San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Kaepernick completed 11 of 14 passes without an interception in team drills
jóóó....
egyéb finomságok:
 espn.go.com/blog/san-francisco-49ers/post/_/id/14345/vernon-davis-delivers-hit-of-49ers-practice-on-navorro-bowman

de tudom hogy mindenki nézi a dolgokat olvass a híreket úgyhogy nem spammelek tovább 😀

amúgy ki mit használ telón a hírkövetésre?
én 49ers.addict.news-t
 play.google.com/store/apps/details?id=com.ers.addicts.newsJosszi
én mostanában csak ezt a fórumot, valaki úgyis mindig belinkeli a dolgokat, szóval nyomassad csak 😀

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
 www.49ers.com/video/videos/Camp-Highlight-Kaepernick-to-Vernon-Davis-for-Six/0b354579-9bc1-46d3-a1cc-9c6780fd2a95

VD milyen kis cuki, megbúbolja Brockot 😀😀😀

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Kaepernick completed 11 of 14 passes without an interception in team drills
jóóó....
egyéb finomságok:
 espn.go.com/blog/san-francisco-49ers/post/_/id/14345/vernon-davis-delivers-hit-of-49ers-practice-on-navorro-bowman

de tudom hogy mindenki nézi a dolgokat olvass a híreket úgyhogy nem spammelek tovább 😀

amúgy ki mit használ telón a hírkövetésre?
én 49ers.addict.news-t
 play.google.com/store/apps/details?id=com.ers.addicts.news

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
küldöm Bazzának, és mindenkinek aki szereti 😀
Tank Carradine scored a trifecta Tuesday in recording sacks on Kaepernick, Thompson and Blaine Gabbert. Carradine is getting an excellent education every day in going against the left -- and stronger -- side of the 49ers offensive line. But he was disruptive in practice Tuesday. He also looked good in one-on-one drills against Alex Boone. Boone staggered Carradine initially with his long reach, but the defensive end recovered, then tossed Boone to the ground as he got around the corner.
whhhhattt?

Good injury news: Center Daniel Kilgore has gone from crutches two weeks ago to a cane last week and on Tuesday was walking around with neither. However, he is still in a walking boot following his surgical procedure in June

*** Kendall Hunter was involved in some of the 7-on-7 drills and looked good. Bush had three receptions during 11-on-11 drills as he continues to showcase his receiving skills out of the backfield. In light of a couple drops by Hyde, it’s clear who the best option to catch the ball out of the backfield is for the 49ers.

faszányospetey
Odabaszta Boonet?? Lol

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
OMG
 www.thedrawplay.com/comic/the-49ers-nightmare-offseason-comes-to-a-close/atapapa
LOL 😀 ezen besiiirtam 😀))))

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Josszi, veled játszom az első fantasy meccset..😊(Y)Coolearie
Ezek szerint te vagy System Unit 55?
Akkor velem a 9. héten fogsz összefutni!😊Harlequin
😊 🏈

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
küldöm Bazzának, és mindenkinek aki szereti 😀
Tank Carradine scored a trifecta Tuesday in recording sacks on Kaepernick, Thompson and Blaine Gabbert. Carradine is getting an excellent education every day in going against the left -- and stronger -- side of the 49ers offensive line. But he was disruptive in practice Tuesday. He also looked good in one-on-one drills against Alex Boone. Boone staggered Carradine initially with his long reach, but the defensive end recovered, then tossed Boone to the ground as he got around the corner.
whhhhattt?

Good injury news: Center Daniel Kilgore has gone from crutches two weeks ago to a cane last week and on Tuesday was walking around with neither. However, he is still in a walking boot following his surgical procedure in June

*** Kendall Hunter was involved in some of the 7-on-7 drills and looked good. Bush had three receptions during 11-on-11 drills as he continues to showcase his receiving skills out of the backfield. In light of a couple drops by Hyde, it’s clear who the best option to catch the ball out of the backfield is for the 49ers.

faszányos

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
OMG
 www.thedrawplay.com/comic/the-49ers-nightmare-offseason-comes-to-a-close/

több mint 8 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Josszi, veled játszom az első fantasy meccset..😊(Y)Coolearie
Ezek szerint te vagy System Unit 55?
Akkor velem a 9. héten fogsz összefutni!😊
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Bowman játszani fog hétvégén a Texans ellen. 20 hónap után először.SFGaben
hát nem tudom...kellene neki?

