Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Griffin sose szokott a no1 WR-rel menni? Én egyedül ebbe tudtam belekötni PC-tól a tegnapin most végignézve, sztem teljesen jó meccset nyomtatok, az elején nem a futásokhoz való ragaszkodás miatt ragadtatok be, egyszerűen nem sikerültek a játékok, van ez így.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TRI4X Seattle Seahawks 19
Ifedi jövőre még itt lesz? Lesz contractja?
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
offseason:

Marad: Reed, Clowney (ha mindkettő ésszerű pénzt kér, Amugy Reed idei éve alapján mehet, de akkor pótoni kell FAn), Jefferson és esetleg Woods. (RFAk és ERFAk: )Branden Jackson, Moore, Hollister, Mone, Turner, Simmons, Swoopes, Roos.
Mehet: Kendricks, Ifedi, Iupati, Jaron Brown, Ansah, King, Willson, Prosise, Thorpe, Lynch, Hunt, Fant
Cut: Ed Dickson

FA:
Hoznék egy RT pl: Matt Feiler, Jack Conklin, Demar Dotson, Bryan Bulaga
és egy OG-t pl: Quinton Spain, Joe Thuney, Michael Schofield
kezdő RCBt pl: Trae Waynes, Bradley Roby, Jimmy Smith, Daryl Worley, Rashaan Melvin, Eli Apple
Ha Clowney nem marad: minden pénzt Yannick Ngakueért, vagy Shaquill Barrettért ha kikerül piacra valamelyik. Egyépként: Arik Armstead, Bud Dupree, Markus Golden, Matt Judon, Mario Addison, Robert Quinn, Shaq Lawson. Mondjuk ha Clowney marad akkor is lehetne beruházni ide, lásd Packers.

Legyen mondjuk Conklin, Roby és Ngakue, míg maradnak az RFAk, ERFAk, valamint Reed és Jefferson.

Draft:
1. DE /Ngakue, 1.körös, Green, Collier, Jackson lenne a DE. esetleg egy olcsóbb veterán még jöhetne persze
2. OG /Brown- a 2.körösOG közül a legjobb -Britt-Fluker-Conklin az OL
2. OG/C /Flukert vagy Brittet ki lehetne szorítani
3. WR /Lockett, Metcalf mellé kell egy WR3
3. TE /Dissly király, de sérülékeny, Hollister nem több mint rostertöltelék
4. DT /Reed, Ford, Jefferson mögé, mert vékony
4. RB /üvegek mellé egy életképes RB.
5. OT /swingOT, csere OT
6. CB /vicc h King és Thorpe volt idén a csere szélső CBk
6. xy
7. xy

Nem tudom mi a terv, mennyire akarnak költeni, igazából van pénz, van fontos FA, de vannak rohadtnagy lyukak is. Jó lenne DL, OL, CB2 posztokon erősíteni FAn, és drafton meg nem buziznia hátratradekkel, még ha kör végi pickek is de sok a 1-2.napos pick.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Sankótól megtudtam, hogy Marshawn Lynch sok Kittle-st eszik😁
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mennyire jó értékmérő egy HC esetében, hogy az alatta lévő embereket csábítják máshova HC-nak? BB, Reid, McVay, Zimmer, Shanahan... Tőlünk kit vittek el? Quinn, Bradley...
peet_24
Itt egy jó összefoglaló a témában, a lényeg komolyabb angol tudás nélkül is érthető:

 www.nj.com/sports/g66l-2019/01/561a7168474035/nfl-coaching-carousel-ranking-all-6-major-nfl-coaching-trees-bill-belichick-andy-reid-jon-gruden-more.html
több mint 4 éve
peet_24 Seattle Seahawks 261
Mennyire jó értékmérő egy HC esetében, hogy az alatta lévő embereket csábítják máshova HC-nak? BB, Reid, McVay, Zimmer, Shanahan... Tőlünk kit vittek el? Quinn, Bradley...
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na, akkor itt a vege 😊

Sajnalatos, hogy 5 ponttal kaptunk ki egy olyan meccsen, ahol egy be nem vitt TD-t megadtak 3. downon, illetve egy meccslezaro 3. kiserletet is beneztek.

