San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
el vagyunk átkozva

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
2 perc alatt a 2. TD! Punt blokkolás után! Most először kommentálok "on-line" egy meccset, de úgy tünik nagyon bejön! 😀 😀diverdoc
akkor, hogy mindenki boldogsága határtalan legyen, mit szólnál, ha a meccs alatt az eredménykövető topikban tevékenykednél és nem itt?briareos
Ne haragudj, hogy ekkora paraszt voltam és zavartam a két hozzászólásommal, akik nem akarják tudni az eredményt, csak simán örültem. Még1x bocsánat modortalanságomért és remélem így mindenki boldog lesz.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
2 perc alatt a 2. TD! Punt blokkolás után! Most először kommentálok "on-line" egy meccset, de úgy tünik nagyon bejön! 😀 😀diverdoc
akkor, hogy mindenki boldogsága határtalan legyen, mit szólnál, ha a meccs alatt az eredménykövető topikban tevékenykednél és nem itt?

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
2 perc alatt a 2. TD! Punt blokkolás után! Most először kommentálok "on-line" egy meccset, de úgy tünik nagyon bejön! 😀 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hihetetlen, de az első negyedben máris TD-ig jutottunk!! 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A game center szerint:
"Could San Francisco open the season 0-4 and still seriously contend to win the NFC West? I say yes, but it would be an awfully tough climb."
"Niners QB Alex Smith has thrown for over 220 yards in five consecutive games. ... San Francisco's Justin Smith has started 142 games in a row -- the league's longest streak for a defensive lineman. ... "
Hát legyen 1-3 ma este után és már sem lesz annyira awfully tough az a climb, főleg ha Alex jól megememeli ma ezt a 220-as számot! 😉


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Michael Lewis has asked for his release, according to a league source. That release has not yet been granted.
According to Lewis' agent, the 49ers assured Lewis earlier in the week that his role would not change. This morning, however, the story was different. Lewis was told that he would start Sunday but that the team would start easing Taylor Mays into the lineup. More to come..
http://twitter.com/mattbarrows

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Megvolt Mike Johnson sajtótájékoztatója. Sok biztató dolgot mondott.
- Mike Johnson said team will begin scripting beginning of the game to get off to faster start.
- Mike Johnson speaks: New OC wants to be diversified, make defenses cover the whole field, get ball in the hands of the playmakers.
- Mike Johnson on running some spread: "There will be some. Like I said, we are going to diversified.
- You have to have multiple packages, two-tight end packages, two-tight end, two-running back packages, and I think you also have to spread them out. One of the basic philosophies I believe in is I think you have to make a defense defend the entire field. You can't let a defense squeeze you between the numbers so we're going to do things to make them have to defend the entire field. <--- Spread!!! :cool:

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
szvsz ebbe a sorba Martz-ot is belevehetjük...

Raye says he followed Singletary's wishes for 49ers' offense
"I was carrying out the head coach's wishes," Raye said. "I was doing what I was brought here to do under his philosophy he wanted installed. I tried as best I could to carry that out with the quarterbacking and the personnel that we had. I didn't come in and say, 'This is my offense, and I'm running this, and if you don't like it, you can get somebody else.' I was doing what was given me to do."

erre most mit mondjak...Sing magát mégsem rughatta ki, próbálja menteni az állását😀
Cowher, Fox vagy éppen Billick... nem akármilyen HC-nevek lesznek megint terítékenGyulus
Oké, persze hogy azt csinálta, de lehetett volna azt is kreatívabban nem? Fussunk, oké futunk de mikor már mi is látjuk hogy mi lesz a következő play, akkor NFL szinten gondolod nem? Lásd Kansas City, mikor felálltunk már mondták is be hogy mi lesz. Azért ez gáz. Jimmy tudása hatalmas, nem kétség, de a baj az hogy ezt nem tudta olyanra gyúrni, hogy legyen benne vmi kiszámíthatatlan, érdekes, kreatív.

Azért van reményem egy kicsi, hogy Sing sutba dobta most minden elképzelését ami a fociról szólt, szerinte és belátta hogy saját magát is veszélybe sodorta. Vasárnap este hazajött és végignézte mind a 3 meccsünket. Utána egy nagyon összetört ember állt ki sajtótájékoztatóra. Sajnos várni kell, hogy mi lesz belőlünk, talán Mike Johnson nem lesz Jim Hostler 2..

több mint 13 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Nekem a Cowher gondolat nagyon tetszene... a lehetőségeink hasonlítanak az anno SB-győztes csapatára.
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
- Singletary nem X és O edző. Motivátor, semmi több. Sajnos ez a rah-rah stílus előbb-utóbb elveszti az erejét és mi marad.
Ezért támaszkodik az edzőkre, de van(volt? remélem) egy látása aminek csak Jimmy Raye felelt meg. Linehan simán nemet mondott.
petey
szvsz ebbe a sorba Martz-ot is belevehetjük...

