San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Smith és Crabtree spreadben hm...JayB
oszd meg amit érzel bátran 😀petey
Semmi csak mindkettőhöz közel áll ez a szisztéma. Smith is akkor játszik jól ha sokat passzolhat, ezt kéne erőltetni és fejleszteni. Rodgers és a packs O (nem csak ők) is gyakorlatilag spread offenset játszik, miért ne működne akkor NFL szinten? Singék hiába gondolják azt hogy ha időszámításunk előtt 5000-ben működött az a foci amit erőltetnek akkor most is fog. Minden durva offenseben a passz alapozza már meg a futást nem fordítva. Az hogy van egy Frank Gore nem elég lofszra se, ez a fal se olyan fal ami mögött mindenki ezer yardokat szaladgál, egy RB-re meg nem lehet csapatot építeni. Passz passz passz futás...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Smith és Crabtree spreadben hm...JayB
oszd meg amit érzel bátran 😀

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
The San Francisco 49ers announced they have released Jimmy Raye from the coaching staff. Mike Johnson will assume the role of offensive coordinator after having been named quarterbacks coach in 2009. Offensive assistant Jason Michael will now take over as quarterbacks coach.

ez most árt nekünk vagy használ ? :/trau
Végre eltűnt az inkompetens OC, de ezzel biztos marad egy ideig Singletary, plusz megint új koordinátora lesz Smithnek.

Viszont érdekes, hogy Mike Johnson sokat vizsgálta, hogy a spread hogyan használható hatékonyan az NFL-ben. Sok időt töltött az Ohio State-nél, valamint az Illinois-nál.

http://www.csnbayarea.com/09/27/10/49ers-Fire-Offensive-Coordinator-Jimmy-R/landing.html?blockID=319139&feedID=2539DoM
Smith és Crabtree spreadben hm...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Mik vannak!?!?!?! Na talán elindul valami, fel kell fognia a Szamurájnak hogy nem elég kimenni és izmozni, meg futni bele a falba hátha bejön..van taktika és game plan is a világon. Mike Johnson legalább fiatal és ad egy dinamikát, lendületet az Offensnek. Tegnap frusztráló volt látni Smith arcát amikor 3 és millióra megint futás középre....csak a fejét rázta.

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
The San Francisco 49ers announced they have released Jimmy Raye from the coaching staff. Mike Johnson will assume the role of offensive coordinator after having been named quarterbacks coach in 2009. Offensive assistant Jason Michael will now take over as quarterbacks coach.

ez most árt nekünk vagy használ ? :/trau
Végre eltűnt az inkompetens OC, de ezzel biztos marad egy ideig Singletary, plusz megint új koordinátora lesz Smithnek.

Viszont érdekes, hogy Mike Johnson sokat vizsgálta, hogy a spread hogyan használható hatékonyan az NFL-ben. Sok időt töltött az Ohio State-nél, valamint az Illinois-nál.

http://www.csnbayarea.com/09/27/10/49ers-Fire-Offensive-Coordinator-Jimmy-R/landing.html?blockID=319139&feedID=2539
több mint 13 éve
trau San Francisco 49ers 16
The San Francisco 49ers announced they have released Jimmy Raye from the coaching staff. Mike Johnson will assume the role of offensive coordinator after having been named quarterbacks coach in 2009. Offensive assistant Jason Michael will now take over as quarterbacks coach.

ez most árt nekünk vagy használ ? :/

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
csak h alex nehogy hosszú ideig ugyanazt az arcot nézze 😀
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
The 49ers have fired offensive coordinator Jimmy Raye, according to NFL.com's Jason La Canfora.


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Spencer labdaszerzése azért szép volt 😊JJ Tiller
na arról pont lemaradtam.petey
http://www.nfl.com/players/shawntaespencer/profile?id=SPE606681
jobb oldalt

a motiválás és az edzősködés bár kéz a kézben jár, nem ugyanaz, ezt remélem mindenki egy életre megjegyzi, aki felült a Singletary bandwagonra... ő amúgy is college edzőnek való, az NFL-be nem ilyen HC-k kellenekJJ Tiller
Tisztában vagyok vele de ha már a motiváltság is hiányzik akkor nembiztos hogy jó pozívióban van.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem értek egyet. illetve csak félig.
axióma1: a jó vezetőnek nem kell érteni hozzá, elég ha a megfelelő emberekkel veszi körül magát.
axióma2: ha nem jó emberekkel veszi körül magát és elbukik, az akkor is az ő felelőssége.

szóval én azt gondolom, hogy márpedig pontosan ilyen HC-kre lenne szükség, mert nem neki a dolga hogy elmagyarázza a wrnek, hogy miként fussa meg a route-ot vagy a dbnek, hogy meddig terjed a zóna határa. viszont dolga, hogy észrevegye ha vmi nemjó és meghozza azt a stratégiai döntést amivel jó irányba fordulnak.

