San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/12/31/chip-kellys-multiple-buyouts-create-unusual-issue-for-49ers-eagles/
na ez érdekes

Én mondjuk tuti adnék (adtam volna) még egy évet neki. Állítsa úgy össze a roostert, ahogy akarja Baalkle mentesen, draftoljon ahogy akar. Akkora rebuildet nem létezik, hogy tudna bárki csinálni, hogy PO contender csapat legyünk jövőre. Valószínű ezt az évet (is) be kell áldozni. Akkor már miért ne kaphatna esélyt a jövő építésére?
Aztán majd indul megint a keringő holnap 😕


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 162
Nyilván basszuk ki az edzőt egy év után, amikor olyan rosterrel (és olyan DC-vel... na igen, őt viszont betontömbbel a lábán dobnám az Atlanti-óceánba) dolgozott, amire a jelzők közül talán a hitvány illik a legjobban.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ez egy álommeló lesz az offseasonben. A legutóbbi 3 edző közül az egyiket a sikerei ellenére elmarták a csapattól, a másik kettőt meg 1 év után kirúgták, miután nem sikerült egy csapásra újjáépíteni egy szétesett keretet. Bár az idő előtti menesztéssel elvileg komoly végkielégítés is jár, szóval lehetnek pozitív érvek is.
Kampman
With the move, the 49ers now go one-and-done with their coach two years in a row. It means they will owe more than $30 million in coaches salaries.

nfl.com-ról
Beki
van lóvé az nem gond, eredmény nincsen na az a gond 😊
Alabama Niners
Egyértelmű. 😊
Meglátjuk mennyire lesz vonzó GM és HC szempontból a dolog nálatok, előbbi terén annyival könnyebb, hogy nagyon másik GM-et nem fognak kirúgni perpill úgy fest. 😊
több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ez egy álommeló lesz az offseasonben. A legutóbbi 3 edző közül az egyiket a sikerei ellenére elmarták a csapattól, a másik kettőt meg 1 év után kirúgták, miután nem sikerült egy csapásra újjáépíteni egy szétesett keretet. Bár az idő előtti menesztéssel elvileg komoly végkielégítés is jár, szóval lehetnek pozitív érvek is.
Kampman
With the move, the 49ers now go one-and-done with their coach two years in a row. It means they will owe more than $30 million in coaches salaries.

nfl.com-ról
Beki
van lóvé az nem gond, eredmény nincsen na az a gond 😊
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ez egy álommeló lesz az offseasonben. A legutóbbi 3 edző közül az egyiket a sikerei ellenére elmarták a csapattól, a másik kettőt meg 1 év után kirúgták, miután nem sikerült egy csapásra újjáépíteni egy szétesett keretet. Bár az idő előtti menesztéssel elvileg komoly végkielégítés is jár, szóval lehetnek pozitív érvek is.
Kampman
With the move, the 49ers now go one-and-done with their coach two years in a row. It means they will owe more than $30 million in coaches salaries.

nfl.com-ról
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 440
Ez egy álommeló lesz az offseasonben. A legutóbbi 3 edző közül az egyiket a sikerei ellenére elmarták a csapattól, a másik kettőt meg 1 év után kirúgták, miután nem sikerült egy csapásra újjáépíteni egy szétesett keretet. Bár az idő előtti menesztéssel elvileg komoly végkielégítés is jár, szóval lehetnek pozitív érvek is.
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
CK-t kirúgni egy ilyen év után... esélye nem volt ezzel a kerettel. Baalket megértem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy örülök, hogy CK megkapja a lehetőséget mindig, hogy javítson valamit, ha elszúr, vagy rajta kívül álló okok miatt nem működik valami.... ja nem..,... de hát nem lehet mindenki JF, vagy JF vagy éppen a változatosság kedvéért mondjuk GB...... akik vígan produkálgathatják a negatív szezonokat, bár végül is GB-vel szemben igazságtalan vagyok ő még csak egy helyen bukott meg....
több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 twitter.com/AdamSchefter/status/815371810019614724
baggio
úgy legyen!
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
 twitter.com/AdamSchefter/status/815371810019614724


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Srácok!

