San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Iupati...WOW

According to STATS statistical service, the 6-foot-5, 331-pound mauling left guard has not committed a penalty in the regular season. For those scoring at home, that means no holds and no false starts.

He’s yet to allow a sack either.

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
"On Tuesday, Mays was named one of five candidates for Pepsi NFL Rookie of the Week honors." az nfl.com/rookies oldalon lehet rá szavazni. Azt hiszem ha másnak nem is, de őneki kijár a dicséret a vasárnapért.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezt valahol, valakitől már hallottam... 😊
aztán ott is fordult a dolg 😉

Ráadásul most még a Detroit is kezd feltámadnikando777
Ez az év hozzászólása.
A Detroit feltámadása.
0-4 baszod. 😀Bazzani
Megelőlegezte, örüljél már 😀petey
Jahogyúgy? 😀
Ha jól tippelek,akkor a Bills marad az egyetlen nyeretlen csapat a hétvége után.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
el vagyunk átkozvapetey
Ezt valahol, valakitől már hallottam... 😊
aztán ott is fordult a dolg 😉

Ráadásul most még a Detroit is kezd feltámadnikando777
Ez az év hozzászólása.
A Detroit feltámadása.
0-4 baszod. 😀Bazzani
Megelőlegezte, örüljél már 😀

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
el vagyunk átkozvapetey
Ezt valahol, valakitől már hallottam... 😊
aztán ott is fordult a dolg 😉

Ráadásul most még a Detroit is kezd feltámadnikando777
Ez az év hozzászólása.
A Detroit feltámadása.
0-4 baszod. 😀

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Singletary Headsetje egy időkérésnél tört össze, mikor túl hevesen gesztikulált..a playhívások már most jobbak voltak, bár volt pár wtf momentum néha.
Hát hogy most érdemeltünk-e győzelmet vagy sem nem akarok belemenni, mert bizony az Atlanta is néha úgy játszott mint mi, csak azzal a különbséggel hogy Ryan mikor kellett pontokat tudott tenni a táblára és vélgigvinni egy drive-ot.
Alex meg 2 ilyen ostoba int-el nekik adta a labdát, nem is értettem...
Clements más téma, ő csak TD-t akart a meccs hevében. De neki is illstt volna tudni hogy lefekszik, Offense be, óra le, FG-> Win. Ennyi.

Én még adok egy utolsó utáni esélyt Alexnek és Singnek, mer több kifogás nincs. Ha csúnyán beégünk akkor jövőre szerezzük meg Luck-ot és Grudent. Idény közben lehet Szamurájnak mennie kell, amit sajnálnék ha nem maradna nálunk 😕
/már persze ha lesz 2011-es szezon/petey
Azért ne vegye már át az NFL is azt a buzi soccer szokást, hogy ha nem megy a szekér, kirúgják szezon közben a HC-t (utána ok, felőlem..) Másrészt nem hinném, hogy csak Sing a hibás, persze ő a bűnbak ilyenkor.. (Lásd Shannahan, Nolan stb. 😊 )
Viszont Alex már leszokhatna az INT-ek dobálásáról.

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Árpi. figyelő szemem rajtad tartom, nem szeretnék meg egy ilyen parasztozást olvasniFucu
Ha neked is mániád adminkodni, felőlem.. de nem mondhatod, hogy nincs igazam.
De úgy látszik itt is minden admin "kihaénnem"

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Singletary Headsetje egy időkérésnél tört össze, mikor túl hevesen gesztikulált..a playhívások már most jobbak voltak, bár volt pár wtf momentum néha.
Hát hogy most érdemeltünk-e győzelmet vagy sem nem akarok belemenni, mert bizony az Atlanta is néha úgy játszott mint mi, csak azzal a különbséggel hogy Ryan mikor kellett pontokat tudott tenni a táblára és vélgigvinni egy drive-ot.
Alex meg 2 ilyen ostoba int-el nekik adta a labdát, nem is értettem...
Clements más téma, ő csak TD-t akart a meccs hevében. De neki is illstt volna tudni hogy lefekszik, Offense be, óra le, FG-> Win. Ennyi.

Én még adok egy utolsó utáni esélyt Alexnek és Singnek, mer több kifogás nincs. Ha csúnyán beégünk akkor jövőre szerezzük meg Luck-ot és Grudent. Idény közben lehet Szamurájnak mennie kell, amit sajnálnék ha nem maradna nálunk 😕
/már persze ha lesz 2011-es szezon/

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Az egekben és a pokolban. Mays 11 tackle és a csodás punt blokk utáni TD, majd másfél perccel a vége előtt a saját 7 yardról 12 play után 7 mp a vége előtt a FG. Ki érti ezt?
“We have to stop doing things to hurt ourselves...We’re shooting ourselves in the foot…We’ve got to grow up real fast.” mondta Singletary a meccs után. remélem tényleg "real fast" lesz!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Árpi. figyelő szemem rajtad tartom, nem szeretnék meg egy ilyen parasztozást olvasni



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Nem biztos, hogy csak/egyértelműen Sing-et kéne hibáztatni.
Kell egy olyan OC, aki erre a csapatra tud jó playeket kitalálni, kellően fantáziadús és trükkös is, meg persze ha Alex nem dobálna átlag 2-3 INT-et meccsenként, talán az is segítene. Bár még ezzel sem lenne baj, ha mellette legalább 2x annyi TD-t is dobálna.
Nem Sing-et kell most kirúgni, hanem egy irányítót kell a kalapból előrántani..

