Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
mum Seattle Seahawks 49
A mi részünkről azt a meccset kaptuk amire számítani lehetett.nincs secondary,a fal gyenge,és mindenáron futunk.az első kettő javulhat a szezon alatt,de amíg ez marad a gameplan ne is akarjunk többet.ha bevergődünk a po ba csak a draft pozíciónkat rontjuk( és nem tudunk elég korán bustot húzni) szvsz haladunk a középszerűségbe...es ez elkeserítő
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Clowney milyen volt?
Stez
Ahhoz képest, hogy 1 hetet gyakorolt, állat.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Clowney milyen volt?

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezt még tegnap este kértem eredménykövetőben az ominózus jelenet után.
Hála @negritis sporttársnak 😀
Hanni
Arról beszéltünk, hogy a LOB valszeg csúnyán túl lett használva...folyton pályán voltak, mert az O nem tudott haladni. Bevell el Cable el... nem látom a változást. Wilson 20 passzkísérlet. Pont 1.5 x annyit volt fent a védelem mint a támadósor.

Direkt megnéztem a 2x egymás után AFC döntős Jets meccseiből 7-et 8-at. Routera ugyanezt játszották, mint mi, kicsit bátrabban passzoltatták Sanchest, mint Wilsont (28 as átlag helyett 31), hiszen Sanchez mégis 1. körös tehetség volt.... | .(irónia) |

 twitter.com/MikeTanier/status/1171025597642002432
Helmut Zimmer
21-20-ra vezetsz...2:30-van hatra a meccsbol amikor megszerzed a labdat a sajat 10-esed (?) korul, majd 3 oraegeto futas utan -amikkel eselyunk sem volt megcsinalni a 1st downt- puntolsz, es kalkulalt modon odaadod Daltonnak a labdat -idokeresuk nincs-, hogy haladjanak 50 yardot egy FG-ig, 28 masodperc alatt, amikor egesz este szivattak a secondaryt es karrier napot csinalt a kozepszer mertekegysege.

Valami probability gepbe be kellene ezt taplalni, mert nem vagyok benne biztos, hogy ez a pozitiv erteku megoldas itt es nem az, hogy megprobalsz csinalni egy firstdownt, ami 99,99% win-t jelent.

De amugy ez mind PC, nem Schotty. O csak a vizesfiu, nincs hatalma itt.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
Én, mit laikus láttam bíztató dolgokat is, de abban biztos vagyok, hogy Schottenheimert nem értem. Volt olyan driveunk, amikor nem középső futással kezdtünk? Alig...
Végigmennék posztonként, hogy mik a meglátásaim.

QB - Wilson kezébe oda kell adni a labdát. Tegnap nem is volt jó napja, de vállalható hatékonysággal dobált. Alsó hangon kellene neki 30 kísérlet.
RB - Ha többet passzolnánk, itt is lehetnének yardok még pluszban. Én is tudtam, hogy mikor jön futójáték, pedig nem videóztam halálra magam 😊 Amúgy Carson rendben volt, Penny nem.
WR - A Wilson-Metcalf összhangnak lehet örülni, de az nem normáis, hogy 5 embernak volt csak elkapása. Bátrabban kellene Lockettet használni, Turner túl sokat volt fenn, ahhoz képest, hogy milyen kvalitásai vannak.
TE - blokkolásban benéztek jópár playt, elkapásban alig használtuk őket. Dissly megsérült?
OL - Borzalom, remélem fejlődik még egy vállalható szintre. Ifedi még mindig -1 ember.
DL - Jefferson for president, de Clowney, Ford, Green, Woods is dicséretet érdemel és Mone is hasznos volt.
LB - Wagner isten, Wright király, Kendricks herceg, de helyette meg 3. soknál tessenek már Amadit, vagy Kinget felküldeni.
CB - Griffin király volt, Flowers égett néha, de a DPI az szerintem nem volt az pedig elég fontos játék volt. Flowerstől kell fejlődés, Griffintől meg ennek a szintnek a megtartása.
S - Thompson katasztrófa. A TD-t, amit benézett, na az Earl Thomasnál interception, Adderleyt kellett volna húzni Blair helyén.
McDougald-t alig vettem észre.
ST - fain volt kb minden elemében.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Ezt még tegnap este kértem eredménykövetőben az ominózus jelenet után.
Hála @negritis sporttársnak 😀


Hanni
Arról beszéltünk, hogy a LOB valszeg csúnyán túl lett használva...folyton pályán voltak, mert az O nem tudott haladni. Bevell el Cable el... nem látom a változást. Wilson 20 passzkísérlet. Pont 1.5 x annyit volt fent a védelem mint a támadósor.

