Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
Shaquem Griffin posztja lehetne az nfl-ben safety(Polamalu szerepkörben mindenhol feltűnve). Egy hátsó kört simán megérne, Mitchellnél fél kézzel is jobb bármikor.
pfefe8
Szerintem Ő valakinek meg fog érni egy korábbi körös pick-et.
bcsarli
2017: C. Sutton 3. kör, 2015: S. Golson 2.kör, 2015: D. Grant 4. kör, egy két választásunk. Belegondolva Griffin simán ér ennyit az idén mint amennyit ezekre a srácokra áldoztunk, úgy hogy én reménykedek.
pfefe8
Egy kerdes. Miert nem lehetett volna pl mitchell ss es davis fs? Amikor idejott davis meg irtak is rola, meg meg talan tavaly is hogy idealisabb neki az fs. Nem azert mert nagyon jo mitchell, csak mert nagyon gazak akik mogotte vannak az fs poszton. Es lattuk mi lett pl amikor ss poszton volt hasonlo megoldasra pl r golden. Az ertem hogy kivagjuk. Azt is hogy o mar fs nek tenyleg lassu, de mondjuk mar ss nek is?

Mert az o kvalitasa az pont a hard hitter s volt. Nem az fs szerintem. Mindegy. Remelem hozunk drafton, vagy valahonnan valaki ertelmeset. Mert ez a korabbi hazon beluli megoldas wilcox ha jol emlekszem nem nagyon tetszik. Foleg, hogy ot mar korabban ki is akartuk rakni. Akkor pedig biztos tenyleg olyan jo lehet. : )
gabistar
Azt hol olvastad, hogy Davis jobb lenne FS-ben? Tudtommal két pozícióban játszott az egyetemen, SS-ben és CB-ben, de lehet Én tudom/tudtam rosszul. Az utolsó évében nickel cornert játszott és ott volt átlagos.
Klemó
 www.steelersdepot.com/2018/03/dulac-still-contends-steelers-plan-is-to-potentially-move-sean-davis-to-free-safety/
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Shaquem Griffin posztja lehetne az nfl-ben safety(Polamalu szerepkörben mindenhol feltűnve). Egy hátsó kört simán megérne, Mitchellnél fél kézzel is jobb bármikor.
pfefe8
Szerintem Ő valakinek meg fog érni egy korábbi körös pick-et.
bcsarli
2017: C. Sutton 3. kör, 2015: S. Golson 2.kör, 2015: D. Grant 4. kör, egy két választásunk. Belegondolva Griffin simán ér ennyit az idén mint amennyit ezekre a srácokra áldoztunk, úgy hogy én reménykedek.
pfefe8
Egy kerdes. Miert nem lehetett volna pl mitchell ss es davis fs? Amikor idejott davis meg irtak is rola, meg meg talan tavaly is hogy idealisabb neki az fs. Nem azert mert nagyon jo mitchell, csak mert nagyon gazak akik mogotte vannak az fs poszton. Es lattuk mi lett pl amikor ss poszton volt hasonlo megoldasra pl r golden. Az ertem hogy kivagjuk. Azt is hogy o mar fs nek tenyleg lassu, de mondjuk mar ss nek is?

Mert az o kvalitasa az pont a hard hitter s volt. Nem az fs szerintem. Mindegy. Remelem hozunk drafton, vagy valahonnan valaki ertelmeset. Mert ez a korabbi hazon beluli megoldas wilcox ha jol emlekszem nem nagyon tetszik. Foleg, hogy ot mar korabban ki is akartuk rakni. Akkor pedig biztos tenyleg olyan jo lehet. : )
gabistar
Azt hol olvastad, hogy Davis jobb lenne FS-ben? Tudtommal két pozícióban játszott az egyetemen, SS-ben és CB-ben, de lehet Én tudom/tudtam rosszul. Az utolsó évében nickel cornert játszott és ott volt átlagos.
Klemó
Pletyka szinten mintha én is olvastam volna ilyet. Amúgy nem elvetemült gondolat sztem, de sajna ennek másik vonzata az volt, hogy Wilcox lesz a SS, amit viszont nagyon nem akarok.

