Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
AK, Undi a Kirkpatrik blitzről mit gondoltok?
Helmut Zimmer
A kevésbé tájokozottak kedvéért, erre gondolt a költő:

 www.bengals.com/video/bengals-swarm-russell-wilson-for-back-to-back-sacks

Ugye Vannett egy presnap motionnel megfejti hogy zónázik a védelem.
Wilson 5 lépéses dropbackben van, és pechére egy fake handoff miatt befordul jobbra mintha Carsonnak adná a labdát, a blitz meg pont a háta mögül jön. Közben meg P.Brown (52, LB) megindul becsapdázni Kirkpatrick emberét.

Wilson első számú célpontja Lockett a balszárnyon, olvas, nem, fordul jobbra, olvas, üres az ember és már lendítene is, de Kirkpatrick már közel, úgyhogy visszaveszi a kezét, és inkább belefordul a sackbe.

Na most, hogy ki mit olvasott vagy nem olvasott jól, arra majd "az edző válaszol" rovat adja a megfejtést, nekem az már a next level. 😀

Aki szerintem biztos hibázott az Vanett, aki mellett elrobog Kirkpatrick, és ez azért gáz, mert őt szemmel láthatóan blokkolni hagyták ott.

A tekintete pont Preston Brownon van, de nem veszi a lapot, totyog mint a szaró galamb. Aztán amikor elrobog mellette a blitz (kb fél méterrel), akkor talán még egy jól látható 'óbazdmeg' is elhagyja a száját. 😀
Szerintem kb az volt a pillanat amikor leesett neki hogy mi a játék, de már késő, nem tudja megblokkolni az embert.

Szóval én neki írom a sacket, de biztos van ami elkerülte a figyelmem. ^.^
akdestroyer
Korrekt. Vanett mit csinált, azt csak ő tudja?! Szerintem látunk majd még corner blitzeket gazdagon (már a műfajhoz képest).

Amúgy, ha én lennék Randy Fitchner, tutti flee fickerrel nyitnék ellenünk. 😀
több mint 4 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Leginkabb elgondolkodtato erdekesseg:

-RW tokeletes (158.3-as) passzratinget hozott, ha tiszta zsebbol dobhatott (11/13, 169 yards, 2 touchdowns)

- B-Wagz a fordulo PFF valogatottjaban (Erdekes, hogy Q. Jefferson meg nem...):
 media.pff.com/2019/09/Screen-Shot-2019-09-09-at-3.02.59-PM-1024x576.png

-Erdekesseg gyanant beteszem a tamado csapatot is, ide nem sikerult jatekost delegalnunk:
 media.pff.com/2019/09/Screen-Shot-2019-09-09-at-3.01.17-PM-1024x576.png
undisputedly
Ebből számomra a legviccesebb az, hogy a potens OL munkánk a Bengals védőfal 50%-át instant a dreamteambe delegálta. 😀

Mondjuk John Rossból is sztárt csináltunk, Dalton pedig karriernapot zárt. 😀
akdestroyer
Britt meg kb ligalegalja center osztályzatot kapott. Atkins agyonverte.
braxa88
Nagyon gyengén játszott, reméljük csak a meccs elején összeszedett sérülése zavarta.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Leginkabb elgondolkodtato erdekesseg:

-RW tokeletes (158.3-as) passzratinget hozott, ha tiszta zsebbol dobhatott (11/13, 169 yards, 2 touchdowns)

- B-Wagz a fordulo PFF valogatottjaban (Erdekes, hogy Q. Jefferson meg nem...):
 media.pff.com/2019/09/Screen-Shot-2019-09-09-at-3.02.59-PM-1024x576.png

-Erdekesseg gyanant beteszem a tamado csapatot is, ide nem sikerult jatekost delegalnunk:
 media.pff.com/2019/09/Screen-Shot-2019-09-09-at-3.01.17-PM-1024x576.png
undisputedly
Ebből számomra a legviccesebb az, hogy a potens OL munkánk a Bengals védőfal 50%-át instant a dreamteambe delegálta. 😀