Raye says he followed Singletary's wishes for 49ers' offense
"I was carrying out the head coach's wishes," Raye said. "I was doing what I was brought here to do under his philosophy he wanted installed. I tried as best I could to carry that out with the quarterbacking and the personnel that we had. I didn't come in and say, 'This is my offense, and I'm running this, and if you don't like it, you can get somebody else.' I was doing what was given me to do."

erre most mit mondjak...Sing magát mégsem rughatta ki, próbálja menteni az állását😀
Cowher, Fox vagy éppen Billick... nem akármilyen HC-nevek lesznek megint terítéken
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Szerintem nem érdemes a Spread dologba túlzottan belebonyolódni. Ez ugyanolyan mint a blues, elmondva rém egyszerű, de amint jobban beleásod magad, egyre bonyolultabb és bonyolultabb lesz, azt áshatsz vissza a kosárlabdához...
(A Packs O is new age O erős WC gyökerekkel (Holmi, Andy Reid, Gruden)! Szerintem ennél több most nem kell)

Pít, Drága tesóm, de bárki véleményének örülök!

Szerintem is eléggé megviselt volt Samurai. A véleményem ismert róla, nem forszíroznám, ez nem az a periódus, én Seattle szurkoló vagyok ennyi belefér, de momentán nem oszt nem szoroz... .
DE az érdekel, hogy:
- Te, illetve ti jó HC nek tartjátok-e Singet?
- Egyáltalán jó DC-nek tartottátok?

Nem kell megmagyarázni, csak igen vagy nem!

-A mostani lelkiállapotban 0-3 nál, kiegyeznétek azzal, ha valaki azt mondaná, hogy az Offseasonban egy Jason Garrett, vagy egy Brian Schottenheimer venné át a csapatot.

Tudom rettenetesen száraz, tárgyszerű a kérdésem, de tényleg nem provokációnak szánom.

üdv Helm

u.i.
Amúgy meg elveritek az Arizónát és felpörög a gép 😊Helmut Zimmer
- Singletary nem X és O edző. Motivátor, semmi több. Sajnos ez a rah-rah stílus előbb-utóbb elveszti az erejét és mi marad.
Ezért támaszkodik az edzőkre, de van(volt? remélem) egy látása aminek csak Jimmy Raye felelt meg. Linehan simán nemet mondott.
- Nem DC volt, hanem LB edző.
- Igen, én belemennék MOST. De persze szezon után okosabbak leszünk.

ui: Atlantára gondoltál nem? 😉 de Arizonát is lenyomjuk természetesen 😀

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Szerintem nem érdemes a Spread dologba túlzottan belebonyolódni. Ez ugyanolyan mint a blues, elmondva rém egyszerű, de amint jobban beleásod magad, egyre bonyolultabb és bonyolultabb lesz, azt áshatsz vissza a kosárlabdához...
(A Packs O is new age O erős WC gyökerekkel (Holmi, Andy Reid, Gruden)! Szerintem ennél több most nem kell)

Pít, Drága tesóm, de bárki véleményének örülök!

Szerintem is eléggé megviselt volt Samurai. A véleményem ismert róla, nem forszíroznám, ez nem az a periódus, én Seattle szurkoló vagyok ennyi belefér, de momentán nem oszt nem szoroz... .
DE az érdekel, hogy:
- Te, illetve ti jó HC nek tartjátok-e Singet?
- Egyáltalán jó DC-nek tartottátok?

Nem kell megmagyarázni, csak igen vagy nem!

-A mostani lelkiállapotban 0-3 nál, kiegyeznétek azzal, ha valaki azt mondaná, hogy az Offseasonban egy Jason Garrett, vagy egy Brian Schottenheimer venné át a csapatot.

Tudom rettenetesen száraz, tárgyszerű a kérdésem, de tényleg nem provokációnak szánom.

