San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Én még annyit tennék hozzá,hogy szerintem Okoye is jól mozgott,ahhoz képest,hogy egy éve űzi a sportot.csrnyei
szegény rosszul ért földet és ahogy ráestek a nyakát vagy derekát húzta meg... túl mélyre repült

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
egyszóval se jó sem rossz nem volt, idény eleje. jöhetnek a közös edzések a Ravensszelpetey
most néztem meg az egészet... Wilhoite jó lesz Bowman helyén, Tank és Dial keményen tolta, Stevie jól blokkolt 😀 , Bruce Miller + Hyde együtt jó lesz! 😀

a védelem még khmm.....
és hát ne adja az ég hogy Kap lesérüljön....
így gyorsan ennyi....

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
NCORE-on fent van!😊
több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Le lehet valahonnan tölteni a meccset , torrenről?
több mint 9 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Én még annyit tennék hozzá,hogy szerintem Okoye is jól mozgott,ahhoz képest,hogy egy éve űzi a sportot.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
nna, akkor megvolt az első, és hát elég edzésszagú volt. az O/D oldalon kb 7 ember nem játszott a kezdők közül.
Hyde. egy vaddisznó a srác, azért a Ravens D ellen ilyeneket futni nem semmi.
Ellington is egy steal lesz ha így folytatja.
Tanks és Dial egy terror lesz. Tank sack, Dial 2 FF.
Cooknak megvolt az első int-je, 4 év alatt a Vikingeknél egy sem volt 😀 így tovább Chris.
a Ravens átfutott rajtunk, ez vélhetőleg nem lesz így ha visszatér Ray Mc, Cowboy is.
Borland kicsit elveszett volt, így Wilhoite tett egy nagy lépést a kezdő MLB poszt felé. sokat kell tanulnia, de BOw is így volt emlékszem az első évében.
Vance Mac sokkal jobban mozgott, mint tavaly. gyorsabb, határozottabb és elkapása is volt, nem drop 😛

akik teljesen rosszak voltak:
J. Martin - kell Anthony Davis a COwboys ellen. Martin maradjon csak backup.
Gabbert teljesen homály volt, meglátjuk a többi meccsen mit hoz. mondjuk a másik 2 backup sem volt eget rengető
Hampton, hát így nem lesz fent a rosteren mint backup RB

egyszóval se jó sem rossz nem volt, idény eleje. jöhetnek a közös edzések a Ravensszel

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Na akkor ma a Ravens ellen kezdünk PS meccsen. mivel a kezdők ilyenkor max 1-2 drive-ot játszanak, vagy annyit sem így a backupok felé fordul a figyelem. részemről a következőkre leszek kíváncsi:
-Tank
- Ward
- Borland/Skov/Lynch
- Hyde
- Gabbert
- Dontae Johnson
- Ellington/Patton
- Looney/Kilgore
- Cully
- Special Teams

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Írtam egy cikket Stevie Johnson érkezéséről, amelyben megnéztem az utolsó Seahawks elleni meccsét, ahol többször is könnyedén verte meg Shermant:  insidehandoff.com/2014/07/30/stevie-johnson-san-francisco-49ers/zolika26
köszi zoli, nagyon jó írás. én is úgy gondolom, hogy SJ egy hiánypótló igazolás volt, aki még jobban meglöki az offenz szekerét. ő nem egy Boldin/Crab féle possession WR.

