San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
#49ers QB Colin Kaepernick will void his contract & become a free agent after 2016, sources say. But don’t rule out a return to SF in 2017. - Rapoport
Beki
Mehet Clevelandbe

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
#49ers QB Colin Kaepernick will void his contract & become a free agent after 2016, sources say. But don’t rule out a return to SF in 2017. - Rapoport
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Herflichet kirúgták a Duckstól......... de Kellyt nem érdekli a munka sem más CFB állás, úgyhogy marad, ha csak ki nem rúgják.
dande
érdemes lesz követni minket az utolsó meccs után 😀 Kap, Kelly, Baalke...indul a kiszavazó show.
tippem az sok scenárióból:
- Kap marad, egyre jobb Chip rendszerében
- Chip marad
- Baalke megy(de erre nem veszek mérget)
petey
Chip sem alkotott egyelőre maradandót, de ez a roster sokkal többre nem is alkalmas. Lehet, hogy 1-2 +W benne lenne, de ennél több nem. Nekem egyre inkább úgy fest a dolog, hogy az egyik oldalon van Chip + Kap a másik oldalon pedig Baalke. Jednek pedig választania kell, ami számára fájdalmas. Egyrészt, ha kirúgja Chip Kellyt 4 év alatt a 4. edzőjét kellene kinevezni, ami nem épp a siker receptje. Ráadásul ki fog idejönni ezek után? Ilyen roster és Baalke mellé? Ebből a szempontból és a folytonosságot tekintve is Chip tűnik a legjobb opciónak.
Akkor viszont nem marad más, mint Baalketől elköszönni, ő viszont Jed bizalmasa. Innen csak remélni tudom, hogy meglépi ezt.
SFGaben
nem alkotott valóban, de legalább megy az offense, pl. futásban az 5. hely környékén tanyázunk asszem. egy közepes védelemmel és sérülések nélkül ez egy 7-9-es csapat lehetne.
ezért vagyok dilemmában hogy mi legyen Chip/Kap párossal. KAp is lenyilatkozta, hogy neki kényelmes ez a rendszer és tetszik neki, plusz hétről-hétre nyeri vissza a formáját, mert ugye offseasonban marha kevés snapet kapott. ezért hajlok hogy maradjon még egy évet és full offseasonnal a háta mögött kiderülne mire mennek ketten. 18'-ban meg jöhet Browning 😀


O oldalon kell mindenképp egy playmaker WR. ezzel az állománnylal is már 1000+ yard Kap, 10 TD - 3 INT. az azért nem rossz.
aztán jöhet RB.
D oldalon meg ami a csövön kifér.
petey
WR állomány valóban nagyon vékony, nem értem miért nem lehetett Boldint megtartani. Kap/Chip páros mellet szól, hogy jelenleg egyik QB sem tűnik kihagyhatatlan választásnak a drafton és valóban egyre komfortosabb Kap ebben a rendszerben.WR class sajnos nem a legerősebb idén, RB/TE viszont jónak tűnik.
D oldalon Pass rusher kell , mint egy falat kenyér. ILB, DT szintén.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Herflichet kirúgták a Duckstól......... de Kellyt nem érdekli a munka sem más CFB állás, úgyhogy marad, ha csak ki nem rúgják.
dande
érdemes lesz követni minket az utolsó meccs után 😀 Kap, Kelly, Baalke...indul a kiszavazó show.
tippem az sok scenárióból:
- Kap marad, egyre jobb Chip rendszerében
- Chip marad
- Baalke megy(de erre nem veszek mérget)
petey
Chip sem alkotott egyelőre maradandót, de ez a roster sokkal többre nem is alkalmas. Lehet, hogy 1-2 +W benne lenne, de ennél több nem. Nekem egyre inkább úgy fest a dolog, hogy az egyik oldalon van Chip + Kap a másik oldalon pedig Baalke. Jednek pedig választania kell, ami számára fájdalmas. Egyrészt, ha kirúgja Chip Kellyt 4 év alatt a 4. edzőjét kellene kinevezni, ami nem épp a siker receptje. Ráadásul ki fog idejönni ezek után? Ilyen roster és Baalke mellé? Ebből a szempontból és a folytonosságot tekintve is Chip tűnik a legjobb opciónak.
Akkor viszont nem marad más, mint Baalketől elköszönni, ő viszont Jed bizalmasa. Innen csak remélni tudom, hogy meglépi ezt.
SFGaben
nem alkotott valóban, de legalább megy az offense, pl. futásban az 5. hely környékén tanyázunk asszem. egy közepes védelemmel és sérülések nélkül ez egy 7-9-es csapat lehetne.
ezért vagyok dilemmában hogy mi legyen Chip/Kap párossal. KAp is lenyilatkozta, hogy neki kényelmes ez a rendszer és tetszik neki, plusz hétről-hétre nyeri vissza a formáját, mert ugye offseasonban marha kevés snapet kapott. ezért hajlok hogy maradjon még egy évet és full offseasonnal a háta mögött kiderülne mire mennek ketten. 18'-ban meg jöhet Browning 😀


O oldalon kell mindenképp egy playmaker WR. ezzel az állománnylal is már 1000+ yard Kap, 10 TD - 3 INT. az azért nem rossz.
aztán jöhet RB.
D oldalon meg ami a csövön kifér.

