Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Modndjuk erdemes megjegyezni, hogy ha jol emlekszem a szamokra, az osszes iranyitot szamitva (32 kezdo, plusz 1-2 aki cserekent kezdett) JG-nek volt a legalacsonyabb szama a levegoben megtett yardokat tekintve (tehat checkdownokat meg screeneket, rovid yardos passzokat dobalt csak), kihasznalva, hogy Kittle es Deebo is yac menok. Ezen kivul Shanny mesterien semazza a playeket es JG tobbnyire csak uresre jatszott elkapoknak dob. Nagyon ritka a contested cath vagy a traffic.
undisputedly
Köszi, szerintem erre gondoltunk itt többen is mikor kételyek merültek fel bennünk JimmyG-vel kapcsolatban, csak nem tudtuk ilyen szakmailag kifejteni. 😀
Úgy emlékszem pont az utolsó heti meccsünk közbe mutattak erről statot, hogy 49ers-nél a legrövidebbek a passzok, de elkapás utáni yardokban pedig legjobbak.

Draftról csak annyit, hogy szerintem úgysem azokat fogjuk hozni, akiket jósolnak nekünk hanem valami 3.körbe várt bustot kihúzunk az első körben 😀 na jó azért remélem sikerül valamennyire betölteni a hiányposzokat, amúgy a 2019-es draftunkban van remény, többen is mutattak bizakodásra adó jeleket (Blair,Barton,Amadi, Haynes utolsó meccsen nem volt annyira elveszve GB ellen, Homer, persze Colliernek még van mit mutatnia 😀) csak keveset és későn kerültek pályára.
egyetemi focit nem követem de egy ilyen top prosperctes írást én is megköszönnék.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Modndjuk erdemes megjegyezni, hogy ha jol emlekszem a szamokra, az osszes iranyitot szamitva (32 kezdo, plusz 1-2 aki cserekent kezdett) JG-nek volt a legalacsonyabb szama a levegoben megtett yardokat tekintve (tehat checkdownokat meg screeneket, rovid yardos passzokat dobalt csak), kihasznalva, hogy Kittle es Deebo is yac menok. Ezen kivul Shanny mesterien semazza a playeket es JG tobbnyire csak uresre jatszott elkapoknak dob. Nagyon ritka a contested cath vagy a traffic.

Miert? Mert kb. JG-nek az egyik legmagasabb a PFF altal csak "INT-nek kellett volna lennie" passzok szama, tehat joggal merul fel, hogy sokszor homaly.

Ezert is nagyon ertelmes Shannahan, mert tudja a QB-ja hatarait, es nem teremt szamara olyan helyzetet, ami nem fekszik neki. Nezzuk meg, hogy mit jatszott tamado oldalon a Falcons Shanny-vel. Ott is eros volt a futojatek, de Ryanben megbizott, JG fele ez nincs meg.

Azonban ez nem szamit, a vedelem nem enged nagy hatranyt, es amig ez igy van, JG-nek nem kell contested labdakat dobnia.


Mas tema: Kiket draftolnatok legszivesebben? Illetve van olyan oldal ahol nagyjabol a posztonkenti top5 jatekosrol lehet olvasni?

Elore is koszi
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
És igen, nézek Niners meccset, évente kettőt.
garrett27
Akkor már érthető, hogy nem tudod, hogy nem homály
diverdoc
Akkor legyen úgy!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
És igen, nézek Niners meccset, évente kettőt.
garrett27
Akkor már érthető, hogy nem tudod, hogy nem homály


