San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jed épp sajtótájékoztatót tart.
több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Annyira megmosolygtató, hogy azok a médiák, akik eddig szidták és töketlennek nevezték Chip Kelly-t, most együttesen áldozatnak állítják be.
Alabama Niners
például ez? 😊

 twitter.com/DavidChappine/status/815954409263955968
baggio
a magyar szakirodalomra gondoltam.

Prescott nálunk bebukott volna, de messze nem lett volna olyan produktív, mint Dallasban.

Mondjuk te is nagy ekézője vagy az SEC QB-knak.
több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Annyira megmosolygtató, hogy azok a médiák, akik eddig szidták és töketlennek nevezték Chip Kelly-t, most együttesen áldozatnak állítják be.
Alabama Niners
például ez? 😊

 twitter.com/DavidChappine/status/815954409263955968
baggio
Jó, de az ACL-es cornert kellett volna miatta passzolni (és ezt most attól független mondom, hogy szvsz Dak nálunk ugyanolyan szar lenne, mint Kaep), nyilván az egocentrikus tahó ilyet nem csinál.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Annyira megmosolygtató, hogy azok a médiák, akik eddig szidták és töketlennek nevezték Chip Kelly-t, most együttesen áldozatnak állítják be.
Alabama Niners
például ez? 😊

 twitter.com/DavidChappine/status/815954409263955968


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Annyira megmosolygtató, hogy azok a médiák, akik eddig szidták és töketlennek nevezték Chip Kelly-t, most együttesen áldozatnak állítják be.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet
#49ers requested permission to interview #Chiefs director of football operations Chris Ballard, source said, for their GM job.
Beki
ajjjaj, ez kevésbé örömteli hír...
TGA
Ballard tavaly nem akart elmenni a Chiefstől ha jól emlékszem. Jól emlékszem?
Bazzani
Annyit tudok, hogy 2 éve a Jets interjú lehetőségét megköszönte és a Bearsnél ő volt a befutó Pace előtt.
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Patsmásolás lesz a képlet?
 twitter.com/AdamSchefter/status/815911262664216577
empty taxi
Amúgy nekem a fejemben nemrég összeállt egy általam jónak tartott hasonlat erre az iszonyúan belterjes, 32 szereplővel működő szektorra (NFL). Korábban úgy hittem, hogy minden csapatnál meg van egy bizonyos szintű know-how, azaz "tudják hogy mennek a dolgok", a szakma trükkjeivel tisztában vannak stbstb. Aztán rá kellett jönnöm, hogy nem, ez nagyon nincs így, a 32 szereplő közül van olyan, amelyik még mindig 2003-ban él, meg olyan is, aki már azt hiszi, hogy 2020 van.

Úgy kellene inkább elképzelni az NFL frencsájzokat, mint organizationöket, ahogyan a hadiiparban egy-egy nagy vállalkozást. Tegyük fel, hogy van egy tender, amit meghirdet mondjuk a Pentagon (NFL által rendezett SB). Azt kérik a gyártüktól, hogy fejlesszenek egy több hadrendben bevethető vadászgépet, ez lesz a tender tárgya (aka bajnok NFL csapat). Minden gyártó nekiáll fejleszteni a maga gépét, mérnököket hoz, különböző megoldásokat ötlenek ki, van aki teljesen máshogy próbálkozik (moneyball vs big FA spending), mint a többi, de a lényeg, hogy 32 gyártó versenyez. Tegyük fel, hogy ezt a tendert minden évben meghirdetik (itt rugaszkodjunk el a valóságtól). Joggal merül-e fel egy olyan gyártóban, aki már évek óta nem tud versenyképes gépet kifejleszteni (frisco), hogy leigazolja a rendre legjobban szereplő gyártó (pats) mérnökeit meg egyéb szakembereit? Igen, joggal.

