San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 162
McDonald után Kilgore is IR :/
petey
Léccilécci, akarom látni Marcus Martint még idén, hiányzik az a tohonya fasz, mint a gennyes hasmenés. Édes Istenem, Baalke és az ő draftjai, korai harmadik kört adtunk ezért a szerencsétlenért. Bravó. Még azért megnéztem, hogy kik mentek ki utána, hátha jobban felbaszom magam, a teljesség igénye nélkül, csak a harmadik körben: Brandon Linder, Gabe Jackson, Trai Turner. #scoutingwelldone

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
McDonald után Kilgore is IR :/

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
hát hamar le lett lőve a La Canfora féle pletyka. dolgozik a Baalke-tábor. azért tuti van valami a háttérben...

több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
szóval Kroenke kirúgta Bajuszt a Ramstől. nálunk is esedékes a nagytakarítás.
de esélyes hogy Chip marad, mert 3 edző pénzét nem fogják fizetni Yorkék.

de aztán ki tudja lesz-e töke az új GM-nek megnyomni a reset gombot.
petey
Azért idén nem Chip a fék szerintem. A jelenlegi keret és mögötte az organisation bottom 5 a ligában. Baalket kéne elzavarni végre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
szóval Kroenke kirúgta Bajuszt a Ramstől. nálunk is esedékes a nagytakarítás.
de esélyes hogy Chip marad, mert 3 edző pénzét nem fogják fizetni Yorkék.

de aztán ki tudja lesz-e töke az új GM-nek megnyomni a reset gombot.

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
14-0 után leszóltak a fiúknak, hogy elég legyen, kell az 1/2
Höri
Az hétszentség h így volt. Ennél látványosabb leolvadást ritkán láttam.
Beki
Nem sok 49ers meccset láttál idén 😉 Érdekes lenne látni egy statisztikát, hogy idén milyen remekül muzsikálunk a szünet után. Igaz, hogy Kapnek az egyébként is kevés célpontjából kiesett McDonald és után T.Smith is, de kritikus helyzetekben újra rettenetesen pontatlan volt.
SFGaben
Nem a leolvadás szót kellett volna használnom, mert ez nem az volt inkább.
Mondjuk nézegetem OTs 4&1-et, nem tudom h Kaepernick miért nem tartotta meg a labdát, sokkal jobb esélye lett volna neki megfutni.
Beki
A döntéshozatal nem tartozik az erősségei közé, ebben képtelen fejlődni. Petty a végén képes volt nagy játékokat csinálni, pedig volt rajta nyomás.
SFGaben
Igen, főleg OT-ban az a 20 yardos passz Andersonnak.
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
14-0 után leszóltak a fiúknak, hogy elég legyen, kell az 1/2
Höri
Az hétszentség h így volt. Ennél látványosabb leolvadást ritkán láttam.
Beki
Nem sok 49ers meccset láttál idén 😉 Érdekes lenne látni egy statisztikát, hogy idén milyen remekül muzsikálunk a szünet után. Igaz, hogy Kapnek az egyébként is kevés célpontjából kiesett McDonald és után T.Smith is, de kritikus helyzetekben újra rettenetesen pontatlan volt.
SFGaben
Nem a leolvadás szót kellett volna használnom, mert ez nem az volt inkább.
Mondjuk nézegetem OTs 4&1-et, nem tudom h Kaepernick miért nem tartotta meg a labdát, sokkal jobb esélye lett volna neki megfutni.
Beki
A döntéshozatal nem tartozik az erősségei közé, ebben képtelen fejlődni. Petty a végén képes volt nagy játékokat csinálni, pedig volt rajta nyomás.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
14-0 után leszóltak a fiúknak, hogy elég legyen, kell az 1/2
Höri
Az hétszentség h így volt. Ennél látványosabb leolvadást ritkán láttam.
Beki
Nem sok 49ers meccset láttál idén 😉 Érdekes lenne látni egy statisztikát, hogy idén milyen remekül muzsikálunk a szünet után. Igaz, hogy Kapnek az egyébként is kevés célpontjából kiesett McDonald és után T.Smith is, de kritikus helyzetekben újra rettenetesen pontatlan volt.
SFGaben
Nem a leolvadás szót kellett volna használnom, mert ez nem az volt inkább.
Mondjuk nézegetem OTs 4&1-et, nem tudom h Kaepernick miért nem tartotta meg a labdát, sokkal jobb esélye lett volna neki megfutni.
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
14-0 után leszóltak a fiúknak, hogy elég legyen, kell az 1/2
Höri
Az hétszentség h így volt. Ennél látványosabb leolvadást ritkán láttam.
Beki
Nem sok 49ers meccset láttál idén 😉 Érdekes lenne látni egy statisztikát, hogy idén milyen remekül muzsikálunk a szünet után. Igaz, hogy Kapnek az egyébként is kevés célpontjából kiesett McDonald és után T.Smith is, de kritikus helyzetekben újra rettenetesen pontatlan volt.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
14-0 után leszóltak a fiúknak, hogy elég legyen, kell az 1/2
Höri
Az hétszentség h így volt. Ennél látványosabb leolvadást ritkán láttam.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt hogy buktátok el.....????? Első félidőt néztem, mondom magamban meg kell lennie....tudon az én hibám 😊
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
14-0 után leszóltak a fiúknak, hogy elég legyen, kell az 1/2
Höri
meg még meg is rakták tipszmikszen

