Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Nos akkor Colbert is lenyilatkozta egész egyértelműen, hogy igazán nagy talent nem sok van ebben az ILB classban. Van aki ebben jó, van aki abban, de igazán kompakt csak talán 2 ember.

Nem véletlen, hogy az FA piacot célozzuk meg. Kiváncsi leszek/vagyok.
Klemó
Roquan Smith, Tremaine Edmunds, Rashaan Evans, Malik Jefferson.
Szerintem mind kiváló ILB-k és ég volna egy pár akit bőven a jók közé lehetne sorolni.


több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Nos akkor Colbert is lenyilatkozta egész egyértelműen, hogy igazán nagy talent nem sok van ebben az ILB classban. Van aki ebben jó, van aki abban, de igazán kompakt csak talán 2 ember.

Nem véletlen, hogy az FA piacot célozzuk meg. Kiváncsi leszek/vagyok.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Hmmmm....draft elemzések....

Ha kérhetem Antonio Brown, vagy Beachum vagy akár Bell elemzését tegye már ki valaki.....ugyan......
Klemó
Antonio Brown főképp returnerként hasznosítható, de szerintem ő sem fogja megérni a rostert, újabb luxuspick a Steelers részéről.
Jan
Hatalmas...ezt ki értékelte? Nem könnyű persze, semmi rosszat nem mondanék róla...20-ból 18 itt draftol WR-ből ez lesz, csak kíváncsi vagyok.
Klaci79
 bowl.hu/draft-elemzesek-afc-north
Jan
Én adok Igor véleményére. Ha luxuspick, akkor luxuspick.
Ti se legyetek elvakultak, hogy a saját szemeteknek hisztek, nem egy hozzáértőnek. 😛

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Van ám bizony, de tudjuk, hogy ott nagyon kell az erősítés...(lényegében egy jó safetynk sincs) WR-ként viszont több lehetőségünk van...persze hiányozna Bryant nekem is, de most ha érték jönne helyette, mondjuk safety nem lenne problémám....ha pick, akkor azt sajnálnám
Klaci79
Nem arról van szó, hogy nem kell safety, hanem arról, hogy nem fér be a sapiba. Ha Eric Berryt kapnád érte, akkor se tudunk mit kezdeni vele.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Bryant trade esetében úgy tűnik tényleg minden infó kacsa:
"We have never, ever made one phone call offering Martavis Bryant for a trade."-Colbert
Klaci79
Teljességgel érthetetlen is lenne. Kiba... olcsón van egy 2nd WR-ünk. Tök f.szság lenne eltrédelni. Húzza le az 1 évet még, aztán valszeg elengedjük, mert nem lesz pénz megtartani.
Soldados
Nyilván azért lenne benne logika...például ha egy jó safetyért be tudnánk cserélni...most ilyen 3. körökért persze ostobaság lenne
Klaci79
De a safetynek is van ám fizetése (főleg egy jobb félének), szóval sztem nincs benne logika.

Plusz JuJut ne keverjük ide, ő slot WR, JuJu Rogerst szorította ki nem Bryantet.
Soldados
Van ám bizony, de tudjuk, hogy ott nagyon kell az erősítés...(lényegében egy jó safetynk sincs) WR-ként viszont több lehetőségünk van...persze hiányozna Bryant nekem is, de most ha érték jönne helyette, mondjuk safety nem lenne problémám....ha pick, akkor azt sajnálnám
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bryant trade esetében úgy tűnik tényleg minden infó kacsa:
"We have never, ever made one phone call offering Martavis Bryant for a trade."-Colbert
Klaci79
Teljességgel érthetetlen is lenne. Kiba... olcsón van egy 2nd WR-ünk. Tök f.szság lenne eltrédelni. Húzza le az 1 évet még, aztán valszeg elengedjük, mert nem lesz pénz megtartani.
Soldados
Nyilván azért lenne benne logika...például ha egy jó safetyért be tudnánk cserélni...most ilyen 3. körökért persze ostobaság lenne
Klaci79
De a safetynek is van ám fizetése (főleg egy jobb félének), szóval sztem nincs benne logika.

Plusz JuJut ne keverjük ide, ő slot WR, JuJu Rogerst szorította ki nem Bryantet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Bryant trade esetében úgy tűnik tényleg minden infó kacsa:
"We have never, ever made one phone call offering Martavis Bryant for a trade."-Colbert
Klaci79
Teljességgel érthetetlen is lenne. Kiba... olcsón van egy 2nd WR-ünk. Tök f.szság lenne eltrédelni. Húzza le az 1 évet még, aztán valszeg elengedjük, mert nem lesz pénz megtartani.
Soldados
Nyilván azért lenne benne logika...például ha egy jó safetyért be tudnánk cserélni...most ilyen 3. körökért persze ostobaság lenne
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Bryant trade esetében úgy tűnik tényleg minden infó kacsa:
"We have never, ever made one phone call offering Martavis Bryant for a trade."-Colbert
Klaci79
Teljességgel érthetetlen is lenne. Kiba... olcsón van egy 2nd WR-ünk. Tök f.szság lenne eltrédelni. Húzza le az 1 évet még, aztán valszeg elengedjük, mert nem lesz pénz megtartani.
Soldados
Meg szükség sem lesz rá, ha JuJu így fejlődik tovább.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bryant trade esetében úgy tűnik tényleg minden infó kacsa:
"We have never, ever made one phone call offering Martavis Bryant for a trade."-Colbert
Klaci79
Teljességgel érthetetlen is lenne. Kiba... olcsón van egy 2nd WR-ünk. Tök f.szság lenne eltrédelni. Húzza le az 1 évet még, aztán valszeg elengedjük, mert nem lesz pénz megtartani.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Hmmmm....draft elemzések....

Ha kérhetem Antonio Brown, vagy Beachum vagy akár Bell elemzését tegye már ki valaki.....ugyan......
Klemó
Brown hátsó körös volt, nincs róla magyar nyelvű prospect ismertető, de a 2010-es draftunk értékeléséből itt egy részlet:

"A hátsó körökben aztán a Steelers dúskált pickekben, de az igazi robbantás itt is elmaradt. Chris Scott személyében egy használható backup falembert szereztek, de nagy kérdés valaha is lehet-e belőle kezdő játékos. A draft 164. pickjével aztán behúzták első CB-jüket, igaz a viszonylag ismeretlen Crezdon Butlertől sem várhatunk sokat, míg az ötödik körös Stevenson Sylvester bár kedvenceim közé tartozik, újabb elhibázott pick, mert sehova sem passzol a 3-4-es rendszerben - emellett szkeptikus vagyok, miszerint csak a speciális csapatrészben játszó játékosként beférne-e a rosterre, nem igazán hiszem. A hatodik körös Jonathan Dwyer pick viszont szép húzás, és a Yellow Jackets erőfutója Rashard Mendenhall cseréjeként akár már az idén is szerepet kaphat. Ez stealnek számít a draft vége felé, még akkor is ha Dwyer lebukott drogtesztje miatt sokat csúszott. Antonio Brown főképp returnerként hasznosítható, de szerintem ő sem fogja megérni a rostert, újabb luxuspick a Steelers részéről. A 7. körben viszont egy érdekes project játékost sikerült választani: Doug Worthington, az Ohio State egyetemén DT-t játszott, míg az Acélvárosban majd 3-4 DE-ként számítanak rá, természetesen legkorábban 2011-től.. mindenesetre ez nem egy rossz húzás - ha sikerül megragadnia a Steelersnél."
Jan
Hatalmas...ezt ki értékelte? Nem könnyű persze, semmi rosszat nem mondanék róla...20-ból 18 itt draftol WR-ből ez lesz, csak kíváncsi vagyok.
Klaci79
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Draft elemzések - AFC North | Bowl.hu
A draft elemzésével kapcsolatos sorozatunkat az AFC North divízióval folytatjuk. Vajon melyik csapat választásai érdemelték ki a legjobb jegyet, és volt-e olyan csapat, amelyik megbukott ezen a
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Bryant trade esetében úgy tűnik tényleg minden infó kacsa:
"We have never, ever made one phone call offering Martavis Bryant for a trade."-Colbert
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000917965/article/steelers-gm-says-ryan-shazier-wont-play-in-2018

#feelsbadman
Remélem azért még fog játszani, de ha nem, mert veszélyes lenne rá nézve, az se lenne baj, csak az életben ne okozzon neki maradandó károkat.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Hát azt nyilván tudtam, hogy lesznek benne félrenézések, de hogy ennyire mellé legyen mind Bell, mind Brown az azért tényleg mosolyogtató.

De csak, hogy visszatérjünk. Williams draft elemzése miatt hoztam ezt be és csakis pont azért, mert az, hogy ott mi van az még csak egy irány és néha nagyon sommás ahhoz, hogy arra alapozzunk, főleg így utólag.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Hmmmm....draft elemzések....

Ha kérhetem Antonio Brown, vagy Beachum vagy akár Bell elemzését tegye már ki valaki.....ugyan......
Klemó
Brown hátsó körös volt, nincs róla magyar nyelvű prospect ismertető, de a 2010-es draftunk értékeléséből itt egy részlet:

"A hátsó körökben aztán a Steelers dúskált pickekben, de az igazi robbantás itt is elmaradt. Chris Scott személyében egy használható backup falembert szereztek, de nagy kérdés valaha is lehet-e belőle kezdő játékos. A draft 164. pickjével aztán behúzták első CB-jüket, igaz a viszonylag ismeretlen Crezdon Butlertől sem várhatunk sokat, míg az ötödik körös Stevenson Sylvester bár kedvenceim közé tartozik, újabb elhibázott pick, mert sehova sem passzol a 3-4-es rendszerben - emellett szkeptikus vagyok, miszerint csak a speciális csapatrészben játszó játékosként beférne-e a rosterre, nem igazán hiszem. A hatodik körös Jonathan Dwyer pick viszont szép húzás, és a Yellow Jackets erőfutója Rashard Mendenhall cseréjeként akár már az idén is szerepet kaphat. Ez stealnek számít a draft vége felé, még akkor is ha Dwyer lebukott drogtesztje miatt sokat csúszott. Antonio Brown főképp returnerként hasznosítható, de szerintem ő sem fogja megérni a rostert, újabb luxuspick a Steelers részéről. A 7. körben viszont egy érdekes project játékost sikerült választani: Doug Worthington, az Ohio State egyetemén DT-t játszott, míg az Acélvárosban majd 3-4 DE-ként számítanak rá, természetesen legkorábban 2011-től.. mindenesetre ez nem egy rossz húzás - ha sikerül megragadnia a Steelersnél."
Jan
Hatalmas...ezt ki értékelte? Nem könnyű persze, semmi rosszat nem mondanék róla...20-ból 18 itt draftol WR-ből ez lesz, csak kíváncsi vagyok.
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Hmmmm....draft elemzések....

Ha kérhetem Antonio Brown, vagy Beachum vagy akár Bell elemzését tegye már ki valaki.....ugyan......
Klemó
Brown hátsó körös volt, nincs róla magyar nyelvű prospect ismertető, de a 2010-es draftunk értékeléséből itt egy részlet:

"A hátsó körökben aztán a Steelers dúskált pickekben, de az igazi robbantás itt is elmaradt. Chris Scott személyében egy használható backup falembert szereztek, de nagy kérdés valaha is lehet-e belőle kezdő játékos. A draft 164. pickjével aztán behúzták első CB-jüket, igaz a viszonylag ismeretlen Crezdon Butlertől sem várhatunk sokat, míg az ötödik körös Stevenson Sylvester bár kedvenceim közé tartozik, újabb elhibázott pick, mert sehova sem passzol a 3-4-es rendszerben - emellett szkeptikus vagyok, miszerint csak a speciális csapatrészben játszó játékosként beférne-e a rosterre, nem igazán hiszem. A hatodik körös Jonathan Dwyer pick viszont szép húzás, és a Yellow Jackets erőfutója Rashard Mendenhall cseréjeként akár már az idén is szerepet kaphat. Ez stealnek számít a draft vége felé, még akkor is ha Dwyer lebukott drogtesztje miatt sokat csúszott. Antonio Brown főképp returnerként hasznosítható, de szerintem ő sem fogja megérni a rostert, újabb luxuspick a Steelers részéről. A 7. körben viszont egy érdekes project játékost sikerült választani: Doug Worthington, az Ohio State egyetemén DT-t játszott, míg az Acélvárosban majd 3-4 DE-ként számítanak rá, természetesen legkorábban 2011-től.. mindenesetre ez nem egy rossz húzás - ha sikerül megragadnia a Steelersnél."
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hangosan felröhögtem:

Nem lát elég jól a pályán ahhoz, hogy rendszeresen észrevegye a cutbackre lehetőséget biztosító réseket


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Le’Veon Bell 2-4. kör
Egyetem
Michigan State
Életkor
26 (1992-02-18)
Magasság
6'2" (1.88 m)
Tömeg
244 font (111 kg)

Erősségek
Nagyméretű running back, igazi zúzó, akinek nagyon erős az alsóteste, de sokkal jobban mozog, mint azt a mérete alapján gondolnánk. Erőfutó, de cutjainak és az azt követő kigyorsításának köszönhetően képes nagy játékokra is, ha alkalma nyílik rá. Stop-start mozgásával meg tudja zavarni a védőket, ezzel akár nyílt területen is le tudja őket hagyni. Alsótestének erejét nagyszerűen használja ki. Kontakt előtt lehajol, így könnyebben tudja hárítani a szerelési kísérleteket. Nem hagyja magát, sokszor húzza maga után a védőket. Tömegben is az utolsó pillanatig küzd az extra yardokért. Jól kivitelezi a spin move-ot, a szerelni próbáló védőről lefordulva többnyire meg is tartja az egyensúlyát és halad tovább, vagy legalábbis előredől néhány plusz yardért. Stiff armja nagyon erős. Elég agilis ahhoz, hogy át tudja ugrani a lábát célzó védőket nyílt területen. Elkapásoknál is viszonylag megbízható.

Gyengeségek
Méretéből adódóan a védők nehezen vétik el, különösen, ha nem hajol elég mélyre, amikor próbál átmenni egy lyukon. Tömege ugyancsak limitálja az elszakadási esélyeit, valamint nehezebben állja majd a kihívást, ha egy jobb front sevennel találkoznak, vagy épp a futásblokkolás nem működik a leghatékonyabban, és főképp neki kellene alkotnia. Nem lát elég jól a pályán ahhoz, hogy rendszeresen észrevegye a cutbackre lehetőséget biztosító réseket, túl gyakran követi kizárólag a lead blockert. Pass protectionben inkonzisztens; a mérete megvan ahhoz, hogy feltartóztassa a passz siettetőket, de sokszor túl lassan mozog, vagy cuttal próbálkozik ahelyett, hogy lehorgonyozna. Ritka, hogy fumble-t vét, de néha túlságosan is távol tartja testétől a labdát, ami mindig veszélyt rejt magában.

Megjegyzések
Bellért középiskolásként nem kapkodtak az egyetemek, példának okáért a Michigan State volt az egyetlen BCS program, amely ösztöndíjat ajánlott az ohiói játékosnak. Később meghálálta a Spartans edzőinek belé fektetett bizalmát: 2011-ben, másodévesként ugyan hat meccsen kezdett, 948 futott yardja és 13 TD-je pedig a legtöbb volt a csapaton belül, de csak junior évére lett abszolút alapember, ekkor viszont 1793 futott yardjával a teljes Big Tent vezette. Értékelhető passzjáték hiányában tavaly gyakorlatilag egymaga jelentette az offense-t East Lansingben, amit az a tény is alátámaszt, hogy az egész FBS-ben ő jegyezte a legtöbb carry-t, szám szerint 382-t. Teljesítménye természetesen első csapatos All-Conference tagságot vont maga után. Bell tömege egy fullback versenysúlyához közelít, ennek ellenére akár még kezdő running back is válhat belőle a profi ligában. Egyelőre túl sok hiányosság mutatkozik a játékában ahhoz, hogy már újonc évében feature backként használják, de ahogy college pályafutásából is kitűnik, nem okoz neki gondot a nagy carry-mennyiség, így az első meccstől kezdve rendszeresen alkalmazható lesz bármely elsőszámú futó tehermentesítésére.

Beachum:
Beachum is an undersized offensive tackle from SMU who started every game in his career after redshirting as a freshman. He is undersized for the position in the NFL, but he improved steadily throughout his career and displays the level of athletic ability, body control and footwork to be drafted in the late rounds of the draft. Beachum has significant strength deficiencies which are constantly evident in his play. His ability to physically develop within an NFL program in his first year will likely be the driving force of his football future.

ANALYSIS
STRENGTHS Beachum is very quick off the ball and has an obvious sense of urgency to his play. He has a good first step to get out in front and gain position. When working up field, he has very impressive short area quickness and footwork. He is able to throttle down his weight instantly to fit on moving linebackers, and he really impressed in the limited exposure he had working in space while playing tackle. Beachum shows smooth, controlled lateral agility when engaging his pass set.
WEAKNESSES Beachum is a soft prospect after putting four years on film. Although he comes off the ball and moves quickly, he is a non-explosive type who struggles to generate push on his man off the snap. He struggles in the run blocking game, which doesn't bode well for his development and projected move inside to guard. He didn't get many opportunities to showcase classic run blocking within SMU's scheme, and for NFL teams it will be somewhat of a crap shoot in terms of projecting his ability to effectively move to guard. Kelvin is a mirror and patty cake blocker who was effective and productive at SMU, but he has questionable NFL-transferable skills.

AB84:
Brown is an extremely productive receiver from a relatively smaller level football program that could use another year in college to continue to develop physically. He is undersized and will initially struggle with the physical aspects of the game at the next level. He generally has lined up out of the slot and would have trouble with his release against some of the physical cornerbacks at the next level if he lines up on the line of scrimmage. He is explosive off the line and will show a good burst out of his speed cuts but needs work on his hard cuts and underneath routes. He has decent hands but it looks like the ball gets big on him at times and he traps too many passes in his body.

ANALYSIS
STRENGTHS Brown has a really nice combination of quickness and speed. Has been extremely productive during his college career. Shows very impressive initial quickness when exploding off the line. Displays good agility as a route-runner and with the ball after the catch.
WEAKNESSES Lacks size. Not tall and does not possess enough bulk at this time. Needs to add strength to more effectively beat press coverage and battled for the ball in the air. Route running skills could use some refinement. Needs to become more consistent catching the ball in a crowd.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Hmmmm....draft elemzések....

Ha kérhetem Antonio Brown, vagy Beachum vagy akár Bell elemzését tegye már ki valaki.....ugyan......
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Még mindig ez a téma... 6 milláért (ami ráadásul szinte teljesen garantált) nem tartasz cserét, ennyi. Ezt kell(ene) felfogni. Ez a capről szól, Williams jobb volt, mint Timmons utolsó itteni évében, aki amúgy MIA-ban sem váltotta meg a világot, nem véletlenül fogják elküldeni, rájöttek ők is, hogy nem ér annyit, amennyiért aláíratták. Ennél pedig nem kell jobb visszaigazolás, hogy jó döntést hoztunk, hogy nem matcheltük az ajánlatot.

Továbbá Saci korábbi kidőléseikor éppen Williams miatt nem dőlt össze a védelem, most viszont egy óriási minőségi lyuk tátongott a kezdők és a cserék között. Persze ezen lehet károgni, de a sapi miatt nem volt mód jobbat hozni, mert CB-be invesztáltuk a pénzünket (Haden) és annak meg is lett az eredménye, egy percig nem sajnálom, hogy így döntöttek. Inkább egy kezdő, sőt, Number 1 CB-t hozzanak a megmaradt pénzből, mint egy 3. számú ILB-t, aki csak akkor játszik, ha sérülés van...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 663 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Pletyka szintjén ugyan, de Ha-ha Clinton-Dix és Su'a Cravens nevét is olvastam egy esetleges Martavis trade kapcsán.
Gergőke
Előbbit én is olvastam, utóbbi még focizik? Isten ments az ilyen problémás játékosoktól, mint Cravens
Klaci79
Pontosan, egyetértek. Amúgy állítólag vissza szeretne térni Cravens és a ligánál most van az ezzel kapcsolatos kérelme.

" class="embed">
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
 fuzovelkifele.com/2018/02/legjobb-szabadugynok-linebackerek/
Tárgyszerűen leírva feketén fehéren 😉
polamalu
Williams elemzese. Mar a drafton is nem en, hanem mas mondta, hogy elfogadhato de nem valami nagyszeru sebessegu es gyenge gyorsasagu es mindez mar a drilleken megmutatta a hatarait. Es akkor most erre lehet timmons mar most nem gyors. De az volt. Villiams meg soha nem volt az es nem is lesz. : ) Es meg most sem hiszem hogy timmons lassabb mint williams. Ha nem hoztok egy osszehasonlitast egy az egyben. : ) De a pozicin levo egy az egyben osszehasonlitas, 1 ev kulonbseggel megvolt. Mindkettonel. Saci nelkul. Sacival. Es az a lenyeg. Az a valodi teljesitmenye, ha mas nem polirozza fel williamset. Timmonst sem polirozta fel saci amikor hianyzott, de a ket vedelem kozott meg volt a kulonbseg. Eleg nagy. : )

Weaknesses

Over-aggressiveness gets Williams in a lot of trouble. When he guesses wrong, he will take himself completely out of a play. Williams' eyes wander, leading him to abandon his area of responsibility, often with bad results. He will bite on play fakes and can be lured into no man's land. Williams seems to prefer eluding blockers to taking them on. He sometimes gets so focused on his destination that he leaves himself open to being blown up by blockers he doesn't see. He might not have the foot speed and range to be a three-down linebacker.



Tools

Williams came in at 6' 3/4" and 233 pounds at his pro day, which is slightly undersized for an NFL inside linebacker. His adequate-but-not-great 4.76 40-yard dash time and poor quickness (4.67 short shuttle, 7.53 three-cone) highlight his limitations. His change of direction can look better on the field because he plays hot and moves faster when he spots the ball, and he is also sometimes sudden when it comes time to avoid a block in pursuit.
gabistar
Nem fogunk 😉
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 fuzovelkifele.com/2018/02/legjobb-szabadugynok-linebackerek/
Tárgyszerűen leírva feketén fehéren 😉
polamalu
Williams elemzese. Mar a drafton is nem en, hanem mas mondta, hogy elfogadhato de nem valami nagyszeru sebessegu es gyenge gyorsasagu es mindez mar a drilleken megmutatta a hatarait. Es akkor most erre lehet timmons mar most nem gyors. De az volt. Villiams meg soha nem volt az es nem is lesz. : ) Es meg most sem hiszem hogy timmons lassabb mint williams. Ha nem hoztok egy osszehasonlitast egy az egyben. : ) De a pozicin levo egy az egyben osszehasonlitas, 1 ev kulonbseggel megvolt. Mindkettonel. Saci nelkul. Sacival. Es az a lenyeg. Az a valodi teljesitmenye, ha mas nem polirozza fel williamset. Timmonst sem polirozta fel saci amikor hianyzott, de a ket vedelem kozott meg volt a kulonbseg. Eleg nagy. : )

Weaknesses

Over-aggressiveness gets Williams in a lot of trouble. When he guesses wrong, he will take himself completely out of a play. Williams' eyes wander, leading him to abandon his area of responsibility, often with bad results. He will bite on play fakes and can be lured into no man's land. Williams seems to prefer eluding blockers to taking them on. He sometimes gets so focused on his destination that he leaves himself open to being blown up by blockers he doesn't see. He might not have the foot speed and range to be a three-down linebacker.



Tools

Williams came in at 6' 3/4" and 233 pounds at his pro day, which is slightly undersized for an NFL inside linebacker. His adequate-but-not-great 4.76 40-yard dash time and poor quickness (4.67 short shuttle, 7.53 three-cone) highlight his limitations. His change of direction can look better on the field because he plays hot and moves faster when he spots the ball, and he is also sometimes sudden when it comes time to avoid a block in pursuit.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Pletyka szintjén ugyan, de Ha-ha Clinton-Dix és Su'a Cravens nevét is olvastam egy esetleges Martavis trade kapcsán.
Gergőke
Előbbit én is olvastam, utóbbi még focizik? Isten ments az ilyen problémás játékosoktól, mint Cravens
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 663 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Pletyka szintjén ugyan, de Ha-ha Clinton-Dix és Su'a Cravens nevét is olvastam egy esetleges Martavis trade kapcsán.

" class="embed">
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek hülyeség volt elengedi Timmons-t, vagy nem 😊
bcsarli
szarkeverő 😀 😀 😀
Klaci79
😀😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."