Én azon a meggyőződésen vagyok, hogy nagyon kevés frencsájz van annak a tudásnak a birtokában, ami adott korban egy sikeres frencsájz alapköve lehet. Mind a 32 csapat próbálkozik, de vannak olyanok akik annyira eltérő módon próbálkoztak, hogy elnavigálták magukat a "kutatással", és évekbe kerül, mire visszatérnek a jó ösvényre (pl.:raiders), és vannak olyanok is, akik már olyan sokat hibáztak, hogy csak valami radikális húzással kerülhetnek a sikeres pályázók közé (pl.: browns). Éppen ezért a legjobb eséllyel akkor kerülhet a vállalatom az élre, ha a már ott lévő ellenféltől elhozom azokat, akik tudják, hogy hogyan lehet oda jutni. Persze nagyon ritkán bejön, ha kívülről hozok valamilyen ász mérnököt, aki maximum régen foglalkozott vadászgépekkel (pl.:Carroll és a hawks), de többnyire akkor lesz sikeres "mérnök csere", ha elhozom egy sikeres gyártó embereit és megszerzem az ő know-howjukat. Aztán persze ez sem garancia a sikerre, mert lehet, hogy nem a vezető mérnökön múlt csak a siker, hanem valaki máson, de a legjobb esélyt mégiscsak az adja, ha a legjobbtól igazolok.
undisputedly
Húúú ez egy elég jó párhuzam és eszmefuttatás.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Patsmásolás lesz a képlet?
 twitter.com/AdamSchefter/status/815911262664216577
empty taxi
Amúgy nekem a fejemben nemrég összeállt egy általam jónak tartott hasonlat erre az iszonyúan belterjes, 32 szereplővel működő szektorra (NFL). Korábban úgy hittem, hogy minden csapatnál meg van egy bizonyos szintű know-how, azaz "tudják hogy mennek a dolgok", a szakma trükkjeivel tisztában vannak stbstb. Aztán rá kellett jönnöm, hogy nem, ez nagyon nincs így, a 32 szereplő közül van olyan, amelyik még mindig 2003-ban él, meg olyan is, aki már azt hiszi, hogy 2020 van.

Úgy kellene inkább elképzelni az NFL frencsájzokat, mint organizationöket, ahogyan a hadiiparban egy-egy nagy vállalkozást. Tegyük fel, hogy van egy tender, amit meghirdet mondjuk a Pentagon (NFL által rendezett SB). Azt kérik a gyártüktól, hogy fejlesszenek egy több hadrendben bevethető vadászgépet, ez lesz a tender tárgya (aka bajnok NFL csapat). Minden gyártó nekiáll fejleszteni a maga gépét, mérnököket hoz, különböző megoldásokat ötlenek ki, van aki teljesen máshogy próbálkozik (moneyball vs big FA spending), mint a többi, de a lényeg, hogy 32 gyártó versenyez. Tegyük fel, hogy ezt a tendert minden évben meghirdetik (itt rugaszkodjunk el a valóságtól). Joggal merül-e fel egy olyan gyártóban, aki már évek óta nem tud versenyképes gépet kifejleszteni (frisco), hogy leigazolja a rendre legjobban szereplő gyártó (pats) mérnökeit meg egyéb szakembereit? Igen, joggal.

Én azon a meggyőződésen vagyok, hogy nagyon kevés frencsájz van annak a tudásnak a birtokában, ami adott korban egy sikeres frencsájz alapköve lehet. Mind a 32 csapat próbálkozik, de vannak olyanok akik annyira eltérő módon próbálkoztak, hogy elnavigálták magukat a "kutatással", és évekbe kerül, mire visszatérnek a jó ösvényre (pl.:raiders), és vannak olyanok is, akik már olyan sokat hibáztak, hogy csak valami radikális húzással kerülhetnek a sikeres pályázók közé (pl.: browns). Éppen ezért a legjobb eséllyel akkor kerülhet a vállalatom az élre, ha a már ott lévő ellenféltől elhozom azokat, akik tudják, hogy hogyan lehet oda jutni. Persze nagyon ritkán bejön, ha kívülről hozok valamilyen ász mérnököt, aki maximum régen foglalkozott vadászgépekkel (pl.:Carroll és a hawks), de többnyire akkor lesz sikeres "mérnök csere", ha elhozom egy sikeres gyártó embereit és megszerzem az ő know-howjukat. Aztán persze ez sem garancia a sikerre, mert lehet, hogy nem a vezető mérnökön múlt csak a siker, hanem valaki máson, de a legjobb esélyt mégiscsak az adja, ha a legjobbtól igazolok.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ian Rapoport ‏@RapSheet
#49ers requested permission to interview #Chiefs director of football operations Chris Ballard, source said, for their GM job.
Beki
ajjjaj, ez kevésbé örömteli hír...
TGA
Ballard tavaly nem akart elmenni a Chiefstől ha jól emlékszem. Jól emlékszem?

