San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
[.petey
Az avatarcsere az Alex irányába történt bizalomvesztés jele? 😀diverdoc
á, csak már régi volt le kellett cserélni

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
[.petey
Az avatarcsere az Alex irányába történt bizalomvesztés jele? 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
igen, mert nem tudom elképzelni, hogy ne Gore-t játszassák, még ha nem ésszerű is. Nem az a tartós játékos Frank, de ezt az edzők nem veszik észre. Én is adnék több lehetőséget, mondjuk 10-15 carry-t, Westbrooknak és Dixonnak és akkor talán Gore is kibírja év végéig



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ugyanígy WBrook, kapott egy screen-t, 19 yard..nem is értem.
petey
Westit már az Eagles meccs előtt nagyon vártam, és érthetetlen volt a mellőzése számomra azóta is (Fucu ki is röhögött a naivitásomért ami a nagy visszatérést illeti 😊 ).


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Matt Barrows chat:

[Comment From TylerTyler: ]
What are you dressing up as for Halloween?

MattB_49:
Last year I dressed as Jimmy Raye's offense. I didn't scare anyone ...

😂

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
"Head coach John Fox announced in a statement released by the team that veteran Matt Moore would be back as his starting quarterback ahead of second-round pick Jimmy Clausen."
Ahogy olvasom a nyilatkozatokat eléggé szarban vannak, mind az öreg, mind a Notre Dame-i üdvöske dobálja az int-eket rendesen. Remélem ezt a jó szokásukat ellenünk is megtartják 😀diverdoc
Carolina katasztrófa. Minket is alulmúlnak, bár náluk inkább emberanyagban van a difi. Ráadásul alighanem Steve Smith sem fog játszani. Nálunk meg jó lenne Dixont is bevetni többször, a múlt heti TD-je élményszámba ment - köszönet Staleynek a holdingért :/ Ugyanígy WBrook, kapott egy screen-t, 19 yard..nem is értem.

és könyörgöm, a büntetések..143 yard? vicc...

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
http://www.nfl.com/partner?partnerType=players-air-and-ground
Itt lehet Gore-ra szavazni, bár sztem kevés esélye van.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
"Head coach John Fox announced in a statement released by the team that veteran Matt Moore would be back as his starting quarterback ahead of second-round pick Jimmy Clausen."
Ahogy olvasom a nyilatkozatokat eléggé szarban vannak, mind az öreg, mind a Notre Dame-i üdvöske dobálja az int-eket rendesen. Remélem ezt a jó szokásukat ellenünk is megtartják 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Megjöttek a jegyeim, ebben a pillanatban:
petey
Ticketmasteren keresztül vetted? csak mert már többen jelezték, hogy megjött, és a mieink még nem. :mad:
Bár van még elvileg 3-4 napjuk a vállalthoz képest, de azért idegesítődiverdoc
igen rajtuk keresztül. sztem a héten meglesz nektek is 😊petey
Köszi. (Azért bennem van a para 😕


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Megjöttek a jegyeim, ebben a pillanatban:
petey
Ticketmasteren keresztül vetted? csak mert már többen jelezték, hogy megjött, és a mieink még nem. :mad:
Bár van még elvileg 3-4 napjuk a vállalthoz képest, de azért idegesítődiverdoc
igen rajtuk keresztül. sztem a héten meglesz nektek is 😊

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Megjöttek a jegyeim, ebben a pillanatban:
petey
Ticketmasteren keresztül vetted? csak mert már többen jelezték, hogy megjött, és a mieink még nem. :mad:
Bár van még elvileg 3-4 napjuk a vállalthoz képest, de azért idegesítő


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Megjöttek a jegyeim, ebben a pillanatban:


több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Curtis Taylor IR-re került.deny79
jep, jöhet Shawn Merriman 😀

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Curtis Taylor IR-re került.
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Mays mekkorát játszott, semmi különös mondjuk, de mióta kezdő nem lehet észrevenni hogy Michael Lewis hiányozna.
Tegnap a Raiders reversnél mondjuk nagyon kellett hogy kitolja Murphyt mert TD lett volna.petey
Igen nekem is ő az egyik kellemes színfoltja az idei vergődésünknek, nem hiába kampányoltam a Falcons meccs után érte (sajna nem ő lett a hét Pepsi rukija). Akkor az a punt blokk utáni TD meg 11 tackle abszolut ott volt a topon. És most is nagyon kellett a játéka.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Crabtree TD előtt az Int. grounding meg vicc..Morgan befelé jött, Smith kifelé dobta erre befújták, lol..azt hittem Sing nekimegy a Refnek 😂
petey
Igy legalább 2és20-ról adhatott TD passt és ez biztos jót tett tépázott egójának 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Végre, végre, végre! Nagyon kellett bár így lehet, hogy a végén elrontjuk az 1/1-es draftot 😀
Én elsősorban a D#-nek tudom be a sikert, azért a red zoneban eléggé megtartották FG-on a Raiderst több alkalommal is, és végre mi csináltuk a turn overeket és nem az ellenfél. Bár a 17 es nem egy veretes szám a 9-el már lehet dicsekedni (bár ehhez kellettek az öböl másik partjáról is)
Londonban így azért jobb szájízzel lehet szurkolni 😀 😀diverdoc
Még hátravan a nyeretlen Carolina, és nem mondom hogy nem lehet keresnivalónk Denver ellen. Bye weekre 3-5, álom édes álom 😀

mondjuk Smitty vmi pocsék volt, de egyszer megnézném hogy snap után nincs senki az arcában 1 mp-el.
A másik meg hogy WR nincs tisztán az érthetetlen. Meg is jegyezték közvetítés alatt párszor.

Crabtree TD előtt az Int. grounding meg vicc..Morgan befelé jött, Smith kifelé dobta erre befújták, lol..azt hittem Sing nekimegy a Refnek 😂

Mays mekkorát játszott, semmi különös mondjuk, de mióta kezdő nem lehet észrevenni hogy Michael Lewis hiányozna.
Tegnap a Raiders reversnél mondjuk nagyon kellett hogy kitolja Murphyt mert TD lett volna.

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Végre, végre, végre! Nagyon kellett bár így lehet, hogy a végén elrontjuk az 1/1-es draftot 😀
Én elsősorban a D#-nek tudom be a sikert, azért a red zoneban eléggé megtartották FG-on a Raiderst több alkalommal is, és végre mi csináltuk a turn overeket és nem az ellenfél. Bár a 17 es nem egy veretes szám a 9-el már lehet dicsekedni (bár ehhez kellettek az öböl másik partjáról is)
Londonban így azért jobb szájízzel lehet szurkolni 😀 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Csak egy megjegyzés: Raiders! 😊Bruce
Fel a fejjel, majd ellenünk - az véletlen, hogy idegenben nyertünk - hajrá Ókland Riddick...22 évente sötétség!

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Azért kellett ehhez a Riders is, akik nagyon nekiindultak futásokkal, de ez viszonylag hamar egysíkúvá vált, kiismerhetővé vált, és nem tudtak rajta változtatni... illetve próbáltak ugye, de INT lett belőle 😊
Én a magam részéről ezt a győzelmet - természetesen az Off. pár ragyogó megvillanása mellett - a Def javára írom, mert a Rid. lendületét az első félidőben a két megfogott RZ rendesen megtörte, és - persze suta hibák mellett - rendesen felkeményedtek 😊 Gratulálok, és nagyon remélem, elindulunk végre fölfelé! 😊szaszia
Csak egy megjegyzés: Raiders! 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hűű de kínkeserves volt
Johnson se bevállalós még, reménykedjetek, h kreatívabb playhívás lesz



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Végre, na 😊
Most már remélem ez nekünk is ad lendületet 😉 😀

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Gratu srácok! Akárhogy is legyen, én azért örülök ennek a győzelemnek! 😀
több mint 13 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Azért kellett ehhez a Raiders is, akik nagyon nekiindultak futásokkal, de ez viszonylag hamar egysíkúvá vált, kiismerhetővé vált, és nem tudtak rajta változtatni... illetve próbáltak ugye, de INT lett belőle 😊
Én a magam részéről ezt a győzelmet - természetesen az Off. pár ragyogó megvillanása mellett - a Def javára írom, mert a Raid. lendületét az első félidőben a két megfogott RZ rendesen megtörte, és - persze suta hibák mellett - rendesen felkeményedtek 😊 Gratulálok, és nagyon remélem, elindulunk végre fölfelé! 😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
nnna az első W

elég fosnak indult de belejöttünk. Ennyi.