San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
fizikálisnak fizikális WR van pár, de Bowe 2 védővel a hátán is képes továbbmenni. Akár TE is lehetne, ha jobban blokkolna. És emellett imádja is ezt csinálni. Sztem ezt élvezi a legjobban. Néha ezért dropol, mert arra figyel már, hogy miként tudna egy spint vagy valamit lépni csípőből. Azonban ez nem gyakori, csak elég egy ilyen is, ezért nem szabad otthagyni egyedül egy cornerrel túl mélyen.

Screen lesz, főleg McCluster de Jamaal és Castille (FB) is. McCluster esetében ezt muszáj, mert ez a lényege az ő igen speciális posztjának. Meg nagyjából ezt tudja Cassel megdobni a black jack esélyénél magasabb rátával, tehát lesz.

Ha nyer a '9ers, akkor egy kicsit a világ rendje billen a helyére. Csak ez a világ néha fura dolgokat is kipörget magából.ulpianus
persze, nem azt mondom hogy tuti mi nyerünk de jobb eséllyel vágunk neki. Bowe esete meg mint nálunk Crabtree. Néha ő sem a labdára koncentrál aztán beleér és INT.
Ha pontokat rakunk a táblára akkor viszont a Chiefsen a sor hogy támadjon, de bízom a védelmünkben hogy legyűri őket.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
fizikálisnak fizikális WR van pár, de Bowe 2 védővel a hátán is képes továbbmenni. Akár TE is lehetne, ha jobban blokkolna. És emellett imádja is ezt csinálni. Sztem ezt élvezi a legjobban. Néha ezért dropol, mert arra figyel már, hogy miként tudna egy spint vagy valamit lépni csípőből. Azonban ez nem gyakori, csak elég egy ilyen is, ezért nem szabad otthagyni egyedül egy cornerrel túl mélyen.

Screen lesz, főleg McCluster de Jamaal és Castille (FB) is. McCluster esetében ezt muszáj, mert ez a lényege az ő igen speciális posztjának. Meg nagyjából ezt tudja Cassel megdobni a black jack esélyénél magasabb rátával, tehát lesz.

Ha nyer a '9ers, akkor egy kicsit a világ rendje billen a helyére. Csak ez a világ néha fura dolgokat is kipörget magából.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
OLB Manny Lawson vs. TE Tony Moeaki - na neki majdnem annyi elkapása van mint a többi WR-nek együtt. Manny az egyik legjobb cover LB, így az ő párharcuk is érdekes lesz. Chamber és Bowe mehet mélyen, ellenül elég lesz 1 CB és 1 S is.
Pass rush vs KC RT - mivel a starter doubtful, valószínű a backup RT-vel mennek, így akár lehet corner blitzet is hívni pluszban.
Félidőre el kell dőlnie a meccsnek nagyjából a javunkra. Hozni kell a hétfői formát persze TO nélkül 😊 és nem lesz gond.

Ami aggaszt nálunk az a PR/KR coverage, nagyot kell javulnunk mert eddig éppenhogy megúsztuk a return TD-t.petey
1. bowe-t veszélyest egyedül hagyni 1-1ben, mert fizikálisan nagyon jó és simán lenyomja elkapás után a cb-t
2. a backup RT (richardson) jobb passzblokkoló, mint a kezdő (o'callaghan, aki futáshoz szolid, de passzblokkban rémisztő)
3. areans és mccluster reméli nem javul
😊
amúgy ha fogjátok a futásunk (és erre nagy az esély) akkor marad az ST csapatunk és a védelem, cassel-t hagyjuk
😊
hja és esőre áll az időehh
kösz 😊

hát ha fizikális CB akkor Boldin és Fitz 😊 velük már van tapasztalatunk 😀
mondjuk Seattleben pont az összedrótozott falat nem bírtuk lenyomni, a Saints ellen meg mert vért ittak szóval bármi lehet.
screent ne hívjatok mert PWill megöl vkit 😛 (szerencsétek van Casselt 😂 )

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
OLB Manny Lawson vs. TE Tony Moeaki - na neki majdnem annyi elkapása van mint a többi WR-nek együtt. Manny az egyik legjobb cover LB, így az ő párharcuk is érdekes lesz. Chamber és Bowe mehet mélyen, ellenül elég lesz 1 CB és 1 S is.
Pass rush vs KC RT - mivel a starter doubtful, valószínű a backup RT-vel mennek, így akár lehet corner blitzet is hívni pluszban.
Félidőre el kell dőlnie a meccsnek nagyjából a javunkra. Hozni kell a hétfői formát persze TO nélkül 😊 és nem lesz gond.