Direkt megnéztem a 2x egymás után AFC döntős Jets meccseiből 7-et 8-at. Routera ugyanezt játszották, mint mi, kicsit bátrabban passzoltatták Sanchest, mint Wilsont (28 as átlag helyett 31), hiszen Sanchez mégis 1. körös tehetség volt.... | .(irónia) |

 twitter.com/MikeTanier/status/1171025597642002432
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Ezt még tegnap este kértem eredménykövetőben az ominózus jelenet után.
Hála @negritis sporttársnak 😀


Hanni
Photoshop mágus 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ezt még tegnap este kértem eredménykövetőben az ominózus jelenet után.
Hála @negritis sporttársnak 😀

több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Thompson helyére be kell rakni Blairt, Amadi tegnap se volt botrányszar nickelben, ha éppen nem 3 LBvel szaladtunk Ross után.
És akkor már több a potenciál. Griffin jó volt tegnap, McDougald is az általában. Flowers itt a kérdőjel, mert rohadt tehetséges, de ha tényleg csak arra megyünk az oldalán hogy ne legyen 20+yardos passz akkor szopni járunk majd a jobb oldalra továbbra is. Meghát ugye alapból egyel kevesebben cvagyunk hátul amíg Thomspongyerek vígan a kiskedvenc kezdő fs.

Korán van még, és amúgy is meg 1-0, és a mi QBnk volt a héten (is) a csoportban messze a legjobb.
braxa88
Ez tetszik! 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Thompson helyére be kell rakni Blairt, Amadi tegnap se volt botrányszar nickelben, ha éppen nem 3 LBvel szaladtunk Ross után.
És akkor már több a potenciál. Griffin jó volt tegnap, McDougald is az általában. Flowers itt a kérdőjel, mert rohadt tehetséges, de ha tényleg csak arra megyünk az oldalán hogy ne legyen 20+yardos passz akkor szopni járunk majd a jobb oldalra továbbra is. Meghát ugye alapból egyel kevesebben cvagyunk hátul amíg Thomspongyerek vígan a kiskedvenc kezdő fs.

Korán van még, és amúgy is meg 1-0, és a mi QBnk volt a héten (is) a csoportban messze a legjobb.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Eddig azt hittem, hogy mi a DB képzésben jobbak vagyunk mint a ligaátlag, zavarosban halászva, gyengébb játékosokkal is jobban muzsikálunk. Ez megdőlni látszik...
peet_24
Itt a megoldást szvsz úgy hívják h Kris Richard.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
peet_24 Seattle Seahawks 261
Urak ( nem tudom hogy hölgyek vannak e). Ez volt az elso forumos meccs nezesem koszonom vèlemènyeket mostmar tudom hogy mindenki ugyanugy latja a csapatot . Go hawks
Fantomas0429
Isten hozott, kezdésnek egy elég langyi eredménykövetőbe sikerült csöppenni : D
Tessék jönni minden fordulóban!
Hanni
Köszönom, a meccs nem volt rossz ha azt nèzzük higy halálra izgultam magam hogy meglesz e a first down( nem Td csak a first downok miatt 😊 )
Szerintetek lehet barmit kezdeni a secondaryvel? Felèbrednek esetleg van valaki a gyakorlocsapatba vagy hozni valakit vagy idèn valoszinuleg ez vegig igy lesz?
Mert ha barmelyik ellenfel megnezi ezt a meccset szet fogjak szopatni az Cornerback pozicioba rakott Lb ket
Fantomas0429
Amikor nagy tisztogatások voltak, akkor JS azt mondta, hogy "You have to trust the system". 1 éve nagyon el volt mindenki keseredve itt (én is), aztán mégis kisült belőle valami mókás (kicsit sárga, kicsit, savanyú, kicsit nincs fal, kicsit érzelmi alapon van rosteren a játékos, de mégis a mienk). Az előző szezon végére eldöntöttem, hogy márpedig trásztolok, ha nem is könnyű...