Mindenkinek sikeres, egészséges, boldog új évet.
Csapatunknak remélem jobb éve lesz mint a 2016-os volt!!
diverdoc
Mindenkinek Buék!

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Srácok!

Mindenkinek sikeres, egészséges, boldog új évet.
Csapatunknak remélem jobb éve lesz mint a 2016-os volt!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Hiányzott már az Alex vs Kap összehasonlítgatás
igen, alex szimpatikusabb, igen Alex jobb qb, de nem jelentősen
azért mögötte most egy nagyon erős védelem van, és támadó oldalon is vannak fegyverei, láthattuk Kap mire mint ilyen felállásban, illetve azt is láthattuk, hogy Alexnek hogy ment egy ilyen gyenge csapatban mint ami most Kap mögött van, ugyan itt lennénk vele is szerintem, mert ennek a csapatnak nem az a baja, hogy a gyenge irányítójáték lehúzza.
Emberileg nagyobb a különbség kettőjük között, Kap túltolja ezt a black jesus dolgot, szimpatikusabb Alex szorgalmas hozzáállása.

Gyűlöljük inkább Baalke-t, ő tényleg megérdemli.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
És pont ez a díj mutatja sztem a csapatunkon belüli helyzetet legjobban. A fekáinkk többségének tetszik Kaep akciója. És ez a díj ennek szól és nem az eredeti üzenetnek.
diverdoc
istenem hát ha egyszer a "fehéreink" kisebbségben vannak az öltözőben 😀
azok szavaztak akik ott és együtt dolgoznak vele.. ezen mit akarsz még máshogy értékelni?
honnét ismered a személyiségét? és azt hogy megosztja e az öltözőt?
honnét tudod hogy a "fekáink" miért szavaztak rá? honnét tudod hogy a fehérek nem??
ezek spekulációk, nincs információd ki kire miért szavazott, ezek a te projekcióid
ne akarj már igazságot csinálni a véleményedből..
Josszi
Igazad van. A szezonbeli nagyon jó, inspiráló és bátor játékának szólt.
diverdoc
Doki add föl...tök felesleges. Holnap 2017, és ezzel előbb utóbb mindenkinek szembesülni kell. 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
És pont ez a díj mutatja sztem a csapatunkon belüli helyzetet legjobban. A fekáinkk többségének tetszik Kaep akciója. És ez a díj ennek szól és nem az eredeti üzenetnek.
diverdoc
istenem hát ha egyszer a "fehéreink" kisebbségben vannak az öltözőben 😀
azok szavaztak akik ott és együtt dolgoznak vele.. ezen mit akarsz még máshogy értékelni?
honnét ismered a személyiségét? és azt hogy megosztja e az öltözőt?
honnét tudod hogy a "fekáink" miért szavaztak rá? honnét tudod hogy a fehérek nem??
ezek spekulációk, nincs információd ki kire miért szavazott, ezek a te projekcióid
ne akarj már igazságot csinálni a véleményedből..
Josszi
Igazad van. A szezonbeli nagyon jó, inspiráló és bátor játékának szólt.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
És pont ez a díj mutatja sztem a csapatunkon belüli helyzetet legjobban. A fekáinkk többségének tetszik Kaep akciója. És ez a díj ennek szól és nem az eredeti üzenetnek.
diverdoc
istenem hát ha egyszer a "fehéreink" kisebbségben vannak az öltözőben 😀
azok szavaztak akik ott és együtt dolgoznak vele.. ezen mit akarsz még máshogy értékelni?
honnét ismered a személyiségét? és azt hogy megosztja e az öltözőt?
honnét tudod hogy a "fekáink" miért szavaztak rá? honnét tudod hogy a fehérek nem??
ezek spekulációk, nincs információd ki kire miért szavazott, ezek a te projekcióid
ne akarj már igazságot csinálni a véleményedből..

