NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Hol van Petey? 😀silent7939
dolgozom papa, termelem a GDP-t, míg mások itt trollkodnak 😛

na, mivel meg lettem szólítva dokink által, igen, belefér egy kis trash meccs előtt, ez ennyi volt. nem volt nálam a kristálygömböm akkor bocsi 😊
az van, hogy pass rush nélkül a legjobb secondary is 0. nálunk nincs passrush, 0, zéró, nada, semmi. Stantonból HOF QB-t faragtunk könyörgöm. ehhez hozzájön azért a remek CB teljesítmény de ha nem rakunk nyomást akkor nincs miről beszélni. ha meg igen, akkor kapunk egy 15 yardos büntit, illetve mindenféle habiszit zászlókat 3rd downnál.
Offenzben nem tudom miért kell Kapot megtalálni, 100+-os ratingje volt. sokszor ő mentette meg a drive-ot.
na és akkor elérkeztünk oda, hogy playhívás. az első félidő megint zseniális volt, aztán csúnyán nem tudott a stáb lépn isemmit, vagy nem akart, én nem tudom. ebben elég vastagon benne van Harbs és bandája.
a következő pont a fegyelmezetlenség. Boldin 1st down 5 yardon és odabiccent a védőnek. meghallgatva az interjút, a töke volt tele a bírókkal, hogy nem egyformán dobják a büntiket(halkan megjegyzem van benne igazsága), ezt sérelmezte Harbsnál. Staley is pipa volt.tudom hogy profik, de ez kihozza a frusztrációt rendesen.
szóval le kell nyugodni akkor is, és játszani.

VD kiesése meg igenis számít, rajta kívül nincs mélységi célpontunk. így egyszerűbb volt a Cards helyzete. pont.
a másik hogy Stevie sem egy gyorsvonat, ott az egy TD volt, amikor egy dragből futott vagy 30+ yardot, de a védő utolérte.
nincs sebességünk sajnos elkapó fronton.

szóval van gond, nem mondom hogy nincs, de képesek vagyunk visszajönni.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
erre jovok vissza 1 het nyaralasbol??? anyamborogass 😕Vegita
hah megvan a bűnös! 😀Josszi
az hagyjan, de kozben elvertuk az arsenalt, amit nem lattam es kikaptunk a mainztol tegnap, amit neztem... (dortmund drukker vagyok) ugyhogy, nezzem vagy ne nezzem az esti meccset? @)Vegita
és elvittétek a 7 meccses kombómat bet365-ön... 😕
nézzed! legalább lesz kit okolni ha..... 😀Josszi
jo, mert mar most nem vagyunk a helyzet magaslatan, de nem baj, meg csak 7 perc telt el 😛Vegita
Canossa indul tee! 😀Josszi
vallalom! eloben szerintem nem nezek tobb meccset a bye week-ig 😀 majd masnap meloban megfigyelem..Vegita
mostmár nézzed büntiből!!!!

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Ne reménykedjünk idén semmiben szerintem ilyen bíráskodás mellett esélyünk sincs.he7edik
Ilyen bíráskodás? Miről beszélünk? Amikor az endzone előtt megfejelem a másikat az nem a bírók hibája, amikor az oldalvonalon kívül tauntingolom az ellenfél játékosát az nem a bírók hibája... Ezt a csapatot fejben kellene nagyon összerakni. Valószínűleg már nem csapatként hanem egyénenként akarnak meccseket nyerni, hogy mindenki nagy pénzt szakíthasson...Csiriba
Igazad lehet. Itt valami nagyon nincs rendben. Lehet hogy Haribó tényleg elvesztette az öltözőt?silent7939
igen... 3 év után már nem elég who is better.... meg a blue collar mentality.. meg a többi bs...
a draft meg.... erősítjük az OL-t meg hozzuk a sérült ám de nagy igéreteket... ahelyett hogy draftolnánk egy magas atlétikus CB-t??? ok hogy a 2011draft nagyon jó volt... de azóta... 😕

