Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Lynch ment Geno jött...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Idén megint jó lesz a bíráskodás!!!
 twitter.com/P_Drizzzle/status/1167275942709850112
Helmut Zimmer
Ez mar tavaly is az volt. Mondjuk a tavaly ps-ben ugyanigy kiakadtam rajta en is 😕

több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
egyébként az milyen már, hogy a hawks csere QB-k 5 sikeres passzal hozták le a legutolsó meccset? 😁😁😁

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Idén megint jó lesz a bíráskodás!!!
 twitter.com/P_Drizzzle/status/1167275942709850112
Helmut Zimmer
remélem a kovetkezo szezonra a DPI/OPI büntetések visszanézhetősége után ezt is challenegelhető lesz

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Idén megint jó lesz a bíráskodás!!!
 twitter.com/P_Drizzzle/status/1167275942709850112
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Na az baszna be ha a Griffin mármint az LB rostert fogna. Értem én, hogy hátrányos helyzetű meg minden, de nehogy mán... na. LB közt jó ha hatodik, hetedik helyen áll. És a tesó is jobban tenné ha csipkedné magát, mert ez a sec így "kurva gyenge...kurva gyenge"
BigBaltazar
Sok szeretettel
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Na az baszna be ha a Griffin mármint az LB rostert fogna. Értem én, hogy hátrányos helyzetű meg minden, de nehogy mán... na. LB közt jó ha hatodik, hetedik helyen áll. És a tesó is jobban tenné ha csipkedné magát, mert ez a sec így "kurva gyenge...kurva gyenge"

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Én azt hittem, hogy Griffin passrusher lesz, de ez érdeklődés hiányában elmaradt.
Helmut Zimmer
Nem marad el, mert a snapjei 40+%-ában felküldik majd blitzelni.

Nem látom, hogy Edge-ből indulva meg tudna élni az NFL-ben fél kézzel, LB-ként coverageben meg gyenge.

Kreatív blitzekkel viszont hasznos tudna lenni. Ebből a szempontból meg Carrollnál jobb edzőt nem is kívánhatott volna. Szerintem is megragad amúgy, de azért még mindig van egy jó 15%-a a cut-ra.

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Más. Új kedvencem Calitro. (Ford régi) szerintetek megmarad a kereten?
Helmut Zimmer
Egészen biztos, az offseason talán legnagyobb nyertese ő.
Egy hónappal ezelőtt még 100%-os volt a cut ratingje a roster projection-okban, most meg nincs olyan amiben ne lenne benne. 😀
Sőt megkockáztatom hogy a base Wagner-Wright-Kendricks trió mögött jelenleg ő az elsőszámú csere a depth-en (Cody Barton előtt - akinek szerintem szintén biztos a helye.)
Ami sokkal érdekesebb kérdés, hogy ki fog elhullani, mert az utolsó rosterhelyre elég sokan pályáznak - a legkomolyabb esélyesek Griffin és Mirr-Murr, a macska.
Utóbbi nem sokat mutatott egyelőre, előbbi ellen meg a két idei LB-re ellőtt pick szól.
akdestroyer
Szerintem ő megcsípi a keretet, és rotációban marad. Van der Mirr Murr szerintem special teamer, Griffin meg mindegy is, de rostreren lesz. Én azt hittem, hogy Griffin passrusher lesz, de ez érdeklődés hiányában elmaradt.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Más. Új kedvencem Calitro. (Ford régi) szerintetek megmarad a kereten?
Helmut Zimmer
Egészen biztos, az offseason talán legnagyobb nyertese ő.
Egy hónappal ezelőtt még 100%-os volt a cut ratingje a roster projection-okban, most meg nincs olyan amiben ne lenne benne. 😀
Sőt megkockáztatom hogy a base Wagner-Wright-Kendricks trió mögött jelenleg ő az elsőszámú csere a depth-en (Cody Barton előtt - akinek szerintem szintén biztos a helye.)
Ami sokkal érdekesebb kérdés, hogy ki fog elhullani, mert az utolsó rosterhelyre elég sokan pályáznak - a legkomolyabb esélyesek Griffin és Mirr-Murr, a macska.
Utóbbi nem sokat mutatott egyelőre, előbbi ellen meg a két idei LB-re ellőtt pick szól.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Ja, a kérdés csak az, hogy hiba volt-e egyáltalán?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Az önreflexió egyébként nem rossz dolog.
Ha Carroll és Schneider Clark elküldését Clowneyval korrigálja az sztem még a jobbik eset, mint amikor vki "csak azért sem" jeligével sem javítja a hibáját.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Igen, csak Clark inbetween maradt. Szerintem ő fejben nagyon nem volt rendben. A Seattle amúgy is kiszór pár éve mindenkit, aki beszól, és paraszt, vagy nagyon gáz. Rengeteg lehetőség maradt a paliban, de ez még mindig nem jött ki. Lehet sérült volt, lehet, munkamorál, nem tudom. Fizikailag a csávó csodálatosan tehetséges volt.

