Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Állítólag szeretnénk Tavon Austin-t...
Klaci79
Akkor be kell szereznünk egy csónakot....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Állítólag szeretnénk Tavon Austin-t...
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Timmonst is úgy néz ki kivágják. Mondjuk nem tudom jól olvastam-e, de ugye neki 12 milliós szerződése volt, amelyből 11 millió volt garantált. Így a cut nekem teljesen érthetetlen...mármint pénzügyileg.
Klemó
5.5 lesz a DM, 6.5-öt spórolnak. Nem kellemes, de elviselhető.

Honey Badger szerintem húzósabb. Neki 14 a cap hitje, és 9M bent ragad ha kivágják. Az igen... A Cardinals szerintem rebuild módba kapcsolt...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Wilcox-al akarunk kezdeni...ez csak valami rossz vicc lehet...közben viszont Jarvis Landry a csoportban...
Cleveland-be költözik...szép move
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Ok. És ki jön helyette?! 😯
Gyurci77
Ugyan ki jönne, a seggünk kilóg a gatyából. Vagy megoldjuk a szekérderék kornerünkből, vagy draftolunk, jó a klassz. Kolbert megmondta a prior az ILb, addig félreraknak mindent, jegeli a rappert, sötöbö. Ha mákunk van s a Bills meg a Broncos elbassza tárgyalásait ( denveri faxgép ugye ) akkor belógathatunk Prestombrónnak vagy Todddavisnek - aztán hogy mire jutunk a pénzvonatokkal nem tudom, egyenlőre ökörségnek tűnik a Bell tag, mondjuk lehet, hogy tudjuk, hogy nem írja alá, de kezd meghüjülni az emberünk teljesen...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 228
"According to Salguero, Timmons played hard and prepared well in 2017 and that’s not a bit surprising. However, he also reports that the Dolphins coaching staff noticed in late October that the veteran linebacker was starting to slow down and that by late November he looked “spent.” That resulted in Timmons being rested some on passing downs and even some early downs, per the report. Salguero says he was told by one team source that Timmons had “slowed down” significantly"

No akkor talán egyszer is mindenkorra zárhatjuk a vitát....a Dolphins 5,5 milla DM-et bevállal, versus 6,5 milla fizetést, csak hogy ne rontsa a levegőt.....azért ez durva....

Utólag hozzátéve azért. Szituációs játékosnak, backup plannek azért még bőven elférhet nálunk és biztos vagyok benne, hogy adunk is esélyt neki a camp-ben, ha más nem.

Szerkesztette: Klemó
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Timmonst is úgy néz ki kivágják. Mondjuk nem tudom jól olvastam-e, de ugye neki 12 milliós szerződése volt, amelyből 11 millió volt garantált. Így a cut nekem teljesen érthetetlen...mármint pénzügyileg.
Klemó
ennyire kurvajó volt
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 228
Ok. És ki jön helyette?! 😯
Gyurci77
NFL teams are expecting Cardinals S Tyrann Mathieu to be cut. 😉
Klaci79
Széép szééééép álom...😊
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 228
Timmonst is úgy néz ki kivágják. Mondjuk nem tudom jól olvastam-e, de ugye neki 12 milliós szerződése volt, amelyből 11 millió volt garantált. Így a cut nekem teljesen érthetetlen...mármint pénzügyileg.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Ok. És ki jön helyette?! 😯
Gyurci77
NFL teams are expecting Cardinals S Tyrann Mathieu to be cut. 😉
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Rapoport szerint a jövő héten elküldjük Mitchellt. 5 milliót lehet ezzel spórolni.
Klaci79
Micsel tvittyere szerint meg már megtörtént
sutianap
Ez korábban volt...de azt csiripelik visszahoznánk olcsóbban...meglátjuk kell e valahova
több mint 6 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
Ok. És ki jön helyette?! 😯
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Rapoport szerint a jövő héten elküldjük Mitchellt. 5 milliót lehet ezzel spórolni.
Klaci79
Micsel tvittyere szerint meg már megtörtént


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Rapoport szerint a jövő héten elküldjük Mitchellt. 5 milliót lehet ezzel spórolni.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
 steelerswire.usatoday.com/2018/03/08/should-the-steelers-try-and-sign-richard-sherman/