AD meg 16-ban vissza szeretne térni. welcome home, fiam.petey
Kell az a teszt, es szokni a majdnem eles feelinget, ha valami kisebb serules vagy fajdalom kijon inkabb most amig meg van ido reagalni ra..

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Josszi, veled játszom az első fantasy meccset..😊(Y)Coolearie
4 szezon ota nyomom! De pozitiv szezon meg sosem volt 😉

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Bowman játszani fog hétvégén a Texans ellen. 20 hónap után először.SFGaben
hát nem tudom...kellene neki?

AD meg 16-ban vissza szeretne térni. welcome home, fiam.

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Bowman játszani fog hétvégén a Texans ellen. 20 hónap után először.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
fura látni hogy idén az offseasonban nincs semmi balhé, lásd Jets....(kivéve Aldumbot)

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Josszi, veled játszom az első fantasy meccset..😊(Y)

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
 www.49ers.com/video/videos/Camp_Highlight_Tank_Carradine_GoalLine_Stop/f1c49951-c0ba-4861-8c89-27b8eec1730f
itt meg Tank áll be Hyde-nak 😊 a betonfalpetey
Elotte a keresztbemozgasnal kit csapott be Hayne? Harroldot? Lol h elrepultek mellette... jo lesz ez sracok
"Against all odds"Josszi
Pontosan. Annyira lesajnált már ez a csapat, annyira túl lett ragozva pár ember kiesése, hogy sorsszerű lenne, ha innen lenne összerakva egy remek szezon. Tavaly is csak lett egy 8-8 annak ellenére, hogy a vége felé már a csere cseréjének a PS-es cseréje játszott, hogy az öltözőben olyan volt a hangulat, amilyen, stb.

Idén lesz egy végre talán beérő Tank, motivált és ami fontosabb, TC-n megjelenő Vernon Davis, Bow visszatér, Brock talán nem sérül meg egész szezonra, Crabtree helyett olyannak dobál Kaep, akit végre nem gyorsul le a nagyanyám fapapucsban, járókerettel, az O-line is talán nem a legfelforgatottabb összeállításában lép pályára és esetleg hagy majd időt az irányítójának legalább arra, hogy kettőt lépjen, nem fogja minden csapat a második félidőre kiismerni a játékunk és Kaepernick is fejlődött, ha minden igaz. Nem vagyok hajlandó úgy hozzáállni, hogy jöjjön az 1/1.dankodavid
/topik 😛

a mai HOF meccsen Sanyi már kész, elkönyvelte hogy nem leszünk ott a szezon végén, pedig egy éles snapet sem toltunk még 😀 és baze ezek annyira homályok Ricsivel, azon tanakodtak mi lesz Aldon sorsa a 49ersnél...kész.

több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 169
 www.49ers.com/video/videos/Camp_Highlight_Tank_Carradine_GoalLine_Stop/f1c49951-c0ba-4861-8c89-27b8eec1730f
itt meg Tank áll be Hyde-nak 😊 a betonfalpetey
Elotte a keresztbemozgasnal kit csapott be Hayne? Harroldot? Lol h elrepultek mellette... jo lesz ez sracok
"Against all odds"Josszi
Pontosan. Annyira lesajnált már ez a csapat, annyira túl lett ragozva pár ember kiesése, hogy sorsszerű lenne, ha innen lenne összerakva egy remek szezon. Tavaly is csak lett egy 8-8 annak ellenére, hogy a vége felé már a csere cseréjének a PS-es cseréje játszott, hogy az öltözőben olyan volt a hangulat, amilyen, stb.

Idén lesz egy végre talán beérő Tank, motivált és ami fontosabb, TC-n megjelenő Vernon Davis, Bow visszatér, Brock talán nem sérül meg egész szezonra, Crabtree helyett olyannak dobál Kaep, akit végre nem gyorsul le a nagyanyám fapapucsban, járókerettel, az O-line is talán nem a legfelforgatottabb összeállításában lép pályára és esetleg hagy majd időt az irányítójának legalább arra, hogy kettőt lépjen, nem fogja minden csapat a második félidőre kiismerni a játékunk és Kaepernick is fejlődött, ha minden igaz. Nem vagyok hajlandó úgy hozzáállni, hogy jöjjön az 1/1.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.49ers.com/video/videos/Camp_Highlight_Tank_Carradine_GoalLine_Stop/f1c49951-c0ba-4861-8c89-27b8eec1730f
itt meg Tank áll be Hyde-nak 😊 a betonfalpetey
Elotte a keresztbemozgasnal kit csapott be Hayne? Harroldot? Lol h elrepultek mellette... jo lesz ez sracok
"Against all odds"