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
17 FA lesz az idény végén, Barrows szerint Dorsey, McDonald,Ray-Ray, Kerley, Lewis/Ponder akiket meg kellene tartani
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article118197223.html
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Herflichet kirúgták a Duckstól......... de Kellyt nem érdekli a munka sem más CFB állás, úgyhogy marad, ha csak ki nem rúgják.
dande
érdemes lesz követni minket az utolsó meccs után 😀 Kap, Kelly, Baalke...indul a kiszavazó show.
tippem az sok scenárióból:
- Kap marad, egyre jobb Chip rendszerében
- Chip marad
- Baalke megy(de erre nem veszek mérget)
petey
Chip sem alkotott egyelőre maradandót, de ez a roster sokkal többre nem is alkalmas. Lehet, hogy 1-2 +W benne lenne, de ennél több nem. Nekem egyre inkább úgy fest a dolog, hogy az egyik oldalon van Chip + Kap a másik oldalon pedig Baalke. Jednek pedig választania kell, ami számára fájdalmas. Egyrészt, ha kirúgja Chip Kellyt 4 év alatt a 4. edzőjét kellene kinevezni, ami nem épp a siker receptje. Ráadásul ki fog idejönni ezek után? Ilyen roster és Baalke mellé? Ebből a szempontból és a folytonosságot tekintve is Chip tűnik a legjobb opciónak.
Akkor viszont nem marad más, mint Baalketől elköszönni, ő viszont Jed bizalmasa. Innen csak remélni tudom, hogy meglépi ezt.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Herflichet kirúgták a Duckstól......... de Kellyt nem érdekli a munka sem más CFB állás, úgyhogy marad, ha csak ki nem rúgják.
dande
érdemes lesz követni minket az utolsó meccs után 😀 Kap, Kelly, Baalke...indul a kiszavazó show.
tippem az sok scenárióból:
- Kap marad, egyre jobb Chip rendszerében
- Chip marad
- Baalke megy(de erre nem veszek mérget)
petey
Vagy Baalke mindenkit megtart és Herflich is idegyün😀

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Herflichet kirúgták a Duckstól......... de Kellyt nem érdekli a munka sem más CFB állás, úgyhogy marad, ha csak ki nem rúgják.
dande
érdemes lesz követni minket az utolsó meccs után 😀 Kap, Kelly, Baalke...indul a kiszavazó show.
tippem az sok scenárióból:
- Kap marad, egyre jobb Chip rendszerében
- Chip marad
- Baalke megy(de erre nem veszek mérget)

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Herflichet kirúgták a Duckstól......... de Kellyt nem érdekli a munka sem más CFB állás, úgyhogy marad, ha csak ki nem rúgják.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Önkéntelenül is elgondolkodtam, most hogy Gase ellen játszunk a mi lett volna ha scenarion...... Végeredményben egy kurva jó poziciós edzőt sikerült elvesztenünk és a kukába küldeni. Ligaalja D#, szar O#. Ki tudja, ha akkor Jim megmarad D# vezérnek, Gase meg HC-nek??? Cutlerből is ki tudott hozni vmi pluszt, ki tudja? Na mindegy csak gondolkodtam. Mindenesetre Jim és Chip kombináltan nem tudott annyi W-t összehozni, mint Gase eddig a delfinekkel (tudom más csapat, más roster stb).
diverdoc
Ha már álmodozunk... szerintem szezon végén kis Jedi belátja, hogy nem jót húzott, újragondolja a dolgokat, szóval megy Chip HC és Baalke GM, és jön Jim HC. És újraépítünk. És go 2. Harbowl 😊
szaszia
ide Jimbo akkor sem jönne vissza ha neki ígérik fél Kaliforniát.