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Annyira szar kapcsolata a társaival mégse lehet mert díjat is kapott..lol
Coolearie
http://www.ninersnation.com/2016/12/30/14129488/colin-kaepernick-len-eshmont-award-winner-2016-inspirational-courageous-play

khmm na igen.. 😀
Josszi
Nem szar kapcsolatról beszéltem, hanem megosztó személyiségről
"I don’t believe this is a unanimous vote, so I will certainly not say that nobody is bothered by Kaepernick’s protest. But this would suggest a majority of his teammates are accepting of his protest decision"
És pont ez a díj mutatja sztem a csapatunkon belüli helyzetet legjobban. A fekáinkk többségének tetszik Kaep akciója. És ez a díj ennek szól és nem az eredeti üzenetnek. Mondjuk már a tavalyit sem értettem. De ha az azt megelőző éveket nézzük, mint a Cowboy, Frank Gore, NaVorro stb ők számomra jobban tükrözik az inspiráló, bátor (és itt nem politikai, emberjogi aktivitásra hanem a pályán nyújtott teljesítményre gondolok) szellemiségét Eshmontnak. Ha ezt mondjuk 4 éve kapja az sztem jogos lett volna. (És ha már itt tartunk számomra érthetetlen az is hogy PW52 ezt sosem kapta meg)

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
az egyik csiszolatlan gyémántunk aki kinőheti magát jövő évtől, RR33. már nézem egy ideje, hogy mennyire tapad az emberére. ha a buta rookie hibákat kinövi, akkor van egy stealünk tavalyról. és megvan benne a gettofeka rajság is, amit remélem nem visz el Sherman-féle irányba.
 www.ninersnation.com/2016/12/30/14123022/rashard-robinson-49ers-future-no-1-cornerback

több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Annyira szar kapcsolata a társaival mégse lehet mert díjat is kapott..lol
Coolearie
http://www.ninersnation.com/2016/12/30/14129488/colin-kaepernick-len-eshmont-award-winner-2016-inspirational-courageous-play

khmm na igen.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Annyira szar kapcsolata a társaival mégse lehet mert díjat is kapott..lol

több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
...azért Kaep + Jimbo arra volt jó, hogy csoport másodikok legyetek. Azért picit elfogyott a tudomány 2014-re.
Szerintem Jimbonak is csak 3 éves terve volt... szerintem az NCAA-ből berobbant vezetőedzők jelentős részének futó 3 éves terve van. Konkrétan nem igazán sejtem pl., hogy Carrollnak mi jár a fejében 2014 óta....

És, ha hozzászólhatok... Alex Smith egyértelműen >>>>>> CK.
Előbbi sokat próbált NFL irányító, akit a foci érdekelt akkor is, amikor éppen ki tudja hányadszor ment a levesbe... utóbbit hagyjuk is, ment mindig a feje után. Emlékezzetek már, amikor az offseasonban az egyensúlyán, meg a technikáján kellett volna elsősorban melózni, akkor kvázi LB-vé gyúrta magát -Harbaugh feszítővassal, heggesztőpisztollyal korrigálta. Eztán, amikor leradírozta a Hox, akkor meg olyan sértődötten nyilatkozott, hogy elmehetett volna Szikora Robi mögé csikidámnak.

Nem mondo, lehetett volna belőle jó kis irányító, de ehhez tőle is nagyobb alázat kellett volna.

na béke
TGA
oké, 1 vote for Alex bekönyvelve 😀

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
...azért Kaep + Jimbo arra volt jó, hogy csoport másodikok legyetek. Azért picit elfogyott a tudomány 2014-re.
Szerintem Jimbonak is csak 3 éves terve volt... szerintem az NCAA-ből berobbant vezetőedzők jelentős részének futó 3 éves terve van. Konkrétan nem igazán sejtem pl., hogy Carrollnak mi jár a fejében 2014 óta....

És, ha hozzászólhatok... Alex Smith egyértelműen >>>>>> CK.
Előbbi sokat próbált NFL irányító, akit a foci érdekelt akkor is, amikor éppen ki tudja hányadszor ment a levesbe... utóbbit hagyjuk is, ment mindig a feje után. Emlékezzetek már, amikor az offseasonban az egyensúlyán, meg a technikáján kellett volna elsősorban melózni, akkor kvázi LB-vé gyúrta magát -Harbaugh feszítővassal, heggesztőpisztollyal korrigálta. Eztán, amikor leradírozta a Hox, akkor meg olyan sértődötten nyilatkozott, hogy elmehetett volna Szikora Robi mögé csikidámnak.

