San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Duracell Quantum reklám 49ers-Seahawks

 www.youtube.com/watch?v=HewQu8oM4rA
 www.youtube.com/watch?v=IC4ExoSf02g

lassítva is megnéztem, azért szomorú lennék, ha akkora mistackle-okat csinálna McDonald meg Bowman mint a reklámban.
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Dorseynak megsérült a karja, nem tudni mi van, visszatért az edzésre átöltözve.petey
Bicepszszakadás, out for season.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Dorsey IR.

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
hát mivel itt nem várják el hogy kezdő legyen, meg több és jobb az offenz fegyver mint nálatok volt, így teljesen nyugodtan készülhet. szóval nem siettetik. ha jól rémlik Steve Young is egy bust volt Tampában 😉petey
Ha Szösziből Harbough egy Young szintú karrierrel rendelkező irányítót farag, akkor ő a legnagyobb QB mágus az NFL történetében! 😀😀iktriad
Nem vagyok az ellensége, de remélem csak "gárbidzs tájm"-ban lép pályára nálunk.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hát mivel itt nem várják el hogy kezdő legyen, meg több és jobb az offenz fegyver mint nálatok volt, így teljesen nyugodtan készülhet. szóval nem siettetik. ha jól rémlik Steve Young is egy bust volt Tampában 😉petey
Ha Szösziből Harbough egy Young szintú karrierrel rendelkező irányítót farag, akkor ő a legnagyobb QB mágus az NFL történetében! 😀😀
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Érdeklődhetek, hogy Gabbert hogy teljesít eddig?iktriad
eddig csak pozitív hírek jöttek. gyorsan tanul, van önbizalma, bíznak benne. stabil nr2. sasold fél szemmel majd a preseason meccseket, kapni fog elég snapet. 😊petey
Ok, ezt fogom tenni! Mondjuk azt meg kell jegyeznem, hogy edzéseken nálunk is villogott.iktriad
 www.49ers.com/news/article-2/Blaine-Gabbert-Gaining-Traction-in-49ers-Offense/be543dd5-629f-4699-8727-024e47c3129b
pont mai cikk 😊petey
Látom itt is nagy ász TC alatt és szerintem a preseasonban sem lesz rossz, sőt. Egyébként volt már ő hét támadó játékosa is augusztusban Peter Kingnél! Nála szeptemberben kezdődnek a bajok. De ott meg ha szerencsétek van, akkor már nem nagyon lesz szükség rá(max fogja a papírokat).iktriad
hát mivel itt nem várják el hogy kezdő legyen, meg több és jobb az offenz fegyver mint nálatok volt, így teljesen nyugodtan készülhet. szóval nem siettetik. ha jól rémlik Steve Young is egy bust volt Tampában 😉

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdeklődhetek, hogy Gabbert hogy teljesít eddig?iktriad
eddig csak pozitív hírek jöttek. gyorsan tanul, van önbizalma, bíznak benne. stabil nr2. sasold fél szemmel majd a preseason meccseket, kapni fog elég snapet. 😊petey
Ok, ezt fogom tenni! Mondjuk azt meg kell jegyeznem, hogy edzéseken nálunk is villogott.iktriad
 www.49ers.com/news/article-2/Blaine-Gabbert-Gaining-Traction-in-49ers-Offense/be543dd5-629f-4699-8727-024e47c3129b
pont mai cikk 😊petey
Látom itt is nagy ász TC alatt és szerintem a preseasonban sem lesz rossz, sőt. Egyébként volt már ő hét támadó játékosa is augusztusban Peter Kingnél! Nála szeptemberben kezdődnek a bajok. De ott meg ha szerencsétek van, akkor már nem nagyon lesz szükség rá(max fogja a papírokat).
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Dorseynak megsérült a karja, nem tudni mi van, visszatért az edzésre átöltözve. ahogy Fucu írta jó hogy van még 1 hónap.
Crab és Lloyd is kiült 1-2 hétre, nem is baj.

Boldint meg leküldték a pályáról, mert rácson nyomta Darryl Morrist. dúl a tesztoszteron.

