Seattle Seahawks
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
Egy pillanatra eljátszottam a gondolattal, hogy ez itten milyen secondary lenne:
Griffin (LCB), Adams (SS), Diggs (NB), Thomas (FS), Dunbar (LCB)
Nem tudom, hol és mikor tört el nála valami, ő volt a Hawksból a kedvencem anno.... 😕Nagy alakja a bajnok csapatnak, a liga legjobb safety-je volt FS-ben, senki sem vitathatja, hogy hatalmas tehetseg volt, aki rengeteg energiat fektetett a jateka tokeletesitesebe.
dande
Mindazonaltal a Hawks fanok tobbsege kozott mindig kerdes volt, hogy a rengeteg sztar jatekos kozul abbol az idobol, ki vagy kik voltak a vezerek stbstb. ET neve is rendre felmerult, de az evek mulasaval arnyalta a kepet sajat magarol. Nalam nyilvan a bemutatasaval "tort" meg valami.
Maxi respect mindenert amit Hawks mezben tett a sikerert, de nem fogok konnycseppet hullajtani erte (es ahogyan olvasom a forumokat, a tobbseg szinten hasonloan all hozza).
Volt nálunk tryouton Naz Jones. Most tök mindegy hogy jön-e vagy sem, csak rácsodálkoztam, hogy nincs csapata.Én bírtam őt, korrekt kis iparos volt rotációba. Sajnos viszont szinte mindig sérült volt, ha jól emlékszem rookieként játszott vagy 10 meccsen, 18ba szintén sérüléssel bajlódott, aztán mikor tavaly kiderült, h McDowellnek végleg lefőtt a kávé, bepróbáltuk 5tech DEbe még az edzőtábor alatt, hogy aztán megsérüljön... májusba pedig kellett a hely a rookie FAknak, és kitettük a szűrét.
Emlékeim csalnak, hogy ő azért jól indult karrierje elején vagy tényleg? Mi lett vele?
tüsi91
Emlékeim csalnak, hogy ő azért jól indult karrierje elején vagy tényleg? Mi lett vele?
Az első 3 hazai meccsen idén nem számíthattok a 12. emberre.Szerintem ez így még túl felelőtlen.
We have made the difficult decision to play at least our first three home games without fans in attendance.
— Seattle Seahawks (@Seahawks) August 19, 2020
More information: https://t.co/doxu0MWjtN pic.twitter.com/3T3s4WYJ4g
iktriad
Szerintem Maddenben kéne lejátszani!
We have made the difficult decision to play at least our first three home games without fans in attendance.
— Seattle Seahawks (@Seahawks) August 19, 2020
More information: https://t.co/doxu0MWjtN pic.twitter.com/3T3s4WYJ4g
Igaz, csak elkapni tud 😛Ez így is van, főleg azért nem lehet mert 1 dimenziós playa.Akkor olvass vissza kérlek kicsit alaposabban.Csak 1 embert írj kérlek. Én sehol sem olvastam ezt.www.facebook.com/454363198052404/posts/1771205896368121/?d=null&vh=eHatalmas a srác 🤩 én mondtam hogy brutal lesz.
steelwolf
Sokan a mai napig nem tartják semmire és sok embernel meg mindig bust kategória 😄 sajnos...
Rózsa Sándor (betyár)
gordon
Pontosan nem tudom idézni de a lényege az hogy 1 év után még senkirol sem lehet kijelenteni azt hogy bust e vagy sem. És hoztak rá számtalan példát.
De kicsit akkor átfogalmazom.
Sok ember még nem tudja biztosra hogy bust lesz e vagy sem. Mert egy év után semmit sem lehet kijelenteni.
Rózsa Sándor (betyár)
Én azt kértem, hogy nevezz meg akár csak egy valakit a "sok ember közül" akinél még mindig bust kategória.
De csak az is elég lenne ha nem dobálnál hangzatos "lózungokat" minden tartalom nélkül...
sorry az off-ért.
gordon
Szőr szál hasogatás amit csinálsz de lelked rajta 😉Ez így is van, főleg azért nem lehet mert 1 dimenziós playa.Akkor olvass vissza kérlek kicsit alaposabban.Csak 1 embert írj kérlek. Én sehol sem olvastam ezt.www.facebook.com/454363198052404/posts/1771205896368121/?d=null&vh=eHatalmas a srác 🤩 én mondtam hogy brutal lesz.
steelwolf
Sokan a mai napig nem tartják semmire és sok embernel meg mindig bust kategória 😄 sajnos...