A fal az "elmegy" kategóriából a "gané" csoportba került. Remélem ez tényleg csak a rozsda, itt szerintem könnyebb bízni abban, hogy a minimálisan elvárható szintre javulunk (mint 1 éve is)

A meglepő szeptemberi statisztika ellenére mindig szarul kezdünk, remélem tényleg összeállunk, ahogy az szokott lenni, csak addigra idegroncs lesz mindenki...

Eddig azt hittem, hogy mi a DB képzésben jobbak vagyunk mint a ligaátlag, zavarosban halászva, gyengébb játékosokkal is jobban muzsikálunk. Ez megdőlni látszik... fogalmam sincs, hogy itt mi lesz a megoldás. (meglepő módon úgy tűnik, hogy a qb trainingben nem vagyunk rosszak, minden csere qb az előszezonban meglepően jól muzsikált) Azt tudom elképzelni csak, hogy az a taktika, hogy max. rush + ne kapjunk hosszú TD-t. A RZ-ban összetömörül a védelem és akkor már nehéz átmenni rajtunk. De ez csak amit én gondolok és keveset ér. Támadó oldalon nincs gameplan amíg ilyen a fal, nincs értelme, gyakorlatilag mindenki mehet bármerre, nincs jelentősége (Metcalf menjen GO-ra, ennyi).

Ez az év is olyan lesz, mint 1 éve. Senki sem fog minket megverni nagyon, de mi sem fogunk nagyarányú győzelmeket aratni (nyilván 1-1 meglepő meccstől eltekintve). Körömrágás lvl2000...
több mint 4 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 769 — Fantomas0429
Urak ( nem tudom hogy hölgyek vannak e). Ez volt az elso forumos meccs nezesem koszonom vèlemènyeket mostmar tudom hogy mindenki ugyanugy latja a csapatot . Go hawks
Fantomas0429
Isten hozott, kezdésnek egy elég langyi eredménykövetőbe sikerült csöppenni : D
Tessék jönni minden fordulóban!
Hanni
Köszönom, a meccs nem volt rossz ha azt nèzzük higy halálra izgultam magam hogy meglesz e a first down( nem Td csak a first downok miatt 😊 )
Szerintetek lehet barmit kezdeni a secondaryvel? Felèbrednek esetleg van valaki a gyakorlocsapatba vagy hozni valakit vagy idèn valoszinuleg ez vegig igy lesz?
Mert ha barmelyik ellenfel megnezi ezt a meccset szet fogjak szopatni az Cornerback pozicioba rakott Lb ket
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ok.... kedvenc TT oltasom a mai cikkekbol:

"{...} and Tedric Thompson was awful against the Bengals. When he made that terrible attempt at an interception, I found it hard to believe he was on an NFL roster. As far as I could tell, he started his jump for that ball last Tuesday. Thompson finished the game with zero interceptions, zero pass defenses, one tackle, and two assists. For the love of all that is holy, Quinton Jefferson broke up two passes. Pete Carrol said that Thompson plays like a veteran, but he played like a veteran hanging on to a spot with the practice squad tonight."

 12thmanrising.com/2019/09/08/seahawks-fans-12-quick-reasons/
undisputedly
Sehol sincs!

 twitter.com/BradyHenderson/status/1170884676375855105?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1170884676375855105&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fseattle-seahawks

Az megvan, hogy Lockett rájött, hogy duplázzák, majd megsértődött 😀 😀

Kijelenthetjük, hogy legalább annyira felkészületlenül érkeztünk a meccsre, mint a Steelers, Jets…., csak egy picit tehetségesebb a csapat, meg gyengébb az ellenfél.
Helmut Zimmer
Nem tudom eletkepes-e a mai modern, passz centrikus ligaban ez a maradi run-run-punt mentalitas. Az az erzesem, hogy a gyenge rosteru csapatokat verjuk majd, de a PO-ba jutashoz/PO runhoz ez keves lesz.