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet
#49ers requested permission to interview #Chiefs director of football operations Chris Ballard, source said, for their GM job.
Beki
ajjjaj, ez kevésbé örömteli hír...
TGA
Hát csoportriválisoknak és a Chiefsnek nem igazán. 😊
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ian Rapoport ‏@RapSheet
#49ers requested permission to interview #Chiefs director of football operations Chris Ballard, source said, for their GM job.
Beki
ajjjaj, ez kevésbé örömteli hír...

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet
#49ers requested permission to interview #Chiefs director of football operations Chris Ballard, source said, for their GM job.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Patsmásolás lesz a képlet?
 twitter.com/AdamSchefter/status/815911262664216577
empty taxi
...meg vagyunk mentve!!!

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Patsmásolás lesz a képlet?
 twitter.com/AdamSchefter/status/815911262664216577


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
na akkor ennek is vége. Baalkét szépen kikísérték az épületből, Chip pedig pár óra múlva követheti.
a meccs jelente amikor az egyik Seahawks játékost kiállították, utána meg a saját csapattársával verekedett...és még nálunk vannak problémák 😀
petey
Nem ertem, hogy egy ilyen frenchise torteneti melypontban miert egy masik csapat diszfunkciojan elvezkedsz, de szerintem sokan orulnenek most a 49ers szurkolok kozul, ha az lenne az egyik legnagyobb problemajuk, hogy a diviziogyoztes csapatukban egy rookie es egy masodeves jatekos osszebalhezott.

Kalappal a GM/HC/Qb kereseshez, renelem hamar visszater a jatekbeli rivalizalas.
undisputedly
gondoltam valaki ráugrik tőletek, de ez nem élvezkedés, hanem csak röhejesnek és cikinek tartom, hogy az általad említett divíziógyőztes csapat, - ahol gyakorlatilag már tökmindegy mi a vége mert ugye nyert az Atlanta, nekiáll powerkedni pár ember. aztán persze a saját társával is.
egy hulladék fos csapat ellen kell tolni egy román tábort 😀 csak ennyi. hidd el engem jobban lefoglal velünk mi lesz. pedig aztán ha nálunk lett volna ilyen azt megértettem volna egy 2-14 után.

köszi undi, én is nagyon ajánlom remélem nem fogják már fullba nyomni a kretént a felső emleten.

több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
na akkor ennek is vége. Baalkét szépen kikísérték az épületből, Chip pedig pár óra múlva követheti.
a meccs jelente amikor az egyik Seahawks játékost kiállították, utána meg a saját csapattársával verekedett...és még nálunk vannak problémák 😀
petey
Nem ertem, hogy egy ilyen frenchise torteneti melypontban miert egy masik csapat diszfunkciojan elvezkedsz, de szerintem sokan orulnenek most a 49ers szurkolok kozul, ha az lenne az egyik legnagyobb problemajuk, hogy a diviziogyoztes csapatukban egy rookie es egy masodeves jatekos osszebalhezott.

Kalappal a GM/HC/Qb kereseshez, renelem hamar visszater a jatekbeli rivalizalas.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
na akkor ennek is vége. Baalkét szépen kikísérték az épületből, Chip pedig pár óra múlva követheti.
a meccs jelente amikor az egyik Seahawks játékost kiállították, utána meg a saját csapattársával verekedett...és még nálunk vannak problémák 😀

persze a védelem nem bírt megtartani egy noname irányítót megint a végén, ahogy szoktuk minden jöttmenttel...

remélem csak a szél fog fütyülni az üres irodákban holnaptól.

