel nem megyünk sehova. Kellene nagyon egy olyan extra, mint Bell. Persze a védelemben is kell ember, de azon tényleg dolgozni kell.
Klaci79
Mi van? Átlagos Offense? Amíg egyben van a BB-AB-elit fal-Bell tengely addig number one a cél mindig. Ebből Bell a legkisebb tényező, mert elit fal mögött bárki elfutkorászik normális szinten. A hiányától nem lenne átlagos az O, legfeljebb nem a Number 1 lenne a cél, de a TOP5-8 még úgyis tartható.

A fontossági sorrend így néz ki: BB-fal-AB-Bell.

Bellt azért akarjuk megtartani, mert championship window még nyitva van és nem azért, mert nélküle átlagos lenne az O. Egyszerűen nyilván több az esély vele a bajnoki címre, mint nélküle, de messze ő a legkevésbé fontos szereplője az O-nak.
Soldados
Ilyen baromságról nem is vitáznék, hogy ez meg az az összetevő mennyire fontos. Pont attól lehetett ez a legjobb offense, hogy így volt egyben. És Bell nem csak a fal miatt ilyen játékos, hiszen pl a Jax ellen igazán komoly futó kísérlete is alig volt, szemben az elkapasaival. Nagyon remelem nem tudjuk meg, hogy milyen lesz a Bell nélküli offense, de az tuti, hogy AB-nek és BB-nek is sokkal nehezebb lenne. Emlékszem egy alkalomra, amikor pl Conner blokkolt elég szerencsétlenül BB-nek.
Klaci79
Túlértékeled a szerepét. A futót futóként az OL teszi naggyá. Az tény, hogy Bell elkapásokban hoz extrát poszttársaihoz képest, de enélkül az extra nélkül is bőven a kiemelkedő Offense-k között lenne a Steelers.

Nekem továbbra is a tréd tetszene a legjobban (megfelelő ellenérték esetén), de természetesen a megtartásában is van ráció, mert - mint ahogy említettem - jobb esély van bajnoki címet nyerni. Ugyanakkor megfelelő ellenérték esetén a kieső extrát máshol be tudnánk hozni és a cap szorítását is lehetne csökkenteni. Mint látod nálam az ellenérték a kulcs. Ha nem kapunk érte 1. kört nincs értelme, ha kapunk, nem is gondolkodnék. Sokkal több értelme van (cap okok miatt és nagyobb ellenérték miatt) az ő eltrédelésének, mint Bryantének.

Mindenesetre egy könnycseppet sem morzsolnék miatta, számomra a legunszimpatikusabb Steelers-játékos, még ha az egyik legjobb is.
Soldados
Az lehet hogy tulertekeli, de Bell nem csak egy futo futo. Ha van egy TE-d aki legjobb blokkban es egy aki legjobb elkapasban az remek. Ha netalan ez ugyanaz a szemely akkor fegyver. Nelkule is jo lenne a vasas O, de egy fegyver kiesne a repertoarbol es az edzoktol fuggoen lenne meg a hatasa ( lehet eszrevetlen-lehet hatalmas). A tred egy elso korert, az tenyleg segitene a cap-en, de jatekban nem vagyok biztos attol fugg hogy sikerul a draft ( JJ-Dupree-Ju-Ju-Watt) mert ritka a rookie aki Bell szintet tud hozni, mert az o penzen hozott veteran jatekos jatekos is vagy bejon vagy nem ( tul sokat nem kaphat igy nem megasztar jon). Elmeletben egy popec veteran + egy nagyon jol sikerult draft aran lehet jobban jonnel ki Bell elleneben, de egy bevalttat cserelsz el a bizonytalanra, hiaba irjatok hogy nalunk a fotel laikusoknal jobban ertenek hozza ( ami persze igaz), de ez nem egy egzakt tudomany es marha nagy hulyesegeket csinalnak minden csapatnal.

Meg a fontossagi sorrendben nalam Bell elorebb van AB-nal, de ez abbol fakadhat hogy mast jatszatnank a csapattal es az enyemben Bell -nek fontosabb lenne a szerepe. Mellesleg a fal a QB-WR parost is jobba teszi, mert iszonyatos vedelmet kap BB, ami biztonsagerzetet-idot ad nekik es nem csak futasblokkolasban jok.
no
DeWill-lel is működött az Offense-ünk, méghozzá elit szinten. AB nélkül ez sokkal kevésbé lenne így, mert ő minden körülmények között két embert visz el és még akkor is életveszélyes.

