San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Hétfőn visszavonultatják Jerry Rice 80-as számú mezét. 2000-óta csupán Isaac Bruce viselte, Ő is csak az edzőtáborok alatt 2008 és 2009-benFucu
remélem nem égetjük be a G.O.A.T-ot 😊

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hétfőn visszavonultatják Jerry Rice 80-as számú mezét. 2000-óta csupán Isaac Bruce viselte, Ő is csak az edzőtáborok alatt 2008 és 2009-ben



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard

Raye meg szerintem latinul mondja a playeket mert már akkor élt mikor így beszéltek :/ 😀 petey
bazz, tiz perce hangosan rohogok 😀 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Majd troy.
Aztán draft.Delonso_
Ilyesmi ja. Bár reméljük a legjobbakat.

Ez komplett csapat fail volt. Nem az hogy kikaptunk hanem egy ilyen szedett-vedett(bocs, nem személyeskedés) Hawkstól.petey
Gondoltam, hogy draftban biztok. Masban egyenlore nem is nagyon lehet. Amugy meg ja, full szedett- vedett a csapat, mi is ezt mondjuk. Ezert volt elkepeszto a meccs. Ez mar szerintem edzoi okossag szagu, mert kohezio nem jon csak ugy ossze egy het alatt.endorphyn
MS nem edző, mármint X és O, de hogy nem tudnak alkalmazkodni menet közben az félelmetes.
Raye meg szerintem latinul mondja a playeket mert már akkor élt mikor így beszéltek :/ 😀

Pedzegetik mi lenne ha Mike Johnson lenne az OC, fiatal, ambíciózus és azért van tapasztalata(Atlanta-Vick)

Nate Clements meg csúnyán ráharapott a pump fake-re. Első playre bejött a kockáztatás, de utána elment az esze, jó lenne ha nem mindig a pickre menne rá hanem simán csak fedezné a védőt?

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Majd troy.
Aztán draft.Delonso_
Ilyesmi ja. Bár reméljük a legjobbakat.

Ez komplett csapat fail volt. Nem az hogy kikaptunk hanem egy ilyen szedett-vedett(bocs, nem személyeskedés) Hawkstól.petey
Gondoltam, hogy draftban biztok. Masban egyenlore nem is nagyon lehet. Amugy meg ja, full szedett- vedett a csapat, mi is ezt mondjuk. Ezert volt elkepeszto a meccs. Ez mar szerintem edzoi okossag szagu, mert kohezio nem jon csak ugy ossze egy het alatt.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Majd troy.
Aztán draft.Delonso_
Ilyesmi ja. Bár reméljük a legjobbakat.

Ahogy olvasom itt komolyabb problémák vannak a playhívással.
http://sports.yahoo.com/nfl/news;_ylt=AvS_yZp7B0DbLJhtYcuYQiA5nYcB?slug=jc-directsnap091410

Smith is hibázott sokat, de mikor 1,5 negyeden keresztül mienk volt a labda és végigment a támadás a GL-ig, akkor jöttek a gondok. Azért 21-0-nál nem hiszem hogy sokat kellett volna fáradni a győzelemért. De nincs ha. Ott sok minden bukott.

Ez komplett csapat fail volt. Nem az hogy kikaptunk hanem egy ilyen szedett-vedett(bocs, nem személyeskedés) Hawkstól.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Majd troy.
Aztán draft.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Remélem a héten szénné gyakorolják magukat, leginkább az offense(11-85-15).
Csak hogy gyártsam az összeesküvés elméletet...nem fura hogy szinte tudták majdnem minden felállásunk snap előtt? Michael Robinson? Kentwan Balmer? :rolleyes:petey
Ezt gondolom a Singletaryvel keszult cikkbol vetted. 😀 Azert ez messze nem igy tortent, bar a Frisco kapcsolat miatt nyilvan jobban mukodtek az osztonok.endorphyn
Nem, Vernon Davis mondta meccs után. Persze nem kell belelátni semmit, de nem hiszem hogy ne kérdezték volna meg őket 😊

A másik. Nem, nem a hangorkán miatt nem tudta, az adás 15 másodpercnél megszakad, és ugye fentről le kell tolni a pálya szélére, onnan a játékoshoz. A fülkéből tilos a QB/Defhez tolni a playeket. Na most ha van egy hosszú futóplay, pl X call hustle two I-right slot two man 60 counter easy, és még egy hogy legyen B terv akkor bizony nem elég az idő.

