San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Vasárnap Petty fog ellenünk karrier rekordokat felállítani. Már csak 4 meccs az idei szenvedésből.
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Kap NYC-ben vett lakást apróért(3M)
ebből nem lesz jövőre itt játszás. viszont most kezd a Jets ellen.

hát még 4 hét és elindulnak a dolgok....
petey
még júliusban vette, érdekes hogy most szivárog ki
ja megtudakolja melyik a legjobb fűszeres a környéken, és hogy mikor van a Black Panthers klubba a tagdíj befizetés..

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Kap NYC-ben vett lakást apróért(3M)
ebből nem lesz jövőre itt játszás. viszont most kezd a Jets ellen.

hát még 4 hét és elindulnak a dolgok....

több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Remelem jed minden nyamvadt este kiveri a buzi stadionjara, mert az a lenyeg. Ha lenne a szurkolokban fantazia, bezarnak oda Baalke melle es rajuk gyujtanak a picsaba.
dankodavid
clevelandbe se zarnak senkit sehova, pedig ha valahol, akkor ott aztan szukseg lenne a szurkolok haragjara..
Vegita
Clevelandben megmondták előre, hogy totális rebuild van, és egyébként se várt senki még pozitív szezont sem, pláne a kezdeti sérüléshullám után. Szal az egy kicsit más tészta.

Itt nem volt szó totális rebuildről, volt "irányítónk", rb szekció okés, elkapók foghíjasan, majdnem volt OL is és elméletileg egy legalább közepesre taksált def is ott virított az öltözőben. Na ebből nem sikerült semmit sem kihozni, se az edzőknek, se a vezetésnek, se a játékosoknak. Számomra ez dühítő.
Csiriba
nyár végén a 31.helyre rangsoroltak minket a draft és a roster alapján..
http://www.cheatsheet.com/sports/nfl-power-rankings.html/?a=viewall
bejött..
a többi csapatot nemigazán lőtték be jól 😀

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Remelem jed minden nyamvadt este kiveri a buzi stadionjara, mert az a lenyeg. Ha lenne a szurkolokban fantazia, bezarnak oda Baalke melle es rajuk gyujtanak a picsaba.
dankodavid
clevelandbe se zarnak senkit sehova, pedig ha valahol, akkor ott aztan szukseg lenne a szurkolok haragjara..
Vegita
Clevelandben megmondták előre, hogy totális rebuild van, és egyébként se várt senki még pozitív szezont sem, pláne a kezdeti sérüléshullám után. Szal az egy kicsit más tészta.

Itt nem volt szó totális rebuildről, volt "irányítónk", rb szekció okés, elkapók foghíjasan, majdnem volt OL is és elméletileg egy legalább közepesre taksált def is ott virított az öltözőben. Na ebből nem sikerült semmit sem kihozni, se az edzőknek, se a vezetésnek, se a játékosoknak. Számomra ez dühítő.
több mint 7 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 401
Soha nem szerettem, húzzon is el. Mondjuk kár, hogy lecserélték, mert sztem nfl record lett volna. Mondjuk 3 negyed plussz pár perc alatt egy jó passz és 4 yard.............Na ez nem semmi. És neki nem droppok miatt jött ez a stat.
És egy rohadt gyenge Chicago ellen sikerült ezt összehoznunk.
Bár van egy érzésem, hogy ő már úgy beleszarik a 49-ersbe hogy csak na. Sztem a csere is ennek szólt. Mondjuk az ilyen meccseivel faszán növeli FA esélyeit. Csak ő ennyire nem okos, hogy ezt lássa.
Faszkalap idióta. Menjen polgárjogi harcolni, térdelni, hajat növeszteni ahova akar.
diverdoc
Azzal kezdeném, hogy nem láttam a meccset, de Kaep eddigi meccseit láttam. Hyde-on kívül ő az egyetlen az offensen belül, aki képes jó teljesítményre vagy legalábbis olyanra, ami meccset befolyásoló. A mostani szezonban nem nagyon emlékszem balfaszkodásra tőle. A falunk állítólag idén fasza passzblokkban, mégis engedett már 34 sacket (a mostani meccsen 6-t). 5 passzkísérletből 1 volt jó és 4 yardért. Ha dobált volna 10 kísérletből ennyit, akkor lennék kiakadva. Szóval az elmúlt meccseken is az látszott, hogy beleszarik😊. Legalább ne legyünk naivak, az a szerződés azért lett lerövidítve, meg azért lett ilyen, mert nem akarjuk és ő se minket. Én se akarnék itt játszani így. És szerintem megmutatta, hogy van benne még kakaó, főleg egy qb-futkosós rendszerben.
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
szóval Kap nem él az opciós jogával és FA lesz jövőre, plusz eladja a házát...véééletlenek? 😊

amúgy abszolút nihill ezt a fost látva hétről-hétre. nem is izgat.