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
2 hét múlva minden kiderül a vallatásnál. Addig meg megy az üzengetés, nagy az öröm mindkét csapat háza táján, ami érthető. Ettől még nem változik az ember alapállása, azt hagyjuk a divatszurkolóknak. És igen, nézek Niners meccset, évente kettőt. Most lesz a harmadik.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A Niners a döntőben, egy homály JG-val a bakon,
garrett27
Nem sok niners meccset nézhettél végig idén. A játékunk nem passszhevi, erő focit nyomtunk. Ha ment nem kellett ezen változtatni. Ha esetleg égett a ház, akkor pedig JimmyG előlépett és egyértelműen vezér volt. Mutatói alapján összyard, pontosság, Y/A tekintetében semmivel sem rosszab mint Russel (Russelt ettől függetlenül, sokkal jobb QB-nak tartom, egy ösztönös zseninek), INT-ek tekintetében szarabb. A homály, főleg ebben az évben nevetséges jelző rá, az abszolút elfogultság és a csapat iránti ellenszenv kivetülése. Egész évben ezt mondogatták, hogy miért szar ez a csapat és JimmyG. Azért beslisszantunk a SB-ba vele.
diverdoc
Nekem vele kapcsolatban kicsit Goff 2.0 erzesem van, akit a korulotte levo rendszer tesz naggya, futojatekot kb barki torkan le tudjatok nyomni, passznal pedig egy elit fal vedi, es amikor nyomas alatt van (nem sokszor lattam ilyet iden) akkor meginog(hat). Kivancsi vagyok hosszutavon hogy fog teljesiteni meg eleg kicsit a minta ahhoz hogy beskatulyazzuk.
12th member
Igen, a rendszer működik jól. 2-3 meccsenként van egy-egy wtf megmozdulása, de ezek általában pont akkor amikor teljesen irreleváns. Pont, amikor kellett nagyon, akkor tudott nagyot játszani. Mondjuk idén homálynak nevezni túlzás. OL pedig sajnos azért nem elit sztem. Jobb mint a Russelt védő fal, az igaz. De ez itt OFF, úgyhogy hagyom is.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
A Niners a döntőben, egy homály JG-val a bakon,
garrett27
Nem sok niners meccset nézhettél végig idén. A játékunk nem passszhevi, erő focit nyomtunk. Ha ment nem kellett ezen változtatni. Ha esetleg égett a ház, akkor pedig JimmyG előlépett és egyértelműen vezér volt. Mutatói alapján összyard, pontosság, Y/A tekintetében semmivel sem rosszab mint Russel (Russelt ettől függetlenül, sokkal jobb QB-nak tartom, egy ösztönös zseninek), INT-ek tekintetében szarabb. A homály, főleg ebben az évben nevetséges jelző rá, az abszolút elfogultság és a csapat iránti ellenszenv kivetülése. Egész évben ezt mondogatták, hogy miért szar ez a csapat és JimmyG. Azért beslisszantunk a SB-ba vele.
diverdoc
Nekem vele kapcsolatban kicsit Goff 2.0 erzesem van, akit a korulotte levo rendszer tesz naggya, futojatekot kb barki torkan le tudjatok nyomni, passznal pedig egy elit fal vedi, es amikor nyomas alatt van (nem sokszor lattam ilyet iden) akkor meginog(hat). Kivancsi vagyok hosszutavon hogy fog teljesiteni meg eleg kicsit a minta ahhoz hogy beskatulyazzuk.
12th member
elit fal, itt felröhögtem. na jó, hozzátok képest az..