Srácok ezt a sérülékenység dolgot én értem, de Earl Thomas 16 17 18 évek 51 meccséből 29-en játszott. Mégis mindenki telezokogta a mississippit, amikor elment... jó én is, mert óriási játékos volt, és a pályán hatalmasat alkotott, csak kis túlzással az utóbbi években a meccsek 45%-ban nem volt a pályán. Nyilván nem hasonlítható Clowneyhoz kvalitásaiban , és a mi fiúnk, meg kulcsa volt a csapat védelmének, de... nem nagyon játszott. Szóval nem értem én ezt.

Más. Új kedvencem Calitro. (Ford régi) szerintetek megmarad a kereten?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Clarkot nem fizettétek meg, Clowneyt meg igen? Lehet, hogy jobb (ez nyilván szubjektív - sztem nem), de sokkal sérülékenyebb is (ezt nehéz vitatni).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Clowney csak tag-gal jöhetne hozzánk ami ebben az évben 13-15 milka körül van. Ezt ki lehet váltani utána egy hosszútávú szerződéssel, de nyilván nem lehetne sokat fogni rajta. A srác elég sérülékeny. Plusz a formája teljesen kiszámíthatatlan. Szerintem ilyen formában a leigazolása inkább a kockázatos húzás lenne, mintsem hasznos.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Clowney állitólag jönne hozzánk.
Örülünk Vincent?
funkyparduc
Én igen. Szerintem a D játékunk sikerességének a kulcsa, hogy az LB sor egyéni nagy játékokra képes erélyeit mennyire tudjuk érvényesíteni. Nincs Kancellár, nincs Thomas, nincs Sherman, nincs Bennett, nincs Avril. Van Ford, Reed, sok tehetség és ígéret, de leginkább az LB sorban...
Ezért is kezdeném azzal, hogy miután Clowney allround, tehát futás ellen nagyon remek, passban, pedig láttunk tőle klassz dolgokat, bár nem gondolom, hogy elit, viszont jól olvas, és ha egészben van, akkor elég komoly a hatótávja, komolyan tud segíteni az LB sor tehermentesítésében. Lássuk be Poona Ford egy állat de az üldözési képessége olyan mint egy mobilis Nose Tackleé(mert az). Reed OKÉS, de ő sem feltétlen oldalvonaltól oldalvonalig játszik egész meccsen. Greenből semmi biztatót nem láttam még, Collierből annyit sem. Ő anno kifestette a gauntletet a Tacklek vérével, de leginkább azért, mert top 5 parrymaster volt a drafton- bár Olivernek lenne ilyen keze. Nade, ha elfutnak mellette, akkor mi van, utánuk fordul mint egy birodalmi romboló? Ansaht hagyjuk, nem tudom milyen formában van, amúgy Collier sem tudom milyen formában van + rookie….
Ilyenkor az aktuálisan arra néző LB-k közül valaki (vagy az egyik S) felvált, és megállítja a futást. Kérdés, hogy hol, a válasz, attól függ nagyon komoly mértékben, hogy mennyire olvasott jól, mennyire tud fellépni.
Csak a read and react korszakban ennyi felprogramozott, összepróbált fake, fake handoff,... misdirection játék mellett nem látom, hogy egy ennyire handicappes secondary mellett megengedhetjük magunknak hogy valaki(k) folyamatosan fellépjen(ek), illetve mivan, ha mondjuk Wright elrontja az olvasást, mert megeshet. És akkor még csak a futásról beszéltem.

A mi secünk a látottak alapján szerintem benne van az utolsó 10-ben, remélem tévedek, de szopatni fognak a top elkapók minket, én a világ összes segítségét megadnám a DB sornk. Egyrészt nem szabad hagynunk, hogy az ellenfél támadó fala teret hagyjon az irányítónak a fellépésekre. Másrészt, az összepróbált pantomimelőadásokat olyan gyorsan kell megállítani, amennyire csak lehet. Harmadrészt kell hogy az LB sor besegítsen vagy a passz védekezésbe, vagy plusz nyomást gyakoroljon- ott a rutin, és a legkomolyabb értés, ráadásul a srácok még mindig jól mocorognak.

