Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 13 éve
Ne legyen igazam, de kétlem, hogy valaha még NFL játékos lesz.Úgy látszik idén nem kerülnek el minket a sérülések olyan szinten mint tavaly.Anthony McCoy elszakította az Achilles-ét. Már meg is műtötték 6-9 hónap a felépülési idő legjobb esetben.FucuJaja, fene egye meg, pedig RWill mellett már mutatott életjeleket, erre tessék. Ráadásul Luke "Skywalker" Wilson meg csillogni fog! 😀Medvepapa
Közben M. Williams elszerződött a CFL-be(Toronto). Még az nfl.com is közölt róla egy hasábot.
Amennyiben tényleg összeszedni magát, visszahozhatnánk következő évre,ha úgy alakul a rosterünk, habár nem vagyok tisztában,hogy 1 vagy több éves szerződést kötött-e, illetve egyáltalán hogyan működik a szerződtetés onnan.undisputedly
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Az utóbbi időben, amióta PC és JS átvette a csapatot, rengeteg cikk jelent meg arról, milyen játékosokat keresünk a rosterre, mik azok a szempontok amik kiemelkedővé teszik a draftpolitikánkat.A kérdések kivétel nélkül azért merültek fel, mert az egyszerű szemlélő számára is egyértelművé vált,hogy valamit nagyon tudunk amikor rejtett gyémántokat kell keresni. Olyan playerek emelkednek ki a kvázi névtelenségből nálunk,mint Wagner vagy Kancellár, K.J. és Smith, de tovább is sorolhatnám.
Most találtam pár érdekes írást, amit elolvasva összeállt "A kép", s ezt szeretném megosztani veletek is, lehet,hogy nektek is új lesz, de bárki a fórumon tanulhat belőle.
Szóval ott állunk,hogy fel kell építeni egy rostert. Egy győztes állományt, akik képesek megvalósítani az edzői stáb eléképzeléseit, és képesek ebben az evolutív ligában a genetikai "szörnyek" között is kiemelkedőt teljesíteni. Mert hogy mi is kell a sikerhez?
PC és JS tanulmánya szerint két dologban kell jobbnak lenned az ellenfélnél,hogy szinte biztosra mehess a győzelemet tekintve. 1, Explozív játékok száma 2,Turnover háború
Amennyiben ebben a két mutatóban megvered az ellenfelet, szinte biztosan győzöl. A recept tehát egyszerű. Ne engedd az ellenfelet nagy játékokat csinálni, s mellette törekedj az ilyen playekre, továbbá legyen több szerzett labdád mint eladott.
Ahhoz,hogy ezeket a mutatókat javítani és dominálni tudd, explozív játékosok kellenek.
Amikor tehát oda kerül a sor,hogy kit is draftoljunk, akkor kell valami értékrendszer, ami megmutatja,hogy ki az explozív és ki nem!
Az idei drafton megszereztük Luke Wilson Tightendet, akiről ódákat zengenek a stáb tagjai, vélhetően nem csak az ilyenkor szokásos hurrá optimizmus okán. Róla nyilatkozta JS a következőt:
"a második legjobb tesztelő volt a Tightendek között"
Itt tehát lennie kell egy mérőszámnak, ami alapján ő lett a 2. legjobb eredményekkel bíró TE.
Ez a mérőszám pedig nem més mint a Nike által fejlesztett SPARQ.
Amikor azt mondom,hogy Nike által fejlesztett akkor ne mérnökökre gondoljatok csupán, mert -most figyelj- ennek a mérőszámnak a megalkotásában nagy szerepet játszott PC is és a szintén USC-ről szerződtetett Chris Carlisle erőléti edzőnk!
Ez a mérőszám a következő adatokat használja:
1: Játékos súlya
2: 40-es ideje
3: 5-10-5 drill
4: Kneeling powerball toss ( fekvenyomás helyett)
5: Vertikális ugrás
Ebből egyedül a Kneeling Powerball Toss lehet az amivel velószínűleg még nem találkoztatok (ahogyan ezidáig én sem). Erre azért volt szükség, mert a középiskolás recruiterek által is használt mérőszám nem lett volna alkalmas ilyetén felhasználásra HS-ben, lévén egy középiskolás nem tudja a 225 fontot többször kinyomni.