Ennek ellenere, egyetertek azzal, hogy a tamado focit tamogatjak es a velemenyes eseteket inkabb megadjak, majd ha nincs egyertelmu kepi bizonyitek, akkor stands. Most nem jottunk ki jol belole, de szerintem ez a helyes felfogas a liga reszerol.

Sajnos az utolso playek tamado illetve vedo oldalon melton peldazzak a kronikus problemainkat.

3. down es must have 1st down. Eredmeny? Sack? Problema forrasa? Tragya OL. 4. kiserletre meg elpuntoljuk, mert a hasznalhatatlan vedelmunkben bizunk.

Abban a vedelemben amely 2x sem tudott kivedekezni 3. es hosszut. Mindket alkalommal az a Hill volt a kulcspozicioban akinek rosteren sem lenne szabad lenni. Egesz evben csak a turnover mentette meg ezt az egyseget attol, hogy ligautolsok legyenek. Nortonnak mennie kell.

A legutolso 4 evben 3x ugy estunki ki, hogy felidoben kb. 20 pontos hatranyban voltunk. Panthers, Dallas, GB.

Ez miert van igy? OC valtas is volt kozben. Egyertemuen PC hulyesege a futasmaniaval.

Velemenyem szerint Mahomes es Wilson a liga 2 legjobb Qb-ja. Mahomes 2 evbol 2x AFC dontobe vitte a csaptot. Wilson ehhez kepest nem kapta meg az eselyt, mert PC felett eljart az ido es csokonyos venember. Ez a csapat mar reg nem azert nyert mert PC a HC, hanem annak ellenere. Milyen szamai lennenek RW-nek Reid-del, te jo eg.

Csapat tortenetenek legjobb edzoje, de mennie kellene. Nem fog. Semmi sem fog valtozni. Szerintem o ugy latja, hogy tavalyhoz kepest elo is leptunk. Titkon remelem, hogy Russ offseasonben odamegy JS-hez es Carrollhoz, lecsap az asztalra es megmondja, hogy ha nincs training campra egy jo nevekbol allo OL elotte es nem kap befolyast a playhivasok felett, akkor cseret ker. Ez sem fog megtortenni.

Koszi mindenkinek a kommenteket, elemzeseket es kepregenyeket. Ujabb szezont szurkoltunk vegig egyutt.

A draft idejen talalkozunk.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Grat srácok, kemény csata volt, maximális tisztelem a csapaté.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Wilson nálam idén is MVP. Szerencsétlennek 2 dolog hiányzik az életéből, a támadófal meg az idő.
garrett27
Lehet akkor közel nem lenne ennyire jó, mert kell neki ez az adrenalin, hogy fusson az életéért. Ezért is nagy szaki a Coach. 😀
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A sufni hátsó részében talált anyagokból összefoltozott támadófallal, a LOB-t alulról még csak meg sem közelítő DB sorral, érdemi pass rush nélkül, a meccset a klinikáról követő futótrió nélkül PO lett és még mentünk is egy kört. Ezek után ki fog hozzányúlni az Öreghez? Nagyjából senki.
A többi poszt viszont teljesen csereszabatos. Mehet az OC-DC páros. Frissítsünk fiatalokkal, az Öregnek vegyünk egy szakajtó rágót, csinálja a show-t a vonal mellett, a többit meg hagyja a brigádra.
Wilson nálam idén is MVP. Szerencsétlennek 2 dolog hiányzik az életéből, a támadófal meg az idő. Ha ezt a kettőt megkapja az tuti SB.