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
14-0 után leszóltak a fiúknak, hogy elég legyen, kell az 1/2

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
 www.cbssports.com/nfl/news/gm-trent-baalke-likely-done-with-49ers-chip-kellys-fate-up-to-next-gm/
Beki
Hát Shanahan ne!!!!
diverdoc
én nem bánnám ha egy Elway-féle pozíciót töltene be. azért az kemény lenne ha Jedet visszaküldené a papa meg a mama ugrálni a balettba 😀

Tim Kawakami‏ @timkawakami
Yes. I've heard similar things, and definitely Mike Shanahan is an underlined name inside 49ers HQ. But there are other names floating...

legyen már vége a szezonnak, hadd lássuk mi lesz 😊

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 584 — Apu ökölbeszorított keze
Ma kik lesznek az LB sorban lehet tudni?
Amugy burberidge milyen volt a szezonban?

több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 www.cbssports.com/nfl/news/gm-trent-baalke-likely-done-with-49ers-chip-kellys-fate-up-to-next-gm/
Beki
Hát Shanahan ne!!!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
 www.cbssports.com/nfl/news/gm-trent-baalke-likely-done-with-49ers-chip-kellys-fate-up-to-next-gm/
több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 162
Vance McDrop 5 éves hosszabbítás. Ooooké
petey
Túlfizették, de idén egészen korrekt teljesítményt nyújtott, ha jövőre tud megint előrelépni, akkor van egy nagyon korrekt TE normális pénzért. Ha innentől ellustul, akkor megbaszódhat fürtöske.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Vance McDrop 5 éves hosszabbítás. Ooooké
petey
Vance McDrop 5 éves hosszabbítás. Ooooké
petey
Én szívesen láttam volna nálunk mondjuk 2 év 7 milliós szerződéssel. No de 5/35? Ez még akkor is durva, ha a garantált nyilván lópikula.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
Vance McDrop 5 éves hosszabbítás. Ooooké

több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
még csak az elején vagyunk a 7 szük esztendőnek..

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Vasárnap Petty fog ellenünk karrier rekordokat felállítani. Már csak 4 meccs az idei szenvedésből.
SFGaben
elég sanszos. nem tudom, nekem valahogy olyan fura az egész csapat. mintha konkrétan beleszarna mindenki mindenbe. vagy tudnak valamit és azért, vagy mondták nekik hogy nehogy megsérüljetek, óvatosan a játékkal.

szegény Bow erre a fosra akar visszatérni :/

egyelőre úgy látom Baalke megy, Chip marad, Gamble lesz a GM, Kap meg nem kap nagy lvét sehol, és visszasunnyog.
petey
ez a Gamble kinevezés jó lenne nekünk? Nekem ez félmegoldást jelentene, házon belülről Baalke bizalmasát kinevezni, hát nem tudom. De tipikus Yorkos lépés lenne, ez vitathatatlan.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
Vasárnap Petty fog ellenünk karrier rekordokat felállítani. Már csak 4 meccs az idei szenvedésből.
SFGaben
elég sanszos. nem tudom, nekem valahogy olyan fura az egész csapat. mintha konkrétan beleszarna mindenki mindenbe. vagy tudnak valamit és azért, vagy mondták nekik hogy nehogy megsérüljetek, óvatosan a játékkal.

szegény Bow erre a fosra akar visszatérni :/

egyelőre úgy látom Baalke megy, Chip marad, Gamble lesz a GM, Kap meg nem kap nagy lvét sehol, és visszasunnyog.

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Nem tudok már hinni a győzelemben, olyan sima vereséngeink voltak. Az 1/2 draftcetli sztem már megvan, lehet rá készülni, hogy ki legyen az. első körös választott.
Legyen jó hír is:
Injured 49ers LB NaVorro Bowman has been around the team a little more in recent days. He was in the team's weight room during portion of practice open to media on Thursday. Bowman seemed to be moving around well after Achilles surgery and wasn't wearing a boot or brace on his leg.
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
ezt a meccset sztem hozni fogjuk. és nem sikerül minden idők leggyengébb szereplését túlszárnyalni, csak beállítani. 2-14


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P