Szóval itt van tehát a formula, ami megmutatja,hogy ki az aki explozív játékos és ki az aki nem. De,hogyan értékeljük a kidobott számot? A válasz:
100 alatti pont -Átlag alatti NFL atléta
100-115 - Átlagos NFL atléta
116-130 - Jó NFL atléta
130 feletti - Elit
És akkor ültessük át a gyakorlatba. Egy táblázat a futóinkról és az idei draft legjobbnak tartottjairól szintén RB poszton:

Bizony! Christine Michael toronymagas az idei draftton 2.körös RB-k közül a legexplozívabb RB. Messze az elit szint felett. Sőt(!) Turbin is a legjobb lenne az ideiek között!
És akkor láss csodát megint. Ennek fényében Bruce Irvin draftolása nem is meglepő, igaz? 😊
Magasan a legjobb tesztelő az LB és LEO sorból, sőt az idei LB-ket is veri 😊
több mint 13 éve
Úgy látszik idén nem kerülnek el minket a sérülések olyan szinten mint tavaly.Anthony McCoy elszakította az Achilles-ét. Már meg is műtötték 6-9 hónap a felépülési idő legjobb esetben.FucuJaja, fene egye meg, pedig RWill mellett már mutatott életjeleket, erre tessék. Ráadásul Luke "Skywalker" Wilson meg csillogni fog! 😀Medvepapa
Közben M. Williams elszerződött a CFL-be(Toronto). Még az nfl.com is közölt róla egy hasábot.
Amennyiben tényleg összeszedni magát, visszahozhatnánk következő évre,ha úgy alakul a rosterünk, habár nem vagyok tisztában,hogy 1 vagy több éves szerződést kötött-e, illetve egyáltalán hogyan működik a szerződtetés onnan.
több mint 13 éve
Anthony McCoy elszakította az Achilles-ét. Már meg is műtötték 6-9 hónap a felépülési idő legjobb esetben.FucuJaja, fene egye meg, pedig RWill mellett már mutatott életjeleket, erre tessék. Ráadásul Luke "Skywalker" Wilson meg csillogni fog! 😀
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Anthony McCoy elszakította az Achilles-ét. Már meg is műtötték 6-9 hónap a felépülési idő legjobb esetben.
több mint 13 éve
www.youtube.com/watch?v=0IbYoeSf6GkCSabi37Milyen szorgalmasan jegyzetel 😊
több mint 13 éve
Tényleg nem hal bele a csapat, de nem volt részeg. 0.8 a határérték, kétszer mérték meg, 0.78 és 0.92 eredményeket hozott. Persze ettől még nagy hülye. És ugye Lynch ügye is valamikor júniusban lesz terítéken asszem.Portis letartóztatták ittas vezetés miatt. sok ész.Nagy ég! Ezek tényleg nem agysebészek. Ittas vezetés? Ha már beb@szik miért nem ül taxiba vagy viteti valamelyik haverjával haza magát? Mert az biztos hogy rendesen be volt rúgva. Az amcsi rendőrök egy pohár bor v. egy üveg sör miatt nem kekeckednek az emberrel. Lehet hogy az emberünk még arcoskodott is... ki tudja. Az biztos ez nagy észre vall.BigBaltazar
ki is lett vágva. nem is fog hiányozni.braxa88
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Portis letartóztatták ittas vezetés miatt. sok ész.Nagy ég! Ezek tényleg nem agysebészek. Ittas vezetés? Ha már beb@szik miért nem ül taxiba vagy viteti valamelyik haverjával haza magát? Mert az biztos hogy rendesen be volt rúgva. Az amcsi rendőrök egy pohár bor v. egy üveg sör miatt nem kekeckednek az emberrel. Lehet hogy az emberünk még arcoskodott is... ki tudja. Az biztos ez nagy észre vall.
ki is lett vágva. nem is fog hiányozni.braxa88
Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 13 éve
Portis letartóztatták ittas vezetés miatt. sok ész.ki is lett vágva. nem is fog hiányozni.