Amúgy hiszek a blitzek erejében, mert azzal együtt, hogy nem volt eddig standard, srácok bizonyították, hogy fel tudnak szökni, ha kell. És ez komoly fegyver pont az olyan programsorozott irányítókkal szemben, és ilyen azért akad a csoportban. No ha meg nem működik (mert nem fog mindenki ellen), akkor is kell valahogy nyomást gyakorolni.
Szóval kéne azért sokoldalú, játékot értő plusz oszlop a frontba.... szerintem
több mint 4 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
Abszolút fölösleges lenne. Hoztunk már egy tescogazdaságos Clowneyt Anzah személyében. Bízni kell a fiatalokban.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Clowney állitólag jönne hozzánk.
Örülünk Vincent?
funkyparduc
Fasztudja.
Nem is a sérüléstől félek, hanem attól, hogy tol egy sheldonrichardsont, és jövőre úgy lepattan mint a hatos anya.

Amúgy sem érzem annyira szükségét, nem vagyunk win-now. Félreértés ne essék, kurva nagy a need, de nem pont így kéne betömni. Max ha diszkont a pick.

több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Clowney állitólag jönne hozzánk.
Örülünk Vincent?
funkyparduc
Már a második meccsén IR-re kerülne..

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Clowney állitólag jönne hozzánk.
Örülünk Vincent?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Osweilernél még félig tele a tank, ne kiabáljuk el kérem!
Luck visszavonulasaval szinte biztossa valt, hogy a 2012-es draft class (jatekoskent) legsikeresebb QB-ja RW lett/lesz.

Kor Pick Csapat
1 1 (Colts) Andrew Luck
1 2 (Redskins) Robert Griffin III
1 8 (Dolphins) Ryan Tannehill
1 22 (Browns) Brandon Weeden
2 57 (Broncos) Brock Osweiler
3 75 (Seahawks) Russell Wilson
3 88 (Eagles) Nick Foles
4 102 (Redskins) Kirk Cousins
undisputedly
akdestroyer
O meg aktiv? 😀
undisputedly
Jordan is visszatért, Osweiler meg egy életművész.
Aki bukott QB-ként is első körrel tudja lehúzni a csapatokat, újra és újra, az azért tud valamit. (Miközben egy Damon Harrison egy 5.körbe fáj). 😀

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Osweilernél még félig tele a tank, ne kiabáljuk el kérem!
Luck visszavonulasaval szinte biztossa valt, hogy a 2012-es draft class (jatekoskent) legsikeresebb QB-ja RW lett/lesz.

Kor Pick Csapat
1 1 (Colts) Andrew Luck
1 2 (Redskins) Robert Griffin III
1 8 (Dolphins) Ryan Tannehill
1 22 (Browns) Brandon Weeden
2 57 (Broncos) Brock Osweiler
3 75 (Seahawks) Russell Wilson
3 88 (Eagles) Nick Foles
4 102 (Redskins) Kirk Cousins
undisputedly
akdestroyer
O meg aktiv? 😀
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Osweilernél még félig tele a tank, ne kiabáljuk el kérem!
Luck visszavonulasaval szinte biztossa valt, hogy a 2012-es draft class (jatekoskent) legsikeresebb QB-ja RW lett/lesz.

Kor Pick Csapat
1 1 (Colts) Andrew Luck
1 2 (Redskins) Robert Griffin III
1 8 (Dolphins) Ryan Tannehill
1 22 (Browns) Brandon Weeden
2 57 (Broncos) Brock Osweiler
3 75 (Seahawks) Russell Wilson
3 88 (Eagles) Nick Foles
4 102 (Redskins) Kirk Cousins
undisputedly

több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Griffin III már gallyra ment, Luck visszavonult, a sokszor már agyonvert, földbegyalult, állandó menekülésben lévő Wilson meg készül a következő szezonra. Még mondja valaki hogy nincs vele szerencsénk. Meg hát amúgy is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Luck visszavonulasaval szinte biztossa valt, hogy a 2012-es draft class (jatekoskent) legsikeresebb QB-ja RW lett/lesz.

Kor Pick Csapat
1 1 (Colts) Andrew Luck
1 2 (Redskins) Robert Griffin III
1 8 (Dolphins) Ryan Tannehill
1 22 (Browns) Brandon Weeden
2 57 (Broncos) Brock Osweiler
3 75 (Seahawks) Russell Wilson
3 88 (Eagles) Nick Foles
4 102 (Redskins) Kirk Cousins
undisputedly
Jó volt a csapat körülötte 😛 😀 😀
| -klasszikusok a Seahawks sapka árnyékából- |