Ami aggaszt nálunk az a PR/KR coverage, nagyot kell javulnunk mert eddig éppenhogy megúsztuk a return TD-t.petey
1. bowe-t veszélyest egyedül hagyni 1-1ben, mert fizikálisan nagyon jó és simán lenyomja elkapás után a cb-t
2. a backup RT (richardson) jobb passzblokkoló, mint a kezdő (o'callaghan, aki futáshoz szolid, de passzblokkban rémisztő)
3. areans és mccluster reméli nem javul
😊
amúgy ha fogjátok a futásunk (és erre nagy az esély) akkor marad az ST csapatunk és a védelem, cassel-t hagyjuk
😊
hja és esőre áll az idő
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Egy rövid szösszenet a várható meccsről. KC 30. Offense yardage-ban és 24. Def. yard allowed-ben.
Nem a félelmetes passzjátékáról híres és nincs top fegyvere sem Casselnak. A futást nyomják ami ellen mi rettentő jók vagyunk, ezen felül a front 7-ünknek dominálni kell az OL ellen. Szóval 8 embert a boxba és verjen meg minket Cassel egyedül.
pár matchup:
ILB NaVorro Bowman vs. KC RBk. - Valószínű TKO fog játszani, de itt nem lesz nagy problémánk, mert mindketten remekül tömik a lukakat és veszik fel a blokkolókat, de vigyázzunk mert ha Charles elmegy akkor holnap sem fogjuk meg 😊 Pár nagyobb hit és nem lesz baj. Szerencsére Clements és Lewis is remek run supporter.
WR Michael Crabtree vs KC Dbk - Crabtree nagyon eltűnt az utóbbi két meccsen, bár a 30+ yardos elkapása jó volt és pár szép blokkot is adott de ennél több kell ma.
OLB Manny Lawson vs. TE Tony Moeaki - na neki majdnem annyi elkapása van mint a többi WR-nek együtt. Manny az egyik legjobb cover LB, így az ő párharcuk is érdekes lesz. Chamber és Bowe mehet mélyen, ellenül elég lesz 1 CB és 1 S is.
Pass rush vs KC RT - mivel a starter doubtful, valószínű a backup RT-vel mennek, így akár lehet corner blitzet is hívni pluszban.
Félidőre el kell dőlnie a meccsnek nagyjából a javunkra. Hozni kell a hétfői formát persze TO nélkül 😊 és nem lesz gond.

Ami aggaszt nálunk az a PR/KR coverage, nagyot kell javulnunk mert eddig éppenhogy megúsztuk a return TD-t.

több mint 13 éve
trau San Francisco 49ers 16
hmmm.....győzelem illatát érzem a levegőben :cool: 😉

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Huhuuuu

Alex Smith-QB- 49ers Sep. 25 - 9:55 am et



49ers LB Patrick Willis reportedly came to QB Alex Smith's defense after coach Mike Singletary called out Smith in the locker room after the team's 31-6 loss to the Seahawks in Week 1.
"I've been in that situation before, and I know how he feels," Willis said Friday. But did the receivers run the wrong route? Did the offensive line get the right block? (Smith) works hard, he's been through a lot, and we're all in this together." It's nice to see Willis defending Smith, especially in a locker room that seems to be devoid of consistency. Smith looked good in a tough Week 2 loss to the Saints, and remains a QB2.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Sziasztok!

A Londonba utazóktól kérdezném, hogy melyik fapadossal mennek és mikor, és esetleg lehet-e csatlakozni hozzájuk.
Jegyem az van de nem beszélek angolul, és nagyon nem szeretnék eltévedni a meccs előtt.

üdv:
Kőpistikopisti
Mi 28-án csütörtökön megyünk Malév géppel és 1-én hétfőn jövünk haza. Ha repjegy kellene 50 ezer körül lehet tudunk szerezni még.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

A Londonba utazóktól kérdezném, hogy melyik fapadossal mennek és mikor, és esetleg lehet-e csatlakozni hozzájuk.
Jegyem az van de nem beszélek angolul, és nagyon nem szeretnék eltévedni a meccs előtt.

