NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most akkor a legjobb WR vagy a legjobb WR?
steelwolf
A legjobb WR aki nem nyert Super Bowlt. 😉
fodi91
iden
no
és az elmúlt 5 évben, amelyben olyan dominanciája volt, mint soha senkinek a posztján. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Most akkor a legjobb WR vagy a legjobb WR?
steelwolf
A legjobb WR aki nem nyert Super Bowlt. 😉
fodi91
iden
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
igazi sportember 😊

(nem célom vitát generálni, nem is ér annyit, csak érdekességnek szánom)

 instagram.com/p/BelvrOyjelV/
winston
Áhh, az nem ezen múlik. Humornak patent, ha tényleg ekkora a rivalizálás a két csapat között 😊

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
igazi sportember 😊

(nem célom vitát generálni, nem is ér annyit, csak érdekességnek szánom)

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/26870291_218955165344993_7432719756479692800_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=ir172fa8flAQ7kNvgHAbjAL&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAQIy_NoW_t3vx0wvplKV6EHX2u-y5lmWy804Letuc8Jw&oe=66331C5E
JuJu Smith-Schuster on Instagram: "👀👀👀👀 like & comment when you see it"
205K likes, 18K comments - juju on January 30, 2018: "👀👀👀👀 like & comment when you see it".
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Most akkor a legjobb WR vagy a legjobb WR?
steelwolf
A legjobb WR aki nem nyert Super Bowlt. 😉
fodi91
Eddig
több mint 6 éve
fodi91 196
Most akkor a legjobb WR vagy a legjobb WR?
steelwolf
A legjobb WR aki nem nyert Super Bowlt. 😉
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 876 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Egy kis összefoglaló AB idei teljesíményéről!



Most akkor a legjobb WR vagy a legjobb WR?

Szerkesztette: steelwolf
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/27244103_10156225324910087_3696520168021688320_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=KPkZ4z3c6XoQ7kNvgGofAKN&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfAP1HrTR2vxi4G_n-WWuA_Jr6v9En8NcPjKJKAVEkrAEA&oe=663332F2
Heinz History Center for the NFL Play60 Camp. We’ve never been to the History Center... super cool and we will be back! | By Pittsburgh BeautifulFacebook
Heinz History Center for the NFL Play60 Camp. We’ve never been to the History Center... super cool and we will be back!
Az elo adas utani video linkje, hogy konnyebben megtalaljatok, ha szeretnetek. Erdekessegek a Heinz History Centerben...
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Pittsburgh Beautiful Elo kozvetitese a Heinz History Center ben ...Es meg sokszor...Erdekes oldal...Enjoy...Linkre vagy kepre kattintva megy is pitbol az elo adas. Es a regebbi dolgokat is vissza lehet nezni... Van boven az is.
 www.facebook.com/pg/PittsburghBeautiful/videos/?ref=page_internal

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/26429635_870912096421474_5546308135108476928_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=xaCoHnsV10YQ7kNvgG9f6-U&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAoF5h9QhC2cFm0fA94hbkU0M7Jq2F6kKyVJIVIXgRj1w&oe=66330A05
Cam Heyward on Instagram: "Collared Shirt Friday’s! Probowl edition! Business Friday! #probowl"
13K likes, 47 comments - camhey97 on January 26, 2018: "Collared Shirt Friday’s! Probowl edition! Business Friday! #probowl".
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
While the offensive line wanted the best for Mike Munchak, they are happy he is staying. “He’s proven not only to be a great leader, a great mentor, a great person, and a great role model to every single person in this building, but he has also proven that he is very good at football, X’s and O’s, leadership and maintaining a very high standard,” said Villanueva. “Those things are very hard to do in the NFL.”

Offensive linemen don’t have the stats that the skill players can brag about, but Pro Football Focus (PFF) is one site that grades out every lineman in the NFL based on every snap.