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Remelem a Beast is lepattan majd rola 😉

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
 www.49ers.com/video/videos/Camp_Highlight_Tank_Carradine_GoalLine_Stop/f1c49951-c0ba-4861-8c89-27b8eec1730f
itt meg Tank áll be Hyde-nak 😊 a betonfal

több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 169
Megint Hayne:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/11864078_10152928086556875_1959210010_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=vmsmlXvuEMkQ7kNvgGh7Olq&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYDCfB1SQkuz-Fsns2_OlJJah-o_Emh3X009go0gSpfJ_g&oe=664D88B9
TD Hayne Plane! #C4M9 | By San Francisco 49ersFacebook
TD Hayne Plane! #C4M9

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nem összehasonlítható a high schoolban és az egyetemen tapasztalt nyomás az NFL-hez képest, főleg úgy, hogyha te vagy a liga egyik legjobb játékosa. Jómód ide vagy oda, ez nem csak a gettóból érkezők súlyos gondja, amit én nem Smith-re mondtam, hanem általánosságra, mivel rengeteg NFL-játékost lehetne sorolni példaként ilyen múlttal.

Az pedig már teljesen más tészta, hogy véleményem szerint a csapatok sem tesznek meg mindent azért, hogy a problémákat megelőzzék, illetve a 49ersnél egy ilyen offseason után az FO-ban valami nagyon nincsen rendben, és ezt a játékosok is érzik. Nyilván itt sem Smith-ről van szó, miután ő már jó ideje meghülyült.Stez
pont arról lehetett olvasni, hogy Baalke mennyire a szárnyai alá vette Aldont, nem véletlen hogy ezt a sok szarságot megúszta, és nem rakták ki egyből. itt viszont már nem volt pardon.
az más kérdés hogy Aldon erősen visszaélt ezzel szerintem, azt gondolva hogy ezt is a szőnyeg alá lehet rúgni. hát nem, itt már átment azon a bizonyos határon és rájöttek hogy itt bizony komoly gondok vannak. és itt maga az alkoholizmus ami tönkrevágta az életét. nem a stressz meg a nyomás. ez pénzzel párosulva végzetes lett a számára.
remélem egyenesbe jön.

ami a FO-t illeti, én nem látok benne semmi különöset. oké, sokan elmentek, de Harbaugh-hoz kötni mindet elég meredek.
Jim szinte sehol nem töltött hosszabb időt, vajon miért? leszámítva hogy összerántotta a csapatot, itt volt az elmúlt években a legtöbb letartóztatás. gondolom ez is betette a kiskaput a végén, meg az hogy a nyilvánvaló küszködések ellen nem tett semmit, nem játszatta a fiatal játékosokat, egy öreg rosterünk volt, és persze állandóan ekézte a tulajt, fafejű volt.
tudom hogy itt nagy a Harbaugh imádat, én is kedveltem, de én most abszolút a FO pártján állok.
kezdjék a tisztogatást, legyen rend, legyen egy morálisan jó öltöző, legyen fiatalítás, és legyen kreatív 9ers futball.
kik mentek el?
- Willis, Borland, AD egészségügyi okok. egyik sem hülye, tudják hogy itt többről van szó, minthogy örök életében hendikeppes legyen, vagy egy zöldség szintjén vegetáljon.
- Crabtree, Gore biznisz. Crabtree sosem lett nr1 WR, és értelemszerűen Torrey Smith upgrade. Gore pedig korban odaért hogy van mögötte 3 fiatal back.
- Cowboy, életkor, azt hiszem nem kell magyarázni
- Iupati pénz
- Culliver pénz/illetve van 2 fiatal akik szintén ígéretesek(Acker/Reaser,Dontae J)
- Többiek pedig értelemszerű cap casualties

szóval mi nincs rendben a FO-val?