Rózsa Sándor (betyár)
gordon
Pontosan nem tudom idézni de a lényege az hogy 1 év után még senkirol sem lehet kijelenteni azt hogy bust e vagy sem. És hoztak rá számtalan példát.
De kicsit akkor átfogalmazom.
Sok ember még nem tudja biztosra hogy bust lesz e vagy sem. Mert egy év után semmit sem lehet kijelenteni.
Rózsa Sándor (betyár)
Én azt kértem, hogy nevezz meg akár csak egy valakit a "sok ember közül" akinél még mindig bust kategória.
De csak az is elég lenne ha nem dobálnál hangzatos "lózungokat" minden tartalom nélkül...
sorry az off-ért.
gordon
Árnyalati különbségek vannak aközött hogy azt gondolod hogy bust lesz vagy jelenleg még mindig az.
Az én kijelentésm az hogy nem nem az és nem is lesz az.
Hanem egy sokoldalú évente 800- 1000 yardos és 8-12Tds elkapo lesz lett a kedvencem.
Nesze neked lózung🤪
Ez így is van, főleg azért nem lehet mert 1 dimenziós playa.Akkor olvass vissza kérlek kicsit alaposabban.Csak 1 embert írj kérlek. Én sehol sem olvastam ezt.www.facebook.com/454363198052404/posts/1771205896368121/?d=null&vh=eHatalmas a srác 🤩 én mondtam hogy brutal lesz.
steelwolf
Sokan a mai napig nem tartják semmire és sok embernel meg mindig bust kategória 😄 sajnos...
Rózsa Sándor (betyár)
gordon
Pontosan nem tudom idézni de a lényege az hogy 1 év után még senkirol sem lehet kijelenteni azt hogy bust e vagy sem. És hoztak rá számtalan példát.
De kicsit akkor átfogalmazom.
Sok ember még nem tudja biztosra hogy bust lesz e vagy sem. Mert egy év után semmit sem lehet kijelenteni.
Rózsa Sándor (betyár)
Én azt kértem, hogy nevezz meg akár csak egy valakit a "sok ember közül" akinél még mindig bust kategória.
De csak az is elég lenne ha nem dobálnál hangzatos "lózungokat" minden tartalom nélkül...
sorry az off-ért.
Akkor olvass vissza kérlek kicsit alaposabban.Csak 1 embert írj kérlek. Én sehol sem olvastam ezt.www.facebook.com/454363198052404/posts/1771205896368121/?d=null&vh=eHatalmas a srác 🤩 én mondtam hogy brutal lesz.
steelwolf
Sokan a mai napig nem tartják semmire és sok embernel meg mindig bust kategória 😄 sajnos...
Rózsa Sándor (betyár)
gordon
Pontosan nem tudom idézni de a lényege az hogy 1 év után még senkirol sem lehet kijelenteni azt hogy bust e vagy sem. És hoztak rá számtalan példát.
De kicsit akkor átfogalmazom.
Sok ember még nem tudja biztosra hogy bust lesz e vagy sem. Mert egy év után semmit sem lehet kijelenteni.
Csak 1 embert írj kérlek. Én sehol sem olvastam ezt.www.facebook.com/454363198052404/posts/1771205896368121/?d=null&vh=eHatalmas a srác 🤩 én mondtam hogy brutal lesz.
steelwolf
Sokan a mai napig nem tartják semmire és sok embernel meg mindig bust kategória 😄 sajnos...
Rózsa Sándor (betyár)
Vagy elkapja a lasztit... vagy odadobja... 😀Vagy visszamegy az időben, és nyom egy cut blockot Malcolm Butleren.Lófaszt. Az első 4&out után lefele jövet hasba rúgja norton jr. - t, letépi róla a fülest és amikor nincs pályán az o akkor hívja a defense playeket....és, ha nagy a baj a D fronton beáll passrushernek. 😊www.facebook.com/454363198052404/posts/1771205896368121/?d=null&vh=eHatalmas a srác 🤩 én mondtam hogy brutal lesz.
steelwolf
Sokan a mai napig nem tartják semmire és sok embernel meg mindig bust kategória 😄 sajnos...
Rózsa Sándor (betyár)
Helmut Zimmer
peach
akdestroyer
Vagy visszamegy az időben, és nyom egy cut blockot Malcolm Butleren.Lófaszt. Az első 4&out után lefele jövet hasba rúgja norton jr. - t, letépi róla a fülest és amikor nincs pályán az o akkor hívja a defense playeket....és, ha nagy a baj a D fronton beáll passrushernek. 😊www.facebook.com/454363198052404/posts/1771205896368121/?d=null&vh=eHatalmas a srác 🤩 én mondtam hogy brutal lesz.
steelwolf
Sokan a mai napig nem tartják semmire és sok embernel meg mindig bust kategória 😄 sajnos...