DeCastro won PFF Bruce Matthews Award, given to the NFL’s best offensive lineman. He finished the season as the No. 1 ranked guard with a grade of 92.5, and didn’t allow a sack all season while playing all 1,047 regular season snaps.

On the run: The Steelers defense set a record for most sacks in a season with 56, with Cameron Heyward leading the way with 12 of his own. But there are areas where Heyward knows they need to improve. The defense finished the 2017 season ranked third overall, but were 20th against the run, and that is something they need to focus on.


 www.steelers.com/news/article-4/Happy-to-have-their-leader-stay/0f546b66-ea11-45e7-9d24-135ee00d5898

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
 www.steelers.com/news/article-4/Drake-hired-as-Steelers-WR-coach/a4ba41f3-4c5a-4bde-b677-a154fd583c46

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Tudom, neki külön válaszoltam.

És bocs, nem jött át a vicced. Főleg hogy utána hozod az ilyen olyan adatait, hogy mit csinált Denverben...
Soldados
Irtam hogy vicc. Meg smiley stb...

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tudom, neki külön válaszoltam.

És bocs, nem jött át a vicced. Főleg hogy utána hozod az ilyen olyan adatait, hogy mit csinált Denverben...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ez persze járhat 1-2 veszteséggel, de nekem pl Sanders sem hiányzott.
Soldados
Tavalyi PO vereség után azt hajtogattad, hogy a csapat legnagyobb problémája, hogy nincs legitim no2 elkapónk. Én emlékszem rá, te nem?
Jan
A 3. ev igaz, de az, hogy a hiany nem sanders hianyabol akadt, aki wr, hanem abbol hogy nem volt egy normalis wr unk aki ne serult volna le, vagy ne tiltottak volna el. Erre azt irni, hogy ez nem sanders hianyabol fakadt. Erdekes. Szoval wr hianyban, nem hianyzott egy wr fura. Foleg hogy sanderst nem tiltottak el es nezd meg mit csinalt 2016 ban is. Az jo lett volna nalunk is. Persze most ne nezzuk cap meg ilyeneket. Csak arra irom, hogy a bryant hianya, meg mas wr hianynal nem hianyzott volna egy wr aki ilyet teljesitett abban az evben. Logikailag fura.

Season--Team-----Games---Receiving
2016 ------------------GP--GS--Rec--Yds--------Avg------TDs---Long
2016------DEN-------16--16---79---1,032-----13.1-------5------64
gabistar
Sanders elment és 2 éven át semmi gondunk nem volt WR-poszton. Hogy a 3. évre eltiltották Bryantet, azért Sanders távozására fogni a WR-hiányt több mint erős.

Tudom, hogy Te nem tudod megérteni, de nem tartasz 3 kezdőt 1-2 helyre a fizetési sapka miatt. Ezért nem maradt Timmons se. Vince Williams sokkal jobb volt évi 1,5 milláért, mint Timmons 6-ért, és ennek a döntésnek köszönhetjük, hogy más poszton, ahol sokkal jobban ránk fért az erősítés megengedhettük magunknak Hadent. Tudom, Te minden poszton 3-4 kezdőt akarnál, de ez lehetetlen.

Ha van mögötte olcsóbb ugyanolyan tudásért, akkor elengeded a drágább veteránt. Sanders-t azért nem fizettük ki, mert nem volt gondunk 14-ben a WR-poszttal. És helyesen tettük.

Volt, akit pénz miatt nem tudtunk megtartani, ez pedig Keenan Lewis volt., mint említettem. Sanders-höz nem ragaszkodtunk, mehetett, mert volt mögötte olcsóbb hasonló tudásért. Hogy 3 évvel később eltiltották, az pech.
Soldados
Mindig mas fele mesz. En azt irtam, arra reagalva, amit irtal "hogy nekem nem hianyzott sanders."

Erre irtam en viccbol, hogy szerintem neki sem hianyzott a steelers mert sb bajnok lett es payton manninggel jatszott.