Jobban örülnék ha megkapná az Offense 70%-át mikor pályán van, nem pedig végig az OC-ra támaszkodni.petey
Aham, ja, boven elkepzelheto, de irtam is, hogy nem mindig, tehat idonkent ezert-idonkent azert. Amugy valamelyik cikkben pont Singletarynak tulajdonitottak ezt a bejegyzest, ezert is irtam. De vegul is tokmindegy, a vegeredmeny szempontjabol szinte semmi jelentosege. Ettol fuggetlenul kivancsi vagyok, hogy mit fogtok legkozelebb alakitani, mert az igazitasoknak mar most elo kell jonnie. Amugy meg tenyleg, Smithben mennyire biznak meg valojaban? Mert Singli nagyon mondogatta, hogy Alex az iranyito, dehat tavaly sem volt egy flawles az urge. Mondjuk meg ki jonne helyette ugye?

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Jason Hillt újraszerződtettük, mivel Ginn meghúzta a lábát. Így kiesett a K/PR-ünk tehát ott vagyunk ahol tavaly ismét :/
A visszahordó így Phillip Adams lesz, illetve Josh Morgan esetleg.
Zeigler lett a Nr.3 WR.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hello mindenki!
Nagy NFL rajongó vagyok, de forumozni nem szoktam, ami most mégis rávett az az, hogy van két jegyem a londoni San Francisco 49ers vs Denver Broncos meccsre a Wembley Stadionba 2010 október 31- re. Sajnos én egy külföldi munka miatt nem tudok elmenni ezért szeretném valakinek eladni a jegyeket. Nem üzérkedem ezért bekerüklési áron szeretném értékesíteni a jegyeket. Érd.:+36702870342atomi
Szia

Pm et nem tudsz írni nekem, de ha rákattintasz a nevemre, ott láthatod az MSN címem.
Esetleg érdekelnek a jegyek.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Remélem a héten szénné gyakorolják magukat, leginkább az offense(11-85-15).
Csak hogy gyártsam az összeesküvés elméletet...nem fura hogy szinte tudták majdnem minden felállásunk snap előtt? Michael Robinson? Kentwan Balmer? :rolleyes:petey
Ezt gondolom a Singletaryvel keszult cikkbol vetted. 😀 Azert ez messze nem igy tortent, bar a Frisco kapcsolat miatt nyilvan jobban mukodtek az osztonok.endorphyn
Nem, Vernon Davis mondta meccs után. Persze nem kell belelátni semmit, de nem hiszem hogy ne kérdezték volna meg őket 😊

A másik. Nem, nem a hangorkán miatt nem tudta, az adás 15 másodpercnél megszakad, és ugye fentről le kell tolni a pálya szélére, onnan a játékoshoz. A fülkéből tilos a QB/Defhez tolni a playeket. Na most ha van egy hosszú futóplay, pl X call hustle two I-right slot two man 60 counter easy, és még egy hogy legyen B terv akkor bizony nem elég az idő.

Jobban örülnék ha megkapná az Offense 70%-át mikor pályán van, nem pedig végig az OC-ra támaszkodni.

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Remélem a héten szénné gyakorolják magukat, leginkább az offense(11-85-15).
Csak hogy gyártsam az összeesküvés elméletet...nem fura hogy szinte tudták majdnem minden felállásunk snap előtt? Michael Robinson? Kentwan Balmer? :rolleyes:petey
Ezt gondolom a Singletaryvel keszult cikkbol vetted. 😀 Azert ez messze nem igy tortent, bar a Frisco kapcsolat miatt nyilvan jobban mukodtek az osztonok.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na elindultunk egy irányba, javítani a kommunikáción. Többször volt hogy nem jött meg időben a play és időt kellett kérni, valamint delay of game lett emaye lekültözik a vonal mellé(ahol majd valaki mindig felébreszti) és így kimarad a QB edző a sorból, ő szokta Smithnek tolni a playt.

A másik hogy Alex hordani fog a karján ilyen play-itinert hogy ha egy számot mondanak akkor vágja hogy mi az.petey
Ez azert parszor nem hiba volt, hanem egesz egyszeruen tul hangos volt a katlanban. Masutt talan nem lesz ekkora gond, viszont az itinert nem is ertem, hogy miert nem hordja.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Na elindultunk egy irányba, javítani a kommunikáción. Többször volt hogy nem jött meg időben a play és időt kellett kérni, valamint delay of game lett, emiatt Raye leköltözik a vonal mellé(ahol majd valaki mindig felébreszti) és így kimarad a QB edző a sorból, ő szokta Smithnek tolni a playt.