Nem mondo, lehetett volna belőle jó kis irányító, de ehhez tőle is nagyobb alázat kellett volna.

na béke

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Doki, nem akarom elkezdeni a AlexSmith > Ck7 vagy alex < Ck7 dlgot,
elfogadom hogy te így látod éled meg az elmúlt 6 év történéseit.
bár ha a 2011-2016 közötti szakaszt nézzük comeback és game winning drive tekintetében akkor a különbség nem olyan nagy kettőjük között mint gondolnád.

http://www.pro-football-reference.com/play-index/comeback.cgi?player=SmitAl03
http://www.pro-football-reference.com/play-index/comeback.cgi?player=KaepCo00

De azt szóvá kell tennem hogy ha Kaep megkapja a bizalmat és a támogatást (ami szinte mindegyik qb nél a siker alapja akkor a 2014-es év sem lett volna kuka, 2014-2016 között 3 OC HC ahogy te is tudod pl.
vagy a 2015 év végig sérülten nyűggel telve..



az ahogy Jimbót kigolyózták innen2014ben nem tett jót a csapategységnek, ahogy szivárogtak ki az infók stb stb..
ennek terhét visszük mostis, és se FA piacról nem tülekednek ide az emberek játékosnak, se az edzői pozicióra nem dúskálhatunk duskálhattunk a jelentkezők között..
Azt sem mondanám hogy Harbough csak azért nem volt türelmesebb Alexel mert pikk pakk SB-t akart nyerni,
inkább az ö filozófiájába jobban illett Ck7, amúgy meg másfél szezon türelem után lépte meg a váltást vállalta fel hogy ekézik ha nem jön be, így olyat amit ha Bellichick tesz meg akkor ő nagy guru az érzéketlen de fantasztikus elme aki meghúzta a tutit,(szerintem bejött egyébként) de ez csak az én abszolút nem szagértői véleményem,sajnos idejekorán távoznia kellett, az eredményt ismerjük :-/

SZóval igazatok van abban nem lehet két eltérő stilusban játszó , eltérő filozófiáju csapatban teljesítő qb-t összehasonlítani, maradjunk abban Kaep vagy Alex Smith két eltérő vallás 😀

hogyan lehetne összehasonlítani a 2015-2016 KC-t a mi szenvedő szétesett csapatunkkal?
nem ad valós képet, öszintén Doki te eltudtad volna képzelni a 2013-as PO-ban hogy Alex megfutja hozza azokat a driveokat amiket Kaep képes volt kiélezett helyzetben hozni?? és nem egy gamewinning qb és ligaalja ebben?
Nem, ha van bizalom felé és a csapatnak egymásban akkor képes konstans jó játékra akár kiélezett szituációkban is. na közhelyszótár off. .😀

én nem tekintem szerencsétlennek hogy politizál, nem gép, és talán önbizalom tekintetében jót is tett neki hogy végre 28 évesen mert felnőni és felvállalni olyan értékeket ami neki fontos, ha nem is értek vele 100%ba együtt..

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
igazából amióta Kap draftolva lett, s kvázi kezdő QB, azóta megy az ekézése.
szóval tudom, hogy trendi Kapot fikázni, de ő igenis egy tehetséges QB
petey
Azért kezdetektől nem gondolnám, hogy ekéztem volna. Sőt. Tehetséges persze. Bizonyos skillek tekintetében. Bizonyosok tekintetében meg tehetségtelen.
szerintem Kapnak a vasárnapi lesz az utolsó meccse piros/aranyban. ki tudja hol lennénk vele ha marad Jimbo. mert ő választotta.
petey
Szerintem meg nem. Nem nagyon tudom elképzelni, hogy bármelyik csapat őt elvinné. Ha kar még nfl-ben játszani, akkor sztem egy esélye van, ha itt marad. Persze lehet, hogy tévedek, lehetnek sérülések ami miatt akutan kell majd valahova egy irányító. De kezdő QB-nak tényleg nem tudom elképzelni, hogy valahova elvinnék. Persze backup-backupjának lehet, hogy elvinnék, de kérdéses ő mit választana, mert ahogy én a jelenlegi ninerst ismerem, meg tényleg nem tudom van-e egyáltalán az idei classban érdemes QB jelölt, itt játék lehetősége lenne jövőre is.
amúgy én Alex supporter voltam mióta itt volt, és igen, érte is álltam sokszor a sarat, hogy le lett bustozva. és igen, őszíntén sajnáltam hogy elment. de neki is így volt jobb.
petey
Ezt tanusíthatom (alexsexual 😊 ) . 5-6-7 éve pont velem is volt csörtéd ebből kifolyólag 😊 És neki tényleg így volt jobb
talán jövőre megindul valami itt is és olyan emberekkel tudjuk körbevenni majd a következő nagy QB-nkat mint teszi azt most a Dallas és Raiders, akkor lesz remény.
petey
Pontosan. Ez az a mondatod, ami teljesen az én véleményemet tükrözi.
....nem jelenti azt hogy vak vagyok a problémáira, és elismerem ha már nem megy..........megértem a véleményed, doki.
petey
Köszönöm


