San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
run stop Tartt módra
 twitter.com/DeSimone_80/status/632737505813659648SFGaben
elég szép, bár engem nem győzött meg, hogy ő olvasta ilyen jól, vagy alapból blitzen volt. Mindenesetre remek helyzetfelismerés és szépen le is vitte a futót 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Még egy mondat erejéig visszatérve Hayne-re. Iszonyú jó előérzetem van vele kapcsolatban, értem ezt úgy, hogy mindenki várakozását felül fogja múlni a szezonban, és nagyobb szerepe lesz, mint gondoltuk szezon előtt.

Személy szerint az új arcok közül neki szurkolok a legjobban, az, hogy 27 évesen mert váltani annak ellenére, hogy abban, amit addig csinált, a legjobbak között tartották számon, nagyon jó mentalitásra vall. Nem tudom elképzelni, hogy ne legyen sikeres, főleg ilyen adottságokkal.dankodavid
Amúgy azt lehet tudni mennyit keresett kb előtte? Szerintem egy top rugbysnél jóval többet kap egy NFL roster tag, 2.-3. számú futó, de lehet tévedek.undisputedly
Ezt találtam, Hayne-ről nem sikerült a konkrét számot előszedni.  www.nrl.com/nrlhq/referencecentre/salarycap/tabid/10434/default.aspxdankodavid
"his rugby contract in Australia was worth about a million dollars"

több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 169
Még egy mondat erejéig visszatérve Hayne-re. Iszonyú jó előérzetem van vele kapcsolatban, értem ezt úgy, hogy mindenki várakozását felül fogja múlni a szezonban, és nagyobb szerepe lesz, mint gondoltuk szezon előtt.

Személy szerint az új arcok közül neki szurkolok a legjobban, az, hogy 27 évesen mert váltani annak ellenére, hogy abban, amit addig csinált, a legjobbak között tartották számon, nagyon jó mentalitásra vall. Nem tudom elképzelni, hogy ne legyen sikeres, főleg ilyen adottságokkal.dankodavid
Amúgy azt lehet tudni mennyit keresett kb előtte? Szerintem egy top rugbysnél jóval többet kap egy NFL roster tag, 2.-3. számú futó, de lehet tévedek.undisputedly
Ezt találtam, Hayne-ről nem sikerült a konkrét számot előszedni.  www.nrl.com/nrlhq/referencecentre/salarycap/tabid/10434/default.aspx

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
run stop Tartt módra
 twitter.com/DeSimone_80/status/632737505813659648SFGaben
jóó lesz ez a kölyök, McCray sem szarral gurigázott, szóval Dahl szevaszpetey
😥Coolearie
látom már le is cserélted a siget :cool: jólvan, van még remény. de miért pont ő volt? 😀petey
Mert Safety is, fehér is, a Ninersbe van, és mert tetszik a lelkesedése. 😀
Sign kérdésedre: Igen lecseréltem, de megszeretném oldani hogy a kedvenceim egy képen legyenek csak nem vagyok egy PS mester😀

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Még egy mondat erejéig visszatérve Hayne-re. Iszonyú jó előérzetem van vele kapcsolatban, értem ezt úgy, hogy mindenki várakozását felül fogja múlni a szezonban, és nagyobb szerepe lesz, mint gondoltuk szezon előtt.

Személy szerint az új arcok közül neki szurkolok a legjobban, az, hogy 27 évesen mert váltani annak ellenére, hogy abban, amit addig csinált, a legjobbak között tartották számon, nagyon jó mentalitásra vall. Nem tudom elképzelni, hogy ne legyen sikeres, főleg ilyen adottságokkal.dankodavid
Amúgy azt lehet tudni mennyit keresett kb előtte? Szerintem egy top rugbysnél jóval többet kap egy NFL roster tag, 2.-3. számú futó, de lehet tévedek.
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 169
Még egy mondat erejéig visszatérve Hayne-re. Iszonyú jó előérzetem van vele kapcsolatban, értem ezt úgy, hogy mindenki várakozását felül fogja múlni a szezonban, és nagyobb szerepe lesz, mint gondoltuk szezon előtt.