Amúgy Davis érdekes lesz idén, nekem újoncként kifejezetten tetszett, aztán jött a sophomore slump. A harmadik éve döntő lehet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Shaquem Griffin posztja lehetne az nfl-ben safety(Polamalu szerepkörben mindenhol feltűnve). Egy hátsó kört simán megérne, Mitchellnél fél kézzel is jobb bármikor.
pfefe8
Szerintem Ő valakinek meg fog érni egy korábbi körös pick-et.
bcsarli
2017: C. Sutton 3. kör, 2015: S. Golson 2.kör, 2015: D. Grant 4. kör, egy két választásunk. Belegondolva Griffin simán ér ennyit az idén mint amennyit ezekre a srácokra áldoztunk, úgy hogy én reménykedek.
pfefe8
Egy kerdes. Miert nem lehetett volna pl mitchell ss es davis fs? Amikor idejott davis meg irtak is rola, meg meg talan tavaly is hogy idealisabb neki az fs. Nem azert mert nagyon jo mitchell, csak mert nagyon gazak akik mogotte vannak az fs poszton. Es lattuk mi lett pl amikor ss poszton volt hasonlo megoldasra pl r golden. Az ertem hogy kivagjuk. Azt is hogy o mar fs nek tenyleg lassu, de mondjuk mar ss nek is?

Mert az o kvalitasa az pont a hard hitter s volt. Nem az fs szerintem. Mindegy. Remelem hozunk drafton, vagy valahonnan valaki ertelmeset. Mert ez a korabbi hazon beluli megoldas wilcox ha jol emlekszem nem nagyon tetszik. Foleg, hogy ot mar korabban ki is akartuk rakni. Akkor pedig biztos tenyleg olyan jo lehet. : )
gabistar
Azt hol olvastad, hogy Davis jobb lenne FS-ben? Tudtommal két pozícióban játszott az egyetemen, SS-ben és CB-ben, de lehet Én tudom/tudtam rosszul. Az utolsó évében nickel cornert játszott és ott volt átlagos.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Boswell 2. körös RFA-tendert kapott, így 2,914 millát keres majd.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
winnó persze, csak a kasszagép vinnyog, papuschkák: Brown 22 millát fog keresni, Bell meg gyak. 15-öt - mintha három irányítóval mennénk, lesz ebből vérengzés meg tört csontok acsarítása....
sutianap
Mondjuk sokkal jobb ötletem nekem se lenne. Amig Lőcs itt passzolgat ebből top5 pick nem lesz, a kúbé utód elég long shot, akkor meg miért ne?


peterk2005
így van, ez az egyetlen opció nyitva hagyni a championship ablakot. Nincs semmi gond ezzel. Az előző nagy csapatot is 8 évig (04-11) fenntartottuk állandó strukturálásokkal, ami azért baszott nagy idő NFL-ben (Khan igazi capmágus), ez 3 SB-t és 2 kupát ért. Most is ezt kell tenni, mert kb 2 évig van nyitva a championship ablak. Ha van választási lehetőség (márpedig van), inkább legyen reális esélyünk nyerni egy kupát, aztán 2-3 évig kicsit szenvedni fogunk, mint egészséges cappel, de átlagos csapattal menjünk az idénynek.

És azt azért ne feledjük már el, hogy a 8 domináns évért cserébe mindössze két 8-8-as szezon volt a "nagy" szenvedésünk a legutóbbi görgetések után. Ez azért nem a világvége. Most is csak azon fog múlni, hogy milyen hosszúra nyúlik a visszaesés, hogy majd megtaláljuk-e BB után az új franchise QB-t. Ha nem, akkor hosszabb lesz, de az már nem a görgetés következménye. Ha megtaláljuk, akkor most se lesz hosszabb 2 évnél.

Összegezve ezt a csapatot 4 éve üzemeltetjük és inkább tartsuk fenn még 2 évig, hátha összejön a gyűrű, minthogy 2 esetlegesen gyengébb év miatt most feladjuk.

Más: a draft 1-2. köre nálam egyértelműen ILB és S. (És ez nálam akkor is igaz, ha FA-ként hozunk ILB-t.)