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
és honnan akasszunk le "rendes" irányítót?
ki a frencsájz qb szerinted? definiálnád?
talán ha 5-6 van a ligában?
2012-2014 ig miért volt sikeres? talán mert volt célpont és kőkemény védelem?
most? 54. a legjobb elkapónk helyezése.. legtöbb droppolt passz nálunk, legtöbb benyelt sack szintén..
és te csak ekézed?
ne tegyük már qb függővé a sikeres szereplést..
ja bocs elfelejtettem hogy te sosem szeretted... 😀
Josszi
Igazad van sosem szerettem. Ennek ellenére más csapatok szurkereivel szemben, akik nem voltak vele elfogultak sokáig védtem (ugye a mundér becsülete, mi kutyánk kölyke stb). Leghevesebb vita vmelyik hókszos sráccal volt, tralán undi, de ez nem biztos és nem is lényeges. Kaep extrovertáltságát védtem sokáig.
Hogy ki a frencsájz kúbi? Sztem mindketten tudjuk mire gondolok, és ahogy leírtad van 5-6 a ligában.
És igazad van abban is, amit a teljes csapatról, a droppolt passzokról, az O#line hibáiról írsz. Azért egy jó irányítóval ennek ellenére lehetne jobb mutatókat produkálni. Nézd meg pl Wilson mit tudott kihozni abból a "brutál jó" hóksz falból (ok elkapó más tészta).
2014-ben sztem Kaep minden volt, csak sikeres nem 86-os ratingel, egy nem pozitivos szezonnal. Pedig akkor elkapó fronton nem sokban voltunk rosszabbak mint előtte évben Crabtree, Boldin, Davis, Johnson ott volt.
Kaepnek 2 jó éve volt, amit egy ligaelit védelem segített. A SB window nálunk ez a két év volt. És Harbaughnak ebben látom a legnagyobb hibáját, legalábbis jelenleg így gondolom: a jövőt teljesen feladva egy éven belül egy váratlant húzva SB-t nyerni ez volt a cél. Majdnem bejött. Kaep szétfutott mindenkit, ha ő nem akkor Gore. Nekünk ez volt a read option, hogy az atletikus srác fut egy nagyot. Két év után ez már nem működött. Harbaugh kirakta Alexet ( akinek a legnagyobb pechje az volt, hogy nem tudott két egymást követő évben ugyanazzal az edzővel, ugyanazzal a felfogással játszani), hogy esetleg egy éven belül SB-t nyerjen és az, hogy utána mi lesz itt, nem érdekelte.
Én továbbra is úgy gondolom, hogy egy jó irányító szükséges egy csapat konstans jó szerepléséhez. Egyetértek a Houston példával, de azért ha hosszútávon nézzük, csak azok a csapatok hozzák a PO-okat, ahol jó irányító van (nézd végig az általad írt 5-6 csapatot, és hogy azok az elmúlt években mit értek el)

Mit gondolok mitől jó egy irányító? Nagyon sok komponense van. Most olyanokról írok, amit kevésbé szoktak emlegetni:
Legyen vezéregyéniség, de minimálisan elfogadott ember. Kaep sajnos egy nagyon megosztó személyiség. Persze senki nincs akit mindenki szeret, de egy ennyire megosztó személyiség igenis kihat a csapatra. Soha nem gondoltam, hogy jó az, ha aktív sporttoló kemény politizálást folytat. Ez Kaepre is vonatkozik.
Kritikus helyzetben döntéshozatali képesség, nyomás alatti teljesítés. Nagyon ritkán sikerül ez neki. Erre persze nehéz statisztikát hozni, de pl game winning drive-okat tekintve ő abszolut liga alja. Alex utolsó teljes évében nálunk dupla annyit vezetett, mint Kaep legjobb évében.
Elfogultan lehet őt jó passzoló QB-nek tartani, én sztem egy jó irányító pontosabban passzol.