Személy szerint az új arcok közül neki szurkolok a legjobban, az, hogy 27 évesen mert váltani annak ellenére, hogy abban, amit addig csinált, a legjobbak között tartották számon, nagyon jó mentalitásra vall. Nem tudom elképzelni, hogy ne legyen sikeres, főleg ilyen adottságokkal.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076


hip to the hoppetey
Ment is a boogie rendesen 😊
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár


hip to the hop

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
run stop Tartt módra
 twitter.com/DeSimone_80/status/632737505813659648SFGaben
jóó lesz ez a kölyök, McCray sem szarral gurigázott, szóval Dahl szevaszpetey
😥Coolearie
látom már le is cserélted a siget :cool: jólvan, van még remény. de miért pont ő volt? 😀

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
run stop Tartt módra
 twitter.com/DeSimone_80/status/632737505813659648SFGaben
jóó lesz ez a kölyök, McCray sem szarral gurigázott, szóval Dahl szevaszpetey
😥

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
run stop Tartt módra
 twitter.com/DeSimone_80/status/632737505813659648SFGaben
Szééééééééééééép!
Vissza lehet nézni valahol a meccset?
Nyirád ralin voltam , csütürtök óta most vagyok net közelében , semmit sem tudok , még az eredményt sem!Harlequin
reggelj be game pass-ra aztán 7. napon cancel az előfizetés ha nem szánsz rá pénzt.Josszi
Csak kéri a kártya adatokat. Én meg nem akarom megadni azért hogy ingyen nézhessem
Vissza a heti egy ingyen adást!!Coolearie
UP:  www.sport-video.org.ua/americanfootball.html ezt mentsétek el, itt vannak.

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
run stop Tartt módra
 twitter.com/DeSimone_80/status/632737505813659648SFGaben
Szééééééééééééép!
Vissza lehet nézni valahol a meccset?
Nyirád ralin voltam , csütürtök óta most vagyok net közelében , semmit sem tudok , még az eredményt sem!Harlequin
reggelj be game pass-ra aztán 7. napon cancel az előfizetés ha nem szánsz rá pénzt.Josszi
Csak kéri a kártya adatokat. Én meg nem akarom megadni azért hogy ingyen nézhessem
Vissza a heti egy ingyen adást!!

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
run stop Tartt módra
 twitter.com/DeSimone_80/status/632737505813659648SFGaben
Szééééééééééééép!
Vissza lehet nézni valahol a meccset?
Nyirád ralin voltam , csütürtök óta most vagyok net közelében , semmit sem tudok , még az eredményt sem!Harlequin
reggelj be game pass-ra aztán 7. napon cancel az előfizetés ha nem szánsz rá pénzt.

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
run stop Tartt módra
 twitter.com/DeSimone_80/status/632737505813659648SFGaben
jóó lesz ez a kölyök, McCray sem szarral gurigázott, szóval Dahl szevaszpetey
szépen tolódtak a srácok jobbra, ő meg mint a nyíl 😀 egy szép momentum..

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
run stop Tartt módra
 twitter.com/DeSimone_80/status/632737505813659648SFGaben
Szééééééééééééép!
Vissza lehet nézni valahol a meccset?
Nyirád ralin voltam , csütürtök óta most vagyok net közelében , semmit sem tudok , még az eredményt sem!
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
run stop Tartt módra
 twitter.com/DeSimone_80/status/632737505813659648SFGaben
jóó lesz ez a kölyök, McCray sem szarral gurigázott, szóval Dahl szevasz

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
run stop Tartt módra
 twitter.com/DeSimone_80/status/632737505813659648
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .

Sorry de ezen meghaltam 😀😀Borbinho
Nem csak te 😀ThundersNFL
Nem láttátok még?😀

több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 870 — !SuPeR6BoWL!

Sorry de ezen meghaltam 😀😀Borbinho
Nem csak te 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
preseason meg minden, de that goal line stop thoughBorbinho
Az rendben volt, 4. kísérletnél ítéltek pass interf. Brock ellen, újból volt 4 kísérlete a Texansnak, végül sikerült kivédekezni mindet. Moody talán kétszer is főszerepet vállalt a védekezésből.SFGaben
Amúgy szerintem nem volt szabálytalanság, ennél jóval durvábbakat elengedtek már.

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
preseason meg minden, de that goal line stop thoughBorbinho
Az rendben volt, 4. kísérletnél ítéltek pass interf. Brock ellen, újból volt 4 kísérlete a Texansnak, végül sikerült kivédekezni mindet. Moody talán kétszer is főszerepet vállalt a védekezésből.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

Sorry de ezen meghaltam 😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
valahol vissza lehet nézni?


több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
preseason meg minden, de that goal line stop though

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Egyelőre csak az első félidőt láttam, ott NT Mike Purcell játéka biztató volt. Ackernek is akadt egy szép szerelése és Hayne is bemutatott egy 58 yardos futást.