San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tegnap alairt Westbrooks egy evre, ma kibasztak. 8D
Elmeny lehetett az utazas, tobbet kb. nem is toltott a varosban.

több mint 4 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
bassza meg, megint jó a SOS-unk. negyedik legerősebb...

több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
2
 mobile.twitter.com/akashanav/status/1225836351691427840?fbclid=IwAR2YKe2nVF7KaI277oYZIaFm3duXt3myZ_tkwA1KdprRiQEEgp7jUFqDvPA

Mahomes "csodajátéka"...vajon miért nem ér oda a DL hozzá ugye.
petey
Kb 2 akkora holding miatt mint egy ház... Ami felett szemethunytak.....és akkor vagy 3&25 vagy ha nem kérik akkor 4&15...
Ez van nem dobták... Lelkük rajta...
ThundersNFL
Mindenki meglepődött, hogy az aktuális darlingnak, akiről a meccs előtt minden szólt, jöttek ezek. Meg jött a Kittle OPI, amit Rudolphra nem dobtak be. De ez ilyen, ezek hosszú távon kiegyenlítik egymást, és csak a vakszerencséből fakadt, hogy a Brady/Brees/Rodgers éra utáni időszak jelen állás szerinti legnagyobb sztárja kapott egy sb-n egy ilyen fújást. Én hiszek ebben.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
4. és 15 nem lett volna, hiszen meglett az elkapás. De valóban volt sok véleményes eset, ami mondjuk már tök mindegy ezen a ponton
Wyatt
Deal

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
4. és 15 nem lett volna, hiszen meglett az elkapás. De valóban volt sok véleményes eset, ami mondjuk már tök mindegy ezen a ponton

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
2
 mobile.twitter.com/akashanav/status/1225836351691427840?fbclid=IwAR2YKe2nVF7KaI277oYZIaFm3duXt3myZ_tkwA1KdprRiQEEgp7jUFqDvPA

Mahomes "csodajátéka"...vajon miért nem ér oda a DL hozzá ugye.
petey
Kb 2 akkora holding miatt mint egy ház... Ami felett szemethunytak.....és akkor vagy 3&25 vagy ha nem kérik akkor 4&15...
Ez van nem dobták... Lelkük rajta...

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
 mobile.twitter.com/akashanav/status/1225836351691427840?fbclid=IwAR2YKe2nVF7KaI277oYZIaFm3duXt3myZ_tkwA1KdprRiQEEgp7jUFqDvPA

Mahomes "csodajátéka"...vajon miért nem ér oda a DL hozzá ugye.

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Garrett Celek is visszavonult... Mondjuk ő nem fogja a bejutást nehezíteni másoknak Cantonba 😊
dande
Szerethető arc volt, aki az egész profi karrierjét nálunk töltötte, ugyanakkor a hiánya nem igazán lesz tényleges hiány a pályán. Asszem sosem volt első számú TE, de azért kétségkívül voltak jó pillanatai.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Garrett Celek is visszavonult... Mondjuk ő nem fogja a bejutást nehezíteni másoknak Cantonba 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már Bradyznek..Vélemény?
roppihe
A játék rendszerbe beleillik csak nem tudom, hogy 1-2 évre van-e értelme leigazolni.
cziri66
Én még azt is vitatnám, hogy beleillik. Egy, vagy max két évre viszont semmi értelme nem lenne idehozni az egyértelműen leszálló ágban lévő goat-ot, még ha az overall teljesítménye jobb is, mint Garoppolóé.
Niner Empire
Nem hinném, hogy leszállóágban lenne. Szimplán minden értelmes opciót elbaszott mellőle a Pats. Egy Kittle olyan Gronk lenne mellette, hogy még, Sanders lenne az Edelmanje, a védelem meg bőven hozná a szükségest.

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Joe Woods mellett Chris Kiffint is elvitte a Browns. Pótlást már nézegetik.
Ha Kris Richards jönne Woods helyére az nagyon nagy fogás lehet.