Ezt te nem ertetted, vagy nem akarod megerteni hogy vicc, amikor 3x irom mar most le. Nem volt semmi szandekom vele. Csak irtam.

Mas: Es jan irta, nem en hogy lehet nem artott volna ot megtartani. Megint megirom jan irta nem en.

De beirtam ha mar hozzam tetted, hogy utoloag nezve, mivel megadtuk neki a NE ajanlatat, 3 evre el fert volna nalunk, ha mar nagyon ram akarod kivetiteni. Egy mert megadtuk azt a penzt neki, amit a NE kinalt neki. Szoval az volt a terv hogy meg tartjuk. Meg ugy is hogy feljebb kellett mennunk az arral, amit a Pats kinalt neki arra.

De o aztan megsem minket valasztott, hanem a DEN t. De ha azt nezed, hogy o konstans hozott 1000 yardot utana, mig a mi kedves bryant unk jol kezdett 6 meccsen, utana el lett tiltva, majd gyenge volt fel szezonig es utana kicsit megint visszajott a formaban, ahogy irtam nem nezve cap hitet es stbt megintcsak inkabb sanders...

Sanders jobban teljesitett mint bryant. Es lett volna NR 2 jatekos akkor, amikorra ismet mondom nem en hanem jan irta, hogy nem volt nr 2 wr unk. O kerdezte, hogy nem emlekszel arra, amikor nem volt 2. szamu wr unk.

Es erre irtad, hogy sanders ugye ezt nem befolyasolta volna. Hat pedig lehet, mert egy ha marad akkor lehet nem jon bryant a draftrol. Ketto, nem tiltjak el bryantet, vagy ha el is nem erint minket annyira. Harom a sok serult ellenere nem egy practice squad wr sorral altunk volna fel a NE ellen. Hanem lett volna egy nr 2 wr unk 2016 ban a harom eves szerzodesevel. Aki akkor abban az evben 1000 yardot kapott el. Tehat igen is befolyasolhatta volna a csapat teljesitmenyet.

Szoval jo lenne, ha vegre nem jonnel megint massal, mint amit irok. Vagy nem nekem mondanad. Amit mas irt. Mert a jan dolgat nekem irtad. Hiaba irom ezt is mar 3x. Amit en nem is irtam. : ) CSak miutan, irtal nekem valaszoltam ra. Ha mar...

Es ez hogy nem engedtem volna el timmonsot mi koze ahhoz hogy 3 kezdo kellene egy posztra nekem. Megint tulzol, es olyat irsz amit en nem.

Azt irtam, hogy vince nem lesz jo. Es nekem timmons kellene nem egy gyengebb ember, aki max eros, de lassu atlagos munkasember. Es timmons igy idosebben is gyorsabb es erosebb...

ES hat a sors meg is mutatta, hogy az altalad jobbnak itelt vincevel milyen jo volt a steelers. Es ez a te szubjekctiv velemenyed nem mas hogy jobb volt vince, mint timmons. Szerintem meg nem, ez meg az enyem. Csak olcsobb volt, mas nem. Ennyi. Mert mig Timmons siman atvette saci helyet amikor nem jatszhatott korabban, es o normalis meccseket hozott saci cserejevel.