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És közben a Dolphins hivatalosan is kivágta Timmons-t. Vajon jó hogy elengedtük tavaly? 😀
Klaci79
Az attól függ, hogy nem nálatok köt-e ki.
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/973254564852961281
iktriad
Kiköthet nálunk vetmin körüli cserepénzért, nem pedig 12 milláért. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bell ma kerek-perec kijelentette, hogy az első héten ott lesz, szó sincs olyanról, hogy "kiülni" akarja az évet, csak az előszezont. De jó lenne már valami rendes megoldás, mert ez nem az.
Egyre nagyobb a játékosmozgás a ligában, de szokás szerint ebben nem veszünk részt az elején.
Azt hallottam, hogy Bennel is lesz változtatás, ott is szép összeget lehet majd spórolni.
Haden amúgy tavaly nem engedett a Brownsnak, nem hiszem, hogy idén nagy engedményt tenne nekünk.
Klaci79
egyébként nem értem, hogy itt mi volt a Steelers koncepciója. Megmondta előre, hogy a tenderrel nem békül ki, hosszútávot kér, vagy off. Csak azért is tendert kapott. Ennél az is okosabb lett volna, ha hagyjátok menni.
Amadeus
1. akartuk a hosszútávút, és még jobbat kínált a Steelers, mint 1 éve, de a primadonna továbbra is többet akar. (Ez nemhogy a Steelers koncepciójának hiánya, vagy hibája, hanem pontosan az erénye, hogy nem fogjuk túlfizetni)

2. Má' mé' lett volna okosabb elengedni? Hagyni ingyé' elmenni? Lóf.szt. Erre van a tag. Nem megy ő sehova, amíg mi nem akarjuk. Innentől 2 opció van, vagy eltrédelni (és akkor nem 3. kört kapunk érte 1 évvel később), vagy durcizik megint fél évet, aztán első 4 hétben egy kalap szart ér, majd felveszi a fonalat és még 1 évig kiszipolyozzuk, és aztán mehet világgá. (Pont az ilyen pénzéhes playából nem nézem azt ki, hogy annyira tökös legyen, hogy kidobja az ablakon a 14,5 milláját és kihagyja az egész évet. 😉, szóval ettől nem félek, meg azóta le is nyilatkozta, hogy week 1)

Összegezve: az nem opció, hogy egy jövő évi 3. körért elengedjük Bellt. Ez üzlet, nem kívánságműsor. Megpróbáltuk a hosszútávút, de nem ment, innentől tetszik neki vagy nem, de ezért van a franchise tag, hogy magadhoz láncolj egy játékost, akivel nem tudtál megállapodni a hosszútávúban. A jövő évi 3. kört akkor is megkapjuk, ha jövőre engedjük el, így most még van esély trédre is és bár minimális, de a hosszútávúra is. Legrosszabb esetben még egy évig mi használjuk el évi 400 labdaérintéssel, aztán vki kifizeti neki a pénzt, lesz még 2 jó éve, majd elhasználódva megy a levesbe.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És közben a Dolphins hivatalosan is kivágta Timmons-t. Vajon jó hogy elengedtük tavaly? 😀
Klaci79
Az attól függ, hogy nem nálatok köt-e ki.
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/973254564852961281
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
És közben a Dolphins hivatalosan is kivágta Timmons-t. Vajon jó hogy elengedtük tavaly? 😀
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Gay fél órája kirakott egy képet az instára, amiből kiderül, hogy a csapat elküldi őt, 1,75 milliót spórolva rajta.
Neki legalább már van helyettese...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
na ebben durván szarok voltunk:
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Shaquem Griffin posztja lehetne az nfl-ben safety(Polamalu szerepkörben mindenhol feltűnve). Egy hátsó kört simán megérne, Mitchellnél fél kézzel is jobb bármikor.
pfefe8
Szerintem Ő valakinek meg fog érni egy korábbi körös pick-et.
bcsarli
2017: C. Sutton 3. kör, 2015: S. Golson 2.kör, 2015: D. Grant 4. kör, egy két választásunk. Belegondolva Griffin simán ér ennyit az idén mint amennyit ezekre a srácokra áldoztunk, úgy hogy én reménykedek.
pfefe8
Egy kerdes. Miert nem lehetett volna pl mitchell ss es davis fs? Amikor idejott davis meg irtak is rola, meg meg talan tavaly is hogy idealisabb neki az fs. Nem azert mert nagyon jo mitchell, csak mert nagyon gazak akik mogotte vannak az fs poszton. Es lattuk mi lett pl amikor ss poszton volt hasonlo megoldasra pl r golden. Az ertem hogy kivagjuk. Azt is hogy o mar fs nek tenyleg lassu, de mondjuk mar ss nek is?

