San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Bocs, hogy hosszan reagáltam. Peace
diverdoc
élmény volt olvasni, köszönöm a velős véleményt!

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
természetesen Hyde IR.
na még 1 meccs és kezdődik a móka
petey
Mennyire várható nagy party? Egész évben szilveszteri partyhard lesz vajon?
Coolearie
Sziget-szerű partyra számítok 😀 kezdve jövő hét hétfőtől a nulladik naptól. 😀 /Black Monday/

bár Yorkék mindig képesek egy sima falunapot csinálni a nagy bulikból..

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
természetesen Hyde IR.
na még 1 meccs és kezdődik a móka
petey
Mennyire várható nagy party? Egész évben szilveszteri partyhard lesz vajon?

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
természetesen Hyde IR.
na még 1 meccs és kezdődik a móka

több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
és honnan akasszunk le "rendes" irányítót?
ki a frencsájz qb szerinted? definiálnád?
talán ha 5-6 van a ligában?
2012-2014 ig miért volt sikeres? talán mert volt célpont és kőkemény védelem?
most? 54. a legjobb elkapónk helyezése.. legtöbb droppolt passz nálunk, legtöbb benyelt sack szintén..
és te csak ekézed?
ne tegyük már qb függővé a sikeres szereplést..
ja bocs elfelejtettem hogy te sosem szeretted... 😀
Josszi
Igazad van sosem szerettem. Ennek ellenére más csapatok szurkereivel szemben, akik nem voltak vele elfogultak sokáig védtem (ugye a mundér becsülete, mi kutyánk kölyke stb). Leghevesebb vita vmelyik hókszos sráccal volt, tralán undi, de ez nem biztos és nem is lényeges. Kaep extrovertáltságát védtem sokáig.
Hogy ki a frencsájz kúbi? Sztem mindketten tudjuk mire gondolok, és ahogy leírtad van 5-6 a ligában.
És igazad van abban is, amit a teljes csapatról, a droppolt passzokról, az O#line hibáiról írsz. Azért egy jó irányítóval ennek ellenére lehetne jobb mutatókat produkálni. Nézd meg pl Wilson mit tudott kihozni abból a "brutál jó" hóksz falból (ok elkapó más tészta).
2014-ben sztem Kaep minden volt, csak sikeres nem 86-os ratingel, egy nem pozitivos szezonnal. Pedig akkor elkapó fronton nem sokban voltunk rosszabbak mint előtte évben Crabtree, Boldin, Davis, Johnson ott volt.
Kaepnek 2 jó éve volt, amit egy ligaelit védelem segített. A SB window nálunk ez a két év volt. És Harbaughnak ebben látom a legnagyobb hibáját, legalábbis jelenleg így gondolom: a jövőt teljesen feladva egy éven belül egy váratlant húzva SB-t nyerni ez volt a cél. Majdnem bejött. Kaep szétfutott mindenkit, ha ő nem akkor Gore. Nekünk ez volt a read option, hogy az atletikus srác fut egy nagyot. Két év után ez már nem működött. Harbaugh kirakta Alexet ( akinek a legnagyobb pechje az volt, hogy nem tudott két egymást követő évben ugyanazzal az edzővel, ugyanazzal a felfogással játszani), hogy esetleg egy éven belül SB-t nyerjen és az, hogy utána mi lesz itt, nem érdekelte.
Én továbbra is úgy gondolom, hogy egy jó irányító szükséges egy csapat konstans jó szerepléséhez. Egyetértek a Houston példával, de azért ha hosszútávon nézzük, csak azok a csapatok hozzák a PO-okat, ahol jó irányító van (nézd végig az általad írt 5-6 csapatot, és hogy azok az elmúlt években mit értek el)

Mit gondolok mitől jó egy irányító? Nagyon sok komponense van. Most olyanokról írok, amit kevésbé szoktak emlegetni:
Legyen vezéregyéniség, de minimálisan elfogadott ember. Kaep sajnos egy nagyon megosztó személyiség. Persze senki nincs akit mindenki szeret, de egy ennyire megosztó személyiség igenis kihat a csapatra. Soha nem gondoltam, hogy jó az, ha aktív sporttoló kemény politizálást folytat. Ez Kaepre is vonatkozik.
Kritikus helyzetben döntéshozatali képesség, nyomás alatti teljesítés. Nagyon ritkán sikerül ez neki. Erre persze nehéz statisztikát hozni, de pl game winning drive-okat tekintve ő abszolut liga alja. Alex utolsó teljes évében nálunk dupla annyit vezetett, mint Kaep legjobb évében.
Elfogultan lehet őt jó passzoló QB-nek tartani, én sztem egy jó irányító pontosabban passzol.

