San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Vegre megtudtam nezni nyugodtan a meccset. Elmeny lesz a vedelmet nezni emberek, secondaryban a sok fiatalt es Purcell INT whoaaa...
Hayde hype nalam celba talalt, es Davis is igeretesen mozgott ha donteni kell fohet a feje az edzoi karnak, lehet Hunter marad majd le a vegen, nem eroltettuk a pass jatekot bar amit Hydenak dobott Kap az meglepo volt, lesz itt tobb frontos attack uraim. Amit anno Romantakarogy igergetett hogy RB pass play az most vegre lathato valik, es egy csomo dolgot rejtegetunk a tarsolyban szerintem (Bush? 😀 ) OL meg gyengen muzsikal a pass protectiont illetoen itt meg bizony akad munka..

Ja es Bruce Miller ismet megmutatta hogy az egyik legjobban blokkolo FB a ligaban..

Nezzetek meg a meccset es irjatok mar a szakmai velemenyeket 😉

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Skovról mesélhetnétek, ha van kedvetek
sutianap
53-as roster kerettag lesz.
Coolearie
tavalyelőtt hoztuk mint udfa. aztán elvitték mi meg visszahoztuk, nem sok játékidőt kapott eddig. OLB volt a Cardinalnál, nálunk pedig egyértelmű ILB. nekem tetszik eddig amit látok, remélem megmarad a rotációban, remek adottságú gyerek. örülnék egy Skov/Bow ILB párosnak, mehetne a terror tovább 😊

de Fucu a Stanford guru

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Skovról mesélhetnétek, ha van kedvetek
sutianap
Még csak az első pre-season meccset láttam, ott annak ellenére hogy futás ellen mutatott biztató jeleket látszódott rajta, hogy mérkőzéshiánnyal szenved. Mondjuk nem volt nagy különbség közte és Moody között.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Skovról mesélhetnétek, ha van kedvetek
sutianap
53-as roster kerettag lesz.

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Skovról mesélhetnétek, ha van kedvetek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Picit olvasgattam a meccs előtt a Cowboys facebook oldalát, és láttam hogy nagyon magabiztosnak tűntek a győzelemben. Így kick some butt, úgy take the whiners down...Meccs után meg már csak az volt hogy..It just a preseason game. 😀😀

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ha tudja tartani ezt a formát akkor még talán a 2. is lehet a végleges depth chart-ban. Hyde-Hayne duó.

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ha Hayne tudja tartani ezt a formát és puntokból hoz ennyi jardot az óriási segítség a támadósornak. Pont ez a rögbi stílus az ami miatt sikeres, mert nem úgy mozog ahogy a védők várják sok esetben. Futásoknál is elég jól teljesít, úgy néz ki továbbra is remek futó sorunk van.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Bowman: 3 snap, 3 tackle
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Megint nem volt rossz meccse, de nincs TD-je, pedig nem egyszer elmondta, hogy most már végképp akar egyet😊


Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
 twitter.com/Bowlhu/status/634852260695162885
Höri
Derék Karriert fut be a srác
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 twitter.com/Bowlhu/status/634852260695162885

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
a rendezőnek csúnyán elgurult a gyógyszere:
 www.youtube.com/watch?v=3eVF9uBbuqc

Kaep vagány kis Al Pacino azért...
Alabama
Mi a f*sz ez?
Coolearie
kicsit beteg, de bejön..hooahhh. amikor JJ püföli 1 óráig a rosszfiút ott besírtam

Más:
Cornerback Keith Reaser finished an encouraging week of practice by remaining on the first-string unit, ahead of Shareece Wright.

It’s unknown whether that officially signals a shift in the starting lineup for Sunday’s exhibition against the Dallas Cowboys.

Reaser, who missed his rookie season while recovering from knee surgery, lined up at right cornerback while Tramaine Brock was on the left side. When Brock moved into the slot in nickel defense, Reaser flipped to the left side and Kenneth Acker came in at right cornerback.

Remélem Wright nem lesz kezdő. nyomják csak a csikók

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
a rendezőnek csúnyán elgurult a gyógyszere:
 www.youtube.com/watch?v=3eVF9uBbuqc

Kaep vagány kis Al Pacino azért...
Alabama
Mi a f*sz ez?

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
a rendezőnek csúnyán elgurult a gyógyszere:
 www.youtube.com/watch?v=3eVF9uBbuqc

Kaep vagány kis Al Pacino azért...
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Az eddig látottak alapján nem kérdés, hogy Lynch jobb, mint Lemonier. Reaser és Acker eddig biztató, mind a ketten nagyon atletikusak. Nem is tudom mikor láttam olyan szerelési kísérletet 49ers CB-től, mint amit Acker bemutatott a Texans ellen.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
49ers' Tank Carradine gets in fights, two practices in a row

Kapar a gyerek rendesen. 😊
Bazzani
jah, zokon vette hogy kapott egy hitet Pattontól 😀

Lynch le is nyúlta az OLB pozit Limonádétól.
Acker és Reaser kiválót nyújtott az elmúlt napokban. helyes, nagyon szurkolok nekik.

OLB Aaron Lynch. Started at left outside linebacker in the first-string base defense and at left defensive end in the first-string sub-packages. Today was only Lynch’s second day of team drills, and he already seems to have taken Corey Lemonier’s job. Poor Corey.