A másik hogy Alex hordani fog a karján ilyen play-itinert hogy ha egy számot mondanak akkor vágja hogy mi az.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Saints elleni győzelem azért merész jóslat....Mad
Láttad a Vikings elleni meccset? 😊

Esély van, nyerhetünk? Igen. Fogunk is? Nem biztos. 😊 Nekik volt pár plusz napjuk rápihenni, de azért nem sokat mutattunk vasárnap hogy legyen mit kielemezni 😛petey
Petey! Én a Saints-et nem tenném W-re, bármennyire is szeretném. Nem érzem az esélyét. Félek tőle, hogy a hétvége után volt egy kis letargia, aztán persze fejmosás, és most van a nagy nekikészülődés, a bizonyítási vágy, és félek tőle, be fogunk görcsölni. A túloldalon meg kezdik újra belelovagolni magukat a "hú tet nésön" feelingbe... Szóval én parázok.... Bár ne legyen igazam 😊szaszia
Én szerintem is sok lesz a Saints tűzerő, de ahogy a Seahawks felszívta magát, nekünk kettőzött erővel kell küzdeni a múlt heti fiaskó után, pláne hazai pályán. H akikapunk hát kikapunk de ne ennyire lelketlen, tűztelen játékkal.
Remélem a héten szénné gyakorolják magukat, leginkább az offense(11-85-15).
Csak hogy gyártsam az összeesküvés elméletet...nem fura hogy szinte tudták majdnem minden felállásunk snap előtt? Michael Robinson? Kentwan Balmer? :rolleyes:

több mint 13 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Saints elleni győzelem azért merész jóslat....Mad
Láttad a Vikings elleni meccset? 😊

Esély van, nyerhetünk? Igen. Fogunk is? Nem biztos. 😊 Nekik volt pár plusz napjuk rápihenni, de azért nem sokat mutattunk vasárnap hogy legyen mit kielemezni 😛petey
Petey! Én a Saints-et nem tenném W-re, bármennyire is szeretném. Nem érzem az esélyét. Félek tőle, hogy a hétvége után volt egy kis letargia, aztán persze fejmosás, és most van a nagy nekikészülődés, a bizonyítási vágy, és félek tőle, be fogunk görcsölni. A túloldalon meg kezdik újra belelovagolni magukat a "hú tet nésön" feelingbe... Szóval én parázok.... Bár ne legyen igazam 😊
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Saints elleni győzelem azért merész jóslat....Mad
Láttad a Vikings elleni meccset? 😊

Esély van, nyerhetünk? Igen. Fogunk is? Nem biztos. 😊 Nekik volt pár plusz napjuk rápihenni, de azért nem sokat mutattunk vasárnap hogy legyen mit kielemezni 😛petey
Nem sokat láttam a meccsből mert csak belenéztem de a ti vasárnapi játékotokból kiindulva nem hiszem, hogy megveritek a Saints-t. Aztán ki tudja, majd kiderül, az tuti, hogy sokkal több van ebben a csapatban mint amit az első héten mutatott.

@KJuraszik
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Saints elleni győzelem azért merész jóslat....Mad
Láttad a Vikings elleni meccset? 😊

Esély van, nyerhetünk? Igen. Fogunk is? Nem biztos. 😊 Nekik volt pár plusz napjuk rápihenni, de azért nem sokat mutattunk vasárnap hogy legyen mit kielemezni 😛

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Saints elleni győzelem azért merész jóslat....

@KJuraszik
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Nem volt annyira rettenetes Davis, inkább Staley-n lepődtem meg. Az egész OL-nek nem ment, remélhetőleg Heitmann visszatérésével jobbnak lesznek az OL play hívások.

A Sacramento Bee tippje a szezonra. Egyetértek, bár lehet pár győzelem Philly és a Broncos ellen is, míg vereség a Cards és Carolina ellen.

49ers season forecast:

Sept. 12 at Seattle
PREDICTION | LOSS, 0-1

The Seahawks have that new-coach smell, and the excitement will lift the home team to a victory. The young 49ers linemen will struggle at noisy Qwest Field.

Sept. 20 vs. New Orleans
PREDICTION | WIN, 1-1

On national television, the 49ers' defense, led by Patrick Willis, will show it is an elite unit. The Saints will still be celebrating their Super Bowl title.

Sept. 26 at Kansas City
PREDICTION | WIN, 2-1

Arrowhead Stadium is another tough place to play, but the 49ers simply have more talent and will win a close one. The rookie linemen will learn their lesson from Seattle and play well.

Oct. 3 at Atlanta
PREDICTION | LOSS, 2-2

Being on the road three of the first four weeks will catch up to the 49ers, who won't be able to keep pace with big, physical wide receiver Roddy White for the second year in a row.

Oct. 10 vs. Philadelphia
PREDICTION | LOSS, 2-3

The Eagles have handled the 49ers in every meeting since 2003. This one will be closer, but the difference between the offenses is too stark.

Oct. 17 vs. Raiders
PREDICTION | WIN, 3-3

Both teams haven't been this good since 2002. A big turnover-turned- touchdown will be the difference in this game, and the 49ers have better playmakers on that side of the ball.