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Az első meccs után a hurrá hangulatban már leírtam, a "felemás" érzéseimet, a 2. félidő ott is kritikátlan volt. A bíráskodás nevetséges, de elsősorban az agyatlan niggerkedés vert meg minket. 5 yardra a goallinetól fejelek egyet, majd sikerül még további yardokra curücckolni a40 y mögé??? Nem mintha bármit megérdemeltünk volna, de ott egy 21-20 helyett maradt a 20-14. Culi is a kispadnál keménykedik 15 yardért. Indiferens helyen már fekvő játékost még sisakráccsal húzzuk le, by Eric???? 2. meccsünk 100 y feletti büntivelMind O#, mind Đ# driveoknál 30 yardokat adunk a kiélezett szituban?? Néha az volt az érzésem direkt ennyire balfaszok (gurulos foci mennyeiben ezt úgy hívják edzőbuktatás). Boldin, ahogy lereagálta Harbaugh lecseszését az sok mindent elárult. Crabtree teli szájjal szidott valakit és S.Johnson, Boldin rettentően helyeselt neki. Tegnap egy kurva gyenge támadójátékhoz (pass protektion, futás blokk az mi??) ahol Kaep az életéért futkározott, egy kritikátlan védőjáték (secondarynk, mint a Bubo doktorban a szakértő: na az nem volt, Ward te jó Isten!) társult. Persze majd leírhatja petey, hogy ilyenkor mennyire jók szoktunk lenni a köv meccsen, meg majd Nick Foles szűkölni fog az életéért stb. de ez önámítás. A legnagyobb gond, hogy még így is nyerhető meccs lett volna, első két negyedet még végigbetlizték a pinytek is. Megyünk még a Centuryra, megyünk Denverbe, New Orleansba, jön a hóksz, Riversék, meg a Phili. Jelen állás szerint ezeken nem mi leszünk esélyesek. Szóval én most a pozitív szezonért szorítok, max ezt látom reálisnak (kis optimizmussal), hacsak valami ordas változás nem áll be (elsősorban fejben).
De ne csüggedjünk, volt ennél pár éve sokkal szarabb csapatunk is.

GO NINERS!!!diverdoc
tömörebben az év véleményem: amíg nincs pass rush és alacsony ám de tehetségtelen (kivéve Brock talán) CB-kel játszunk magas és jó elkapók ellen addig ez lesz....
hogy a fejekben van zür az látszik... ennyi... bízom hogy elérjük a PO-t...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Újabb kiábrándító második félidei játék. 😕
Sajnos idén eddig nem nagyon beszélhetünk Csapatról, mert most nem működünk csapatként. Nyilván az öltözőben is gond van, ha ennyi fegyelmezetlenségből elkövetett szabálytalansággal terheljük saját magunkat. A tüzet sem látom a csapatunkban, mintha tök mindegy lenne az eredmény. A secondary évek óta problémát jelent, a hosszú passzoknál csak nézünk, mint a moziban. Culliver egyszerűen minősíthetetlenül gyenge. Reid sem hozza eddig a tavalyi formáját. Pass rush mint olyan, egyáltalán nem létezik! Persze vannak hiányzóink, de mindig is lesznek, és minden csapatnak vannak, úgyhogy ezen túl kéne lépni. Még így is a D# a jobbik csapatrészünk. Igazából O# nem is nagyon van. A fal nagyon homály akár a tavalyi évhez képest is. Kap ehhez a falhoz lassú gondolkodású, nem elég neki az a pillanatnyi idő, ami jut neki. Teljesen elbizonytalanodott, egyetlen hosszabb passz kísérlete volt, de az is milyen. Sajnos egyre inkább megbizonyosodom afelől, hogy Kap bizony egy középszerű qb, és a jelenlegi fallal ez még inkább látszik. Franken is azt látom már, hogy francba, már megint be kell bújnom a darálóba, Hyde-ot még viszi a lelkesedés, ki tudja, meddig.
Az hogy ilyen a hangulat, leginkább az edzői stáb sara. Látható, hogy Harbaugh-nak már nincs meg a tekintélye, megint kiderül, hogy nem tud belenyúlni a játékba. Az első félidőben még megy valami, aztán erre lép valamit az ellenfél, amire Ő már nem tud reagálni, csak áll az oldalvonalon, és látszik rajta a tanácstalanság. Persze ez valahol törvényszerű, hogy az elmúlt 3 évben mindig ott voltunk a tűz közelében, de csak melegedtünk, nem tudtunk továbblépni. Egyértelmű, hogy kopik a lelkesedés, és kezdi elhinni mindenki, hogy úgy sem fogunk odaérni... elveszik a hit, a mindenképpen győzni akarás, a tűz. Ezt a szezont már végig fogjuk szenvedni, aztán szezon végén veszi Harbaugh a kalapját és kezdhetünk elölről építkezni, megint jön a hét szűk esztendő. Sajnos most ezt vizionálom, ezt mondatja velem az elmúlt két mérkőzés csalódása, de természetesen, megint ott fogok ülni a képernyő előtt a hét végén, és alig várom, hogy kezdődjön a meccs! Egyszer fent, egyszer lent, de akkor is GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Az első meccs után a hurrá hangulatban már leírtam, a "felemás" érzéseimet, a 2. félidő ott is kritikátlan volt. A bíráskodás nevetséges, de elsősorban az agyatlan niggerkedés vert meg minket. 5 yardra a goallinetól fejelek egyet, majd sikerül még további yardokra curücckolni a40 y mögé??? Nem mintha bármit megérdemeltünk volna, de ott egy 21-20 helyett maradt a 20-14. Culi is a kispadnál keménykedik 15 yardért. Indiferens helyen már fekvő játékost még sisakráccsal húzzuk le, by Eric???? 2. meccsünk 100 y feletti büntivelMind O#, mind Đ# driveoknál 30 yardokat adunk a kiélezett szituban?? Néha az volt az érzésem direkt ennyire balfaszok (gurulos foci mennyeiben ezt úgy hívják edzőbuktatás). Boldin, ahogy lereagálta Harbaugh lecseszését az sok mindent elárult. Crabtree teli szájjal szidott valakit és S.Johnson, Boldin rettentően helyeselt neki. Tegnap egy kurva gyenge támadójátékhoz (pass protektion, futás blokk az mi??) ahol Kaep az életéért futkározott, egy kritikátlan védőjáték (secondarynk, mint a Bubo doktorban a szakértő: na az nem volt, Ward te jó Isten!) társult. Persze majd leírhatja petey, hogy ilyenkor mennyire jók szoktunk lenni a köv meccsen, meg majd Nick Foles szűkölni fog az életéért stb. de ez önámítás. A legnagyobb gond, hogy még így is nyerhető meccs lett volna, első két negyedet még végigbetlizték a pinytek is. Megyünk még a Centuryra, megyünk Denverbe, New Orleansba, jön a hóksz, Riversék, meg a Phili. Jelen állás szerint ezeken nem mi leszünk esélyesek. Szóval én most a pozitív szezonért szorítok, max ezt látom reálisnak (kis optimizmussal), hacsak valami ordas változás nem áll be (elsősorban fejben).
De ne csüggedjünk, volt ennél pár éve sokkal szarabb csapatunk is.