Mondjuk John Rossból is sztárt csináltunk, Dalton pedig karriernapot zárt. 😀
akdestroyer
Britt meg kb ligalegalja center osztályzatot kapott. Atkins agyonverte.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
AK, Undi a Kirkpatrik blitzről mit gondoltok?
Helmut Zimmer
A kevésbé tájokozottak kedvéért, erre gondolt a költő:

 www.bengals.com/video/bengals-swarm-russell-wilson-for-back-to-back-sacks

Ugye Vannett egy presnap motionnel megfejti hogy zónázik a védelem.
Wilson 5 lépéses dropbackben van, és pechére egy fake handoff miatt befordul jobbra mintha Carsonnak adná a labdát, a blitz meg pont a háta mögül jön. Közben meg P.Brown (52, LB) megindul becsapdázni Kirkpatrick emberét.

Wilson első számú célpontja Lockett a balszárnyon, olvas, nem, fordul jobbra, olvas, üres az ember és már lendítene is, de Kirkpatrick már közel, úgyhogy visszaveszi a kezét, és inkább belefordul a sackbe.

Na most, hogy ki mit olvasott vagy nem olvasott jól, arra majd "az edző válaszol" rovat adja a megfejtést, nekem az már a next level. 😀

Aki szerintem biztos hibázott az Vanett, aki mellett elrobog Kirkpatrick, és ez azért gáz, mert őt szemmel láthatóan blokkolni hagyták ott.

A tekintete pont Preston Brownon van, de nem veszi a lapot, totyog mint a szaró galamb. Aztán amikor elrobog mellette a blitz (kb fél méterrel), akkor talán még egy jól látható 'óbazdmeg' is elhagyja a száját. 😀
Szerintem kb az volt a pillanat amikor leesett neki hogy mi a játék, de már késő, nem tudja megblokkolni az embert.

Szóval én neki írom a sacket, de biztos van ami elkerülte a figyelmem. ^.^

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Leginkabb elgondolkodtato erdekesseg:

-RW tokeletes (158.3-as) passzratinget hozott, ha tiszta zsebbol dobhatott (11/13, 169 yards, 2 touchdowns)

- B-Wagz a fordulo PFF valogatottjaban (Erdekes, hogy Q. Jefferson meg nem...):
 media.pff.com/2019/09/Screen-Shot-2019-09-09-at-3.02.59-PM-1024x576.png

-Erdekesseg gyanant beteszem a tamado csapatot is, ide nem sikerult jatekost delegalnunk:
 media.pff.com/2019/09/Screen-Shot-2019-09-09-at-3.01.17-PM-1024x576.png
undisputedly
Ebből számomra a legviccesebb az, hogy a potens OL munkánk a Bengals védőfal 50%-át instant a dreamteambe delegálta. 😀

Mondjuk John Rossból is sztárt csináltunk, Dalton pedig karriernapot zárt. 😀
akdestroyer
AK, Undi a Kirkpatrik blitzről mit gondoltok?
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Leginkabb elgondolkodtato erdekesseg:

-RW tokeletes (158.3-as) passzratinget hozott, ha tiszta zsebbol dobhatott (11/13, 169 yards, 2 touchdowns)

- B-Wagz a fordulo PFF valogatottjaban (Erdekes, hogy Q. Jefferson meg nem...):
 media.pff.com/2019/09/Screen-Shot-2019-09-09-at-3.02.59-PM-1024x576.png

-Erdekesseg gyanant beteszem a tamado csapatot is, ide nem sikerult jatekost delegalnunk:
 media.pff.com/2019/09/Screen-Shot-2019-09-09-at-3.01.17-PM-1024x576.png
undisputedly
Ebből számomra a legviccesebb az, hogy a potens OL munkánk a Bengals védőfal 50%-át instant a dreamteambe delegálta. 😀