közben a klub elérte Boone-t, de ő nem hajlandó engedni az igazából. Brooks átstruktúrálta a szerződését, így újabb 2M szabdult fel.petey
Nem tudom egy ilyen holdout mennyire mérgezi meg a kapcsolatot a játékos és a vezetőség között. Boone-tól eddig azt láttam, hogy elkötelezett Faithful, viszont most eléggé merev álláspontot képvisel. Kicsit elmérgesedettnek érzem a helyzetet. Értem én, hogy több zsetont akar, csak nem az van mögötte, hogy elcseréltesse magát vagy kirugassa és máshol még többet tudjon keresni, mint amennyit itt kaphatna. Számomra most annyira ellenszenves lett, mint amennyire kedveltem. Azt viszont ne felejtsük, hogy ha mi nem foglalkozunk vele és állitjuk be a sorba. lehet sehol sem lenne már rég. Nem véletlenül nem lett draftolva, soha nem volt egy jó fiú.Alabama Niners
kedves ügynökbácsi feltüzelte most már nehéz lesz visszakoznia mint tékozló fiú... de hátha.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Érdeklődhetek, hogy Gabbert hogy teljesít eddig?iktriad
eddig csak pozitív hírek jöttek. gyorsan tanul, van önbizalma, bíznak benne. stabil nr2. sasold fél szemmel majd a preseason meccseket, kapni fog elég snapet. 😊petey
Ok, ezt fogom tenni! Mondjuk azt meg kell jegyeznem, hogy edzéseken nálunk is villogott.iktriad
 www.49ers.com/news/article-2/Blaine-Gabbert-Gaining-Traction-in-49ers-Offense/be543dd5-629f-4699-8727-024e47c3129b
pont mai cikk 😊petey
Látom itt is nagy ász TC alatt és szerintem a preseasonban sem lesz rossz, sőt. Egyébként volt már ő hét támadó játékosa is augusztusban Peter Kingnél! Nála szeptemberben kezdődnek a bajok. De ott meg ha szerencsétek van, akkor már nem nagyon lesz szükség rá(max fogja a papírokat).iktriad
hát mivel itt nem várják el hogy kezdő legyen, meg több és jobb az offenz fegyver mint nálatok volt, így teljesen nyugodtan készülhet. szóval nem siettetik. ha jól rémlik Steve Young is egy bust volt Tampában 😉petey
lesz még ő meglepi... 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Dorseynak megsérült a karja, nem tudni mi van, visszatért az edzésre átöltözve.petey
Bicepszszakadás, out for season.vassadi
Ian Williams és Dial majd megoldja. Dial alabamai srác, hozzá van szokva a kemény csatákhoz.Alabama Niners
sajnálom Dorsey-t, tavaly király szezont futott mint NT. next man up. Dial remélem majd nyom egy ilyet, mégha sárga is 😀


amúgy Williams még mindig rehab. tavaly a kedves Seahawksos OL Sweezy faszán eltörte a bokáját.
szerk: Source: Premature to say Glenn Dorsey out for season; team will assess injury and make determination after likely surgery.petey
lehetőség neki is és Hydenak is a sérüléshullám... reméljük élni fognak vele.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Ha valaki szeretne egy igazán zavarba ejtő Kap mezt,itt a példa:csrnyei
...ööööööö.......izé......a felirat jó, csak oly randák a szinekAlabama Niners

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ha valaki szeretne egy igazán zavarba ejtő Kap mezt,itt a példa:csrnyei
...ööööööö.......izé......a felirat jó, csak oly randák a szinek
több mint 9 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Ha valaki szeretne egy igazán zavarba ejtő Kap mezt,itt a példa:
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
megvolt az első nyitott edzés az új stadionban, kb 10.000 néző előtt.
 www.49ers.com/video/videos/Highlights-From-First-Practice-at-Levis%C2%AE-Stadium/35d1a11b-c28f-494c-8b13-cc1d3e009842


várós lesz a szezon. tele vagyunk most jó célpontokkal, a védelem is erősödött CB poszton, jó hírek jönnek Cook-ról(akit a Vikingektől szereztünk) Johson(rookie) Ward is egy baller. az ILB poszt a legjobb nálunk szerintem, és a tavalyi DL draftunk is úgy tűnik állat lesz(Tank, Dial)

a csütörtöki meccsen kapnak a kezdők kb 2 drive-ot, de leginkább a cserék lesznek.