üdv Helm

u.i.
Amúgy meg elveritek az Arizónát és felpörög a gép 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Persze hogy nem lehet tiszta spreaddel sokat kezdeni, nyilván azért nincs is ilyen csapat az NFL-ben. Viszont lehet hozzá egészen közeli szisztémában játszani, lásd 07 Pats vagy néha a Packers. Szvsz nemis ezen van a lényeg hogy milyen rendszerben de passzolni kéne többet, sokkal többet.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Nem biztos, hogy túlzott jelentősége van, de mindkettő fent említett csapat futás alapú spread támadósémát használ.DoM
Szerintem a Packers O inkább a West Coast O-hoz van közel. McCarthy még Paul Hackett alatt a Chiefsnél tanulta meg a WCO alapjait, Hackett pedig ugye nem mástól tanulta a szakmát mint Bill Walsh-tól.BleedingGreen
mindkét csapaton a Mike Johnson cikkben említett Illinois és Ohio State játékát értettem.DoM
Bocs, JayB-nek szántam, már kiszerkesztettem a te hsz-edet.
Magánvéleményem, de tiszta spread-hez közeli rendszerrel nem hiszem hogy hosszú távon lehet sikereket elérni (SB, playoff menetelés) jelenleg az NFL-ben. Talán a 2007-es Pats használt tartós sikerrel az igazi spread-hez hasonló felállásokat, de a rájátszásban ott is visszavettek ebből. Szóval szerintem átmenetileg segíthet a 9ersen, ha true spread-szerű felállásokat használnak, de tartósan erre építeni az O-t... :/ Bár lehet, hogy úgy gondolkoznak, hogy nem baj, ha szétütik Smith-t, megérdemli.. 😊


több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Semmi csak mindkettőhöz közel áll ez a szisztéma. Smith is akkor játszik jól ha sokat passzolhat, ezt kéne erőltetni és fejleszteni. Rodgers és a packs O (nem csak ők) is gyakorlatilag spread offenset játszik, miért ne működne akkor NFL szinten? Singék hiába gondolják azt hogy ha időszámításunk előtt 5000-ben működött az a foci amit erőltetnek akkor most is fog. Minden durva offenseben a passz alapozza már meg a futást nem fordítva. Az hogy van egy Frank Gore nem elég lofszra se, ez a fal se olyan fal ami mögött mindenki ezer yardokat szaladgál, egy RB-re meg nem lehet csapatot építeni. Passz passz passz futás...JayB
Nem biztos, hogy túlzott jelentősége van, de mindkettő fent említett csapat futás alapú spread támadósémát használ.DoM
Szerintem a Packers O inkább a West Coast O-hoz van közel. McCarthy még Paul Hackett alatt a Chiefsnél tanulta meg a WCO alapjait, Hackett pedig ugye nem mástól tanulta a szakmát mint Bill Walsh-tól.BleedingGreen
mindkét csapaton a Mike Johnson cikkben említett Illinois és Ohio State játékát értettem.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
speciel tavaly épp akkor indult meg a szekér, amikor félig-meddig spread O-ra váltottak, szvsz az feküdt legjobban Smithnek és Crabtree-nek is... más kérdés h ez is csak egy gyenge közepes eredményhez vezetett (de sztem gond nélkül elfogadná most a gárda)

Sing' valószínüleg igencsak érzi a veszélyt, ilyen elvárásokra igen ronda produkció lenne egy 5-6 győzelmes szezon... könnyen az állásába kerülhet...
When asked if he felt his team was outcoached, 49ers coach Mike Singletary answered, "I would not say 'outcoached.' When you have a loss like this a lot of things look wrong."Gyulus
Sajnos ebben nincs igaza, mert durván lenyomták a többi edzők. Carroll, Peyton, Haley is képes volt alkalmazkodni menet közben, látszott hogy komplett gam-plannel jöttek meccselni. Nem hinném hogy Gruden vagy Cowher nézte volna ezt a szenvedést hogy ész nélkül futunk mikor nincs hova..

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
oszd meg amit érzel bátran 😀petey
Semmi csak mindkettőhöz közel áll ez a szisztéma. Smith is akkor játszik jól ha sokat passzolhat, ezt kéne erőltetni és fejleszteni. Rodgers és a packs O (nem csak ők) is gyakorlatilag spread offenset játszik, miért ne működne akkor NFL szinten? Singék hiába gondolják azt hogy ha időszámításunk előtt 5000-ben működött az a foci amit erőltetnek akkor most is fog. Minden durva offenseben a passz alapozza már meg a futást nem fordítva. Az hogy van egy Frank Gore nem elég lofszra se, ez a fal se olyan fal ami mögött mindenki ezer yardokat szaladgál, egy RB-re meg nem lehet csapatot építeni. Passz passz passz futás...JayB
Szerintem a Packers O inkább a West Coast O-hoz van közel. McCarthy még Paul Hackett alatt a Chiefsnél tanulta meg a WCO alapjait, Hackett pedig ugye nem mástól tanulta a szakmát mint Bill Walsh-tól.