Innentől szurkolok a Titánoknak.
garrett27
O falatok sosem lesz, de ha lesz egy igazán jó 3 Számú. wr slotba aki kisegîti Russelt a menekülésnél, ill, jófajta SS meg egy jó1. Számú cb és máris esélyesek vagytok a SB runra.
ParadSEC
megvan mind
Lockett(WR3 kell azért igen), McDougald, és Griffin

| pass rush kell,de rohadtul. de jó lenne 4-5 évig top10ben draftolni hogy utána egyszer kitudjunk állni egy menő passrusher védőfallal |

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
A sufni hátsó részében talált anyagokból összefoltozott támadófallal, a LOB-t alulról még csak meg sem közelítő DB sorral, érdemi pass rush nélkül, a meccset a klinikáról követő futótrió nélkül PO lett és még mentünk is egy kört. Ezek után ki fog hozzányúlni az Öreghez? Nagyjából senki.
A többi poszt viszont teljesen csereszabatos. Mehet az OC-DC páros. Frissítsünk fiatalokkal, az Öregnek vegyünk egy szakajtó rágót, csinálja a show-t a vonal mellett, a többit meg hagyja a brigádra.
Wilson nálam idén is MVP. Szerencsétlennek 2 dolog hiányzik az életéből, a támadófal meg az idő. Ha ezt a kettőt megkapja az tuti SB.

Innentől szurkolok a Titánoknak.
garrett27
O falatok sosem lesz, de ha lesz egy igazán jó 3. Számú wr slotba aki kisegîti Russelt a menekülésnél, ill, jófajta SS meg egy jó 1. Számú cb és máris esélyesek vagytok a SB runra.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Wilson egy zseni, de hát Badgerses, emiatt ez nem kédés 😊
Remélem ő lesz az MVP!

Kemény meccset nyomtatok, tisztelet a harcosoknak!
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
A sufni hátsó részében talált anyagokból összefoltozott támadófallal, a LOB-t alulról még csak meg sem közelítő DB sorral, érdemi pass rush nélkül, a meccset a klinikáról követő futótrió nélkül PO lett és még mentünk is egy kört. Ezek után ki fog hozzányúlni az Öreghez? Nagyjából senki.
A többi poszt viszont teljesen csereszabatos. Mehet az OC-DC páros. Frissítsünk fiatalokkal, az Öregnek vegyünk egy szakajtó rágót, csinálja a show-t a vonal mellett, a többit meg hagyja a brigádra.
Wilson nálam idén is MVP. Szerencsétlennek 2 dolog hiányzik az életéből, a támadófal meg az idő. Ha ezt a kettőt megkapja az tuti SB.

Innentől szurkolok a Titánoknak.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Csak akkor nézek Hawks meccset ha Chicago az ellenfél, idén ez nem játszott, viszont este néztem a meccset. Nem rúgni akarok bennetek még +ba, de Wilson nélkül pozitív mérleg menne egyáltalán??
Lehet jobban járna mindenki, ha ide is megérkezne egy fiatalabb felfogású HC.
ricsiii83
amúgy igazad van, gyenge roster, két űberszar fal, sok sérült stb.
de
sorold a csapatokat akiknek a franchise QB kiesése után menne a pozitív szezon.
egy fiatalabb felfogásúHc, mondjuk egy jó Stefanski vagy Zac Taylor, hát vagy Adam Gase de jól jönne.


Seahawks POk száma Carroll nélkül: 10/34
Seahawks POk száma Carroll-lal: 8/10 (közte egy gyűrű)

Nyílván öreg, meg csökönyös, meg vannak faszságai, meg sokat köszönhet Wilsonnak (az utóbbi 2 évben főleg), de basszus vmi respect járjon már neki, még akkor is ha én is azt mondom váltás kell. Mert már lassan vicc ez az állandó savazása, mikor ez elmúlt két évben is PO-ba vezette a csapatot egy liga alsó harmadába tartozó rosterrel.
Mondjuk én inkább a felfogásában változtatnék(meg DCt), mert kell ő a csapat élére, de az meg nem fog megtörténni 😀
braxa88
Én sem értem PC savazását. Ráadásul nemcsak POba vezeti, de meccseket nyer, idegenben is, és most sem volt túl messze a konfdöntő.
Nézzük meg pl a Saintset, rostert és PO szereplésüket...
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Csak akkor nézek Hawks meccset ha Chicago az ellenfél, idén ez nem játszott, viszont este néztem a meccset. Nem rúgni akarok bennetek még +ba, de Wilson nélkül pozitív mérleg menne egyáltalán??
Lehet jobban járna mindenki, ha ide is megérkezne egy fiatalabb felfogású HC.
ricsiii83
amúgy igazad van, gyenge roster, két űberszar fal, sok sérült stb.
de
sorold a csapatokat akiknek a franchise QB kiesése után menne a pozitív szezon.
egy fiatalabb felfogásúHc, mondjuk egy jó Stefanski vagy Zac Taylor, hát vagy Adam Gase de jól jönne.