Addig mit hozott ossze vince, amikor ugyanigy kiesett saci es neki is a cserejevel kellett jatszania. Eg es fold a ketto. Pedig meg FA rol is hoztak melle valakit, szoval nem lehet mondani, hogy nem probaltak meg. De...
gabistar
Ez persze járhat 1-2 veszteséggel, de nekem pl Sanders sem hiányzott.
Soldados
Tavalyi PO vereség után azt hajtogattad, hogy a csapat legnagyobb problémája, hogy nincs legitim no2 elkapónk. Én emlékszem rá, te nem?
Jan
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nem a Pats, hanem a Broncos vitte Sanderst.
ulpianus
Rosszul irtam, vagy csak nem irtam le. Mert PM el irtam hogy jatszott.. Varj visszanezem. Koszi..Kijavitom, ha ugy irtam.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Nem a Pats, hanem a Broncos vitte Sanderst.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
A 3. ev igaz, de az, hogy a hiany nem sanders hianyabol akadt, aki wr, hanem abbol hogy nem volt egy normalis wr unk aki ne serult volna le, vagy ne tiltottak volna el. Erre azt irni, hogy ez nem sanders hianyabol fakadt. Erdekes. Szoval wr hianyban, nem hianyzott egy wr fura. Foleg hogy sanderst nem tiltottak el es nezd meg mit csinalt 2016 ban is. Az jo lett volna nalunk is. Persze most ne nezzuk cap meg ilyeneket. Csak arra irom, hogy a bryant hianya, meg mas wr hianynal nem hianyzott volna egy wr aki ilyet teljesitett abban az evben. Logikailag fura.

Season--Team-----Games---Receiving
2016 ------------------GP--GS--Rec--Yds--------Avg------TDs---Long
2016------DEN-------16--16---79---1,032-----13.1-------5------64
gabistar
Sanders elment és 2 éven át semmi gondunk nem volt WR-poszton. Hogy a 3. évre eltiltották Bryantet, azért Sanders távozására fogni a WR-hiányt több mint erős.

Tudom, hogy Te nem tudod megérteni, de nem tartasz 3 kezdőt 1-2 helyre a fizetési sapka miatt. Ezért nem maradt Timmons se. Vince Williams sokkal jobb volt évi 1,5 milláért, mint Timmons 6-ért, és ennek a döntésnek köszönhetjük, hogy más poszton, ahol sokkal jobban ránk fért az erősítés megengedhettük magunknak Hadent. Tudom, Te minden poszton 3-4 kezdőt akarnál, de ez lehetetlen.

Ha van mögötte olcsóbb ugyanolyan tudásért, akkor elengeded a drágább veteránt. Sanders-t azért nem fizettük ki, mert nem volt gondunk 14-ben a WR-poszttal. És helyesen tettük.

Volt, akit pénz miatt nem tudtunk megtartani, ez pedig Keenan Lewis volt., mint említettem. Sanders-höz nem ragaszkodtunk, mehetett, mert volt mögötte olcsóbb hasonló tudásért. Hogy 3 évvel később eltiltották, az pech.
Soldados
Mindig mas fele mesz. En azt irtam, arra reagalva, amit irtal "hogy nekem nem hianyzott sanders."

Erre irtam en viccbol, hogy szerintem neki sem hianyzott a steelers mert sb bajnok lett es payton manninggel jatszott.

Ezt te nem ertetted, vagy nem akarod megerteni hogy vicc, amikor 3x irom mar most le. Nem volt semmi szandekom vele. Csak irtam.

Mas: Es jan irta, nem en hogy lehet nem artott volna ot megtartani. Megint megirom jan irta nem en.

De beirtam ha mar hozzam tetted, hogy utoloag nezve, mivel megadtuk neki a NE ajanlatat, 3 evre el fert volna nalunk, ha mar nagyon ram akarod kivetiteni. Egy mert megadtuk azt a penzt neki, amit a NE kinalt neki. Szoval az volt a terv hogy meg tartjuk. Meg ugy is hogy feljebb kellett mennunk az arral, amit a Pats kinalt neki arra.

De o aztan megsem minket valasztott, hanem a DEN t. De ha azt nezed, hogy o konstans hozott 1000 yardot utana, mig a mi kedves bryant unk jol kezdett 6 meccsen, utana el lett tiltva, majd gyenge volt fel szezonig es utana kicsit megint visszajott a formaban, ahogy irtam nem nezve cap hitet es stbt megintcsak inkabb sanders...Meg a tradeljuk el, meg a jujus megnyilvanulasa stb, mind mind bryant mellett szolnanak. : )

Sanders jobban teljesitett mint bryant. Es lett volna NR 2 jatekos akkor, amikorra ismet mondom nem en hanem jan irta, hogy nem volt nr 2 wr unk. O kerdezte, hogy nem emlekszel arra, amikor nem volt 2. szamu wr unk.