Amire kiakadtál és írod, hogy csak ekézek, az azokra a postokra írt reakcióm volt, miszerint Kaepnak nagyon jó meccse volt és örülni kellene, ha ő maradna az irányítónk. Én úgy gondolom, hogy ha összeségében nézzük a meccset és az utolsó negyedet kivesszük, kifejezetten nem játszott jól. Negyedik negeyedben 4 és 8-ra (!!!) jó döntést hozott és a 2pt convnél is. Ez igaz, de összességében nem volt jó. És egész szezont tekintve sem. Ő még csak game managernek sem jó. Ha ehhez vesszük a GM, Rooster stb problémákat az együtt katasztrófa. 3 éve nyüglődünk vele, én a kiutat nem vele látom. Ez nem ekézés, vélemény.

Bocs, hogy hosszan reagáltam. Peace
diverdoc
igazából amióta Kap draftolva lett, s kvázi kezdő QB, azóta megy az ekézése. lehet valakit kedvelni, szeretni vagy utálni, tök mindegy, nem rajtunk múlik mi lesz vele. sok múlik egy QB sikerességén, milyen rendszerbe draftolják, milyen fal van előtte, kik az elkapói, milyen futójáték, védelem van stb. ezért is nem érdemes nagyon hasonlítgatni.
Jimbo abban volt fasza, hogy Kap gyengeségeit el tudta maszkolni egy ligaelit futójátékkal és kőkemény védelemmel. ebbe belefért Kap Favre-féle gunslinger mentalitása. aztán az NFL, ahogy sokszor máskor is, felzárkózott ezekhez a játékokhoz és megakadt a szekér. ez részben az edzők hibája is hogy próbálták ugyanazt de már nem ment. ha már hoztad Wilsont, 2 évvel ezelőtt szezon felénél takkra tökugyanazokat a számokat hozta Kap, mint Wilson. passz/comp. passz, TD/INT. mondjuk futása több volt Wilsonnak. a különbség csak az volt, hogy a Hawksnál kiegyensúlyozott volt mind a D és O is. nálunk meg azért már nyikorgott Harbo széke.
szóval tudom, hogy trendi Kapot fikázni, de ő igenis egy tehetséges QB akinek egy megfelelő rendszer kell, és egy jó stáb, FO aki nem szurkálja hátba. én támogatom mindegyik 9ers játékost, mivel a mi kutyánk kölyke ugye, kivéve ha asszonyverő. gyilkos, tajparaszt részeg állat..rád nézek Miller és Aldon...de nem jelenti azt hogy vak vagyok a problémáira, és elismerem ha már nem megy.
szerintem Kapnak a vasárnapi lesz az utolsó meccse piros/aranyban. ki tudja hol lennénk vele ha marad Jimbo. mert ő választotta.

(Wilsonról nem akarok többet, mert szentségtörés lenne kifejteni róla a véleményem 😛)

amúgy én Alex supporter voltam mióta itt volt, és igen, érte is álltam sokszor a sarat, hogy le lett bustozva. és igen, őszíntén sajnáltam hogy elment. de neki is így volt jobb, talán Kapnak is így lesz jó. és az az év(2007) amikor lesérült Alex, Shaun Hill, Dilfer és Chris Weinke fejezte be a szezont...😀 epik. szóval ha azt túléltük, ezt is. ez nem rosszabb srácok. megértem a véleményed, doki.
talán, talán jövőre megindul valami itt is és olyan emberekkel tudjuk körbevenni majd a következő nagy QB-nkat mint teszi azt most a Dallas és Raiders, akkor lesz remény.