San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
na Petey azt hiszem most mondhatjuk, hogy ti magatokat vertétek meg 😊
szép volt ez azért a vereség ellenére, voltak pillanatok amikor elgyengültem és nektek szurkoltam 😊 az eheti meccsek után viszont sajnos nem sok esélyt adok magunknak ellenetek... 😕
több mint 13 éve
catattack 3 520
Jó meccs volt. Így az igazságos, hogy, ebben a csoportban mindenki gyűjti a top QB-kat. 😊
A PO garantált a mai játék alapján, Smith ide vagy oda.
több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Jó jó, hát bízom én is az irányítóban, elvégre ő van csak (szinte...), meg a meccset sajna nem láttam, de az eredmény alapján annyira nem lehetett rossz sem a játék sem Alex teljesítménye.
De azért most így látva még az a pici pont jó lett volna, hogy ne 0-2-vel, hanem 1-1-el álljunk 😛

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Hát engem meglepett a SF teljesítménye, főleg Smith-t döbbentett meg, az első negyedes (finom leszek) balfaszkodásai után nagyon szépen összejött. A gond az ott van, hogy kritikus pillanatokban inogott meg a társaság (volt szerencséje a Saintsnek), elsősorban az eladott labdák tekintetében. A védelem olyan tökéletesen felkészült a támadósorunkból, hogy nem tudott mit kezdeni ezzel SP, aki láthatóan sokszor nem tudta, hogy hova nyúljon, jó példa erre, hogy a muffed puntból nem tudtunk csak 3 pontot csinálni, pedig ott gyakorlatilag zárni lehetett volna meccset.

Alexet egyébként a leginkább azért kell dícsérni, ahogy az utolsó drive-ot megmentette. Ha ott, a korábbiakhoz hasonlóan nem vállalja be a futásokat, akkor vége is lett volna az egésznek, de ő mégis megtette, annak ellenére, hogy a Saints D jól teljesített.

Összefoglalva: gratulálok.

több mint 13 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Szerintem nem kellene még Alexet és általában az Off-ünket temetni. Szerintem igenis jól építünk, mert egyensúlyban van futás és passz, és mindkettőben komoly potencia van. Gore 100+ yard, úgy, hogy a leghosszabb 20 y volt, az ő teljesítménye nekem amúgy is kiemelkedően tetszett. Nagyon tetszettek a mélységi passzok, magabiztosak, erősek voltak (Davis) és komoly volt, amit még az elkapás után Crabtree is továbbment, ami pedig különösen tetszett, hogy éles helyzetben Alex határozottan maga megfutotta a 1. down-t. Szóval szerintem Off. oldalon megvolt minden, nem volt sok hiba, ami pedig volt, annyi bele kellene, hogy férjen egy meccsbe. Inkább a Def. teljesítménye bántott, főleg a RedZone Defense muzsikált gyengén, igaz, a végére szépen erősödött. A Spec. Team ... hááát.... ugye, azon is simán elmehet egy meccs. Na, összefoglalva, szerintem a mutatott teljesítmény határozottan bíztató, nagyon jó irányba fejlődik a csapat, és komolyan hiszem, hogy ez a megfelelő időben össze is ér 😊))) Hagyjuk még ezt a QB Draft kérdést....
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
tudom, hogy ezzel most biztos sok embernél kihúzom a gyufát, főleg nálad petey...DE amit Smith művel a pályán hát nem is tudom, hiába dobál 200+ yardokat, ha olyan gyerek hibákat vét h. hihetetlen. A QB rating sok mindent elárul...
Én nem tartom magam szakembernek ebben a témában, csak 1 szimpla szurkoló vagyok és biztos vannak nálam akik jobban látják mi a gond, de sztm Smith se idén se a jövőben nem fogja megváltani a világot.
Ezzel persze lehet vitatkozni, de én így látom.
Go Niners ! :cool:trau
na sorold miket is vétett 😊
nagyon jól játszott, végre volt vmi védelme is. persze 1-2 baki belefér de nem őrajta múlt.petey
Általánosságban értettem. A mai meccse valóban a jobbak közé tartozott ezt elismerem, de egy 1/1-es 6. éve ligában lévő QB esetében, sztm azért nem kell seggre esni ha 1x ki jön neki a lépés. Ez a minimum.
Amióta ledraftoltuk mindig az volt, hogy gyenge előtte a fal, nem elit egyetemről jött, fel kell venni neki az NFL ritmusát stbstb.
De könyörgöm 6. éve itt van. Most már célpontjai is vannak...eddig én is bíztam benne, de az idei játékát látva én speciel nem sok javulást fedeztem fel.. nem mintha ez vmit is számítana 😀 Na mind1.
Nem vagyok benne biztos ha annak idején Rodgerst választottuk volna helyette nem tartanánk előrébb vele.trau
Bocsi urak, nem akarok beleszolni, mert ezt a meccset nem lattam, de mint csoportrivalis kb. hasonlo a szitu Seattleben is. Gyakorlatilag mar nem lehet Hassiet se elbujtatni rossz fal, zero celpontok es hasonlo kifogasok moge. Amit Denverben produkalt azt hivjak rossz es inkonzisztens teljesitmenynek. Ez a mi atkunk. Hassie egyszeruen sokat hibazott es nincs mivel mentegetni nagyon. Igaz, nalunk 2005 ota hanyatlik a teljesitmenye es elotte azert SB-t jatszottunk, de jelen pillanatban nem tudom mentegetni. Meg akkor sem, ha a kovetkezo meccsen jo lesz, mert utana valszeg megint gaz. Szoval egyutterzes, amig egyut nem jatszunk 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
tudom, hogy ezzel most biztos sok embernél kihúzom a gyufát, főleg nálad petey...DE amit Smith művel a pályán hát nem is tudom, hiába dobál 200+ yardokat, ha olyan gyerek hibákat vét h. hihetetlen. A QB rating sok mindent elárul...
Én nem tartom magam szakembernek ebben a témában, csak 1 szimpla szurkoló vagyok és biztos vannak nálam akik jobban látják mi a gond, de sztm Smith se idén se a jövőben nem fogja megváltani a világot.
Ezzel persze lehet vitatkozni, de én így látom.
Go Niners ! :cool:trau