Szóval szerintem ez az ég leszakad mert Jimbo elment, erős túlzás. felkészül Jimmy T 😊petey
Amennyire hisztiztem Jimbo kirugasa utan, ugy nyugodtam le es probaltam higgadtabban ertekelni a dolgokat. Koszi Petey hogy ilyen szepen reszletesen leirtad a tenyeket. 😀 Jimtom megerdemli az eselyt. Tojasfejet meg nem szeretem de ez valszinu nem zavarja ot 😉

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Sracok,szerintem sajat magatol senkit nem lehet megmenteni, nalam a mint a jatekos es mint az ember nehezen valaszhato kulon, mindketto jelen van es egyszerre. Napi Coelho-m csak nektek csak ma. Amen 😊

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Nem összehasonlítható a high schoolban és az egyetemen tapasztalt nyomás az NFL-hez képest, főleg úgy, hogyha te vagy a liga egyik legjobb játékosa. Jómód ide vagy oda, ez nem csak a gettóból érkezők súlyos gondja, amit én nem Smith-re mondtam, hanem általánosságra, mivel rengeteg NFL-játékost lehetne sorolni példaként ilyen múlttal.

Az pedig már teljesen más tészta, hogy véleményem szerint a csapatok sem tesznek meg mindent azért, hogy a problémákat megelőzzék, illetve a 49ersnél egy ilyen offseason után az FO-ban valami nagyon nincsen rendben, és ezt a játékosok is érzik. Nyilván itt sem Smith-ről van szó, miután ő már jó ideje meghülyült.Stez
pont arról lehetett olvasni, hogy Baalke mennyire a szárnyai alá vette Aldont, nem véletlen hogy ezt a sok szarságot megúszta, és nem rakták ki egyből. itt viszont már nem volt pardon.
az más kérdés hogy Aldon erősen visszaélt ezzel szerintem, azt gondolva hogy ezt is a szőnyeg alá lehet rúgni. hát nem, itt már átment azon a bizonyos határon és rájöttek hogy itt bizony komoly gondok vannak. és itt maga az alkoholizmus ami tönkrevágta az életét. nem a stressz meg a nyomás. ez pénzzel párosulva végzetes lett a számára.
remélem egyenesbe jön.

ami a FO-t illeti, én nem látok benne semmi különöset. oké, sokan elmentek, de Harbaugh-hoz kötni mindet elég meredek.
Jim szinte sehol nem töltött hosszabb időt, vajon miért? leszámítva hogy összerántotta a csapatot, itt volt az elmúlt években a legtöbb letartóztatás. gondolom ez is betette a kiskaput a végén, meg az hogy a nyilvánvaló küszködések ellen nem tett semmit, nem játszatta a fiatal játékosokat, egy öreg rosterünk volt, és persze állandóan ekézte a tulajt, fafejű volt.
tudom hogy itt nagy a Harbaugh imádat, én is kedveltem, de én most abszolút a FO pártján állok.
kezdjék a tisztogatást, legyen rend, legyen egy morálisan jó öltöző, legyen fiatalítás, és legyen kreatív 9ers futball.
kik mentek el?
- Willis, Borland, AD egészségügyi okok. egyik sem hülye, tudják hogy itt többről van szó, minthogy örök életében hendikeppes legyen, vagy egy zöldség szintjén vegetáljon.
- Crabtree, Gore biznisz. Crabtree sosem lett nr1 WR, és értelemszerűen Torrey Smith upgrade. Gore pedig korban odaért hogy van mögötte 3 fiatal back.
- Cowboy, életkor, azt hiszem nem kell magyarázni
- Iupati pénz
- Culliver pénz/illetve van 2 fiatal akik szintén ígéretesek(Acker/Reaser,Dontae J)
- Többiek pedig értelemszerű cap casualties

szóval mi nincs rendben a FO-val?

Szóval szerintem ez az ég leszakad mert Jimbo elment, erős túlzás. felkészül Jimmy T 😊

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem összehasonlítható a high schoolban és az egyetemen tapasztalt nyomás az NFL-hez képest, főleg úgy, hogyha te vagy a liga egyik legjobb játékosa. Jómód ide vagy oda, ez nem csak a gettóból érkezők súlyos gondja, amit én nem Smith-re mondtam, hanem általánosságra, mivel rengeteg NFL-játékost lehetne sorolni példaként ilyen múlttal.

Az pedig már teljesen más tészta, hogy véleményem szerint a csapatok sem tesznek meg mindent azért, hogy a problémákat megelőzzék, illetve a 49ersnél egy ilyen offseason után az FO-ban valami nagyon nincsen rendben, és ezt a játékosok is érzik. Nyilván itt sem Smith-ről van szó, miután ő már jó ideje meghülyült.