Mondjuk John Rossból is sztárt csináltunk, Dalton pedig karriernapot zárt. 😀

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Leginkabb elgondolkodtato erdekesseg:

-RW tokeletes (158.3-as) passzratinget hozott, ha tiszta zsebbol dobhatott (11/13, 169 yards, 2 touchdowns)

- B-Wagz a fordulo PFF valogatottjaban (Erdekes, hogy Q. Jefferson meg nem...):


-Erdekesseg gyanant beteszem a tamado csapatot is, ide nem sikerult jatekost delegalnunk:


Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
A meccs képekben:

1: Íme a csapat No.1 skillplayerének a meccse:

Nincs is több kérdésem, legendás. 😀
Gondolom a többi snapnél is hasonlóan bonyolult útvonalakat futott, hát bazd+ azért nem cifráztuk túl. 😀
Lockett amúgy tavaly majdnem olyan hatékony volt jet sweepeknél, mint odaát Tyreek Hill, de mivel kurvajól működtek ezek a játékok, teljesen indokoltnak érzem hogy idénre ezt az oldalt kisatírozták a playbookból. (És aláírták ákombákom betűkkel, hogy inside run for 1 yard. 😀)

2:Carson:

Futás: Nemcsak dobásoknál kongott a pálya közepe, futni se tudtunk arra, közben a Bengals LB sor meg csak egy kávét kért, azt se cukorral.
A 3 yardos átlag nem impozáns, de ha kiszedjük a 2 nagyjátékot akkor az jön ki hogy volt 13 futásunk 16 yardért. És ez nem Carson hibája volt. És ő volt a jobbik RB.


Passz: Na az egyetlen dolog, ami konstansan működött tegnap. Gyors checkdown balra -5 yardért, amit folyamatosan sikerült pluszosra kihozni. Jó volt a blokkolási séma is, de amikor nincs ezer ember Carson előtt, akkor azért megvillantja hogy mekkora tehetség is ő.

És végezetül a scramble-isten:

Első nézésre semmi extra, szóval akkor megfejtem hogy miért botrányos ez a lőlap számomra:

Az hogy egész meccsen csak 20-at passzoltunk az egy dolog - ez mondjuk még kevesebb mint amit a meccs után fejből tippeltem volna.
De ami különösen tetszik az az, hogy a dobások több mint kétharmada vagy a LOS mögé (7db) vagy 15yardon túlra ment (7db). Ez aztán a gameplan. 😀

A meccs után írtam hogy a 0-5 yard között a senkiföldje található, ez lett most comfirmed, de még sikertelen passzt sem eresztettünk el ide. Amikor Bradyt néztem a Steelers ellen az volt az érzésem hogy tök más sporteseményt figyelek.

Meg se próbáltunk 3-5 yardos tuti játékokkal szép lassan haladni, pedig megérné, mert középtávon most is 5/5-el zártunk, és ilymódon 3&rövideket kéne megoldani, ami sokkal kellemesebb, és amin még mondjuk futni is lehet.

A 3.down successünk többek közt ezért is volt a béka picsája alatt (talán 25-30% körül nem emlékszek pontosan), mert az esetek döntő hányadában 3&8 meg 3&15 közötti játékokhoz kellett odaállni.

Na kb ez volt az, ami az O# oldalról kimaradt a tegnapi értékelésemből, mint érdekesség.

Nem rinyálásnak írtam, csak összeszedtem hogy miben látom a féket, és mire fogok figyelni a 2.fordulóban.
Mert egy komolyabb védelemmel találkozva ez csúnya lett volna.

A W-nek nagyon örüljünk. 😀

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Számomra gyűlnek az ellentmondások.

Megfizetjük a ligaelit irányítót, de nem passzoltatjuk... de ha ez nem sokkolt, akkor

Raiders meccsen minden volt Tom Cable fala csak impotens nem.

Franc se érti ezt
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
A Seattle Seahawks újraszerződtette korábbi cornerbackjét Jamar Taylor-t.