amúgy Oregon úgy néz ki ki fogja rúgni Helfrich-et....és vajon ki menne vissza a Kacsákhoz?
és ha ez megtörténik akkor ráléptünk a Brown-féle sikertörténethez vezető útra. de akkor Baalke tuti marad.
petey
Szasz Tehsvírem!
A hír igaz, de nem várjuk vissza Csipet. Aki egyszer elmegy, az elment.
Te tênyleg örülnél Jimbonak, nemár nem láttad mít művelt legutóbb.
Az a csávó beteg.... Elismerem, ölni tudnék a tudásának a tizedéért, de beteg. Amúgy én első alkalommal láttam a tüzet, illetve, hogy megmoccant valami.
TGA
hát, még pár hét és kiderül mi lesz Csip sorsa. nem tartom vissza a lélegzetem mindenesetre..
örülnék Jimbonak persze, de néha nekem is sok volt amit leművelt. A Michigan-OSU-ra gondolsz? hát fasza kis műsort adott elő szó se róla. de mint említettem, ide be nem teszi a lábát amíg Baalke és a Yorkok el nem takarodnak. az utóbbira az esély kb a nullához konvergál.

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Önkéntelenül is elgondolkodtam, most hogy Gase ellen játszunk a mi lett volna ha scenarion...... Végeredményben egy kurva jó poziciós edzőt sikerült elvesztenünk és a kukába küldeni. Ligaalja D#, szar O#. Ki tudja, ha akkor Jim megmarad D# vezérnek, Gase meg HC-nek??? Cutlerből is ki tudott hozni vmi pluszt, ki tudja? Na mindegy csak gondolkodtam. Mindenesetre Jim és Chip kombináltan nem tudott annyi W-t összehozni, mint Gase eddig a delfinekkel (tudom más csapat, más roster stb).
diverdoc
Ha már álmodozunk... szerintem szezon végén kis Jedi belátja, hogy nem jót húzott, újragondolja a dolgokat, szóval megy Chip HC és Baalke GM, és jön Jim HC. És újraépítünk. És go 2. Harbowl 😊
szaszia
ide Jimbo akkor sem jönne vissza ha neki ígérik fél Kaliforniát.

amúgy Oregon úgy néz ki ki fogja rúgni Helfrich-et....és vajon ki menne vissza a Kacsákhoz?
és ha ez megtörténik akkor ráléptünk a Brown-féle sikertörténethez vezető útra. de akkor Baalke tuti marad.
petey
Szasz Tehsvírem!
A hír igaz, de nem várjuk vissza Csipet. Aki egyszer elmegy, az elment.
Te tênyleg örülnél Jimbonak, nemár nem láttad mít művelt legutóbb.
Az a csávó beteg.... Elismerem, ölni tudnék a tudásának a tizedéért, de beteg. Amúgy én első alkalommal láttam a tüzet, illetve, hogy megmoccant valami.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
 twitter.com/MichaelDavSmith/status/802986654768234498
empty taxi
ma ő vitte a vállán a csapatot

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
 twitter.com/MichaelDavSmith/status/802986654768234498


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
így nincs annyira rossz szájízem, max a 10 pont a turnoverekből. sajnos a védelem megint betlizett, kell a pass rush, mint egy falat kenyér. Tannehill(!!!!) szétdobált minket.

Kap meg úgy néz ki kezd visszatérni. bár ez a performansz szerintem már az offseasonnek szól.

több mint 7 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Majdnem... a vége Kapen múlt.
GO9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
 www.cbssports.com/nfl/news/browns-are-honing-in-on-tar-heels-qb-mitch-trubisky-in-the-2017-nfl-draft/

Istenem legyen igaz. és maradjunk 1/2-őn

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Önkéntelenül is elgondolkodtam, most hogy Gase ellen játszunk a mi lett volna ha scenarion...... Végeredményben egy kurva jó poziciós edzőt sikerült elvesztenünk és a kukába küldeni. Ligaalja D#, szar O#. Ki tudja, ha akkor Jim megmarad D# vezérnek, Gase meg HC-nek??? Cutlerből is ki tudott hozni vmi pluszt, ki tudja? Na mindegy csak gondolkodtam. Mindenesetre Jim és Chip kombináltan nem tudott annyi W-t összehozni, mint Gase eddig a delfinekkel (tudom más csapat, más roster stb).
diverdoc
Ha már álmodozunk... szerintem szezon végén kis Jedi belátja, hogy nem jót húzott, újragondolja a dolgokat, szóval megy Chip HC és Baalke GM, és jön Jim HC. És újraépítünk. És go 2. Harbowl 😊
szaszia
ide Jimbo akkor sem jönne vissza ha neki ígérik fél Kaliforniát.

amúgy Oregon úgy néz ki ki fogja rúgni Helfrich-et....és vajon ki menne vissza a Kacsákhoz?
és ha ez megtörténik akkor ráléptünk a Brown-féle sikertörténethez vezető útra. de akkor Baalke tuti marad.