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
el vagyunk átkozvapetey
Ezt valahol, valakitől már hallottam... 😊
aztán ott is fordult a dolg 😉

Ráadásul most még a Detroit is kezd feltámadni

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
jövőre érik a QB draft, d ehogy ki lesz a HC.....?petey
nálunk dettó... a draft OL-re fog elmenni, de lehet még QB is kell ha a két újonc nem válik be... pedig most milyen szarok vagyunk, szinte felkínáltuk nektek a csoport első helyét 😊

az év poénja lenne, ha idén a Rams vinné az NFC Westet (bár ez nekünk inkább tragikomédia)
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
el vagyunk átkozvapetey
baszki, ez megint olyan volt nektek mint a Saints elleni. 0-4, ami 2-2 is lehetne...csongi
ugye nem csak nekem tünt fel h a kb. a másod félidőtől Sing még headsetet sem hordott? (szvsz ezzel is jelezte/mentegetőzött h nem ő hívja a playeket)
Gyulus
azért nem volt headset a fején, mert mutatták meccs közben hogy darabokra esett. hogy hogyan tört szét a fején vagy a kezében azt nem tudom... 😊
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
hülyén hangzik , de grat. a tegnapi meccshez , sokkal jobbak voltatok mint vártam. ha jön majd a mázli faktor , jönnek majd a W - k is. ill. ha az ilyen hülyeségeket elhagyjátok mint amit clements is nyomott a végén... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
trau San Francisco 49ers 16
el vagyunk átkozvapetey
baszki, ez megint olyan volt nektek mint a Saints elleni. 0-4, ami 2-2 is lehetne...csongi
a meccset látva szvsz nem is nagyon érdemeltétek volna meg azt a győzelmet, az első negyed kivételével legfeljebb a védelem produkálta magát, ez pedig idegenbeli győzelemhez igen kevés
ugye nem csak nekem tünt fel h a kb. a másod félidőtől Sing még headsetet sem hordott? (szvsz ezzel is jelezte/mentegetőzött h nem ő hívja a playeket)

Clements-re hány labdát dobtak a meccsen? 15-öt?

új HC, új koordinátorok, új QB... pedig épp úgy nézett ki h egy időre véget ért a csapatépítés korszaka és végre jönnek az eredmények:SGyulus
sajnos tökéletesen egyetértek...

több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
el vagyunk átkozvapetey
baszki, ez megint olyan volt nektek mint a Saints elleni. 0-4, ami 2-2 is lehetne...csongi
a meccset látva szvsz nem is nagyon érdemeltétek volna meg azt a győzelmet, az első negyed kivételével legfeljebb a védelem produkálta magát, ez pedig idegenbeli győzelemhez igen kevés
ugye nem csak nekem tünt fel h a kb. a másod félidőtől Sing még headsetet sem hordott? (szvsz ezzel is jelezte/mentegetőzött h nem ő hívja a playeket)

Clements-re hány labdát dobtak a meccsen? 15-öt?

új HC, új koordinátorok, új QB... pedig épp úgy nézett ki h egy időre véget ért a csapatépítés korszaka és végre jönnek az eredmények:S
több mint 13 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Londonban indul a feltámadás....
több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
el vagyunk átkozvapetey
Ne izguljatok, jövő héten jövünk Kolbbal felszerelkezve és feloldjuk az átkot.BleedingGreen
Én most már a Lions ellen se lennék biztos egy W-ben, nemhogy az Eagles ellen 😊

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
jövőre érik a QB draft, d ehogy ki lesz a HC.....?petey
Draftolni kell egy HC-t is 😊
Azért megint 2 INT egy meccsen, ráadásul ezt is az utolsó 10 másodpercben vesztettük el.. persze nem csak azon múlott, majdnem 3 negyeden keresztül 14-13-al tartani magunkat eléggé pengeél volt.

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
2 perc alatt a 2. TD! Punt blokkolás után! Most először kommentálok "on-line" egy meccset, de úgy tünik nagyon bejön! 😀 😀diverdoc
akkor, hogy mindenki boldogsága határtalan legyen, mit szólnál, ha a meccs alatt az eredménykövető topikban tevékenykednél és nem itt?briareos
Ne haragudj, hogy ekkora paraszt voltam és zavartam a két hozzászólásommal, akik nem akarják tudni az eredményt, csak simán örültem. Még1x bocsánat modortalanságomért és remélem így mindenki boldog lesz.diverdoc
Hagyd, bria legalább akkora paraszt, csak ő szereti ezt fitogtatni is, hiszen admin, így mindenkit porig alázhat...

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
el vagyunk átkozvapetey
Ne izguljatok, jövő héten jövünk Kolbbal felszerelkezve és feloldjuk az átkot.


több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
jövőre érik a QB draft, d ehogy ki lesz a HC.....?

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hihetetlen! Ilyen nincs. Azért 3 negyed pont nélkül...


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
el vagyunk átkozvapetey
baszki, ez megint olyan volt nektek mint a Saints elleni. 0-4, ami 2-2 is lehetne...