Van baj!
funkyparduc
😀
Mi lesz a következő? Reaktiváljuk Sokolit? 😀

több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
A Seattle Seahawks újraszerződtette korábbi cornerbackjét Jamar Taylor-t.

Van baj!

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Összefoglaltad. Én ezzel egyet értek, amúgy, ha jól láttam Lano Hill megkapja az esélyt.
Hogy miért nem passzoltatunk Wilsonnal azt nem tudom. Dalton fala nem jobb szerintem, Lucké évekig ugyanolyan szar volt, sőt maga Wilson a legjobb példa 16-17-es fal a gödör alja, mégis nyomta a 40 passzokat.
Nem hiszem, hogy Wilson ne tudna átállni ütemjátékra, és az az ócska falon sokat segít, csak ahhoz kéne minőségi TE, vagy egy jó route futó, biztos kezű, nagytestű elkapó. Scrambling ugye tolja ki az ütemet, ami megint nem a gyors ütemjáték, hanem a lassú területjáték sajátja.

Nekem is totál ütemhiányos -lyukas- a játékhívás. Arról nem is beszélek, hogy Carson nélkül azok a screenek nem működnek, azt rajta kívül kb még 10 csávó csinálja meg. Én is lassúnak érzem magát a játékot, az okait sejtem, és nem Wilson szellemi képességeivel van baj, de ez nehéz téma.
Nagyjából ugyanaz a banán van vacsorára 5 éve.A szezonnak úgy megyünk neki, hogy nincs összerakva a csapat, 1.kör az mintha csak a fanok froclizása lenne. Örülök Metcalfnak, de sok munka lesz vele. Penny csak egy az 1. körös buktákból, mindenesetre luxushúzás volt....főleg ezzel a belső fallal. Helyette húzhattunk volna akármit is
Klassz post volt jár a +1.



Szerintem sem az.

Ha a csapatodban van Russell Wilson, Carson, Lockett,, DK, Britt,,Brown akkor bazdmeg nem 24 percet támadsz, hanem 32-36-ot.
Jön Ansah, és Collier. A 6 meccset kapott Reed is megérkezik (gondolom addigra Clowney/Ansah IR-en lesz), de Reed akkor is nagyon kell. Mindegy én a passrush erősödését várom. Ez persze nem oldja meg azt hogy valaki elugrik a labda mellett. Amúgy TT-nél ez mentális probléma volt, rövidzárlat, leginkább.... szerintem.
Helmut Zimmer
Egyrészt.

Másrészt meg eléggé félre lett managelve a safety poszt. ET távoztával TT maradt az egyetlen FS a rosteren, és sakk. És most ezt nyögjük.

Már Delano Hill is SS volt inkább, Blair is az, és igazából Bradley is az. Tudom át lehet mozgatni, de ott nem az igazi.
Ő egy fasza kis játékos, és egy jó FS mellett tud hozni egy 80-90 közötti PFF gradet, ami nagy szó, mert 90 felett már nem sokan vannak. Pár éve amikor beugrott, konkrétan a legjobb SS lett abban a félszezonban. FS-nek viszont nem elit, max egy jobb közepes. Ami ebből a sec-ből még mindig felfelé lóg ki, de na.
Ezért is sírtam Nasir Adderley-ért a drafton, mert nagyon nagy need most egy ET-fajta FS, íme az eredmény.

TT ámokfutását én is egy mentális rövidzárlatnak érzem, mert tavaly meg volt meccs amin 33 tackle-el zárt. Ez ilyen.
Én adnék még neki esélyt. De már nem sokat, idén mindenképp meg kéne mutatni, mert jövőre jön a cut.

De mindegy is, mert a corner sor is max csak tűzoltásnak jó, amúgy kurva gyenge.
Nem 1x1-es ablakokba kellett betenni Daltonnak a lasztit, hanem általában a catch alatt konkrétan 5 méteres körzetben nem DB. Kíváncsi leszek a megoldásra, mert kell, hiába elit a fal, hiába a mienk a legjobb LB sor a ligában.