GO NINERS!!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ne reménykedjünk idén semmiben szerintem ilyen bíráskodás mellett esélyünk sincs.he7edik
Ilyen bíráskodás? Miről beszélünk? Amikor az endzone előtt megfejelem a másikat az nem a bírók hibája, amikor az oldalvonalon kívül tauntingolom az ellenfél játékosát az nem a bírók hibája... Ezt a csapatot fejben kellene nagyon összerakni. Valószínűleg már nem csapatként hanem egyénenként akarnak meccseket nyerni, hogy mindenki nagy pénzt szakíthasson...Csiriba
Igazad lehet. Itt valami nagyon nincs rendben. Lehet hogy Haribó tényleg elvesztette az öltözőt?
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hol van Petey? 😀
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
erre jovok vissza 1 het nyaralasbol??? anyamborogass 😕Vegita
hah megvan a bűnös! 😀Josszi
az hagyjan, de kozben elvertuk az arsenalt, amit nem lattam es kikaptunk a mainztol tegnap, amit neztem... (dortmund drukker vagyok) ugyhogy, nezzem vagy ne nezzem az esti meccset? @)Vegita
és elvittétek a 7 meccses kombómat bet365-ön... 😕
nézzed! legalább lesz kit okolni ha..... 😀Josszi
jo, mert mar most nem vagyunk a helyzet magaslatan, de nem baj, meg csak 7 perc telt el 😛Vegita
Canossa indul tee! 😀Josszi
vallalom! eloben szerintem nem nezek tobb meccset a bye week-ig 😀 majd masnap meloban megfigyelem..

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
igy nem nagyon lesz po...

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
na legalább a matricám megmaradtJosszi
ajánld majd fel amikor mi megyünk hozzátok, utána küldheted majd valakinek

Kemény meccs volt, a zászlók sajnos nem kellettek volna. 1-2 nem a világ vége, de fejben össze kell álnia a csapatnak (koordinátoroknak).Fucu
Fucu legyen inkább a tiéd! 😀 de csak ha felrakod 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
na legalább a matricám megmaradtJosszi
ajánld majd fel amikor mi megyünk hozzátok, utána küldheted majd valakinek

Kemény meccs volt, a zászlók sajnos nem kellettek volna. 1-2 nem a világ vége, de fejben össze kell álnia a csapatnak (koordinátoroknak).Fucu
VD, McDonald, Bowman, Aldon, Dorsey, A.Davis, Brock - ezek sem kellenének ide :/petey
ez nem mentség, náluk meg a 2.qb játszott... mellesleg nagyon jól... ja hogy nem voltunk képesek pass rushra? meg erőltettük az RO-t?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Go 9ers!