Es erre irtad, hogy sanders ugye ezt nem befolyasolta volna. Hat pedig lehet, mert egy ha marad akkor lehet nem jon bryant a draftrol. Ketto, nem tiltjak el bryantet, vagy ha el is nem erint minket annyira. Harom a sok serult ellenere nem egy practice squad wr sorral altunk volna fel a NE ellen. Hanem lett volna egy nr 2 wr unk 2016 ban a harom eves szerzodesevel. Aki akkor abban az evben 1000 yardot kapott el. Tehat igen is befolyasolhatta volna a csapat teljesitmenyet.

Szoval jo lenne, ha vegre nem jonnel megint massal, mint amit irok. Vagy nem nekem mondanad. Amit mas irt. Mert a jan dolgat nekem irtad. Hiaba irom ezt is mar 3x. Amit en nem is irtam. : ) CSak miutan, irtal nekem valaszoltam ra. Ha mar...

Es ez hogy nem engedtem volna el timmonsot mi koze ahhoz hogy 3 kezdo kellene egy posztra nekem. Megint tulzol, es olyat irsz amit en nem.

Azt irtam, hogy vince nem lesz jo. Es nekem timmons kellene nem egy gyengebb ember, aki max eros, de lassu atlagos munkasember. Es timmons igy idosebben is gyorsabb es erosebb...

ES hat a sors meg is mutatta, hogy az altalad jobbnak itelt vincevel milyen jo volt a steelers. Es ez a te szubjekctiv velemenyed nem mas hogy jobb volt vince, mint timmons. Szerintem meg nem, ez meg az enyem. Csak olcsobb volt, mas nem. Ennyi. Mert mig Timmons siman atvette saci helyet amikor nem jatszhatott korabban, es o normalis meccseket hozott saci cserejevel.

Addig mit hozott ossze vince, amikor ugyanigy kiesett saci es neki is a cserejevel kellett jatszania. Eg es fold a ketto. Pedig meg FA rol is hoztak melle valakit, szoval nem lehet mondani, hogy nem probaltak meg. De...

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
astroid Pittsburgh Steelers 512
itt elég jól összefoglalják a jelenlegi helyzetet és lehetőségeket
 www.steelersdepot.com/2018/01/steelers-2018-salary-cap-early-offseason-look-projections/
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 210
Amikor legutóbb néztem 2,7 millió USD minuszt láttam. Lehet Én láttam rosszul persze?
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Nyilván van rá pénz valakinek a zsebében, különben nem tárgyalnának. Dehát az a fránya nyelvezet...tavaly is abból volt galiba. Mindegy tárgyalnak, szándék megvan, és így a pénz is. A FO is tisztában van a needekkel, ha nem akarná megtartani, nem beszélgetnének. Ha nem lenne rá lehetősége, akkor sem. Ebben az esetben néma csend lenne tag határidőig, és onnantól média dráma on. Most viszont az látszik kiszűrődni, hogy elég eltökélten próbálkoznak vele, hogy a tag határidő előtt nyélbe üssenek valamit. Lehet nem jön össze, de akor legalább megpróbáltuk, mély levegő, oszt lehet továbbhaladni, nincs itt semmi látnivaló onnantól. De addig tele leszünk Bowl-okkal. Kombányra meg megvilágosodunk.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 272
Annyi kiegészítés, Laci, hoyg szerintem Woodley nem a sérülések miatt volt inkább gyenge és lett számunkra tré, hanem mert annyi volt a tankban nála. Én mindig is úgy láttam, hogy ő elsősorba Hamesz miatt tudott annyira virgonckodni. Olyan ez, mint a hockejban, hogy ha a best-d-line folyamat az ellen prime-scoring-line ellen van felküldve, akkor másik sorban lévő stickhandler villoghat.
kishaszi
jogos igen...ez is tény...mondjuk a sok sérülés is megmaradt belőle, vagy inkább már az idő szépíti meg 😊
De a lényeg, hogy ne faraghatunk rá minden alkalommal, hogy nagy lóvé, aztán kiderül, hogy nem is olyan jó, mint hittük/szerettük volna...
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Emberek! Hol van ez a helyzet az akkori Steelers CAP helyzetétől??? Ott és akkor TÖBB ÉVEN keresztül manageltük ezt a helyzetet és egyébként - véleményem szerint - többnyire zseniálisan, de ezen persze lehet vitatkozni. Az biztos, hogy több csapat anno irigykedve nézte hogyan tartjuk meg a sztárokat, tágítjuk azt a lehetőséget, hogy az adott roster csúcsra jár. (mert ugyanis annak volt valószínűsége)

