Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
gedam 5 700
Wilson tud róla, hogy van fizetési sapka az nfl-ben?

 profootballtalk.nbcsports.com/2020/01/26/russell-wilson-is-looking-for-a-few-more-superstars-to-help-the-seahawks-take-the-next-step/
Amadeus
neki nem kell ezzel foglalkozni. nálunk harbaugh mondta azt a sajttájon, hogy kell 4 playmaker a front 7-be, kettő klasszis wr és meg akarja tartani carrt és jimmy smitht. tulajdonképpen el is költött 120millát 8 játékosra gyorsan. de egyébként igazuk van. ezek az igények a tutihoz, azt az fo majd kihoz belőle azt, amit tud.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wilson tud róla, hogy van fizetési sapka az nfl-ben?

 profootballtalk.nbcsports.com/2020/01/26/russell-wilson-is-looking-for-a-few-more-superstars-to-help-the-seahawks-take-the-next-step/
Amadeus
Szerintem te is pontosan tudod, hogy ez a nyilatkozat a managementnek szolt, es nem szo szerint ertendo. En orulok neki, mert 1-2 HSZ-el korabban irtam, hogy a sarkara kellene allnia es ki kellene kovetelnie egy normalis OL-t meg rendes rostert.

Ugy tunik neki is elege van abbol, hogy PC az ostoba f@szsagaival elvesztegeti a legjobb eveit.

Egy ilyen nyilatkozat kb. annyit jelent RW-nel, hogy most mar a t@ke ki van abbol, hogy ugy vereti romma magat minden meccsen, hogy cserebe a D-be se kepesek elfogadhato jatekosokat hozni PC-ek.

Tovabbra is azt mondom menjen PC. Eljart felette az ido.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Wilson tud róla, hogy van fizetési sapka az nfl-ben?

 profootballtalk.nbcsports.com/2020/01/26/russell-wilson-is-looking-for-a-few-more-superstars-to-help-the-seahawks-take-the-next-step/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 768 — Fantomas0429
 www.fieldgulls.com/2020/1/24/21078830/waste-great-athlete-prime-russell-wilson-seattle-seahawks-king-felix

Egy kis olvasnivalo ha esetleg valaki meg nem latta volna , amerikaban is vannak akik ugy gondoljak hogy PC kinyirhatja RW karrierjet.
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Na lassan átrágtam magam a draft prospect-eken, szerintem a jövő héten össze is dobok egy elemzést arról, hogy mit kellene csinálnunk a drafton, illetve az egyes pickeknél kb ki lesz elérhető, mik a lehetőségek.


Elöljáróban: Azzal ugye mindenki egyetért, hogy a drafton 3 területre kell nagyonkurvára lőni: (OL, DL, CB2)?
akdestroyer
Persze...persze, tehát első kör RB 😉

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Na lassan átrágtam magam a draft prospect-eken, szerintem a jövő héten össze is dobok egy elemzést arról, hogy mit kellene csinálnunk a drafton, illetve az egyes pickeknél kb ki lesz elérhető, mik a lehetőségek.


Elöljáróban: Azzal ugye mindenki egyetért, hogy a drafton 3 területre kell nagyonkurvára lőni: (OL, DL, CB2)?

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Az Öreg se hazudtolta meg magát az eligazításon. Lehet szidni a hülyeségei miatt (meg is szoktuk tenni év közben), de nem lehet nem szeretni.
garrett27
Ő azért tud laza lenni, ez látszott a Metcalf köszöntő videón is. Szerintem neki ez a Pro Bowl is nagy fun.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nézem a Pro Bowl hangulatvideókat. Nyilván nem sok sportértéke van a dolognak, de jó látni ahogy ezek a srácok együtt ökörködnek azután hogy egész évben nyírták egymást a pályán. Az Öreg se hazudtolta meg magát az eligazításon. Lehet szidni a hülyeségei miatt (meg is szoktuk tenni év közben), de nem lehet nem szeretni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Nezzuk meg, hogy mit jatszott tamado oldalon a Falcons Shanny-vel.
undisputedly
Eddig ezt nem akartam beírni nehogy hergeljek vele másokat, kösz, hogy megtetted 😀 de a lényeg egyébként leesik a képernyőről ha valaki megnézi a falcons és az idei niners meccseket. Egyébként nem baj ez, eddig eredményben ugyanott van garoppoloval is mint ryannel. Remélem most nem bassza el a legvégét mint 3 évvel ezelőtt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Mas tema: Kiket draftolnatok legszivesebben? Illetve van olyan oldal ahol nagyjabol a posztonkenti top5 jatekosrol lehet olvasni?