több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
A Niners a döntőben, egy homály JG-val a bakon,
garrett27
Nem sok niners meccset nézhettél végig idén. A játékunk nem passszhevi, erő focit nyomtunk. Ha ment nem kellett ezen változtatni. Ha esetleg égett a ház, akkor pedig JimmyG előlépett és egyértelműen vezér volt. Mutatói alapján összyard, pontosság, Y/A tekintetében semmivel sem rosszab mint Russel (Russelt ettől függetlenül, sokkal jobb QB-nak tartom, egy ösztönös zseninek), INT-ek tekintetében szarabb. A homály, főleg ebben az évben nevetséges jelző rá, az abszolút elfogultság és a csapat iránti ellenszenv kivetülése. Egész évben ezt mondogatták, hogy miért szar ez a csapat és JimmyG. Azért beslisszantunk a SB-ba vele.
diverdoc
Nekem vele kapcsolatban kicsit Goff 2.0 erzesem van, akit a korulotte levo rendszer tesz naggya, futojatekot kb barki torkan le tudjatok nyomni, passznal pedig egy elit fal vedi, es amikor nyomas alatt van (nem sokszor lattam ilyet iden) akkor meginog(hat). Kivancsi vagyok hosszutavon hogy fog teljesiteni meg eleg kicsit a minta ahhoz hogy beskatulyazzuk.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A Niners a döntőben, egy homály JG-val a bakon,
garrett27
Nem sok niners meccset nézhettél végig idén. A játékunk nem passszhevi, erő focit nyomtunk. Ha ment nem kellett ezen változtatni. Ha esetleg égett a ház, akkor pedig JimmyG előlépett és egyértelműen vezér volt. Mutatói alapján összyard, pontosság, Y/A tekintetében semmivel sem rosszab mint Russel (Russelt ettől függetlenül, sokkal jobb QB-nak tartom, egy ösztönös zseninek), INT-ek tekintetében szarabb. A homály, főleg ebben az évben nevetséges jelző rá, az abszolút elfogultság és a csapat iránti ellenszenv kivetülése. Egész évben ezt mondogatták, hogy miért szar ez a csapat és JimmyG. Azért beslisszantunk a SB-ba vele.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Azért Reid megérdemel egy kis szurkolást 😉 Mahomessal meg nem tudom mi bajod, Russel W pepitába 😊
dande
Reid és Clark miatt kansas, nekem Mahomes néha kicsit sok, mint kb Newton amikor ment a szekér.. De nem vitatom brutál tehetséges a srác 😊
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Azért Reid megérdemel egy kis szurkolást 😉 Mahomessal meg nem tudom mi bajod, Russel W pepitába 😊
dande
Félreértés ne essék, semmi baj Mahomessal, sőt vannak közös vonások Wilsonnal, ez kétségtelen (talán a szerénységből kicsit több szorult Russelbe, de még nem vállalhatatlan), ráadásul köré építettek egy megfelelő csapatot is. Ha választani kell inkább ők mint a 49. Csoportrivális, és még nem emésztettem meg hogy Shermant piros mezben kell látnom. (Earl Thomast meg lilában, na az a másik). Tudjuk, ilyen a sport meg az üzlet, de akkor is.
Számomra az a kérdés, hogy el lehet-e a végsőkig jutni ilyen átlagos vagy az alatti QB teljesítménnyel.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért Reid megérdemel egy kis szurkolást 😉 Mahomessal meg nem tudom mi bajod, Russel W pepitába 😊
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Niners a döntőben, egy homály JG-val a bakon, ezt a Mahomes gyereket meg valahogy nem vagyok képes igazán feldolgozni. Ez egy semleges SB lesz nekem. Ritka hogy nem szurkolok valamelyik csapatnak egy meccsen. Hát most így lesz.
Közben várom a híreket, mert nem létezik hogy változatlan stábbal és felfogással vágunk neki a következő szezonnak.
garrett27
Mahomes kifejezetten szimpatikus gyerek, Andy Reid pedig az orok vesztes a sikeres edzok kozott, szoval emiatt boven lehet nekik szurkolni. (Mennyivel erdekesebb mar igy az AFC, hogy uj csapatok is turkozelbe kerulnek, es nem csak a NE, igaz? 😊 )

A 9ers-szels zembeni ellenszenvet megertem, ugyanakkor nekik is lehet drukkolni, ha szereted a szajbalepos focit. Tegnap 8db passzkiserlete volt az iranyitojuknak. Shanny sikere elosegitheti, hogy McVay es o utana tobb fiatal kapjon lehetoseget foedzokent.

Nem lesz ez rossz SB szerintem. A liga legjobb QB-ja a liga legjobb vedelme ellen.
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
A Niners a döntőben, egy homály JG-val a bakon, ezt a Mahomes gyereket meg valahogy nem vagyok képes igazán feldolgozni. Ez egy semleges SB lesz nekem. Ritka hogy nem szurkolok valamelyik csapatnak egy meccsen. Hát most így lesz.
Közben várom a híreket, mert nem létezik hogy változatlan stábbal és felfogással vágunk neki a következő szezonnak.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
peet_24 Seattle Seahawks 261
Nem volt időm foglalkozni a hírekkel, gondoltam megkérdezem, hallottatok-e valamit az a stábról, lesz valami változás? Erre ez fogad:
 www.seahawks.com/news/thursday-round-up-seattle-seahawks-coaching-staff-selected-to-lead-nfc-team-at-2

Egyrészt wtf, másrészt ezen felröhögtem:
"Really to see the caliber of the other players," Carroll said

Ha ez alapján nem repül a teljes OL, akkor nem tudom mikor 😀
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
De én most mást hoztam.
A PO első félidőket.