több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Dorseynak megsérült a karja, nem tudni mi van, visszatért az edzésre átöltözve.petey
Bicepszszakadás, out for season.vassadi
azt, hogy lehet egyébként összehozni?Amadeus91
Nem vagyok járatos ebben a tudományban, de szerintem a bicepsz elszakításával.vassadi
nem, csak hát a bicepsz azért folyamatosan használva van, nem értem mitől lehet hirtelen szakítani.Amadeus91
 testepitek.hu/a-test-izmainak-edzese/seruelesek/261-az-izomszakadas-okai-es-kezelese

talan ez irja le jol. illetve, ha Doki itt lesz, talan o is ir par szot 😊

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Dorseynak megsérült a karja, nem tudni mi van, visszatért az edzésre átöltözve.petey
Bicepszszakadás, out for season.vassadi
azt, hogy lehet egyébként összehozni?Amadeus91
Nem vagyok járatos ebben a tudományban, de szerintem a bicepsz elszakításával.vassadi
nem, csak hát a bicepsz azért folyamatosan használva van, nem értem mitől lehet hirtelen szakítani.Amadeus91
használva van, de mondjuk egy sportolónál mondjuk jobban nem? 😀 nemcsak egeret kattintgat 8 órában.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
szakíts ha bírsz !játék volt

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Dorseynak megsérült a karja, nem tudni mi van, visszatért az edzésre átöltözve.petey
Bicepszszakadás, out for season.vassadi
azt, hogy lehet egyébként összehozni?Amadeus91
Nem vagyok járatos ebben a tudományban, de szerintem a bicepsz elszakításával.vassadi
nem, csak hát a bicepsz azért folyamatosan használva van, nem értem mitől lehet hirtelen szakítani.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Dorseynak megsérült a karja, nem tudni mi van, visszatért az edzésre átöltözve.petey
Bicepszszakadás, out for season.vassadi
azt, hogy lehet egyébként összehozni?Amadeus91
Nem vagyok járatos ebben a tudományban, de szerintem a bicepsz elszakításával.vassadi
nincs különösebb recept erre. elég egy feszítés közbeni rossz mozdulat, ez mozgatja a könyököt. ma műtik DOrsey-t, utána okosabbak leszünk, hogy visszatérhet-e szezon végére.

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Dorseynak megsérült a karja, nem tudni mi van, visszatért az edzésre átöltözve.petey
Bicepszszakadás, out for season.vassadi
azt, hogy lehet egyébként összehozni?Amadeus91
Nem vagyok járatos ebben a tudományban, de szerintem a bicepsz elszakításával.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Dorseynak megsérült a karja, nem tudni mi van, visszatért az edzésre átöltözve.petey
Bicepszszakadás, out for season.vassadi
azt, hogy lehet egyébként összehozni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Kirakatátok Jonathan Baldwint. Jött helyette egy WR,.a Cowboys által kitett L'Damian Washingtoniktriad
nem meglepő

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kirakatátok Jonathan Baldwint. Jött helyette egy WR,.a Cowboys által kitett L'Damian Washington
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Dorseynak megsérült a karja, nem tudni mi van, visszatért az edzésre átöltözve.petey
Bicepszszakadás, out for season.vassadi
Ian Williams és Dial majd megoldja. Dial alabamai srác, hozzá van szokva a kemény csatákhoz.Alabama Niners
sajnálom Dorsey-t, tavaly király szezont futott mint NT. next man up. Dial remélem majd nyom egy ilyet, mégha sárga is 😀


amúgy Williams még mindig rehab. tavaly a kedves Seahawksos OL Sweezy faszán eltörte a bokáját.
szerk: Source: Premature to say Glenn Dorsey out for season; team will assess injury and make determination after likely surgery.

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Dorseynak megsérült a karja, nem tudni mi van, visszatért az edzésre átöltözve.petey
Bicepszszakadás, out for season.vassadi
Ian Williams és Dial majd megoldja. Dial alabamai srác, hozzá van szokva a kemény csatákhoz.