több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Nyilván basszuk ki az edzőt egy év után, amikor olyan rosterrel (és olyan DC-vel... na igen, őt viszont betontömbbel a lábán dobnám az Atlanti-óceánba) dolgozott, amire a jelzők közül talán a hitvány illik a legjobban.
dankodavid
Mondjuk én azt sohasem tartottam egészségesnek amikor hoznak egy új GMet de a HC marad. Nem is vagyok benne biztos, hogy a legtöbb GM akar együtt dolgozni a régi rezsim emberével!embereivel. Ha Kelly maradna akkor az jelentősen lecsökkentené azon GM jelöltek listáját akik ide akarnának szerződni.
Ugyanez van jelenleg nálunk is (bár ki tudja hogy sül el végül) és benne van a pakliban, hogy ha nem jutunk rájátszásba akkor a GM hozza a saját emberét egy év után.
Én a teljes takarítás híve vagyok.
Bazzani
Komoly edző sem akar olyan helyen dolgozni, ahol évente repülnek a kollégák.
Amadeus91
Szinte mindenhol előfordult már, hogy (valamikor a franchise élete során) pörögtek kifelé a HC-k. Az öböl túloldalán is volt vagy 6-7 edző az elmúlt 10 évben. Most ebben a helyzetben, amikor kidobjuk a GM-et is, és nagyon úgy néz ki, hogy elindítunk egy rebuildinget, akkor logikus, hogy megy a kukába a HC is, meg az egész stáb. Egy ilyen helyzetbe meg jön komoly edző is, hoz az új GM. Természetesen ennek alapfeltétele, hogy legyen számukra olyan környezet amiben tudnak építkezni és erre kapjanak időt is. Nagyon remélem, hogy Baalke kirúgásával Jed belátta, hogy szakértőkre kell bízni a szakmát, akiknek ez a mesterségük. Ő legyen tulajdonos és pózoljon ebben a kényelmes szerepben.
Chip maradásának nem láttam volna értelmét egy ilyen helyzetben, csak újabb 1 évvel elodáztuk volna a menthetetlen újraépítést. Az idei draft már legyen az építkezésnek az első téglája, van bőven hely a sapka alatt, kell az FA piacról is hozni játékosokat.
Alabama Niners
Igazad van. Nálunk is olyan nagyszerű emberek akartak rebuildingelni mint Dennis Allen vagy Sparano. JDR azért írt alá, mert raiders szurkoló... utolsó komoly edzőnk JDR előtt Turner volt, már ha komolynak lehet nevezni. Egyetlen esélyetek egy komolyabb névre az, ha Kroenket túl tudjátok licitálni, tekintve, hogy a tulaj gyökér a roster pedig szar.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nyilván basszuk ki az edzőt egy év után, amikor olyan rosterrel (és olyan DC-vel... na igen, őt viszont betontömbbel a lábán dobnám az Atlanti-óceánba) dolgozott, amire a jelzők közül talán a hitvány illik a legjobban.
dankodavid
Mondjuk én azt sohasem tartottam egészségesnek amikor hoznak egy új GMet de a HC marad. Nem is vagyok benne biztos, hogy a legtöbb GM akar együtt dolgozni a régi rezsim emberével!embereivel. Ha Kelly maradna akkor az jelentősen lecsökkentené azon GM jelöltek listáját akik ide akarnának szerződni.
Ugyanez van jelenleg nálunk is (bár ki tudja hogy sül el végül) és benne van a pakliban, hogy ha nem jutunk rájátszásba akkor a GM hozza a saját emberét egy év után.
Én a teljes takarítás híve vagyok.
Bazzani
Komoly edző sem akar olyan helyen dolgozni, ahol évente repülnek a kollégák.
Amadeus91
Szinte mindenhol előfordult már, hogy (valamikor a franchise élete során) pörögtek kifelé a HC-k. Az öböl túloldalán is volt vagy 6-7 edző az elmúlt 10 évben. Most ebben a helyzetben, amikor kidobjuk a GM-et is, és nagyon úgy néz ki, hogy elindítunk egy rebuildinget, akkor logikus, hogy megy a kukába a HC is, meg az egész stáb. Egy ilyen helyzetbe meg jön komoly edző is, hoz az új GM. Természetesen ennek alapfeltétele, hogy legyen számukra olyan környezet amiben tudnak építkezni és erre kapjanak időt is. Nagyon remélem, hogy Baalke kirúgásával Jed belátta, hogy szakértőkre kell bízni a szakmát, akiknek ez a mesterségük. Ő legyen tulajdonos és pózoljon ebben a kényelmes szerepben.
Chip maradásának nem láttam volna értelmét egy ilyen helyzetben, csak újabb 1 évvel elodáztuk volna a menthetetlen újraépítést. Az idei draft már legyen az építkezésnek az első téglája, van bőven hely a sapka alatt, kell az FA piacról is hozni játékosokat.
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Nyilván basszuk ki az edzőt egy év után, amikor olyan rosterrel (és olyan DC-vel... na igen, őt viszont betontömbbel a lábán dobnám az Atlanti-óceánba) dolgozott, amire a jelzők közül talán a hitvány illik a legjobban.
dankodavid
Mondjuk én azt sohasem tartottam egészségesnek amikor hoznak egy új GMet de a HC marad. Nem is vagyok benne biztos, hogy a legtöbb GM akar együtt dolgozni a régi rezsim emberével!embereivel. Ha Kelly maradna akkor az jelentősen lecsökkentené azon GM jelöltek listáját akik ide akarnának szerződni.
Ugyanez van jelenleg nálunk is (bár ki tudja hogy sül el végül) és benne van a pakliban, hogy ha nem jutunk rájátszásba akkor a GM hozza a saját emberét egy év után.
Én a teljes takarítás híve vagyok.
Bazzani
Komoly edző sem akar olyan helyen dolgozni, ahol évente repülnek a kollégák.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
ha Chip kap egy zsíros college szerződést valahol, akkor mi nem fizetjük a bérét tovább.
hát adtam volna Chipnek még egy évet, de megértem a döntést. viszont kíváncsi leszek, hogy melyik GM jelölt fogja azt mondani, hogy idejönne, mert itt nyugodtak a körülmények 😀