Seahawks POk száma Carroll nélkül: 10/34
Seahawks POk száma Carroll-lal: 8/10 (közte egy gyűrű)

Nyílván öreg, meg csökönyös, meg vannak faszságai, meg sokat köszönhet Wilsonnak (az utóbbi 2 évben főleg), de basszus vmi respect járjon már neki, még akkor is ha én is azt mondom váltás kell. Mert már lassan vicc ez az állandó savazása, mikor ez elmúlt két évben is PO-ba vezette a csapatot egy liga alsó harmadába tartozó rosterrel.
Mondjuk én inkább a felfogásában változtatnék(meg DCt), mert kell ő a csapat élére, de az meg nem fog megtörténni 😀
több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
ezvan, ez is csoda hogy idáig eljutottunk.
két dolog:
-4&11. egyértelműen punt volt a jó döntés. 3 időkérés, 2minwarning, jó futáselleni védelem. Ez van, Rodgers most úgy játszott ahogy idén még nem, mint Aaron Rodgers, és megcsinálta a kulcs 3.downokat.
-futás erőltetése. hol? mikor? ennyit (nem sokat) amit futott a csapat kell futni, hogy működjön a playaction, a fake, a passszjáték. 1.negyed 0-7nél: 1&10, 2&2, 3&1 mind futás, majd punt. Majd még mindig az 1.negyedben 3-7nél, 2&10re hívott futás, ami azért nem a konzervativizmus csúcsa... ezek után már kb 80%ban passz volt.


Falak nyerik a háborút. Hát két ilyen fallal (mondom: Hunt, Haynes* az OLben; Mone, Brenden Jackson a DLben nyomta végig a meccset, Collier eközben melegítőben szurkol) ilyen messzire jutni nem semmi. (Wilson az MVP), és ha Amadi, Hill odarakja magát, a bírók nem faszkalapok, Turner drop, stb akkor lett volna sansz még a botrányszar 1.félidő után is.



szeptemberben lesz újra meccs 😕 😕

* OG depth chart: Fluker, Iupati, Pocic, Jones, Haynes. (de a nyáron megsérült tavaly pár meccsen kezdő Simmons is előrébb van)
braxa88
tök rendben van amit írsz én sem éreztem azt hogy túl sokat futnánk, nyílván nem lehet passzokat hívni folyton. A két fal összetétele külön megérne egy értekezést lesz szerintem itt a topicban szó az offseasonban.
Alapvetően szerintem egy is túlteljesítettük magunkat. Ami még én a mi lett volna ha listába tennék az Myers kihagyott rúgása első félidőben sok dolga nemvolt 51-ről pedig azért be lehetne rúgni és akkor talán nagyobb tétje lett volna a kétpontosnak a végén az egyenlítés reményében, ami egyrészt nagy védőmunka volt, másrészt nem tudom Wilsonnnak kellett volna figyelni vagy Lynch későn reagált és nem vette fel a blitzet de így csúnya volt..
Végjátékban Turner dropja volt nekem a legfájóbb, ilyen helyzetben ilyen üresen nem lehet elejteni egy ilyen passzt, amivel mehettünk volna tovább, mondjuk kb 3 hete volt utoljára elkapása..
több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Csak akkor nézek Hawks meccset ha Chicago az ellenfél, idén ez nem játszott, viszont este néztem a meccset. Nem rúgni akarok bennetek még +ba, de Wilson nélkül pozitív mérleg menne egyáltalán??
Lehet jobban járna mindenki, ha ide is megérkezne egy fiatalabb felfogású HC.