Továbbá meccsdöntő szituációban rendre AB-hez nyúlunk és teljesít, Bellhez jóval ritkábban. Ez persze több tényezős, hogy miért, de talán a legfontosabb a posztok közti különbség: ha sürget az idő, nincs idő Bellre, AB viszont lazán hozza a 20-30-40 yardokat - akkor is ha hatan vannak rajta. 😊 AB fontosságban bőven veri Bellt.
Soldados
Es addig ki viszi a csapatot a hatan? Amig nalad ut az ora es Ab egymaga megold mindent? Meg ha igy is volna nem is kell futo avagy megis? Es miert nem oldhatna akkor mar meg ab az ora utese elott a meccset miert kellene varni addig, hogy eppen nyerjunk vagy veszitsunk? Egy jo csapat, dominal mas felett es nem kell, hogy az utolso pillanatban usson az ora. Mert addigra mar a masik csapatnak altalaban vege. Max po es sb van ez, de ott sem erdem, csak jol hangzik ahogy masok is irtak ezt a big come back et. Stbt. Mert ha tenyleg jobb vagy valakinel, akkor alapbol nincs ilyen. Ez akkor van, ha a ket csapat egyforma szinten van, es csodat kell tenni, avagy a masik csapat a jobb, es megintcsak valahogy csodat kell tenni. Mert a foci 60 perc es utana ut az ora. Kozben kevesbe. Mindegy.

Ha dewill es mas is olyan jo mint bell akkor miert tageltuk bellt es miert nem tartottuk meg mast helyette olcsobban? Dewillt, vagy blountot? Aki utana most 2 sbt nyert mar ha jol tudom, bar keso van lehet rosszul emlekszem az sb win szamra.

Azert mert o veluk ok volt az offense. De nem voltak jo elkapok es nem voltak a posztjukon elit szinten.

Mig bell futasai a posztjan teljesen elit szinten vannak. Na es volt mar nekunk mendenhall, parker stb. De egyik sem volt kozel olyan meghatarozo, mint most bell. Bell felallt masodik szamu wr nek amikor kellett.

Elkapasai es futasainak az elert yard szamai posztja legjobbjai kozott van. Akkor mit kellene meg tennie, hogy ne egy sima dewill, avagy blount legyen. Tobbszor bizonyitotta mar, hogy elite csak ugy mint brown. Az hogy mivel jo a fal es meg ben is, talan lesz max ket evig. Utana meg sirhatunk, hogy legalabb egy elit wr,rb parossal indulhatna az uj qb ben utan, ami barmikor lehet. Iden is, jovore is. Ki tudja?

De nagyon fontos, ha van egy aranytojast tojo tyukod, megprobalod megtartani. Csak ugy mint abt. Az hogy valaki azt mondja, hogy bell lecserelheto konnyen. Akkor en arra meg johetnek azzal, hogy elso koros wr el is johet egy ab. Pont ugyan annyi az esely mind a kettore. Csak eppen mind a kettore keves, hogy ilyen dominansak legyenek.

Szoval nem ertheto, miert nem fontos bell, de ab meg igen? Mit mutatott conner, ugyanazzal az off al? Mit mutatott a ne elleni po ban a masik futo ugyanazzal a fallal? Eddig nem sokat. Bar az igaz, hogy blount es dewill is jok voltak. De hogy elitek bell hez kepest. De bell meg nem az szurrealis. Mind AB es mind bell a posztjan az egyik legjobbak. Es ezt barki megmondja. Nem kell bizonyitani, mert teny. Es az hogy ab 2 embert elvisz, bell meg tobbet. Egyet a boxba extrat altalaban. Es meg akkor is, ha csak check downt fut stb, mert a futas miatt pl az lb sor es a dl sor is megy vele es akkor johet a passz pl ab fele. Es off ot epithetsz fel csak az o futasara. Ab elkapasaira egymagaban mar kevesbe epithetsz fel offot.

Es lehet, hogy ab hez nyulnak es biznak benne meccs donto szituban. De azert az ellenfel altalaban olyankor a futas biztos lefogasara is torekszik fokent. Es igy nyilhat meg a passz fele az ut.