Chip apja pénteken elhunyt, így állt ott. részvétem neki 😕
petey
A nem is izgattal kapcsolatban olvastam egy cikket, jól összefoglalja, hogy milyen csapat most a 49ers. A baj az, hogy a tulajdonost, a GM-t és talán most már le lehet írni az edzőt se izgatja. Totál katasztrófa, amikor az ember azt gondolná, hogy pl az offense a múlt héten lépett előre egy picit, a következő héten hátralépünk egy nagyot. A defenseben fogalma sincs senkinek kinek hova kell mennie, kinek mi a felelőssége, csak a fejetlenség. Halkan kérdem Baalkeban sincs annyi, hogy ilyen szezon után/közben felálljon és vegye a kalapját?
 www.bayareasportsguy.com/the-49ers-dont-care-so-why-should-you/
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
szóval Kap nem él az opciós jogával és FA lesz jövőre, plusz eladja a házát...véééletlenek? 😊
petey
Soha nem szerettem, húzzon is el. Mondjuk kár, hogy lecserélték, mert sztem nfl record lett volna. Mondjuk 3 negyed plussz pár perc alatt egy jó passz és 4 yard.............Na ez nem semmi. És neki nem droppok miatt jött ez a stat.
És egy rohadt gyenge Chicago ellen sikerült ezt összehoznunk.
Bár van egy érzésem, hogy ő már úgy beleszarik a 49-ersbe hogy csak na. Sztem a csere is ennek szólt. Mondjuk az ilyen meccseivel faszán növeli FA esélyeit. Csak ő ennyire nem okos, hogy ezt lássa.
Faszkalap idióta. Menjen polgárjogi harcolni, térdelni, hajat növeszteni ahova akar.

Passzolt yardok tekintetében azért sikerült a franchise negatív rekordot hozni, ezzel a 39-el (35 y a Szöszié). Tekintve hogy a sack negatív yardját passzhoz adják, így egy 1963-as meccs statisztikailag rosszabb, de ott is volt legalább 63 passzolt yard. 71 szezonunk alatt ilyen szar még nem volt.

amúgy abszolút nihill ezt a fost látva hétről-hétre. nem is izgat.
petey
Jó Neked. Engem sajnos kurvára.

Chip apja pénteken elhunyt, így állt ott. részvétem neki 😕
petey
Elsősorban nem az ő sara ez. Családi tragédiája ellenére, azt hogy ezt végigszenvedte (mert, hogy ez ordenáré szenvedés neki is az tuti) maximális tiszteletem az övé. (mondjuk a chicagoi télre nem Floridában kellett volna felkészülni)

Egy kinti komment:" I don't know if Chip Kelly can coach successfully at the NFL level or not, but what I do know is that NO current NFL coach could have success with this garbage roster that Baalke has put on the field."

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
szóval Kap nem él az opciós jogával és FA lesz jövőre, plusz eladja a házát...véééletlenek? 😊

amúgy abszolút nihill ezt a fost látva hétről-hétre. nem is izgat.

Chip apja pénteken elhunyt, így állt ott. részvétem neki 😕

több mint 7 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Remelem jed minden nyamvadt este kiveri a buzi stadionjara, mert az a lenyeg. Ha lenne a szurkolokban fantazia, bezarnak oda Baalke melle es rajuk gyujtanak a picsaba.
dankodavid
clevelandbe se zarnak senkit sehova, pedig ha valahol, akkor ott aztan szukseg lenne a szurkolok haragjara..

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt sztem a Kelly a legkevésbé ludas de esélyes h tévedek. Állítólag jövőre is ő lesz aHC kiváncsi vagyok tud-e bármin javítani....
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Remelem jed minden nyamvadt este kiveri a buzi stadionjara, mert az a lenyeg. Ha lenne a szurkolokban fantazia, bezarnak oda Baalke melle es rajuk gyujtanak a picsaba.
dankodavid
Szóval akkor se tulaj, se gm, se stadion. Előbbi kettőt nem bánom, utóbbi meg fel lehet építeni és van rá biztosítás.
több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 159
Remelem jed minden nyamvadt este kiveri a buzi stadionjara, mert az a lenyeg. Ha lenne a szurkolokban fantazia, bezarnak oda Baalke melle es rajuk gyujtanak a picsaba.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
...akartok beszélni róla...?!