Amire kiakadtál és írod, hogy csak ekézek, az azokra a postokra írt reakcióm volt, miszerint Kaepnak nagyon jó meccse volt és örülni kellene, ha ő maradna az irányítónk. Én úgy gondolom, hogy ha összeségében nézzük a meccset és az utolsó negyedet kivesszük, kifejezetten nem játszott jól. Negyedik negeyedben 4 és 8-ra (!!!) jó döntést hozott és a 2pt convnél is. Ez igaz, de összességében nem volt jó. És egész szezont tekintve sem. Ő még csak game managernek sem jó. Ha ehhez vesszük a GM, Rooster stb problémákat az együtt katasztrófa. 3 éve nyüglődünk vele, én a kiutat nem vele látom. Ez nem ekézés, vélemény.

Bocs, hogy hosszan reagáltam. Peace


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
A Texanst tudom felhozni most. Nincs franchise QBjuk de mégis ott vannak a toppon mert ott mind az #O mind a #D akarja azt amit mi nem. Csak mentalitás kérdése az egész szerintem. Aki ide az NFLbe eljut az nem lehet olyan szar játékos.

több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Ahogy olvasgattam az eredménykövetőben az eufóriát és a hozsannákat Kaepről, hát én sztem más meccset néztem mint Ti. Alapból két ótvar gyenge csapat játszott punt háborút (Jézusom ez a Rams tényleg nagyon szar volt), nagyjából TO-ből tudtak bármit is elérni mk oldalon. A 4. negyed feléig a Rams térfelére sem tudtunk átmenni saját erőből, azt az impotenciát amit O# oldalon felmutattunk az vicc volt. Kaep amiket túldobott, vagy 2 m-ről mellé dobott (4. negyedben tiszta TD lett volna, ha Kerleynek dobja és nem ki a stadionból, vagy az a Hydenak ment passz stb.). Én továbbra sem látom benne a frencsájz kúbi potenciált. Amíg nem lesz rendes irányítónk, igazi rebuid itt nem lesz. Lehet hogy szezononként hoz majd Kaep 3-4-5 jobb meccset futásaival. De nem gondolnám, hogy konzisztens jó játékra képes, és passzolni, ha eddig nem tanult meg, már nem is fog.
diverdoc
és honnan akasszunk le "rendes" irányítót?
ki a frencsájz qb szerinted? definiálnád?
talán ha 5-6 van a ligában?
2012-2014 ig miért volt sikeres? talán mert volt célpont és kőkemény védelem?
most? 54. a legjobb elkapónk helyezése.. legtöbb droppolt passz nálunk, legtöbb benyelt sack szintén..
és te csak ekézed?
ne tegyük már qb függővé a sikeres szereplést..
ja bocs elfelejtettem hogy te sosem szeretted... 😀

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
Most döbbentem rá, hogy JaCorey Shepherd nálatok van ráadásul játszik is.
Tudnátok róla röviden értékelni? Van jövője a csapatnál?
Bazzani
ki tudja mi lesz vele. sokat nem volt pályán, pár return meg ST

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most döbbentem rá, hogy JaCorey Shepherd nálatok van ráadásul játszik is.
Tudnátok róla röviden értékelni? Van jövője a csapatnál?

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
sajnos egy 1/1 nem húz ki minket a csávából 😊 de tény hogy Garrett rettentő nagy tehetség. bár ugye a draft tök lutri.
jó nekünk ott ahol vagyunk, a Browns úgyis valahogy elbalfaszkodja ezeket, hiába csipeget mindig magasan.
oszt ha ott lesz Garrett akkor ott, ha nem akkor letréd, bár jó lenne tudni ki lesz a GM akkor 😊

több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egy csapat ha tud nyerjen, baromság ez a L for 1/1. Végre örülhettünk. Amúgy is tök mindegy 1/1-re, vagy 1/2 húzunk valaki használhatatlan sérült falembert.
Minden igazi szurker ezért nézi a meccset, hogy győzelemnek örüljön. Go Niners, Go for win!! Ezért is respect Chipnek, hogy rámentünk a 2 pt conv-ra és így egy W-t láthattunk!!!