Ezzel sajnos én is így vagyok... 😕 Nagyon bíztam benne, hogy idén végre le tesz valamit, de eddig 2 INT meccsenként...(persze tudom, egy int nem feltétlenül a qb "érdeme", de a tegnapi kettő nálam nem ebbe a kategóriába esett). Vannak jó pillanatai (tegnap több is volt), de ez ide kevés. Bízzunk benne, hogy összekapja magát, bár éppen azt látom, hogy a nagy önbizalom kezd elpárologni... 😕
Persze ezt a meccset nem számoltam a W-k közé! Még nem tartunk ott, de talán majd jövőre... (ezt is minden évben elmondom 😊 )

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
tudom, hogy ezzel most biztos sok embernél kihúzom a gyufát, főleg nálad petey...DE amit Smith művel a pályán hát nem is tudom, hiába dobál 200+ yardokat, ha olyan gyerek hibákat vét h. hihetetlen. A QB rating sok mindent elárul...
Én nem tartom magam szakembernek ebben a témában, csak 1 szimpla szurkoló vagyok és biztos vannak nálam akik jobban látják mi a gond, de sztm Smith se idén se a jövőben nem fogja megváltani a világot.
Ezzel persze lehet vitatkozni, de én így látom.
Go Niners ! :cool:trau
na sorold miket is vétett 😊
nagyon jól játszott, végre volt vmi védelme is. persze 1-2 baki belefér de nem őrajta múlt.petey
Általánosságban értettem. A mai meccse valóban a jobbak közé tartozott ezt elismerem, de egy 1/1-es 6. éve ligában lévő QB esetében, sztm azért nem kell seggre esni ha 1x ki jön neki a lépés. Ez a minimum.
Amióta ledraftoltuk mindig az volt, hogy gyenge előtte a fal, nem elit egyetemről jött, fel kell venni neki az NFL ritmusát stbstb.
De könyörgöm 6. éve itt van. Most már célpontjai is vannak...eddig én is bíztam benne, de az idei játékát látva én speciel nem sok javulást fedeztem fel.. nem mintha ez vmit is számítana 😀 Na mind1.
Nem vagyok benne biztos ha annak idején Rodgerst választottuk volna helyette nem tartanánk előrébb vele.trau
Lehetséges.. Meg persze ha nem kerül Nolan / Norv kezei közé, ki tudja..
Lehet, jövőre kell egy új irányítót draftolni végre és ezt a hármat meg elküldeni. 😀