Elore is koszi
undisputedly
 thedraftnetwork.com/prospect-rankings


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
A képregény egyben:
(Kiraktam a csevegőbe is, a topicot nem látogatók kedvéért.)

A sorozat digitálisan felújított részeket kapott 😀, valamint egy vadonatúj jelenettel is gazdagodott - amit az eredetiből kivágtam, de azóta megbántam. Szóval az old fanoknak is megéri még egyszer átolvasni.









több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Modndjuk erdemes megjegyezni, hogy ha jol emlekszem a szamokra, az osszes iranyitot szamitva (32 kezdo, plusz 1-2 aki cserekent kezdett) JG-nek volt a legalacsonyabb szama a levegoben megtett yardokat tekintve (tehat checkdownokat meg screeneket, rovid yardos passzokat dobalt csak), kihasznalva, hogy Kittle es Deebo is yac menok. Ezen kivul Shanny mesterien semazza a playeket es JG tobbnyire csak uresre jatszott elkapoknak dob. Nagyon ritka a contested cath vagy a traffic.
undisputedly
Köszi, szerintem erre gondoltunk itt többen is mikor kételyek merültek fel bennünk JimmyG-vel kapcsolatban, csak nem tudtuk ilyen szakmailag kifejteni. 😀
Úgy emlékszem pont az utolsó heti meccsünk közbe mutattak erről statot, hogy 49ers-nél a legrövidebbek a passzok, de elkapás utáni yardokban pedig legjobbak.

Draftról csak annyit, hogy szerintem úgysem azokat fogjuk hozni, akiket jósolnak nekünk hanem valami 3.körbe várt bustot kihúzunk az első körben 😀 na jó azért remélem sikerül valamennyire betölteni a hiányposzokat, amúgy a 2019-es draftunkban van remény, többen is mutattak bizakodásra adó jeleket (Blair,Barton,Amadi, Haynes utolsó meccsen nem volt annyira elveszve GB ellen, Homer, persze Colliernek még van mit mutatnia 😀) csak keveset és későn kerültek pályára.
egyetemi focit nem követem de egy ilyen top prosperctes írást én is megköszönnék.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Modndjuk erdemes megjegyezni, hogy ha jol emlekszem a szamokra, az osszes iranyitot szamitva (32 kezdo, plusz 1-2 aki cserekent kezdett) JG-nek volt a legalacsonyabb szama a levegoben megtett yardokat tekintve (tehat checkdownokat meg screeneket, rovid yardos passzokat dobalt csak), kihasznalva, hogy Kittle es Deebo is yac menok. Ezen kivul Shanny mesterien semazza a playeket es JG tobbnyire csak uresre jatszott elkapoknak dob. Nagyon ritka a contested cath vagy a traffic.

Miert? Mert kb. JG-nek az egyik legmagasabb a PFF altal csak "INT-nek kellett volna lennie" passzok szama, tehat joggal merul fel, hogy sokszor homaly.

Ezert is nagyon ertelmes Shannahan, mert tudja a QB-ja hatarait, es nem teremt szamara olyan helyzetet, ami nem fekszik neki. Nezzuk meg, hogy mit jatszott tamado oldalon a Falcons Shanny-vel. Ott is eros volt a futojatek, de Ryanben megbizott, JG fele ez nincs meg.

Azonban ez nem szamit, a vedelem nem enged nagy hatranyt, es amig ez igy van, JG-nek nem kell contested labdakat dobnia.


Mas tema: Kiket draftolnatok legszivesebben? Illetve van olyan oldal ahol nagyjabol a posztonkenti top5 jatekosrol lehet olvasni?