CB Keith Reaser. The starting cornerback opposite Tramaine Brock in the base defense. Brock and Reaser frequently switched sides – sometimes Reaser lined up on the left, and sometimes Brock would. The Niners seem to want Brock to shadow the opposing team’s best receiver, so Reaser needs to be able to play both sides of the field.

CB Kenneth Acker. The left cornerback in the nickel defense (while Brock was in the slot and Reaser was on the right). Acker was targeted six times during team drills, and he gave up only two short catches. He also broke up three passes. He seems much better than second-year cornerback Dontae Johnson, who played with the third-string defense today.
petey
Inább Lynchet látom szívesebben a pályán mint Lemonier uraságot.

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
49ers' Tank Carradine gets in fights, two practices in a row

Kapar a gyerek rendesen. 😊
Bazzani
jah, zokon vette hogy kapott egy hitet Pattontól 😀

Lynch le is nyúlta az OLB pozit Limonádétól.
Acker és Reaser kiválót nyújtott az elmúlt napokban. helyes, nagyon szurkolok nekik.

OLB Aaron Lynch. Started at left outside linebacker in the first-string base defense and at left defensive end in the first-string sub-packages. Today was only Lynch’s second day of team drills, and he already seems to have taken Corey Lemonier’s job. Poor Corey.

CB Keith Reaser. The starting cornerback opposite Tramaine Brock in the base defense. Brock and Reaser frequently switched sides – sometimes Reaser lined up on the left, and sometimes Brock would. The Niners seem to want Brock to shadow the opposing team’s best receiver, so Reaser needs to be able to play both sides of the field.

CB Kenneth Acker. The left cornerback in the nickel defense (while Brock was in the slot and Reaser was on the right). Acker was targeted six times during team drills, and he gave up only two short catches. He also broke up three passes. He seems much better than second-year cornerback Dontae Johnson, who played with the third-string defense today.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
49ers' Tank Carradine gets in fights, two practices in a row

Kapar a gyerek rendesen. 😊

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Another practice, another milestone for linebacker NaVorro Bowman. He went through Wednesday’s session without the knee brace he has openly loathed because it slows him down.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
 www.49ers.com/video/videos/Micd-Up-Tony-Jerod-Eddie-vs-Texans/9f13ebdb-5e4a-4f92-a7dd-4feb31a216e7

TJE bemikizve. imádom ezt a DL-t. pláne hogy szotyiznak a niggák 😀 hatalmas. meg hogy kiszúrta a kiscsajt T-Brock mezben 😊

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Jerome Simpson has been suspensed for 6 games by the NFL.
Coolearie
Pedig gyogyszer.. na mind1 ez sajnos varhato volt.. :-/
Josszi
White most került fel a rosterre 😊 mondjuk nem értettem ezt az igazolást...

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
 www.patriots.com/team/players/roster/jordan-devey
Az uj ember az OL depthbe, Assante Clevelandert csereltuk
Josszi
Ezt abból a szempontból tudom pozitívan értékelni, hogy Assante Cleveland valószínű nem került volna be az 53-as keretbe.
SFGaben
2014-ben undraftedként került ide, elősször a PS-ben volt, majd 2014-augusztus óta az aktív keret tagja volt.
Coolearie
Pats fanok: ki?????
49ers fanok: ki?????

remélem pumpát hozott magával(ha ha ha)
petey
Sajnos túlságosan is tudjuk, kicsoda Devey.
A tavalyi év eleji Ol-gyengélkedések egyik legfőbb oka. Nem is értem, hogy miért nem vágták ki az év végén.
Sok szerencsét hozzá, remélhetően nem látjátok sokat a pályán.
Gyulus
gondolom camp fodder. mert azért ha nagyon muszáj megvagyunk OT-ba.

végülis tele vagyunk TE-kkel, egy próbát megért egy zacskó szotyiért 😊

több mint 8 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
 www.patriots.com/team/players/roster/jordan-devey
Az uj ember az OL depthbe, Assante Clevelandert csereltuk
Josszi
Ezt abból a szempontból tudom pozitívan értékelni, hogy Assante Cleveland valószínű nem került volna be az 53-as keretbe.
SFGaben
2014-ben undraftedként került ide, elősször a PS-ben volt, majd 2014-augusztus óta az aktív keret tagja volt.
Coolearie
Pats fanok: ki?????
49ers fanok: ki?????

remélem pumpát hozott magával(ha ha ha)
petey
Sajnos túlságosan is tudjuk, kicsoda Devey.
A tavalyi év eleji Ol-gyengélkedések egyik legfőbb oka. Nem is értem, hogy miért nem vágták ki az év végén.
Sok szerencsét hozzá, remélhetően nem látjátok sokat a pályán.
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
 www.patriots.com/team/players/roster/jordan-devey
Az uj ember az OL depthbe, Assante Clevelandert csereltuk
Josszi
Ezt abból a szempontból tudom pozitívan értékelni, hogy Assante Cleveland valószínű nem került volna be az 53-as keretbe.
SFGaben
2014-ben undraftedként került ide, elősször a PS-ben volt, majd 2014-augusztus óta az aktív keret tagja volt.
Coolearie
Pats fanok: ki?????
49ers fanok: ki?????

remélem pumpát hozott magával(ha ha ha)
petey
Future HOF, nem is értem miért adtuk oda ilyen olcsón... 😊