Mindenesetre par edekesseg:

- PC ezzel minden NFL csapatot legyozott mar karrierje soran (Seahawksot kiveve)
- Eddig 6 alkalommal dobott ellenunk 400+ yardot QB (Carroll era), mind a 6 meccset megnyertuk:
 twitter.com/Curtis_Crabtree/status/1170869007206862849?s=20
-DK a legtobb yarddal kezdo ujonc Hawks elkapo a frencsajz tortenete soran
 twitter.com/ParkerLewisJR/status/1170852323943301120?s=20
-2008 ota nem veszitettunk hazai openert
-2010 ota nem veszitettunk hazai meccset szeptemberben

Mas:
-PC meglepodott, hogy az OL nem tartott ki passzprotban (wow...komolyan?)
-PC tudatositotta DK-ban meccs elott, hogy ha a levegoben a labda, akkor az bizony az ove, igy alljon hozza
-DK amugy Largent mezeben erkezett a meccsre
-Wagner is erzi, hogy ez eleg csunyara sikeredett
-Brown szerint csak kicsit rosdasak voltak a falban, majd elmulik (lol)

DK:


RW:


PC:


Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Ok.... kedvenc TT oltasom a mai cikkekbol:

"{...} and Tedric Thompson was awful against the Bengals. When he made that terrible attempt at an interception, I found it hard to believe he was on an NFL roster. As far as I could tell, he started his jump for that ball last Tuesday. Thompson finished the game with zero interceptions, zero pass defenses, one tackle, and two assists. For the love of all that is holy, Quinton Jefferson broke up two passes. Pete Carrol said that Thompson plays like a veteran, but he played like a veteran hanging on to a spot with the practice squad tonight."

 12thmanrising.com/2019/09/08/seahawks-fans-12-quick-reasons/
undisputedly
Sehol sincs!

 twitter.com/BradyHenderson/status/1170884676375855105?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1170884676375855105&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fseattle-seahawks

Az megvan, hogy Lockett rájött, hogy duplázzák, majd megsértődött 😀 😀

Kijelenthetjük, hogy legalább annyira felkészületlenül érkeztünk a meccsre, mint a Steelers, Jets…., csak egy picit tehetségesebb a csapat, meg gyengébb az ellenfél.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ok.... kedvenc TT oltasom a mai cikkekbol:

"{...} and Tedric Thompson was awful against the Bengals. When he made that terrible attempt at an interception, I found it hard to believe he was on an NFL roster. As far as I could tell, he started his jump for that ball last Tuesday. Thompson finished the game with zero interceptions, zero pass defenses, one tackle, and two assists. For the love of all that is holy, Quinton Jefferson broke up two passes. Pete Carrol said that Thompson plays like a veteran, but he played like a veteran hanging on to a spot with the practice squad tonight."

 12thmanrising.com/2019/09/08/seahawks-fans-12-quick-reasons/
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Urak ( nem tudom hogy hölgyek vannak e). Ez volt az elso forumos meccs nezesem koszonom vèlemènyeket mostmar tudom hogy mindenki ugyanugy latja a csapatot . Go hawks
Fantomas0429
Isten hozott, kezdésnek egy elég langyi eredménykövetőbe sikerült csöppenni : D
Tessék jönni minden fordulóban!
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
túléltük. ez a lényeg. Zac Taylor 2019es kor HCja, Carroll nagyon nem, így szeretjük.
de aki megmagyarázza nekem h 3.és11re miért van 3 LB a pályán az hatalmas király. Kelleni fog Ansah meg a többet játszó Clowney.
Lockett drop teljesen idegen, de az is mi a faszom h 2 labda megy felé egész meccsen. oké WJII árnyékként követte, de akkor is neki ajduk már a screent ne 3.jára is Carsonnak.