Már ha nem az a terv, hogy nyomunk egy one&done-t, mert ez többre nem elég. 😀

OL témában nem nyilatkoznék, de Ifedi elég karcsú. Top100-as pickért vihetik. Pocic jó volt. 😀

Nem lehet Helm, hogy azért nem passzolunk 40-et, mert a fal jelen állapotában nem alkalmas rá?
És futás mellett még csak-csak kinéz valahogy, de amúgy katasztrófa lenne?

Írtad hogy Bevellnél hiányzott a 0. meg 1. ütem a playbookból. Hát még mindig, de volt olyan pillanat, amikor azt éreztem hogy a 2. is. Még a screen passzok is olyan lassan fordultak mint egy nyergesvontató. A backfield screeneken kívül meg csak a 10+ yardos zóna játszik, a 0-5 yard közötti rész meg a senkiföldje.

Van-e ennek köze Wilsonhoz, gondolok itt arra hogy nem képes konstantan végigérni az olvasással ilyen rövid idő alatt, aztán akkor már inkább a DK-Lockett páros erősségeire szabtuk a playbookot (boom-játékok, go útvonalak), viszont ahhoz meg sokszor elégtelen a fal, mert Ifedi egy gyökér hamar omlik?

A scramble játékokat meg ugye nem tudod playbookosítani. Ebből meg pont ez a katyvasz lesz, amit láttuk.


Carroll amúgy olyan mint a 3 éves fiam, félig ördög, félig angyal. Most épp a féknek éreztem, hát mégis mi a kisfaszom volt ez a gameplan Pete? Bejött a preseason és visszatapsoltuk?

(Mondjuk ezt meg minden évben beszopom, csak itt először jön a futás meg a sikítás meg az agyfasz, aztán a PO-hoz közel meg csak elkezd karcolni ez a vanilla DB sor is, és a végén nem tudunk nem meghajolni Carroll alkotása előtt. Csak ez a szeptember ne lenne... 😀)

Most már csak azt mondja meg valaki, hogy D.Shead-nek miért nem maradt helye a rosteren?
akdestroyer
több mint 4 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 769 — Fantomas0429
Szerintem harom honapig altatnak 😀 aztan mindenki tudja hogy 1st 2nd 3 rd run es akkor hagyjak hogy Wilson azt csinaljon amit akar es ez szokott lenni a novembertol Wilson a legjobb Qb játèk.
Kivancsi vagyok mi lesz a secondaryvel mert mar a kovetkezzo meccsen is latvanyosan TT re fogjak szorni a labdakat es arra is kivancsi vagyok mi lesz mikor Carson kidol harom hetre mert ilyen terhelès melett ez is befog kovetkezni. ( Javitsatok ki ha tevedek de tavaly is volt 2-3 het de nem biztos)
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Szerintem sem az.

Ha a csapatodban van Russell Wilson, Carson, Lockett,, DK, Britt,,Brown akkor bazdmeg nem 24 percet támadsz, hanem 32-36-ot.
Jön Ansah, és Collier. A 6 meccset kapott Reed is megérkezik (gondolom addigra Clowney/Ansah IR-en lesz), de Reed akkor is nagyon kell. Mindegy én a passrush erősödését várom. Ez persze nem oldja meg azt hogy valaki elugrik a labda mellett. Amúgy TT-nél ez mentális probléma volt, rövidzárlat, leginkább.... szerintem.
Helmut Zimmer
Egyrészt.

Másrészt meg eléggé félre lett managelve a safety poszt. ET távoztával TT maradt az egyetlen FS a rosteren, és sakk. És most ezt nyögjük.