Elore is koszi
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
És igen, nézek Niners meccset, évente kettőt.
garrett27
Akkor már érthető, hogy nem tudod, hogy nem homály
diverdoc
Akkor legyen úgy!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
És igen, nézek Niners meccset, évente kettőt.
garrett27
Akkor már érthető, hogy nem tudod, hogy nem homály


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
2 hét múlva minden kiderül a vallatásnál. Addig meg megy az üzengetés, nagy az öröm mindkét csapat háza táján, ami érthető. Ettől még nem változik az ember alapállása, azt hagyjuk a divatszurkolóknak. És igen, nézek Niners meccset, évente kettőt. Most lesz a harmadik.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A Niners a döntőben, egy homály JG-val a bakon,
garrett27
Nem sok niners meccset nézhettél végig idén. A játékunk nem passszhevi, erő focit nyomtunk. Ha ment nem kellett ezen változtatni. Ha esetleg égett a ház, akkor pedig JimmyG előlépett és egyértelműen vezér volt. Mutatói alapján összyard, pontosság, Y/A tekintetében semmivel sem rosszab mint Russel (Russelt ettől függetlenül, sokkal jobb QB-nak tartom, egy ösztönös zseninek), INT-ek tekintetében szarabb. A homály, főleg ebben az évben nevetséges jelző rá, az abszolút elfogultság és a csapat iránti ellenszenv kivetülése. Egész évben ezt mondogatták, hogy miért szar ez a csapat és JimmyG. Azért beslisszantunk a SB-ba vele.
diverdoc
Nekem vele kapcsolatban kicsit Goff 2.0 erzesem van, akit a korulotte levo rendszer tesz naggya, futojatekot kb barki torkan le tudjatok nyomni, passznal pedig egy elit fal vedi, es amikor nyomas alatt van (nem sokszor lattam ilyet iden) akkor meginog(hat). Kivancsi vagyok hosszutavon hogy fog teljesiteni meg eleg kicsit a minta ahhoz hogy beskatulyazzuk.
12th member
Igen, a rendszer működik jól. 2-3 meccsenként van egy-egy wtf megmozdulása, de ezek általában pont akkor amikor teljesen irreleváns. Pont, amikor kellett nagyon, akkor tudott nagyot játszani. Mondjuk idén homálynak nevezni túlzás. OL pedig sajnos azért nem elit sztem. Jobb mint a Russelt védő fal, az igaz. De ez itt OFF, úgyhogy hagyom is.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
A Niners a döntőben, egy homály JG-val a bakon,
garrett27
Nem sok niners meccset nézhettél végig idén. A játékunk nem passszhevi, erő focit nyomtunk. Ha ment nem kellett ezen változtatni. Ha esetleg égett a ház, akkor pedig JimmyG előlépett és egyértelműen vezér volt. Mutatói alapján összyard, pontosság, Y/A tekintetében semmivel sem rosszab mint Russel (Russelt ettől függetlenül, sokkal jobb QB-nak tartom, egy ösztönös zseninek), INT-ek tekintetében szarabb. A homály, főleg ebben az évben nevetséges jelző rá, az abszolút elfogultság és a csapat iránti ellenszenv kivetülése. Egész évben ezt mondogatták, hogy miért szar ez a csapat és JimmyG. Azért beslisszantunk a SB-ba vele.
diverdoc
Nekem vele kapcsolatban kicsit Goff 2.0 erzesem van, akit a korulotte levo rendszer tesz naggya, futojatekot kb barki torkan le tudjatok nyomni, passznal pedig egy elit fal vedi, es amikor nyomas alatt van (nem sokszor lattam ilyet iden) akkor meginog(hat). Kivancsi vagyok hosszutavon hogy fog teljesiteni meg eleg kicsit a minta ahhoz hogy beskatulyazzuk.
12th member
elit fal, itt felröhögtem. na jó, hozzátok képest az..