na mindegy. remélem nem bénázzák el most.
Chris Ballard, Trey Brown, Nick Caserio, Eliot Wolf, Trent Kirchner..vannak itt nevek.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nyilván basszuk ki az edzőt egy év után, amikor olyan rosterrel (és olyan DC-vel... na igen, őt viszont betontömbbel a lábán dobnám az Atlanti-óceánba) dolgozott, amire a jelzők közül talán a hitvány illik a legjobban.
dankodavid
Mondjuk én azt sohasem tartottam egészségesnek amikor hoznak egy új GMet de a HC marad. Nem is vagyok benne biztos, hogy a legtöbb GM akar együtt dolgozni a régi rezsim emberével!embereivel. Ha Kelly maradna akkor az jelentősen lecsökkentené azon GM jelöltek listáját akik ide akarnának szerződni.
Ugyanez van jelenleg nálunk is (bár ki tudja hogy sül el végül) és benne van a pakliban, hogy ha nem jutunk rájátszásba akkor a GM hozza a saját emberét egy év után.
Én a teljes takarítás híve vagyok.

több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/12/31/chip-kellys-multiple-buyouts-create-unusual-issue-for-49ers-eagles/
na ez érdekes

Én mondjuk tuti adnék (adtam volna) még egy évet neki. Állítsa úgy össze a roostert, ahogy akarja Baalkle mentesen, draftoljon ahogy akar. Akkora rebuildet nem létezik, hogy tudna bárki csinálni, hogy PO contender csapat legyünk jövőre. Valószínű ezt az évet (is) be kell áldozni. Akkor már miért ne kaphatna esélyt a jövő építésére?
Aztán majd indul megint a keringő holnap 😕


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Nyilván basszuk ki az edzőt egy év után, amikor olyan rosterrel (és olyan DC-vel... na igen, őt viszont betontömbbel a lábán dobnám az Atlanti-óceánba) dolgozott, amire a jelzők közül talán a hitvány illik a legjobban.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ez egy álommeló lesz az offseasonben. A legutóbbi 3 edző közül az egyiket a sikerei ellenére elmarták a csapattól, a másik kettőt meg 1 év után kirúgták, miután nem sikerült egy csapásra újjáépíteni egy szétesett keretet. Bár az idő előtti menesztéssel elvileg komoly végkielégítés is jár, szóval lehetnek pozitív érvek is.
Kampman
With the move, the 49ers now go one-and-done with their coach two years in a row. It means they will owe more than $30 million in coaches salaries.

nfl.com-ról
Beki
van lóvé az nem gond, eredmény nincsen na az a gond 😊
Alabama Niners
Egyértelmű. 😊
Meglátjuk mennyire lesz vonzó GM és HC szempontból a dolog nálatok, előbbi terén annyival könnyebb, hogy nagyon másik GM-et nem fognak kirúgni perpill úgy fest. 😊