Nálam járt kedvenc friscoi prof kollegám. Ő annyit mondott, hogy amíg York, Baalek, Kelly a csapatnál van nem néz több meccset.
A csávó szerintem az alkalmazott mat egyik legnagyobb koponyája, és konkrétan vigasztalhatatlan. 😕 😕 😕
5 éves kora óta SF szurkoló!

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ki mit szól ehhez a drafthoz:

1. Mitch Trubisky, QB, North Carolina
2. JuJu Smith-Schuster, WR, USC
3. Charles Harris, edge rusher, Missouri
4. Keith Kelsey, ILB, Louisville
5. Jeremy McNichols, RB, Boise State
6. Amara Darboh, WR, Michigan
6 (from DEN). Tony Conner, S, Ole Miss
7. Isaac Rochell, DL, Notre Dame
Harlequin
Harris szvsz biztos TOP20 pick.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Ki mit szól ehhez a drafthoz:

1. Mitch Trubisky, QB, North Carolina
2. JuJu Smith-Schuster, WR, USC
3. Charles Harris, edge rusher, Missouri
4. Keith Kelsey, ILB, Louisville
5. Jeremy McNichols, RB, Boise State
6. Amara Darboh, WR, Michigan
6 (from DEN). Tony Conner, S, Ole Miss
7. Isaac Rochell, DL, Notre Dame
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
#49ers QB Colin Kaepernick will void his contract & become a free agent after 2016, sources say. But don’t rule out a return to SF in 2017. - Rapoport
Beki
Mehet Clevelandbe
Amadeus91
Pedig ő volt a valaki szerintem az #O-ba..

több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 010
#49ers QB Colin Kaepernick will void his contract & become a free agent after 2016, sources say. But don’t rule out a return to SF in 2017. - Rapoport
Beki
Mehet Clevelandbe

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
#49ers QB Colin Kaepernick will void his contract & become a free agent after 2016, sources say. But don’t rule out a return to SF in 2017. - Rapoport
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Herflichet kirúgták a Duckstól......... de Kellyt nem érdekli a munka sem más CFB állás, úgyhogy marad, ha csak ki nem rúgják.
dande
érdemes lesz követni minket az utolsó meccs után 😀 Kap, Kelly, Baalke...indul a kiszavazó show.
tippem az sok scenárióból:
- Kap marad, egyre jobb Chip rendszerében
- Chip marad
- Baalke megy(de erre nem veszek mérget)
petey
Chip sem alkotott egyelőre maradandót, de ez a roster sokkal többre nem is alkalmas. Lehet, hogy 1-2 +W benne lenne, de ennél több nem. Nekem egyre inkább úgy fest a dolog, hogy az egyik oldalon van Chip + Kap a másik oldalon pedig Baalke. Jednek pedig választania kell, ami számára fájdalmas. Egyrészt, ha kirúgja Chip Kellyt 4 év alatt a 4. edzőjét kellene kinevezni, ami nem épp a siker receptje. Ráadásul ki fog idejönni ezek után? Ilyen roster és Baalke mellé? Ebből a szempontból és a folytonosságot tekintve is Chip tűnik a legjobb opciónak.
Akkor viszont nem marad más, mint Baalketől elköszönni, ő viszont Jed bizalmasa. Innen csak remélni tudom, hogy meglépi ezt.
SFGaben
nem alkotott valóban, de legalább megy az offense, pl. futásban az 5. hely környékén tanyázunk asszem. egy közepes védelemmel és sérülések nélkül ez egy 7-9-es csapat lehetne.
ezért vagyok dilemmában hogy mi legyen Chip/Kap párossal. KAp is lenyilatkozta, hogy neki kényelmes ez a rendszer és tetszik neki, plusz hétről-hétre nyeri vissza a formáját, mert ugye offseasonban marha kevés snapet kapott. ezért hajlok hogy maradjon még egy évet és full offseasonnal a háta mögött kiderülne mire mennek ketten. 18'-ban meg jöhet Browning 😀