Mondom mi volt az elveszített SB óta:

2016, Sea-Panthers 27:31
(félidőben 0:31)
(De az előtte lévő wildcard 0:3 is megéne egy misét a Vikings ellen.)

2017, Sea-Falcons 20:36
(félidőben 10:26)

2019, Sea-Dallas 22:24
(félidőben 6:10)

2020, Sea-GB 23:28
(félidőben 3:21)

Ez öt PO meccs volt, ahol az 5x30 perc alatt tudunk szerezni 0+0+10+6+3 pontot (össz 19).
Hát ez nem sokkal több mint ami a katicának van, és csak viszonyítás végett; Mahomes egy negyed alatt többet dobált össze vasárnap.

És én most először éreztem biztosan úgy, hogy ez PC esetében nem bug, hanem feature.
Ki más lenne?
Már lecseréltük az összes edzőt, és az eredmény mégis MINDIG ugyanaz: A PO-ban odamegyünk a legfontosabb meccsre úgy, hogy az első félidőben bénultan nézzük végig ahogy jól megbasznak. Mint aki nem is készült az ellenfélre. Közben mi meg 6 pontot kaparunk össze. Meg 3-at. Meg 0-át.
0-át b+!


akdestroyer
Ment a lájk, mert rettentő sokat köszönhettek neki, és sztem nagyon jól összefoglaltad.
Csak pont, amit felhoztál az zavar engem PC-ben. Valahogy úgy jön le nekem, hogy miután úgy tűnik elúszott a hajó ( egyébként ez sok sima alapszakasz meccsetekre is igaz, nem csak a PO-ra), akkor Russel "szabadjára" van engedve. Csinálhatja amit szeretne és tud ösztönösen, amitől zseni, áthívhat játékot akár ha úgy látja. De ez csak akkor, ha már ég a ház, amikor már kvázi tök mindegy, nincs veszteni való. Akkor miért kell addig vaskalaposan, rigorozusan 30 percet várni? Na ezt nem értem. Aztán lehet csak kívülállóként, hülye meglátás ezt, de nekem így jön le.

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
De nem lehet hogy Owner dolgok miatt van ami? Igaz Paul is maximálisan PC és Schneider mellett állt. Jodyról meg kb semmit nem hallani, nem mondja hogy dádá lesz, de szerintem nem is fogja mondani míg akár 1db po szereplés is lesz. Na de Jeff Bezos-tól azért tartózkodnék😀 ez a pletyka is leült már.
Egyébként Ak-val teljesen egyetértek PC-ról, de azzal is hogy Wilson nélkül lennének bajok. GB loss után bele olvasgattam külföldi facebook kommentekben, érdekes kb 20 hozzászólásból 18 PC-t éltette a +os szezonért és a po részvételért, Wilsonról kb szó se esett.. Jó ezek nem mérvadók.
Draftra és a piacra marhára kíváncsi leszek, remélem tartózkodunk a Collier és Ifedi szerű dolgoktól, de majd izgulunk ha odaérünk 😊
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 343
Egyetértek. Ha nincs RW, akkor PC-vel nem lett volna ennyi PO, és ennyi come back sem. És nem lesz örökké Wilson sem, úgyhogy meg kellene lépnie lassan a vezetőség az edzovaltast, csak amíg a csapat mindig bejut a PO-ba, nehéz megtenni,mert mi van, ha utána visszaesés jön (márpedig ez is benne van a pakliban). Kellene egy negatív szezon, mint a GB-nél, hogy tisztába lehessen tenni a dolgokat.

Szerkesztette: gbol
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Számomra egyértelműen Wilson zsenije a történet... Nélküle PC már rég Floridában nyaralhatna.....persze nyilván ez túlzó leegyszerűsítés, de a kulcs pillanatokat nézve, ami miatt itt vagytok az 70%ban RW érdeme

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
De majd ugyanekkora hibának érezném a megtartását is.
Tulajdonképpen ő egy +3alapszakaszgyőzelmes upgrade J.Garrett: ugyanúgy kizúgunk a picsába a PO-ban, csak nem 9-7-es, hanem 12-4-es szezonok után.
Ha még 4 évig marad, 4 évre marad ez a forgatókönyv. Kell ez nekünk?