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
na legalább a matricám megmaradtJosszi
ajánld majd fel amikor mi megyünk hozzátok, utána küldheted majd valakinek

Kemény meccs volt, a zászlók sajnos nem kellettek volna. 1-2 nem a világ vége, de fejben össze kell álnia a csapatnak (koordinátoroknak).Fucu
VD, McDonald, Bowman, Aldon, Dorsey, A.Davis, Brock - ezek sem kellenének ide :/

több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Ne reménykedjünk idén semmiben szerintem ilyen bíráskodás mellett esélyünk sincs.he7edik
Ilyen bíráskodás? Miről beszélünk? Amikor az endzone előtt megfejelem a másikat az nem a bírók hibája, amikor az oldalvonalon kívül tauntingolom az ellenfél játékosát az nem a bírók hibája... Ezt a csapatot fejben kellene nagyon összerakni. Valószínűleg már nem csapatként hanem egyénenként akarnak meccseket nyerni, hogy mindenki nagy pénzt szakíthasson...
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
erre jovok vissza 1 het nyaralasbol??? anyamborogass 😕Vegita
hah megvan a bűnös! 😀Josszi
az hagyjan, de kozben elvertuk az arsenalt, amit nem lattam es kikaptunk a mainztol tegnap, amit neztem... (dortmund drukker vagyok) ugyhogy, nezzem vagy ne nezzem az esti meccset? @)Vegita
és elvittétek a 7 meccses kombómat bet365-ön... 😕
nézzed! legalább lesz kit okolni ha..... 😀Josszi
jo, mert mar most nem vagyunk a helyzet magaslatan, de nem baj, meg csak 7 perc telt el 😛Vegita
Canossa indul tee! 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
na legalább a matricám megmaradtJosszi
ajánld majd fel amikor mi megyünk hozzátok, utána küldheted majd valakinek

Kemény meccs volt, a zászlók sajnos nem kellettek volna. 1-2 nem a világ vége, de fejben össze kell álnia a csapatnak (koordinátoroknak).Fucu
nem csak a koordinátoroknál van a gond... a csapategység bomlott meg, és ez nagyon látszik most már..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ne reménykedjünk idén semmiben szerintem ilyen bíráskodás mellett esélyünk sincs.


több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
na legalább a matricám megmaradtJosszi
ajánld majd fel amikor mi megyünk hozzátok, utána küldheted majd valakinek

Kemény meccs volt, a zászlók sajnos nem kellettek volna. 1-2 nem a világ vége, de fejben össze kell álnia a csapatnak (koordinátoroknak).



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
na legalább a matricám megmaradt

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Shawlong San Francisco 49ers 30
Remélem azért nem lesz az idén 1/1 a vége,bár lehet csak a sárga sárothoz kell az anyag,ezért sok a zászló. Nem kommentálom a legutobbi két meccset,lehet változtatni kéne valamin .........
A mait betudom a köcsög bíráskodásnak is................
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
erre jovok vissza 1 het nyaralasbol??? anyamborogass 😕Vegita
hah megvan a bűnös! 😀Josszi
az hagyjan, de kozben elvertuk az arsenalt, amit nem lattam es kikaptunk a mainztol tegnap, amit neztem... (dortmund drukker vagyok) ugyhogy, nezzem vagy ne nezzem az esti meccset? @)Vegita
és elvittétek a 7 meccses kombómat bet365-ön... 😕
nézzed! legalább lesz kit okolni ha..... 😀Josszi
jo, mert mar most nem vagyunk a helyzet magaslatan, de nem baj, meg csak 7 perc telt el 😛

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
úgy néz tényleg mindkét kezdő TE nélkül leszünk :/
a többiek:
Cornerback Tramaine Brock (toe)
Right tackle Anthony Davis (hamstring)
Center Marcus Martin (knee)
Wide receiver Quinton Patton (coach’s decision)
Defensive tackle Tank Carradine (coach’s decision)

Cox kezd Brock helyén.

essenemvicces lesz.petey
kezed off a panic buttonró 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
úgy néz tényleg mindkét kezdő TE nélkül leszünk :/
a többiek:
Cornerback Tramaine Brock (toe)
Right tackle Anthony Davis (hamstring)
Center Marcus Martin (knee)
Wide receiver Quinton Patton (coach’s decision)
Defensive tackle Tank Carradine (coach’s decision)

Cox kezd Brock helyén.

essenemvicces lesz.

több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 329
Üdv NINER-ek!

Érdekes és kemény meccsre számítok , remélem az offensfal tartani fog kicsit többet , mint a macik ellen. Kevesebb zászlót is meg kellene célozni szerintem , nem egészséges ha 100+ yardot kap az ellenfél , gyakorlatilag adnak nekik egy TD-t. Tavaly 1-2-vel kezdtünk , jó lenne ezt a csoportrangadót nyerni , főleg a sivatagban!

És hát a szokásos:
GO , GO , GO NINERS!!!!