ha ezt képes megtenni, az én szememben jó HC marad.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Spencer labdaszerzése azért szép volt 😊JJ Tiller
na arról pont lemaradtam.petey
http://www.nfl.com/players/shawntaespencer/profile?id=SPE606681
jobb oldalt

a motiválás és az edzősködés bár kéz a kézben jár, nem ugyanaz, ezt remélem mindenki egy életre megjegyzi, aki felült a Singletary bandwagonra... ő amúgy is college edzőnek való, az NFL-be nem ilyen HC-k kellenek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Singről ugye az a hír járja hogy nem edző hanem motivátor, hol van itt a motiváció kérdem én? Bírom az öreget de csak a neve nemfogja sokáig itt tartani..
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Spencer labdaszerzése azért szép volt 😊JJ Tiller
na arról pont lemaradtam.

A kinti újságírók elég keményen osztják Singletary-t, és az egész edzői felfogásást. És igazuk van, mert ezzel az emberanyaggal többre hivatott a klub. Mert nem velük van a gond lássuk be.

http://www.pressdemocrat.com/article/20100926/NEWS/100929572/1057/SPORTS0908?p=all&tc=pgall

Hear this, Mike. Fire offensive coordinator Jimmy Raye, fire him after that pitiful showing here on Sunday. Fire him even though you said after the game he will be your offensive coordinator all season. Just fire him. If you don’t, then re-assign him to a subordinate position. Make him second banana to someone who knows offense.
De igazából nem is érdekel, már bosszankodni sem tudok

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
2011 - Jim Harbaugh, Andrew Luck - már ha kijön draftra, meg vmi OC aki nem 1000 évespetey
hát egy kis luck most már tényleg elkélne.... 😐 😊trau
Spencer labdaszerzése azért szép volt 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
trau San Francisco 49ers 16
2011 - Jim Harbaugh, Andrew Luck - már ha kijön draftra, meg vmi OC aki nem 1000 évespetey
hát egy kis luck most már tényleg elkélne.... 😐 😊

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Nem értem ezt a rapszódikus teljesítményt.. Nem láttam a meccset, de ezt letöltöm, hogy lássam mégis mi a fact csináltak ezek (vagyis mit nem..).
Pedig a NO elleni alapján azt hittem, behúzunk végre egy W-t s innen már könnyebb lesz, de így.. Kicsit olyan ,,chargerses'' ez, de az a baj, nem érzem, hogy megfordulna a dolog.

több mint 13 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Úgy látom, már a draftra gyúrunk... 😕

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
2011 - Jim Harbaugh, Andrew Luck - már ha kijön draftra, meg vmi OC aki nem 1000 évespetey
szabad reagálni, vagy most inkább ne forszírozzuk? !Helmut Zimmer
nyugodtan tesó

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A NO ellen úgy érztem jó úton a csapat. De ez a mai.. 4 negyed alatt 3 pont (tudom 10, de a minden mindegy utolsó 3 másodperc nem reális)! Szóval baj van.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
2011 - Jim Harbaugh, Andrew Luck - már ha kijön draftra, meg vmi OC aki nem 1000 évespetey
szabad reagálni, vagy most inkább ne forszírozzuk? !
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Egy dolog hogy nem megy a játék de ilyen lézengést rég láttam amerikai foci csapattól..JayB
hát eddig kinéz bye-ig egy 0-5

bár a remény utoljára....gyökeres változások kellenek

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Egy dolog hogy nem megy a játék de ilyen lézengést rég láttam amerikai foci csapattól..
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
2011 - Jim Harbaugh, Andrew Luck - már ha kijön draftra, meg vmi OC aki nem 1000 éves

több mint 13 éve
trau San Francisco 49ers 16
eddig katasztrófa.... 😕

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
fizikálisnak fizikális WR van pár, de Bowe 2 védővel a hátán is képes továbbmenni. Akár TE is lehetne, ha jobban blokkolna. És emellett imádja is ezt csinálni. Sztem ezt élvezi a legjobban. Néha ezért dropol, mert arra figyel már, hogy miként tudna egy spint vagy valamit lépni csípőből. Azonban ez nem gyakori, csak elég egy ilyen is, ezért nem szabad otthagyni egyedül egy cornerrel túl mélyen.

Screen lesz, főleg McCluster de Jamaal és Castille (FB) is. McCluster esetében ezt muszáj, mert ez a lényege az ő igen speciális posztjának. Meg nagyjából ezt tudja Cassel megdobni a black jack esélyénél magasabb rátával, tehát lesz.

Ha nyer a '9ers, akkor egy kicsit a világ rendje billen a helyére. Csak ez a világ néha fura dolgokat is kipörget magából.ulpianus
persze, nem azt mondom hogy tuti mi nyerünk de jobb eséllyel vágunk neki. Bowe esete meg mint nálunk Crabtree.petey
Crabtreenél talán csak Donald Driver tudja jobban hogyan is kell tovább menni elkapás után úgy hogy bohócot csináljon az őrzőkből. 😊