Idén van egy Bellünk mintegy 12 milliáért és az a kérdés, hogy tovább tudjuk-e ezt húzni 2-3 millával és nem az, hogy rátegyünk-e 10 millát. Ha egy csapat ezt nem tudja átstrukrurálással kezelni, akkor nem alkalmas arra, hogy NFL-ben legyen.

Totál más kérdés lenne, ha azt mondanánk, hogy a védelembe is hoznánk egy FA-t jó pénzzért. Oda komoly áldozatok kellenének és ott lenne érdemes arról vitatkozni, hogy a strukturálás megéri-e hosszú távon. De akár az is valid kérdés lenne, hogy engedjük el Bellt és helyette a D-be hozzunk jó játékost. A baj pontosan ott kezdődik, hogy ilyen playmaker D játékost nem engednek el csak úgy, így ebben szűk a kínálat.

Totál világos a képlet nálam. Ben marad még kettő évet. Ide kell optimalizálnunk. Az, hogy egy playmakert megtartsunk egy halovány dead money kockázattal nem hogy vállalható, de vállalandó kérdés. Bell kapcsán sokkal inkább a morál a kérdés, de egyre inkább úgy tűnik, hogy ezzel nincs gond és ezt az újságírók fújják fel. A D kapcsán pedig ott vannak a fiatalok, egyértelmű D heavy draftot várok.

De lehet ezt másként is fogalmazni. Ha +1-2 milláért Bell marad és a csapategység is rendben (úgy néz ki igen), óriási balfaszság lenne őt elengedni, illetve megfelelő ellenértékkel csakis. (1. körös pick)
Klemó
nincs messzire, ne hidd - gyakorlatilag -8ba vagyunk, tehát 3 misire 2013tól
de íme okosodjatok
 triblive.com/sports/steelers/3568268-74/cap-million-steelers
s a restruktúráltak egyrészét nagyon rövid időn belül elvesztettük, Ike, Pola, Keisel, Ward, Woodley - apropó csak rajta egy 30ast buktunk. Remélem Khan meg Colbert azért emléxik.
sutianap
Ha nem választjuk strukturálást, akkor becsukjuk a championship ajtót és ablakot is.

Hidd el, nem ezt fogjuk választani, hanem hogy kitárjuk erre a 2 évre. 10-11-ben reális esélyünk volt a bajnoki címre, most is ezt a plusz 2 évet fogjuk választani. És ahogy mondtam egyetlen játékost buktunk pénz miatt. Ez azért vállalható áldozat volt. Most is az lesz.