Más:
Ahogy olvasgattam az eredménykövetőben az eufóriát és a hozsannákat Kaepről, hát én sztem más meccset néztem mint Ti. Alapból két ótvar gyenge csapat játszott punt háborút (Jézusom ez a Rams tényleg nagyon szar volt), nagyjából TO-ből tudtak bármit is elérni mk oldalon. A 4. negyed feléig a Rams térfelére sem tudtunk átmenni saját erőből, azt az impotenciát amit O# oldalon felmutattunk az vicc volt. Kaep amiket túldobott, vagy 2 m-ről mellé dobott (4. negyedben tiszta TD lett volna, ha Kerleynek dobja és nem ki a stadionból, vagy az a Hydenak ment passz stb.). Én továbbra sem látom benne a frencsájz kúbi potenciált. Amíg nem lesz rendes irányítónk, igazi rebuid itt nem lesz. Lehet hogy szezononként hoz majd Kaep 3-4-5 jobb meccset futásaival. De nem gondolnám, hogy konzisztens jó játékra képes, és passzolni, ha eddig nem tanult meg, már nem is fog.

A hóksz így, hogy lekerült a kiemelésről, ellenünk kurvára fog harapni, és az inkább be fog árazni minket mint ez a harmat gyenge Rams elleni kiszenvedett uccsó másodperces 1 pontos W.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Gyerekek itt az esély az 1/1-re erre Kaepernickkel GW drive-ot vezettek. Nem értem én már ezt a tankolás dolgot se. 😕 😀
Mr.Breaker
miért kellene az 1/1-re rámenni??? Miért akarnánk szégyen szemre utolsók lenni, az nem lehet cél! Nincs olyan játékos aki ennyit érne.
több mint 7 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Nem az 1/1-re megyünk... ragaszkodunk az 1/2-höz. 😊 Megengedhettünk magunknak egy W-t, hiszen a Browns is nyert, meg amúgy is karácsony van. Vajból van ennek a york gyereknek a szíve, miért bántjátok??? 😀

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 7 éve
Mr.Breaker 1 871
Gyerekek itt az esély az 1/1-re erre Kaepernickkel GW drive-ot vezettek. Nem értem én már ezt a tankolás dolgot se. 😕 😀
több mint 7 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
de most komolyan, mi volt ez? Chip úgy döntött mégis inkább megnyeri a meccset?

több mint 7 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Boldog , békés karácsonyt Mindenkinek!
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
Boldog Karácsonyt kedves topiklakók! 😊

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Áldott, Békés Karácsonyt Kívánok Mindenkinek!
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


Srácok!

Mindenkinek Áldott, Békés, Boldog Karácsonyt!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
na, megajándékozzuk Goffot az első győzelmével? 😀 ha már Kari lesz

több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Összefoglaltam az évet:
"Olyan, mint egy középiskolás osztálykirándulás: Chip bácsi felrak egy rakat sihedert a buszra, aztán mivel elég húsosak, a hakni mészárszékről mészárszékre folytatja útját. Annyira minden elképzelés nélküli a nyugati parti csapat, hogy lassan azokat az alapokat is elfelejtik, amit főiskolán beléjük vertek. Például a hogyan csináljunk szerelést egy futón, és mondjuk ezt egymás után ötször. Nem csoda, ha ebben az esetben az atlantai támadók majd 250 jardot futkorásznak össze. A Falcons már a rájátszásra tekingethet, a 49ers pedig a bányászbéka feneke alól figyel, ahonnét jövőre illene már előkeveredniük. Reménytelen tűnik, mintha a kilátástalanságnak nyitnánk dimenziókaput."By444


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/12/22/mike-shanahan-on-coaching-smarter-to-hire-my-son-than-me/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
M.Rush a Jaguarshoz került, itt nem kapott lehetőséget a bizonyításra nem értem miért. Smelter pedig felkerült az 53-as keretbe.
SFGaben
csipgéniuszkelly nemérezte benne a tűzet..

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
Ward, Patton IR

vitz már ez
2 meccs 2 meccs....
petey
Ki tudunk állni? Csak, mert szerintem felesleges.
dankodavid
ugyan, már csak 2 burleszk maradt amin lehet sírva röhögni

több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 164
Ward, Patton IR

vitz már ez
2 meccs 2 meccs....
petey
Ki tudunk állni? Csak, mert szerintem felesleges.

Pulvis et umbra sumus.