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Érdeklődhetek, hogy Gabbert hogy teljesít eddig?iktriad
eddig csak pozitív hírek jöttek. gyorsan tanul, van önbizalma, bíznak benne. stabil nr2. sasold fél szemmel majd a preseason meccseket, kapni fog elég snapet. 😊petey
Ok, ezt fogom tenni! Mondjuk azt meg kell jegyeznem, hogy edzéseken nálunk is villogott.iktriad
 www.49ers.com/news/article-2/Blaine-Gabbert-Gaining-Traction-in-49ers-Offense/be543dd5-629f-4699-8727-024e47c3129b
pont mai cikk 😊

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
"Tony Jerod-Eddie, Tank Carradine, Quinton Dial, Mike Purcell and Lawrence Okoye are the only healthy defensive linemen on the 49ers’ 90-man roster."
Még jó, hogy van egy hónap vissza az éles meccsekig.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdeklődhetek, hogy Gabbert hogy teljesít eddig?iktriad
eddig csak pozitív hírek jöttek. gyorsan tanul, van önbizalma, bíznak benne. stabil nr2. sasold fél szemmel majd a preseason meccseket, kapni fog elég snapet. 😊petey
Ok, ezt fogom tenni! Mondjuk azt meg kell jegyeznem, hogy edzéseken nálunk is villogott.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Érdeklődhetek, hogy Gabbert hogy teljesít eddig?iktriad
eddig csak pozitív hírek jöttek. gyorsan tanul, van önbizalma, bíznak benne. stabil nr2. sasold fél szemmel majd a preseason meccseket, kapni fog elég snapet. 😊

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdeklődhetek, hogy Gabbert hogy teljesít eddig?
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár


Swag on, brotha! Swag on!

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
heti Tank watch:
I'm not sure if it's possible to pancake guard Mike Iupati. But Tank Carradine came awfully close during one-on-one pass-rush drills when he forced the big left guard backward several steps. Everyone who is asked about Carradine invariably talks about his strength, and that's been evident in this drill.

Carradine was the starting right defensive end in place of Justin Smith (shoulder). Tony Jerod-Eddie was the starting left defensive end in place of Ray McDonald (leg). Dan Skuta took nearly all of the first-team snaps at right outside linebacker with Aldon Smith in Los Angeles. Corey Lemonier played mostly on the second-team defense.

The other lineman who continually stands out is Quinton Dial. Today's was the fourth straight padded practice, and you could tell that tempers were starting to fray a bit. It seems that Dial is involved whenever there's some harsh words exchanged. That is, he might have a bit of jerkishness in him (just ask Aaron Murray).

Read more here:  www.sacbee.com/2014/07/30/6594272/49ers-training-camp-day-6-big.html#storylink=cpy

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Írtam egy cikket Stevie Johnson érkezéséről, amelyben megnéztem az utolsó Seahawks elleni meccsét, ahol többször is könnyedén verte meg Shermant:  insidehandoff.com/2014/07/30/stevie-johnson-san-francisco-49ers/zolika26
köszi zoli, nagyon jó írás. én is úgy gondolom, hogy SJ egy hiánypótló igazolás volt, aki még jobban meglöki az offenz szekerét. ő nem egy Boldin/Crab féle possession WR.

közben a klub elérte Boone-t, de ő nem hajlandó engedni az igazából. Brooks átstruktúrálta a szerződését, így újabb 2M szabdult fel.petey
Nem tudom egy ilyen holdout mennyire mérgezi meg a kapcsolatot a játékos és a vezetőség között. Boone-tól eddig azt láttam, hogy elkötelezett Faithful, viszont most eléggé merev álláspontot képvisel. Kicsit elmérgesedettnek érzem a helyzetet. Értem én, hogy több zsetont akar, csak nem az van mögötte, hogy elcseréltesse magát vagy kirugassa és máshol még többet tudjon keresni, mint amennyit itt kaphatna. Számomra most annyira ellenszenves lett, mint amennyire kedveltem. Azt viszont ne felejtsük, hogy ha mi nem foglalkozunk vele és állitjuk be a sorba. lehet sehol sem lenne már rég. Nem véletlenül nem lett draftolva, soha nem volt egy jó fiú.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Írtam egy cikket Stevie Johnson érkezéséről, amelyben megnéztem az utolsó Seahawks elleni meccsét, ahol többször is könnyedén verte meg Shermant:  insidehandoff.com/2014/07/30/stevie-johnson-san-francisco-49ers/zolika26
köszi zoli, nagyon jó írás. én is úgy gondolom, hogy SJ egy hiánypótló igazolás volt, aki még jobban meglöki az offenz szekerét. ő nem egy Boldin/Crab féle possession WR.

közben a klub elérte Boone-t, de ő nem hajlandó engedni az igazából. Brooks átstruktúrálta a szerződését, így újabb 2M szabdult fel.