Oct. 24 at Carolina
PREDICTION | WIN, 4-3

The Panthers could have the league's worst offense this season. Willis and the 49ers' defense will zero in on DeAngelo Williams and hold him to fewer than 50 rushing yards.

Oct. 31 vs. Denver (in London)
PREDICTION | LOSS, 4-4

Will Tim Tebow be under center by midseason? The Broncos' offense has been stripped of its best parts during the past two seasons, but Josh McDaniels' team can put points on the board.

Nov. 7, bye

Nov. 14 vs. St. Louis
PREDICTION | WIN, 5-4

If this game were against any other team, the 49ers - coming back from a long trip - would lose. They'll win against the rebuilding Rams, but don't look for a blowout.

Nov. 21 vs. Tampa Bay
PREDICTION | WIN, 6-4

It's a long way for the Buccaneers to travel. Greg Manusky's defense will have a few tricks in store for Tampa Bay's quarterback.

Nov. 29 at Arizona
PREDICTION | WIN, 7-4

The 49ers will avenge the gut-wrench- ing Monday night loss they suffered here two years ago. Kurt Warner has been replaced by Derek Anderson.

Dec. 5 at Green Bay
PREDICTION | LOSS, 7-5

It could be the rare instance when the chill of Lambeau Field works to the 49ers' advantage. Still, they must put points on the board and can't do it as rapidly as Aaron Rodgers' team.

Dec. 12 vs. Seattle
PREDICTION | WIN, 8-5

The adrenaline from Week 1 has long been drained from the Seahawks, and cruel reality has set in. Seattle just doesn't have the depth it needs and suffers by year's end.

Dec. 16 at San Diego
PREDICTION | LOSS, 8-6

The battle of the Norv Turner of- fenses will go to Norv Turner. The Chargers' aerial attack will be too much for San Francisco, even if it doesn't include Vincent Jackson.

Dec. 26 at St. Louis
PREDICTION | WIN, 9-6

Merry Christmas, 49ers. You get to go to St. Louis. Mike Singletary won't let his team mope about the holiday travel, and the 49ers will gut out a win.

Jan. 2 vs. Arizona
PREDICTION | LOSS, 9-7

The listless NFC West will have been wrapped up, and the 49ers won't need the win. Singletary will do the wise thing by resting his starters and entering the playoffs fresh

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
hhmm miért?braxa88
Nagyon nehéz lehet egy újonc falembernek ha első profi mérkőzésén a "süket" qwest field-en kell bizonyítania. Kommunikáció nagyon nehézkes ugye, meg alapjáraton új csapattagok, már önmagában ez is elég. Kaptak is róla két sacket, meg azt hiszem voltak szabálytalanságai is.Mad
ja, azt hittem van valami más indok, mint maysnél aki seattle város szülötte, és a frisco draftolta stb.

amugy ja nem lehetett neki könnyő neki, dexter meg is verte egyszer, és talán bryant is, de ez nem biztos.braxa88
a meccs előtt a friscoi média félt is attól, hogy az újonc falemberek nem fogják bírni ezt a terhet. jogos volt az aggodalmuk. 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerencsétlen Anthony Davis, első nfl meccsén ellenfélként Seattleben. Gondolom nem erről álmodott.Mad
hhmm miért?braxa88
Nagyon nehéz lehet egy újonc falembernek ha első profi mérkőzésén a "süket" qwest field-en kell bizonyítania. Kommunikáció nagyon nehézkes ugye, meg alapjáraton új csapattagok, már önmagában ez is elég. Kaptak is róla két sacket, meg azt hiszem voltak szabálytalanságai is.Mad
ja, azt hittem van valami más indok, mint maysnél aki seattle város szülötte, és a frisco draftolta stb.

amugy ja nem lehetett neki könnyő neki, dexter meg is verte egyszer, és talán bryant is, de ez nem biztos.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Szerencsétlen Anthony Davis, első nfl meccsén ellenfélként Seattleben. Gondolom nem erről álmodott.Mad
hhmm miért?braxa88
Nagyon nehéz lehet egy újonc falembernek ha első profi mérkőzésén a "süket" qwest field-en kell bizonyítania. Kommunikáció nagyon nehézkes ugye, meg alapjáraton új csapattagok, már önmagában ez is elég. Kaptak is róla két sacket, meg azt hiszem voltak szabálytalanságai is.

@KJuraszik
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerencsétlen Anthony Davis, első nfl meccsén ellenfélként Seattleben. Gondolom nem erről álmodott.Mad
hhmm miért?
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Szerencsétlen Anthony Davis, első nfl meccsén ellenfélként Seattleben. Gondolom nem erről álmodott.

@KJuraszik