Mert az o kvalitasa az pont a hard hitter s volt. Nem az fs szerintem. Mindegy. Remelem hozunk drafton, vagy valahonnan valaki ertelmeset. Mert ez a korabbi hazon beluli megoldas wilcox ha jol emlekszem nem nagyon tetszik. Foleg, hogy ot mar korabban ki is akartuk rakni. Akkor pedig biztos tenyleg olyan jo lehet. : )

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Shaquem Griffin posztja lehetne az nfl-ben safety(Polamalu szerepkörben mindenhol feltűnve). Egy hátsó kört simán megérne, Mitchellnél fél kézzel is jobb bármikor.
pfefe8
Szerintem Ő valakinek meg fog érni egy korábbi körös pick-et.
bcsarli
2017: C. Sutton 3. kör, 2015: S. Golson 2.kör, 2015: D. Grant 4. kör, egy két választásunk. Belegondolva Griffin simán ér ennyit az idén mint amennyit ezekre a srácokra áldoztunk, úgy hogy én reménykedek.

Steelers fan
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Shaquem Griffin posztja lehetne az nfl-ben safety(Polamalu szerepkörben mindenhol feltűnve). Egy hátsó kört simán megérne, Mitchellnél fél kézzel is jobb bármikor.
pfefe8
Szerintem Ő valakinek meg fog érni egy korábbi körös pick-et.

több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Shaquem Griffin posztja lehetne az nfl-ben safety(Polamalu szerepkörben mindenhol feltűnve). Egy hátsó kört simán megérne, Mitchellnél fél kézzel is jobb bármikor.

Steelers fan
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Én örülnék Cravensnek, imádtam egyetemen is.
tenorx
A képességeivel, tudásával nincs gond, de az agyrázkódások meg a rengeteg kihagyott idő...

" class="embed">
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én örülnék Cravensnek, imádtam egyetemen is.
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Aminek viszont némi értelme lenne, ha trédelnénk a Redskinsel Sua Cravensért. Amúgy ha Tomlin nem havervsákózik le vele, majd Juju megoldja, egy tájszósásba valók. Mivel tuinvan a gyerek így tekergethetné Butler, hogy múlthéten ki volt a fosabb Wilcox vagy Fort....
sutianap
Én nem örülnék egy Cravens - nek. Sérülések tömkelege, több mint egy éve nem játszott. Nem gondolom, hogy ő lenne a megoldás.

" class="embed">
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Aminek viszont némi értelme lenne, ha trédelnénk a Redskinsel Sua Cravensért. Amúgy ha Tomlin nem havervsákózik le vele, majd Juju megoldja, egy tájszósásba valók. Mivel tuinvan a gyerek így tekergethetné Butler, hogy múlthéten ki volt a fosabb Wilcox vagy Fort....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Állítólag szeretnénk Tavon Austin-t...
Klaci79
Akkor be kell szereznünk egy csónakot....
sutianap
Az jól jöhet akkor is elkezdünk süllyedni a cap helyzetben
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Állítólag szeretnénk Tavon Austin-t...
Klaci79
Akkor be kell szereznünk egy csónakot....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Állítólag szeretnénk Tavon Austin-t...
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Timmonst is úgy néz ki kivágják. Mondjuk nem tudom jól olvastam-e, de ugye neki 12 milliós szerződése volt, amelyből 11 millió volt garantált. Így a cut nekem teljesen érthetetlen...mármint pénzügyileg.
Klemó
5.5 lesz a DM, 6.5-öt spórolnak. Nem kellemes, de elviselhető.

Honey Badger szerintem húzósabb. Neki 14 a cap hitje, és 9M bent ragad ha kivágják. Az igen... A Cardinals szerintem rebuild módba kapcsolt...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Wilcox-al akarunk kezdeni...ez csak valami rossz vicc lehet...közben viszont Jarvis Landry a csoportban...
Cleveland-be költözik...szép move
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Ok. És ki jön helyette?! 😯
Gyurci77
Ugyan ki jönne, a seggünk kilóg a gatyából. Vagy megoldjuk a szekérderék kornerünkből, vagy draftolunk, jó a klassz. Kolbert megmondta a prior az ILb, addig félreraknak mindent, jegeli a rappert, sötöbö. Ha mákunk van s a Bills meg a Broncos elbassza tárgyalásait ( denveri faxgép ugye ) akkor belógathatunk Prestombrónnak vagy Todddavisnek - aztán hogy mire jutunk a pénzvonatokkal nem tudom, egyenlőre ökörségnek tűnik a Bell tag, mondjuk lehet, hogy tudjuk, hogy nem írja alá, de kezd meghüjülni az emberünk teljesen...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak