Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Kizártam az utóbbi két hetet, a döntő ismétlését nézem most mert nem akartam a döntőt sem nézni. Bejött, nagyszerű. Utólag tájékozódom, mert unom már a sok fordítást. Bejött a prérifarkas máglya
😊

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
Érdekes volt az SB-t nézni. Ezt a Phillyt Wentz után igazán nem vette komolyan senki. Már azonban a Minnesota ellen is kiderült, hogy itt a rendszer az, amely "varázsol". Persze Foles nem egy senki, de látszott, hogy a lényeg nem az egyéni nagy playekben, hanem az adott stratégia kivitelezésében van. Az persze már más kérdés, hogy mesteri pontossággal és higgadtsággal dolgozott és lehet Wentz itt meg is remegett volna ellentétben vele.

Kiszámíthatatlanság. Ez volt a jelszó, az O teljes stratégiája erre épült fel. Nem egy időszakban, hanem mindegyik playben. Felépült egy remek OL, két remek RB-vel, biztoskezű TE-kel és WR-ekkel. No és ehhez nem kellett más, mint egy higgadt és nyugodt QB, amely szépen minden helyzetben a legjobb döntést hozza. (amúgy a playek ezt ugyanis adják)

Külön érdekes, hogy a JAX egy szűkítettebb playbookkal ugyanúgy, ugyanerre épít(ett) és meg is kaptuk a választ, hogy miért is lehetett olyan sikeres. Ez ugyanis nem arról szól milyen tömegű DL-t húzol fel és még arról sem, hogy önmagában milyen OLB sorod van. Ez arról szól(t), hogy képes vagy-e előre látni és amikor megtörténik gyorsan alkalmazkodni az adott playhez. Ezen felül pedig D-ként tudsz-e elég kiszámíthatatlan lenni, mást mutatni és csinálni.

Meggyőződésem, hogy még sokat fogunk erről az SB-ről beszélni, mert a következő évek D-jeinek az lesz a kihívás, hogy ez ellen valamit kitaláljanak. Szörnyű volt azért látni Harrisont, akit odatettek menjen a QB-ra, de összességében (ahogy vártam) többet ártott, mint használt, még akkor is, ha néha (inkább a végén) oda-oda ért. Ezzel szemben ugyanis kiszámítható volt és pontosan ez kellett ennek az O-nak a pontos tervezéshez és végrehajtáshoz. (pl. a bullrush kapcsán tudta Foles, hogy 3 másodperce van és ráadásul Harrison oldalán lesz is target, tekintettel a 4-3 felállásra)

Lehet mondani persze, hogy a Patriots D nem volt elit kategória, de előtte ez az Eagles a Vikinkgs D-t verte meg.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
 pbs.twimg.com/media/DVPdpQ_X0AAIicI.jpg
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 336 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Harrison eddig kurva szar a SB-en!
steelwolf
Sztem max a héten lesz még rosteren. Sajnálom az öreg miatt, de csak miatta. Lehetett volna még egy gyűrűje.
polamalu
Visszajöhet...

több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Harrison eddig kurva szar a SB-en!
steelwolf
Sztem max a héten lesz még rosteren. Sajnálom az öreg miatt, de csak miatta. Lehetett volna még egy gyűrűje.
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 336 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Maradtunk egyedüli hatszoros 😊

több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 647 — balazs.t85@gmail.com
Az élet néha igazságos. Örülök,hogy ilyen td-vel buktak.
no flacco
Azért itt lépett hármat-négyet Ertz.
több mint 6 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Az élet néha igazságos. Örülök,hogy ilyen td-vel buktak.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 901 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Harrison eddig kurva szar a SB-en!
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 www.espn.com/nfl/story/_/id/22315755/ryan-shazier-pittsburgh-steelers-regained-movement-legs?sf181247393=1
Gergőke
Nagyon jo hir.
Hulye kettos erzesem van. Szeretnem meg jatszani latni, de ha tortenne vele valami maradando a kesobbiekben akkor nem.
no
Bennem nincs semmi ilyen. Semelyik cél, sport, csapat, franchise nem ér annyit, hogy ilyen dolgokat rizikózzon bárki. Amennyiben 100%-ra tudnák garantálni az orvosok, hogy semmilyen visszamaradó hatása nem lenne ennek a sérülésnek, én akkor is bizonytalan lennék a helyében. Iszonyat örülök, hogy úgy néz ki, vissza.lehet ebből jönni, és.persze kívánja az ember, hogy bárcsak ne történt volna meg, de megtörtént, így részemről kívánom, hogy éljen teljes életet, de ilyen rizikók nélkül. Ergo foci ohne.
kishaszi
Nyilván nem vagyok orvos, így nem tudom megítélni, hogy a teljes lebénulás kockázata mennyivel lenne nagyobb egy ilyen sérülésből felépülő játékosnál, mint bárkinél a sport világában. Könnyen lehet, hogy soha többé nem sérülne meg Shazier gerince hasonló módon egy ütközés vagy bármi behatás során.
De két dolog biztos: ha kockázatos lenne, nem hagynák hogy visszatérjen és Shazier biztosan nagyon szeretne visszatérni.
Úgyhogy bár örülök, hogy tolókocsi nélkül látom, annak tudnék igazán örülni ha visszatérhetne Saci, mert ez mindenki érdeke, játékosé és csapaté egyaránt.
Úgyhogy hajrá tovább a megkezdett úton!
Klaci79
Nagyon nehéz ez persze, lásd Ocskay Gabi esete - még ha az kicsit más is, de azért van analógia.
Szerintem egyébként itt évek fognak eltelni rehab címszó alatt...
kishaszi
En is amondo vagyok, hogy szereti a focit, van szerzodese, lehet hogy felepul. De meg mindig ott jarunk azert, hogy talan most mar tudott par lepest jarni. Szoval innen messze meg a gyogyulas, 6 honap vagy mit mondtak ami megint kritikus. Szoval en nem jatszanek a helyeben. Es nem engednem hogy jatszon az is biztos. Mert a mutet amin atesett nem kis mutet es nem hiszem, hogy megeri megint utkozest utkozest hatan bemutatnia. Es egyszer megint latni, hogy epp rosszul utkozott es nem kel fel es talan soha tobbet.

Az egy csoda ha jarni fog tudni. UPMC egy jo korhaz neves orvosokkal, meg foleg az nfl orvosai meg jobbak. Stb.

Es az is biztos, ha jarni fog tudni o majd akar jatszani. Az eltette eddig is es meg most is. Azert ment eddzesre stb. De nem szeretnem ha megint raserulne. Es ha egyszer valamid mutve volt annak ott marad a nyoma, hogy nem lesz olyan mint elotte. Es a kockazat is sokkal nagyobb lehet, mintha elotte nem lett volna meg olyan neki szerintem.

Szoval en azt mondanam inkabb jatszon madden nflt. De o szerintem ha felepul tuti akar majd jatszani. De ki lesz az aki be meri majd vallalni ezt a dontest nalunk, hogy jatszon kesobb ha majd bir. Most pl eloszor a helyet kell potolni. Utana meg tokos hivas lenne megint betenni a daraloba. De hat ez csak en vagyok.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 www.espn.com/nfl/story/_/id/22315755/ryan-shazier-pittsburgh-steelers-regained-movement-legs?sf181247393=1
Gergőke
Nagyon jo hir.
Hulye kettos erzesem van. Szeretnem meg jatszani latni, de ha tortenne vele valami maradando a kesobbiekben akkor nem.
no
Bennem nincs semmi ilyen. Semelyik cél, sport, csapat, franchise nem ér annyit, hogy ilyen dolgokat rizikózzon bárki. Amennyiben 100%-ra tudnák garantálni az orvosok, hogy semmilyen visszamaradó hatása nem lenne ennek a sérülésnek, én akkor is bizonytalan lennék a helyében. Iszonyat örülök, hogy úgy néz ki, vissza.lehet ebből jönni, és.persze kívánja az ember, hogy bárcsak ne történt volna meg, de megtörtént, így részemről kívánom, hogy éljen teljes életet, de ilyen rizikók nélkül. Ergo foci ohne.
kishaszi
Nyilván nem vagyok orvos, így nem tudom megítélni, hogy a teljes lebénulás kockázata mennyivel lenne nagyobb egy ilyen sérülésből felépülő játékosnál, mint bárkinél a sport világában. Könnyen lehet, hogy soha többé nem sérülne meg Shazier gerince hasonló módon egy ütközés vagy bármi behatás során.
De két dolog biztos: ha kockázatos lenne, nem hagynák hogy visszatérjen és Shazier biztosan nagyon szeretne visszatérni.
Úgyhogy bár örülök, hogy tolókocsi nélkül látom, annak tudnék igazán örülni ha visszatérhetne Saci, mert ez mindenki érdeke, játékosé és csapaté egyaránt.
Úgyhogy hajrá tovább a megkezdett úton!
Klaci79
Nagyon nehéz ez persze, lásd Ocskay Gabi esete - még ha az kicsit más is, de azért van analógia.
Szerintem egyébként itt évek fognak eltelni rehab címszó alatt...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
 www.espn.com/nfl/story/_/id/22315755/ryan-shazier-pittsburgh-steelers-regained-movement-legs?sf181247393=1
Gergőke
Nagyon jo hir.
Hulye kettos erzesem van. Szeretnem meg jatszani latni, de ha tortenne vele valami maradando a kesobbiekben akkor nem.
no
Bennem nincs semmi ilyen. Semelyik cél, sport, csapat, franchise nem ér annyit, hogy ilyen dolgokat rizikózzon bárki. Amennyiben 100%-ra tudnák garantálni az orvosok, hogy semmilyen visszamaradó hatása nem lenne ennek a sérülésnek, én akkor is bizonytalan lennék a helyében. Iszonyat örülök, hogy úgy néz ki, vissza.lehet ebből jönni, és.persze kívánja az ember, hogy bárcsak ne történt volna meg, de megtörtént, így részemről kívánom, hogy éljen teljes életet, de ilyen rizikók nélkül. Ergo foci ohne.
kishaszi
Nyilván nem vagyok orvos, így nem tudom megítélni, hogy a teljes lebénulás kockázata mennyivel lenne nagyobb egy ilyen sérülésből felépülő játékosnál, mint bárkinél a sport világában. Könnyen lehet, hogy soha többé nem sérülne meg Shazier gerince hasonló módon egy ütközés vagy bármi behatás során.
De két dolog biztos: ha kockázatos lenne, nem hagynák hogy visszatérjen és Shazier biztosan nagyon szeretne visszatérni.
Úgyhogy bár örülök, hogy tolókocsi nélkül látom, annak tudnék igazán örülni ha visszatérhetne Saci, mert ez mindenki érdeke, játékosé és csapaté egyaránt.
Úgyhogy hajrá tovább a megkezdett úton!
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 www.espn.com/nfl/story/_/id/22315755/ryan-shazier-pittsburgh-steelers-regained-movement-legs?sf181247393=1
Gergőke
Nagyon jo hir.
Hulye kettos erzesem van. Szeretnem meg jatszani latni, de ha tortenne vele valami maradando a kesobbiekben akkor nem.
no
Bennem nincs semmi ilyen. Semelyik cél, sport, csapat, franchise nem ér annyit, hogy ilyen dolgokat rizikózzon bárki. Amennyiben 100%-ra tudnák garantálni az orvosok, hogy semmilyen visszamaradó hatása nem lenne ennek a sérülésnek, én akkor is bizonytalan lennék a helyében. Iszonyat örülök, hogy úgy néz ki, vissza.lehet ebből jönni, és.persze kívánja az ember, hogy bárcsak ne történt volna meg, de megtörtént, így részemről kívánom, hogy éljen teljes életet, de ilyen rizikók nélkül. Ergo foci ohne.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 336 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Amit szerettünk volna, hogy tudjon járni, az úgy tűnik teljesül. Most már lehet merészebb dolgokban reménykedni.

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 654
 www.espn.com/nfl/story/_/id/22315755/ryan-shazier-pittsburgh-steelers-regained-movement-legs?sf181247393=1
Gergőke
Nagyon jo hir.
Hulye kettos erzesem van. Szeretnem meg jatszani latni, de ha tortenne vele valami maradando a kesobbiekben akkor nem.
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 666 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F0919%2Fr127731_1296x729_16-9.jpg
Sources: Shazier rehab progresses to walking
Steelers linebacker Ryan Shazier, who was discharged from the UPMC Rehabilitation Institute on Thursday, has regained movement in his legs and is walking, according to sources.

" class="embed">
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Csak egy kérdés no-hoz. Ha egy D 160 yard felett enged futást úgy, hogy az elejétől kezdve hátrányból dolgozik, vagyis tudja, hogy futás jön/jöhet, arra a védelemre látatlanban mit mondanál?
Klemó
szar, es valoszinuleg latva is. Ha ez a mienk ami az utobbi idoben elofordul akkor rugjak ki DP-t ( most mar inkabb meg).
no
Jaja..csak említetted, hogy a Ti védelmetek futás ellen lett építve. Ezért írtam és példálóztam vele, csak hogy másról is beszélgessünk, mint a JAX-Steelers szarrá tárgyalt ügye. Ez jó példa is arra, hogy ez a kérdés sokszor komplexebb, mint hogy arról szóljon, hogy mekkora tömeg van a DL-ban.


Klemó
raadaskent sok ellenfelunk masodvonalas Qb-val kiallva.
Hat nalunk a filozofia az es hat sajnos nem sikerult. Nalunk senki nem mondja nalam hevesebben hogy a mi D-uk rossz. Szinte minden ertelemben foleg a beleolt eroforras es a kisajtolt teljesitmeny viszonylataban. Akar hogyan szidod a D-unket, biztos lehetsz benne, hogy rastromfolok. egy kicsit a Haley-O-re hajaz a szitu, de a mi jatekunk nezhetetlen is.

Futas vs passz elleni vedekezest tartod prioritasnak, mindketto jo lehet.Irtam is, hogy nalatok a runD-t reszben az O-tek elintezi. A PO-ba jutasig nincs gond, mert osszesegeben gyengebbekkel jatszotok. Ott mar talalkoztok olyan csapattal, ahol valamelyik egyseg jo. Ha nem az O-tek diktalja a meccs menetet, akkor a D bajba kerulhet es erre irom hogy futni konnyebb, nem kockazatos, az idot is eszi. Persze ebben az O-ben lehet bizni, hogy nem fordul elo sokszor es a kerulhet nem feltetlenul jelenti, hogy kerul is. A passzD-nel hogy a F7 kenyszeriti gyors(abb) dontesre es dobasra a QB-t es azt a keves idot gyengebb CB-k is megoldjak vagy lehet forditva is. ( A Jags elleni derbin ez a legnagyobb fajdalmam, hogy a meccs menete miatt a JD hozta az egesz evben latott, ugyan nagyon eros alapjatekot. Biztam benne hogy forditva lesz es belekenyszerititek oket hogy lepjenek valamit. Abban remenykedtem, hogy a poklot kuldik BB-re es azt hogy oldjatok meg. Ezt jobban vartam, mint egy esetleges Pats elleni meccsen ki mennyire tudja a masik kozepes D-t jobban megszivatni. ) Mindketto mukodhet a megfelelo emberekkel a kitalalt semara. Viszont ha valami nem mukodik akkor valtoztatnek, mert vagy az elkepzeles nem jo vagy a feltoltott tartalom nem megfelelo. 2 eve nincs megoldva nalatok a runD.

Elkalandoztam, nalam egy F7 a legfontosabb. En nem tomegrol es erorol beszeltem elsosorban. Ahogy a passszsietettesnel sem maga gyorsasag az orvossag, hanem egy eszkoz amit a semak, csomagok ki kellene hogy hasznaljanak
no
Jol latod. Nagyon. Hat sajnos a run ellen a mi def unk sacival atlagos, saci nelkul meg atlag alatti. Es azon mult az egesz. A Def mar kiesese utan, de kerdem en, hogy kinel nem esett volna vissza, egy ilyen kaliberu jatekos elvesztese utan? Hat nem sok csapatnal. Def vezer, def vedelem jatek behivoja, kordinaloja es feje volt. Valamint kb szive es lelke is a sebessege miatt. De az off akkor ellensulyozta ezt, mikor kiesett eloszor, de lehetett latni hogy baj van. Most annyira lesullyedtek, hogy nem volt kiut. De hogy szinte nyomas sem volt bortles en. Az mar nezhetetlen kategoria, mig ben meg szenvedett eleget. Ha futas volt ult nekik. Ha fake run, az is. Ha ezek egyike sem akkormeg bortles siman futott 1st down ig. Vagy eleget. Mi meg csak neztuk mikor mi van.

Kb mint az elso osztalyos pistike osztalytarsai. Ugye tanitoneni en ismerem a legtobb betut. Igen pistike, ugye tanitoneni, en tudom majdnem legjobban a szorzotablat igen pistike. Ugye tanitoneni en ugrom a legmesszebbre. Igen pistike, de te mar harmadszorra jarod az elsot. : )

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 654
Wyatt, te lany vagy?
no
nem
Soldados
akkor ki Emese?
no
Jaaaaaa! Idézet volt egy Magyarországon eléggé elhíresült reklámból. 😉 (Már nem emlékszem melyik banké volt)
Soldados
 www.youtube.com/watch?v=vHuC76h4lwg
Isti81
Mar el is felejtettem, hogy a csekk kotelezveny volt. Itt adod-kapod a penzt vele.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Amit Wyatt-től megtudtunk az elmúlt napokban egy AB-videó kapcsán:

AB nem a liga legjobb WR-e, hiába veri minden statban a kortársait, a Steelers D szét lett szopatva, a JAX-é nem, pedig előbbi 38 pontot nyalt, utóbbi 42-t, igaz 7-t szerzett is. Az a sima meccs, amikor az egyik fél végig vezet, az nem kell hozzá, hogy 1 drive-nál nagyobb különbség legyen a csapatok között.

Köszönjük Emese!
Soldados
Azt azert tedd hozza, hogy az o csapatuk szerzett egy int et a sajat 20 unknal es az off td csinalt belole. Meg szerzett egy ladbat, amibol sajat maguk csinaltak tdt. Es hogy hanyszor kellett nekimennunk negyedikre mert sikerult levedekezniuk minket, aztan jott a 4 es hosszupassz es szerencses td. Ami ha drop megint meg jobb a mutatojuk. Es megtettek annyit ami kellett a meccshez. Mig a mienk mit is tett? Szerzett labdat? Szerzett tdt stb? Nem. Es ha osszesited a statot, akkor is lehet latni hogy a jags def jo. Aznap meg nem a legjobb volt statisztikailag, de a dolgat megtette. Int es fumble td nelkul lehet nyerunk...

De a lenyeg a meccs elejen szerzett int el. Meg a fumble return td vel el is dontottek a meccset. Mi mindig szaladtunk a pontok utan. Mikor vezettunk? Hanyszor is? Szoval szaladtunk vegig utanuk es amikor feljottunk 7 pontra, hogy vegre van esely es nem 14 el mennek, akkor ok azonnal siman csinaltak tdt a mi def unk ellen.

Szoval ne szepitsuk mar, a mi def unk szar volt. Az oveke meg NE ellen is bizonyitotta, hogy eleg jo. Es a statjaik is. Ha jobb az off juk most eppen SB jatszanak, vagy ha felido utan nem valtanak at konstans ora olo pasziv modba.

Nem ertem miert kell ez a haboru. Amikor egyertelmu, hogy nalunk a def en ment el a meccs. Mig naluk meg nem, mert pont annyira kontrolaltak, amennyire kell. Hiaba hozzuk fel hogy mennyi pontot csinaltunk. Ok mindig tobbet. Stb.
több mint 6 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Wyatt, te lany vagy?
no
nem
Soldados
akkor ki Emese?
no
Jaaaaaa! Idézet volt egy Magyarországon eléggé elhíresült reklámból. 😉 (Már nem emlékszem melyik banké volt)
Soldados
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 762
Azt nem értem - azon kìvül, hogy minek vitatkoztok egy régmúlt eseményen - hogy egyesek ( sokan ) miért vonnak le egy meccsből általános következtetést.

Egy PO meccsen fejreállt a def- ünk. Sok védelemmel megesett. Meggyőződésem, hogy a felkészìtés ( hiánya) nagyban közrejátszott, rossz volt a gameplan és az is, h a DL- ünk rossz napot fogott ki v sérültek voltak.

A drafton meg kell és meg is lehet oldani a hiányzó elemeket, mert látszott előre, h Saci nélkül ez nem egy PO menetelésre kész D. Már az alapszakaszban is érződött, hogy extrákra nem képes, de elkaristol. Fejleszteni kell tovább: LB és S poszton +passrush mélységben.

A Jax meccsen elástuk magunkat az elejétől kezdve ( kb. mint a Broncos a Seahawks elleni SB-n).

Az O viszont 21 pontos hátrányban god modeba kapcsolt,önerőből felrakott 42 pontot (én ellenfél segìtség nélkül kevés ilyen meccsre emlékszem, hogy megtörtént Po-ban - pl Luck KC elleni mészárlása) egy erős, de túlértékelt def ellen. Persze egy driveot elszúrtak, de hatot végigvittek. Kevés volt, mert a saját D- nk nem mászott velük együtt a gödörből.

Attól az elején egységes tragédia volt mindkét egység, de nem éreztem úgy, hogy dominált minket a Jax def-je. Inkább homály hívások v kivitelezés volt, a fumblenál meg Ben várt túl hosszan. Pl Bradyn nagyobb nyomás volt és tovább. Sőt a Jax D a harmadik negyedre meg volt fogva, de Haley ott elbaszta az óvatoskodással, meg a hülye 4th down hívással. Nagyobb tempóval, spreaddel kellett volna továbbhaladnunk, nem beszűkülni. Negyedikre meg izmozzuk már át fél méterről
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Wyatt, te lany vagy?
no
nem
Soldados
akkor ki Emese?
no
Akinek indul a busza..
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wyatt, te lany vagy?
no
nem
Soldados
akkor ki Emese?
no
Jaaaaaa! Idézet volt egy Magyarországon eléggé elhíresült reklámból. 😉 (Már nem emlékszem melyik banké volt)

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 654
Wyatt, te lany vagy?
no
nem
Soldados
akkor ki Emese?
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wyatt, te lany vagy?
no
nem
Soldados
soldi te wyatt is vagy? : )
gabistar
Mivel személyesen is ismerem, így tudom, hogy férfi. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!