Már Delano Hill is SS volt inkább, Blair is az, és igazából Bradley is az. Tudom át lehet mozgatni, de ott nem az igazi.
Ő egy fasza kis játékos, és egy jó FS mellett tud hozni egy 80-90 közötti PFF gradet, ami nagy szó, mert 90 felett már nem sokan vannak. Pár éve amikor beugrott, konkrétan a legjobb SS lett abban a félszezonban. FS-nek viszont nem elit, max egy jobb közepes. Ami ebből a sec-ből még mindig felfelé lóg ki, de na.
Ezért is sírtam Nasir Adderley-ért a drafton, mert nagyon nagy need most egy ET-fajta FS, íme az eredmény.

TT ámokfutását én is egy mentális rövidzárlatnak érzem, mert tavaly meg volt meccs amin 33 tackle-el zárt. Ez ilyen.
Én adnék még neki esélyt. De már nem sokat, idén mindenképp meg kéne mutatni, mert jövőre jön a cut.

De mindegy is, mert a corner sor is max csak tűzoltásnak jó, amúgy kurva gyenge.
Nem 1x1-es ablakokba kellett betenni Daltonnak a lasztit, hanem általában a catch alatt konkrétan 5 méteres körzetben nem DB. Kíváncsi leszek a megoldásra, mert kell, hiába elit a fal, hiába a mienk a legjobb LB sor a ligában.

Már ha nem az a terv, hogy nyomunk egy one&done-t, mert ez többre nem elég. 😀

OL témában nem nyilatkoznék, de Ifedi elég karcsú. Top100-as pickért vihetik. Pocic jó volt. 😀

Nem lehet Helm, hogy azért nem passzolunk 40-et, mert a fal jelen állapotában nem alkalmas rá?
És futás mellett még csak-csak kinéz valahogy, de amúgy katasztrófa lenne?

Írtad hogy Bevellnél hiányzott a 0. meg 1. ütem a playbookból. Hát még mindig, de volt olyan pillanat, amikor azt éreztem hogy a 2. is. Még a screen passzok is olyan lassan fordultak mint egy nyergesvontató. A backfield screeneken kívül meg csak a 10+ yardos zóna játszik, a 0-5 yard közötti rész meg a senkiföldje.

Van-e ennek köze Wilsonhoz, gondolok itt arra hogy nem képes konstantan végigérni az olvasással ilyen rövid idő alatt, aztán akkor már inkább a DK-Lockett páros erősségeire szabtuk a playbookot (boom-játékok, go útvonalak), viszont ahhoz meg sokszor elégtelen a fal, mert Ifedi egy gyökér hamar omlik?

A scramble játékokat meg ugye nem tudod playbookosítani. Ebből meg pont ez a katyvasz lesz, amit láttuk.


Carroll amúgy olyan mint a 3 éves fiam, félig ördög, félig angyal. Most épp a féknek éreztem, hát mégis mi a kisfaszom volt ez a gameplan Pete? Bejött a preseason és visszatapsoltuk?

(Mondjuk ezt meg minden évben beszopom, csak itt először jön a futás meg a sikítás meg az agyfasz, aztán a PO-hoz közel meg csak elkezd karcolni ez a vanilla DB sor is, és a végén nem tudunk nem meghajolni Carroll alkotása előtt. Csak ez a szeptember ne lenne... 😀)

Most már csak azt mondja meg valaki, hogy D.Shead-nek miért nem maradt helye a rosteren?

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Adnátok egy 5. Kört Antonio Brownért???!
A.) ha nem tudnátok, hogy McVay / Shanahan ad-e
B.) ha tudnátok hogy McVay / Shanahan ad.
Helmut Zimmer
Nem értem a kérdést.
Most tényleg azon filozofálunk, hogy idehozzuk-e valakit, aki Richard Sherman személyiségével és Malik McDowell hozzállásával egyszerre rendelkezik? 😀
Ingyen se.
Agyhalott.
akdestroyer
 www.cbssports.com/nfl/news/pete-carroll-admits-seahawks-were-in-on-trying-to-sign-antonio-brown-after-the-raiders-released-him/
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Gondolom Fant még nem 100%os

T2 helyén állítólag BMcD lehet, SS meg Hill. Hajrá.
braxa88
Ez nem megoldás.
akdestroyer
Szerintem sem az.