Rózsa Sándor (betyár)
Helmut Zimmer
peach
Lófaszt. Az első 4&out után lefele jövet hasba rúgja norton jr. - t, letépi róla a fülest és amikor nincs pályán az o akkor hívja a defense playeket....és, ha nagy a baj a D fronton beáll passrushernek. 😊www.facebook.com/454363198052404/posts/1771205896368121/?d=null&vh=eHatalmas a srác 🤩 én mondtam hogy brutal lesz.
steelwolf
Sokan a mai napig nem tartják semmire és sok embernel meg mindig bust kategória 😄 sajnos...
Rózsa Sándor (betyár)
Helmut Zimmer
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
...és, ha nagy a baj a D fronton beáll passrushernek. 😊www.facebook.com/454363198052404/posts/1771205896368121/?d=null&vh=eHatalmas a srác 🤩 én mondtam hogy brutal lesz.
steelwolf
Sokan a mai napig nem tartják semmire és sok embernel meg mindig bust kategória 😄 sajnos...
Rózsa Sándor (betyár)
www.facebook.com/454363198052404/posts/1771205896368121/?d=null&vh=eHatalmas a srác 🤩 én mondtam hogy brutal lesz.
steelwolf
Sokan a mai napig nem tartják semmire és sok embernel meg mindig bust kategória 😄 sajnos...
Erre gondolsz? 😊 😊 😊Mondjuk GregWill sémája kifejezetten érdekes.A magyar Trash Talknak egyelőre vége, de Seattleben és a Jetsnél van igény a folytatásra.Carrollnak mindig nagyon okos beszólni, ahogy tette (talán) Rex is anno Bills színekben, akkor azt hiszem azt mondta az öreg, hogy "bárcsak a saját fiaival foglalkozna...."Seahawks head coach Pete Carroll’s response to Jets defensive coordinator Gregg Williams saying Jamal Adams “might get bored” playing in Seattle’s scheme.
— Field Yates (@FieldYates) August 13, 2020
“We don’t make as many mistakes as he does.”
iktriad
Annak amúgy kifejezetten örülök, ha Carroll egy bűnözőt elküld a picsába.
Helmut Zimmer
Amadeus
Mondjuk GregWill sémája kifejezetten érdekes.A magyar Trash Talknak egyelőre vége, de Seattleben és a Jetsnél van igény a folytatásra.Carrollnak mindig nagyon okos beszólni, ahogy tette (talán) Rex is anno Bills színekben, akkor azt hiszem azt mondta az öreg, hogy "bárcsak a saját fiaival foglalkozna...."Seahawks head coach Pete Carroll’s response to Jets defensive coordinator Gregg Williams saying Jamal Adams “might get bored” playing in Seattle’s scheme.
— Field Yates (@FieldYates) August 13, 2020
“We don’t make as many mistakes as he does.”
iktriad
Annak amúgy kifejezetten örülök, ha Carroll egy bűnözőt elküld a picsába.
Helmut Zimmer
A magyar Trash Talknak egyelőre vége, de Seattleben és a Jetsnél van igény a folytatásra.Carrollnak mindig nagyon okos beszólni, ahogy tette (talán) Rex is anno Bills színekben, akkor azt hiszem azt mondta az öreg, hogy "bárcsak a saját fiaival foglalkozna...."Seahawks head coach Pete Carroll’s response to Jets defensive coordinator Gregg Williams saying Jamal Adams “might get bored” playing in Seattle’s scheme.
— Field Yates (@FieldYates) August 13, 2020
“We don’t make as many mistakes as he does.”
iktriad
Annak amúgy kifejezetten örülök, ha Carroll egy bűnözőt elküld a picsába.
Seahawks head coach Pete Carroll’s response to Jets defensive coordinator Gregg Williams saying Jamal Adams “might get bored” playing in Seattle’s scheme.
— Field Yates (@FieldYates) August 13, 2020
“We don’t make as many mistakes as he does.”
Szerkesztette: iktriad
Ezért szeretek ide járni, azt se tudtam hogy van/volt ilyen játékosunk.Én még kevesebb embert ismerek a Seahawks keretéből, mint te. 😉 Szóval jobb vagy nálam. 😊
Nem vagyok egy iktriad, na. 😀
akdestroyer
Szerkesztette: iktriad