Woods, Griffin, Jefferson, Metcalf, Wilson és Carson dícsérhető

Dissly megit megsérült. faszkivan. és nagyon remélem Poona sérülése nem komoly :/

T2 meg húzzon már el. Annyira de annyira botrányszar a csávó. volt kb 10 évvel ezelőtt egy fehér FS a csapatban kezdőként. szidtuk rendre, nem jut eszembe a neve, kb az ő szintje. szerk: Brian Russell

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 769 — Fantomas0429
Urak ( nem tudom hogy hölgyek vannak e). Ez volt az elso forumos meccs nezesem koszonom vèlemènyeket mostmar tudom hogy mindenki ugyanugy latja a csapatot . Go hawks
több mint 4 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Na, ma csak egy felido fert bele, de mielott ujra hirkozebe mennek, meglesem majd a masodikat is.

Egy erdekesseg, amit most mondtak el mielott kilottem a streamet:

2010-ben jott ugye PC, az azota eltelt 9 evben nem kaptunk ki szeptemberben hazainpalyan (most 17-14 a Cincynek)

A meccsrol:
+ DK: Kepes lesz arra amit varunk tole
+ Carson: Nem Lynch, de a liga egyik legjobb allaround futoja.
+Clowney: Amig ki nem jott, hogy nincs secondary es ovatosabbak voltak a Cincy hivasai, addig volt eselye odaerni a palyeknel, amit meg is tett, nagyot nyertunk vele

- Schotty/PC: Ez between the tackles run- ismetles - bootleg -7 yardert sz@rsag nem fog mukodni Lynch nelkul. Lattuk tavaly is, valamiert iden megint ezt akarjak. Elment mellette az ido. Nincs ritmus igy, allando haladasra nem vagyunk kepesek.
-OL: Szokasos
- Secondary: Nincs CB-nk. Hogy ezt palastoljuk, 3 WR-es seteknel is fent hagytuk a 3 LB-t es Kendricks ment az elkapoval, amit ki is hasznaltak tobb TD-re. Masik csodagyerek TT. 17 masodperccel a felido vege elott elkesedesett passz Daltontol, konnyu INt helyett TT megmagyarazhatatlan hulyesege miatt touchdown a Cincynek.

Summa: Rendszerszintu hibak vannak, az O abbol all, hogy Carsonnak sikerul-e atvernie magat a front7-on, ha nem
akkor elore verjul DK-nak (persze csak ha nem er oda a vedelem addig RW-hez), a vedelembennpedig hiaba elit a front7, ha 4(5) kezdo sec jatekosbol egy kezdo szintu.

Hosszu lesz a szezon 😊
undisputedly
Többnyire egyetértek, Griffin amúgy elég jól tolta ma. Jefferson szintén nagyon nagy meccset játszott, több sack és pass deflection fűződik a nevéhez. Mindenesetre ilyen töketlen playcallinggal kevés csapattal szemben lesz esélyünk. DK pedig egy állat 😊
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na, ma csak egy felido fert bele, de mielott ujra hirkozebe mennek, meglesem majd a masodikat is.

Egy erdekesseg, amit most mondtak el mielott kilottem a streamet:

2010-ben jott ugye PC, az azota eltelt 9 evben nem kaptunk ki szeptemberben hazainpalyan (most 17-14 a Cincynek)

A meccsrol:
+ DK: Kepes lesz arra amit varunk tole
+ Carson: Nem Lynch, de a liga egyik legjobb allaround futoja.
+Clowney: Amig ki nem jott, hogy nincs secondary es ovatosabbak voltak a Cincy hivasai, addig volt eselye odaerni a palyeknel, amit meg is tett, nagyot nyertunk vele

- Schotty/PC: Ez between the tackles run- ismetles - bootleg -7 yardert sz@rsag nem fog mukodni Lynch nelkul. Lattuk tavaly is, valamiert iden megint ezt akarjak. Elment mellette az ido. Nincs ritmus igy, allando haladasra nem vagyunk kepesek.
-OL: Szokasos
- Secondary: Nincs CB-nk. Hogy ezt palastoljuk, 3 WR-es seteknel is fent hagytuk a 3 LB-t es Kendricks ment az elkapoval, amit ki is hasznaltak tobb TD-re. Masik csodagyerek TT. 17 masodperccel a felido vege elott elkesedesett passz Daltontol, konnyu INt helyett TT megmagyarazhatatlan hulyesege miatt touchdown a Cincynek.