üdv:
Kőpisti
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Hétvégén lehet hogy nem TKO lesz a kezdő TED hanem Bowman, bár úgy néz ki Spikes felépül addigra.
Bowmanra egy szavunk nem lehet, hétfőn megdolgozott a Porsche-ért amit vett az első fizuból :cool:

Nate Byham viszont nagyon jól és hasznosan játszott, remélem most már több időt kap az offensben és VD nem csak blokkolni kényszerül, bár abban is elit. Ez a gyerek tud elkapni, blokkolni és FB-t játszani. Nem rossz egy 6. köröstől.

Kyle Williams is visszatér így a PR kérdés is megoldottnak tűnik.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Sajnos úgy néz ki mi sem tudunk menni meccsre, tegnap kiderült 😕 Szóval eladó az én két jegyem is ha érdekel vkit....
még nem lett kiszállítva, és természetesen az akkori áron tudnám őket értékesíteni.petey
miért nem jöttök?
tudok segíteni?cápa77
Hát egy válaszúthoz értünk és úgy döntöttünk hogy inkább egy hosszabb távon kifizetődő dologba vágunk bele...úgyhogy erről most le kell mondani sajnos, de döntést kellett hozni.
Max majd kérek egy meglepetés san franciscoi 49ers meccset szülinapomra az asszonytól 😉

Köszönöm a segítséget azért, jól esett 😊

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Sajnos úgy néz ki mi sem tudunk menni meccsre, tegnap kiderült 😕 Szóval eladó az én két jegyem is ha érdekel vkit....
még nem lett kiszállítva, és természetesen az akkori áron tudnám őket értékesíteni.petey
miért nem jöttök?
tudok segíteni?


több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Sajnos úgy néz ki mi sem tudunk menni meccsre, tegnap kiderült 😕 Szóval eladó az én két jegyem is ha érdekel vkit....
még nem lett kiszállítva, és természetesen az akkori áron tudnám őket értékesíteni.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 639 — Egyéb témák lakó
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81abab6c/article/heres-the-situation-49ers-should-have-taken-their-time?module=HP_cp2
a cikk elején ott van, amit gondoltam a meccs végén. nem értetem, hogy fordulhat elő ilyen. nem voltam egyedül, úgy tűnik. mindezzel együtt persze gratulálok a csapatnak, megmutatták, hogy tényleg van bennük potenciál, csak a buta hibákat kéne valahogy kiköszörülni.Szobi22
Én meg voltam győződve, hogy egy onside kick jön, és a SF rámegy a győzelemre. Valószínűleg azért gondoltam, mert SP simán ráment volna 😛

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81abab6c/article/heres-the-situation-49ers-should-have-taken-their-time?module=HP_cp2
a cikk elején ott van, amit gondoltam a meccs végén. nem értetem, hogy fordulhat elő ilyen. nem voltam egyedül, úgy tűnik. mindezzel együtt persze gratulálok a csapatnak, megmutatták, hogy tényleg van bennük potenciál, csak a buta hibákat kéne valahogy kiköszörülni.

több mint 13 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Ma reggel néztem meg a meccseteket. Max respect. Idén nektek is szurkolni fogok!!! Valaki írta, hogy a D nem volt jó, nem tudom melyik meccset nézhette. Smith meg magához képest csoda teljesítményt nyújtott.egozo
Én "bíráltam" a védelmet. Nem azt mondtam, hogy rosszak voltak, mert nagyon komoly dolgokat mutattak, de volt néhány olyan kis hiba, ami szerintem a végére sokba került, és jó lett volna pár ici-pici plusz a megfelelő pillanatban, és akkor más lett volna a vége. Pl. lett volna lehetőség INT-re is, és az utolsó TD előtt is volt egy hosszabb középső futás, ahol szerintem LB-k részéről nem volt jó a play olvasása, rossz helyezkedés miatt pedig hosszú futás lett belőle. Szóval csak a drukkolás szólt belőlem, mert szerettem volna még egy kicsivel többet látni 😊