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Most hogy hullanak a futók , érdeklődnék hogy Lattimore-ról tudunk valami biztatót?Harlequin
azt mondták, nagy valószínűséggel a héten aktiválják.petey
És mit vártok tőle? Tudja hozni az egyetemi szintet? A teljesítményéről van hír?Harlequin
nem tudni hogy hogy áll, ha, és ez nagy ha, sikerül a 100%-os rehab akkor tudja hozni azt a szintet. a videok alapján amiket láttam eddig simán mozog, semmi baj. persze ezt csak a kintiek tudják.

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Most hogy hullanak a futók , érdeklődnék hogy Lattimore-ról tudunk valami biztatót?Harlequin
azt mondták, nagy valószínűséggel a héten aktiválják.petey
Nagyon szurkolok neki, hogy sikerüljön a visszatérés. Tetszett a játéka az egyetemen és nagyon sajnáltam mikor megsérült. Legalább az esélyt megkapja.visi_b
igen, mindent elkövetnek hogy sikerüljön a visszatérés, hiszen egy első körös futóról beszélünk.

több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Írtam egy cikket Stevie Johnson érkezéséről, amelyben megnéztem az utolsó Seahawks elleni meccsét, ahol többször is könnyedén verte meg Shermant:  insidehandoff.com/2014/07/30/stevie-johnson-san-francisco-49ers/


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Most hogy hullanak a futók , érdeklődnék hogy Lattimore-ról tudunk valami biztatót?Harlequin
azt mondták, nagy valószínűséggel a héten aktiválják.petey
Nagyon szurkolok neki, hogy sikerüljön a visszatérés. Tetszett a játéka az egyetemen és nagyon sajnáltam mikor megsérült. Legalább az esélyt megkapja.

több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Most hogy hullanak a futók , érdeklődnék hogy Lattimore-ról tudunk valami biztatót?Harlequin
azt mondták, nagy valószínűséggel a héten aktiválják.petey
És mit vártok tőle? Tudja hozni az egyetemi szintet? A teljesítményéről van hír?
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.49ers.com/photos/photo-gallery/49ers-Report-for-Training-Camp/a6b0288f-c429-4dd0-aa15-3faae683af58
megérkeznek a játékosok a becsekkoláshoz. atyaég Lynch mekkora(PWillel sétál) meg Hyde 😮 nem lennék a S helyében mikor full sebességgel fut felé. Looney is elég szép lett, most hogy Boone reserved listára került, küzdhet a helyért. fasza TC lesz, tele vagyunk mélységgel.petey
Lehet hülye kérdés de Bowman már edz?he7edik
Egész biztosan. Mármint nem a pályán, hanem rehabol valahol egy edzőteremben. Az alapján, hogy kb. az idény közepére teszik a visszatérését, szeptember elején-közepén kaphatja meg a zöld zászlót. Onnan még 3-4 hét könnyített, majd ugyanannyi full pad edzés, és mehet a pályára.peterk2005
már fut az edzőpályán, egyelőre mindenféle oldalirnyú terhelés nélkül, a terapeuták felügyelete alatt.petey
Az még bőven rehab, csak nem futópadon. Gondolom túl jó az idő hozzá. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Most hogy hullanak a futók , érdeklődnék hogy Lattimore-ról tudunk valami biztatót?Harlequin
azt mondták, nagy valószínűséggel a héten aktiválják.

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
 www.49ers.com/photos/photo-gallery/49ers-Report-for-Training-Camp/a6b0288f-c429-4dd0-aa15-3faae683af58
megérkeznek a játékosok a becsekkoláshoz. atyaég Lynch mekkora(PWillel sétál) meg Hyde 😮 nem lennék a S helyében mikor full sebességgel fut felé. Looney is elég szép lett, most hogy Boone reserved listára került, küzdhet a helyért. fasza TC lesz, tele vagyunk mélységgel.petey
Lehet hülye kérdés de Bowman már edz?he7edik
Egész biztosan. Mármint nem a pályán, hanem rehabol valahol egy edzőteremben. Az alapján, hogy kb. az idény közepére teszik a visszatérését, szeptember elején-közepén kaphatja meg a zöld zászlót. Onnan még 3-4 hét könnyített, majd ugyanannyi full pad edzés, és mehet a pályára.peterk2005
már fut az edzőpályán, egyelőre mindenféle oldalirnyú terhelés nélkül, a terapeuták felügyelete alatt.