Ha a csapatodban van Russell Wilson, Carson, Lockett,, DK, Britt,,Brown akkor bazdmeg nem 24 percet támadsz, hanem 32-36-ot.
Jön Ansah, és Collier. A 6 meccset kapott Reed is megérkezik (gondolom addigra Clowney/Ansah IR-en lesz), de Reed akkor is nagyon kell. Mindegy én a passrush erősödését várom. Ez persze nem oldja meg azt hogy valaki elugrik a labda mellett. Amúgy TT-nél ez mentális probléma volt, rövidzárlat, leginkább.... szerintem.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Gondolom Fant még nem 100%os

T2 helyén állítólag BMcD lehet, SS meg Hill. Hajrá.
braxa88
Ez nem megoldás.

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Gondolom Fant még nem 100%os

T2 helyén állítólag BMcD lehet, SS meg Hill. Hajrá.
több mint 4 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Egyébként miért nem erőltettük az extra blokkolós felállásokat Fanttel? Tavaly rengeteget hozott a futójátékban, az OL meg nem kicsit szenvedett tegnap. Mivel WR poszton is vékonyak vagyunk, hátrány nem feltétlenül lett volna, ha passzjátéknál is időnként besegít valaki protectionben ahelyett, hogy +1 elkapó nézi végig ahogy RW-t ledarálják mielőtt kettőt pislogna. Lehet altatás volt a következő két nagy meccs miatt? Vagy csak az OL sérültjei miatt nem kockáztattak?
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
Amugy a sok balfaszkodas mellett engem az utolso 2 perc jateka huzott fel igazan.
Az ellenfelnek nincs idokerese, first down kell, es megvan a meccs.

Erre sikerul ket negativ yardos futast osszehozni.
Ok, hogy nem fut Carson 5 yardokat, de, hogy ennyire ne tudjuk egy kicsit is dominalni a LOS-t az kinos.
Mi lesz a rams DL ellen?
Mi lesz, ha goal line szitut kell megoldani?

Rengeteg a hiba a rendszerben.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.fieldgulls.com/2019/9/9/20857322/seahawks-tedric-thompson-safety-bench-lano-hill-pete-carroll-bengals-steelers-week-1-nfl
Lehet, felhívnám Eric Berryt, bár fogalmam sincs, milyen állapotban van, csak ilyenkor ezt szokták mondani.
Helmut Zimmer
Szerintem a visszavonulas szelen. Nem hiszem, hogy veletlen, hogy nem irt ala sehova. Sem nyaron, sem a draft utan, sem az elmult hetekben.

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Poona több hétre kidőlt, van két dt így a rosteren... 😕
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
 www.fieldgulls.com/2019/9/9/20857322/seahawks-tedric-thompson-safety-bench-lano-hill-pete-carroll-bengals-steelers-week-1-nfl
Lehet, felhívnám Eric Berryt, bár fogalmam sincs, milyen állapotban van, csak ilyenkor ezt szokták mondani.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Clowney milyen volt?
Stez
Ezt már nem a meccsen néztem ki, de megerősödtem a meccsen.
A csávó első lépése olyan mint Ed Olivernek, azonnal pozit fog, felső testát teszi a gapbe, és tolódik, de a kezét még nem értem. Szerintem a legkomolyabb parry mesterekkel lesz baja. Időnként kurvára be tud ütni, pontosan takkra, máskor lóg a keze (szaknyelven lassúzik), mintha rohadtul nem érdekelné, hogy legyen vertikális játék, vagy nyissa a gapet.. Meglássuk, a kezdet bíztató.Azért fura, mert Ansah teljesen más.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Clowney milyen volt?
Stez
Első negyedben dominált, aztán már kevesebbett villogott, duplázták is,és amúgy nem is játszott annyit mint majd fog.