több mint 13 éve
bő elemzés Shermanrőlpresnapreads.com/2013/05/16/richard-sherman-the-numbers-the-tape-the-verdict/
több mint 13 éve
ohh, egy igazi gyík... welcome, welcome...Ha te annyira hülye vagy, mint azt az ávátárod engedi sugallni, akkor csodálatra méltó, hogy a betűvetés tudományát is elsajátítottad. :]gyeekFogynak az endjeink kezdésre, Clem, Scruggs, Irvin...az meg, hogy lebukott pech, ennyi. Így is meg lesz neki a 10 sack! 😊Medvepapahe? arra én kíváncsi leszek... ha tényleg olyan hülye, mint ahogy kinéz, akkor sokáig nem lesz nálunk... 😀 10 sack? álmodj királylány 😀SeaSzilaHawk
“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”
“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 13 éve
Ha te annyira hülye vagy, mint azt az ávátárod engedi sugallni, akkor csodálatra méltó, hogy a betűvetés tudományát is elsajátítottad. :]Fogynak az endjeink kezdésre, Clem, Scruggs, Irvin...az meg, hogy lebukott pech, ennyi. Így is meg lesz neki a 10 sack! 😊Medvepapahe? arra én kíváncsi leszek... ha tényleg olyan hülye, mint ahogy kinéz, akkor sokáig nem lesz nálunk... 😀 10 sack? álmodj királylány 😀SeaSzilaHawk
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Jòò, a 10 sack elpoénkodàsa volt a dolognak. De azért még ne küldjük màr el a csapattòl...plàne ha Maddenben meglesz a 10 sack. 😀 Én tovàbbra is tõle vàrom a legnagyobb fejlõdést tavalyhoz képest.MedvepapaNyakára hoztak pár új embert, csoda hogy nem lett rögtön alkoholista!
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Jòò, a 10 sack elpoénkodàsa volt a dolognak. De azért még ne küldjük màr el a csapattòl...plàne ha Maddenben meglesz a 10 sack. 😀 Én tovàbbra is tõle vàrom a legnagyobb fejlõdést tavalyhoz képest.
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Össze kellene zárni Washingtonnal 😊Fogynak az endjeink kezdésre, Clem, Scruggs, Irvin...az meg, hogy lebukott pech, ennyi. Így is meg lesz neki a 10 sack! 😊Medvepapahe? arra én kíváncsi leszek... ha tényleg olyan hülye, mint ahogy kinéz, akkor sokáig nem lesz nálunk... 😀 10 sack? álmodj királylány 😀SeaSzilaHawk
Habár köztudott hogy mindenki doppingol, csak nem mindenki bukik le 😊
több mint 13 éve
Fogynak az endjeink kezdésre, Clem, Scruggs, Irvin...az meg, hogy lebukott pech, ennyi. Így is meg lesz neki a 10 sack! 😊Medvepapahe? arra én kíváncsi leszek... ha tényleg olyan hülye, mint ahogy kinéz, akkor sokáig nem lesz nálunk... 😀 10 sack? álmodj királylány 😀
“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”
“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 13 éve
Fogynak az endjeink kezdésre, Clem, Scruggs, Irvin...az meg, hogy lebukott pech, ennyi. Így is meg lesz neki a 10 sack! 😊Medvepapa..Maddenben 😀
több mint 13 éve
Fogynak az endjeink kezdésre, Clem, Scruggs, Irvin...az meg, hogy lebukott pech, ennyi. Így is meg lesz neki a 10 sack! 😊
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Valamit nagyon szarul csinálunk,hogy folyamatosan lebuknak a játékosaink. Lehet,hogy upgradelni kellene azt a szert olyanra amit a többiek is használnak 😀Mondanám,hogy nem veszítünk sokat, de a LB pick hiánya arra engedett következtetni,hogy PC-ék komolyan gondolják a hybrid front7-t egy-egy downra, ott meg kapott is volna szerepet az együgyűje...
több mint 13 éve
Na a drága jó első körös Irvinünk már megcsinálta a hülyeséget... lassan lehet lemondani róla...SeaSzilaHawkjaja én már cutolnám is 😂
több mint 13 éve
agydoppinggal bukott le, ez az ironikusjjncaanem értem miért kap büntetést..itt a bizonyiték, hogy nem ért semmit 😀
több mint 13 éve
Blackmon után egy másik 2012-es első körös játékost is elmeszelt az NFL 4 meccsre: Bruce Irvin (Seattle DE) doppingolás miatt bűnhődik, az Adderall nevű szerrel bukott le. A bizonyos esetekben gyógyszerként alkalmazott készítmény hatóanyagait, az amfetamint és dextroamfetamint a legveszélyesebb drogok között tartják számonagydoppinggal bukott le, ez az ironikus

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Na a drága jó első körös Irvinünk már megcsinálta a hülyeséget... lassan lehet lemondani róla...
“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”
“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”