OFF:

tudom, nagyon off, de mégiscsak a "mi városunk", nekem nagyon tetszett:

http://vimeo.com/5037736
http://vimeo.com/15069551

ON
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
A tegnapi meccset nézve kicsit olyan érzésem volt, mint anno a Seahawks-nál, amikor azon imádkozott mindenki, hogy Shaun Alexander nehogy megsérüljön, de nem jött be, megsérült. Dadogott is a játék ezután rendesen. Ti ugyanúgy lehettek Frank Gore-ral. Vigyázni kell rá, mert ő a csapat lelke. Nagyon jól játszott. Smith nem rossz irányító, de szerintem hosszú távon nem képes egyenletes teljesítményt nyújtani.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ma reggel néztem meg a meccseteket. Max respect. Idén nektek is szurkolni fogok!!! Valaki írta, hogy a D nem volt jó, nem tudom melyik meccset nézhette. Smith meg magához képest csoda teljesítményt nyújtott.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Srácok nem érzitek a lényeget, touchdownt szerzett Dixon 😀 Egyébként ma megnéztem a meccset felvételről, nagyon tetszett a játékotok (tippeldében nálam ti vagytok a SB győztesek, szóval fel kell nőni a feladathoz 😊 ). Ez a 0-2 még semmit se jelent.tenorx
háh pedig de be akartam írni 😀

kösz a bizalmat :cool:

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Srácok nem érzitek a lényeget, touchdownt szerzett Dixon 😀 Egyébként ma megnéztem a meccset felvételről, nagyon tetszett a játékotok (tippeldében nálam ti vagytok a SB győztesek, szóval fel kell nőni a feladathoz 😊 ). Ez a 0-2 még semmit se jelent.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Lehetséges.. Meg persze ha nem kerül Nolan / Norv kezei közé, ki tudja..
kando777
Norvra sok mindent lehet mondani, de azt azert nem, hogy rosszat tenne egy iranyitonak. Sot...barney
Turner alatt a második évében 16TD 16INT, nem kiugró de nem is pocsék, szerintem ha maradt volna Norv akkor nem itt tartanánk már 😕

jah, hiába jött volna Rodgers, akkor azon menne a kesergés hogy draftoltuk volna Alexet 😂

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Lehetséges.. Meg persze ha nem kerül Nolan / Norv kezei közé, ki tudja..
kando777
Norvra sok mindent lehet mondani, de azt azert nem, hogy rosszat tenne egy iranyitonak. Sot...

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sikerült lemaradnom az ismétlés elejéről (kb 1,5 negyed), de amit láttam jó volt. a védelem eléggé karcolt végre. A támadók is jók voltak, Alex végre jól játszott (igen, jól) volt védelme, volt futás támogatás. Az eladott labdák benne vannak. Ezt a 49erst vártam első héten is.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Kösz mindenkinek a hozzászólásokat, majd én is írok vmi bővebbet később.

Így igaz, most tényleg magunkat vertük meg ezekkel a drága labdavesztésekkel. Az elsőt mondjuk Alex-nek írom mert nem látta a corner blitzet és sietve dobta el és rosszul sikerült, ilyen van. A második Walker fumble, Vilma remek playt csinált, bár nem tudom ilyenkor érdems-e tovább küzdeni extra yardért, simán lemehetett vona. A harmadik egy beleütött passz volt, Staley megblokkolta az LB-t, aki viszont visszament zónázni így sikerült neki. A negyedik pedig rookie hiba, de milyen már hogy ki sem pattan hanem vissza egyből az ellenfél kezébe 😊

Alex viszont nem menekült, bevállalta a passzt és aztán kapta a hitet. nem volt pontatlan labda, mindegyik oda ment ahova kell. Ami viszont rettentően szép volt az az OL, féltem Snydertől hogy bukó lesz de nem. A.Davis iszonyú gyors snap után, wow, futásoknál meg akkora lyukakat nyitottak hogy öröm volt nézni. A playhívásra szavunk nem lehet, a screenek ölték meg őket sokszor, a saját fegyverük 😊
Elég jó balansz volt.

D ---> elit, Brees-nek sokszor találgatnia kellett milyen sémát nyomunk, de előjött a végén a profi belőle.

Vasárnap Chiefs, Arrowhead. HA így játszunk nem lesz gond.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Kb 6x meglehetett volna nyerni ezt a meccset és még csak nemis kellet volna a világot megváltani hozzá csak olyan hibákat kellett volna elkerülni amik már kis hazánkban sem fordulak elő meccseken. Smith-t lgalább most ne baszogassa senki, jól játszott, nem rajta múlt. Crabtree viszont nyomhatná jobban...