Vélemény?
steelwolf
annyira jó viszonyba vannak Brownnal, hogy kábé befordítanák a stoplikat a cipőjébe edzés előtt...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 897 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 steelerswire.usatoday.com/2018/03/08/should-the-steelers-try-and-sign-richard-sherman/

Vélemény?
több mint 6 éve
Vaspor Pittsburgh Steelers 83
ugy nez ki en vagyok a kistestver ugyvedje.
A Tagek: QB 23.189k, WR 15.982k, RB 11.866k. Bell a 2.tag-el sem eri el Glennon szerzodeset, de AB egy top QB penzet viszi haza es majd 40% tobb mint egy WR tag ertek es senki egy szisszenes erejeig nem panaszkodik, mert megeri. A 2 poszt kozott van 4 milla kulonbseg es itt az atlaga az 5 legjobban keresonek ( meg jo hogy nem 18m-rol inditja az alkudozast ami a posztok kulonbsegebol fakad 😊 ). A kerdes egyik fele meg lett valaszolva AB jobb 40%-al a poszt jelenlegi kremjenel, Bell viszont nem jobb 20%-al a sajatjanal, legalabbis ezt a penzt sokalja a tarsasag.

Nem a jovot epititek, sot egy kicsit annak karara a jelent, ahogy minden csapatnal eljon ez a pont ( kiveve a NE aki jol ki tudta nyujtani)

| Tudom en is hol kotnek ebbe bele, ha nem akarnek egyet erteni, de csak egy erdekesseg ez is 😊 |
no
Én néha kifejezetten haragszom Bellre és olyankor 25 centenként adagolnám neki a majd 15 millát a fülén keresztül 😊 😊, de aztán elmúlik 😊 aztán megint...
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
ugy nez ki en vagyok a kistestver ugyvedje.
A Tagek: QB 23.189k, WR 15.982k, RB 11.866k. Bell a 2.tag-el sem eri el Glennon szerzodeset, de AB egy top QB penzet viszi haza es majd 40% tobb mint egy WR tag ertek es senki egy szisszenes erejeig nem panaszkodik, mert megeri. A 2 poszt kozott van 4 milla kulonbseg es itt az atlaga az 5 legjobban keresonek ( meg jo hogy nem 18m-rol inditja az alkudozast ami a posztok kulonbsegebol fakad 😊 ). A kerdes egyik fele meg lett valaszolva AB jobb 40%-al a poszt jelenlegi kremjenel, Bell viszont nem jobb 20%-al a sajatjanal, legalabbis ezt a penzt sokalja a tarsasag.

Nem a jovot epititek, sot egy kicsit annak karara a jelent, ahogy minden csapatnal eljon ez a pont ( kiveve a NE aki jol ki tudta nyujtani)

| Tudom en is hol kotnek ebbe bele, ha nem akarnek egyet erteni, de csak egy erdekesseg ez is 😊 |
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Bell ma kerek-perec kijelentette, hogy az első héten ott lesz, szó sincs olyanról, hogy "kiülni" akarja az évet, csak az előszezont. De jó lenne már valami rendes megoldás, mert ez nem az.
Egyre nagyobb a játékosmozgás a ligában, de szokás szerint ebben nem veszünk részt az elején.
Azt hallottam, hogy Bennel is lesz változtatás, ott is szép összeget lehet majd spórolni.
Haden amúgy tavaly nem engedett a Brownsnak, nem hiszem, hogy idén nagy engedményt tenne nekünk.
Klaci79
Ez igy van ma ezt mondta. Elotte meg a szoges ellentetet. A pit tv ben a sport rovatban is meg espn nek. De gondolom rajott, ahogy egy okos ember tenne, hogy azzal maga alatt vagna a fat. De korabban meg ezt mondta. Mindig mond valami ujat. : ) .

"He told ESPN on Monday that retirement is still an option, or that the Steelers might not see him until Week 10, the deadline for picking up an accrued season and ensuring eligibility for 2019 free agency."

Adja a dramat az offseasonban. Nincs az a regi nyugodt, nem tortenik semmi szinte a steelers haza tajan az uborkaszezonban. Max letartoztatnak/orizetbe vettek egy ket embert stb. Ezek voltak a nagy dolgok, most kb nem minden de eleg sok minden rola szol. Jol csinalja, de neha visszanyalhat a fagyi.