több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Smith és Crabtree spreadben hm...JayB
oszd meg amit érzel bátran 😀petey
Semmi csak mindkettőhöz közel áll ez a szisztéma. Smith is akkor játszik jól ha sokat passzolhat, ezt kéne erőltetni és fejleszteni. Rodgers és a packs O (nem csak ők) is gyakorlatilag spread offenset játszik, miért ne működne akkor NFL szinten? Singék hiába gondolják azt hogy ha időszámításunk előtt 5000-ben működött az a foci amit erőltetnek akkor most is fog. Minden durva offenseben a passz alapozza már meg a futást nem fordítva. Az hogy van egy Frank Gore nem elég lofszra se, ez a fal se olyan fal ami mögött mindenki ezer yardokat szaladgál, egy RB-re meg nem lehet csapatot építeni. Passz passz passz futás...JayB
speciel tavaly épp akkor indult meg a szekér, amikor félig-meddig spread O-ra váltottak, szvsz az feküdt legjobban Smithnek és Crabtree-nek is... más kérdés h ez is csak egy gyenge közepes eredményhez vezetett (de sztem gond nélkül elfogadná most a gárda)

Sing' valószínüleg igencsak érzi a veszélyt, ilyen elvárásokra igen ronda produkció lenne egy 5-6 győzelmes szezon... könnyen az állásába kerülhet...
When asked if he felt his team was outcoached, 49ers coach Mike Singletary answered, "I would not say 'outcoached.' When you have a loss like this a lot of things look wrong."
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Smith és Crabtree spreadben hm...JayB
oszd meg amit érzel bátran 😀petey
Semmi csak mindkettőhöz közel áll ez a szisztéma. Smith is akkor játszik jól ha sokat passzolhat, ezt kéne erőltetni és fejleszteni. Rodgers és a packs O (nem csak ők) is gyakorlatilag spread offenset játszik, miért ne működne akkor NFL szinten? Singék hiába gondolják azt hogy ha időszámításunk előtt 5000-ben működött az a foci amit erőltetnek akkor most is fog. Minden durva offenseben a passz alapozza már meg a futást nem fordítva. Az hogy van egy Frank Gore nem elég lofszra se, ez a fal se olyan fal ami mögött mindenki ezer yardokat szaladgál, egy RB-re meg nem lehet csapatot építeni. Passz passz passz futás...JayB
Nem biztos, hogy túlzott jelentősége van, de mindkettő fent említett csapat futás alapú spread támadósémát használ.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Sing nagyon össze volt törve..
Végülis Mike Johnson lett volna az OC később, hát ez előrébb lett hozva most. Remélem használja Westbrookot ha már itt van, Delanie Walker, Zeigler, Ginn, Mike Williams...mind mind tehetség.
Chiko Rachalnak nem nagyon megy ez a RG dolog, benchelni és rakjuk be Snydert. Tudom ő sem elit de a Saints ellen nem mentek át rajta. TKO úgy néz ki marad, Michael Lewis pad.

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Aki tudja nézze Sing sajtó konfját. Az a vicces, hogy még nem megy, de a mikrofonok működnek, és kb mindent vesznek... Nagyon kemény dumák mennek a háttérben 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Sokkal több örömet kívánok az év hátralevő részéhez. De tényleg szívből 😊

Túl sok okosat nem tudok mondani, illetve azt hiszem ez most az a helyzet, hogy kár minden szó.
Kicsit sajnálom Jimmy Raye-t.

Ami a spread offot illeti. Én annak ellenére hogy Jim Kelly K-Gunján szocializálódtam, nem tudom mit jelent.
Szerintem ne foglalkozzatok vele.
Szerintem egy jó varázsige, ami erőt adhat a ahhoz a játékhoz, aminek az igazi neve "mostantól minden más lesz". Ezt játsza egy két franchise. Az általam ismert a "Season to believe" fedőnéven fut jelenleg Buffaloban 0-3-at ér.

Persze a változás jó, és kell, mert segít átlépni a nehézségeken. Remélem a Ninersnek is segít, mert nem ezt érdemlik a szurkolók.
több mint 13 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
"Minden durva offenseben a passz alapozza már meg a futás"

Na ez telibe talált. Pontosan ugyanezt gondolom, és ezért örültem, mert volna ugye egy erős futóteljesítményünk, de önmagában ez kevés, mert ha csak ez megy, akkor könnyű ellene beállni. Ezért kell először komoly passz-teljesítménnyel széthúzni a D-t, hogy legyen hely közben futni. És én azt hittem, hogy ez a légi-egység, amink van, tökéletesen alkalmas lenne komoly passz-munkával jó futóteljesítményt megalapozni. Remélem, hamarosan légi-bemutatóink lesznek!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
In addition to coaching shake-up in San Fran, I hear veterans Michael Lewis and Takeo Spikes being benched on defense. Big change for 49ers
http://twitter.com/JasonLaCanfora/status/25708263215

Wow. Gondolom akkor fiatalítunk..Bowman és Reggie Smith be, Mays lesz a #2 SS