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ezvan, ez is csoda hogy idáig eljutottunk.
két dolog:
-4&11. egyértelműen punt volt a jó döntés. 3 időkérés, 2minwarning, jó futáselleni védelem. Ez van, Rodgers most úgy játszott ahogy idén még nem, mint Aaron Rodgers, és megcsinálta a kulcs 3.downokat.
-futás erőltetése. hol? mikor? ennyit (nem sokat) amit futott a csapat kell futni, hogy működjön a playaction, a fake, a passszjáték. 1.negyed 0-7nél: 1&10, 2&2, 3&1 mind futás, majd punt. Majd még mindig az 1.negyedben 3-7nél, 2&10re hívott futás, ami azért nem a konzervativizmus csúcsa... ezek után már kb 80%ban passz volt.


Falak nyerik a háborút. Hát két ilyen fallal (mondom: Hunt, Haynes* az OLben; Mone, Brenden Jackson a DLben nyomta végig a meccset, Collier eközben melegítőben szurkol) ilyen messzire jutni nem semmi. (Wilson az MVP), és ha Amadi, Hill odarakja magát, a bírók nem faszkalapok, Turner drop, stb akkor lett volna sansz még a botrányszar 1.félidő után is.



szeptemberben lesz újra meccs 😕 😕

* OG depth chart: Fluker, Iupati, Pocic, Jones, Haynes. (de a nyáron megsérült tavaly pár meccsen kezdő Simmons is előrébb van)

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Flowerst és Ifedit holnap a repülőgépen akarom látni, egy-egy repjeggyel a büdös picsába, turistaosztályon, csak oda.
akdestroyer
Én meg idevenném Hillt is o is tobbnyire eleg homály volt. A vicc az hogy meg igy is lett volna esélyünk...

+1 tag aki mehetne:
 www.fieldgulls.com/2020/1/12/21063112/seattle-seahawks-please-fire-ken-norton-jr-nfl-opinion
több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Flowerst és Ifedit holnap a repülőgépen akarom látni, egy-egy repjeggyel a büdös picsába, turistaosztályon, csak oda.
akdestroyer
Rögtön az elején írtam követőbe, nem tudom láttátok-e hogy rb fut a labdával majdnem Flowersel szemben de bazdki ő még a wr-el foglalkozik 😀 Hihetetlenül vicc kategória ez a két srác.. Itt hozzá venném Huntot is, többször ült seggre mint én egy nap alatt az irodában.. Én offseason-ben Nortont is nagyon elővenném. Na de ez van, Wilson és jobb srácok megúszták kórház nélkül.
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Na erre kellett ébrednem. Este beveszem a seduxent aztán megnézem a meccset.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Flowerst és Ifedit holnap a repülőgépen akarom látni, egy-egy repjeggyel a büdös picsába, turistaosztályon, csak oda.

több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Na Fant es Brown is aktiv vizont Blair nem, remelem Hill nem fog sokat a palyan tolteni a vedelembe...
több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Peters vlszeg szabad lesz. Fiatlanak, nem fiatal, de legalább tehetséges 😊
dande
LoL. Nem ismered te az FA strategiankat. Minden jasznalhato FA OL igazolasra 10 tragya 3. szamu swing T jut. Chad Wheelerrel most jarunk kb. az 5.-6. ilyen kolklernel Brown ota, szoval majd max valami bottom5 sz@rt hozunk, de azt jo dragan 😊
undisputedly
Plusz Peters is LT ahol D.Brown biztos pontnak tűnik😃
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Peters vlszeg szabad lesz. Fiatlanak, nem fiatal, de legalább tehetséges 😊
dande
LoL. Nem ismered te az FA strategiankat. Minden jasznalhato FA OL igazolasra 10 tragya 3. szamu swing T jut. Chad Wheelerrel most jarunk kb. az 5.-6. ilyen kolklernel Brown ota, szoval majd max valami bottom5 sz@rt hozunk, de azt jo dragan 😊