ui.: amúgy ezekből csak Woodley volt szopás. A többi visszavonult tőlünk. Most 3 emberünk van 2 strukturálásra, egyikük sem a karrierje végén van. 😉 Sokkal jobb a helyzetünk.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Annyi kiegészítés, Laci, hoyg szerintem Woodley nem a sérülések miatt volt inkább gyenge és lett számunkra tré, hanem mert annyi volt a tankban nála. Én mindig is úgy láttam, hogy ő elsősorba Hamesz miatt tudott annyira virgonckodni. Olyan ez, mint a hockejban, hogy ha a best-d-line folyamat az ellen prime-scoring-line ellen van felküldve, akkor másik sorban lévő stickhandler villoghat.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 272
Emberek! Hol van ez a helyzet az akkori Steelers CAP helyzetétől??? Ott és akkor TÖBB ÉVEN keresztül manageltük ezt a helyzetet és egyébként - véleményem szerint - többnyire zseniálisan, de ezen persze lehet vitatkozni. Az biztos, hogy több csapat anno irigykedve nézte hogyan tartjuk meg a sztárokat, tágítjuk azt a lehetőséget, hogy az adott roster csúcsra jár. (mert ugyanis annak volt valószínűsége)

Idén van egy Bellünk mintegy 12 milliáért és az a kérdés, hogy tovább tudjuk-e ezt húzni 2-3 millával és nem az, hogy rátegyünk-e 10 millát. Ha egy csapat ezt nem tudja átstrukrurálással kezelni, akkor nem alkalmas arra, hogy NFL-ben legyen.

Totál más kérdés lenne, ha azt mondanánk, hogy a védelembe is hoznánk egy FA-t jó pénzzért. Oda komoly áldozatok kellenének és ott lenne érdemes arról vitatkozni, hogy a strukturálás megéri-e hosszú távon. De akár az is valid kérdés lenne, hogy engedjük el Bellt és helyette a D-be hozzunk jó játékost. A baj pontosan ott kezdődik, hogy ilyen playmaker D játékost nem engednek el csak úgy, így ebben szűk a kínálat.

Totál világos a képlet nálam. Ben marad még kettő évet. Ide kell optimalizálnunk. Az, hogy egy playmakert megtartsunk egy halovány dead money kockázattal nem hogy vállalható, de vállalandó kérdés. Bell kapcsán sokkal inkább a morál a kérdés, de egyre inkább úgy tűnik, hogy ezzel nincs gond és ezt az újságírók fújják fel. A D kapcsán pedig ott vannak a fiatalok, egyértelmű D heavy draftot várok.

De lehet ezt másként is fogalmazni. Ha +1-2 milláért Bell marad és a csapategység is rendben (úgy néz ki igen), óriási balfaszság lenne őt elengedni, illetve megfelelő ellenértékkel csakis. (1. körös pick)
Klemó
nincs messzire, ne hidd - gyakorlatilag -8ba vagyunk, tehát 3 misire 2013tól
de íme okosodjatok
 triblive.com/sports/steelers/3568268-74/cap-million-steelers
s a restruktúráltak egyrészét nagyon rövid időn belül elvesztettük, Ike, Pola, Keisel, Ward, Woodley - apropó csak rajta egy 30ast buktunk. Remélem Khan meg Colbert azért emléxik.
sutianap
Én nem akarok ebbe a vitába beleszólni, de azért az feltűnő, hogy az említett játékosok vagy nagyon a végén kaptak pályafutásuknak szerződést, vagy éppen Woodley esetében a sérülések stb miatt nem éppen jókor.
Namármost AB, Heyward, DeCastro vagy éppen Tuitt még azért messze van a végétől, az ő szerződéseik vélhetően mindenképp kifutnának nálunk, így a garantált vagy éppen nem garantált pénz is járna neki. Ha Ben marad még pár évet, akkor az ő szerződése is kifut, így teljesen mindegy lesz, hogy gariba adjuk neki vagy cafetériában, mert mindenképp azt az összeget kapja meg és nyilván a kivágásáról sem kell beszélni. Amikor Pola aláírta a reptéren az utolsó szerződését, már tudni lehetett, hogy ott valójában 1 év van hátra. Woodleyt tényleg beszoptuk, de nem fog minden jól kereső játékosunk állandóan sérüléssel bajlódni....remélhetőleg.