Szerkesztette: petey

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Ahogy már írtam, megindultak a szerződés átsrtuktúrálások, Kwon Alexander esetében ez 8 millió, egyes források szerin 10 millió helyet teremtett a sapka alatt a csapatnak! megindult a keret egyben tartására induló hadművelet!
Alabama Niners
nem kell parázni, ha pl. Jet, Thomas, Sanders megy akkor az is már bőven 10 misi.

azt írtam nem mindenkinek fog lejárni a szerződés egyszerre, bőven tudunk manőverezni.

Marathe meg az egyik legnagyobb pénzügyi zseni contract ügyben

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Már Bradyznek..Vélemény?
roppihe
A játék rendszerbe beleillik csak nem tudom, hogy 1-2 évre van-e értelme leigazolni.
cziri66
Én még azt is vitatnám, hogy beleillik. Egy, vagy max két évre viszont semmi értelme nem lenne idehozni az egyértelműen leszálló ágban lévő goat-ot, még ha az overall teljesítménye jobb is, mint Garoppolóé.
több mint 4 éve
cziri66 San Francisco 49ers California Golden Bears 141
Már Bradyznek..Vélemény?
roppihe
A játék rendszerbe beleillik csak nem tudom, hogy 1-2 évre van-e értelme leigazolni.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ahhhhh

több mint 4 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Már Bradyznek..Vélemény?
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!

Matthew99
Bosa még a medvét is lecsapná! 🙃
több mint 4 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ahogy már írtam, megindultak a szerződés átsrtuktúrálások, Kwon Alexander esetében ez 8 millió, egyes források szerin 10 millió helyet teremtett a sapka alatt a csapatnak! megindult a keret egyben tartására induló hadművelet!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Mondjuk Mahomes megdobta amit kellett, Gerappa meg túldobta csúnyán.
Toca
Jah, Mahomes megdobta. Meg parszor a vedok kezebe is. Ha Gerappa is ennyiszer hibazott volna, akkor sansza nem lett volna a 49ersnek, ha megnezed. Az teny, hogy amugy Kittle-t csak vagy haromszor nem vette eszre, es 3rd downoknal volt ez, ami nyilvan nagy hiba, de ha meg azt nezed, neki is volt nagy labdaja, csak epp a zebrak elvettek OPI miatt. Azokon pontok multak peldaul.

De add hozza, hogy Gerappa ACL-bol tert vissza, altalaban az iranyitok ilyenkor meg rozsdasak, nem a top formajukat hozzak. Szerintem ahogy a 49ersben van fejlodesi lehetoseg, ugy peldaul Gerappaban is. Es ha ez a 49ers ezzel a Gerappaval, es korrept edzoi supporttal SB-t tudott volna nyerni, akkor itt nem Jimmy a bibi. Marpedig tudott volna dontot nyerni, azer az latszott.

Az megint mas kerdes, mi tortenik, ha a Chiefs nem kapja meg a biroktol a nem kis segitseget, amit kapott… De ez mar lenyegtelen.
Stez
Imádom mikor kiforgatod amit írok bár lehet úgy kellett volna írnom, hogy döntő helyzetben megdobta.
OPI azért simán dobható volt.
Én alapjába véve nem nyomtam Gerappa nyakába bármennyire is szeretnéd éreztetni. Sőt még azt is kiemeltem másik topicban, hogy Mahomes labdájánál a holding be nem fújása kb a leginkább meccset befolyásoló hiba a bíróktól.
Ez Shanny első félidő végi és 4.neygedes töketlenségén múlt, na meg a zebracsordán, Gerappa csak menthette volna a világot nem sikerült , lesz ő még jobb 😊

Durva egyébként, hogy van 4-5 futó a kereten, a két legdrágábbat simán kivagnám / cserélném.
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ki volt az a pöcs Chiefses aki trashtalkolt ? Clark vagy ki? Nyomott egy szép beszédet a meccs után is. 😊

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Az a baj, hogy overthecap alapján rosszabbul állunk.
Csak 13m hely van, és thomas elküldésével se spórolunk semmit, csak csere esetén jön az a 4,5m....

Szóval tényleg lesz munkája lynchnek rendesen
Platypus
az a pöpec, hogy nem egyszerre jár le mindenki, így van idő

több mint 4 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Aktuális szerződések átstruktúrálásával elég sok helyet lehet kreaálni, minden csapat ezt szokta csinálni, ezt fogjuk majd mi is, amikor majd szorít a sapka.