O oldalon kell mindenképp egy playmaker WR. ezzel az állománnylal is már 1000+ yard Kap, 10 TD - 3 INT. az azért nem rossz.
aztán jöhet RB.
D oldalon meg ami a csövön kifér.
petey
WR állomány valóban nagyon vékony, nem értem miért nem lehetett Boldint megtartani. Kap/Chip páros mellet szól, hogy jelenleg egyik QB sem tűnik kihagyhatatlan választásnak a drafton és valóban egyre komfortosabb Kap ebben a rendszerben.WR class sajnos nem a legerősebb idén, RB/TE viszont jónak tűnik.
D oldalon Pass rusher kell , mint egy falat kenyér. ILB, DT szintén.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Herflichet kirúgták a Duckstól......... de Kellyt nem érdekli a munka sem más CFB állás, úgyhogy marad, ha csak ki nem rúgják.
dande
érdemes lesz követni minket az utolsó meccs után 😀 Kap, Kelly, Baalke...indul a kiszavazó show.
tippem az sok scenárióból:
- Kap marad, egyre jobb Chip rendszerében
- Chip marad
- Baalke megy(de erre nem veszek mérget)
petey
Chip sem alkotott egyelőre maradandót, de ez a roster sokkal többre nem is alkalmas. Lehet, hogy 1-2 +W benne lenne, de ennél több nem. Nekem egyre inkább úgy fest a dolog, hogy az egyik oldalon van Chip + Kap a másik oldalon pedig Baalke. Jednek pedig választania kell, ami számára fájdalmas. Egyrészt, ha kirúgja Chip Kellyt 4 év alatt a 4. edzőjét kellene kinevezni, ami nem épp a siker receptje. Ráadásul ki fog idejönni ezek után? Ilyen roster és Baalke mellé? Ebből a szempontból és a folytonosságot tekintve is Chip tűnik a legjobb opciónak.
Akkor viszont nem marad más, mint Baalketől elköszönni, ő viszont Jed bizalmasa. Innen csak remélni tudom, hogy meglépi ezt.
SFGaben
nem alkotott valóban, de legalább megy az offense, pl. futásban az 5. hely környékén tanyázunk asszem. egy közepes védelemmel és sérülések nélkül ez egy 7-9-es csapat lehetne.
ezért vagyok dilemmában hogy mi legyen Chip/Kap párossal. KAp is lenyilatkozta, hogy neki kényelmes ez a rendszer és tetszik neki, plusz hétről-hétre nyeri vissza a formáját, mert ugye offseasonban marha kevés snapet kapott. ezért hajlok hogy maradjon még egy évet és full offseasonnal a háta mögött kiderülne mire mennek ketten. 18'-ban meg jöhet Browning 😀


O oldalon kell mindenképp egy playmaker WR. ezzel az állománnylal is már 1000+ yard Kap, 10 TD - 3 INT. az azért nem rossz.
aztán jöhet RB.
D oldalon meg ami a csövön kifér.

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
17 FA lesz az idény végén, Barrows szerint Dorsey, McDonald,Ray-Ray, Kerley, Lewis/Ponder akiket meg kellene tartani
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article118197223.html
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Herflichet kirúgták a Duckstól......... de Kellyt nem érdekli a munka sem más CFB állás, úgyhogy marad, ha csak ki nem rúgják.
dande
érdemes lesz követni minket az utolsó meccs után 😀 Kap, Kelly, Baalke...indul a kiszavazó show.
tippem az sok scenárióból:
- Kap marad, egyre jobb Chip rendszerében
- Chip marad
- Baalke megy(de erre nem veszek mérget)
petey
Chip sem alkotott egyelőre maradandót, de ez a roster sokkal többre nem is alkalmas. Lehet, hogy 1-2 +W benne lenne, de ennél több nem. Nekem egyre inkább úgy fest a dolog, hogy az egyik oldalon van Chip + Kap a másik oldalon pedig Baalke. Jednek pedig választania kell, ami számára fájdalmas. Egyrészt, ha kirúgja Chip Kellyt 4 év alatt a 4. edzőjét kellene kinevezni, ami nem épp a siker receptje. Ráadásul ki fog idejönni ezek után? Ilyen roster és Baalke mellé? Ebből a szempontból és a folytonosságot tekintve is Chip tűnik a legjobb opciónak.
Akkor viszont nem marad más, mint Baalketől elköszönni, ő viszont Jed bizalmasa. Innen csak remélni tudom, hogy meglépi ezt.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Herflichet kirúgták a Duckstól......... de Kellyt nem érdekli a munka sem más CFB állás, úgyhogy marad, ha csak ki nem rúgják.
dande
érdemes lesz követni minket az utolsó meccs után 😀 Kap, Kelly, Baalke...indul a kiszavazó show.
tippem az sok scenárióból:
- Kap marad, egyre jobb Chip rendszerében
- Chip marad
- Baalke megy(de erre nem veszek mérget)
petey
Vagy Baalke mindenkit megtart és Herflich is idegyün😀

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Herflichet kirúgták a Duckstól......... de Kellyt nem érdekli a munka sem más CFB állás, úgyhogy marad, ha csak ki nem rúgják.
dande
érdemes lesz követni minket az utolsó meccs után 😀 Kap, Kelly, Baalke...indul a kiszavazó show.
tippem az sok scenárióból:
- Kap marad, egyre jobb Chip rendszerében
- Chip marad
- Baalke megy(de erre nem veszek mérget)