De majd visszasirja az, aki azt mondja, hogy mehet bell, nelkule is ugyan olyan elit az off. Meg nem esunk vissza stb. Amikor meglatja, hogy ha nem jatszik mi lesz. Hozza vagyunk szokva a johoz. Es azt hisszuk mindig igy lesz. De ha bevillan az elso 3-4 meccs amikor maga bell volt homaly picit magahoz kepest, mennyire is dominalt pl csak ab, vagy a csapat maga bell nelkul? Hat nem nagyon. Aztan mennyire ment a szeker amikor ab is megint onmaga lett. Az is ket kulon kategoria volt az off reszerol. De attol meg hogy kit nehezebb megfogni, egy feltoltott boxal egy futot. Vagy segitseggel egy sebes wrt. Egyertelmu, hogy a wr nek van tobb eselye. Mert ha nem ul egy blokk akkor mar vege lehet a futasnak. Mig az egy emberes es egy safety segitseges elkapast, konnyobb kijatszani. Egy alapbol jo route val, test csellel. Utkozessel. Vagy szimplan megallassal. De 7+1 emberen siman atfutni donto pillanatban, nehezebb. Marmint kivitelezni. Szoval ezert is nyulhatnak tobbet AB hoz, mert egy elvaltas, egy lassabb cb, egy gyengebb cb ellen tobb az eselyed, hiaba jon a segitseg, foleg ha mar nem is er oda a segito. Akkor az inkabb csak 1.5 ember mint ketto.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
AB nelkul is mukodott az O es van hogy vele sem. Ha nem lenne jo az O tobbi resze is, akkor nem tudna ficankolni ennyire hiaba ertek egyet hogy 2 emberrel a hatan is veszelyes, de bajnoksag hosszan jonne az Int is dogivel. De a kerdes nem ez hanem hogy maskepp jatszatnank a csapatot es nalam Bell nalad AB lenne a valasztott. Ezzel nincs gond egyaltalan. Termeszetesen ha sietni kell AB a posztja miatt jobban hasznalhato, de ezzel az O ritkan kell az eredmeny utan futni. 😊
no
Ritkán kellene, és mégis sokszor kell. Ez nem volt másként 2008-ban sem, azzal a D-vel ritkán kellett volna szükség GW drive-ra és mégis sokszor kellett. 5+1 a 16+3-ból.

AB 3-4-5 meccset nyert egymaga és ugyanennyit a végén, amikor ütött az óra. Bell? Háááát, egyet se fognék rá, amikor ütött az óra.

Mindkettő posztja legjobbja, de ha üt az óra, én 10-szer AB-t kérek és egyszer sem Bellt.
Soldados
Az egy piszok egy D volt. 😊 A kulonbseg koztunk eleg nagy, az az O nem volt bivaly es a D nagyon jol tette a dolgat, mig neha az O nem es az utolso pillanatban sikerult csak. Ez egy remek tulajdonsag, de elotte lett volna jopar lehetoseg es nem kellene GW drive-rol beszelni. El kellene erni ezzel a csapattal hogy ne legyen utott az ora. Ha meg ut akkor en Bell-ben ugyanugy megbiznek, es biznak a csapatnal is benne ( a Jags ellen is kb 50-50 volt, nem csak AB). De amig egy jo QB-kivalo OL az alap akkor csak jatekfelfogas kerdese hogy melle AB-t vagy Bell-t valasztod. Megtettuk mi, es csodak csodajara nem egyezik a nev 😊. Szerencsetekre itt van mindketto, mar csak a DC-Tomlin parosnak kell viritani.

AB-t egy picit tulmisztifikalod mig Bell mehet konnycsepp nelkul, mert holdout-olt, de a csapat sem ugyanugy allt a "ket legjobbhoz a posztjan". Az egyik ido elott megkapott minden "elismerest" mig a masikat szigoruan a szerzodese szerint kezelik, aki a szerzodese szerinti lehetosegevel valaszolt. En meg ellenfelkent is hullajtanek egy par konnycseppet.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AB nelkul is mukodott az O es van hogy vele sem. Ha nem lenne jo az O tobbi resze is, akkor nem tudna ficankolni ennyire hiaba ertek egyet hogy 2 emberrel a hatan is veszelyes, de bajnoksag hosszan jonne az Int is dogivel. De a kerdes nem ez hanem hogy maskepp jatszatnank a csapatot es nalam Bell nalad AB lenne a valasztott. Ezzel nincs gond egyaltalan. Termeszetesen ha sietni kell AB a posztja miatt jobban hasznalhato, de ezzel az O ritkan kell az eredmeny utan futni. 😊
no
Ritkán kellene, és mégis sokszor kell. Ez nem volt másként 2008-ban sem, azzal a D-vel ritkán kellett volna szükség GW drive-ra és mégis sokszor kellett. 5+1 a 16+3-ból.