Summa: Rendszerszintu hibak vannak, az O abbol all, hogy Carsonnak sikerul-e atvernie magat a front7-on, ha nem
akkor elore verjul DK-nak (persze csak ha nem er oda a vedelem addig RW-hez), a vedelembennpedig hiaba elit a front7, ha 4(5) kezdo sec jatekosbol egy kezdo szintu.

Hosszu lesz a szezon 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Onnan lehet tudni, hogy közeledik a szezon, hogy Undi megint epét hány a Patsre valamiért 😀

Ahogy nézem, Metcalfet egészségesnek mondjátok, így már az első meccsen is játszhat. Mennyi szerepet (snap, target) tippeltek neki mára?

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Hello szomszédok. Elindul végre! Már vártuk.
Részemről nov 11 és dec 29 a két legfontosabb nap. Tudjátok, csat Titeket oda-vissza 😊
Lehetőségek szerinti sérülés mentes szezont nektek.
(Helm, Undi! ez a jubileumi 10. szezonom, hogy tudunk egymással csevegni és egymást savazni)
diverdoc
Drága Doki,

Helló, és köszi a jókívánságokat, Titeket is kerüljön el, meg úgy mindenkit.
Gratu a 10-hez (nekem a 12.) 😊

Legyen így, de savazni nem fogok, mert már nem hiszek a rivalizálás intézményében. Oka egyszerű,az egész NFL handicap rendszert ostobának, kontraproduktívnak, és igazságtalannak tartom.

ölellek Helm
Helmut Zimmer
ne máá, akkor sokkal jobban esik madarat ütni, ha megy közben a szájkarate 😊
De értem mire gondolsz.
diverdoc
Iden van esely igazi NFC-W versenyre. Emberemlekezet ota az elso ev lehet, hogy mind a 4 csapat kompetens iranyitoval jatszik.
undisputedly
2010 ben húztunk utoljára top 5 játékost... egy pillanatra sem álltunk ki "tankolni" azóta....
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hello szomszédok. Elindul végre! Már vártuk.
Részemről nov 11 és dec 29 a két legfontosabb nap. Tudjátok, csat Titeket oda-vissza 😊
Lehetőségek szerinti sérülés mentes szezont nektek.
(Helm, Undi! ez a jubileumi 10. szezonom, hogy tudunk egymással csevegni és egymást savazni)
diverdoc
Drága Doki,

Helló, és köszi a jókívánságokat, Titeket is kerüljön el, meg úgy mindenkit.
Gratu a 10-hez (nekem a 12.) 😊

Legyen így, de savazni nem fogok, mert már nem hiszek a rivalizálás intézményében. Oka egyszerű,az egész NFL handicap rendszert ostobának, kontraproduktívnak, és igazságtalannak tartom.

ölellek Helm
Helmut Zimmer
ne máá, akkor sokkal jobban esik madarat ütni, ha megy közben a szájkarate 😊
De értem mire gondolsz.
diverdoc
Iden van esely igazi NFC-W versenyre. Emberemlekezet ota az elso ev lehet, hogy mind a 4 csapat kompetens iranyitoval jatszik.
undisputedly
Erről van szó


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hello szomszédok. Elindul végre! Már vártuk.
Részemről nov 11 és dec 29 a két legfontosabb nap. Tudjátok, csat Titeket oda-vissza 😊
Lehetőségek szerinti sérülés mentes szezont nektek.
(Helm, Undi! ez a jubileumi 10. szezonom, hogy tudunk egymással csevegni és egymást savazni)
diverdoc
Drága Doki,

Helló, és köszi a jókívánságokat, Titeket is kerüljön el, meg úgy mindenkit.
Gratu a 10-hez (nekem a 12.) 😊

Legyen így, de savazni nem fogok, mert már nem hiszek a rivalizálás intézményében. Oka egyszerű,az egész NFL handicap rendszert ostobának, kontraproduktívnak, és igazságtalannak tartom.

ölellek Helm
Helmut Zimmer
ne máá, akkor sokkal jobban esik madarat ütni, ha megy közben a szájkarate 😊
De értem mire gondolsz.
diverdoc
Iden van esely igazi NFC-W versenyre. Emberemlekezet ota az elso ev lehet, hogy mind a 4 csapat kompetens iranyitoval jatszik.