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Heh, az eredményt nézve akár nyerhettünk is volna.. Legalábbis innen úgy tűnik, hogy pont úgy kaphattunk ki, mint tavaly a Minnesota ellen, de aztán ki tudja..
Ahogy olvasom, Smith nem remekelhetett bár nem tudom milyen alap hibákat vétett, de ahogy néztem a PHI-DET meccset, Vick se volt az a top ten QB 😀 Ehhez képest nyertek.
De a Pit és a Ten irányítói se sziporkáztak 😀 😛

több mint 13 éve
trau San Francisco 49ers 16
Srácok, ez igen...ti vagytok a legnagyobbak nekem 😊

limitáljuk a TO-kat és ha így folytatjuk ilyen játékkal, nem aggódom a többi meccs miatt.petey
tudom, hogy ezzel most biztos sok embernél kihúzom a gyufát, főleg nálad petey...DE amit Smith művel a pályán hát nem is tudom, hiába dobál 200+ yardokat, ha olyan gyerek hibákat vét h. hihetetlen. A QB rating sok mindent elárul...
Én nem tartom magam szakembernek ebben a témában, csak 1 szimpla szurkoló vagyok és biztos vannak nálam akik jobban látják mi a gond, de sztm Smith se idén se a jövőben nem fogja megváltani a világot.
Ezzel persze lehet vitatkozni, de én így látom.
Go Niners ! :cool:trau
na sorold miket is vétett 😊
nagyon jól játszott, végre volt vmi védelme is. persze 1-2 baki belefér de nem őrajta múlt.petey
Általánosságban értettem. A mai meccse valóban a jobbak közé tartozott ezt elismerem, de egy 1/1-es 6. éve ligában lévő QB esetében, sztm azért nem kell seggre esni ha 1x ki jön neki a lépés. Ez a minimum.
Amióta ledraftoltuk mindig az volt, hogy gyenge előtte a fal, nem elit egyetemről jött, fel kell venni neki az NFL ritmusát stbstb.
De könyörgöm 6. éve itt van. Most már célpontjai is vannak...eddig én is bíztam benne, de az idei játékát látva én speciel nem sok javulást fedeztem fel.. nem mintha ez vmit is számítana 😀 Na mind1.
Nem vagyok benne biztos ha annak idején Rodgerst választottuk volna helyette nem tartanánk előrébb vele.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Srácok, ez igen...ti vagytok a legnagyobbak nekem 😊

limitáljuk a TO-kat és ha így folytatjuk ilyen játékkal, nem aggódom a többi meccs miatt.petey
tudom, hogy ezzel most biztos sok embernél kihúzom a gyufát, főleg nálad petey...DE amit Smith művel a pályán hát nem is tudom, hiába dobál 200+ yardokat, ha olyan gyerek hibákat vét h. hihetetlen. A QB rating sok mindent elárul...
Én nem tartom magam szakembernek ebben a témában, csak 1 szimpla szurkoló vagyok és biztos vannak nálam akik jobban látják mi a gond, de sztm Smith se idén se a jövőben nem fogja megváltani a világot.
Ezzel persze lehet vitatkozni, de én így látom.
Go Niners ! :cool:trau
na sorold miket is vétett 😊
nagyon jól játszott, végre volt vmi védelme is. persze 1-2 baki belefér de nem őrajta múlt.