AB 3-4-5 meccset nyert egymaga és ugyanennyit a végén, amikor ütött az óra. Bell? Háááát, egyet se fognék rá, amikor ütött az óra.

Mindkettő posztja legjobbja, de ha üt az óra, én 10-szer AB-t kérek és egyszer sem Bellt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
A tervek szerint majd Mason Rudolph-al is találkozunk a combine-on, aki állítólag nagyon tetszett már korábban is a FO-nak. Illetve Kerryon Johnson is látókörbe került, aki ráadásul Steelers szurkoló és ugyebár az Auburn roppant tehetséges (és egyszemélyű offense) futója volt. Nem kis terhelést kapott az Auburn-ben, akárcsak Bell anno az MSU-n 😊
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Akkor meg miért is érne meg 14 millát ? Az utána következő rb fele annyit keres. Szerintem totális tévedésben van.
Manaluga
Közel sem ér Bell annyit amennyit ő kapni akar. Ráadásul kell 2 belső Lb és minimum 1 safety a védelembe azonnal. A draftról ennyi embert nem tudunk pótolni, gondolni kell a szabadügynök piacrais, ott pedig virítani kell a pénzt. Tőlem akár "ingyen" is mehet Bell, az ő pénzéből komoly erősítéseket tudnánk a csapat többi részére fordítani.
pfefe8
Ebben az esetben lesz egy maximum átlagos offense és egy átlagos defense. Ezzel nem megyünk sehova. Kellene nagyon egy olyan extra, mint Bell. Persze a védelemben is kell ember, de azon tényleg dolgozni kell.
Klaci79
Mi van? Átlagos Offense? Amíg egyben van a BB-AB-elit fal-Bell tengely addig number one a cél mindig. Ebből Bell a legkisebb tényező, mert elit fal mögött bárki elfutkorászik normális szinten. A hiányától nem lenne átlagos az O, legfeljebb nem a Number 1 lenne a cél, de a TOP5-8 még úgyis tartható.

A fontossági sorrend így néz ki: BB-fal-AB-Bell.

Bellt azért akarjuk megtartani, mert championship window még nyitva van és nem azért, mert nélküle átlagos lenne az O. Egyszerűen nyilván több az esély vele a bajnoki címre, mint nélküle, de messze ő a legkevésbé fontos szereplője az O-nak.
Soldados
Ilyen baromságról nem is vitáznék, hogy ez meg az az összetevő mennyire fontos. Pont attól lehetett ez a legjobb offense, hogy így volt egyben. És Bell nem csak a fal miatt ilyen játékos, hiszen pl a Jax ellen igazán komoly futó kísérlete is alig volt, szemben az elkapasaival. Nagyon remelem nem tudjuk meg, hogy milyen lesz a Bell nélküli offense, de az tuti, hogy AB-nek és BB-nek is sokkal nehezebb lenne. Emlékszem egy alkalomra, amikor pl Conner blokkolt elég szerencsétlenül BB-nek.
Klaci79
Túlértékeled a szerepét. A futót futóként az OL teszi naggyá. Az tény, hogy Bell elkapásokban hoz extrát poszttársaihoz képest, de enélkül az extra nélkül is bőven a kiemelkedő Offense-k között lenne a Steelers.

Nekem továbbra is a tréd tetszene a legjobban (megfelelő ellenérték esetén), de természetesen a megtartásában is van ráció, mert - mint ahogy említettem - jobb esély van bajnoki címet nyerni. Ugyanakkor megfelelő ellenérték esetén a kieső extrát máshol be tudnánk hozni és a cap szorítását is lehetne csökkenteni. Mint látod nálam az ellenérték a kulcs. Ha nem kapunk érte 1. kört nincs értelme, ha kapunk, nem is gondolkodnék. Sokkal több értelme van (cap okok miatt és nagyobb ellenérték miatt) az ő eltrédelésének, mint Bryantének.

Mindenesetre egy könnycseppet sem morzsolnék miatta, számomra a legunszimpatikusabb Steelers-játékos, még ha az egyik legjobb is.
Soldados
Az lehet hogy tulertekeli, de Bell nem csak egy futo futo. Ha van egy TE-d aki legjobb blokkban es egy aki legjobb elkapasban az remek. Ha netalan ez ugyanaz a szemely akkor fegyver. Nelkule is jo lenne a vasas O, de egy fegyver kiesne a repertoarbol es az edzoktol fuggoen lenne meg a hatasa ( lehet eszrevetlen-lehet hatalmas). A tred egy elso korert, az tenyleg segitene a cap-en, de jatekban nem vagyok biztos attol fugg hogy sikerul a draft ( JJ-Dupree-Ju-Ju-Watt) mert ritka a rookie aki Bell szintet tud hozni, mert az o penzen hozott veteran jatekos jatekos is vagy bejon vagy nem ( tul sokat nem kaphat igy nem megasztar jon). Elmeletben egy popec veteran + egy nagyon jol sikerult draft aran lehet jobban jonnel ki Bell elleneben, de egy bevalttat cserelsz el a bizonytalanra, hiaba irjatok hogy nalunk a fotel laikusoknal jobban ertenek hozza ( ami persze igaz), de ez nem egy egzakt tudomany es marha nagy hulyesegeket csinalnak minden csapatnal.

Meg a fontossagi sorrendben nalam Bell elorebb van AB-nal, de ez abbol fakadhat hogy mast jatszatnank a csapattal es az enyemben Bell -nek fontosabb lenne a szerepe. Mellesleg a fal a QB-WR parost is jobba teszi, mert iszonyatos vedelmet kap BB, ami biztonsagerzetet-idot ad nekik es nem csak futasblokkolasban jok.
no
DeWill-lel is működött az Offense-ünk, méghozzá elit szinten. AB nélkül ez sokkal kevésbé lenne így, mert ő minden körülmények között két embert visz el és még akkor is életveszélyes.

Továbbá meccsdöntő szituációban rendre AB-hez nyúlunk és teljesít, Bellhez jóval ritkábban. Ez persze több tényezős, hogy miért, de talán a legfontosabb a posztok közti különbség: ha sürget az idő, nincs idő Bellre, AB viszont lazán hozza a 20-30-40 yardokat - akkor is ha hatan vannak rajta. 😊 AB fontosságban bőven veri Bellt.
Soldados
AB nelkul is mukodott az O es van hogy vele sem. Ha nem lenne jo az O tobbi resze is, akkor nem tudna ficankolni ennyire hiaba ertek egyet hogy 2 emberrel a hatan is veszelyes, de bajnoksag hosszan jonne az Int is dogivel. De a kerdes nem ez hanem hogy maskepp jatszatnank a csapatot es nalam Bell nalad AB lenne a valasztott. Ezzel nincs gond egyaltalan. Termeszetesen ha sietni kell AB a posztja miatt jobban hasznalhato, de ezzel az O ritkan kell az eredmeny utan futni. 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyikük se nálunk játszik mégis mi nyertük a SBt tehát..... 😀 😉

| ne haragudjatok nem bírtam kihagyni |
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Akkor meg miért is érne meg 14 millát ? Az utána következő rb fele annyit keres. Szerintem totális tévedésben van.
Manaluga
Közel sem ér Bell annyit amennyit ő kapni akar. Ráadásul kell 2 belső Lb és minimum 1 safety a védelembe azonnal. A draftról ennyi embert nem tudunk pótolni, gondolni kell a szabadügynök piacrais, ott pedig virítani kell a pénzt. Tőlem akár "ingyen" is mehet Bell, az ő pénzéből komoly erősítéseket tudnánk a csapat többi részére fordítani.
pfefe8
Ebben az esetben lesz egy maximum átlagos offense és egy átlagos defense. Ezzel nem megyünk sehova. Kellene nagyon egy olyan extra, mint Bell. Persze a védelemben is kell ember, de azon tényleg dolgozni kell.
Klaci79
Mi van? Átlagos Offense? Amíg egyben van a BB-AB-elit fal-Bell tengely addig number one a cél mindig. Ebből Bell a legkisebb tényező, mert elit fal mögött bárki elfutkorászik normális szinten. A hiányától nem lenne átlagos az O, legfeljebb nem a Number 1 lenne a cél, de a TOP5-8 még úgyis tartható.

