San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
According to Schefter, we're interested in Merriman if the Chargers release him after Tuesday and he has to clear waivers.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Vasárnap kimegyünk és szájbaba**uk a Raiderst.

http://www.youtube.com/watch?v=O0bzIi9YE8Y

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
ez megvan/megvolt?

When former San Francisco 49ers running back Glen Coffee(notes) retired from the NFL this summer at the age of 23, he said it was because God told him to leave football and enter the ministry. He didn't mention whether or not he was supposed to accept his higher calling while carrying an automatic pistol.
http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Recently-retired-Glen-Coffee-arrested-for-having?urn=nfl-275674Gyulus
jah már lassan 1 hetes hír. ez van, nem jelenti hogy gyilkolni is akart vele. 😊

több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
ez megvan/megvolt?

When former San Francisco 49ers running back Glen Coffee(notes) retired from the NFL this summer at the age of 23, he said it was because God told him to leave football and enter the ministry. He didn't mention whether or not he was supposed to accept his higher calling while carrying an automatic pistol.
http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Recently-retired-Glen-Coffee-arrested-for-having?urn=nfl-275674
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
nincs mit szépíteni, rosszak vagyunk. meggyőződésem hogy egy tapasztalt "igazi" edzővel nem itt tartanánk ezzel az emberanyaggal. meglátjuk hogy fejezzük be. ki tudja, lehet hogy ez a szezon hozza meg a jövő dicsőségét 😉

több mint 13 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
csapat körüli egyéb infó van? Meccseket kielemezték vagy kibékítették Alexet és Singet vagy valami egyéb fejlődési opció, új irányítóval való fenyegetés etc. ?kando777
Nagyon érdekes volt Singletary nyilatkozata, főképp a Smithszel történt kis diskurzusáról faggatták. Nem tudom mennyire kötelező kinycstári nyilatkozat volt, de minden összeveszést tagad. Alex teljes bizalmat élvez. Az hogy Carr elindult a pályára szerinte csak félreértés volt, ő csak bemelegítésre utasította, és bár megfordult a fejében, hogy lehívja Alexet, miután beszélt vele mégis mellette döntött. Úgy nyilatkozott, hogy a csapat érdekében veszekedett vele az oldalvonal mellett, mert "ezt kellett látnia a csapatnak". A csapattagok szerinte Smith mögött álnak, és ezt neki is jelezték. Azt elismerte, hogy meccs után négyszemközt is beszéltek. Nem tarja valószínűnek, hogy Carr több lehetőséget fog kapni :"when I look at David Carr, I think he could obviously go in and do a good job. But I believe Alex [Smith] is the best quarterback on this team.” Szóval azért nem zörög a paraszt..... A sajtó és közvélemény azért fenyeget.
Ja és FGore-t illetően is nagyon megértő volt HC-nk.diverdoc
Akkor mégiscsak jól láttam, hogy Carr fenn van sisakba a pályán.Pedig már azt hittem képzelődök.

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
csapat körüli egyéb infó van? Meccseket kielemezték vagy kibékítették Alexet és Singet vagy valami egyéb fejlődési opció, új irányítóval való fenyegetés etc. ?kando777
Nagyon érdekes volt Singletary nyilatkozata, főképp a Smithszel történt kis diskurzusáról faggatták. Nem tudom mennyire kötelező kinycstári nyilatkozat volt, de minden összeveszést tagad. Alex teljes bizalmat élvez. Az hogy Carr elindult a pályára szerinte csak félreértés volt, ő csak bemelegítésre utasította, és bár megfordult a fejében, hogy lehívja Alexet, miután beszélt vele mégis mellette döntött. Úgy nyilatkozott, hogy a csapat érdekében veszekedett vele az oldalvonal mellett, mert "ezt kellett látnia a csapatnak". A csapattagok szerinte Smith mögött álnak, és ezt neki is jelezték. Azt elismerte, hogy meccs után négyszemközt is beszéltek. Nem tarja valószínűnek, hogy Carr több lehetőséget fog kapni :"when I look at David Carr, I think he could obviously go in and do a good job. But I believe Alex [Smith] is the best quarterback on this team.” Szóval azért nem zörög a paraszt..... A sajtó és közvélemény azért fenyeget.
Ja és FGore-t illetően is nagyon megértő volt HC-nk.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Hát ez az, megint az van, hogy ,,majd talán jövőre''..

Hihetetlen, hogy ripsz-ropsz össze tudnak dönteni mindent pár hülyeséggel.. Azért nem ártana jövőre egy igazán jó irányítót hozni. Így még akár Favre-t is elhozhattuk volna tavaly(előtt). Vele se jártunk volna rosszabbul, mint Alex-szel.
Vagy akár Rivers-t 😛 😀 (Krisz had legyen boldog 😛 )

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Fuck.. 😡
Pedig a Saints vezetett s még reménykedtem, hogy W 😊

De legalább a Rams szívott 😀

Petey, csapat körüli egyéb infó van? Meccseket kielemezték vagy kibékítették Alexet és Singet vagy valami egyéb fejlődési opció, új irányítóval való fenyegetés etc. ?kando777
Nem volt nagy veszekedés igazából, Smithnek az a baja hogy túl sokat gondolkodik, mikor átmegy no brainer módba akkor látod hogy játszik mindig. Ezt a formát kellene neki állandósítani. A vicc az hogy most jön 7 nyerhető meccs, ha azok mellé begyűjtünk még 1-et akkor is megnyerhetjük a csoportot, de ez áll a többi csapatra is. Cards mákkal nyert tegnap, Seahawks
is otthon erős, Ramsnak meg összejöhet még bármi.

Ha nagyon bukó a szezon akkor ott lesz Luck jövőre ha kijön, Grudent megcsípni és sínen leszünk..de először lássuk meg mi lesz. De baz erre várunk 6 hónapot és 4 hét alatt vége is majdnem az egésznek. eh.

De itt az egész csapat nem tündökölt fényesen. Gore 2 fumble, a D bazi nagy playeket engedett, OL mikor kell nem tartja meg a zsebet. stb. AMit nem értek h Westbrook miért nem kap több szerepet? rejtély. Ginn állat volt.

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Hát Jed York azt mondta ma hogy meg fogjuk nyerni a divíziót...hajrá :cool:

bár nem hangzott el melyik évben.


Amitől agyzsábát kapok hogy a Cards meg megverte a Saints-t, mert most bezzeg az összes labda feléjük pattant, meg Brees olyan homályokat dobott hogy atyaég..tavaly szinte ugyanez volt a Minnesota ellen is..ez már vmi összeesküvés 😀petey
Fuck.. 😡
Pedig a Saints vezetett s még reménykedtem, hogy W 😊

De legalább a Rams szívott 😀

Petey, csapat körüli egyéb infó van? Meccseket kielemezték vagy kibékítették Alexet és Singet vagy valami egyéb fejlődési opció, új irányítóval való fenyegetés etc. ?

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Hát Jed York azt mondta ma hogy meg fogjuk nyerni a divíziót...hajrá :cool:

bár nem hangzott el melyik évben.


Amitől agyzsábát kapok hogy a Cards meg megverte a Saints-t, mert most bezzeg az összes labda feléjük pattant, meg Brees olyan homályokat dobott hogy atyaég..tavaly szinte ugyanez volt a Minnesota ellen is..ez már vmi összeesküvés 😀

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
azt nem láttad hogy Sing ordibált Alex-szel az meg visszadumált? VD-nek meg Snydernek kellett odamenni hogy vegyen vissza Sing...

http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Video-Singletary-berates-his-starting-quarterba?urn=nfl-276102petey
Nem biztos, hogy nem neki volt igaza..
Azért Alex is összekaparhatná magát, én jóval többet vártam, mint a meccsenkénti átlag 2 INT. Ennyit még Nabb se produkál, pedig ő aztán gyűjti a ,,jó'' statokat.. :S

A Raiders ellen végre produkálni kéne valamit, bár most ők nyilván jól felszívták magukat a SD-n aratott győzelmük miatt is, meg mint egyik ősi rivális.
(vagy kéne egy Seifert szintű OC/HC esetleg..?)

Baromira nem ezt vártam a TC és a pre után.. :mad

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sing az amerikai foci Maradonája 😀
több mint 13 éve
catattack 3 520
azt nem láttad hogy Sing ordibált Alex-szel az meg visszadumált? VD-nek meg Snydernek kellett odamenni hogy vegyen vissza Sing...

http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Video-Singletary-berates-his-starting-quarterba?urn=nfl-276102petey
Ember legyen a talpán, aki megáll Singletary előtt. 😊
Vadállat. Biztos néhány játékosban is benne van a para, hogy a mesternél kihúzza a gyufát!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nah Alex marad a kezdő, meglássuk



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
azt nem láttad hogy Sing ordibált Alex-szel az meg visszadumált? VD-nek meg Snydernek kellett odamenni hogy vegyen vissza Sing...

http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Video-Singletary-berates-his-starting-quarterba?urn=nfl-276102petey
nem volt semmire időm, összefoglalók ilyenek, csak egy recapot olvastam el ott volt a duma. kemény 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Igazad van nagyon sok sebből vérzünk, mint ahogy az előbb leírtam. Sőt abban is igazad van, hogy az utolsó Q első 2 és utolsó 2 percét leszámítjuk Alexünk jó volt. De az a 4 perc, meg az első 3 Q háááát...... Az ESPN-en nem véletlenül hangz6ott el annyiszor Montana és Young nevediverdoc
Szerintem hasonlóak a gondok mint nálunk (azért mi is csak hajszállal játszottunk jobb meccset nálatok): koncentrációs gondok, sok penalty, gyengén kivitelezett playek és általában sok (kisebb-nagyobb) hiba, sok fiatal játékos=több hiba. Plusz ehhez jön a gyenge playcalling.
Mondjuk én a szezon előtt ezt a meccset tuti vereségre vettem...

Dixon miért nem kap több lehetőséget (főleg olyankor, ha Gore-nak ennyire nem megy)?Tudtommal nem sérült.

Viszont nézve az NFCW-t, még most sem veszett el minden remény (legalábbis matematikailag).


több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
azt nem láttad hogy Sing ordibált Alex-szel az meg visszadumált? VD-nek meg Snydernek kellett odamenni hogy vegyen vissza Sing...

http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Video-Singletary-berates-his-starting-quarterba?urn=nfl-276102

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
ennyit Westbrook nagy visszatéréséről 1 carry 😀

de kár, h nem láttam a meccset biztos "mókás" lehetett 😊Fucu
Magam is sokat kacagtam 😕

Hát Westit illetően tévedtem (felültem Johnson pregame nyilatkozatának) 😕


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ennyit Westbrook nagy visszatéréséről 1 carry 😀

de kár, h nem láttam a meccset biztos "mókás" lehetett 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Azért én nem tolnám rá az egész meccset Smith-re. A fumble ret. td-nél nagyot hibázott ez tény és ez utóbb döntőnek bizonyult. Azért jelentős mértékben neki köszönhetitek hogy meccsben voltatok a végén. Mondjuk azt innen nem lehet megmondani, hogy miért csak akkor talált rá Davisre mikor már nagyon vesztésre állt a meccs. Szándékos gameplan volt, hogy kerülte a labdával vagy csak az Eagles fogta szigorúbban Davist az elején, ezt nem igazán tudom.

Gore pl 2X fumblizott mindkétszer egy jól haladó drive-ot megszakítva.BleedingGreen
Igazad van nagyon sok sebből vérzünk, mint ahogy az előbb leírtam. Sőt abban is igazad van, hogy az utolsó Q első 2 és utolsó 2 percét leszámítjuk Alexünk jó volt. De az a 4 perc, meg az első 3 Q háááát...... Az ESPN-en nem véletlenül hangz6ott el annyiszor Montana és Young neve


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Most néztem meg ESPN-en. Ez borzalom. Alex egy fos. Amit az utolsó negyed elején produkált! Egy megye I-es focikapus (soccer) biztosabban fogná a tojást. Nagyon nagy baj van. Petey, vagy kando ti biztos tudjátok mikor kezdtünk utoljára ennyire szarul (ha egyáltalán)? :mad: :mad:diverdoc
Azért én nem tolnám rá az egész meccset Smith-re. A fumble ret. td-nél nagyot hibázott ez tény és ez utóbb döntőnek bizonyult. Azért jelentős mértékben neki köszönhetitek hogy meccsben voltatok a végén. Mondjuk azt innen nem lehet megmondani, hogy miért csak akkor talált rá Davisre mikor már nagyon vesztésre állt a meccs. Szándékos gameplan volt, hogy kerülte a labdával vagy csak az Eagles fogta szigorúbban Davist az elején, ezt nem igazán tudom.

Gore pl 2X fumblizott mindkétszer egy jól haladó drive-ot megszakítva.


több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ok közben megtaláltam: 1979-ben volt utoljára ilyen szar rajt (sőt szarabb 0-7), akkor 2 W jött össze az egész szezonban. Hát jó uton haladunk.
2 fumble Gore-tól, 1 Smithtől (return TD) + 2 int, Nedney 40 yardroól nem talál a póznák közé.... 😕 😕
Ez elég is


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 886 — !SuPeR6BoWL!
Most néztem meg ESPN-en. Ez borzalom. Alex egy fos. Amit az utolsó negyed elején produkált! Egy megye I-es focikapus (soccer) biztosabban fogná a tojást. Nagyon nagy baj van. Petey, vagy kando ti biztos tudjátok mikor kezdtünk utoljára ennyire szarul (ha egyáltalán)? :mad: :mad:diverdoc
Az NFL.com szerint 31 éve

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Most néztem meg ESPN-en. Ez borzalom. Alex egy fos. Amit az utolsó negyed elején produkált! Egy megye I-es focikapus (soccer) biztosabban fogná a tojást. Nagyon nagy baj van. Petey, vagy kando ti biztos tudjátok mikor kezdtünk utoljára ennyire szarul (ha egyáltalán)? :mad: :mad:


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P