több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
A Niners a döntőben, egy homály JG-val a bakon,
garrett27
Nem sok niners meccset nézhettél végig idén. A játékunk nem passszhevi, erő focit nyomtunk. Ha ment nem kellett ezen változtatni. Ha esetleg égett a ház, akkor pedig JimmyG előlépett és egyértelműen vezér volt. Mutatói alapján összyard, pontosság, Y/A tekintetében semmivel sem rosszab mint Russel (Russelt ettől függetlenül, sokkal jobb QB-nak tartom, egy ösztönös zseninek), INT-ek tekintetében szarabb. A homály, főleg ebben az évben nevetséges jelző rá, az abszolút elfogultság és a csapat iránti ellenszenv kivetülése. Egész évben ezt mondogatták, hogy miért szar ez a csapat és JimmyG. Azért beslisszantunk a SB-ba vele.
diverdoc
Nekem vele kapcsolatban kicsit Goff 2.0 erzesem van, akit a korulotte levo rendszer tesz naggya, futojatekot kb barki torkan le tudjatok nyomni, passznal pedig egy elit fal vedi, es amikor nyomas alatt van (nem sokszor lattam ilyet iden) akkor meginog(hat). Kivancsi vagyok hosszutavon hogy fog teljesiteni meg eleg kicsit a minta ahhoz hogy beskatulyazzuk.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A Niners a döntőben, egy homály JG-val a bakon,
garrett27
Nem sok niners meccset nézhettél végig idén. A játékunk nem passszhevi, erő focit nyomtunk. Ha ment nem kellett ezen változtatni. Ha esetleg égett a ház, akkor pedig JimmyG előlépett és egyértelműen vezér volt. Mutatói alapján összyard, pontosság, Y/A tekintetében semmivel sem rosszab mint Russel (Russelt ettől függetlenül, sokkal jobb QB-nak tartom, egy ösztönös zseninek), INT-ek tekintetében szarabb. A homály, főleg ebben az évben nevetséges jelző rá, az abszolút elfogultság és a csapat iránti ellenszenv kivetülése. Egész évben ezt mondogatták, hogy miért szar ez a csapat és JimmyG. Azért beslisszantunk a SB-ba vele.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Azért Reid megérdemel egy kis szurkolást 😉 Mahomessal meg nem tudom mi bajod, Russel W pepitába 😊
dande
Reid és Clark miatt kansas, nekem Mahomes néha kicsit sok, mint kb Newton amikor ment a szekér.. De nem vitatom brutál tehetséges a srác 😊
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Azért Reid megérdemel egy kis szurkolást 😉 Mahomessal meg nem tudom mi bajod, Russel W pepitába 😊
dande
Félreértés ne essék, semmi baj Mahomessal, sőt vannak közös vonások Wilsonnal, ez kétségtelen (talán a szerénységből kicsit több szorult Russelbe, de még nem vállalhatatlan), ráadásul köré építettek egy megfelelő csapatot is. Ha választani kell inkább ők mint a 49. Csoportrivális, és még nem emésztettem meg hogy Shermant piros mezben kell látnom. (Earl Thomast meg lilában, na az a másik). Tudjuk, ilyen a sport meg az üzlet, de akkor is.
Számomra az a kérdés, hogy el lehet-e a végsőkig jutni ilyen átlagos vagy az alatti QB teljesítménnyel.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért Reid megérdemel egy kis szurkolást 😉 Mahomessal meg nem tudom mi bajod, Russel W pepitába 😊
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Niners a döntőben, egy homály JG-val a bakon, ezt a Mahomes gyereket meg valahogy nem vagyok képes igazán feldolgozni. Ez egy semleges SB lesz nekem. Ritka hogy nem szurkolok valamelyik csapatnak egy meccsen. Hát most így lesz.
Közben várom a híreket, mert nem létezik hogy változatlan stábbal és felfogással vágunk neki a következő szezonnak.
garrett27
Mahomes kifejezetten szimpatikus gyerek, Andy Reid pedig az orok vesztes a sikeres edzok kozott, szoval emiatt boven lehet nekik szurkolni. (Mennyivel erdekesebb mar igy az AFC, hogy uj csapatok is turkozelbe kerulnek, es nem csak a NE, igaz? 😊 )

A 9ers-szels zembeni ellenszenvet megertem, ugyanakkor nekik is lehet drukkolni, ha szereted a szajbalepos focit. Tegnap 8db passzkiserlete volt az iranyitojuknak. Shanny sikere elosegitheti, hogy McVay es o utana tobb fiatal kapjon lehetoseget foedzokent.

Nem lesz ez rossz SB szerintem. A liga legjobb QB-ja a liga legjobb vedelme ellen.
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
A Niners a döntőben, egy homály JG-val a bakon, ezt a Mahomes gyereket meg valahogy nem vagyok képes igazán feldolgozni. Ez egy semleges SB lesz nekem. Ritka hogy nem szurkolok valamelyik csapatnak egy meccsen. Hát most így lesz.
Közben várom a híreket, mert nem létezik hogy változatlan stábbal és felfogással vágunk neki a következő szezonnak.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.