De mi nem hiszem hogy el fogjuk cserelni, mint paran irtatok. Akkor nem volna ertelme targyalni vele hosszu tavurol. Es ha azt akarnank hogy menjen, siman csak tag most. (vagy meg az se) Aztan semmi targyalas, majd bucsu jovore. De ez nem erdeke a csapatnak. Ha mar talaltak egy ilyen jo jatekost. Max az a lenyeg, hogy mennyiert eri meg.

Es ugy latszik conner ide draftolasa se vette el a kedvet. Bar o nem olyan mint bryant nek volt juju a posztjan. Nem egy szint meg a ketto. Es nem is biztos hogy lesz. Es ezt tudja a steelers is. Kulonben, mar conner lenne az 1 szamu es max draftolnank moge meg egy embert. Vagy ele, de tudjuk ritkan talal az ember bell szintut. Es ezert meg tudjak hogy csengetni kell. Es csengettyu is tudja ezt. Bell.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bell ma kerek-perec kijelentette, hogy az első héten ott lesz, szó sincs olyanról, hogy "kiülni" akarja az évet, csak az előszezont. De jó lenne már valami rendes megoldás, mert ez nem az.
Egyre nagyobb a játékosmozgás a ligában, de szokás szerint ebben nem veszünk részt az elején.
Azt hallottam, hogy Bennel is lesz változtatás, ott is szép összeget lehet majd spórolni.
Haden amúgy tavaly nem engedett a Brownsnak, nem hiszem, hogy idén nagy engedményt tenne nekünk.
Klaci79
Olyant is nyilatkozott, hogy nagy dellát ér, mert kontrollálja a meccs menetét, mert amíg ő hozza a járdokat, addig az ellenfél támadói nem birtokolják a labdát. Szerintem már a védők pénzét is kéri. Saciét biztosan. Kicsit sokat és sokfélét jár a szája. Csak a statok érdeklik 2018-ban. Jó lenne már lezárni ezt a témát egyszer s mindenkorra. Ha nem megy, akkor nem megy. Draftig jó lenne azonban dűlőre vinni legalább FO-n belül a dolgot, mert az idei class-ban van pár jó játékos, akár kezdőt keresnénk, akár kiegészítőt. Conner mellé kell vki, ő nem igásló típus, egyelőre semmiképp. Bár a jövő évi class-t nem ismerem.
Spy
Conner pont igásló kategória volt az egyetemen, legalábbis egyetlen full szezonjában... a 38/263, 3TD vagy 30/224, 4TD azért elég korrekt meccsek, főleg NCAA-ben ugye.
Csak aztán a betegség.. 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Azzal, hogy Ben a következő 2 évre elkötelezte magát egyszerűwn "win now" módba kerültünk. Ha pedig ilyenben vagy, és egy frencsi RB-t egy évre megtarthatsz egy évre, azt meg kell tenni. Emellett ott van a trade lehetősége is, amit persze furcsállanék, mert nem nagyon láttam rá példát eddig. (mármint taggelt játékos kapcsán)

Nekünk az, ha nincs jó formában Bell az első 1-3 meccsen kevésbé gond, legfeljebb Conner több snap-et kap addig. (és vagy egy új draftolt figura)
Klemó
winnó persze, csak a kasszagép vinnyog, papuschkák: Brown 22 millát fog keresni, Bell meg gyak. 15-öt - mintha három irányítóval mennénk, lesz ebből vérengzés meg tört csontok acsarítása....
sutianap
Pont ezen agyaltam én is, mikor láttam hogy tageltük, zseni meg minden, de álljunk már meg egy fél pillanatra; QB fizetést adunk neki!
Jan
Ráadásul a védelemben van 3 vagy 3,5 lyukas poszt ahova kell azonnal bevethető ember, ráadásul a drafton ezt a mennyiséget nem tudjuk pótolni. Nagyon remélem, hogy a megoldás az lesz ,hogy valahogy sikerül elpasszolni Bellt és kapni érte valamit, mert ennyit megközelítőleg nem ér. Megkapja a nagy pénzt és még mindig veri a nyálát, kihagyja az előszezont ,stb.