Úgy érzem magam most mint Kylo Ren.
Vívódok belül, a két oldal között. Tudom, hogy ami most van az nem működőképes, de a másik oldal sem kecsegtetőbb.

Valaki megvilágosult már ebben a témában?
Mi lenne a jobb nekünk?
akdestroyer
Én is ezt látom, sőt idén ráadásul az alapszakasz is erről szólt kb. Mintha PC nem tudná felkészíteni a csapatát a meccs előtt, aztán félidőben valamit jól átbeszélnek, vagy csak szimplán RWilson lehozza neki a meccset.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Carroll-ról beszélünk?

Ugye nagyon megoszlanak a vélemények vele kapcsolatban. És valahol mindkét oldalnak igaza van.

Ki is ez a PC?
Szerintem egy stabilan top10 HC, aki jobb időszakaiban simán top5-nek is kinéz.

Sokan a fejéhez vágják, hogy szar HC, mert régimódi, meg mert a futásra épít, de hát könyörgöm, pont ezt csinálja idén a Ravens meg a 49ers is, aztán mégis tövig van sz*pva a vezetőedzőik f@sza.
Bőven nem ez az öreg Pete legnagyobb hibája.

Mit tudunk elmondani még róla?
-Van egy víziója, ami olyan amilyen, de végsősoron nincs is vele semmi baj. Végülis évek óta fix rájátszásrésztvevők vagyunk.

-Kiválóan csellendzsel.
-Kiválóan menedzseli az órát.

Itt most biztos felszisszentek páran, de leírtam. Valahol a szívem mélyén én se hiszem el, mert ott, abban a pillanatban, amikor döntéseket hoz, (legyen szó mondjuk egy puntról az utolsó negyedben a 4.kísérlet helyett) én is ugyanúgy felszisszenek, hogy nemá bazd+!, de az esetek 90%-ban neki lesz igaza hosszútávon. És ezt egyszerűen nem lehet figyelmen kívül hagyni.

És ő sem tökéletes, jóhogy, de tessék összevetni a liga egyik legjobb edzőjének tartott (szerintem is az) Reid-el...
Time managmentben.
Vagy challangelésben. Szabadon választhattok.

-Tud győztes csapatot építeni. Nem is csapatot, inkább már-már közösséget. Ebben is az egyik legjobb a ligában.

-Ha pusztán a számokat nézzük, számokban is ő az egyik legkiemelkedőbb az utóbbi 9 évben.

-Rosterkezelésben (igen, itt is voltak felhördüléseink) de ennek ellenére a roster kezelésében is a jobbak közé tartozik. Tudom innen fentről szar ezt belátni, mert fáj Okung, fáj Unger, fáj Graham, fáj Hauschka, meg van még egy csomó seb, tudom én is....
De melyik HC-nek nincs ennyi mellényúlása egy évtized alatt?
És mégis hol van ez azoktól a problémáktól, amikkel egy Jets, Browns, Dophins, Bengals, Buccaneers, Lions drukker szembesül, nap mint nap?
De most tényleg.

-Sikeresen végigvitt egy rebuildet, úgy hogy közben nem voltak 4-12-es szezonok. Egy PO maradt ki, az is éppenhogy.
Ez akkora plusz, hogy magyarázni sem kell.

Ezek azok az indokok, amiért sokan eretnekségnek tartanák a HC cserét. Teljesen jogosan.

Mi szól ellene?

Lehet mondani a kurva vaskalapos hozzáállást, (de pont nem azért, amiért a legtöbben előszedik - oldschool foci az analitika korában).
Inkább a vaskalaposságot a hibák be nem látásában.
Rossz embereknek szavaz bizalmat, és túl sokáig hagyja őket rombolni a kib@szásuk előtt (már ha ez egyáltalán megtörténik). Tom Cable, Germain Ifedi, Ken Norton Jr, és a lista hosszú.