több mint 7 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Önkéntelenül is elgondolkodtam, most hogy Gase ellen játszunk a mi lett volna ha scenarion...... Végeredményben egy kurva jó poziciós edzőt sikerült elvesztenünk és a kukába küldeni. Ligaalja D#, szar O#. Ki tudja, ha akkor Jim megmarad D# vezérnek, Gase meg HC-nek??? Cutlerből is ki tudott hozni vmi pluszt, ki tudja? Na mindegy csak gondolkodtam. Mindenesetre Jim és Chip kombináltan nem tudott annyi W-t összehozni, mint Gase eddig a delfinekkel (tudom más csapat, más roster stb).
diverdoc
Ha már álmodozunk... szerintem szezon végén kis Jedi belátja, hogy nem jót húzott, újragondolja a dolgokat, szóval megy Chip HC és Baalke GM, és jön Jim HC. És újraépítünk. És go 2. Harbowl 😊
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Önkéntelenül is elgondolkodtam, most hogy Gase ellen játszunk a mi lett volna ha scenarion...... Végeredményben egy kurva jó poziciós edzőt sikerült elvesztenünk és a kukába küldeni. Ligaalja D#, szar O#. Ki tudja, ha akkor Jim megmarad D# vezérnek, Gase meg HC-nek??? Cutlerből is ki tudott hozni vmi pluszt, ki tudja? Na mindegy csak gondolkodtam. Mindenesetre Jim és Chip kombináltan nem tudott annyi W-t összehozni, mint Gase eddig a delfinekkel (tudom más csapat, más roster stb).


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Na meglesz holnap a frencsájz rekord?
diverdoc
Meg. Stay positive!
Coolearie
Hátha ez pozitív.............


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Na meglesz holnap a frencsájz rekord?
diverdoc
Meg. Stay positive!

Szerkesztette: Coolearie

több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Na meglesz holnap a frencsájz rekord?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
FBence San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 34
Van valakinek egy tolla?
|  www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/photos/pb.332968243416537.-2207520000.1479926841./1304224206290931/?type=3&theater
|
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Biztos leragott csont volt itt a topikban. De megis megkerdeznem 😀
Kaep hogy lett elit jatekosbol atlagos?
Adirotor
Talán úgy, hogy sohasem volt elit? Vannak kiemelkedő képességei, amiket Harbaugh remekül kihasznált, azonban amikor a kiegészítő személyzet szétesett, meztelen lett a király.

Egyébként az utóbbi két meccsen korrektül teljesített a csapat, a jelek szerint Chip nem vesztetette el az öltözőt, ez pedig decemberben W-ket jelenthet.
gabokocka
manapság mindenki az elit szóval dobálózik ha kicsit jobban megy az adott játékosnak.
jelenleg talán 3 van ilyen: Brady, ARod, Big Ben. talán Eli még.

kérdés az, hogy Kelly-t elvesztjük-e szezon végén.

..éééssss Reid is IR. Tartt time. kezd már wtflol kategória lenni év végére. thx Baalke.
petey
Eli 😂😂😂😂
N azert 😀 o messze van az elittol
Adirotor
Ez egy belső kód... Pete nem írhatja azt, hogy Russel Wilson, ilyenkor ír Elit (érted elit 😛 )
TGA
Te Józsi, baszki kapcsold le a villanyt. Ezek a fényre gyünnek..

több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Biztos leragott csont volt itt a topikban. De megis megkerdeznem 😀
Kaep hogy lett elit jatekosbol atlagos?
Adirotor
Talán úgy, hogy sohasem volt elit? Vannak kiemelkedő képességei, amiket Harbaugh remekül kihasznált, azonban amikor a kiegészítő személyzet szétesett, meztelen lett a király.

Egyébként az utóbbi két meccsen korrektül teljesített a csapat, a jelek szerint Chip nem vesztetette el az öltözőt, ez pedig decemberben W-ket jelenthet.
gabokocka
manapság mindenki az elit szóval dobálózik ha kicsit jobban megy az adott játékosnak.
jelenleg talán 3 van ilyen: Brady, ARod, Big Ben. talán Eli még.

kérdés az, hogy Kelly-t elvesztjük-e szezon végén.

..éééssss Reid is IR. Tartt time. kezd már wtflol kategória lenni év végére. thx Baalke.
petey
Eli 😂😂😂😂
N azert 😀 o messze van az elittol
Adirotor
na jó vegyük ide még a tesóját is, de azért a 2 gyűrű nem hazudik.... 😊
petey
Joe Montananak és a tesójának együtt több gyűrűje van mint a Manning tesóknak. Pedig nincs is testvére 😀
Csiriba
bár nem vagyok nagy barátja egyik Manningnek sem, de sajna ez nem igaz 😕
a két M-nek összesen van annyi mint Montananak egyedül /vagy Bradynek, Vinatierinek esetleg Terry Bradshawnak/