Steelers fan
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan
Azzal, hogy Ben a következő 2 évre elkötelezte magát egyszerűwn "win now" módba kerültünk. Ha pedig ilyenben vagy, és egy frencsi RB-t egy évre megtarthatsz egy évre, azt meg kell tenni. Emellett ott van a trade lehetősége is, amit persze furcsállanék, mert nem nagyon láttam rá példát eddig. (mármint taggelt játékos kapcsán)

Nekünk az, ha nincs jó formában Bell az első 1-3 meccsen kevésbé gond, legfeljebb Conner több snap-et kap addig. (és vagy egy új draftolt figura)
Klemó
winnó persze, csak a kasszagép vinnyog, papuschkák: Brown 22 millát fog keresni, Bell meg gyak. 15-öt - mintha három irányítóval mennénk, lesz ebből vérengzés meg tört csontok acsarítása....
sutianap
Pont ezen agyaltam én is, mikor láttam hogy tageltük, zseni meg minden, de álljunk már meg egy fél pillanatra; QB fizetést adunk neki!
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
winnó persze, csak a kasszagép vinnyog, papuschkák: Brown 22 millát fog keresni, Bell meg gyak. 15-öt - mintha három irányítóval mennénk, lesz ebből vérengzés meg tört csontok acsarítása....
sutianap
Mondjuk sokkal jobb ötletem nekem se lenne. Amig Lőcs itt passzolgat ebből top5 pick nem lesz, a kúbé utód elég long shot, akkor meg miért ne?

A vége nyilván az lesz amit mondasz. Mint a tízes évek elején is volt. Ment a varázsolgatás egy ideig, aztán jött a kínlódás a cappel. A varázsolgatásnak lassan vége, jönni fog a kínlódás. Jövőre 25 játékosnak van contractja, és elvisz 138 milliót. A maradék 28 játékosra maradni fog 50 millió (plusz cap emelkedés). Nem egy pénzbőség, és akkor igen finom voltam...

Egyébként érdemes megnézni az utóbbi pár évben "resetelő" csapatok szerződéseit (a Niners, Colts a legfissebb ott látszik leginkább az amit nézni érdemes). Azért nem mondom, hogy filozófia váltás történt, mert valamennyire Belichick régóta ezt csinálja, szóval nem tök új a dolog. De most kristálytiszta formában is csinálják páran. Kevés signing bonus, és más formában adott garantáltak, bónuszok.

Ha Ben befejezi és elindul az újra építkezés, itt is majd hasonló módon kell átalakítani a szerződéseket. Ezzel a signing bonuszos, magam előtt görgetős módon mindig jön a fal néhány év után. (A Jaguars pl. nem a Niners, Colts - Pats - utat követte, és náluk el is fog jönni fal, nem lesz könnyű menedzselni azt a rostert a következő pár évben. Pedig most lenne aztán igazán fontos.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Azzal, hogy Ben a következő 2 évre elkötelezte magát egyszerűwn "win now" módba kerültünk. Ha pedig ilyenben vagy, és egy frencsi RB-t egy évre megtarthatsz egy évre, azt meg kell tenni. Emellett ott van a trade lehetősége is, amit persze furcsállanék, mert nem nagyon láttam rá példát eddig. (mármint taggelt játékos kapcsán)

Nekünk az, ha nincs jó formában Bell az első 1-3 meccsen kevésbé gond, legfeljebb Conner több snap-et kap addig. (és vagy egy új draftolt figura)
Klemó
winnó persze, csak a kasszagép vinnyog, papuschkák: Brown 22 millát fog keresni, Bell meg gyak. 15-öt - mintha három irányítóval mennénk, lesz ebből vérengzés meg tört csontok acsarítása....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 228
Azzal, hogy Ben a következő 2 évre elkötelezte magát egyszerűwn "win now" módba kerültünk. Ha pedig ilyenben vagy, és egy frencsi RB-t egy évre megtarthatsz egy évre, azt meg kell tenni. Emellett ott van a trade lehetősége is, amit persze furcsállanék, mert nem nagyon láttam rá példát eddig. (mármint taggelt játékos kapcsán)

Nekünk az, ha nincs jó formában Bell az első 1-3 meccsen kevésbé gond, legfeljebb Conner több snap-et kap addig. (és vagy egy új draftolt figura)