Azt még hosszabb lenne kitárgyalni, hogy miért is van ez így? Én tényleg nem tudom.
A vajszív? A kor? Más?
Fasz tudja.

De én most mást hoztam.
A PO első félidőket.


Mondom mi volt az elveszített SB óta:

2016, Sea-Panthers 27:31
(félidőben 0:31)
(De az előtte lévő wildcard 0:3 is megéne egy misét a Vikings ellen.)

2017, Sea-Falcons 20:36
(félidőben 10:26)

2019, Sea-Dallas 22:24
(félidőben 6:10)

2020, Sea-GB 23:28
(félidőben 3:21)

Ez öt PO meccs volt, ahol az 5x30 perc alatt tudunk szerezni 0+0+10+6+3 pontot (össz 19).
Hát ez nem sokkal több mint ami a katicának van, és csak viszonyítás végett; Mahomes egy negyed alatt többet dobált össze vasárnap.

És én most először éreztem biztosan úgy, hogy ez PC esetében nem bug, hanem feature.
Ki más lenne?
Már lecseréltük az összes edzőt, és az eredmény mégis MINDIG ugyanaz: A PO-ban odamegyünk a legfontosabb meccsre úgy, hogy az első félidőben bénultan nézzük végig ahogy jól megbasznak. Mint aki nem is készült az ellenfélre. Közben mi meg 6 pontot kaparunk össze. Meg 3-at. Meg 0-át.
0-át b+!

Számomra kurva unalmas a kazetta A-oldala.

Hány év még? Hány évig kell még ezt nézni?
Jövőre is ez lesz?
Az alapszakaszban 10:6/11:5, hogy aztán a WC kör első 30 perce után 3:28ra égjünk majd?
Bárki ellen? Hogy aztán a második félidőben megint MAJDNEM megcsináljuk a comebacket?
Meddig még?

PC a mezőny egyik legjobb edzője. De van egy fix hibája, amivel most már az 5.éve nem tudunk mit kezdeni, és ezzel folyamatosan zárójelbe rakjuk az alapszakasz eredményeket.

Olyan mintha egy autóversenyző lenne, aki amúgy kurva gyors, és vagány, és vakmerő, meg győztes típus is.
De a 14-es kanyart nem bírja bevenni.
Egyszer se.
Te vagy a csapatfőnök, mit teszel?

Ő az egyik legjobb, és ez egy teljesen valid érv. Csak közben mindig eltaknyol 2 kanyarral a cél előtt. És mindig kudarc a vége.

Én nem tudom.

Imádom, nagy forma, és kurva nagy hibának tartanám ha elengednénk.
Ki jönne helyette? JMD?

De majd ugyanekkora hibának érezném a megtartását is.
Tulajdonképpen ő egy +3alapszakaszgyőzelmes upgrade J.Garrett: ugyanúgy kizúgunk a picsába a PO-ban, csak nem 9-7-es, hanem 12-4-es szezonok után.
Ha még 4 évig marad, 4 évre marad ez a forgatókönyv. Kell ez nekünk?

Úgy érzem magam most mint Kylo Ren.
Vívódok belül, a két oldal között. Tudom, hogy ami most van az nem működőképes, de a másik oldal sem kecsegtetőbb.

Valaki megvilágosult már ebben a témában?
Mi lenne a jobb nekünk?

több mint 4 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 769 — Fantomas0429
több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
3. TE /Dissly király, de sérülékeny, Hollister nem több mint rostertöltelék

braxa88
Én Hollistert megtartanám, szerintem jol tolta. 😐 Ha Dissly nem serulne le folyton vele jo kis 2TE formaciokat lehetne jatszani.
funkyparduc
Igen Dissly ügyes, kövi szezonban ha megint sérülne akkor én lehet elküldeném.. de tényleg nagyon ügyes és szimpi srác. Braxa, Collier-t kihagytad kemény 2tckls-vel semmi keresni valója itt, részemről gigabust Ifedivel együtt..
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
3. TE /Dissly király, de sérülékeny, Hollister nem több mint rostertöltelék

braxa88
Én Hollistert megtartanám, szerintem jol tolta. 😐 Ha Dissly nem serulne le folyton vele jo kis 2TE formaciokat lehetne jatszani.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