több mint 13 éve
trau San Francisco 49ers 16
Srácok, ez igen...ti vagytok a legnagyobbak nekem 😊

limitáljuk a TO-kat és ha így folytatjuk ilyen játékkal, nem aggódom a többi meccs miatt.petey
tudom, hogy ezzel most biztos sok embernél kihúzom a gyufát, főleg nálad petey...DE amit Smith művel a pályán hát nem is tudom, hiába dobál 200+ yardokat, ha olyan gyerek hibákat vét h. hihetetlen. A QB rating sok mindent elárul...
Én nem tartom magam szakembernek ebben a témában, csak 1 szimpla szurkoló vagyok és biztos vannak nálam akik jobban látják mi a gond, de sztm Smith se idén se a jövőben nem fogja megváltani a világot.
Ezzel persze lehet vitatkozni, de én így látom.
Go Niners ! :cool:

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Srácok, ez igen...ti vagytok a legnagyobbak nekem 😊

limitáljuk a TO-kat és ha így folytatjuk ilyen játékkal, nem aggódom a többi meccs miatt.petey
Alapvetően megérdemelte volna a Niners, hogy nyerjen, de a sok hülyeség elvitte a győzelmet. Szép volt, ha így játszotok, tényleg sima lehet a csoport!

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Srácok, ez igen...ti vagytok a legnagyobbak nekem 😊

limitáljuk a TO-kat és ha így folytatjuk ilyen játékkal, nem aggódom a többi meccs miatt.

több mint 13 éve
catattack 3 520
Úgy gondoltam alszom, de hátha kissé felvidítana egy Saints sziporka! :/
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
na a nagy csönd után, ma MNF a Saints ellen. Természetesen papírforma alapján mi vagyunk az underdog, de azért remélem jó meccset láthatunk és 9ers győzelmet 😉

Csoportriválisok szurkolóinak a tresseit sok szeretettel várom...
Az egész NFCW kikapott tegnap, szóval tökéletes nap a W-hez 😀

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
/bár úgy érzem elkapjuk őket.../petey
Akkor biza csak az egyikünknek lesz igaza 😛Gyurma Pappa
A régi szép idők amikor egy divízióban voltunk és ütöttünk titeket 😛

WE DAT TEAM DAT GONNA BEAT DEM SAINTS!!!!

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
/bár úgy érzem elkapjuk őket.../petey
Akkor biza csak az egyikünknek lesz igaza 😛

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
nyugi, nem lesz az 99.. 😀endorphyn
sokkal nyugodtabb lettem, kösz :cool:petey
szivesen 😛endorphyn
99 problems link? 😀




több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
/bár úgy érzem elkapjuk őket...de lehet ezt bukni fogom mikor az első negyedben vezetnek 99-0-ra 😛/petey
nyugi, nem lesz az 99.. 😀endorphyn
sokkal nyugodtabb lettem, kösz :cool:petey
szivesen 😛

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hétfőn visszavonultatják Jerry Rice 80-as számú mezét. 2000-óta csupán Isaac Bruce viselte, Ő is csak az edzőtáborok alatt 2008 és 2009-benFucu
Mar reg meg kellett volna tenni 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
/bár úgy érzem elkapjuk őket...de lehet ezt bukni fogom mikor az első negyedben vezetnek 99-0-ra 😛/petey
nyugi, nem lesz az 99.. 😀endorphyn
sokkal nyugodtabb lettem, kösz :cool:

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
na, Smitty tegnap ezzel a csukló itinerrel(vagy mi a szösz a neve magyarul - wrist band) edzett amin rajta voltak a playek, így remélhetőleg nem kell egy örökkévalóságot a huddle-ban tölteni 1/2/3 és short szituban.
petey
Kicsit érthetetlen számomra hogy ezt miért nem lehetet hamarabb bevezetni ha gondok voltak a hívásokkal, nem egy világreformáló dolog ez, kb már mindenki használja.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
/bár úgy érzem elkapjuk őket...de lehet ezt bukni fogom mikor az első negyedben vezetnek 99-0-ra 😛/petey
nyugi, nem lesz az 99.. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
na, Smitty tegnap ezzel a csukló itinerrel(vagy mi a szösz a neve magyarul - wrist band) edzett amin rajta voltak a playek, így remélhetőleg nem kell egy örökkévalóságot a huddle-ban tölteni 1/2/3 és short szituban.

Nem szeretnék most a Saints helyében lenni 😛


/bár úgy érzem elkapjuk őket...de lehet ezt bukni fogom mikor az első negyedben vezetnek 99-0-ra 😛/