A fontossági sorrend így néz ki: BB-fal-AB-Bell.

Bellt azért akarjuk megtartani, mert championship window még nyitva van és nem azért, mert nélküle átlagos lenne az O. Egyszerűen nyilván több az esély vele a bajnoki címre, mint nélküle, de messze ő a legkevésbé fontos szereplője az O-nak.
Soldados
Ilyen baromságról nem is vitáznék, hogy ez meg az az összetevő mennyire fontos. Pont attól lehetett ez a legjobb offense, hogy így volt egyben. És Bell nem csak a fal miatt ilyen játékos, hiszen pl a Jax ellen igazán komoly futó kísérlete is alig volt, szemben az elkapasaival. Nagyon remelem nem tudjuk meg, hogy milyen lesz a Bell nélküli offense, de az tuti, hogy AB-nek és BB-nek is sokkal nehezebb lenne. Emlékszem egy alkalomra, amikor pl Conner blokkolt elég szerencsétlenül BB-nek.
Klaci79
Túlértékeled a szerepét. A futót futóként az OL teszi naggyá. Az tény, hogy Bell elkapásokban hoz extrát poszttársaihoz képest, de enélkül az extra nélkül is bőven a kiemelkedő Offense-k között lenne a Steelers.

Nekem továbbra is a tréd tetszene a legjobban (megfelelő ellenérték esetén), de természetesen a megtartásában is van ráció, mert - mint ahogy említettem - jobb esély van bajnoki címet nyerni. Ugyanakkor megfelelő ellenérték esetén a kieső extrát máshol be tudnánk hozni és a cap szorítását is lehetne csökkenteni. Mint látod nálam az ellenérték a kulcs. Ha nem kapunk érte 1. kört nincs értelme, ha kapunk, nem is gondolkodnék. Sokkal több értelme van (cap okok miatt és nagyobb ellenérték miatt) az ő eltrédelésének, mint Bryantének.

Mindenesetre egy könnycseppet sem morzsolnék miatta, számomra a legunszimpatikusabb Steelers-játékos, még ha az egyik legjobb is.
Soldados
Az lehet hogy tulertekeli, de Bell nem csak egy futo futo. Ha van egy TE-d aki legjobb blokkban es egy aki legjobb elkapasban az remek. Ha netalan ez ugyanaz a szemely akkor fegyver. Nelkule is jo lenne a vasas O, de egy fegyver kiesne a repertoarbol es az edzoktol fuggoen lenne meg a hatasa ( lehet eszrevetlen-lehet hatalmas). A tred egy elso korert, az tenyleg segitene a cap-en, de jatekban nem vagyok biztos attol fugg hogy sikerul a draft ( JJ-Dupree-Ju-Ju-Watt) mert ritka a rookie aki Bell szintet tud hozni, mert az o penzen hozott veteran jatekos jatekos is vagy bejon vagy nem ( tul sokat nem kaphat igy nem megasztar jon). Elmeletben egy popec veteran + egy nagyon jol sikerult draft aran lehet jobban jonnel ki Bell elleneben, de egy bevalttat cserelsz el a bizonytalanra, hiaba irjatok hogy nalunk a fotel laikusoknal jobban ertenek hozza ( ami persze igaz), de ez nem egy egzakt tudomany es marha nagy hulyesegeket csinalnak minden csapatnal.

Meg a fontossagi sorrendben nalam Bell elorebb van AB-nal, de ez abbol fakadhat hogy mast jatszatnank a csapattal es az enyemben Bell -nek fontosabb lenne a szerepe. Mellesleg a fal a QB-WR parost is jobba teszi, mert iszonyatos vedelmet kap BB, ami biztonsagerzetet-idot ad nekik es nem csak futasblokkolasban jok.
no
DeWill-lel is működött az Offense-ünk, méghozzá elit szinten. AB nélkül ez sokkal kevésbé lenne így, mert ő minden körülmények között két embert visz el és még akkor is életveszélyes.

Továbbá meccsdöntő szituációban rendre AB-hez nyúlunk és teljesít, Bellhez jóval ritkábban. Ez persze több tényezős, hogy miért, de talán a legfontosabb a posztok közti különbség: ha sürget az idő, nincs idő Bellre, AB viszont lazán hozza a 20-30-40 yardokat - akkor is ha hatan vannak rajta. 😊 AB fontosságban bőven veri Bellt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!